Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

12 marca 2018 r.
16:27

Miasto dołoży 14 mln zł do stadionu

Autor: Zdjęcie autora Ewelina Burda
0 45 A A
(fot. Archiwum )

Radni zdecydowali. Miasto dołoży 14 mln zł z nadwyżki budżetowej na przebudowę miejskiego stadionu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W sumie inwestycja pochłonie 41 mln zł. Nowy obiekt ma być gotowy w lipcu przyszłego roku. – To epokowa inwestycja, bo do tej pory nikt się stadionem nie zajmował – przekonywał na poniedziałkowej sesji rady prezydent Dariusz Stefaniuk. Bo zmiany w budżecie wynikające z wprowadzenia środków z nadwyżki budżetowej przegłosować musieli radni. Sesję zwołano w trybie nadzwyczajnym.

Przypomnijmy że początkowo samorząd chciał na przebudowę stadionu przeznaczyć 25 mln zł. Ale najtańsza oferta firmy S–Sport z Katowic opiewa na 39,5 mln zł.– Dzięki temu że mamy dobrą sytuację finansową i dużą nadwyżkę, stać nas na taką inwestycję. To obiekt stworzony na miarę naszych możliwości i potrzeb. Dzięki temu wzmocnimy naszą infrastrukturę sportową i będziemy widoczni na mapie województwa – podkreśla prezydent.

Jego zdaniem, przyciągnie to drużyny z całej Polski i obiekt będzie mógł się samofinansować. Ale nie wszyscy radni podzielają jego entuzjazm. – Mam dużo różnych monitów od mieszkańców, że dla nich priorytety pierwszej potrzeby są inne. Są ulice gdzie nie ma utwardzenia, oświetlenia i chodników – zwraca uwagę radny Wojciech Sosnowski z PO.

W jego ocenie najpierw miasto powinno zająć się budową dróg, a później stadionem. – Jeżeli będziemy stawiać tylko na rozrywkę, a miejsc pracy nie ma, źle się dzieje w oświacie, mamy 1 mln zł mniej dotacji, to obawiam się że ten budżet tego nie wytrzyma – zaznacza z kolei Alicja Łagowska, radna niezależna.– Prezydent powinien pochylić się nad pewnymi rzeczami ważniejszymi,  myśleć przyszłościowo. Tymczasem mamy igrzyska – dodaje Łagowska.

Obiekt ma powstać w miejscu obecnego miejskiego stadionu przy ul. Piłsudskiego, który popada w ruinę. Trybuna wschodnia będzie miała ponad 3 tys. miejsc. Pojawi się też zaplecze sportowo–socjalne, siłownia i hala sportowa, z której będą mogli korzystać także uczniowie pobliskiego „ekonomika” oraz parkingi.

Stadion ma spełniać wymogi ekstraklasy. Miasto dostało na ten cel 10 mln zł dofinansowania z Ministerstwa Sportu. – Patrząc na miasta wokół naszego, to wstyd żebyśmy nie mieli takiego obiektu. Dobrze, że oprócz tego powstanie tak długo wyczekiwana hala sportowa dla "ekonomika"– podkreśla radny Robert Woźniak z PO.

Z kolei, związany z MKS Podlasie radny Kamil Paszkowski (PiS) zapowiada że być może kluby piłkarskie połączą siły. – Prowadzimy rozmowy aby połączyć TOP–54 i Podlasie. Wtedy bylibyśmy profesjonalistami na ścianie wschodniej. Prognozy są dobre – zaznacza Paszkowski.

W sumie miasto wygospodarowało 38 mln zł nadwyżki budżetowej. Głowna pula środków to przesunięte z ubiegłorocznego budżetu pieniądze z niewykonanych Strategicznych Inwestycji Terytorialnych. Za zmianami w budżecie zagłosowało 19 radnych, radny Andrzej Nitychoruk był przeciwny, a Alicja Łagowska, Wojciech Sosnowski i Mariusz Gromadzki wstrzymali się od głosu.

Komentarze 45

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Jaro / 16 marca 2018 o 21:34
0
Kilka stadionów w Białej ? Gdzie ? Na którym można grac 3 lige? Nie ma miasta w Polsce powyżej 50 tyś które nie ma stadionu! Oczywiście poza Biala
Avatar
Wieśniak z wieśniackiej Białej Podlaskiej / 15 marca 2018 o 10:28
0
aqweds napisał:
Wieśniak z wieśniackiej Białej Podlaskiej napisał:
Mówię nie napisał:
 Chyba masz coś z głową, czyli nie chodzi ci o to, że budują station tylko że płacisz podatki za warunki miejskie, a ma wiejskie. Soryy, ale taki mamy klimat jak powiedziała klasyk. wiedziałeś budując w takim miejsu  że bedziesz miał błoto na drodze, a bedziesz płacił jak za życie w centrum. Wiec do kogo masz pretensie, tak jest w całej polsce.
Chodzi mi o to, że zamiast przeznaczyć grube miliony na coś potrzebnego mieszkańcom (drogi- nie tylko wymienione przeze mnie), to buduje się obiekt, który nie jest potrzebny a którego utrzymanie będzie bardzo kosztowne. Odpowiedz mi KTO będzie grał na tym stadionie? Legia Warszawa, Niwa Łomazy, Lutnia Piszczac?
Utrzymanie obecnej ruiny w stanie używalności generuje jeszcze wyższe koszta niż nowy obiekt. Po drugie, przewidziano w nim miejsce na działalność komercyjną, więc częściowo będzie na siebie zarabiał. Po trzecie, powstaje nie tylko stadion, ale także hala sportowa dla największej szkoły na terenie miasta - Ekonomika  (ponad 1000 uczniów). Obecne warunki prowadzenia zajęć wychowania fizycznego w tej szkole to skandal. Na ten projekt dostaliśmy dofinansowanie z ministerstwa, jeśli miasto nie rozpocznie prac, to te pieniądze przepadną. A grać na tym obiekcie będzie ta sama drużyna co dotychczas, więc nie pal frana po raz kolejny że nie wiesz.
Ruinę można rozepchać spychaczem. Utrzymanie nowego stadionu będzie pochłaniało ze dwie bańki rocznie. Dlaczego stadion a nie teatr? Tyle uczelni działa w "mieście", niech studenci łykną kultury wyższej...
Ruinę można rozepchać spychaczem. Utrzymanie nowego stadionu będzie pochłaniało ze dwie bańki rocznie. Dlaczego stadion a nie teatr? Tyle uczelni działa w "mieście", niech studenci łykną kultury wyższej... rozwiń
Avatar
aqweds / 14 marca 2018 o 23:34
0
Wieśniak z wieśniackiej Białej Podlaskiej napisał:
Mówię nie napisał:
Chyba masz coś z głową, czyli nie chodzi ci o to, że budują station tylko że płacisz podatki za warunki miejskie, a ma wiejskie. Soryy, ale taki mamy klimat jak powiedziała klasyk. wiedziałeś budując w takim miejsu  że bedziesz miał błoto na drodze, a bedziesz płacił jak za życie w centrum. Wiec do kogo masz pretensie, tak jest w całej polsce.
Chodzi mi o to, że zamiast przeznaczyć grube miliony na coś potrzebnego mieszkańcom (drogi- nie tylko wymienione przeze mnie), to buduje się obiekt, który nie jest potrzebny a którego utrzymanie będzie bardzo kosztowne. Odpowiedz mi KTO będzie grał na tym stadionie? Legia Warszawa, Niwa Łomazy, Lutnia Piszczac?
Utrzymanie obecnej ruiny w stanie używalności generuje jeszcze wyższe koszta niż nowy obiekt. Po drugie, przewidziano w nim miejsce na działalność komercyjną, więc częściowo będzie na siebie zarabiał. Po trzecie, powstaje nie tylko stadion, ale także hala sportowa dla największej szkoły na terenie miasta - Ekonomika  (ponad 1000 uczniów). Obecne warunki prowadzenia zajęć wychowania fizycznego w tej szkole to skandal. Na ten projekt dostaliśmy dofinansowanie z ministerstwa, jeśli miasto nie rozpocznie prac, to te pieniądze przepadną. A grać na tym obiekcie będzie ta sama drużyna co dotychczas, więc nie pal frana po raz kolejny że nie wiesz.
Utrzymanie obecnej ruiny w stanie używalności generuje jeszcze wyższe koszta niż nowy obiekt. Po drugie, przewidziano w nim miejsce na działalność komercyjną, więc częściowo będzie na siebie zarabiał. Po trzecie, powstaje nie tylko stadion, ale także hala sportowa dla największej szkoły na terenie miasta - Ekonomika  (ponad 1000 uczniów). Obecne warunki prowadzenia zajęć wychowania fizycznego w tej szkole to skandal. Na ten projekt dostaliśmy dofinansowanie z ministerstwa, jeśli miasto nie rozpocznie prac, to te pieniądze prze... rozwiń
Avatar
Gość / 14 marca 2018 o 20:07
0
Na stadionie czuć pieniądz. Dokładnie chodzi o "weed", a nie dla ludu "street". Tak więc zapomnijcie o drogach.
Avatar
Mówię nie / 14 marca 2018 o 16:37
0
Wieśniak z wieśniackiej Białej Podlaskiej napisał:
Mówię nie napisał:
Chyba masz coś z głową, czyli nie chodzi ci o to, że budują station tylko że płacisz podatki za warunki miejskie, a ma wiejskie. Soryy, ale taki mamy klimat jak powiedziała klasyk. wiedziałeś budując w takim miejsu  że bedziesz miał błoto na drodze, a bedziesz płacił jak za życie w centrum. Wiec do kogo masz pretensie, tak jest w całej polsce.
Chodzi mi o to, że zamiast przeznaczyć grube miliony na coś potrzebnego mieszkańcom (drogi- nie tylko wymienione przeze mnie), to buduje się obiekt, który nie jest potrzebny a którego utrzymanie będzie bardzo kosztowne. Odpowiedz mi KTO będzie grał na tym stadionie? Legia Warszawa, Niwa Łomazy, Lutnia Piszczac?
 Ale z tych dróg skorzysta w skali miasta garstka, a ze stadionu znacznie więcęj. Dobrze zorganizowany stadion to nie tylko mecze, ale też imprezy masowe, koncerty, festyny, więc raczej statyystycznie z tak wydanych pieniedzy skorzysta większa liczba mieszkanców niż z asfaltu na skraju miasta. 
 Ale z tych dróg skorzysta w skali miasta garstka, a ze stadionu znacznie więcęj. Dobrze zorganizowany stadion to nie tylko mecze, ale też imprezy masowe, koncerty, festyny, więc raczej statyystycznie z tak wydanych pieniedzy skorzysta większa liczba mieszkanców niż z asfaltu na skraju miasta.  rozwiń
Avatar
piotr / 14 marca 2018 o 15:36
0
W wielu miastach w Polsce w osiedlach domków jednorodzinnych mieszkańcy dokładają kase [częściowo ]do budowy drogi ,bo działki odrolnili i chcą droge krajową ?
Avatar
Gość / 14 marca 2018 o 14:12
0
JAK NA RAZIE PROJEKT STADION OSIĄGNĄŁ DWA CELE: 1. SKUTECZNIE PODZIELIŁ MIESZKAŃCÓW; 2. SPOLARYZOWAŁ POGLĄDY NA TEMAT PRZYSZŁYCH WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH. JESTEM ZABUDOWĄ KILKU NOWYCH PRZEDSZKOLI, PRZECIWKO STADIONOWI. DLACZEGO MŁODZI RODZICE MAJĄ PŁACIĆ W PRYWATNYCH.
Avatar
Wieśniak z wieśniackiej Białej Podlaskiej / 14 marca 2018 o 13:32
0
Mówię nie napisał:
Chyba masz coś z głową, czyli nie chodzi ci o to, że budują station tylko że płacisz podatki za warunki miejskie, a ma wiejskie. Soryy, ale taki mamy klimat jak powiedziała klasyk. wiedziałeś budując w takim miejsu  że bedziesz miał błoto na drodze, a bedziesz płacił jak za życie w centrum. Wiec do kogo masz pretensie, tak jest w całej polsce.
  Chodzi mi o to, że zamiast przeznaczyć grube miliony na coś potrzebnego mieszkańcom (drogi- nie tylko wymienione przeze mnie), to buduje się obiekt, który nie jest potrzebny a którego utrzymanie będzie bardzo kosztowne. Odpowiedz mi KTO będzie grał na tym stadionie? Legia Warszawa, Niwa Łomazy, Lutnia Piszczac?
  Chodzi mi o to, że zamiast przeznaczyć grube miliony na coś potrzebnego mieszkańcom (drogi- nie tylko wymienione przeze mnie), to buduje się obiekt, który nie jest potrzebny a którego utrzymanie będzie bardzo kosztowne. Odpowiedz mi KTO będzie grał na tym stadionie? Legia Warszawa, Niwa Łomazy, Lutnia Piszczac? rozwiń
Avatar
Wieśniak z wieśniackiej Białej Podlaskiej / 14 marca 2018 o 13:28
0
undefined napisał:
i zrobimy na nim duży koncert DISCO POLO !!!! Super!!!!
 Nie, nie, nie! Jedyne co tam się uda, to wiec wyborczy hrabiego Biereckiego.
Avatar
Gość / 14 marca 2018 o 10:43
0
PAX -DRODZY MIESZKAŃCY - PAX! WSZYSCY JESTEŚMY MIESZKAŃCAMI JEDNEGO MIASTA I WSPÓLNIE GO BUDUJEMY. DEMOKRACJA POLEGA NA TYM ŻE KAŻDY MOŻNE MIEĆ WŁASNE ZDANIE I WYPOWIADAĆ GO PUBLICZNIE. JEDNAK NIE SPROWADZAJMY DYSKUSJI DO POZIOMU RYNSZTOKA. CIESZĘ SIĘ ŻE BYLI RADNI KTÓRZY MIELI ODMIENNE ZDANIE NIŻ PREZYDENT. ŻYCZĘ PREZYDENTOWI I WSZYSTKIM RADNYM ORAZ MIESZKAŃCOM DUŻO ZDROWIA I REFLEKSJI PODCZAS WIELKIEGO POSTU.
Avatar
Jaro / 16 marca 2018 o 21:34
0
Kilka stadionów w Białej ? Gdzie ? Na którym można grac 3 lige? Nie ma miasta w Polsce powyżej 50 tyś które nie ma stadionu! Oczywiście poza Biala
Avatar
Wieśniak z wieśniackiej Białej Podlaskiej / 15 marca 2018 o 10:28
0
aqweds napisał:
Wieśniak z wieśniackiej Białej Podlaskiej napisał:
Mówię nie napisał:
 Chyba masz coś z głową, czyli nie chodzi ci o to, że budują station tylko że płacisz podatki za warunki miejskie, a ma wiejskie. Soryy, ale taki mamy klimat jak powiedziała klasyk. wiedziałeś budując w takim miejsu  że bedziesz miał błoto na drodze, a bedziesz płacił jak za życie w centrum. Wiec do kogo masz pretensie, tak jest w całej polsce.
Chodzi mi o to, że zamiast przeznaczyć grube miliony na coś potrzebnego mieszkańcom (drogi- nie tylko wymienione przeze mnie), to buduje się obiekt, który nie jest potrzebny a którego utrzymanie będzie bardzo kosztowne. Odpowiedz mi KTO będzie grał na tym stadionie? Legia Warszawa, Niwa Łomazy, Lutnia Piszczac?
Utrzymanie obecnej ruiny w stanie używalności generuje jeszcze wyższe koszta niż nowy obiekt. Po drugie, przewidziano w nim miejsce na działalność komercyjną, więc częściowo będzie na siebie zarabiał. Po trzecie, powstaje nie tylko stadion, ale także hala sportowa dla największej szkoły na terenie miasta - Ekonomika  (ponad 1000 uczniów). Obecne warunki prowadzenia zajęć wychowania fizycznego w tej szkole to skandal. Na ten projekt dostaliśmy dofinansowanie z ministerstwa, jeśli miasto nie rozpocznie prac, to te pieniądze przepadną. A grać na tym obiekcie będzie ta sama drużyna co dotychczas, więc nie pal frana po raz kolejny że nie wiesz.
Ruinę można rozepchać spychaczem. Utrzymanie nowego stadionu będzie pochłaniało ze dwie bańki rocznie. Dlaczego stadion a nie teatr? Tyle uczelni działa w "mieście", niech studenci łykną kultury wyższej...
Ruinę można rozepchać spychaczem. Utrzymanie nowego stadionu będzie pochłaniało ze dwie bańki rocznie. Dlaczego stadion a nie teatr? Tyle uczelni działa w "mieście", niech studenci łykną kultury wyższej... rozwiń
Avatar
aqweds / 14 marca 2018 o 23:34
0
Wieśniak z wieśniackiej Białej Podlaskiej napisał:
Mówię nie napisał:
Chyba masz coś z głową, czyli nie chodzi ci o to, że budują station tylko że płacisz podatki za warunki miejskie, a ma wiejskie. Soryy, ale taki mamy klimat jak powiedziała klasyk. wiedziałeś budując w takim miejsu  że bedziesz miał błoto na drodze, a bedziesz płacił jak za życie w centrum. Wiec do kogo masz pretensie, tak jest w całej polsce.
Chodzi mi o to, że zamiast przeznaczyć grube miliony na coś potrzebnego mieszkańcom (drogi- nie tylko wymienione przeze mnie), to buduje się obiekt, który nie jest potrzebny a którego utrzymanie będzie bardzo kosztowne. Odpowiedz mi KTO będzie grał na tym stadionie? Legia Warszawa, Niwa Łomazy, Lutnia Piszczac?
Utrzymanie obecnej ruiny w stanie używalności generuje jeszcze wyższe koszta niż nowy obiekt. Po drugie, przewidziano w nim miejsce na działalność komercyjną, więc częściowo będzie na siebie zarabiał. Po trzecie, powstaje nie tylko stadion, ale także hala sportowa dla największej szkoły na terenie miasta - Ekonomika  (ponad 1000 uczniów). Obecne warunki prowadzenia zajęć wychowania fizycznego w tej szkole to skandal. Na ten projekt dostaliśmy dofinansowanie z ministerstwa, jeśli miasto nie rozpocznie prac, to te pieniądze przepadną. A grać na tym obiekcie będzie ta sama drużyna co dotychczas, więc nie pal frana po raz kolejny że nie wiesz.
Utrzymanie obecnej ruiny w stanie używalności generuje jeszcze wyższe koszta niż nowy obiekt. Po drugie, przewidziano w nim miejsce na działalność komercyjną, więc częściowo będzie na siebie zarabiał. Po trzecie, powstaje nie tylko stadion, ale także hala sportowa dla największej szkoły na terenie miasta - Ekonomika  (ponad 1000 uczniów). Obecne warunki prowadzenia zajęć wychowania fizycznego w tej szkole to skandal. Na ten projekt dostaliśmy dofinansowanie z ministerstwa, jeśli miasto nie rozpocznie prac, to te pieniądze prze... rozwiń
Avatar
Gość / 14 marca 2018 o 20:07
0
Na stadionie czuć pieniądz. Dokładnie chodzi o "weed", a nie dla ludu "street". Tak więc zapomnijcie o drogach.
Avatar
Mówię nie / 14 marca 2018 o 16:37
0
Wieśniak z wieśniackiej Białej Podlaskiej napisał:
Mówię nie napisał:
Chyba masz coś z głową, czyli nie chodzi ci o to, że budują station tylko że płacisz podatki za warunki miejskie, a ma wiejskie. Soryy, ale taki mamy klimat jak powiedziała klasyk. wiedziałeś budując w takim miejsu  że bedziesz miał błoto na drodze, a bedziesz płacił jak za życie w centrum. Wiec do kogo masz pretensie, tak jest w całej polsce.
Chodzi mi o to, że zamiast przeznaczyć grube miliony na coś potrzebnego mieszkańcom (drogi- nie tylko wymienione przeze mnie), to buduje się obiekt, który nie jest potrzebny a którego utrzymanie będzie bardzo kosztowne. Odpowiedz mi KTO będzie grał na tym stadionie? Legia Warszawa, Niwa Łomazy, Lutnia Piszczac?
 Ale z tych dróg skorzysta w skali miasta garstka, a ze stadionu znacznie więcęj. Dobrze zorganizowany stadion to nie tylko mecze, ale też imprezy masowe, koncerty, festyny, więc raczej statyystycznie z tak wydanych pieniedzy skorzysta większa liczba mieszkanców niż z asfaltu na skraju miasta. 
 Ale z tych dróg skorzysta w skali miasta garstka, a ze stadionu znacznie więcęj. Dobrze zorganizowany stadion to nie tylko mecze, ale też imprezy masowe, koncerty, festyny, więc raczej statyystycznie z tak wydanych pieniedzy skorzysta większa liczba mieszkanców niż z asfaltu na skraju miasta.  rozwiń
Avatar
piotr / 14 marca 2018 o 15:36
0
W wielu miastach w Polsce w osiedlach domków jednorodzinnych mieszkańcy dokładają kase [częściowo ]do budowy drogi ,bo działki odrolnili i chcą droge krajową ?
Avatar
Gość / 14 marca 2018 o 14:12
0
JAK NA RAZIE PROJEKT STADION OSIĄGNĄŁ DWA CELE: 1. SKUTECZNIE PODZIELIŁ MIESZKAŃCÓW; 2. SPOLARYZOWAŁ POGLĄDY NA TEMAT PRZYSZŁYCH WYBORÓW SAMORZĄDOWYCH. JESTEM ZABUDOWĄ KILKU NOWYCH PRZEDSZKOLI, PRZECIWKO STADIONOWI. DLACZEGO MŁODZI RODZICE MAJĄ PŁACIĆ W PRYWATNYCH.
Avatar
Wieśniak z wieśniackiej Białej Podlaskiej / 14 marca 2018 o 13:32
0
Mówię nie napisał:
Chyba masz coś z głową, czyli nie chodzi ci o to, że budują station tylko że płacisz podatki za warunki miejskie, a ma wiejskie. Soryy, ale taki mamy klimat jak powiedziała klasyk. wiedziałeś budując w takim miejsu  że bedziesz miał błoto na drodze, a bedziesz płacił jak za życie w centrum. Wiec do kogo masz pretensie, tak jest w całej polsce.
  Chodzi mi o to, że zamiast przeznaczyć grube miliony na coś potrzebnego mieszkańcom (drogi- nie tylko wymienione przeze mnie), to buduje się obiekt, który nie jest potrzebny a którego utrzymanie będzie bardzo kosztowne. Odpowiedz mi KTO będzie grał na tym stadionie? Legia Warszawa, Niwa Łomazy, Lutnia Piszczac?
  Chodzi mi o to, że zamiast przeznaczyć grube miliony na coś potrzebnego mieszkańcom (drogi- nie tylko wymienione przeze mnie), to buduje się obiekt, który nie jest potrzebny a którego utrzymanie będzie bardzo kosztowne. Odpowiedz mi KTO będzie grał na tym stadionie? Legia Warszawa, Niwa Łomazy, Lutnia Piszczac? rozwiń
Avatar
Wieśniak z wieśniackiej Białej Podlaskiej / 14 marca 2018 o 13:28
0
undefined napisał:
i zrobimy na nim duży koncert DISCO POLO !!!! Super!!!!
 Nie, nie, nie! Jedyne co tam się uda, to wiec wyborczy hrabiego Biereckiego.
Avatar
Gość / 14 marca 2018 o 10:43
0
PAX -DRODZY MIESZKAŃCY - PAX! WSZYSCY JESTEŚMY MIESZKAŃCAMI JEDNEGO MIASTA I WSPÓLNIE GO BUDUJEMY. DEMOKRACJA POLEGA NA TYM ŻE KAŻDY MOŻNE MIEĆ WŁASNE ZDANIE I WYPOWIADAĆ GO PUBLICZNIE. JEDNAK NIE SPROWADZAJMY DYSKUSJI DO POZIOMU RYNSZTOKA. CIESZĘ SIĘ ŻE BYLI RADNI KTÓRZY MIELI ODMIENNE ZDANIE NIŻ PREZYDENT. ŻYCZĘ PREZYDENTOWI I WSZYSTKIM RADNYM ORAZ MIESZKAŃCOM DUŻO ZDROWIA I REFLEKSJI PODCZAS WIELKIEGO POSTU.