Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

20 listopada 2015 r.
11:02

Pijany operator koparki ranił kolegę. Uciekł po zbadaniu alkomatem

Autor: Zdjęcie autora jsz
0 12 A A
(fot. Policja)
(fot. Policja)

Na bocznicy kolejowej w Małaszewiczach doszło do poważnego wypadku. Mężczyzna pracujący przy rozładunku wagonów został uderzony czerpakiem koparki. Okazało się, że operator maszyny był pijany.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Wypadek miał miejsce w czwartek, w czasie rozładunku wagonów kolejowych z węglem. 48-letni pracownik, mieszkaniec gminy Terespol czyścił wnętrze wagonu. Został uderzony czerpakiem koparki, obsługiwanej przez 54-latka z Terespola. Operator wbrew przepisom BHP umieścił czerpak koparki w wagonie, w czasie kiedy znajdowali się tam inni pracownicy.

Tuż po zdarzeniu, przełożony 54-latka zbadał go alkomatem. Okazało się, że operator koparki ma 2 promile alkoholu w organizmie.

Mężczyzna uciekł w obawie przed zatrzymaniem przez policję. Mundurowi znaleźli go po trzech godzinach. Mężczyzna wciąż był nietrzeźwy. Miał blisko pół promila alkoholu w organizmie. 54-latek trafił do aresztu. Ranny mężczyzna w ciężkim stanie został przewieziony do szpitala.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 23 listopada 2015 r. o 12:13
0
Pijany zawsze bierze pełną odpowiedzialność za wypadek ,nie ma OC ubezpieczyciela. Inna sprawa ,że czynności których wykonywał były standardem wykonywanym na polecenie pracodawcy i pod jego nadzorem A że pracodawca chce mieć ludzi najtańszy to często zatrudnia alkoholików pijaków i ćpunów. Oby poszkodowany wrócił do zdrowia.
Avatar
Henio / 23 listopada 2015 r. o 08:42
0

Dobre, dobre ;-) A ja tak po cichu chciałbym zapytać humorystycznie czy przypadkiem nie przeszedł ten operator ostatnio na Islam ...? Nie chcę obrazić islamistów, bo kilku znam jeszcze z czasów studiów i to na prawdę bardzo,ale to bardzo porządni, pracowici i bogobojni ludzie ! A że akurat są sfrustrowani młodzi  tego wyznania ,którzy są wściekli na cały świat ? Ich też rozumiem ! Gdybyśmy wszyscy otarli się o bezdomność i brak pożywienia to otworzyłyby się nam oczy i umysły...!

Ty na prawdę studiowałeś?

Ty na prawdę studiowałeś?

rozwiń
Avatar
Gość / 21 listopada 2015 r. o 06:00
0
Na PKP piją do dnia dzisiejszego i władza przymyka oczy jestem tego świadkiem
Avatar
Gość / 20 listopada 2015 r. o 21:27
0
przyjedzien pip i bedze git jak zwykle po wypadkach
Avatar
Gość / 20 listopada 2015 r. o 20:56
0
GDZIE WCZEŚNIEJ BYŁ TEN JEGO PRZEŁOŻONY - JAKIM CUDEM DOPUŚCIŁ NIETRZEŹWEGO DO PRACY - DLACZEGO NIE KONTROLOWAŁ
Avatar
Van Moont / 20 listopada 2015 r. o 19:40
0

Tu jest Polska !!!  Tu się Pije!!!  :D   mam 39 lat. W swoim życiu pracowałem jako ochroniarz, sprzedawca w salonie z telefonami komórkowymi, jako urzędnik miejski. W każdej  pracy piłem. Nie było tygodnia abym choć z jeden dzień nie był podpity  :D  Tak ze dwa dni w tygodniu w każdej z tych prac się piło. Oczywiście nie do upadłego ale jakieś 5- 6 piw przez dzień lub jakieś 300 ml wódki w drinkach się wychylało :lol:  Obecnie pracuję za granicą z Polakami i tam praktycznie co dziennie się pije :D  Na śniadanie piwko , przed obiadem piwko, po obiedzie szybko flaszkę na 4 rozlewamy, i ok 16 na koniec pracy też piwko. Pracuję za granicą 6 tygodni i na tydzień przyjeżdżam do Polski i wtedy nie piję bo żona i dzieci. Jakbym był kawalerem tobym pił dzień w dzień bo " co tu robić jak nie pić " i " co to z kasą robić jak nie wydawać na picie "  :D 

Tu jest Polska !!!  Tu się Pije!!!  :D   mam 39 lat. W swoim życiu pracowałem jako ochroniarz, sprzedawca w salonie z telefonami komórkowymi, jako urzędnik miejski. W każdej  pracy piłem. Nie było tygodnia abym choć z jeden dzień nie był podpity  :D  Tak ze dwa dni w tygodniu w każdej z tych prac się piło. Oczywiście nie do upadłego ale jakieś 5- 6 piw przez dzień lub jakieś 300 ml wódki w drinkach się wychylało :lol:  Obecnie pracuję za granicą z Polakami i tam praktycznie co dziennie się pije... rozwiń

Avatar
Janek / 20 listopada 2015 r. o 18:29
0

nie znam osobiście żadnego trzeźwego operatora koparki, a kilka lat na budowie pracuję

Mój znajomy mówi - dzisiaj trzeźwy jestem, tylko 4 piwa wypiłem. Patrząc z tej strony to większość jest trzeźwa. Nawiasem 2 promile to nie jest jakiś tam wynik dla zaprawionego bojownika.

Avatar
Gość / 20 listopada 2015 r. o 15:08
0
nie znam osobiście żadnego trzeźwego operatora koparki, a kilka lat na budowie pracuję
Avatar
crx / 20 listopada 2015 r. o 15:02
0

Nie mial immunitetu?

Dobre, dobre ;-) A ja tak po cichu chciałbym zapytać humorystycznie czy przypadkiem nie przeszedł ten operator ostatnio na Islam ...? Nie chcę obrazić islamistów, bo kilku znam jeszcze z czasów studiów i to na prawdę bardzo,ale to bardzo porządni, pracowici i bogobojni ludzie ! A że akurat są sfrustrowani młodzi  tego wyznania ,którzy są wściekli na cały świat ? Ich też rozumiem ! Gdybyśmy wszyscy otarli się o bezdomność i brak pożywienia to otworzyłyby się nam oczy i umysły...!

Dobre, dobre ;-) A ja tak po cichu chciałbym zapytać humorystycznie czy przypadkiem nie przeszedł ten operator ostatnio na Islam ...? Nie chcę obrazić islamistów, bo kilku znam jeszcze z czasów studiów i to na prawdę bardzo,ale to bardzo porządni, pracowici i bogobojni ludzie ! A że akurat są sfrustrowani młodzi  tego wyznania ,którzy są wściekli na cały świat ? Ich też rozumiem ! Gdybyśmy wszyscy otarli się o bezdomność i brak pożywienia to otworzyłyby się nam oczy i umysły...!

rozwiń
Avatar
Gość / 20 listopada 2015 r. o 14:18
0
Nie mial immunitetu?
Avatar
Gość / 23 listopada 2015 r. o 12:13
0
Pijany zawsze bierze pełną odpowiedzialność za wypadek ,nie ma OC ubezpieczyciela. Inna sprawa ,że czynności których wykonywał były standardem wykonywanym na polecenie pracodawcy i pod jego nadzorem A że pracodawca chce mieć ludzi najtańszy to często zatrudnia alkoholików pijaków i ćpunów. Oby poszkodowany wrócił do zdrowia.
Avatar
Henio / 23 listopada 2015 r. o 08:42
0

Dobre, dobre ;-) A ja tak po cichu chciałbym zapytać humorystycznie czy przypadkiem nie przeszedł ten operator ostatnio na Islam ...? Nie chcę obrazić islamistów, bo kilku znam jeszcze z czasów studiów i to na prawdę bardzo,ale to bardzo porządni, pracowici i bogobojni ludzie ! A że akurat są sfrustrowani młodzi  tego wyznania ,którzy są wściekli na cały świat ? Ich też rozumiem ! Gdybyśmy wszyscy otarli się o bezdomność i brak pożywienia to otworzyłyby się nam oczy i umysły...!

Ty na prawdę studiowałeś?

Ty na prawdę studiowałeś?

rozwiń
Avatar
Gość / 21 listopada 2015 r. o 06:00
0
Na PKP piją do dnia dzisiejszego i władza przymyka oczy jestem tego świadkiem
Avatar
Gość / 20 listopada 2015 r. o 21:27
0
przyjedzien pip i bedze git jak zwykle po wypadkach
Avatar
Gość / 20 listopada 2015 r. o 20:56
0
GDZIE WCZEŚNIEJ BYŁ TEN JEGO PRZEŁOŻONY - JAKIM CUDEM DOPUŚCIŁ NIETRZEŹWEGO DO PRACY - DLACZEGO NIE KONTROLOWAŁ
Avatar
Van Moont / 20 listopada 2015 r. o 19:40
0

Tu jest Polska !!!  Tu się Pije!!!  :D   mam 39 lat. W swoim życiu pracowałem jako ochroniarz, sprzedawca w salonie z telefonami komórkowymi, jako urzędnik miejski. W każdej  pracy piłem. Nie było tygodnia abym choć z jeden dzień nie był podpity  :D  Tak ze dwa dni w tygodniu w każdej z tych prac się piło. Oczywiście nie do upadłego ale jakieś 5- 6 piw przez dzień lub jakieś 300 ml wódki w drinkach się wychylało :lol:  Obecnie pracuję za granicą z Polakami i tam praktycznie co dziennie się pije :D  Na śniadanie piwko , przed obiadem piwko, po obiedzie szybko flaszkę na 4 rozlewamy, i ok 16 na koniec pracy też piwko. Pracuję za granicą 6 tygodni i na tydzień przyjeżdżam do Polski i wtedy nie piję bo żona i dzieci. Jakbym był kawalerem tobym pił dzień w dzień bo " co tu robić jak nie pić " i " co to z kasą robić jak nie wydawać na picie "  :D 

Tu jest Polska !!!  Tu się Pije!!!  :D   mam 39 lat. W swoim życiu pracowałem jako ochroniarz, sprzedawca w salonie z telefonami komórkowymi, jako urzędnik miejski. W każdej  pracy piłem. Nie było tygodnia abym choć z jeden dzień nie był podpity  :D  Tak ze dwa dni w tygodniu w każdej z tych prac się piło. Oczywiście nie do upadłego ale jakieś 5- 6 piw przez dzień lub jakieś 300 ml wódki w drinkach się wychylało :lol:  Obecnie pracuję za granicą z Polakami i tam praktycznie co dziennie się pije... rozwiń

Avatar
Janek / 20 listopada 2015 r. o 18:29
0

nie znam osobiście żadnego trzeźwego operatora koparki, a kilka lat na budowie pracuję

Mój znajomy mówi - dzisiaj trzeźwy jestem, tylko 4 piwa wypiłem. Patrząc z tej strony to większość jest trzeźwa. Nawiasem 2 promile to nie jest jakiś tam wynik dla zaprawionego bojownika.

Avatar
Gość / 20 listopada 2015 r. o 15:08
0
nie znam osobiście żadnego trzeźwego operatora koparki, a kilka lat na budowie pracuję
Avatar
crx / 20 listopada 2015 r. o 15:02
0

Nie mial immunitetu?

Dobre, dobre ;-) A ja tak po cichu chciałbym zapytać humorystycznie czy przypadkiem nie przeszedł ten operator ostatnio na Islam ...? Nie chcę obrazić islamistów, bo kilku znam jeszcze z czasów studiów i to na prawdę bardzo,ale to bardzo porządni, pracowici i bogobojni ludzie ! A że akurat są sfrustrowani młodzi  tego wyznania ,którzy są wściekli na cały świat ? Ich też rozumiem ! Gdybyśmy wszyscy otarli się o bezdomność i brak pożywienia to otworzyłyby się nam oczy i umysły...!

Dobre, dobre ;-) A ja tak po cichu chciałbym zapytać humorystycznie czy przypadkiem nie przeszedł ten operator ostatnio na Islam ...? Nie chcę obrazić islamistów, bo kilku znam jeszcze z czasów studiów i to na prawdę bardzo,ale to bardzo porządni, pracowici i bogobojni ludzie ! A że akurat są sfrustrowani młodzi  tego wyznania ,którzy są wściekli na cały świat ? Ich też rozumiem ! Gdybyśmy wszyscy otarli się o bezdomność i brak pożywienia to otworzyłyby się nam oczy i umysły...!

rozwiń
Avatar
Gość / 20 listopada 2015 r. o 14:18
0
Nie mial immunitetu?