Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

18 grudnia 2008 r.
15:10
Edytuj ten wpis

Albo 20 tys. euro, albo wysadzimy urząd

Autor: Zdjęcie autora (sad)
0 21 A A

Policjanci zatrzymali dwóch 18-latków, którzy grozili zdetonowaniem bomby w urzędzie gminy w Krasnymstawie. W mailu, który wysłali na policję, zażądali 20 tys euro.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
18-latkowie grozili, że jeśli pieniędzy nie dostaną, wysadzą budynek w powietrze. W wiadomości nie było jednak ani miejsca przekazania okupu, ani też możliwości kontaktu z szantażystami.

Z urzędu natychmiast ewakuowano 42 osoby. Policja, z pomocą specjalnie szkolonego psa przeszukała cały budynek, ale bomby nie znalazła. Znalazła za to szantażystów.

To uczniowie Ochotniczego Hufca Pracy. Funkcjonariusze złapali ich w Zamościu. Grozi im do 3 lat więzienia.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
kamil / 5 stycznia 2009 r. o 12:58
Żal mi was podniecacie się tym?banda debi"""
Avatar
ewelina / 26 grudnia 2008 r. o 19:35
<znajoma>sama jesteś poje***a i masz nasrane w mózgu
Avatar
znajoma / 26 grudnia 2008 r. o 19:14
Potap ty poje**ncu powaliło ci sie w muzgu ???
kretynie!!!!!!
Avatar
gag / 25 grudnia 2008 r. o 18:03
haha od tofika
Avatar
ewelina / 24 grudnia 2008 r. o 20:06
CO ZA IDIOCI PISZĄ NA TYM FORUM KOMENTARZE ZNAM KRZYŚKA.P I WIEM, ŻE TO NIE ON ZROBIŁ TYLKO JEGO INTELIGENTNI INACZEJ KOLEDZY I GO WKRĘCILI KWESTIA CZASU I WSZYSTKO SIĘ WYJAŚNI I CIEKAWE KOMU BĘDZIE GŁUPIO A POZA TYM KTOŚ KTO UŻYWA TERMINU GNÓJ NIE JEST DO KOŃCA ZDROWY I POWINIEN SIE LECZYĆ ODpier***CIE SIE OD TOFIKA!!!
Avatar
włodawianin / 23 grudnia 2008 r. o 22:54
No to jesteście sławni już nie tylko za chmielaki. Powinniście wieszać takich tuż po urodzeniu , bo przecież sama mordą odstraszają chłopaki inwestorów, idzie się domyśleć że ci dwaj panowie to nie wypały ;]
Avatar
hetman / 23 grudnia 2008 r. o 11:51
Gość napisał:
TY NIE BYŁ BYŚ W STANIE COŚ TAKIEGO WYMYŚLIĆ BO ZA GŁUPI JESTEŚ
ZAJMIJ SIĘ SWOIM ŻYCIEM A NIE KRYTYKUJESZ INNYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
EWE / 22 grudnia 2008 r. o 22:22
LUDZIE UCZĄ SIĘ NA BŁĘDACH ... NIE MACIE SIĘ CZYM PODNIECAĆ !!!!!!!!
Avatar
Gość / 22 grudnia 2008 r. o 22:18
TY NIE BYŁ BYŚ W STANIE COŚ TAKIEGO WYMYŚLIĆ BO ZA GŁUPI JESTEŚ
ZAJMIJ SIĘ SWOIM ŻYCIEM A NIE KRYTYKUJESZ INNYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
to tylko ja ;] / 22 grudnia 2008 r. o 19:56
haaaa Sztrek deb*** skończony..... nie no jak potap coś wymyśli to nie ma co.........
Avatar
kamil / 5 stycznia 2009 r. o 12:58
Żal mi was podniecacie się tym?banda debi"""
Avatar
ewelina / 26 grudnia 2008 r. o 19:35
<znajoma>sama jesteś poje***a i masz nasrane w mózgu
Avatar
znajoma / 26 grudnia 2008 r. o 19:14
Potap ty poje**ncu powaliło ci sie w muzgu ???
kretynie!!!!!!
Avatar
gag / 25 grudnia 2008 r. o 18:03
haha od tofika
Avatar
ewelina / 24 grudnia 2008 r. o 20:06
CO ZA IDIOCI PISZĄ NA TYM FORUM KOMENTARZE ZNAM KRZYŚKA.P I WIEM, ŻE TO NIE ON ZROBIŁ TYLKO JEGO INTELIGENTNI INACZEJ KOLEDZY I GO WKRĘCILI KWESTIA CZASU I WSZYSTKO SIĘ WYJAŚNI I CIEKAWE KOMU BĘDZIE GŁUPIO A POZA TYM KTOŚ KTO UŻYWA TERMINU GNÓJ NIE JEST DO KOŃCA ZDROWY I POWINIEN SIE LECZYĆ ODpier***CIE SIE OD TOFIKA!!!
Avatar
włodawianin / 23 grudnia 2008 r. o 22:54
No to jesteście sławni już nie tylko za chmielaki. Powinniście wieszać takich tuż po urodzeniu , bo przecież sama mordą odstraszają chłopaki inwestorów, idzie się domyśleć że ci dwaj panowie to nie wypały ;]
Avatar
hetman / 23 grudnia 2008 r. o 11:51
Gość napisał:
TY NIE BYŁ BYŚ W STANIE COŚ TAKIEGO WYMYŚLIĆ BO ZA GŁUPI JESTEŚ
ZAJMIJ SIĘ SWOIM ŻYCIEM A NIE KRYTYKUJESZ INNYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
EWE / 22 grudnia 2008 r. o 22:22
LUDZIE UCZĄ SIĘ NA BŁĘDACH ... NIE MACIE SIĘ CZYM PODNIECAĆ !!!!!!!!
Avatar
Gość / 22 grudnia 2008 r. o 22:18
TY NIE BYŁ BYŚ W STANIE COŚ TAKIEGO WYMYŚLIĆ BO ZA GŁUPI JESTEŚ
ZAJMIJ SIĘ SWOIM ŻYCIEM A NIE KRYTYKUJESZ INNYCH!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Avatar
to tylko ja ;] / 22 grudnia 2008 r. o 19:56
haaaa Sztrek deb*** skończony..... nie no jak potap coś wymyśli to nie ma co.........
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

KSZO – Podlasie 2:1. Przegrali wygrany mecz

KSZO – Podlasie 2:1. Przegrali wygrany mecz

Powiedzieć, że po meczu z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski piłkarze Podlasia mają niedosyt, to nic nie powiedzieć. Goście prowadzili po kilkudziesięciu sekundach gry. Na dodatek od 41 minuty grali w liczebnej przewadze. Mimo to jakimś cudem przegrali 1:2.

Gryf Gmina Zamość – Grom Różaniec 4:0. Wynik, którego nikt się nie spodziewał

Gryf Gmina Zamość – Grom Różaniec 4:0. Wynik, którego nikt się nie spodziewał

Konia z rzędem temu, kto w 80 minucie spodziewał się, że Gryf Gmina Zamość wygra z Gromem Różaniec aż 4:0. W tym momencie drugi z zespołów wykonywał rzut karny. Arkadiusz Kwiatkowski zmarnował jednak jedenastkę, a to zemściło się w kolejnych minutach. I ostatecznie drużyna Sebastiana Luterka wysoko pokonała rywali.

Muzyka popłynęła z dachu Izabelli. Zagrał zespół Wczasy [zdjęcia, wideo]
galeria
film

Muzyka popłynęła z dachu Izabelli. Zagrał zespół Wczasy [zdjęcia, wideo]

W sobotnie popołudnie puławianie mieli okazję uczestniczyć w niecodziennym wydarzeniu. Na dachu hotelu Izabella wystąpili muzycy zespołu Wczasy. Płynąca z góry muzyka zaskakiwała przechodniów, którzy wypatrywali jej źródła kierując swój wzrok w kierunku wieżowca.

Podhale Nowy Targ – Orlęta Spomlek 0:1. Wygrana mimo problemów

Podhale Nowy Targ – Orlęta Spomlek 0:1. Wygrana mimo problemów

Andrij Bubentsov, Sebastian Kaczyński, Ernest Skrzyński, Karol Rycaj i Arkadiusz Korolczuk. Ta piątka nie mogła zagrać w sobotnim meczu Orląt Spomlek w Nowym Targu. Długo wydawało się, że trener Mikołaj Raczyński będzie musiał sobie radzić także bez Szymona Kamińskiego. „Kamyk” ostatecznie zagrał, a biało-zieloni mimo wielu osłabień pokonali Podhale 1:0.

Kazimierz zaprasza na Święto Jesieni
25 września 2022, 10:30

Kazimierz zaprasza na Święto Jesieni

Zespoły ludowe, kulinarne pokazy i konkursy czekają na odwiedzających kazimierskie Święto Jesieni. Impreza odbędzie się w niedzielę na placu przed oddziałem przyrodniczym Muzeum Nadwiślańskiego.

Pilny komunikat lubelskiej policji. Szukają Tomasza Nastaja

Pilny komunikat lubelskiej policji. Szukają Tomasza Nastaja

48-letni mężczyzna dzisiaj wyszedł z domu przy ul. Kleeberga w Lublinie i do tej pory nie wrócił do miejsca zamieszkania.

Avia Świdnik – Lublinianka 1:1. Przerwali kiepską passę [zdjęcia]
galeria

Avia Świdnik – Lublinianka 1:1. Przerwali kiepską passę [zdjęcia]

Po czterech porażkach z rzędu piłkarze Lublinianki wreszcie dopisali do swojego konta „oczko”. W sobotę zremisowali w Świdniku z Avią 1:1. A skoro udało się zapunktować na boisku wicelidera, to na pewno końcowy rezultat dużo bardziej cieszy drużynę z Wieniawy.

Lewart Lubartów – Powiślak Końskowola 0:0. Sporo sytuacji i ani jednego gola

Lewart Lubartów – Powiślak Końskowola 0:0. Sporo sytuacji i ani jednego gola

Do przerwy w meczu Lewartu z Powiślakiem gospodarze powinni prowadzić jedną lub dwiema bramkami, ale zmarnowali swoje sytuacje. W drugiej połowie to ekipa z Końskowoli szybko miała dwie świetne okazje, ale także nie potrafiła ich wykorzystać. I ostatecznie spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem.

Selfie z premierem. Czyli Mateusz Morawiecki jedzie do Ryk
galeria

Selfie z premierem. Czyli Mateusz Morawiecki jedzie do Ryk

Najlepszy premier - mówią mieszkańcy Ryk, którzy przyszli na spotkanie z Mateuszem Morawieckim. - Nigdy nie było mi tak dobrze, jak teraz - ocenia 84-letni pan Bolesław.

Nagrywał policjanta na służbie. Teraz musi zapłacić. Taki wyrok sądu

Nagrywał policjanta na służbie. Teraz musi zapłacić. Taki wyrok sądu

Policja informuje o wyroku za prowadzenie relacji w internecie z policyjnej interwencji. Osoba, która to zrobiła została ukarana.

Mniej prać, czy mniej gotować? Olbrzymie podwyżki cen prądu na horyzoncie

Mniej prać, czy mniej gotować? Olbrzymie podwyżki cen prądu na horyzoncie

Wystarczy kuchenka elektryczna i kilka innych sprzętów i już przekraczamy limit zużycia prądu jaki wskazał premier.

Wisła Puławy – KKS Kalisz 3:1. Wskoczyli na drugie miejsce

Wisła Puławy – KKS Kalisz 3:1. Wskoczyli na drugie miejsce

Po udanym meczu derbowym Wisła poszła za ciosem. Puławianie w sobotę pokonali u siebie czołowy zespół ligi – KKS Kalisz 3:1 i przynajmniej na chwilę wskoczyli na drugie miejsce w tabeli.

Nałęczów bliżej Lublina. Cel: pieniądze