Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

1 czerwca 2015 r.
13:55

Chciał się umówić na seks z 14-latką. Zamiast niej spotkał policjantów

Autor: Zdjęcie autora jsz
0 11 A A

33-latek próbował umówić się na seks z 14-letnią dziewczynką. Nie wiedział, że wpadł w pułapkę, zastawioną przez czujnego internautę. Kiedy pojechał na „randkę”, zamiast nastolatki trafił na policjantów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Mieszkaniec gminy Kraśniczyn wpadł w sobotę wieczorem. Wcześniej z policjantami skontaktował się mężczyzna informując, , że na jednym z portali trafił na ogłoszenie dotyczące tzw. sponsoringu.

– Zgłaszający stwierdził, że na podany numer telefonu wysłał sms-a informując, że ma 14 lat i nazywa się Aga – wyjaśnia Kamil Gołębiowski, z zespołu prasowego lubelskiej policji. – Po tym, wystawiający ogłoszenie zaczął z nim korespondować. Składał propozycję obcowania płciowego oraz poddania się innym czynnościom seksualnym.

Autor ogłoszenia zaproponował wieczorne spotkanie w Krasnymstawie. Umówił się z „Agą” na godz. 20.00 i pojechał na spotkanie swoją mazdą. W umówionym miejscu, zamiast dziewczynki czekali policjanci.

– W samochodzie 33-latka mundurowi zabezpieczyli telefon, z którego wysyłane były sms-y – dodaje Gołębiowski. – Ponadto w pojeździe odnaleziono akcesoria erotyczne.

W mieszkaniu 33-latka policjanci zabezpieczyli jego komputer. Teraz sprawdzają zawartość dysków, by ustalić, czy mężczyzna ma na koncie więcej spotkań z nieletnimi. Mężczyzna trafił do celi. Za proponowanie seksu małoletniej grozi mu do 2 lat więzienia.

Czytaj więcej o:

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 20 czerwca 2015 o 16:36
0
Nie ładnie
Avatar
gość / 3 czerwca 2015 o 16:19
0

Pewnie. najlepiej zamknąć osobe która to wykryła a ta która chciała zgwałcić rzekomego puścić wolno!!! a co!!! Pogratulować rozumowania

jakie zgwałcić? przecież tu nie ma w ogóle czegokolwiek o gwałcie..., gwałt to jest wymuszenie seksu, a ta "rzekoma" 14 latka sama się o to prosiła, czy aż tak trudno się tego doczytać? przecież ludzie uprawiają seks już od 13 roku życia i wcześniej... nie rozumiem rozgoryczenia z powodu tego że opisałem jak się przedstawia opisana sytuacja, dla mnie to człowiek który się podszywa pod kogoś powinien być karany

jakie zgwałcić? przecież tu nie ma w ogóle czegokolwiek o gwałcie..., gwałt to jest wymuszenie seksu, a ta "rzekoma" 14 latka sama się o to prosiła, czy aż tak trudno się tego doczytać? przecież ludzie uprawiają seks już od 13 roku życia i wcześniej... nie rozumiem rozgoryczenia z powodu tego że opisałem jak się przedstawia opisana sytuacja, dla mnie to człowiek który się podszywa pod kogoś powinien być karany

rozwiń
Avatar
Renata / 2 czerwca 2015 o 21:01
0

"Zgłaszający stwierdził, że na podany numer telefonu wysłał sms-a informując, że ma 14 lat i nazywa się Aga " - to jest podszywanie się i podawanie nie prawdziwych danych osobowych które powinno być karane, a nie gość który dał ogłoszenie i odezwała mu się jakaś niby 14latka, niech pozabierają małym dziwkom telefony i dostęp do netu a nie robią takie afery, po za tym "Za proponowanie seksu małoletniej grozi mu do 2 lat więzienia." to teraz proszę pokazać tą nieletnią której ten seks proponował, jak nie ma ofiary to nie ma winy.

Pewnie. najlepiej zamknąć osobe która to wykryła a ta która chciała zgwałcić rzekomego puścić wolno!!! a co!!! Pogratulować rozumowania

Pewnie. najlepiej zamknąć osobe która to wykryła a ta która chciała zgwałcić rzekomego puścić wolno!!! a co!!! Pogratulować rozumowania

rozwiń
Avatar
TakiJakTy / 2 czerwca 2015 o 16:20
0

Już cię mam,złapałem cię za jaja,w kryminale zgnijesz,na to jest paragraf.

Spokojnie, to był cytat, na dodatek sarkastyczny :-)

Avatar
Gość / 1 czerwca 2015 o 18:51
0

To pijak! I złodziej! Bo każdy pijak, to złodziej!

Już cię mam,złapałem cię za jaja,w kryminale zgnijesz,na to jest paragraf.

Avatar
Gość / 1 czerwca 2015 o 18:19
0

dobrze wpieprzcie staremu, zachciało się małolaty

Avatar
Gość / 1 czerwca 2015 o 17:40
0
"Zgłaszający stwierdził, że na podany numer telefonu wysłał sms-a informując, że ma 14 lat i nazywa się Aga " - to jest podszywanie się i podawanie nie prawdziwych danych osobowych które powinno być karane, a nie gość który dał ogłoszenie i odezwała mu się jakaś niby 14latka, niech pozabierają małym dziwkom telefony i dostęp do netu a nie robią takie afery, po za tym "Za proponowanie seksu małoletniej grozi mu do 2 lat więzienia." to teraz proszę pokazać tą nieletnią której ten seks proponował, jak nie ma ofiary to nie ma winy.
Avatar
Gość / 1 czerwca 2015 o 14:38
0
SEKSU a nie SEKSY. niech gazeta sprawdza literówki przed publikacją bo się kompromituje
Avatar
Gość / 1 czerwca 2015 o 14:29
0
Nieh sie polycja weznje za gałer4anki lublinje te guwniary majo pó 13 lat i hodzo i muwjo kup mje tego smartfona to dam ci swe cialko na godzine i rup co hcesz gonie te guwniary ale to jest tego pelno. Adamek
Avatar
Gość / 1 czerwca 2015 o 14:11
0
ojoj..pan Bul ma wiernych naśladowców;-)..."pojechał na RANKĘ"..."za proponowanie SEKSY" !!! czy te wypociny dziennikarz czyta zanim opublikuje??..żenada po prostu
Avatar
Gość / 20 czerwca 2015 o 16:36
0
Nie ładnie
Avatar
gość / 3 czerwca 2015 o 16:19
0

Pewnie. najlepiej zamknąć osobe która to wykryła a ta która chciała zgwałcić rzekomego puścić wolno!!! a co!!! Pogratulować rozumowania

jakie zgwałcić? przecież tu nie ma w ogóle czegokolwiek o gwałcie..., gwałt to jest wymuszenie seksu, a ta "rzekoma" 14 latka sama się o to prosiła, czy aż tak trudno się tego doczytać? przecież ludzie uprawiają seks już od 13 roku życia i wcześniej... nie rozumiem rozgoryczenia z powodu tego że opisałem jak się przedstawia opisana sytuacja, dla mnie to człowiek który się podszywa pod kogoś powinien być karany

jakie zgwałcić? przecież tu nie ma w ogóle czegokolwiek o gwałcie..., gwałt to jest wymuszenie seksu, a ta "rzekoma" 14 latka sama się o to prosiła, czy aż tak trudno się tego doczytać? przecież ludzie uprawiają seks już od 13 roku życia i wcześniej... nie rozumiem rozgoryczenia z powodu tego że opisałem jak się przedstawia opisana sytuacja, dla mnie to człowiek który się podszywa pod kogoś powinien być karany

rozwiń
Avatar
Renata / 2 czerwca 2015 o 21:01
0

"Zgłaszający stwierdził, że na podany numer telefonu wysłał sms-a informując, że ma 14 lat i nazywa się Aga " - to jest podszywanie się i podawanie nie prawdziwych danych osobowych które powinno być karane, a nie gość który dał ogłoszenie i odezwała mu się jakaś niby 14latka, niech pozabierają małym dziwkom telefony i dostęp do netu a nie robią takie afery, po za tym "Za proponowanie seksu małoletniej grozi mu do 2 lat więzienia." to teraz proszę pokazać tą nieletnią której ten seks proponował, jak nie ma ofiary to nie ma winy.

Pewnie. najlepiej zamknąć osobe która to wykryła a ta która chciała zgwałcić rzekomego puścić wolno!!! a co!!! Pogratulować rozumowania

Pewnie. najlepiej zamknąć osobe która to wykryła a ta która chciała zgwałcić rzekomego puścić wolno!!! a co!!! Pogratulować rozumowania

rozwiń
Avatar
TakiJakTy / 2 czerwca 2015 o 16:20
0

Już cię mam,złapałem cię za jaja,w kryminale zgnijesz,na to jest paragraf.

Spokojnie, to był cytat, na dodatek sarkastyczny :-)

Avatar
Gość / 1 czerwca 2015 o 18:51
0

To pijak! I złodziej! Bo każdy pijak, to złodziej!

Już cię mam,złapałem cię za jaja,w kryminale zgnijesz,na to jest paragraf.

Avatar
Gość / 1 czerwca 2015 o 18:19
0

dobrze wpieprzcie staremu, zachciało się małolaty

Avatar
Gość / 1 czerwca 2015 o 17:40
0
"Zgłaszający stwierdził, że na podany numer telefonu wysłał sms-a informując, że ma 14 lat i nazywa się Aga " - to jest podszywanie się i podawanie nie prawdziwych danych osobowych które powinno być karane, a nie gość który dał ogłoszenie i odezwała mu się jakaś niby 14latka, niech pozabierają małym dziwkom telefony i dostęp do netu a nie robią takie afery, po za tym "Za proponowanie seksu małoletniej grozi mu do 2 lat więzienia." to teraz proszę pokazać tą nieletnią której ten seks proponował, jak nie ma ofiary to nie ma winy.
Avatar
Gość / 1 czerwca 2015 o 14:38
0
SEKSU a nie SEKSY. niech gazeta sprawdza literówki przed publikacją bo się kompromituje
Avatar
Gość / 1 czerwca 2015 o 14:29
0
Nieh sie polycja weznje za gałer4anki lublinje te guwniary majo pó 13 lat i hodzo i muwjo kup mje tego smartfona to dam ci swe cialko na godzine i rup co hcesz gonie te guwniary ale to jest tego pelno. Adamek
Avatar
Gość / 1 czerwca 2015 o 14:11
0
ojoj..pan Bul ma wiernych naśladowców;-)..."pojechał na RANKĘ"..."za proponowanie SEKSY" !!! czy te wypociny dziennikarz czyta zanim opublikuje??..żenada po prostu
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 1 1

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Zderzenie busa z osobówką na al. Witosa. Kilka osób rannych. Droga zablokowana

Zderzenie busa z osobówką na al. Witosa. Kilka osób rannych. Droga zablokowana 3 0

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Według informacji policjantów kilka osób jest rannych.

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją
PILNE

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją 6 6

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów na trasie DK-12. Nie żyją dwie osoby,

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 9 1

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 32 11

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 40 19

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 8 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 3

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce