Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Biznes

9 lutego 2020 r.
21:12

Pasibus, czyli nowe miejsce z burgerami w Lublinie. Pierwszy lokal sieci w tej części Polski

Autor: Zdjęcie autora ask
24 12 A A

Pasibus w Galerii Vivo! Lublin oficjalnie wystartował w ten weekend. Lubelska restauracja jest pierwszym lokalem tej sieci po naszej stronie Wisły.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Pasibus to firma, która zaczynała w 2013 r. od jednego foodtrucka działającego na terenie Wrocławia. Sukces sprawił, że właściciele postanowili otwierać kolejne lokale stacjonarne, początkowo na Śląsku, a potem posuwając się w głąb kraju. W 2018 roku udało im się dzięki temu wypracować blisko 1,5 mln zł zysku. Nie spoczęli jednak na laurach. 20 grudnia tamtego roku otworzyła pierwszy lokal w Lublinie.

– Oficjalne otwarcie zawsze odbywa się w naszym przypadku co najmniej miesiąc po uruchomieniu lokalu. Chodzi o to, żeby dać czas pracownikom nie tylko na należyte wyszkolenie się, ale i „rozkręcenie się” w praktyce – opowiada Maciej Jadach, menager lubelskiego lokalu. – To konieczne, bo z doświadczenia wiemy, że w dniu otwarcia przychodzą tłumy.

W Pasibusie zjeść można przede wszystkim burgery także w wersji wegetariańskiej. Wszystkie wersje w rozmiarze małym i dużym.

– Polecamy 16 różnych burgerów w tym zmienianego co miesiąc burgera miesiąca. Tym razem jest to Cherrminator (nazwa powstała z tego, że burger ma w sobie sok wiśniowy –red) – opowiada Jadach. – Mamy też sałatki i dodatki, takie jak Pasi frytki i Pasi bataty. Jest też piwo produkowane specjalnie dla Pasibusa (bezalkoholowe, miodowe, jasne, apa i pszeniczne).

Zobacz także: Najlepsze restauracje w Lublinie według rankingu TripAdvisor

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
1234 / 9 lutego 2020 r. o 21:55
Taki sam hamburger zrobiony w domu (jeśli ktoś potrafi i ma odrobinę fantazji) to 1/5 ceny... 
Avatar
^_^ / 9 lutego 2020 r. o 23:27
a nie Pasibrzuch? :D
Avatar
runninginthe90's / 9 lutego 2020 r. o 21:48
a czy łot tych burgierów można oslepnąć?
Można, szczególnie jak wetkniesz sobie patyka w oko. Nawiasem, burgery jak puszka Campbella, stały się sztuką wystawianą w galerii... Kto się jeszcze daje na to......
Avatar
PB / 9 lutego 2020 r. o 21:25
We Wrocku mi smakowało, zobaczymy tutaj.
Avatar
Geegs / 10 lutego 2020 r. o 16:41
Miesiąc zajęło ich pracownikom pisanie pozytywnych opinii w Internecie o tym lokalu. Zobaczcie sobie kto ich pozytywnie ocenia.
Avatar
wrrr / 10 lutego 2020 r. o 08:53
To od niedawna kapitał Agory i GazWyb. To antypolskie pismo coraz mniej się sprzedaje więc szukają biznesu w burgerach...
Avatar
Szczerze mówiąc... / 9 lutego 2020 r. o 21:53
Jeśli ktoś jest z Wrocławia, to czasem rzeczywiście je w Pasibrzuchu, szczególnie, że można wybrać zielenikę zamiast frytek, ale znawcy lokali wrocławskich znacznie lepszą estymą traktują "Moa Burger" na pl. Solnym, za to, że ich bułki nie kruszą się i nie sypią jak te pasibrzuchowe, a ja osobiście bardzo ciepło traktuję wspaniałe burgery tworzone przez kucharzy z wrocławskiego Karavanu, na ul. Św. Antoniego, szczególnie, że potrafią wyprodukować własny sos BBQ o zapachu dymu z ogniska. Co do Pasibusa, niech im się wiedzie, dobre mieli kiedyś kotlety z jałowcem i whiskey, ale nie są u mnie na podium.
Jeśli ktoś jest z Wrocławia, to czasem rzeczywiście je w Pasibrzuchu, szczególnie, że można wybrać zielenikę zamiast frytek, ale znawcy lokali wrocławskich znacznie lepszą estymą traktują "Moa Burger" na pl. Solnym, za to, że ich bułki nie kruszą się i nie sypią jak te pasibrzuchowe, a ja osobiście bardzo ciepło traktuję wspaniałe burgery tworzone przez kucharzy z wrocławskiego Karavanu, na ul. Św. Antoniego, szczególnie, że potrafią wyprodukować własny sos BBQ o zapachu dymu z ogniska. Co do Pasibusa, niech im się wiedzie, dobre m... rozwiń
Avatar
Lyk / 9 lutego 2020 r. o 21:47
Ja jadłem w kilku miastach. W Lublinie zjedliśmy rodzinny obiad z dzieciakami 19m i 4 lata. Dzieciaki Zadowolone. Bardzo smaczne frytki z batata. Ja standardowo gonzaleza. Jak zawsze smacznie. Bardzo bArdzo smacznie. Żona jadła byrgera(nie pamietam nazwy) z masłem orzechowym. Bardzo dobry 
Avatar
Gość / 10 lutego 2020 r. o 08:18
homoterroryści
Avatar
Gość / 9 lutego 2020 r. o 22:21
panie a na co komu te burgery? ile to kalorii ma?
Avatar
Geegs / 10 lutego 2020 r. o 16:41
Miesiąc zajęło ich pracownikom pisanie pozytywnych opinii w Internecie o tym lokalu. Zobaczcie sobie kto ich pozytywnie ocenia.
Avatar
wrrr / 10 lutego 2020 r. o 08:53
To od niedawna kapitał Agory i GazWyb. To antypolskie pismo coraz mniej się sprzedaje więc szukają biznesu w burgerach...
Avatar
Gość / 10 lutego 2020 r. o 08:18
homoterroryści
Avatar
^_^ / 9 lutego 2020 r. o 23:27
a nie Pasibrzuch? :D
Avatar
Gość / 9 lutego 2020 r. o 22:21
panie a na co komu te burgery? ile to kalorii ma?
Avatar
1234 / 9 lutego 2020 r. o 21:55
Taki sam hamburger zrobiony w domu (jeśli ktoś potrafi i ma odrobinę fantazji) to 1/5 ceny... 
Avatar
Szczerze mówiąc... / 9 lutego 2020 r. o 21:53
Jeśli ktoś jest z Wrocławia, to czasem rzeczywiście je w Pasibrzuchu, szczególnie, że można wybrać zielenikę zamiast frytek, ale znawcy lokali wrocławskich znacznie lepszą estymą traktują "Moa Burger" na pl. Solnym, za to, że ich bułki nie kruszą się i nie sypią jak te pasibrzuchowe, a ja osobiście bardzo ciepło traktuję wspaniałe burgery tworzone przez kucharzy z wrocławskiego Karavanu, na ul. Św. Antoniego, szczególnie, że potrafią wyprodukować własny sos BBQ o zapachu dymu z ogniska. Co do Pasibusa, niech im się wiedzie, dobre mieli kiedyś kotlety z jałowcem i whiskey, ale nie są u mnie na podium.
Jeśli ktoś jest z Wrocławia, to czasem rzeczywiście je w Pasibrzuchu, szczególnie, że można wybrać zielenikę zamiast frytek, ale znawcy lokali wrocławskich znacznie lepszą estymą traktują "Moa Burger" na pl. Solnym, za to, że ich bułki nie kruszą się i nie sypią jak te pasibrzuchowe, a ja osobiście bardzo ciepło traktuję wspaniałe burgery tworzone przez kucharzy z wrocławskiego Karavanu, na ul. Św. Antoniego, szczególnie, że potrafią wyprodukować własny sos BBQ o zapachu dymu z ogniska. Co do Pasibusa, niech im się wiedzie, dobre m... rozwiń
Avatar
runninginthe90's / 9 lutego 2020 r. o 21:48
a czy łot tych burgierów można oslepnąć?
Można, szczególnie jak wetkniesz sobie patyka w oko. Nawiasem, burgery jak puszka Campbella, stały się sztuką wystawianą w galerii... Kto się jeszcze daje na to......
Avatar
Lyk / 9 lutego 2020 r. o 21:47
Ja jadłem w kilku miastach. W Lublinie zjedliśmy rodzinny obiad z dzieciakami 19m i 4 lata. Dzieciaki Zadowolone. Bardzo smaczne frytki z batata. Ja standardowo gonzaleza. Jak zawsze smacznie. Bardzo bArdzo smacznie. Żona jadła byrgera(nie pamietam nazwy) z masłem orzechowym. Bardzo dobry 
Avatar
Gość / 9 lutego 2020 r. o 21:40
a czy łot tych burgierów można oslepnąć?
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Skoki narciarskie. W weekend zawody na mamuciej skoczni w Bad Mitterndorf

Skoki narciarskie. W weekend zawody na mamuciej skoczni w Bad Mitterndorf

W weekend najlepsi skoczkowie świata rywalizować będą na skoczni Kulm w austriackim Bad Mitterndorf. Będzie to tym samym inauguracja zawodów Pucharu Świata w lotach narciarskich. Naszą kadrę reprezentować będzie pięciu zawodników

Koncert w mieszkaniu pod Białą Podlaską. Wstęp „co łaska”

Koncert w mieszkaniu pod Białą Podlaską. Wstęp „co łaska”

Koncert w mieszkaniu? To możliwe i do tego wstęp „co łaska”. Tym razem, w Czosnówce pod Białą Podlaską wystąpi Patryk Pietrzak.

Najdłuższy autobus w mieście już wozi pasażerów

Najdłuższy autobus w mieście już wozi pasażerów

Jest długi i niskopodłogowy. Do tego ma półhybrydowy silnik. To nowy autobus Solaris, który właśnie wyjechał na bialskie ulice.

Dodatkowe środki unijne dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie

Dodatkowe środki unijne dla Uniwersyteckiego Szpitala Dziecięcego w Lublinie

Ponad 5,4 mln zł dodatkowego dofinansowania – z czego ponad 3 mln zł stanowią Fundusze Europejskie, a ponad 2,2 mln zł to pieniądze z Budżetu Państwa – Zarząd Województwa Lubelskiego kieruje na projekt dotyczący przebudowy części szpitala, w tym gruntownej przebudowy Oddziałów: Hematologii, Onkologii, Anestezjologii i Polikliniki, a także doposażenie części obszarów udzielania świadczeń.

Nowa cukiernia w centrum Lublina "Lubimy szukać czegoś nowego"

Nowa cukiernia w centrum Lublina "Lubimy szukać czegoś nowego"

U nas królują bezy i serniki, a biszkoptowe torty pojawiają się tylko na urodziny. Na Ukrainie biszkopt jest na co dzień. Przełożony jest też nieco innym, bo mniej słodkim, kremem. W nowej lubelskiej cukierni polskie smaki mieszkają się z ukraińskimi.

Program TV 27-29 stycznia 2023. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?
27 stycznia 2023, 19:00

Program TV 27-29 stycznia 2023. Jakie filmy warto zobaczyć w telewizji?

Kultowy "Absolwent", widowiskowe "Pompeje" i popularny "Cast Away" to niektóre z filmowych propozycji na weekend. Sprawdź, jakie filmy będzie można zobaczyć w naziemnej telewizji cyfrowej.

Chcą budowy ronda "Zbyt wielu ludzi zginęło w tym miejscu"

Chcą budowy ronda "Zbyt wielu ludzi zginęło w tym miejscu"

W przyszłym tygodniu radni gminy mają podjąć uchwałę o przekazaniu województwu lubelskiemu wsparcia na przebudowę niebezpiecznego skrzyżowania we Wronowie. Przetarg na budowę ronda łączącego trzy drogi, w tym DW nr 824, może zostać ogłoszony jeszcze w tym roku.

Polski Cukier AZS UMCS – Casademont Saragossa 69:66. Skromna zaliczka lublinianek [zdjęcia]
galeria

Polski Cukier AZS UMCS – Casademont Saragossa 69:66. Skromna zaliczka lublinianek [zdjęcia]

Polski Cukier AZS UMCS lepszy od Casademont Saragossa. W pierwszym meczu 1/8 finału EuroCup lublinianki pokonały u siebie rywalki z Hiszpanii 69:66. Rewanż zostanie rozegrany w najbliższą środę.

Nocne zwiedzanie wystawy "Beksiński w Lublinie"
27 stycznia 2023, 20:30

Nocne zwiedzanie wystawy "Beksiński w Lublinie"

Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) zaprasza na nocne zwiedzanie wystawy "Beksiński w Lublinie", które odbędzie się 27 i 28 stycznia o godz. 20.30. Warto skorzystać, bo to już ostatnia szansa na podziwianie obrazów artysty z Sanoka w Lublinie.

Koperta na wagę życia. Już prawie 200 mieszkańców ją ma

Koperta na wagę życia. Już prawie 200 mieszkańców ją ma

Ledwie dotarły, a już niemal wszystkie się rozeszły. Prawie 200 tzw. Kopert Życia zostało w tym miesiącu rozdanych mieszkańcom Hrubieszowa. Będą zamawiane kolejne.

"Zły" ponownie w Centrum Kultury
3 lutego 2023, 19:00

"Zły" ponownie w Centrum Kultury

Spektakl będący autobiograficzną opowieścią Dariusza Jeża będzie można znów zobaczyć na deskach Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12). Pokazy w ramach Sceny InVitro odbędą się w dniach 3-5 lutego o godz. 19.

Po pięciu etapach rekrutacji praca na przejściach granicznych za 3 tys. zł
galeria

Po pięciu etapach rekrutacji praca na przejściach granicznych za 3 tys. zł

– Praca w mundurze to było moje marzenie – przyznaje pani Milena, która w czwartek wraz z grupą nowo przyjętych celników złożyła ślubowanie. Czeka ją służba na przejściu kolejowym w Terespolu. Na początek dostanie 3 tys. zł na rękę.

Górnik Łęczna powoli kończy zgrupowanie w Opalenicy

Górnik Łęczna powoli kończy zgrupowanie w Opalenicy

Piłkarze Górnika Łęczna w środę podczas zgrupowania w Opalenicy wysoko ograli trzecioligową Polonię Środa Wielkopolska. Zielono-czarni w Opalenicy pozostaną do soboty i na zakończenie obozu zagrają jeszcze jeden mecz kontrolny – tym razem z dobrze znanym rywalem

Ferie 2023. Mali odkrywcy tajemnic starych fotografii
galeria

Ferie 2023. Mali odkrywcy tajemnic starych fotografii

W lubelskich Warsztatach Kultury, w ramach projektu „Regał – spotkania z książką autorską” odbyły się zajęcia „Tajemnice starych fotografii”.

Pies był głodny i spragniony. Właściciel został ukarany

Pies był głodny i spragniony. Właściciel został ukarany

Hero nie miał łatwego życia. Jego poprzedni właściciel rzadko spuszczał go z łańcucha, nie szczepił i nie dokarmiał. Za znęcanie się nad czworonogiem mężczyzna teraz będzie musiał zapłacić. Puławski sąd uznał go za winnego, skazał na grzywnę i nałożył zakaz posiadania psów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!