Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

6 maja 2016 r.
21:33

Jest lista koni na Pride of Poland 2016. Al Jazeera będzie lokomotywą?

Autor: Zdjęcie autora Ewelina Burda
1 11 A A
Agencja Nieruchomości Rolnych ogłosiła w piątek listę koni wystawionych na aukcję Pride of Poland
Agencja Nieruchomości Rolnych ogłosiła w piątek listę koni wystawionych na aukcję Pride of Poland

55 koni będzie wystawionych na tegorocznej aukcji Pride of Poland, w tym 17 z Janowa Podlaskiego. Listę podała w piątek Agencja Nieruchomości Rolnych.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

16 klaczy i jednego ogiera wystawi janowska stadnina, 20 klaczy wyselekcjonowała stadnina w Michałowie, 6 pochodzić będzie ze Stada Ogierów Białka, a reszta to konie prywatnych hodowców.

– Stadnina koni w Janowie Podlaskim wystawia na sprzedaż podczas tegorocznej aukcji 16 klaczy i jednego ogiera. 10 klaczy będzie oferowanych na Aukcji Głównej, a 6 na tzw. Summer Sale – mówi Anna Stefaniuk, główny hodowca w janowskiej stadninie. – Oferowane na sprzedaż klacze są w różnym wieku, zarówno młode, trzyletnie takie jak: Al Jazeera, Ballena, Erga jak i kilkunastoletnie, np. Breda i Pelota. Można wśród nich odnaleźć konie mające już na swoim koncie sukcesy na pokazach, zarówno krajowych jak i zagranicznych. Na przykład, Sefora to wiceczempionka Polski Klaczy Starszych oraz Międzynarodowa Czempionka Austrii Klaczy Starszych, a Al Jazeera to Czempionka Wiosennego Pokazu Młodzieży Klaczy Młodszych w Białce – opowiada Anna Stefaniuk. 

Klacze mają bardzo interesujące rodowody, w których można odnaleźć utytułowanych przodków. - Godne zauważenia są także klacze: Ballena, córka Belgiki, Cerena, córka Cenozy. Matki wymienionych klaczy zostały sprzedane za wysokie ceny podczas ubiegłorocznych aukcji – podkreśla główny hodowca. – Szczególną ofertą aukcji będzie jedenastoletni ogier Alert , najlepszy syn ogiera Piaff, który poza zaletami hodowlanymi jest koniem przygotowanym do konkursów ujeżdżenia – dodaje Stefaniuk.

Lista ma być jeszcze dopracowana, bo jak na razie ANR podała imiona koni, ich umaszczenie i datę urodzenia. Brakuje m.in. rodowodów i kariery hodowlanej. – Lista nie jest zła. Wszystkie te osobniki znam. Nie będzie uszczerbku dla polskiej hodowli w związku z ich sprzedażą – mówi nam prof. Krystyna Chmiel z PSW w Białej Podlaskiej, a także członek Rady ds. hodowli koni powołanej przy ministerstwie. – Jest tu kilka lokomotyw m.in. 3-letnia Al Jazeera, która brylowała w czempionatach młodzieżowych – precyzuje Chmiel. – Przy sprzedaży ważne jest aby nie wyzbywać się koni, które nie mają zapewnionej kontynuacji rodu. Przyjęło się, żeby klacz zostawiała przynajmniej dwie córki w stadninie – tłumaczy pani profesor.

Na piątkowej konferencji prasowej Karol Tylenda wiceprezes ANR zapewnił, że aukcja odbędzie się zgodnie z planem. Planowana jest na 14 sierpnia. Poza tym, Agencja spodziewa się wyników z licytacji podobnych do tych z lat ubiegłych – na poziomie 2,5-2,7 mln euro.

Tydzień temu umowę na organizację tego wydarzenia zerwała firma Polturf, która zajmowała się tym od 2001 roku. Powodem był "brak jakiejkolwiek współpracy z obecnymi zarządami stadnin" i "utrata zaufania do zleceniodawców". Już kilka dni później ANR przedstawiła nowego organizatora aukcji. Zorganizuje ją janowska stadnina we współpracy z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi. W przyszłym tygodniu rozpoczną się sesje zdjęciowe koni. Do 25 maja ma także powstać specjalny katalog z wystawionymi końmi dla klientów.

Pierwszą aukcję Pride of Poland zorganizował w 1970 roku dyrektor janowskiej stadniny Andrzej Krzyształowicz. Aukcja to jeden z głównych zastrzyków finansowych dla państwowych stadnin. Jest to jedyna taka impreza, na którą ściągają kupcy z całego świata. Stałą bywalczynią była Shirley Watts, żona perkusisty The Rolling Stones. W tym roku raczej tu nie przyjedzie, bo w stadninie padły jej dwie klacze. W związku z tym, pani Watts wszczęła już postępowanie prawne przeciwko stadninie. Rok temu na Pride of Poland padł cenowy rekord – za 10-letnią Pepitę hodowca ze Szwajcarii zapłacił 1,4 mln euro.

Konie wystawione na tegoroczną aukcję Pride of Poland

Konie hodowli i własności Stadniny Koni Janów Podlaski:

  1. Al Jazeera (Kahil Al Shaqab – Alhasa po Ganges), c.gn., ur. 2013
  2. Andala (Piruet – Andaluzja po Sanadik El Shaklan), siwa, ur. 2007
  3. Ballena (Kahil Al Shaqab – Belgica po Gazal Al Shaqab), gn., ur. 2013
  4. Barta (HS Etiquette – Biruta po Ekstern), siwa, ur. 2012
  5. Breda (Emigrant – Brandy po Penthagonn), kaszt., ur. 2001
  6. Cerena (Om El Belissimo – Cenoza po Ekstern), siwa, ur. 2012
  7. Czarusia (Ganges – Czartawa po Arbil), gn., ur. 2010
  8. Czeszka (Ganges – Czarnota po Gazal Al Shaqab), gn., ur. 2010
  9. Ebona (Eden C – Elwa po Metropolis NA), gn., ur. 2012
  10. Edwina (Ararat – Elekcja po Etogram), kaszt., ur. 2010
  11. Ekscepcja (Aslan – Ekumena po Gazal Al Shaqab), gn., ur. 2007
  12. Erga (Alert – Emeryka po Poganin), gn., ur. 2013
  13. Esparta (Poganin – Epoka po Pilot), siwa, ur. 2008
  14. Oria (Palatino – Ostoja po Ekstern), siwa, ur. 2012
  15. Pelota (Pilot – Pembina po Arbil), gn., ur. 2002
  16. Sefora (Ekstern – Sawantka po Pepton), siwa, ur. 2005
  17. Alert (Piaff – Andaluzja po Sanadik El Shaklan), siwy, ur. 2005

Klacze hodowli i własności Stadniny Koni Michałów:

  • Chimera (Emigrant – Czereda po Probat), gn., ur. 1998,
  • Dama Trefl (Albedo – Dama Kier po Gazal Al Shaqab), sk.gn., ur. 2012
  • El Emeera (Ekstern – Emanacja po Eukaliptus), siwa, ur. 2002
  • El Kachiria(Albedo – El Kahira po Piber), sk.gn., ur. 2012
  • Elekteria (Esparto – El Empiria po Laheeb), siwa, ur. 2014
  • Ersa (Ekstern – Erie po Al Maraam), siwa, ur. 2013
  • Felliza (Alert – Hellena po Emigrant), siwa, ur. 2012
  • Fermata (Poganin – Felicjana po Ekstern), siwa, ur. 2007
  • Formia (Gazal Al Shaqab – Fortuna po Monogramm), sk.gn., ur. 2004
  • Fuksja (Wojsław – Furora po Pepton), gn., ur. 1999
  • Gabi (Kabsztad – Garuda po Galba), siwa, ur. 2012
  • Goltra (Alert – Golteria po Galba), siwa, ur. 2012
  • Kasjopeja (Eldon – Kwestura po Monogramm), siwa, ur. 2001
  • Paradna (Equator – Piękna Pani po Ekstern), c.gn., ur. 2014
  • Piaconella (QR Marc – Primawera po Emigrant), siwa, ur. 2012
  • Pustynna Perła (El Omari – Pustynna Rosa po Ekstern), siwa, ur. 2014
  • Zenteria (Empire – Zenga po Emigrant), siwa, ur. 2014
  • Złota Korona (Ganges – Złota Gaza po Gazal Al Shaqab), c.gn., ur. 2011
  • Złota Nić (Emigrant – Złota Orda po Pesal), siwa, ur. 2005
  • Złota Rola (Laheeb – Złota Orda po Pesal), siwa, ur. 2009

Klacze hodowli i własności Stada Ogierów Białka:

  • Cefena (Esparto – Cytera po Piaff), siwa, ur. 2014
  • Egipta (Lawrence El Gazal – Egita po Piaff), siwa, ur. 2014
  • Euskaria (Esparto – Euspira po Gazal Al Shaqab), siwa, ur. 2010
  • Hulina (Fire Fighter – Hulala po Pamir), siwa, ur. 2012
  • Perforia (Vitorio TO – Perfirka po Gazal Al Shaqab), siwa, ur. 2013
  • Perylla (Metropolis NA – Perforacja po Ernal), siwa, ur. 2005

Klacze własności prywatnej:                  

  • Angelina (Elmaran – Antalia Bay DD po El Amin), kaszt., ur. 2012,

            hod. i wł. W. Parczewski

  • Arista (Psytadel – Afrodyta po Ararat), kaszt., ur. 2007,

            hod. A i K. Rybczyńscy, wł. K. i R. Witkowscy

  • El Euforia(Justify – Edelmira po Emigrant), kaszt., ur. 2014,

            hod. J. Pietrzak, wł. M. i J. Pietrzak

  • Ekspiracja (WH Justice – Eklezja po Monogramm), kaszt., ur. 2008,

            hod. L. Błaszczyk, wł. K. Falba

  • Entorja (Gazal Al Shaqab – Entuza po Eukaliptus), gn., ur. 2006,

            hod. L. Jarmuż, wł. W. Parczewski

  • Ewarda (Ekstern – Estaka po Gazal Al Shaqab), siwa, ur. 2010,

            hod. i wł. Falborek Arabians

  • Fila (Oset – Florena po Palas), gn., ur. 2001,

            hod. A. Wójtowicz, wł. Parys PPH Sp. z o.o.

  • Gaja Iris (Poganin – Granada po Monogramm), kaszt., ur. 2007,

            hod. i wł. SK Chrcynno Pałac

  • Kalahari (Ajman Moniscione – Kashira po Magnum Psyche), kaszt., ur. 2012,

            hod. A. Wójtowicz, wł. Parys PPH Sp. z o.o.

  • Poema (Om El Belissimo – Puncja), siwa, ur. 2012,

            hod. SK Janów Podlaski, wł. Cz. Gołaszewski

  • Psyche Kybele (Khidar – Pomona po Ekstern), siwa, ur. 2008,

            hod. i wł. SK Chrcynno-Pałac

  • Wabia (Al Lahab – Wasa po WH Justice), siwa, ur. 2010,

            hod. i wł. Falborek Arabians

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Inteligenciuch / 11 sierpnia 2016 o 13:15
0
wojtek napisał:
Gdzie są te barany co krzyczały że stadnina w Janowie upadła? Siedzicie cicho?
Daj im czas. Najpierw rozsprzedadzą najlepsze konie za grosze a potem ktoś przejmie to co pozostanie z interesu. Chyba że nie zdąży przed nowymi wyborami na których ktoś rozgoni to partyjne kolesiostwo.
Avatar
Inteligenciuch / 11 sierpnia 2016 o 13:13
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Żeby się znaleźli jacyś Arabowie, którzy chcieliby u siebie polskich peeselowców... Za darmo oddamy te końskie łby. :)
Za darmo oddawaj sobie kota Kaczyńskiego. Co mają jacyś "peeselowcy" do stadnin? Od 15 lat stanowiska w nich nie były obstawiane partyjnie, dopóki PIS nie zwietrzył w nich interesu który warto zagarnąć.
Avatar
Gość / 17 maja 2016 o 17:25
0
Zobaczymy jaką jakość będą miały polskie araby za 5 lat . To było przecież do przewidzenia ,że wystawią do sprzedaży co mają najlepszego w spadku po byłych dyrektorach . Chcą pokazać ,że zarobią więcej niż rok temu i w ten sposób pokazać takim baranom jak Wojtek z tego forum ,że przyszła "dobra zmiana". Do BARANA Wojtka - myślę ,że konia widziałeś tylko na obrazku . Wyhodowanie konia takiej klasy jak Al Jazeera to praca stadniny nieraz kilkunastu lat . Sprzedaje się najlepsze córki ubiegłorocznych lokomotyw aukcyjnych - dlaczego , domyśl się sam
Avatar
Gość / 10 maja 2016 o 00:38
0
Nawet konia nazwał swoim nazwiskiem ALERT czytaj wspak TRELA
Avatar
wojtek / 8 maja 2016 o 14:41
0

Gdzie są te barany co krzyczały że stadnina w Janowie upadła? Siedzicie cicho?

Avatar
wojtek / 8 maja 2016 o 14:39
0

  A dziwi Ciebie to ? Bo mnie nie. Naród jest tak ogłupiony tym 500+ że nawet nie chce widzieć że mu się zabiera 700zł aby dać te 500. I to co tu się dzieje to raczej wyprzedaż majątku, a nie coroczna aukcja....

Ty jesteś taki idiota od urodzenia?

Avatar
Gość / 7 maja 2016 o 13:19
0
!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE Kryształowicz a KRZYSZTAŁOWICZ !!!!! Pani redaktor do szkoły !!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 7 maja 2016 o 09:37
0
a moze tez kaczora wystawic na aukcje
Avatar
Gość / 7 maja 2016 o 09:04
0

Tylko małe rozumki są w stanie wystawić na sprzedaż 3 - letnią czempionkę. A pani profesor sama sobie zaprzecza, widać juz jej się spodobało wyprzedawanie najlepszych klaczy bez pozostawienia dobrego potomstwa.

  A dziwi Ciebie to ? Bo mnie nie. Naród jest tak ogłupiony tym 500+ że nawet nie chce widzieć że mu się zabiera 700zł aby dać te 500. I to co tu się dzieje to raczej wyprzedaż majątku, a nie coroczna aukcja....

Avatar
Gość / 6 maja 2016 o 22:23
0
Tylko małe rozumki są w stanie wystawić na sprzedaż 3 - letnią czempionkę. A pani profesor sama sobie zaprzecza, widać juz jej się spodobało wyprzedawanie najlepszych klaczy bez pozostawienia dobrego potomstwa.
Avatar
Inteligenciuch / 11 sierpnia 2016 o 13:15
0
wojtek napisał:
Gdzie są te barany co krzyczały że stadnina w Janowie upadła? Siedzicie cicho?
Daj im czas. Najpierw rozsprzedadzą najlepsze konie za grosze a potem ktoś przejmie to co pozostanie z interesu. Chyba że nie zdąży przed nowymi wyborami na których ktoś rozgoni to partyjne kolesiostwo.
Avatar
Inteligenciuch / 11 sierpnia 2016 o 13:13
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Żeby się znaleźli jacyś Arabowie, którzy chcieliby u siebie polskich peeselowców... Za darmo oddamy te końskie łby. :)
Za darmo oddawaj sobie kota Kaczyńskiego. Co mają jacyś "peeselowcy" do stadnin? Od 15 lat stanowiska w nich nie były obstawiane partyjnie, dopóki PIS nie zwietrzył w nich interesu który warto zagarnąć.
Avatar
Gość / 17 maja 2016 o 17:25
0
Zobaczymy jaką jakość będą miały polskie araby za 5 lat . To było przecież do przewidzenia ,że wystawią do sprzedaży co mają najlepszego w spadku po byłych dyrektorach . Chcą pokazać ,że zarobią więcej niż rok temu i w ten sposób pokazać takim baranom jak Wojtek z tego forum ,że przyszła "dobra zmiana". Do BARANA Wojtka - myślę ,że konia widziałeś tylko na obrazku . Wyhodowanie konia takiej klasy jak Al Jazeera to praca stadniny nieraz kilkunastu lat . Sprzedaje się najlepsze córki ubiegłorocznych lokomotyw aukcyjnych - dlaczego , domyśl się sam
Avatar
Gość / 10 maja 2016 o 00:38
0
Nawet konia nazwał swoim nazwiskiem ALERT czytaj wspak TRELA
Avatar
wojtek / 8 maja 2016 o 14:41
0

Gdzie są te barany co krzyczały że stadnina w Janowie upadła? Siedzicie cicho?

Avatar
wojtek / 8 maja 2016 o 14:39
0

  A dziwi Ciebie to ? Bo mnie nie. Naród jest tak ogłupiony tym 500+ że nawet nie chce widzieć że mu się zabiera 700zł aby dać te 500. I to co tu się dzieje to raczej wyprzedaż majątku, a nie coroczna aukcja....

Ty jesteś taki idiota od urodzenia?

Avatar
Gość / 7 maja 2016 o 13:19
0
!!!!!!!!!!!!!!!!! NIE Kryształowicz a KRZYSZTAŁOWICZ !!!!! Pani redaktor do szkoły !!!!!!!!!!!
Avatar
Gość / 7 maja 2016 o 09:37
0
a moze tez kaczora wystawic na aukcje
Avatar
Gość / 7 maja 2016 o 09:04
0

Tylko małe rozumki są w stanie wystawić na sprzedaż 3 - letnią czempionkę. A pani profesor sama sobie zaprzecza, widać juz jej się spodobało wyprzedawanie najlepszych klaczy bez pozostawienia dobrego potomstwa.

  A dziwi Ciebie to ? Bo mnie nie. Naród jest tak ogłupiony tym 500+ że nawet nie chce widzieć że mu się zabiera 700zł aby dać te 500. I to co tu się dzieje to raczej wyprzedaż majątku, a nie coroczna aukcja....

Avatar
Gość / 6 maja 2016 o 22:23
0
Tylko małe rozumki są w stanie wystawić na sprzedaż 3 - letnią czempionkę. A pani profesor sama sobie zaprzecza, widać juz jej się spodobało wyprzedawanie najlepszych klaczy bez pozostawienia dobrego potomstwa.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy"

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy" 1 0

Nową-starą koncepcję Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej pokazał w poniedziałek pełnomocnik wojewody lubelskiego. Jest to odświeżona wersja planów sprzed ośmiu lat. Zakłada budowę nowych przystanków kolejowych w Lublinie, Kraśniku i obok wiaduktu w Konopnicy. Nie ma na razie konkretnych projektów ani funduszy na budowę.

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 47 31

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 5 2

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki
Zdjęcia
galeria

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki 29 3

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją
galeria

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją 8 10

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów na trasie DK-12. Nie żyją dwie osoby,

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 14 2

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 35 12

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 47 21

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 8 2

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!