Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Zamość

24 listopada 2010 r.
15:36
Edytuj ten wpis

Żulice: Matka i syn zginęli w drodze do szkoły. Jak doszło do wypadku?

0 38 A A

Mieszkańcy Żulic dobrze znali zarówno ofiary, jak i sprawcę tragicznego wypadku. W środę pod kołami samochodu zginęła matka i jej 7-letni syn.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do tragedii doszło przed godz. 8 rano w Żulicach (powiat tomaszowski). Pani Agnieszka odprowadzała dwoje swoich dzieci do miejscowej podstawówki. – Ale po drodze, jadący ciągnikiem sąsiad zabrał starszą córkę i odwiózł do szkoły – opowiada Roman Sławiński, sołtys Żulic.

Chwilę później w idącą drogą kobietę i jej 7-letniego syna uderzył volkswagen golf. – Na skutek odniesionych obrażeń oboje zginęli na miejscu – informuje Andrzej Piwko z tomaszowskiej policji.

Chłopczyka próbował reanimować zespół karetki pogotowia. Bezskutecznie. Na miejscu tragedii pojawili się policjanci, prokurator i psycholog.

Wójt Telatyna znał dobrze 33-latkę, która zginęła w wypadku. – To moja była sąsiadka, kolegowałem się z jej tatą – wspomina wójt Edward Suski. – Byłem już na miejscu tragedii. To strasznie. Mieli do szkoły jeszcze tylko 200 metrów – dodaje.

44-letni kierowca golfa był trzeźwy. Mężczyzna pracuje w jednym z tomaszowskich zakładów. – Mógł wracać z nocnej zmiany i zasnąć za kierownicą – przypuszcza jeden z mieszkańców wioski. – On nawet piwa nie wypił, bardzo porządny człowiek – mówi o 44-latku sołtys Żulic.

Prokuratura Rejonowa w Tomaszowie Lubelskim ustala okoliczności wypadku. Wiadomo, że kobieta szła z synem prawidłową stroną drogi. W miejscu tragedii zapłonęły znicze.

To nie pierwszy taki wypadek za Zamojszczyźnie. W październiku pod kołami samochodu zginął 52-letni mieszkaniec Nawoza (pow. zamojski), a jego 18-letni syn został ranny i kilka dni później zmarł w szpitalu.

Ojciec z synem wracali z Lublina. Gdy do domu mieli już tylko 100 metrów najechał na nich sąsiad z tej samej miejscowości, 45-letni Adam K. W tym przypadku kierowca był pijany - miał w organizmie 1,7 promila alkoholu.

W przeszłości był już karany za jazdę samochodem po pijanemu. Sąd Rejonowy w Zamościu aresztował go tymczasowo na 3 miesiące. Grozi mu do 12 lat więzienia.

Komentarze 38

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Andrzej / 6 grudnia 2010 o 21:21
0
"[...]Jeszcze jakieś kilkaset metrów od szkoły widziała ich sąsiadka. – Powiedziałyśmy sobie jak zawsze dzień dobry – mówi Krystyna G. – A zaraz potem był ten wypadek. Słyszałam, jak sąsiad, który w nich uderzył samochodem, krzyczał: „zasnąłem, zasnąłem...”

Było przed ósmą, całkiem się już rozjaśniło. Dzień w Żulicach wstał słoneczny. Ani w nocy, ani teraz nie padało i droga nie była śliska. Sąsiad, Marek B., wracał z Tomaszowa, po nocce. Pracował w przetwórni. Nocna zmiana trwa tam 12 godzin. Musiał być zmęczony."

I tyle w temacie! Jest winny. Nie jest mordercą, piratem, zabójcą...itp. Ale jest nieszczęśliwym człowiekiem, który popełnił błąd....i będzie musiał z tym żyć.
"[...]Jeszcze jakieś kilkaset metrów od szkoły widziała ich sąsiadka. – Powiedziałyśmy sobie jak zawsze dzień dobry – mówi Krystyna G. – A zaraz potem był ten wypadek. Słyszałam, jak sąsiad, który w nich uderzył samochodem, krzyczał: „zasnąłem, zasnąłem...”

Było przed ósmą, całkiem się już rozjaśniło. Dzień w Żulicach wstał słoneczny. Ani w nocy, ani teraz nie padało i droga nie była śliska. Sąsiad, Marek B., wracał z Tomaszowa, po nocce. Pracował w przetwórni. Nocna zmiana trwa tam 12 godzin. Musiał być zmęczony."rozwiń
Avatar
moni / 26 listopada 2010 o 19:34
0
[quote name='marcine' timestamp='1290715144' post='390616']
takich durnot dawno nie czytałem ,ale widocznie ty kolego nie masz dzieci
[/quote]


popieram ,nie sztuka zamknąć szkołę, a kościół też zamknąć, sklep zamknąć, przystanek zamknąć, a może żulice wymazać z mapy gminy i problem z głowy
Avatar
moni / 26 listopada 2010 o 19:32
0
czytając komentarze przeraża mnie jedno ,że nikt się nie zastanowił jak wielka stała się tragedia dla jednej i drugiej strony, teraz trzeba się zastanowić co zrobić, żeby tym rodzinom pomóc,
Avatar
marcine / 25 listopada 2010 o 20:59
0
[quote name='weteran' timestamp='1290615695' post='389031']
czy ktoś szedłby chodnikiem czy poboczem... to by zginął
a co tu ma wójt do wypadku ? może jeszcze gumowe drzewa ma w poboczach zrobić ?
niech lepiej szkoły nie będzie w Żulicach to gimbusem dzieci będą wożone do szkoły w Telatynie lub Łaszczowie !!
a wójt chciał zamknąć szkołę i dobrze by zrobił bo do wypadku by nie doszło !!!
[/quote]

takich durnot dawno nie czytałem ,ale widocznie ty kolego nie masz dzieci
Avatar
Z(...)ONY / 25 listopada 2010 o 14:58
0
te werka ty chyba nie wiesz co ty mówisz zamknąć szkołe wypadku by nie było a jak by tam stała romada dzieci czekających na gimbusa? wiesz czemu wójt chce zamknąć szkołe bo chce ją sprzedać za złotówke już sprzedał w łykoszynie za psie pieniądze ale jego synalek ma prace za to. rozpiepszyć to można wszystko. ale czemu nie zrobił tych 500m chodnika juz mówiłem to nie tak wiele a jednak bardzo durzo
Avatar
Gość / 25 listopada 2010 o 13:25
0
[quote name='jag' timestamp='1290672527' post='389749']
A może nie mieszaj polityki z ta tragedia bo najwyraźniej nie wiesz na czym polega finansowanie z budżetu państwa, zapoznaj się z ustawą o finansach publicznych z ust. o zamówieniach itp to może przestaniesz wypisywać głupoty. Jedna kampania sie skończyła a to nie miejsce przy tym temacie uprawiać ja tu gadasz jak prezes.....A w całej polsce nie ma normalnych poboczy. A ta gmina to i tak ładnie wygląda, są rzeczy których nie da sie zrobić. A Pani Witkowska to co bor postawi przy każdym mieszkańcu o czym ty piszesz człowieku. Wiesz nie mieszkam w tej gminie prawia 20 lat ale dosyć czesto jeżdze i naprawde dużo sie zmieniło, a pracuje w budżetówce i wiem na czym poega to wszystko. Aj szkoda słów na ciebie złóż lepiej kondolencje mężowi i córce rodzicom teściowej i całej rodzinie śp.Agnieszki i Mateuszka
[/quote]
normalnie jak bym słyszał słowa twojego kochanego wójta. a darmowe 10-tysięcy złotych od starosty? ile za to by wyszło chodnika?nie chciało się złożyć wójtowi pisemka!!! współczucie rodzinom
[quote name='jag' timestamp='1290672527' post='389749']
A może nie mieszaj polityki z ta tragedia bo najwyraźniej nie wiesz na czym polega finansowanie z budżetu państwa, zapoznaj się z ustawą o finansach publicznych z ust. o zamówieniach itp to może przestaniesz wypisywać głupoty. Jedna kampania sie skończyła a to nie miejsce przy tym temacie uprawiać ja tu gadasz jak prezes.....A w całej polsce nie ma normalnych poboczy. A ta gmina to i tak ładnie wygląda, są rzeczy których nie da sie zrobić. A Pani Witkowska ... rozwiń
Avatar
Gość / 25 listopada 2010 o 11:24
0
Nie chce osadzac, ale cos przyszlo mi do glowy. Nie uwazacie, ze cos jest na rzeczy, skoro ta tragedia wywolala takie dyskusje na temat zaniedban w gminie Telatyn? Gdybysmy czuli sie bezpiecznie na naszej "zulicko-telatynskiej" drodze nie byloby tak zagorzalej dyskusji jak ta. Chodzilam do szkoly w Telatynie jakies 15 lat temu i nie da sie porownac ruchu samochodowego jaki byl wtedy a jaki jest teraz. Teraz nie da sie wyjsc na spacer z wozkiem, a o tej porze roku schodzimy z drogi w bloto. Chodniki powinny byc w kazdym terenie zabudowanym. Czy to tak wiele?
Avatar
Gość / 25 listopada 2010 o 10:48
0
[quote name='jag' timestamp='1290672527' post='389749']
A może nie mieszaj polityki z ta tragedia bo najwyraźniej nie wiesz na czym polega finansowanie z budżetu państwa, zapoznaj się z ustawą o finansach publicznych z ust. o zamówieniach itp to może przestaniesz wypisywać głupoty. Jedna kampania sie skończyła a to nie miejsce przy tym temacie uprawiać ja tu gadasz jak prezes.....A w całej polsce nie ma normalnych poboczy. A ta gmina to i tak ładnie wygląda, są rzeczy których nie da sie zrobić. A Pani Witkowska to co bor postawi przy każdym mieszkańcu o czym ty piszesz człowieku. Wiesz nie mieszkam w tej gminie prawia 20 lat ale dosyć czesto jeżdze i naprawde dużo sie zmieniło, a pracuje w budżetówce i wiem na czym poega to wszystko. Aj szkoda słów na ciebie złóż lepiej kondolencje mężowi i córce rodzicom teściowej i całej rodzinie śp.Agnieszki i Mateuszka
[/quote]

Byc moze ja tez nie wiem wiele o pozyskiwaniu funduszu, ale wiem jedno: obecny wojt nie chcial nic polepszyc, nie chcial tych pieniedzy, choc propozycje pomocy i wspolpracy byly. Korzystajac chocby z faktu, ze starosta jest z tej samej wsi i jest chetny do zmian, wojt mogl powalczyc. Nie wykorzystal swej szansy. Moze wiec pora dac szanse komu innemu.
Wspolczuje rodzinie... [*]
[quote name='jag' timestamp='1290672527' post='389749']
A może nie mieszaj polityki z ta tragedia bo najwyraźniej nie wiesz na czym polega finansowanie z budżetu państwa, zapoznaj się z ustawą o finansach publicznych z ust. o zamówieniach itp to może przestaniesz wypisywać głupoty. Jedna kampania sie skończyła a to nie miejsce przy tym temacie uprawiać ja tu gadasz jak prezes.....A w całej polsce nie ma normalnych poboczy. A ta gmina to i tak ładnie wygląda, są rzeczy których nie da sie zrobić. A Pani Witkowska ... rozwiń
Avatar
jag / 25 listopada 2010 o 09:08
0
[quote name='pójdźcie po rozum do glowy' timestamp='1290669631' post='389716']
A ja proponuję wybrać Pana Wójta na kolejnych 16 lat, może od razu z góry na 4 kadencje!! Ludzie!? gdzie Wy macie oczy, rozum?! Prawie nigdzie chodnika, dziecka samego do szkoły nie można puścić bo nawet normalnego pobocza nie ma i nie ma gdzie zejść jak daw większe pojazdy chcą się wyminąć. W okolicy nie ma drugiej tak zaniedbanej gminy jak Telatyn, a przecież wystarczy w odpowiedni sposób poprosić władzę Powiatu i Województwa o kasę na chodniki itp. Zastanówmy się, może 5 grudnia powinniśmy uczynić dniem, który zmieni życie i przede wszystkim ZWIĘKSZY BEZPIECZEŃSTWO mieszkańców gminy. Pani Witkowska przynajmniej nie mówi nic o sprzedawaniu dosłownie wszystkiego.

Może szkoła w Żulicach jest trochę bez sensu,ale to nie jest wymówka w tej sytuacji.
[/quote]

A może nie mieszaj polityki z ta tragedia bo najwyraźniej nie wiesz na czym polega finansowanie z budżetu państwa, zapoznaj się z ustawą o finansach publicznych z ust. o zamówieniach itp to może przestaniesz wypisywać głupoty. Jedna kampania sie skończyła a to nie miejsce przy tym temacie uprawiać ja tu gadasz jak prezes.....A w całej polsce nie ma normalnych poboczy. A ta gmina to i tak ładnie wygląda, są rzeczy których nie da sie zrobić. A Pani Witkowska to co bor postawi przy każdym mieszkańcu o czym ty piszesz człowieku. Wiesz nie mieszkam w tej gminie prawia 20 lat ale dosyć czesto jeżdze i naprawde dużo sie zmieniło, a pracuje w budżetówce i wiem na czym poega to wszystko. Aj szkoda słów na ciebie złóż lepiej kondolencje mężowi i córce rodzicom teściowej i całej rodzinie śp.Agnieszki i Mateuszka
[quote name='pójdźcie po rozum do glowy' timestamp='1290669631' post='389716']
A ja proponuję wybrać Pana Wójta na kolejnych 16 lat, może od razu z góry na 4 kadencje!! Ludzie!? gdzie Wy macie oczy, rozum?! Prawie nigdzie chodnika, dziecka samego do szkoły nie można puścić bo nawet normalnego pobocza nie ma i nie ma gdzie zejść jak daw większe pojazdy chcą się wyminąć. W okolicy nie ma drugiej tak zaniedbanej gminy jak Telatyn, a przecież wystarczy w odpowiedni sposób poprosić władzę Powiatu i W... rozwiń
Avatar
użytkownik / 25 listopada 2010 o 08:24
0
raz praktycznie nicnierobienie wójta, a dwa - nikt nie każe mieszkańcom go wybierać
Avatar
Andrzej / 6 grudnia 2010 o 21:21
0
"[...]Jeszcze jakieś kilkaset metrów od szkoły widziała ich sąsiadka. – Powiedziałyśmy sobie jak zawsze dzień dobry – mówi Krystyna G. – A zaraz potem był ten wypadek. Słyszałam, jak sąsiad, który w nich uderzył samochodem, krzyczał: „zasnąłem, zasnąłem...”

Było przed ósmą, całkiem się już rozjaśniło. Dzień w Żulicach wstał słoneczny. Ani w nocy, ani teraz nie padało i droga nie była śliska. Sąsiad, Marek B., wracał z Tomaszowa, po nocce. Pracował w przetwórni. Nocna zmiana trwa tam 12 godzin. Musiał być zmęczony."

I tyle w temacie! Jest winny. Nie jest mordercą, piratem, zabójcą...itp. Ale jest nieszczęśliwym człowiekiem, który popełnił błąd....i będzie musiał z tym żyć.
"[...]Jeszcze jakieś kilkaset metrów od szkoły widziała ich sąsiadka. – Powiedziałyśmy sobie jak zawsze dzień dobry – mówi Krystyna G. – A zaraz potem był ten wypadek. Słyszałam, jak sąsiad, który w nich uderzył samochodem, krzyczał: „zasnąłem, zasnąłem...”

Było przed ósmą, całkiem się już rozjaśniło. Dzień w Żulicach wstał słoneczny. Ani w nocy, ani teraz nie padało i droga nie była śliska. Sąsiad, Marek B., wracał z Tomaszowa, po nocce. Pracował w przetwórni. Nocna zmiana trwa tam 12 godzin. Musiał być zmęczony."rozwiń
Avatar
moni / 26 listopada 2010 o 19:34
0
[quote name='marcine' timestamp='1290715144' post='390616']
takich durnot dawno nie czytałem ,ale widocznie ty kolego nie masz dzieci
[/quote]


popieram ,nie sztuka zamknąć szkołę, a kościół też zamknąć, sklep zamknąć, przystanek zamknąć, a może żulice wymazać z mapy gminy i problem z głowy
Avatar
moni / 26 listopada 2010 o 19:32
0
czytając komentarze przeraża mnie jedno ,że nikt się nie zastanowił jak wielka stała się tragedia dla jednej i drugiej strony, teraz trzeba się zastanowić co zrobić, żeby tym rodzinom pomóc,
Avatar
marcine / 25 listopada 2010 o 20:59
0
[quote name='weteran' timestamp='1290615695' post='389031']
czy ktoś szedłby chodnikiem czy poboczem... to by zginął
a co tu ma wójt do wypadku ? może jeszcze gumowe drzewa ma w poboczach zrobić ?
niech lepiej szkoły nie będzie w Żulicach to gimbusem dzieci będą wożone do szkoły w Telatynie lub Łaszczowie !!
a wójt chciał zamknąć szkołę i dobrze by zrobił bo do wypadku by nie doszło !!!
[/quote]

takich durnot dawno nie czytałem ,ale widocznie ty kolego nie masz dzieci
Avatar
Z(...)ONY / 25 listopada 2010 o 14:58
0
te werka ty chyba nie wiesz co ty mówisz zamknąć szkołe wypadku by nie było a jak by tam stała romada dzieci czekających na gimbusa? wiesz czemu wójt chce zamknąć szkołe bo chce ją sprzedać za złotówke już sprzedał w łykoszynie za psie pieniądze ale jego synalek ma prace za to. rozpiepszyć to można wszystko. ale czemu nie zrobił tych 500m chodnika juz mówiłem to nie tak wiele a jednak bardzo durzo
Avatar
Gość / 25 listopada 2010 o 13:25
0
[quote name='jag' timestamp='1290672527' post='389749']
A może nie mieszaj polityki z ta tragedia bo najwyraźniej nie wiesz na czym polega finansowanie z budżetu państwa, zapoznaj się z ustawą o finansach publicznych z ust. o zamówieniach itp to może przestaniesz wypisywać głupoty. Jedna kampania sie skończyła a to nie miejsce przy tym temacie uprawiać ja tu gadasz jak prezes.....A w całej polsce nie ma normalnych poboczy. A ta gmina to i tak ładnie wygląda, są rzeczy których nie da sie zrobić. A Pani Witkowska to co bor postawi przy każdym mieszkańcu o czym ty piszesz człowieku. Wiesz nie mieszkam w tej gminie prawia 20 lat ale dosyć czesto jeżdze i naprawde dużo sie zmieniło, a pracuje w budżetówce i wiem na czym poega to wszystko. Aj szkoda słów na ciebie złóż lepiej kondolencje mężowi i córce rodzicom teściowej i całej rodzinie śp.Agnieszki i Mateuszka
[/quote]
normalnie jak bym słyszał słowa twojego kochanego wójta. a darmowe 10-tysięcy złotych od starosty? ile za to by wyszło chodnika?nie chciało się złożyć wójtowi pisemka!!! współczucie rodzinom
[quote name='jag' timestamp='1290672527' post='389749']
A może nie mieszaj polityki z ta tragedia bo najwyraźniej nie wiesz na czym polega finansowanie z budżetu państwa, zapoznaj się z ustawą o finansach publicznych z ust. o zamówieniach itp to może przestaniesz wypisywać głupoty. Jedna kampania sie skończyła a to nie miejsce przy tym temacie uprawiać ja tu gadasz jak prezes.....A w całej polsce nie ma normalnych poboczy. A ta gmina to i tak ładnie wygląda, są rzeczy których nie da sie zrobić. A Pani Witkowska ... rozwiń
Avatar
Gość / 25 listopada 2010 o 11:24
0
Nie chce osadzac, ale cos przyszlo mi do glowy. Nie uwazacie, ze cos jest na rzeczy, skoro ta tragedia wywolala takie dyskusje na temat zaniedban w gminie Telatyn? Gdybysmy czuli sie bezpiecznie na naszej "zulicko-telatynskiej" drodze nie byloby tak zagorzalej dyskusji jak ta. Chodzilam do szkoly w Telatynie jakies 15 lat temu i nie da sie porownac ruchu samochodowego jaki byl wtedy a jaki jest teraz. Teraz nie da sie wyjsc na spacer z wozkiem, a o tej porze roku schodzimy z drogi w bloto. Chodniki powinny byc w kazdym terenie zabudowanym. Czy to tak wiele?
Avatar
Gość / 25 listopada 2010 o 10:48
0
[quote name='jag' timestamp='1290672527' post='389749']
A może nie mieszaj polityki z ta tragedia bo najwyraźniej nie wiesz na czym polega finansowanie z budżetu państwa, zapoznaj się z ustawą o finansach publicznych z ust. o zamówieniach itp to może przestaniesz wypisywać głupoty. Jedna kampania sie skończyła a to nie miejsce przy tym temacie uprawiać ja tu gadasz jak prezes.....A w całej polsce nie ma normalnych poboczy. A ta gmina to i tak ładnie wygląda, są rzeczy których nie da sie zrobić. A Pani Witkowska to co bor postawi przy każdym mieszkańcu o czym ty piszesz człowieku. Wiesz nie mieszkam w tej gminie prawia 20 lat ale dosyć czesto jeżdze i naprawde dużo sie zmieniło, a pracuje w budżetówce i wiem na czym poega to wszystko. Aj szkoda słów na ciebie złóż lepiej kondolencje mężowi i córce rodzicom teściowej i całej rodzinie śp.Agnieszki i Mateuszka
[/quote]

Byc moze ja tez nie wiem wiele o pozyskiwaniu funduszu, ale wiem jedno: obecny wojt nie chcial nic polepszyc, nie chcial tych pieniedzy, choc propozycje pomocy i wspolpracy byly. Korzystajac chocby z faktu, ze starosta jest z tej samej wsi i jest chetny do zmian, wojt mogl powalczyc. Nie wykorzystal swej szansy. Moze wiec pora dac szanse komu innemu.
Wspolczuje rodzinie... [*]
[quote name='jag' timestamp='1290672527' post='389749']
A może nie mieszaj polityki z ta tragedia bo najwyraźniej nie wiesz na czym polega finansowanie z budżetu państwa, zapoznaj się z ustawą o finansach publicznych z ust. o zamówieniach itp to może przestaniesz wypisywać głupoty. Jedna kampania sie skończyła a to nie miejsce przy tym temacie uprawiać ja tu gadasz jak prezes.....A w całej polsce nie ma normalnych poboczy. A ta gmina to i tak ładnie wygląda, są rzeczy których nie da sie zrobić. A Pani Witkowska ... rozwiń
Avatar
jag / 25 listopada 2010 o 09:08
0
[quote name='pójdźcie po rozum do glowy' timestamp='1290669631' post='389716']
A ja proponuję wybrać Pana Wójta na kolejnych 16 lat, może od razu z góry na 4 kadencje!! Ludzie!? gdzie Wy macie oczy, rozum?! Prawie nigdzie chodnika, dziecka samego do szkoły nie można puścić bo nawet normalnego pobocza nie ma i nie ma gdzie zejść jak daw większe pojazdy chcą się wyminąć. W okolicy nie ma drugiej tak zaniedbanej gminy jak Telatyn, a przecież wystarczy w odpowiedni sposób poprosić władzę Powiatu i Województwa o kasę na chodniki itp. Zastanówmy się, może 5 grudnia powinniśmy uczynić dniem, który zmieni życie i przede wszystkim ZWIĘKSZY BEZPIECZEŃSTWO mieszkańców gminy. Pani Witkowska przynajmniej nie mówi nic o sprzedawaniu dosłownie wszystkiego.

Może szkoła w Żulicach jest trochę bez sensu,ale to nie jest wymówka w tej sytuacji.
[/quote]

A może nie mieszaj polityki z ta tragedia bo najwyraźniej nie wiesz na czym polega finansowanie z budżetu państwa, zapoznaj się z ustawą o finansach publicznych z ust. o zamówieniach itp to może przestaniesz wypisywać głupoty. Jedna kampania sie skończyła a to nie miejsce przy tym temacie uprawiać ja tu gadasz jak prezes.....A w całej polsce nie ma normalnych poboczy. A ta gmina to i tak ładnie wygląda, są rzeczy których nie da sie zrobić. A Pani Witkowska to co bor postawi przy każdym mieszkańcu o czym ty piszesz człowieku. Wiesz nie mieszkam w tej gminie prawia 20 lat ale dosyć czesto jeżdze i naprawde dużo sie zmieniło, a pracuje w budżetówce i wiem na czym poega to wszystko. Aj szkoda słów na ciebie złóż lepiej kondolencje mężowi i córce rodzicom teściowej i całej rodzinie śp.Agnieszki i Mateuszka
[quote name='pójdźcie po rozum do glowy' timestamp='1290669631' post='389716']
A ja proponuję wybrać Pana Wójta na kolejnych 16 lat, może od razu z góry na 4 kadencje!! Ludzie!? gdzie Wy macie oczy, rozum?! Prawie nigdzie chodnika, dziecka samego do szkoły nie można puścić bo nawet normalnego pobocza nie ma i nie ma gdzie zejść jak daw większe pojazdy chcą się wyminąć. W okolicy nie ma drugiej tak zaniedbanej gminy jak Telatyn, a przecież wystarczy w odpowiedni sposób poprosić władzę Powiatu i W... rozwiń
Avatar
użytkownik / 25 listopada 2010 o 08:24
0
raz praktycznie nicnierobienie wójta, a dwa - nikt nie każe mieszkańcom go wybierać