Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Artykuły sponsorowane

6 lutego 2018 r.
11:21

Potrzebujesz pieniędzy? Możesz pożyczyć je za granicą

Autor: Zdjęcie autora Promocja
0 31 A A

Nieoczekiwane wydatki mogą dotknąć każdego, lecz ich pojawienie się nie musi oznaczać kłopotów. Jeżeli konto bankowe jest puste, a w portfelu zostały ostatnie grosze, pieniądze można zdobyć, sięgając po szybką pożyczkę. Dzięki niej jeszcze tego samego dnia zyska się gotówkę na nieprzewidziane potrzeby.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Pożyczki pozabankowe poza granicami Polski

Pożyczki online są oferowane nie tylko w Polsce - bez trudu można je znaleźć w innych krajach, na przykład w Norwegii. Taką ofertę w Skandynawii prezentuje choćby smålån, czyli porównywarka ofert pożyczek internetowych. Porównywarka umożliwia sprawdzenie, która firma oferuje najkorzystniejsze warunki wypłaty gotówki oraz jej późniejszego zwrotu.

W Skandynawii można pożyczyć w sieci znacznie więcej niż w Polsce. Pożyczkobiorcy mogą wnioskować nawet o 500 000 koron norweskich, czyli równowartość ponad 200 tysięcy złotych. Co ważne, gotówkę zwraca się nawet w 180 ratach, a więc przez okres 15 lat. Takie rozwiązanie umożliwia bezpieczną spłatę zobowiązania oraz chroni przed utratą płynności finansowej. Pożyczka pozabankowa w Norwegii jest zatem doskonałym rozwiązaniem dla osób, które potrzebują szybko większej ilości gotówki. Kwota, którą można uzyskać, pozwala na zakup samochodu, remont domu czy opłacenie studiów dzieci.

Pożyczka bez sprawdzania wiarygodności kredytowej

W przypadku pożyczek na niższe kwoty w Norwegii nie wymaga się sprawdzania wiarygodności kredytowej. Klienci nie mają obowiązku dokumentowania dochodów ani potwierdzania historii kredytowej. Takie rozwiązanie przyśpiesza procedurę wypłaty gotówki oraz ułatwia uzyskanie potrzebnych pieniędzy osobom, które mają trudności z udowodnieniem zarobków. Jest to szczególnie korzystne dla osób, które dopiero rozpoczęły pracę, a także dla przedsiębiorców, wykazujących wysokie koszty uzyskania przychodu.

Jeżeli chce się otrzymać pożyczkę na większą kwotę, niezbędne jest wykonanie weryfikacji dochodów. Weryfikacja jest jednak mniej skomplikowana i krótsza niż w bankach, dzięki czemu każda kwota bez względu na wysokość trafia na konto klienta o wiele szybciej.

Czy warto skorzystać z pożyczki w Norwegii?

Korzystanie z pożyczek pozabankowych w Norwegii jest dobrym rozwiązaniem dla wielu osób. Jeżeli oferta firm pożyczkowych w Polsce nie przedstawia intersującej pożyczki ratalnej lub chwilówki, można bez przeszkód pożyczyć potrzebną sumę w koronach norweskich. Jest to szczególnie korzystne dla osób, które pracują w Norwegii i otrzymują wynagrodzenie w koronach.

Komentarze 31

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ahmet / wczoraj o 15:51
0
Krediye ihtiyacınız var mı? Bir krediye ihtiyacınız varsa, lütfen bana e-posta yoluyla ulaşın privatefirm3@gmail.com
Avatar
andrew mohs firm / wczoraj o 03:19
0
Czy potrzebujesz pilnie pożyczki tutaj na swoją szansę? ANDREW MOHS FIRM udziela pożyczki na bardzo niskie oprocentowanie w wysokości 2% dla osób prywatnych, firm i społeczeństw potrzebujących środków na regulowanie rachunków. w przypadku wniosku o pożyczkę skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: andrewmohsfirm@gmail.com lub +2349061800717.
Avatar
customercare@kabusinesshome.com / 3 dni temu o 19:10
0
dzień dobry dla ciebie witamy w domu firmowym kenneth abrighten. jesteśmy do twojej dyspozycji, aby wynegocjować najniższe stawki kredytu na rynku. odnów kredyt hipoteczny we właściwym czasie, znajdź najlepszą ofertę. zoptymalizuj własne fundusze! mamy najlepsze oferty do zaoferowania. czy zostałeś odrzucony przez wiele banków? potrzebujesz finansowania, aby skonsolidować swoje długi lub z innych powodów. oferujemy pożyczkę w wysokości od 10 000 usd i więcej, przy rozsądnej stopie procentowej i obniżce rocznych odsetek o 3%. jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej usłudze, napisz do nas przez: customercare@kabusinesshome.com kennethabrighten@kabusinesshome.com kennethabrightenbusinesshome@hotmail.com ***kabusinesshome.com dziękuję ci spiker
dzień dobry dla ciebie witamy w domu firmowym kenneth abrighten. jesteśmy do twojej dyspozycji, aby wynegocjować najniższe stawki kredytu na rynku. odnów kredyt hipoteczny we właściwym czasie, znajdź najlepszą ofertę. zoptymalizuj własne fundusze! mamy najlepsze oferty do zaoferowania. czy zostałeś odrzucony przez wiele banków? potrzebujesz finansowania, aby skonsolidować swoje długi lub z innych powodów. oferujemy pożyczkę w wysokości od 10 000 usd i więcej, przy rozsądnej stopie procentowej i obniżce rocznych odsetek o 3%. jeśli chcesz d... rozwiń
Avatar
veronica / 4 dni temu o 23:34
0
Cześć wszystkim, mam na imię Veronica Anderson, właśnie dostałem pożyczkę w wysokości €50 000,00 od Pan Paul Heinz, jestem taki szczęśliwy, że uratował mój biznes, mój interes powrócił i robi się dobrze. Teraz jestem szczęśliwą kobietą. On jest dobrym i uczciwym pożyczkodawcą, oferuje pożyczki w wysokości 3% stopy procentowej. Skontaktuj się z nim na unityfinancialhelp@gmail.com dla każdego rodzaju pożyczki, a on ci pomoże. Dzięki.
Avatar
Joel / 4 dni temu o 01:50
0
Musiałem pilnie udać się do wioski na pogrzeb mojej ciotki, a ja nie miałem dość pieniędzy, mój kolega opowiedział mi o joycesmithloanfirm i złożyłem podanie w mojej firmie. Moja pożyczka w wysokości 20000 euro została zatwierdzona, a pieniądze wpłacono na moje konto bankowe bardzo szybko. Bez pani Joyce może nie byłbym w stanie udać się do wioski, by zapłacić mój ostatni szacunek mojej ciotce. Jestem wdzięczny za twoją pomoc. To jest jej adres e-mail: joycesmithloanlendercompany@gmail.com
Avatar
creditplusfinance11@gmail.com / 4 dni temu o 00:41
0
Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub na opłacenie rachunków i korporacyjnych środków finansowych na nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowanie działalności gospodarczej ( creditplusfinance11@gmail.com ) Oferujemy również pożyczki dla osób fizycznych, firm i organów korporacyjnych przy 3% stopie procentowej. Dajemy pożyczkę poważnie myślącym ludziom, którzy są zainteresowani pożyczką, jeśli zainteresowani kontaktują się z tym adresem e-mail: Creditplusfinance11@gmail.com
Avatar
washington finance / 12 sierpnia 2018 o 05:10
0
Dzień dobry, jestem Panem Chrystusem i chcę poinformować cię, w jaki sposób dostałem moją pożyczkę,    otrzymałem pożyczkę od Washington Finance w ciągu 48 godzin,   z zaledwie 2% stawką, chcę, abyś szukał i szukał pożyczki, aby również skontaktować się z Washington Financial i uzyskać pożyczkę bez opóźnienia, co tak bardzo kontaktuje się z firmą bezpośrednio przez e-mail (washingtonfinance511@gmail.com)
Avatar
Gość / 10 sierpnia 2018 o 11:30
0
Poszukujesz pożyczki, by oczyścić swój dept i założyć własną firmę? czy już nie możesz się zdecydować, ale nie jesteś w stanie uzyskać pożyczonej firmie, która ci pożyczy? Oto Twoje ostateczne rozwiązanie, Możemy dać ci dowolną kwotę, pod warunkiem, że spłacisz w danym okresie bez żadnych problemów. Złóż wniosek teraz i skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej poniżej. Email: williamsloanfundshelp@gmail.com
Avatar
Mrs Mercy Berry / 8 sierpnia 2018 o 13:07
0
Oferujemy pożyczki prywatne, pożyczki komercyjne i osobiste o bardzo niskich rocznych stopach procentowych do 2% w okresie spłaty od 1 do 17 lat w dowolnym miejscu na świecie. Rozdzielamy pożyczki w przedziale od 5000 USD do 75 000 000 USD. Nasze pożyczki są dobrze ubezpieczone, ponieważ maksymalne bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Zainteresowani kandydaci powinni skontaktować się z nami, podając poniższe informacje. Sekretarz Imię: Mercy Berry Sekretariat E-mail: Mercyberryloancompany@gmail.com INFORMACJE DLA MĘŻCZYZN: Nazwy: ...... Naród:.... Adres:.... Wiek:........... Numer telefonu:.... Zawód:......... Płeć:............... Potrzebna kwota: .. Czas trwania pożyczki: ..... Krótki opis osoby Pozdrowienia, Firma pożyczająca jagodowe wyroby miłosne
Oferujemy pożyczki prywatne, pożyczki komercyjne i osobiste o bardzo niskich rocznych stopach procentowych do 2% w okresie spłaty od 1 do 17 lat w dowolnym miejscu na świecie. Rozdzielamy pożyczki w przedziale od 5000 USD do 75 000 000 USD. Nasze pożyczki są dobrze ubezpieczone, ponieważ maksymalne bezpieczeństwo jest naszym priorytetem. Zainteresowani kandydaci powinni skontaktować się z nami, podając poniższe informacje. Sekretarz Imię: Mercy Berry Sekretariat E-mail: Mercyberryloancompany@gmail.com INFORMACJE DLA MĘŻCZYZN: Nazwy: ......... rozwiń
Avatar
Williams Leo / 7 sierpnia 2018 o 10:41
0
Poszukujesz pożyczki, by oczyścić swój dept i założyć własną firmę? czy już nie możesz się zdecydować, ale nie jesteś w stanie uzyskać pożyczonej firmie, która ci pożyczy? Oto Twoje ostateczne rozwiązanie, Możemy dać ci dowolną kwotę, pod warunkiem, że spłacisz w danym okresie bez żadnych problemów. Złóż wniosek teraz i skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej poniżej. Email: williamsloanfundshelp@gmail.com
Avatar
ahmet / wczoraj o 15:51
0
Krediye ihtiyacınız var mı? Bir krediye ihtiyacınız varsa, lütfen bana e-posta yoluyla ulaşın privatefirm3@gmail.com
Avatar
andrew mohs firm / wczoraj o 03:19
0
Czy potrzebujesz pilnie pożyczki tutaj na swoją szansę? ANDREW MOHS FIRM udziela pożyczki na bardzo niskie oprocentowanie w wysokości 2% dla osób prywatnych, firm i społeczeństw potrzebujących środków na regulowanie rachunków. w przypadku wniosku o pożyczkę skontaktuj się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej: andrewmohsfirm@gmail.com lub +2349061800717.
Avatar
customercare@kabusinesshome.com / 3 dni temu o 19:10
0
dzień dobry dla ciebie witamy w domu firmowym kenneth abrighten. jesteśmy do twojej dyspozycji, aby wynegocjować najniższe stawki kredytu na rynku. odnów kredyt hipoteczny we właściwym czasie, znajdź najlepszą ofertę. zoptymalizuj własne fundusze! mamy najlepsze oferty do zaoferowania. czy zostałeś odrzucony przez wiele banków? potrzebujesz finansowania, aby skonsolidować swoje długi lub z innych powodów. oferujemy pożyczkę w wysokości od 10 000 usd i więcej, przy rozsądnej stopie procentowej i obniżce rocznych odsetek o 3%. jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o naszej usłudze, napisz do nas przez: customercare@kabusinesshome.com kennethabrighten@kabusinesshome.com kennethabrightenbusinesshome@hotmail.com ***kabusinesshome.com dziękuję ci spiker
dzień dobry dla ciebie witamy w domu firmowym kenneth abrighten. jesteśmy do twojej dyspozycji, aby wynegocjować najniższe stawki kredytu na rynku. odnów kredyt hipoteczny we właściwym czasie, znajdź najlepszą ofertę. zoptymalizuj własne fundusze! mamy najlepsze oferty do zaoferowania. czy zostałeś odrzucony przez wiele banków? potrzebujesz finansowania, aby skonsolidować swoje długi lub z innych powodów. oferujemy pożyczkę w wysokości od 10 000 usd i więcej, przy rozsądnej stopie procentowej i obniżce rocznych odsetek o 3%. jeśli chcesz d... rozwiń
Avatar
veronica / 4 dni temu o 23:34
0
Cześć wszystkim, mam na imię Veronica Anderson, właśnie dostałem pożyczkę w wysokości €50 000,00 od Pan Paul Heinz, jestem taki szczęśliwy, że uratował mój biznes, mój interes powrócił i robi się dobrze. Teraz jestem szczęśliwą kobietą. On jest dobrym i uczciwym pożyczkodawcą, oferuje pożyczki w wysokości 3% stopy procentowej. Skontaktuj się z nim na unityfinancialhelp@gmail.com dla każdego rodzaju pożyczki, a on ci pomoże. Dzięki.
Avatar
Joel / 4 dni temu o 01:50
0
Musiałem pilnie udać się do wioski na pogrzeb mojej ciotki, a ja nie miałem dość pieniędzy, mój kolega opowiedział mi o joycesmithloanfirm i złożyłem podanie w mojej firmie. Moja pożyczka w wysokości 20000 euro została zatwierdzona, a pieniądze wpłacono na moje konto bankowe bardzo szybko. Bez pani Joyce może nie byłbym w stanie udać się do wioski, by zapłacić mój ostatni szacunek mojej ciotce. Jestem wdzięczny za twoją pomoc. To jest jej adres e-mail: joycesmithloanlendercompany@gmail.com
Avatar
creditplusfinance11@gmail.com / 4 dni temu o 00:41
0
Czy potrzebujesz pożyczki na rozpoczęcie działalności gospodarczej lub na opłacenie rachunków i korporacyjnych środków finansowych na nieruchomości i wszelkiego rodzaju finansowanie działalności gospodarczej ( creditplusfinance11@gmail.com ) Oferujemy również pożyczki dla osób fizycznych, firm i organów korporacyjnych przy 3% stopie procentowej. Dajemy pożyczkę poważnie myślącym ludziom, którzy są zainteresowani pożyczką, jeśli zainteresowani kontaktują się z tym adresem e-mail: Creditplusfinance11@gmail.com
Avatar
washington finance / 12 sierpnia 2018 o 05:10
0
Dzień dobry, jestem Panem Chrystusem i chcę poinformować cię, w jaki sposób dostałem moją pożyczkę,    otrzymałem pożyczkę od Washington Finance w ciągu 48 godzin,   z zaledwie 2% stawką, chcę, abyś szukał i szukał pożyczki, aby również skontaktować się z Washington Financial i uzyskać pożyczkę bez opóźnienia, co tak bardzo kontaktuje się z firmą bezpośrednio przez e-mail (washingtonfinance511@gmail.com)
Avatar
Gość / 10 sierpnia 2018 o 11:30
0
Poszukujesz pożyczki, by oczyścić swój dept i założyć własną firmę? czy już nie możesz się zdecydować, ale nie jesteś w stanie uzyskać pożyczonej firmie, która ci pożyczy? Oto Twoje ostateczne rozwiązanie, Możemy dać ci dowolną kwotę, pod warunkiem, że spłacisz w danym okresie bez żadnych problemów. Złóż wniosek teraz i skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji za pośrednictwem poczty elektronicznej poniżej. Email: williamsloanfundshelp@gmail.com
Avatar