Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biała Podlaska

1 kwietnia 2016 r.
20:53

Światowe Dni Młodzieży w Białej Podlaskiej. Jest już program

Autor: Zdjęcie autora eb
0 9 A A
Od kilku miesięcy w kamienicy przy ul. Jatkowej w  Białej Podlaskiej  działa punkt informacyjny ŚDM. Jest otwarty od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00./ fot. ŚDM Biała Podl.
Od kilku miesięcy w kamienicy przy ul. Jatkowej w Białej Podlaskiej działa punkt informacyjny ŚDM. Jest otwarty od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00./ fot. ŚDM Biała Podl.

Koncerty, wycieczki, spotkania integracyjno-modlitewne dla pielgrzymów z całego świata. Tak będzie w Białej Podlaskiej przed Światowymi Dniami Młodzieży.

Artykuł otwarty

Czytaj Dziennik Wschodni bez ograniczeń. Sprawdź naszą ofertę

Artykuł otwarty
AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Przed kulminacyjnym spotkaniem w Krakowie, młodzież spędzi w polskich diecezjach pięć dni, od 20 do 25 lipca. Tak będzie również w Białej Podlaskiej.

W środę (20 lipca) młodzież będzie powitana w parafiach, a następnie uda się na zakwaterowanie do rodzin. W czwartek na bialskim AWF planowane jest spotkanie integracyjne. Później pielgrzymi pojadą do Siedlec na „Jerychońskie Fanfary”, czyli modlitewne czuwanie i koncert uwielbienia.

Kolejny dzień to wycieczka objazdowa po południowym Podlasiu. Wieczorem Misterium Męki Pańskiej ulicami miasta. W sobotę przed południem pielgrzymi wezmą udział w grze z wykorzystaniem miejskiej przestrzeni jako elementu rozrywki. Następnie młodzież uda się do Kodnia na spotkanie ewangelizacyjne.

W niedzielę w Parku Radziwiłłowskim zaplanowano koncerty dla wszystkich. Wystąpią zespoły z nurtu muzyki chrześcijańskiej: Full Power Spirit, Porozumienie oraz Mate.O.
25 lipca w godzinach porannych pielgrzymi wyjadą do Krakowa.

Do Białej Podlaskiej ma trafić 750 pielgrzymów z Francji, Białorusi, Słowacji, Portugalii i Rosji. Większość z nich będzie nocować u rodzin. W ramach współpracy przed ŚDM Biała Podlaska zawarła porozumienie z 12 gminami.

Gminy zrzucą się na tzw. pakiety informacyjne dla pielgrzymów. – Będą to foldery o regionie, gadżety, karimaty dla wszystkich pielgrzymów. W sumie to wydatek ponad 34 tys. zł – podkreśla ksiądz Leszek Mućka, bialski koordynator ŚDM.

Organizatorom potrzeba finansowego wsparcia. Pieniądze można wpłacać na konto ŚDM: 0802 500070050602320000040, parafia Wniebowzięcia NMP, ul. Długa 1, Biała Podlaska.

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ex / 4 kwietnia 2016 o 22:23
0

Ilu z Was już leczy się specjalistycznie? Wiecie o co chodzi - bo prawie wszystkie tutaj wpisy są dowodem na duże zmiany w psychice. Kochani - trzeba iść do doktora, taka jest prawda, a nie oblega. Takie forum grupuje jednak ludzi z dużymi problemami? 

Avatar
ex / 4 kwietnia 2016 o 22:22
0

Ilu z Was już leczy się specjalistycznie? Wiecie o co chodzi - bo prawie wszystkie tutaj wpisy są dowodem na duże zmiany w psychice. Kochani - trzeba iść do doktora, taka jest prawda, a nie oblega. Takie forum grupuje jednak ludzi z dużymi problemami? 

Avatar
ex / 4 kwietnia 2016 o 22:22
0

Ilu z Was już leczy się specjalistycznie? Wiecie o co chodzi - bo prawie wszystkie tutaj wpisy są dowodem na duże zmiany w psychice. Kochani - trzeba iść do doktora, taka jest prawda, a nie oblega. Takie forum grupuje jednak ludzi z dużymi problemami? 

Avatar
ex / 4 kwietnia 2016 o 22:22
0

Ilu z Was już leczy się specjalistycznie? Wiecie o co chodzi - bo prawie wszystkie tutaj wpisy są dowodem na duże zmiany w psychice. Kochani - trzeba iść do doktora, taka jest prawda, a nie oblega. Takie forum grupuje jednak ludzi z dużymi problemami? 

Avatar
Gość / 2 kwietnia 2016 o 21:58
0
pal licho średniowiecze ,ale tu może byc cokolwiek za wystrzałowo,a wina bedzie niby watykanczyków ,a znając te wsiowe mordy samą nieprawdą żyjące ,to czarne gadziny ,wszystkiego sie wyprą i pokażą swe 4 czarne litery i spadnie wszystko na nasze nowe służby spod znaku jełopa i niedojdy palcem robionego ,ale za to wiernego pis,co nie znaczy ,że te wcześniejsze były lepsze,tak ,czy siak mamy przepier..e
Avatar
AUTYŚCI (z)BAWIENIA / 2 kwietnia 2016 o 15:47
0

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli paPIESKIE DZIEŁO (z)BAWIENIA ŚWIATA JAK KURIA JEGO MAĆ:

Chcąc mieć pełny obraz należy korzystać ze wszystkich istniejących stron związkowych FACEBOOK'a:

1) kz nszz solidarnosc organistow

2) kz nszz solidarnosc organistow 2

3) kz nszz solidarnosc organistow 3

4) kz nszz solidarnosc organistow 4

Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem:

kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com

W przeciwieństwie do Kuriewnych okienek kontaktowych wymagających szczegółowych danych interesanta e-mail związkowy jest anonimowy.

CZARNI, czyli AXCELENCJE, księŻULE, ZAKONNICE i wszelkie inne ŚW.(irnięte) WOLONTARIATY powinny zdawać sobie sprawę, że WSZYSTKO, CO NAPISZĄ MOŻE BYĆ UŻYTE... przeciwko Nim!!!, czyli tak jak do tej pory ha ha ha...

Jak się (z)BAWIĆ, to się (z)BAWIĆ!!!

NIEDOJRZAŁOŚĆ EMOCJONALNĄ i wszelkie inne NIEDOJRZAŁOŚCI PSYCHO - SPOŁECZNE CZARNEGO BETONU z wszelkimi podległymi Kólkami Różańcowymi i Partiami Politycznego (z)BAWIENIA widać gołym okiem!

Jednym słowem polskiego proroka z lat 1980 – tych: „DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI przePiS NA TEN ŚWIAT...”!

Nieograniczona władza - zdaniem CZARNEGO BETONU - pokazała jedynie od lat skrywaną CHOROBĘ PSYCHICZNĄ CZARNEJ MAFII (z)BAWIENIA, a związek nie nadąża z przykładami, dowodami i innymi pier...dołami (z)BAWIENIA jak KURIA JAEGO MAĆ, ha ha ha...

Tylko w kwietniu ma temat KULejnej ROCZNICY ŚMIERCI JP 2 internetowa prasa podała o CUDACH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODE (z)BAWIENIA, a wcześniej też nieźle cudowali (patrz archiwum fejsa):

1) „GAZETA KRAKOWSKAz dn. 31.III.2016 r. w artyKULe: Stolarz Massimo: Zrobiłem dla Jana Pawła II trumnę z cyprysuoPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

2) „SUPEREXPRESSz dn. 2.IV.2016 r. w artyKULe: Cud zmarłego papieża: Zawdzięczam życie Janowi Pawłowi II oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

3) „GAZETA POMORSKAz dn. 2.IV.2016 r. w artyKULe: Mija 11. rocznica śmierci Jana Pawła II. Wielu z nas deklarowało, że będziemy lepsioPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

4) „TYGODNIK OSTROŁĘCKIz dn. 2.IV.2016 r. w artyKULe: Różan. Oni wiedzą o Janie Pawle II i jego nauczaniu naprawdę wieleoPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

( … ) RESZTA NA FACEBOOK ‘ u.

NIE WIERZYSZ? - zobacz!

Wszystkich księŻULI należy uznać za DEALRÓW, a Lud Boży za ĆPUNÓW!

Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z KROPKAMI między literami i z OPUSZCZONYMI kropkami - czytać należy WPISY Związkowe.

Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.

Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...

ZOSTAŃCIE Z B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...

(PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC )

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli paPIESKIE DZIEŁO (z)BAWIENIA ŚWIATA... rozwiń

Avatar
Gość / 2 kwietnia 2016 o 15:31
0
ho ho ho ho ho ho
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2016 o 15:28
0
A co to kogo obchodzi niech klechy sobie urządzają zabawki ale nie za moje pieniądze i taka jest prawda niech pedały pisuarowe zrobią sobie zrzutkę i się bawią a wpierw niech oczyszczą się ze swoich pedofilskich grzeszków darmozjady czarne i purpurowe jedne do łopaty ich doły kopać za 4 złote za godzinę wtedy mniej się by wtrącali
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2016 o 14:27
0
ŚREDNIOWIECZE ZAWITAŁO W POLSCZE,A.D. XXI WIEKU!!ŚWIAT IDZIE DO PRZODU, LUDZIE PODRÓŻUJĄ SAMOLOTAMI, NORMALKĄ JEST TABLET I INTERNET, A W POLSCZE CZASY MINIONE KRÓLUJĄ W NAJLEPSZE!!WYGRANA PARTII KACZORA JARKA, POTWIERDZA,ŻE POLSCZA TO WIELKA WIOCHA,NA PERYFERIACH ŚWIATA!!OCZYWIŚCIE DOTYCZY TO MENTALNOŚCI I MYŚLENIA POLAKA, NIE INWESTYCJI, KTÓRE SĄ TAKIE JAK NA ZACHODZIE!!
Avatar
ex / 4 kwietnia 2016 o 22:23
0

Ilu z Was już leczy się specjalistycznie? Wiecie o co chodzi - bo prawie wszystkie tutaj wpisy są dowodem na duże zmiany w psychice. Kochani - trzeba iść do doktora, taka jest prawda, a nie oblega. Takie forum grupuje jednak ludzi z dużymi problemami? 

Avatar
ex / 4 kwietnia 2016 o 22:22
0

Ilu z Was już leczy się specjalistycznie? Wiecie o co chodzi - bo prawie wszystkie tutaj wpisy są dowodem na duże zmiany w psychice. Kochani - trzeba iść do doktora, taka jest prawda, a nie oblega. Takie forum grupuje jednak ludzi z dużymi problemami? 

Avatar
ex / 4 kwietnia 2016 o 22:22
0

Ilu z Was już leczy się specjalistycznie? Wiecie o co chodzi - bo prawie wszystkie tutaj wpisy są dowodem na duże zmiany w psychice. Kochani - trzeba iść do doktora, taka jest prawda, a nie oblega. Takie forum grupuje jednak ludzi z dużymi problemami? 

Avatar
ex / 4 kwietnia 2016 o 22:22
0

Ilu z Was już leczy się specjalistycznie? Wiecie o co chodzi - bo prawie wszystkie tutaj wpisy są dowodem na duże zmiany w psychice. Kochani - trzeba iść do doktora, taka jest prawda, a nie oblega. Takie forum grupuje jednak ludzi z dużymi problemami? 

Avatar
Gość / 2 kwietnia 2016 o 21:58
0
pal licho średniowiecze ,ale tu może byc cokolwiek za wystrzałowo,a wina bedzie niby watykanczyków ,a znając te wsiowe mordy samą nieprawdą żyjące ,to czarne gadziny ,wszystkiego sie wyprą i pokażą swe 4 czarne litery i spadnie wszystko na nasze nowe służby spod znaku jełopa i niedojdy palcem robionego ,ale za to wiernego pis,co nie znaczy ,że te wcześniejsze były lepsze,tak ,czy siak mamy przepier..e
Avatar
AUTYŚCI (z)BAWIENIA / 2 kwietnia 2016 o 15:47
0

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli paPIESKIE DZIEŁO (z)BAWIENIA ŚWIATA JAK KURIA JEGO MAĆ:

Chcąc mieć pełny obraz należy korzystać ze wszystkich istniejących stron związkowych FACEBOOK'a:

1) kz nszz solidarnosc organistow

2) kz nszz solidarnosc organistow 2

3) kz nszz solidarnosc organistow 3

4) kz nszz solidarnosc organistow 4

Każdy też będzie mógł nawiązać kontakt e-mailem:

kznszzsolidarnoscorganistow@gmail.com

W przeciwieństwie do Kuriewnych okienek kontaktowych wymagających szczegółowych danych interesanta e-mail związkowy jest anonimowy.

CZARNI, czyli AXCELENCJE, księŻULE, ZAKONNICE i wszelkie inne ŚW.(irnięte) WOLONTARIATY powinny zdawać sobie sprawę, że WSZYSTKO, CO NAPISZĄ MOŻE BYĆ UŻYTE... przeciwko Nim!!!, czyli tak jak do tej pory ha ha ha...

Jak się (z)BAWIĆ, to się (z)BAWIĆ!!!

NIEDOJRZAŁOŚĆ EMOCJONALNĄ i wszelkie inne NIEDOJRZAŁOŚCI PSYCHO - SPOŁECZNE CZARNEGO BETONU z wszelkimi podległymi Kólkami Różańcowymi i Partiami Politycznego (z)BAWIENIA widać gołym okiem!

Jednym słowem polskiego proroka z lat 1980 – tych: „DOROSŁE DZIECI MAJĄ ŻAL ZA KIEPSKI przePiS NA TEN ŚWIAT...”!

Nieograniczona władza - zdaniem CZARNEGO BETONU - pokazała jedynie od lat skrywaną CHOROBĘ PSYCHICZNĄ CZARNEJ MAFII (z)BAWIENIA, a związek nie nadąża z przykładami, dowodami i innymi pier...dołami (z)BAWIENIA jak KURIA JAEGO MAĆ, ha ha ha...

Tylko w kwietniu ma temat KULejnej ROCZNICY ŚMIERCI JP 2 internetowa prasa podała o CUDACH PEDOgogicznej ROLI KOŚCIOŁA NA DRODE (z)BAWIENIA, a wcześniej też nieźle cudowali (patrz archiwum fejsa):

1) „GAZETA KRAKOWSKAz dn. 31.III.2016 r. w artyKULe: Stolarz Massimo: Zrobiłem dla Jana Pawła II trumnę z cyprysuoPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

2) „SUPEREXPRESSz dn. 2.IV.2016 r. w artyKULe: Cud zmarłego papieża: Zawdzięczam życie Janowi Pawłowi II oPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

3) „GAZETA POMORSKAz dn. 2.IV.2016 r. w artyKULe: Mija 11. rocznica śmierci Jana Pawła II. Wielu z nas deklarowało, że będziemy lepsioPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

4) „TYGODNIK OSTROŁĘCKIz dn. 2.IV.2016 r. w artyKULe: Różan. Oni wiedzą o Janie Pawle II i jego nauczaniu naprawdę wieleoPiS-uje PEDOgogiczną ROLĘ KOŚCIOŁA NA DRODZE (z)BAWIENIA.

( … ) RESZTA NA FACEBOOK ‘ u.

NIE WIERZYSZ? - zobacz!

Wszystkich księŻULI należy uznać za DEALRÓW, a Lud Boży za ĆPUNÓW!

Więcej info po wpisaniu w google hasła: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= oraz z KROPKAMI między literami i z OPUSZCZONYMI kropkami - czytać należy WPISY Związkowe.

Dawno minęły czasy gdzie księŻULE BŁYSZCZAŁY INTELIGENCJĄ – teraz ino błyszczy GŁUPOTA księŻULI na tle inteligencji.

Z wdzięczności za WYMROŻONE DZIECI w 1994 r. i inne CUDA...

ZOSTAŃCIE Z B.(L).O.G.I.E.M., a będziecie (z)BAWIENI...

(PODPISANO: =K.Z. =N.S.Z.Z.= S.O.L.I.D.A.R.N.O.Ś.Ć. =O.R.G.A.N.I.S.T.Ó.W= i ASC )

PEDOgogiczna ROLA KOŚCIOŁA czyli paPIESKIE DZIEŁO (z)BAWIENIA ŚWIATA... rozwiń

Avatar
Gość / 2 kwietnia 2016 o 15:31
0
ho ho ho ho ho ho
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2016 o 15:28
0
A co to kogo obchodzi niech klechy sobie urządzają zabawki ale nie za moje pieniądze i taka jest prawda niech pedały pisuarowe zrobią sobie zrzutkę i się bawią a wpierw niech oczyszczą się ze swoich pedofilskich grzeszków darmozjady czarne i purpurowe jedne do łopaty ich doły kopać za 4 złote za godzinę wtedy mniej się by wtrącali
Avatar
Gość / 2 kwietnia 2016 o 14:27
0
ŚREDNIOWIECZE ZAWITAŁO W POLSCZE,A.D. XXI WIEKU!!ŚWIAT IDZIE DO PRZODU, LUDZIE PODRÓŻUJĄ SAMOLOTAMI, NORMALKĄ JEST TABLET I INTERNET, A W POLSCZE CZASY MINIONE KRÓLUJĄ W NAJLEPSZE!!WYGRANA PARTII KACZORA JARKA, POTWIERDZA,ŻE POLSCZA TO WIELKA WIOCHA,NA PERYFERIACH ŚWIATA!!OCZYWIŚCIE DOTYCZY TO MENTALNOŚCI I MYŚLENIA POLAKA, NIE INWESTYCJI, KTÓRE SĄ TAKIE JAK NA ZACHODZIE!!
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 0 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 7 6

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 4 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 2

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 2

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce
Tylko u nas
galeria

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce 1 5

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 27 16

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 17 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 3

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 602 61

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!