Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

17 kwietnia 2021 r.
8:31

Biała Podlaska: Obrońca chce kolejnego odroczenia kary dla skazanego lekarza

Autor: Zdjęcie autora Ewelina Burda
0 15 A A
Sąd skazał Macieja T. na dwa lata więzienia. Na medyka nałożono również zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną przez 5 lat oraz zbliżania się do niej na mniej niż 50 metrów. Przez trzy lata mężczyzna nie może też leczyć małoletnich.
Sąd skazał Macieja T. na dwa lata więzienia. Na medyka nałożono również zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną przez 5 lat oraz zbliżania się do niej na mniej niż 50 metrów. Przez trzy lata mężczyzna nie może też leczyć małoletnich. (fot. archiwum)

Kolejny wniosek o odroczenie wyroku skierował do sądu obrońca lekarza Macieja T. z Białej Podlaskiej. Został on skazany za seks z nastolatką. Wcześniej, już raz, wyrok odroczono o pół roku. Ten termin mija 21 kwietnia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

 

– Do Sądu Rejonowego w Białej Podlaskiej wpłynął kolejny wniosek o odroczenie wykonania kary – informuje Magdalena Dobosz z biura prasowego Sądu Okręgowego w Lublinie.

Sąd ma rozpoznać ten wniosek na posiedzeniu 27 kwietnia. Czy to oznacza, że skazany trafi za kratki zanim sąd zdecyduje, czy dalej odroczy karę?

– Na chwilę obecną nie kierowano do skazanego wezwania do stawienia w zakładzie karnym, bowiem trwa okres odroczenia– tłumaczy przedstawicielka biura prasowego. – Natomiast jeśli w czasie między końcem odroczenia wykonania kary, a wyznaczonym terminem posiedzenia, Sekcja Wykonywania Orzeczeń Sądu Rejonowego w Białej Podlaskiej zdoła wysłać do skazanego wezwanie do stawienia w zakładzie karnym, a on zdoła odebrać korespondencję i stawić się w wyznaczonym terminie do zakładu karnego, to jest to możliwe – dodaje Dobosz.

Jednak w praktyce, może się okazać, że termin jest zbyt krótki na podjęcie tych czynności.

Lekarz, który pracował na oddziale neonatologicznym bialskiego szpitala nie poszedł wcześniej za kratki, bo Sąd Rejonowy wydał orzeczenie o odroczeniu wykonania kary m.in. z uwagi na „szczegóły problemów sytuacji osobistej i rodzinnej skazanego”. Ale to postanowienie zaskarżyła Prokuratura Rejonowa. Jednak sąd to zażalenie odrzucił.

Macieja T. reprezentuje dwóch obrońców, m.in. znany warszawski adwokat Maciej Zaborowski, sędzia Trybunału Stanu. Do Sądu Najwyższego już wpłynęła kasacja od wyroku.

– Termin rozpoznania nie został jeszcze wyznaczony– mówi Martyna Łuczak z zespołu prasowego Sądu Najwyższego. Poza tym, obrońcy chcieli też ułaskawiania lekarza. Ale w styczniu Sąd Rejonowy zaopiniował to negatywnie.

Przypomnijmy: na początku października ubiegłego roku Sąd Okręgowy w Lublinie utrzymał w mocy wyrok za przestępstwa seksualne, których Maciej T. miał się dopuścić w lipcu 2018 r. Jego ofiarą padła 14–letnia wówczas dziewczyna.

Według prokuratury mężczyzna kontaktował się z nastolatką za pośrednictwem portalu internetowego do „seks randek”. Składał jej różne seksualne propozycje. Jak ustalili śledczy, lekarz doprowadził dziewczynkę również do obcowania płciowego. Spotkali się trzy razy.

Sąd skazał Macieja T. na dwa lata więzienia. Na medyka nałożono również zakaz kontaktowania się z pokrzywdzoną przez 5 lat oraz zbliżania się do niej na mniej niż 50 metrów. Przez trzy lata mężczyzna nie może też leczyć małoletnich.

Skazany lekarz do końca procesu utrzymywał, że jest niewinny.

Jak udało nam się ustalić, prawomocnie skazany medyk pracuje w przychodni w Międzyrzecu Podlaskim. Kierownik placówki przekonywał nas, że zatrudniony jest tam jako lekarz rodzinny i nie ma kontaktu z pacjentami poniżej 18. roku życia.

– Nie mam do niego żadnych zastrzeżeń, zarówno jako do lekarza i do człowieka, pracuje u mnie od wielu lat. Natomiast z wyrokami sądu się nie dyskutuje – powiedział nam w marcu lekarz Ryszard Danieluk, kierownik przychodni w Międzyrzecu Podlaskim, dodając, że nie zamierza zwalniać Macieja T.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie
Czytaj więcej o:

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wujek_samo_zlo / 17 kwietnia 2021 r. o 09:15
+16
Patologia systemu sądownictwa. Masz kase ( często z przestępstwa) , kupujesz niewinność. A poza tym srodowisko sędziowskie i lekarskie to jedna klika.
Avatar
_miki_ / 17 kwietnia 2021 r. o 09:30
+13
a gdzie sekielski ???
Avatar
_miki_ / 17 kwietnia 2021 r. o 10:44
+7
pinior też nie siedzi mimo wyroku bezwzględnego więzienia - "wolne sondy, kąstytócja !!!"
Avatar
Robik / 17 kwietnia 2021 r. o 14:40
+5
a gdzie sekielski ???
 1) P. Sekielski raczej nie zajmuje się obroną dziewcząt szukających sobie partnerów seksualnych na "portalach randkowych".  W dodatku prawie piętnastoletnich - co by już uprawniało je do współżycia seksualnego, a może wprowadzać w błąd. 2) W której klasie podstawówki ten "miki" pobiera nauki, skoro nie dotarło jeszcze, że nazwiska pisze się wielką literą.
Avatar
Wielejebny / 17 kwietnia 2021 r. o 15:50
+3
Jak księża mogą, to czemu nie lekarze ?
 Skoro sędzia moze bezkarnie krasc to czego zwykły obywatel musi za to siedzieć? Zwykły pedofil i do tego dalej pracuje patologii sądownictwa ciąg dalszy. Niech go sądzi ten co na stacji paliw ukradł 50zl. On jest uczciwy i niezawisły
Avatar
Robik / 17 kwietnia 2021 r. o 14:46
+3
Patologia systemu sądownictwa. Masz kase ( często z przestępstwa) , kupujesz niewinność.     A poza tym srodowisko sędziowskie i lekarskie to jedna klika.
 Patologie są, ale to nie jest dobry przykład. Lekarze dobrze zarabiają - żadna "patologia systemu sądownictwa". Człowiek z pieniędzmi opłaca adwokata żeby się uratować przed więzieniem - żadna "patologia systemu sądownictwa". Dziewczyna szukała partnerów seksualnych na "portalu randkowym" (i zbliżała się znacznie do wieku uprawniającego ją do seksu) - żadna "patologia systemu sądownictwa". Uwzględnianie "okoliczności łagodzących" - to jest ta "patologia"?
 Patologie są, ale to nie jest dobry przykład. Lekarze dobrze zarabiają - żadna "patologia systemu sądownictwa". Człowiek z pieniędzmi opłaca adwokata żeby się uratować przed więzieniem - żadna "patologia systemu sądownictwa". Dziewczyna szukała partnerów seksualnych na "portalu randkowym" (i zbliżała się znacznie do wieku uprawniającego ją do seksu) - żadna "patologia systemu sądownictwa". Uwzględnianie "okoliczności łagodzących" - to jest ta "patologia"? rozwiń
Avatar
Janusz_Paliwas / 17 kwietnia 2021 r. o 10:15
+2
a gdzie sekielski ???
 A gdzie prokurator zerro ?
Avatar
Janusz_Paliwas / 17 kwietnia 2021 r. o 08:56
+2
Jak księża mogą, to czemu nie lekarze ?
Avatar
Janusz_Paliwas / 18 kwietnia 2021 r. o 20:46
+1
Jak księża mogą, to czemu nie lekarze ?
Skoro sędzia moze bezkarnie krasc to czego zwykły obywatel musi za to siedzieć? Zwykły pedofil i do tego dalej pracuje patologii sądownictwa ciąg dalszy. Niech go sądzi ten co na stacji paliw ukradł 50zl. On jest uczciwy i niezawisły
Ty poważnie z takimi drobnymi ? A jak europoseł wyłudza 100 000 Euro za fikcyjne dojazdy to jaki z niego uczciwy poseł ? A jak poseł pobiera z ntytułu kilometrówki niespełna 100 000zł z sejmu na samochód i nie ma samochodu, ba nawet prawa jazdy ?
Ale złodziej poseł nie sądzi innych. A złodziej w todze ma czelność osadzać kogo skazać a kogo nie jak sam jest złodziejem. Rozumiesz synku różnice. Kradło PO kradnie PIS i będzie kradł ktoś następny tego nie da się zmienic ,ale jak kradnie ten co ich tak bronicie niby niezawisły wychodzący z siedziby PO to o czym my mówimy. Nie liczy się ile liczy się kto i jak, a ten ch-uj w todze co to płakał ze swoim papugą zrobili fajne przedstawienie takie pacynki dla dzieci. Ja wczoraj skopalem pedała przyznaje przez roztargnienie mam nadzieję że to zrozumiesz,miałem chwilę slabosci
A widzisz różnicę jak złodziej tworzy prawo które sam łamie ?
A widzisz różnicę jak premier rządu razem z synem okradają tysiące obywateli w majestacie prawa pod przykrywką jakiegoś pionka. Próbujesz mi wmówić że PIS jest zły a PO to było dobre
 Oczywiście że widzę i widzę że robią to z księdzem jeszcze do spółki, ale całe szczęście wcześniej przepisał majątek na żonę.
 Oczywiście że widzę i widzę że robią to z księdzem jeszcze do spółki, ale całe szczęście wcześniej przepisał majątek na żonę. rozwiń
Avatar
Janusz_Paliwas / 18 kwietnia 2021 r. o 09:37
+1
Jak księża mogą, to czemu nie lekarze ?
Skoro sędzia moze bezkarnie krasc to czego zwykły obywatel musi za to siedzieć? Zwykły pedofil i do tego dalej pracuje patologii sądownictwa ciąg dalszy. Niech go sądzi ten co na stacji paliw ukradł 50zl. On jest uczciwy i niezawisły
Ty poważnie z takimi drobnymi ? A jak europoseł wyłudza 100 000 Euro za fikcyjne dojazdy to jaki z niego uczciwy poseł ? A jak poseł pobiera z ntytułu kilometrówki niespełna 100 000zł z sejmu na samochód i nie ma samochodu, ba nawet prawa jazdy ?
Ale złodziej poseł nie sądzi innych. A złodziej w todze ma czelność osadzać kogo skazać a kogo nie jak sam jest złodziejem. Rozumiesz synku różnice. Kradło PO kradnie PIS i będzie kradł ktoś następny tego nie da się zmienic ,ale jak kradnie ten co ich tak bronicie niby niezawisły wychodzący z siedziby PO to o czym my mówimy. Nie liczy się ile liczy się kto i jak, a ten ch-uj w todze co to płakał ze swoim papugą zrobili fajne przedstawienie takie pacynki dla dzieci. Ja wczoraj skopalem pedała przyznaje przez roztargnienie mam nadzieję że to zrozumiesz,miałem chwilę slabosci
 A widzisz różnicę jak złodziej tworzy prawo które sam łamie ?
 A widzisz różnicę jak złodziej tworzy prawo które sam łamie ? rozwiń
Avatar
Wielejebny / 18 kwietnia 2021 r. o 21:26
-3
Jak księża mogą, to czemu nie lekarze ?
Skoro sędzia moze bezkarnie krasc to czego zwykły obywatel musi za to siedzieć? Zwykły pedofil i do tego dalej pracuje patologii sądownictwa ciąg dalszy. Niech go sądzi ten co na stacji paliw ukradł 50zl. On jest uczciwy i niezawisły
Ty poważnie z takimi drobnymi ? A jak europoseł wyłudza 100 000 Euro za fikcyjne dojazdy to jaki z niego uczciwy poseł ? A jak poseł pobiera z ntytułu kilometrówki niespełna 100 000zł z sejmu na samochód i nie ma samochodu, ba nawet prawa jazdy ?
Ale złodziej poseł nie sądzi innych. A złodziej w todze ma czelność osadzać kogo skazać a kogo nie jak sam jest złodziejem. Rozumiesz synku różnice. Kradło PO kradnie PIS i będzie kradł ktoś następny tego nie da się zmienic ,ale jak kradnie ten co ich tak bronicie niby niezawisły wychodzący z siedziby PO to o czym my mówimy. Nie liczy się ile liczy się kto i jak, a ten ch-uj w todze co to płakał ze swoim papugą zrobili fajne przedstawienie takie pacynki dla dzieci. Ja wczoraj skopalem pedała przyznaje przez roztargnienie mam nadzieję że to zrozumiesz,miałem chwilę slabosci
A widzisz różnicę jak złodziej tworzy prawo które sam łamie ?
A widzisz różnicę jak premier rządu razem z synem okradają tysiące obywateli w majestacie prawa pod przykrywką jakiegoś pionka. Próbujesz mi wmówić że PIS jest zły a PO to było dobre
Oczywiście że widzę i widzę że robią to z księdzem jeszcze do spółki, ale całe szczęście wcześniej przepisał majątek na żonę.
 A widzisz biedaczysko thüsk eb-ał takich jak ty w kakao i jeszcze żeście się cieszyli. Ale teraz rządzi wspaniała i sprawiedliwa partia,nie widać żadnych szans żeby miał im ktoś zagrozić,oszołomów głosujących na peło już prawie ni ma jak tych pieniędzy buhahaha. Nawet marnych 100tys. podpisów nie możecie zebrać żeby zlikwidować TVP info. Czeka nas świetlana przyszłość niech JAROSŁAW żyje co najmniej 200 lat,może dostanie kamienice w stolycy
 A widzisz biedaczysko thüsk eb-ał takich jak ty w kakao i jeszcze żeście się cieszyli. Ale teraz rządzi wspaniała i sprawiedliwa partia,nie widać żadnych szans żeby miał im ktoś zagrozić,oszołomów głosujących na peło już prawie ni ma jak tych pieniędzy buhahaha. Nawet marnych 100tys. podpisów nie możecie zebrać żeby zlikwidować TVP info. Czeka nas świetlana przyszłość niech JAROSŁAW żyje co najmniej 200 lat,może dostanie kamienice w stolycy rozwiń
Avatar
Janusz_Paliwas / 18 kwietnia 2021 r. o 20:46
+1
Jak księża mogą, to czemu nie lekarze ?
Skoro sędzia moze bezkarnie krasc to czego zwykły obywatel musi za to siedzieć? Zwykły pedofil i do tego dalej pracuje patologii sądownictwa ciąg dalszy. Niech go sądzi ten co na stacji paliw ukradł 50zl. On jest uczciwy i niezawisły
Ty poważnie z takimi drobnymi ? A jak europoseł wyłudza 100 000 Euro za fikcyjne dojazdy to jaki z niego uczciwy poseł ? A jak poseł pobiera z ntytułu kilometrówki niespełna 100 000zł z sejmu na samochód i nie ma samochodu, ba nawet prawa jazdy ?
Ale złodziej poseł nie sądzi innych. A złodziej w todze ma czelność osadzać kogo skazać a kogo nie jak sam jest złodziejem. Rozumiesz synku różnice. Kradło PO kradnie PIS i będzie kradł ktoś następny tego nie da się zmienic ,ale jak kradnie ten co ich tak bronicie niby niezawisły wychodzący z siedziby PO to o czym my mówimy. Nie liczy się ile liczy się kto i jak, a ten ch-uj w todze co to płakał ze swoim papugą zrobili fajne przedstawienie takie pacynki dla dzieci. Ja wczoraj skopalem pedała przyznaje przez roztargnienie mam nadzieję że to zrozumiesz,miałem chwilę slabosci
A widzisz różnicę jak złodziej tworzy prawo które sam łamie ?
A widzisz różnicę jak premier rządu razem z synem okradają tysiące obywateli w majestacie prawa pod przykrywką jakiegoś pionka. Próbujesz mi wmówić że PIS jest zły a PO to było dobre
 Oczywiście że widzę i widzę że robią to z księdzem jeszcze do spółki, ale całe szczęście wcześniej przepisał majątek na żonę.
 Oczywiście że widzę i widzę że robią to z księdzem jeszcze do spółki, ale całe szczęście wcześniej przepisał majątek na żonę. rozwiń
Avatar
Wielejebny / 18 kwietnia 2021 r. o 10:24
0
Jak księża mogą, to czemu nie lekarze ?
Skoro sędzia moze bezkarnie krasc to czego zwykły obywatel musi za to siedzieć? Zwykły pedofil i do tego dalej pracuje patologii sądownictwa ciąg dalszy. Niech go sądzi ten co na stacji paliw ukradł 50zl. On jest uczciwy i niezawisły
Ty poważnie z takimi drobnymi ? A jak europoseł wyłudza 100 000 Euro za fikcyjne dojazdy to jaki z niego uczciwy poseł ? A jak poseł pobiera z ntytułu kilometrówki niespełna 100 000zł z sejmu na samochód i nie ma samochodu, ba nawet prawa jazdy ?
Ale złodziej poseł nie sądzi innych. A złodziej w todze ma czelność osadzać kogo skazać a kogo nie jak sam jest złodziejem. Rozumiesz synku różnice. Kradło PO kradnie PIS i będzie kradł ktoś następny tego nie da się zmienic ,ale jak kradnie ten co ich tak bronicie niby niezawisły wychodzący z siedziby PO to o czym my mówimy. Nie liczy się ile liczy się kto i jak, a ten ch-uj w todze co to płakał ze swoim papugą zrobili fajne przedstawienie takie pacynki dla dzieci. Ja wczoraj skopalem pedała przyznaje przez roztargnienie mam nadzieję że to zrozumiesz,miałem chwilę slabosci
A widzisz różnicę jak złodziej tworzy prawo które sam łamie ?
 A widzisz różnicę jak premier rządu razem z synem okradają tysiące obywateli w majestacie prawa pod przykrywką jakiegoś pionka. Próbujesz mi wmówić że PIS jest zły a PO to było dobre
 A widzisz różnicę jak premier rządu razem z synem okradają tysiące obywateli w majestacie prawa pod przykrywką jakiegoś pionka. Próbujesz mi wmówić że PIS jest zły a PO to było dobre rozwiń
Avatar
Janusz_Paliwas / 18 kwietnia 2021 r. o 09:37
+1
Jak księża mogą, to czemu nie lekarze ?
Skoro sędzia moze bezkarnie krasc to czego zwykły obywatel musi za to siedzieć? Zwykły pedofil i do tego dalej pracuje patologii sądownictwa ciąg dalszy. Niech go sądzi ten co na stacji paliw ukradł 50zl. On jest uczciwy i niezawisły
Ty poważnie z takimi drobnymi ? A jak europoseł wyłudza 100 000 Euro za fikcyjne dojazdy to jaki z niego uczciwy poseł ? A jak poseł pobiera z ntytułu kilometrówki niespełna 100 000zł z sejmu na samochód i nie ma samochodu, ba nawet prawa jazdy ?
Ale złodziej poseł nie sądzi innych. A złodziej w todze ma czelność osadzać kogo skazać a kogo nie jak sam jest złodziejem. Rozumiesz synku różnice. Kradło PO kradnie PIS i będzie kradł ktoś następny tego nie da się zmienic ,ale jak kradnie ten co ich tak bronicie niby niezawisły wychodzący z siedziby PO to o czym my mówimy. Nie liczy się ile liczy się kto i jak, a ten ch-uj w todze co to płakał ze swoim papugą zrobili fajne przedstawienie takie pacynki dla dzieci. Ja wczoraj skopalem pedała przyznaje przez roztargnienie mam nadzieję że to zrozumiesz,miałem chwilę slabosci
 A widzisz różnicę jak złodziej tworzy prawo które sam łamie ?
 A widzisz różnicę jak złodziej tworzy prawo które sam łamie ? rozwiń
Avatar
Wielejebny / 17 kwietnia 2021 r. o 23:18
0
Jak księża mogą, to czemu nie lekarze ?
Skoro sędzia moze bezkarnie krasc to czego zwykły obywatel musi za to siedzieć? Zwykły pedofil i do tego dalej pracuje patologii sądownictwa ciąg dalszy. Niech go sądzi ten co na stacji paliw ukradł 50zl. On jest uczciwy i niezawisły
Ty poważnie z takimi drobnymi ? A jak europoseł wyłudza 100 000 Euro za fikcyjne dojazdy to jaki z niego uczciwy poseł ? A jak poseł pobiera z ntytułu kilometrówki niespełna 100 000zł z sejmu na samochód i nie ma samochodu, ba nawet prawa jazdy ?
 Ale złodziej poseł nie sądzi innych. A złodziej w todze ma czelność osadzać kogo skazać a kogo nie jak sam jest złodziejem. Rozumiesz synku różnice. Kradło PO kradnie PIS i będzie kradł ktoś następny tego nie da się zmienic ,ale jak kradnie ten co ich tak bronicie niby niezawisły wychodzący z siedziby PO to o czym my mówimy. Nie liczy się ile liczy się kto i jak, a ten ch-uj w todze co to płakał ze swoim papugą zrobili fajne przedstawienie takie pacynki dla dzieci. Ja wczoraj skopalem pedała przyznaje przez roztargnienie mam nadzieję że to zrozumiesz,miałem chwilę slabosci
 Ale złodziej poseł nie sądzi innych. A złodziej w todze ma czelność osadzać kogo skazać a kogo nie jak sam jest złodziejem. Rozumiesz synku różnice. Kradło PO kradnie PIS i będzie kradł ktoś następny tego nie da się zmienic ,ale jak kradnie ten co ich tak bronicie niby niezawisły wychodzący z siedziby PO to o czym my mówimy. Nie liczy się ile liczy się kto i jak, a ten ch-uj w todze co to płakał ze swoim papugą zrobili fajne przedstawienie takie pacynki dla dzieci. Ja wczoraj skopalem pedała przyznaje przez roztargnienie mam ... rozwiń
Avatar
Janusz_Paliwas / 17 kwietnia 2021 r. o 19:50
+1
Jak księża mogą, to czemu nie lekarze ?
Skoro sędzia moze bezkarnie krasc to czego zwykły obywatel musi za to siedzieć? Zwykły pedofil i do tego dalej pracuje patologii sądownictwa ciąg dalszy. Niech go sądzi ten co na stacji paliw ukradł 50zl. On jest uczciwy i niezawisły
 Ty poważnie z takimi drobnymi ? A jak europoseł wyłudza 100 000 Euro za fikcyjne dojazdy to jaki z niego uczciwy poseł ? A jak poseł pobiera z ntytułu kilometrówki niespełna 100 000zł z sejmu na samochód i nie ma samochodu, ba nawet prawa jazdy ?
Avatar
Wielejebny / 17 kwietnia 2021 r. o 15:50
+3
Jak księża mogą, to czemu nie lekarze ?
 Skoro sędzia moze bezkarnie krasc to czego zwykły obywatel musi za to siedzieć? Zwykły pedofil i do tego dalej pracuje patologii sądownictwa ciąg dalszy. Niech go sądzi ten co na stacji paliw ukradł 50zl. On jest uczciwy i niezawisły
Avatar
Janusz_Paliwas / 17 kwietnia 2021 r. o 15:02
0
Najlepszy i tak był ostatnią w swoich tłumaczeniach ks. henryk k. z Lipna w Kujawsko-Pomorskim. Tak zaciekle walczył z LPG że zam próbował zgwałcić 4 mężczyzn. Podczas przeprosił tłumaczył się nadużywaniem alkoholu...
Avatar
Robik / 17 kwietnia 2021 r. o 14:46
+3
Patologia systemu sądownictwa. Masz kase ( często z przestępstwa) , kupujesz niewinność.     A poza tym srodowisko sędziowskie i lekarskie to jedna klika.
 Patologie są, ale to nie jest dobry przykład. Lekarze dobrze zarabiają - żadna "patologia systemu sądownictwa". Człowiek z pieniędzmi opłaca adwokata żeby się uratować przed więzieniem - żadna "patologia systemu sądownictwa". Dziewczyna szukała partnerów seksualnych na "portalu randkowym" (i zbliżała się znacznie do wieku uprawniającego ją do seksu) - żadna "patologia systemu sądownictwa". Uwzględnianie "okoliczności łagodzących" - to jest ta "patologia"?
 Patologie są, ale to nie jest dobry przykład. Lekarze dobrze zarabiają - żadna "patologia systemu sądownictwa". Człowiek z pieniędzmi opłaca adwokata żeby się uratować przed więzieniem - żadna "patologia systemu sądownictwa". Dziewczyna szukała partnerów seksualnych na "portalu randkowym" (i zbliżała się znacznie do wieku uprawniającego ją do seksu) - żadna "patologia systemu sądownictwa". Uwzględnianie "okoliczności łagodzących" - to jest ta "patologia"? rozwiń
Avatar
Robik / 17 kwietnia 2021 r. o 14:40
+5
a gdzie sekielski ???
 1) P. Sekielski raczej nie zajmuje się obroną dziewcząt szukających sobie partnerów seksualnych na "portalach randkowych".  W dodatku prawie piętnastoletnich - co by już uprawniało je do współżycia seksualnego, a może wprowadzać w błąd. 2) W której klasie podstawówki ten "miki" pobiera nauki, skoro nie dotarło jeszcze, że nazwiska pisze się wielką literą.
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tragedia w Hrubieszowie. Rowerzysta wjechał wprost pod dostawczaka

Tragedia w Hrubieszowie. Rowerzysta wjechał wprost pod dostawczaka

Nie żyje starszy mężczyzna, który został potrącony na jednej z ulic Hrubieszowa.

Odległość między stolikami albo przegrody. Zasady dla restauracji

Odległość między stolikami albo przegrody. Zasady dla restauracji

Od soboty hotele znów będą mogły przyjmować gości. Za tydzień będzie można zjeść obiad w ogródki przy restauracji. Jakie będą obowiązywały zasady?

Padwa Zamość z szansami na turniej mistrzów

Padwa Zamość z szansami na turniej mistrzów

MKS Padwa Zamość jest już pewna występu w przyszłym sezonie w centralnej I lidze, która powstanie w wyniku reformy rozgrywek przygotowanej przez Związek Piłki Ręcznej w Polsce.

Ciało mężczyzny w lesie koło Biłgoraja

Ciało mężczyzny w lesie koło Biłgoraja

Wszystko wskazuje na to, że mężczyzna zasłabł i zmarł podczas prac leśnych.

Wystawa "Nasza Polska Dzisiejsza" Chrisa Niedenthala w Galerii Rozdroża
7 maja 2021, 0:00

Wystawa "Nasza Polska Dzisiejsza" Chrisa Niedenthala w Galerii Rozdroża

Od 7 maja w Galerii Rozdroża (Centrum Kultury, ul. Peowiaków 12) można oglądać prace fotograficzne Chrisa Niedenthala w ramach ekspozycji "Nasza Polska Dzisiejsza". Wystawa na razie dostępna będzie tylko online.

Lublin. Sobotnie zamknięcie pętli odwołane

Lublin. Sobotnie zamknięcie pętli odwołane

– Nie dojdzie do zapowiadanych na sobotę utrudnień w ruchu komunikacji miejskiej na Sławinie. Prace mające być przyczyną tych utrudnień zostały przełożone na później z powodu złej pogody

Na znak solidarności z zastrzelonym policjantem w Lublinie zawyły syreny [zdjęcia, wideo]
galeria

Na znak solidarności z zastrzelonym policjantem w Lublinie zawyły syreny [zdjęcia, wideo]

Zginął na służbie, chociaż nic nie wskazywało na to, że zwyczajna z pozoru interwencja zakończy się tak tragicznie. W piątek, w samo południe, lubelscy policjanci oddali hołd funkcjonariuszowi z Raciborza, zastrzelonemu trzy dni wcześniej na służbie

Biłgoraj. Chciał pokazać, co potrafi za kierownicą volvo. Nie żyją dwie osoby
zdjęcia
galeria

Biłgoraj. Chciał pokazać, co potrafi za kierownicą volvo. Nie żyją dwie osoby

Sąd aresztował kierowcę, który uderzył autem w wiatę na stacji paliw. Zginęły wtedy dwie osoby.

Świdnik. Glebogryzarka rozszarpała mu nogę

Świdnik. Glebogryzarka rozszarpała mu nogę

Mężczyzna wykonywał prace ogrodowe. Musieli mu pomóc strażacy i lekarze.

Spalarnia odpadów medycznych w środku pojezierza. Mieszkańcy protestują
Alarm 24

Spalarnia odpadów medycznych w środku pojezierza. Mieszkańcy protestują

Już ponad 250 podpisów złożono pod petycją o zaniechanie pomysłu budowy spalarni odpadów medycznych w miejscowości Dratów-Kolonia. Inwestycja miałaby powstać w środku malowniczego pojezierza, 500 metrów od domów.

Budżet obywatelski Lublina. Ostatni moment na zgłoszenie pomysłu

Budżet obywatelski Lublina. Ostatni moment na zgłoszenie pomysłu

Jeszcze tylko w piątek można zgłaszać pomysły do budżetu obywatelskiego na rok 2022. Potem wszystkie propozycje będą oceniane przez komisję mającą zdecydować, które projekty zostaną dopuszczone do jesiennego głosowania.

Lubelska gastronomia szykuje się do przyjęcia klientów. Przybędzie ogródków restauracyjnych

Lubelska gastronomia szykuje się do przyjęcia klientów. Przybędzie ogródków restauracyjnych

W tym roku na deptaku może być więcej ogródków gastronomicznych niż w zeszłym roku. Także na Starym Mieście restauratorzy szykują się już do otwarcia ogródków i składają wnioski o pozwolenie na wystawienie stolików i krzeseł.