Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

24 lutego 2014 r.
7:28
Edytuj ten wpis

Bezek: Dachował samochód, jedna osoba zginęła

Autor: Zdjęcie autora bar łm
0 26 A A

Jedna osoba zginęła, a jedna została ranna w wypadku w miejscowości Bezek Kolonia w powiecie chełmskim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło po godz. 4. Nissan primera wypadł z drogi i dachował w rowie. Samochodem jechało dwóch mieszkańców gminy Siedliszcze. Na miejscu zginął 22-latek. Drugi z mężczyzn, 26-latek trafił do szpitala, miał ponad 2 promile. Jak ustaliliśmy 22-latek dzień wcześniej wrócił do domu z pracy w Holandii. Kolega, który z nim podróżował wyszedł z tego zdarzenia bez najmniejszych obrażeń. Jak wynika z zeznań 26-latka, mężczyźni wcześniej pili na terenie popegeerowskiego osiedla w Bezku. W alkohol zaopatrzyli się na stacji benzynowej w Wierzbicy. Kiedy się skończył postanowili przejechać się nissanem 22-latka. - Wszystko wskazuje na to, że jechali zbyt szybko - mówi Tomasz Błaziak, szef chełmskiej drogówki. - Autem zaczęło rzucać z jednej strony drogi na drugą. W końcu na zakręcie samochód z impetem najechał na masywny, betonowy słupek i kilka metrów pokonał w powietrzu, obracając się kołami do góry. Policjanci sprawdzają, kto w chwili wypadku kierował nissanem. Wiadomo, że obaj mężczyźni nie zapięli pasów bezpieczeństwa. Tego, który przeżył pogotowie zabrało na badania do szpitala. Tam też pobrano od niego krew na trzeźwość. Prosto ze szpitala 26-latek trafił do policyjnego aresztu w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności tragicznego zdarzenia. Wyświetl większą mapę
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ona / 26 lutego 2014 r. o 19:43

no to proponuję, żeby dla uczczenia czynu przyjaciela jego serdeczni kumple uczynili to samo w rocznicę jego wspaniałego czynu, najlepiej na tym samym słupku, tak w ramach solidarności

ciebie czlowieku to widze ze leczyc trzeba..ty sie wogóle zastanawiasz co tu wypisujesz...wszechwiedzący geniusz...to ze ciebie to nie rusza w porzadku  masz do tego prawo ale to był czyjś syn,brat kolega itd. wiec dajmy tym ludziom w spokoju przerwać ten ciężki czas a nie takie płytkie i bez sensowe pomysły rzucasz.

ciebie czlowieku to widze ze leczyc trzeba..ty sie wogóle zastanawiasz co tu wypisujesz...wszechwiedzący geniusz...to ze ciebie to nie rusza w porzadku  masz do tego prawo ale to był czyjś syn,brat kolega itd. wiec dajmy tym ludziom w spokoju przerwać ten ciężki czas a nie takie płytkie i bez sensowe pomysły rzucasz.

rozwiń
Avatar
ww ci do tego / 26 lutego 2014 r. o 17:14
Gdzie wy skur.wiele jeba.ne macie dowody na to,że był pijany???? Wstępne doniesienia można sobie w dupee włożyć.Sami jesteście kretynami bez krzty współczucia i myślę,że nawet do gnoju się nie nadajcie!!!!!! To był wspaniały chłopak,który nigdy nie jeździł po piwie nawet. Jesteście chu.je i chu.j wam w te debilne du.py!!!!!!!!!!!!
Avatar
kierowca bombowca / 26 lutego 2014 r. o 13:27

Najłatwiej narobić sobie problemów, kiedy się nie korzysta z mózgu i jedzie po takiej trasie ile fabryka dała.

Jak masz auto niesprawne to PAŁA ci zabiera dowód rej. a jak jest taka niesprawna, POje***a i nierówna ,dziurawa droga to nawet tuska z roboty za to nie wypier dolą ,a od kierowców cuda wymagają.

Avatar
Henio / 26 lutego 2014 r. o 13:22

 jakbyś bucu jechał tamtą trasą ,wiedziałbyś że tamtejsza nawierzchnia nie należy do idealnych ,nie chodzi o braki w nawierzchni ,tylko mini pagórki jeden na drugim do tego dochodzą ostre zakręty + mostek ,wystarczy chwila nieuwagi + delikatne oszroniene jezdni i można sobie problemów narobić bez alkoholu.haters gonna hate.

Najłatwiej narobić sobie problemów, kiedy się nie korzysta z mózgu i jedzie po takiej trasie ile fabryka dała.

Avatar
Gość / 26 lutego 2014 r. o 08:58

o jaki kierwa elokwentny wszechwiedzący doktorek sie znalazł ,kim ty jesteś pajacu że śmiesz osądzać innych? nie pijesz alkoholu ciesz dupsko ,i nie pierd-ol że Ci chłopacy to pijaczyny 22 -26 lat to już takie pijaczyny? sie ku-rwa urwał z choineczki cukiereczek.alkohol swoją drogą każdemu może się zdarzyć,czasami zawodzi też sprzęt,co pier-dolisz o popisach ,czym mieli sie popisywać nissanem sunny czy primera z 1.6 silnikiem ? jakbyś bucu jechał tamtą trasą ,wiedziałbyś że tamtejsza nawierzchnia nie należy do idealnych ,nie chodzi o braki w nawierzchni ,tylko mini pagórki jeden na drugim do tego dochodzą ostre zakręty + mostek ,wystarczy chwila nieuwagi + delikatne oszroniene jezdni i można sobie problemów narobić bez alkoholu.haters gonna hate.

no to proponuję, żeby dla uczczenia czynu przyjaciela jego serdeczni kumple uczynili to samo w rocznicę jego wspaniałego czynu, najlepiej na tym samym słupku, tak w ramach solidarności

no to proponuję, żeby dla uczczenia czynu przyjaciela jego serdeczni kumple uczynili to samo w rocznicę jego wspaniałego czynu, najlepiej na tym samym słupku, tak w ramach solidarności

rozwiń
Avatar
Gość / 26 lutego 2014 r. o 08:52

Nie moge czytac co wy piszecie ludzie to jest taka tragedia ze wam sie w pale nie miesci. Widocznie nikt z was nie doswiadczyl niczego podobnego. Żal i nic więcej.

tragedią była bezgraniczna głupota tych dwóch, sami sobie winni

Avatar
Gość / 25 lutego 2014 r. o 17:12

Tak to już jest, pije i jedzie! Tylko co taki człowiek ma w głowie??

Po służbie już byli,to i wypić mogą.

Avatar
xyz / 25 lutego 2014 r. o 17:04

Tak to już jest, pije i jedzie! Tylko co taki człowiek ma w głowie??

no ciekawe czy wiecie kto tak naprawde kierowal. sama policja najprawdopodobniej sprawdza wszystkie szczogoly a wy juz dawno postawiliscie wyrok.

Avatar
Ona / 25 lutego 2014 r. o 17:01

Holender znajdzie nowego robolopijaka do gnoju...

a to a propos czego? wypadku? zastanowcie sie co tutaj piszecie!! jego praca nie miala nic z tym wspolnego. tylko widze kogos tutaj zazdrosc zjada..

Avatar
hyvw / 25 lutego 2014 r. o 15:44

Tak to już jest, pije i jedzie! Tylko co taki człowiek ma w głowie??

Avatar
ona / 26 lutego 2014 r. o 19:43

no to proponuję, żeby dla uczczenia czynu przyjaciela jego serdeczni kumple uczynili to samo w rocznicę jego wspaniałego czynu, najlepiej na tym samym słupku, tak w ramach solidarności

ciebie czlowieku to widze ze leczyc trzeba..ty sie wogóle zastanawiasz co tu wypisujesz...wszechwiedzący geniusz...to ze ciebie to nie rusza w porzadku  masz do tego prawo ale to był czyjś syn,brat kolega itd. wiec dajmy tym ludziom w spokoju przerwać ten ciężki czas a nie takie płytkie i bez sensowe pomysły rzucasz.

ciebie czlowieku to widze ze leczyc trzeba..ty sie wogóle zastanawiasz co tu wypisujesz...wszechwiedzący geniusz...to ze ciebie to nie rusza w porzadku  masz do tego prawo ale to był czyjś syn,brat kolega itd. wiec dajmy tym ludziom w spokoju przerwać ten ciężki czas a nie takie płytkie i bez sensowe pomysły rzucasz.

rozwiń
Avatar
ww ci do tego / 26 lutego 2014 r. o 17:14
Gdzie wy skur.wiele jeba.ne macie dowody na to,że był pijany???? Wstępne doniesienia można sobie w dupee włożyć.Sami jesteście kretynami bez krzty współczucia i myślę,że nawet do gnoju się nie nadajcie!!!!!! To był wspaniały chłopak,który nigdy nie jeździł po piwie nawet. Jesteście chu.je i chu.j wam w te debilne du.py!!!!!!!!!!!!
Avatar
kierowca bombowca / 26 lutego 2014 r. o 13:27

Najłatwiej narobić sobie problemów, kiedy się nie korzysta z mózgu i jedzie po takiej trasie ile fabryka dała.

Jak masz auto niesprawne to PAŁA ci zabiera dowód rej. a jak jest taka niesprawna, POje***a i nierówna ,dziurawa droga to nawet tuska z roboty za to nie wypier dolą ,a od kierowców cuda wymagają.

Avatar
Henio / 26 lutego 2014 r. o 13:22

 jakbyś bucu jechał tamtą trasą ,wiedziałbyś że tamtejsza nawierzchnia nie należy do idealnych ,nie chodzi o braki w nawierzchni ,tylko mini pagórki jeden na drugim do tego dochodzą ostre zakręty + mostek ,wystarczy chwila nieuwagi + delikatne oszroniene jezdni i można sobie problemów narobić bez alkoholu.haters gonna hate.

Najłatwiej narobić sobie problemów, kiedy się nie korzysta z mózgu i jedzie po takiej trasie ile fabryka dała.

Avatar
Gość / 26 lutego 2014 r. o 08:58

o jaki kierwa elokwentny wszechwiedzący doktorek sie znalazł ,kim ty jesteś pajacu że śmiesz osądzać innych? nie pijesz alkoholu ciesz dupsko ,i nie pierd-ol że Ci chłopacy to pijaczyny 22 -26 lat to już takie pijaczyny? sie ku-rwa urwał z choineczki cukiereczek.alkohol swoją drogą każdemu może się zdarzyć,czasami zawodzi też sprzęt,co pier-dolisz o popisach ,czym mieli sie popisywać nissanem sunny czy primera z 1.6 silnikiem ? jakbyś bucu jechał tamtą trasą ,wiedziałbyś że tamtejsza nawierzchnia nie należy do idealnych ,nie chodzi o braki w nawierzchni ,tylko mini pagórki jeden na drugim do tego dochodzą ostre zakręty + mostek ,wystarczy chwila nieuwagi + delikatne oszroniene jezdni i można sobie problemów narobić bez alkoholu.haters gonna hate.

no to proponuję, żeby dla uczczenia czynu przyjaciela jego serdeczni kumple uczynili to samo w rocznicę jego wspaniałego czynu, najlepiej na tym samym słupku, tak w ramach solidarności

no to proponuję, żeby dla uczczenia czynu przyjaciela jego serdeczni kumple uczynili to samo w rocznicę jego wspaniałego czynu, najlepiej na tym samym słupku, tak w ramach solidarności

rozwiń
Avatar
Gość / 26 lutego 2014 r. o 08:52

Nie moge czytac co wy piszecie ludzie to jest taka tragedia ze wam sie w pale nie miesci. Widocznie nikt z was nie doswiadczyl niczego podobnego. Żal i nic więcej.

tragedią była bezgraniczna głupota tych dwóch, sami sobie winni

Avatar
Gość / 25 lutego 2014 r. o 17:12

Tak to już jest, pije i jedzie! Tylko co taki człowiek ma w głowie??

Po służbie już byli,to i wypić mogą.

Avatar
xyz / 25 lutego 2014 r. o 17:04

Tak to już jest, pije i jedzie! Tylko co taki człowiek ma w głowie??

no ciekawe czy wiecie kto tak naprawde kierowal. sama policja najprawdopodobniej sprawdza wszystkie szczogoly a wy juz dawno postawiliscie wyrok.

Avatar
Ona / 25 lutego 2014 r. o 17:01

Holender znajdzie nowego robolopijaka do gnoju...

a to a propos czego? wypadku? zastanowcie sie co tutaj piszecie!! jego praca nie miala nic z tym wspolnego. tylko widze kogos tutaj zazdrosc zjada..

Avatar
hyvw / 25 lutego 2014 r. o 15:44

Tak to już jest, pije i jedzie! Tylko co taki człowiek ma w głowie??