Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

24 lutego 2014 r.
7:28
Edytuj ten wpis

Bezek: Dachował samochód, jedna osoba zginęła

Autor: Zdjęcie autora bar łm
35 26 A A

Jedna osoba zginęła, a jedna została ranna w wypadku w miejscowości Bezek Kolonia w powiecie chełmskim.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do wypadku doszło po godz. 4. Nissan primera wypadł z drogi i dachował w rowie. Samochodem jechało dwóch mieszkańców gminy Siedliszcze. Na miejscu zginął 22-latek. Drugi z mężczyzn, 26-latek trafił do szpitala, miał ponad 2 promile. Jak ustaliliśmy 22-latek dzień wcześniej wrócił do domu z pracy w Holandii. Kolega, który z nim podróżował wyszedł z tego zdarzenia bez najmniejszych obrażeń. Jak wynika z zeznań 26-latka, mężczyźni wcześniej pili na terenie popegeerowskiego osiedla w Bezku. W alkohol zaopatrzyli się na stacji benzynowej w Wierzbicy. Kiedy się skończył postanowili przejechać się nissanem 22-latka. - Wszystko wskazuje na to, że jechali zbyt szybko - mówi Tomasz Błaziak, szef chełmskiej drogówki. - Autem zaczęło rzucać z jednej strony drogi na drugą. W końcu na zakręcie samochód z impetem najechał na masywny, betonowy słupek i kilka metrów pokonał w powietrzu, obracając się kołami do góry. Policjanci sprawdzają, kto w chwili wypadku kierował nissanem. Wiadomo, że obaj mężczyźni nie zapięli pasów bezpieczeństwa. Tego, który przeżył pogotowie zabrało na badania do szpitala. Tam też pobrano od niego krew na trzeźwość. Prosto ze szpitala 26-latek trafił do policyjnego aresztu w celu wyjaśnienia wszystkich okoliczności tragicznego zdarzenia. Wyświetl większą mapę

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ona / 26 lutego 2014 o 19:43
0

no to proponuję, żeby dla uczczenia czynu przyjaciela jego serdeczni kumple uczynili to samo w rocznicę jego wspaniałego czynu, najlepiej na tym samym słupku, tak w ramach solidarności

ciebie czlowieku to widze ze leczyc trzeba..ty sie wogóle zastanawiasz co tu wypisujesz...wszechwiedzący geniusz...to ze ciebie to nie rusza w porzadku  masz do tego prawo ale to był czyjś syn,brat kolega itd. wiec dajmy tym ludziom w spokoju przerwać ten ciężki czas a nie takie płytkie i bez sensowe pomysły rzucasz.

ciebie czlowieku to widze ze leczyc trzeba..ty sie wogóle zastanawiasz co tu wypisujesz...wszechwiedzący geniusz...to ze ciebie to nie rusza w porzadku  masz do tego prawo ale to był czyjś syn,brat kolega itd. wiec dajmy tym ludziom w spokoju przerwać ten ciężki czas a nie takie płytkie i bez sensowe pomysły rzucasz.

rozwiń
Avatar
ww ci do tego / 26 lutego 2014 o 17:14
0
Gdzie wy skur.wiele jeba.ne macie dowody na to,że był pijany???? Wstępne doniesienia można sobie w dupee włożyć.Sami jesteście kretynami bez krzty współczucia i myślę,że nawet do gnoju się nie nadajcie!!!!!! To był wspaniały chłopak,który nigdy nie jeździł po piwie nawet. Jesteście chu.je i chu.j wam w te debilne du.py!!!!!!!!!!!!
Avatar
kierowca bombowca / 26 lutego 2014 o 13:27
0

Najłatwiej narobić sobie problemów, kiedy się nie korzysta z mózgu i jedzie po takiej trasie ile fabryka dała.

Jak masz auto niesprawne to PAŁA ci zabiera dowód rej. a jak jest taka niesprawna, POje***a i nierówna ,dziurawa droga to nawet tuska z roboty za to nie wypier dolą ,a od kierowców cuda wymagają.

Avatar
Henio / 26 lutego 2014 o 13:22
0

 jakbyś bucu jechał tamtą trasą ,wiedziałbyś że tamtejsza nawierzchnia nie należy do idealnych ,nie chodzi o braki w nawierzchni ,tylko mini pagórki jeden na drugim do tego dochodzą ostre zakręty + mostek ,wystarczy chwila nieuwagi + delikatne oszroniene jezdni i można sobie problemów narobić bez alkoholu.haters gonna hate.

Najłatwiej narobić sobie problemów, kiedy się nie korzysta z mózgu i jedzie po takiej trasie ile fabryka dała.

Avatar
Gość / 26 lutego 2014 o 08:58
0

o jaki kierwa elokwentny wszechwiedzący doktorek sie znalazł ,kim ty jesteś pajacu że śmiesz osądzać innych? nie pijesz alkoholu ciesz dupsko ,i nie pierd-ol że Ci chłopacy to pijaczyny 22 -26 lat to już takie pijaczyny? sie ku-rwa urwał z choineczki cukiereczek.alkohol swoją drogą każdemu może się zdarzyć,czasami zawodzi też sprzęt,co pier-dolisz o popisach ,czym mieli sie popisywać nissanem sunny czy primera z 1.6 silnikiem ? jakbyś bucu jechał tamtą trasą ,wiedziałbyś że tamtejsza nawierzchnia nie należy do idealnych ,nie chodzi o braki w nawierzchni ,tylko mini pagórki jeden na drugim do tego dochodzą ostre zakręty + mostek ,wystarczy chwila nieuwagi + delikatne oszroniene jezdni i można sobie problemów narobić bez alkoholu.haters gonna hate.

no to proponuję, żeby dla uczczenia czynu przyjaciela jego serdeczni kumple uczynili to samo w rocznicę jego wspaniałego czynu, najlepiej na tym samym słupku, tak w ramach solidarności

no to proponuję, żeby dla uczczenia czynu przyjaciela jego serdeczni kumple uczynili to samo w rocznicę jego wspaniałego czynu, najlepiej na tym samym słupku, tak w ramach solidarności

rozwiń
Avatar
Gość / 26 lutego 2014 o 08:52
0

Nie moge czytac co wy piszecie ludzie to jest taka tragedia ze wam sie w pale nie miesci. Widocznie nikt z was nie doswiadczyl niczego podobnego. Żal i nic więcej.

tragedią była bezgraniczna głupota tych dwóch, sami sobie winni

Avatar
Gość / 25 lutego 2014 o 17:12
0

Tak to już jest, pije i jedzie! Tylko co taki człowiek ma w głowie??

Po służbie już byli,to i wypić mogą.

Avatar
xyz / 25 lutego 2014 o 17:04
0

Tak to już jest, pije i jedzie! Tylko co taki człowiek ma w głowie??

no ciekawe czy wiecie kto tak naprawde kierowal. sama policja najprawdopodobniej sprawdza wszystkie szczogoly a wy juz dawno postawiliscie wyrok.

Avatar
Ona / 25 lutego 2014 o 17:01
0

Holender znajdzie nowego robolopijaka do gnoju...

a to a propos czego? wypadku? zastanowcie sie co tutaj piszecie!! jego praca nie miala nic z tym wspolnego. tylko widze kogos tutaj zazdrosc zjada..

Avatar
hyvw / 25 lutego 2014 o 15:44
0

Tak to już jest, pije i jedzie! Tylko co taki człowiek ma w głowie??

Avatar
ona / 26 lutego 2014 o 19:43
0

no to proponuję, żeby dla uczczenia czynu przyjaciela jego serdeczni kumple uczynili to samo w rocznicę jego wspaniałego czynu, najlepiej na tym samym słupku, tak w ramach solidarności

ciebie czlowieku to widze ze leczyc trzeba..ty sie wogóle zastanawiasz co tu wypisujesz...wszechwiedzący geniusz...to ze ciebie to nie rusza w porzadku  masz do tego prawo ale to był czyjś syn,brat kolega itd. wiec dajmy tym ludziom w spokoju przerwać ten ciężki czas a nie takie płytkie i bez sensowe pomysły rzucasz.

ciebie czlowieku to widze ze leczyc trzeba..ty sie wogóle zastanawiasz co tu wypisujesz...wszechwiedzący geniusz...to ze ciebie to nie rusza w porzadku  masz do tego prawo ale to był czyjś syn,brat kolega itd. wiec dajmy tym ludziom w spokoju przerwać ten ciężki czas a nie takie płytkie i bez sensowe pomysły rzucasz.

rozwiń
Avatar
ww ci do tego / 26 lutego 2014 o 17:14
0
Gdzie wy skur.wiele jeba.ne macie dowody na to,że był pijany???? Wstępne doniesienia można sobie w dupee włożyć.Sami jesteście kretynami bez krzty współczucia i myślę,że nawet do gnoju się nie nadajcie!!!!!! To był wspaniały chłopak,który nigdy nie jeździł po piwie nawet. Jesteście chu.je i chu.j wam w te debilne du.py!!!!!!!!!!!!
Avatar
kierowca bombowca / 26 lutego 2014 o 13:27
0

Najłatwiej narobić sobie problemów, kiedy się nie korzysta z mózgu i jedzie po takiej trasie ile fabryka dała.

Jak masz auto niesprawne to PAŁA ci zabiera dowód rej. a jak jest taka niesprawna, POje***a i nierówna ,dziurawa droga to nawet tuska z roboty za to nie wypier dolą ,a od kierowców cuda wymagają.

Avatar
Henio / 26 lutego 2014 o 13:22
0

 jakbyś bucu jechał tamtą trasą ,wiedziałbyś że tamtejsza nawierzchnia nie należy do idealnych ,nie chodzi o braki w nawierzchni ,tylko mini pagórki jeden na drugim do tego dochodzą ostre zakręty + mostek ,wystarczy chwila nieuwagi + delikatne oszroniene jezdni i można sobie problemów narobić bez alkoholu.haters gonna hate.

Najłatwiej narobić sobie problemów, kiedy się nie korzysta z mózgu i jedzie po takiej trasie ile fabryka dała.

Avatar
Gość / 26 lutego 2014 o 08:58
0

o jaki kierwa elokwentny wszechwiedzący doktorek sie znalazł ,kim ty jesteś pajacu że śmiesz osądzać innych? nie pijesz alkoholu ciesz dupsko ,i nie pierd-ol że Ci chłopacy to pijaczyny 22 -26 lat to już takie pijaczyny? sie ku-rwa urwał z choineczki cukiereczek.alkohol swoją drogą każdemu może się zdarzyć,czasami zawodzi też sprzęt,co pier-dolisz o popisach ,czym mieli sie popisywać nissanem sunny czy primera z 1.6 silnikiem ? jakbyś bucu jechał tamtą trasą ,wiedziałbyś że tamtejsza nawierzchnia nie należy do idealnych ,nie chodzi o braki w nawierzchni ,tylko mini pagórki jeden na drugim do tego dochodzą ostre zakręty + mostek ,wystarczy chwila nieuwagi + delikatne oszroniene jezdni i można sobie problemów narobić bez alkoholu.haters gonna hate.

no to proponuję, żeby dla uczczenia czynu przyjaciela jego serdeczni kumple uczynili to samo w rocznicę jego wspaniałego czynu, najlepiej na tym samym słupku, tak w ramach solidarności

no to proponuję, żeby dla uczczenia czynu przyjaciela jego serdeczni kumple uczynili to samo w rocznicę jego wspaniałego czynu, najlepiej na tym samym słupku, tak w ramach solidarności

rozwiń
Avatar
Gość / 26 lutego 2014 o 08:52
0

Nie moge czytac co wy piszecie ludzie to jest taka tragedia ze wam sie w pale nie miesci. Widocznie nikt z was nie doswiadczyl niczego podobnego. Żal i nic więcej.

tragedią była bezgraniczna głupota tych dwóch, sami sobie winni

Avatar
Gość / 25 lutego 2014 o 17:12
0

Tak to już jest, pije i jedzie! Tylko co taki człowiek ma w głowie??

Po służbie już byli,to i wypić mogą.

Avatar
xyz / 25 lutego 2014 o 17:04
0

Tak to już jest, pije i jedzie! Tylko co taki człowiek ma w głowie??

no ciekawe czy wiecie kto tak naprawde kierowal. sama policja najprawdopodobniej sprawdza wszystkie szczogoly a wy juz dawno postawiliscie wyrok.

Avatar
Ona / 25 lutego 2014 o 17:01
0

Holender znajdzie nowego robolopijaka do gnoju...

a to a propos czego? wypadku? zastanowcie sie co tutaj piszecie!! jego praca nie miala nic z tym wspolnego. tylko widze kogos tutaj zazdrosc zjada..

Avatar
hyvw / 25 lutego 2014 o 15:44
0

Tak to już jest, pije i jedzie! Tylko co taki człowiek ma w głowie??

Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 3 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 10

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 10 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 28 11

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!