Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

4 stycznia 2011 r.
12:28
Edytuj ten wpis

Zgwałcił Ukrainkę. 35-latkowi z Zamościa grozi do 12 lat więzienia

Autor: Zdjęcie autora (lew)
0 10 A A
Akt oskarżenia trafił już do sądu (Archiwum)
Akt oskarżenia trafił już do sądu (Archiwum)

Do zdarzenia doszło w połowie czerwca pod Zamościem. Akt oskarżenia przeciwko 35-latkowi, który zgwałcił obywatelkę Ukrainy trafił właśnie do sądu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Za dokonanie gwałtu na 21-letniej Ukraince zamościaninowi grozi do 12 lat więzienia.

Co ustaliła prokuratura? czytaj na MM Zamość w tekście: Gwałciciel oskarżony o gwałt na Ukraince


Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
P A H O K :) / 1 lutego 2011 o 02:17
0
[quote name='Haydamaky - Malanka' timestamp='1294987693' post='253583']
[media]http://www.youtube.com/watch?v=V0-zIX1qC-s[/media]
[/quote]
[media]http://www.youtube.com/watch?v=5EXgjzdiJ5o[/media]
Avatar
DZIKI KRAJ / 31 stycznia 2011 o 23:40
0
[quote name='Ruś Kijowska' timestamp='1294625101' post='251469']
[size="3"][font="Arial Black"] http://pl.wikipedia.org/wiki/Ru%C5%9B_Kijowska
[/font][/size]
[/quote]
[quote name='Gość' timestamp='1296362932' post='313897']
Na mocy unii lubelskiej, z 1569, południowe terytoria ukrainne Wielkiego Księstwa Litewskiego przyłączone zostały do Korony. Od tego czasu na terenach ukraińskich język ruski stracił status państwowego, lecz był jeszcze powszechnie używany w środowisku prawosławnym, m.in. przez Kozaków w Siczy Zaporoskiej i później także w cerkwi unickiej. Stopniowo język, używany na ziemiach koronnych, zaczął się rozwijać niezależnie od języka, w dalszym ciągu używanego w Wielkim Księstwie.

W czasie wojny polsko-rosyjskiej 1654-1667 zginęło około 50% populacji Wielkiego Księstwa Litewskiego a kraj został zrównany z ziemią. Zniszczono miasta i sieć edukacji. Był to cios dla ludności ruskojęzycznej. Pod koniec XVII wieku język ruski był w administracji Wielkiego Księstwa już od kilkudziesięciu lat nieużywany, choć dopiero w 1699 został oficjalnie zastąpiony przez język polski. Postępująca polonizacja wyrugowała w XVII wieku ruski język literacki, co spowodowało, że język ten istniał tylko w postaci dialektów i aż do XIX wieku był ograniczony przede wszystkim do środowisk wiejskich.

[/quote] [quote name='www.cerkiew1938.pl' timestamp='1294687067' post='251781']
[color="#8B0000"]
[size="7"] W nietolerancji, burzeniu, mordach, podbojach, zaborach, polonizacji i niszczeniu innych kultur w tym to my akurat jesteśmy najlepsi. [url="http://lokis1271.wrzuta.pl/film/3bIcqqUuEeT/akcja_burzenia_cerkwi_1938"]Akcja burzenia cerkwi 1938 r_TVP 2_2008[/url] [/size] [/color]
[/quote]
[quote name='Spolonizować kresy' timestamp='1288130947' post='255771']
[url="http://forum.dziennikwschodni.pl/w-lutym-1923-roku-opublikowany-zostal-program-wojewody-poleskiego-stanislawa-downarowicza-zakladajacy-uczynienie-z-polesia-i-poleszukow-w-przeciagu-t37862/"]W lutym 1923 roku opublikowany został program wojewody poleskiego Stanisława Downarowicza, zakładający uczynienie z Polesia i Poleszuków w przeciągu dwóch, trzech pokoleń członków narodu polskiego .....................[/url].
[/quote]
[quote name='Historyk' timestamp='1296363475' post='313905']
[media]http://www.youtube.com/watch?v=2DrXgj1NwN8[/media]
[/quote]
[quote name='Ruś Kijowska' timestamp='1294625101' post='251469']
[size="3"][font="Arial Black"] http://pl.wikipedia.org/wiki/Ru%C5%9B_Kijowska
[/font][/size]
[/quote]
[quote name='Gość' timestamp='1296362932' post='313897']
Na mocy unii lubelskiej, z 1569, południowe terytoria ukrainne Wielkiego Księstwa Litewskiego przyłączone zostały do Korony. Od tego czasu na terenach ukraińskich język ruski stracił status państwowego, lecz był jeszc... rozwiń
Avatar
Histeryk / 30 stycznia 2011 o 06:12
0
Na mocy unii lubelskiej, z 1569, południowe terytoria ukrainne Wielkiego Księstwa Litewskiego przyłączone zostały do Korony. Od tego czasu na terenach ukraińskich język ruski stracił status państwowego, lecz był jeszcze powszechnie używany w środowisku prawosławnym, m.in. przez Kozaków w Siczy Zaporoskiej i później także w cerkwi unickiej. Stopniowo język, używany na ziemiach koronnych, zaczął się rozwijać niezależnie od języka, w dalszym ciągu używanego w Wielkim Księstwie.

W czasie wojny polsko-rosyjskiej 1654-1667 zginęło około 50% populacji Wielkiego Księstwa Litewskiego a kraj został zrównany z ziemią. Zniszczono miasta i sieć edukacji. Był to cios dla ludności ruskojęzycznej. Pod koniec XVII wieku język ruski był w administracji Wielkiego Księstwa już od kilkudziesięciu lat nieużywany, choć dopiero w 1699 został oficjalnie zastąpiony przez język polski. Postępująca polonizacja wyrugowała w XVII wieku ruski język literacki, co spowodowało, że język ten istniał tylko w postaci dialektów i aż do XIX wieku był ograniczony przede wszystkim do środowisk wiejskich.
Na mocy unii lubelskiej, z 1569, południowe terytoria ukrainne Wielkiego Księstwa Litewskiego przyłączone zostały do Korony. Od tego czasu na terenach ukraińskich język ruski stracił status państwowego, lecz był jeszcze powszechnie używany w środowisku prawosławnym, m.in. przez Kozaków w Siczy Zaporoskiej i później także w cerkwi unickiej. Stopniowo język, używany na ziemiach koronnych, zaczął się rozwijać niezależnie od języka, w dalszym ciągu używanego w Wielkim Księstwie.

W czasie wojny polsko-rosyjskiej 1654-1667 zgi... rozwiń
Avatar
Historyk / 30 stycznia 2011 o 06:07
0
[quote name='L E J B K O' timestamp='1294686239' post='251769']
[size="4"][color="#0000FF"][b]Społeczeństwo I Rzeczypospolitej w 1618 roku składało się przede wszystkim z Rusinów 5 mln , Polaków 4 mln i Litwinów 0,75 mln , na łączną liczbę 11 mln mieszkańców państwa. Istotne mniejszości stanowili m.in. Łotysze , Niemcy i Żydzi. Polacy, ze względu na przyłączenie znacznych terenów Rusi nie stanowili większości w Koronie ani na Litwie . [/color][/size][/b]
[/quote]
[quote name='Ruś' timestamp='1294686970' post='251778']
[size=5]A tego co mi wiadomo w wyniku zajęcia Rusi przez Polskę i prowadzonych na jej terytorium grabieżczych wojen i terroru zostało zgładzonych większość ruskich mieszkańców wsi i miast . [/size]
[/quote]
[media]http://www.youtube.com/watch?v=2DrXgj1NwN8[/media]
[quote name='L E J B K O' timestamp='1294686239' post='251769']
[size="4"][color="#0000FF"][b]Społeczeństwo I Rzeczypospolitej w 1618 roku składało się przede wszystkim z Rusinów 5 mln , Polaków 4 mln i Litwinów 0,75 mln , na łączną liczbę 11 mln mieszkańców państwa. Istotne mniejszości stanowili m.in. Łotysze , Niemcy i Żydzi. Polacy, ze względu na przyłączenie znacznych terenów Rusi nie stanowili większości w Koronie ani na Litwie . [/color][/size][/b]
[/quote]rozwiń
Avatar
Gość / 30 stycznia 2011 o 00:37
0
Masz całkowitą rację "nikola"! Ten co napadł i zgwałcił równie dobrze mógł to zrobić każdej młodej mieszkance Zamojszczyzny! Ukrainka została ewidentnie skrzywdzona i sprawca tj. zwykły zboczeniec powinien ponieść karę !

Jako naród europejski powinniśmy pokazywać Ukraińcom standardy którymi powinni się kierować! Pamiętajmy jednak, że tydzień temu był wiec we Lwowie na którym 10 tys. ludzi wykrzykiwało hasła odebrania Polsce m.in. tzw. "Chełmszczyzny" tj. terenów powiatów hrubieszowkiego i tomaszowskiego !
Masz całkowitą rację "nikola"! Ten co napadł i zgwałcił równie dobrze mógł to zrobić każdej młodej mieszkance Zamojszczyzny! Ukrainka została ewidentnie skrzywdzona i sprawca tj. zwykły zboczeniec powinien ponieść karę !

Jako naród europejski powinniśmy pokazywać Ukraińcom standardy którymi powinni się kierować! Pamiętajmy jednak, że tydzień temu był wiec we Lwowie na którym 10 tys. ludzi wykrzykiwało hasła odebrania Polsce m.in. tzw. "Chełmszczyzny" tj. terenów powiatów hrubieszowkiego i ... rozwiń
Avatar
nikola / 27 stycznia 2011 o 11:52
0
a ja myślę że koleś powinien dostać za swoje to nie pierwsza i nie jedyna jego ofiara!!!!!!!!!! i nieważne czy to była Polka czy Ukrainka czy kobieta innej narodowości!!! kobieta to kobieta każda zasługuje na szacunek, a nie na przemoc,gwałty itp., a ludzie są ślepi jak można powiedzieć że nic się nie stało???? jak można obwiniać ofiarę???? ludzie przejrzyjcie na oczy przecież to samo mogło i spotkać waszą córkę, siostrę, przyjaciółkę może nawet i spotkało a wy zaślepieni nawet o tym nie wiecie!!!!!!!!!! dobrze że wśród wielu ofiar gwałtu znajdują się tak odważne dziewczyny jak ta Ukrainka długa i ciężka droga przed nią życzę jej aby dała radę ją pokonać i mogła żyć spokojnie. Całym moim sercem jestem z nią!!! A ci z was co nie wiedzą jak to jest niech lepiej się nie wypowiadają, bo żal mi was marne, małe człowieczki
a ja myślę że koleś powinien dostać za swoje to nie pierwsza i nie jedyna jego ofiara!!!!!!!!!! i nieważne czy to była Polka czy Ukrainka czy kobieta innej narodowości!!! kobieta to kobieta każda zasługuje na szacunek, a nie na przemoc,gwałty itp., a ludzie są ślepi jak można powiedzieć że nic się nie stało???? jak można obwiniać ofiarę???? ludzie przejrzyjcie na oczy przecież to samo mogło i spotkać waszą córkę, siostrę, przyjaciółkę może nawet i spotkało a wy zaślepieni nawet o tym nie wi... rozwiń
Avatar
ja / 16 stycznia 2011 o 06:45
0
To tylko Ukrainka, przeciez nic sie nie stalo... umorzyc postepowanie.
Avatar
Haydamaky - Malanka / 14 stycznia 2011 o 07:32
0
[media]http://www.youtube.com/watch?v=V0-zIX1qC-s[/media]
Avatar
Rachmiszcz_Lub / 5 stycznia 2011 o 15:05
0
To po co wsiadala z nim do samochodu?
Zadna przygod czy do domu daleko?
Avatar
Ciupaga / 4 stycznia 2011 o 14:59
0
zapewne sama oferowała usługi, jak to Ukrainka , ale może za mało jej zapłacił to go sypnęła
Avatar
P A H O K :) / 1 lutego 2011 o 02:17
0
[quote name='Haydamaky - Malanka' timestamp='1294987693' post='253583']
[media]http://www.youtube.com/watch?v=V0-zIX1qC-s[/media]
[/quote]
[media]http://www.youtube.com/watch?v=5EXgjzdiJ5o[/media]
Avatar
DZIKI KRAJ / 31 stycznia 2011 o 23:40
0
[quote name='Ruś Kijowska' timestamp='1294625101' post='251469']
[size="3"][font="Arial Black"] http://pl.wikipedia.org/wiki/Ru%C5%9B_Kijowska
[/font][/size]
[/quote]
[quote name='Gość' timestamp='1296362932' post='313897']
Na mocy unii lubelskiej, z 1569, południowe terytoria ukrainne Wielkiego Księstwa Litewskiego przyłączone zostały do Korony. Od tego czasu na terenach ukraińskich język ruski stracił status państwowego, lecz był jeszcze powszechnie używany w środowisku prawosławnym, m.in. przez Kozaków w Siczy Zaporoskiej i później także w cerkwi unickiej. Stopniowo język, używany na ziemiach koronnych, zaczął się rozwijać niezależnie od języka, w dalszym ciągu używanego w Wielkim Księstwie.

W czasie wojny polsko-rosyjskiej 1654-1667 zginęło około 50% populacji Wielkiego Księstwa Litewskiego a kraj został zrównany z ziemią. Zniszczono miasta i sieć edukacji. Był to cios dla ludności ruskojęzycznej. Pod koniec XVII wieku język ruski był w administracji Wielkiego Księstwa już od kilkudziesięciu lat nieużywany, choć dopiero w 1699 został oficjalnie zastąpiony przez język polski. Postępująca polonizacja wyrugowała w XVII wieku ruski język literacki, co spowodowało, że język ten istniał tylko w postaci dialektów i aż do XIX wieku był ograniczony przede wszystkim do środowisk wiejskich.

[/quote] [quote name='www.cerkiew1938.pl' timestamp='1294687067' post='251781']
[color="#8B0000"]
[size="7"] W nietolerancji, burzeniu, mordach, podbojach, zaborach, polonizacji i niszczeniu innych kultur w tym to my akurat jesteśmy najlepsi. [url="http://lokis1271.wrzuta.pl/film/3bIcqqUuEeT/akcja_burzenia_cerkwi_1938"]Akcja burzenia cerkwi 1938 r_TVP 2_2008[/url] [/size] [/color]
[/quote]
[quote name='Spolonizować kresy' timestamp='1288130947' post='255771']
[url="http://forum.dziennikwschodni.pl/w-lutym-1923-roku-opublikowany-zostal-program-wojewody-poleskiego-stanislawa-downarowicza-zakladajacy-uczynienie-z-polesia-i-poleszukow-w-przeciagu-t37862/"]W lutym 1923 roku opublikowany został program wojewody poleskiego Stanisława Downarowicza, zakładający uczynienie z Polesia i Poleszuków w przeciągu dwóch, trzech pokoleń członków narodu polskiego .....................[/url].
[/quote]
[quote name='Historyk' timestamp='1296363475' post='313905']
[media]http://www.youtube.com/watch?v=2DrXgj1NwN8[/media]
[/quote]
[quote name='Ruś Kijowska' timestamp='1294625101' post='251469']
[size="3"][font="Arial Black"] http://pl.wikipedia.org/wiki/Ru%C5%9B_Kijowska
[/font][/size]
[/quote]
[quote name='Gość' timestamp='1296362932' post='313897']
Na mocy unii lubelskiej, z 1569, południowe terytoria ukrainne Wielkiego Księstwa Litewskiego przyłączone zostały do Korony. Od tego czasu na terenach ukraińskich język ruski stracił status państwowego, lecz był jeszc... rozwiń
Avatar
Histeryk / 30 stycznia 2011 o 06:12
0
Na mocy unii lubelskiej, z 1569, południowe terytoria ukrainne Wielkiego Księstwa Litewskiego przyłączone zostały do Korony. Od tego czasu na terenach ukraińskich język ruski stracił status państwowego, lecz był jeszcze powszechnie używany w środowisku prawosławnym, m.in. przez Kozaków w Siczy Zaporoskiej i później także w cerkwi unickiej. Stopniowo język, używany na ziemiach koronnych, zaczął się rozwijać niezależnie od języka, w dalszym ciągu używanego w Wielkim Księstwie.

W czasie wojny polsko-rosyjskiej 1654-1667 zginęło około 50% populacji Wielkiego Księstwa Litewskiego a kraj został zrównany z ziemią. Zniszczono miasta i sieć edukacji. Był to cios dla ludności ruskojęzycznej. Pod koniec XVII wieku język ruski był w administracji Wielkiego Księstwa już od kilkudziesięciu lat nieużywany, choć dopiero w 1699 został oficjalnie zastąpiony przez język polski. Postępująca polonizacja wyrugowała w XVII wieku ruski język literacki, co spowodowało, że język ten istniał tylko w postaci dialektów i aż do XIX wieku był ograniczony przede wszystkim do środowisk wiejskich.
Na mocy unii lubelskiej, z 1569, południowe terytoria ukrainne Wielkiego Księstwa Litewskiego przyłączone zostały do Korony. Od tego czasu na terenach ukraińskich język ruski stracił status państwowego, lecz był jeszcze powszechnie używany w środowisku prawosławnym, m.in. przez Kozaków w Siczy Zaporoskiej i później także w cerkwi unickiej. Stopniowo język, używany na ziemiach koronnych, zaczął się rozwijać niezależnie od języka, w dalszym ciągu używanego w Wielkim Księstwie.

W czasie wojny polsko-rosyjskiej 1654-1667 zgi... rozwiń
Avatar
Historyk / 30 stycznia 2011 o 06:07
0
[quote name='L E J B K O' timestamp='1294686239' post='251769']
[size="4"][color="#0000FF"][b]Społeczeństwo I Rzeczypospolitej w 1618 roku składało się przede wszystkim z Rusinów 5 mln , Polaków 4 mln i Litwinów 0,75 mln , na łączną liczbę 11 mln mieszkańców państwa. Istotne mniejszości stanowili m.in. Łotysze , Niemcy i Żydzi. Polacy, ze względu na przyłączenie znacznych terenów Rusi nie stanowili większości w Koronie ani na Litwie . [/color][/size][/b]
[/quote]
[quote name='Ruś' timestamp='1294686970' post='251778']
[size=5]A tego co mi wiadomo w wyniku zajęcia Rusi przez Polskę i prowadzonych na jej terytorium grabieżczych wojen i terroru zostało zgładzonych większość ruskich mieszkańców wsi i miast . [/size]
[/quote]
[media]http://www.youtube.com/watch?v=2DrXgj1NwN8[/media]
[quote name='L E J B K O' timestamp='1294686239' post='251769']
[size="4"][color="#0000FF"][b]Społeczeństwo I Rzeczypospolitej w 1618 roku składało się przede wszystkim z Rusinów 5 mln , Polaków 4 mln i Litwinów 0,75 mln , na łączną liczbę 11 mln mieszkańców państwa. Istotne mniejszości stanowili m.in. Łotysze , Niemcy i Żydzi. Polacy, ze względu na przyłączenie znacznych terenów Rusi nie stanowili większości w Koronie ani na Litwie . [/color][/size][/b]
[/quote]rozwiń
Avatar
Gość / 30 stycznia 2011 o 00:37
0
Masz całkowitą rację "nikola"! Ten co napadł i zgwałcił równie dobrze mógł to zrobić każdej młodej mieszkance Zamojszczyzny! Ukrainka została ewidentnie skrzywdzona i sprawca tj. zwykły zboczeniec powinien ponieść karę !

Jako naród europejski powinniśmy pokazywać Ukraińcom standardy którymi powinni się kierować! Pamiętajmy jednak, że tydzień temu był wiec we Lwowie na którym 10 tys. ludzi wykrzykiwało hasła odebrania Polsce m.in. tzw. "Chełmszczyzny" tj. terenów powiatów hrubieszowkiego i tomaszowskiego !
Masz całkowitą rację "nikola"! Ten co napadł i zgwałcił równie dobrze mógł to zrobić każdej młodej mieszkance Zamojszczyzny! Ukrainka została ewidentnie skrzywdzona i sprawca tj. zwykły zboczeniec powinien ponieść karę !

Jako naród europejski powinniśmy pokazywać Ukraińcom standardy którymi powinni się kierować! Pamiętajmy jednak, że tydzień temu był wiec we Lwowie na którym 10 tys. ludzi wykrzykiwało hasła odebrania Polsce m.in. tzw. "Chełmszczyzny" tj. terenów powiatów hrubieszowkiego i ... rozwiń
Avatar
nikola / 27 stycznia 2011 o 11:52
0
a ja myślę że koleś powinien dostać za swoje to nie pierwsza i nie jedyna jego ofiara!!!!!!!!!! i nieważne czy to była Polka czy Ukrainka czy kobieta innej narodowości!!! kobieta to kobieta każda zasługuje na szacunek, a nie na przemoc,gwałty itp., a ludzie są ślepi jak można powiedzieć że nic się nie stało???? jak można obwiniać ofiarę???? ludzie przejrzyjcie na oczy przecież to samo mogło i spotkać waszą córkę, siostrę, przyjaciółkę może nawet i spotkało a wy zaślepieni nawet o tym nie wiecie!!!!!!!!!! dobrze że wśród wielu ofiar gwałtu znajdują się tak odważne dziewczyny jak ta Ukrainka długa i ciężka droga przed nią życzę jej aby dała radę ją pokonać i mogła żyć spokojnie. Całym moim sercem jestem z nią!!! A ci z was co nie wiedzą jak to jest niech lepiej się nie wypowiadają, bo żal mi was marne, małe człowieczki
a ja myślę że koleś powinien dostać za swoje to nie pierwsza i nie jedyna jego ofiara!!!!!!!!!! i nieważne czy to była Polka czy Ukrainka czy kobieta innej narodowości!!! kobieta to kobieta każda zasługuje na szacunek, a nie na przemoc,gwałty itp., a ludzie są ślepi jak można powiedzieć że nic się nie stało???? jak można obwiniać ofiarę???? ludzie przejrzyjcie na oczy przecież to samo mogło i spotkać waszą córkę, siostrę, przyjaciółkę może nawet i spotkało a wy zaślepieni nawet o tym nie wi... rozwiń
Avatar
ja / 16 stycznia 2011 o 06:45
0
To tylko Ukrainka, przeciez nic sie nie stalo... umorzyc postepowanie.
Avatar
Haydamaky - Malanka / 14 stycznia 2011 o 07:32
0
[media]http://www.youtube.com/watch?v=V0-zIX1qC-s[/media]
Avatar
Rachmiszcz_Lub / 5 stycznia 2011 o 15:05
0
To po co wsiadala z nim do samochodu?
Zadna przygod czy do domu daleko?
Avatar
Ciupaga / 4 stycznia 2011 o 14:59
0
zapewne sama oferowała usługi, jak to Ukrainka , ale może za mało jej zapłacił to go sypnęła
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją
PILNE

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją 6 5

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów na trasie DK-12. Nie żyją dwie osoby,

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 9 1

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 31 11

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 39 18

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 8 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 3

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce