Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

24 sierpnia 2014 r.
9:30
Edytuj ten wpis

Chmielaki 2014: Trwa piwne święto w Krasnymstawie (zdjęcia)

11 9 A A

Gorzkie, grejpfrutowe, czekoladowe, wędzone, z bananem, a nawet z pędami sosny i jałowcem. Na tegorocznych Chmielakach do wyboru jest 500 różnych piw. Do miasta, jak co roku, ściągnęły tłumy, żeby ich spróbować. Można to jeszcze zrobić przez całą niedzielę.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ania / 25 sierpnia 2014 o 12:43
0

Na Chmielakach 2014 byłam piwo i temu podobne  piłam.Przez 3 dni obejrzałam prawie wszystkie odbywające się tam imprezy i uważam,że tegoroczne Chmielaki były na prawdę super.Wszystkie imprezy darmowe./Markowska,Zakopower.Tyle słońca.../Półmaraton bardzo dobrze zorganizowany/

Piwo droższe owszem ale wystawcy żeby sie pokazać zapłacili też niezłe pieniądze.a puszki,butelki,śmieci itp.to przecież sprawa nas samych.Organizatorzy nam nie naśmiecili a koszy, i pojemników było na prawdę bardzo dużo.Nie narzekajmy więc/co niestety leży  w naszej naturze/ tylko weźmy znajomych i przyjedżmy na następne,a komu się nie podobało no to cóż niech zostanie w domu albo idzie na inną imprezę. 

                                                                           krasnostawianka

Na Chmielakach 2014 byłam piwo i temu podobne  piłam.Przez 3 dni obejrzałam prawie wszystkie odbywające się tam imprezy i uważam,że tegoroczne Chmielaki były na prawdę super.Wszystkie imprezy darmowe./Markowska,Zakopower.Tyle słońca.../Półmaraton bardzo dobrze zorganizowany/

Piwo droższe owszem ale wystawcy żeby sie pokazać zapłacili też niezłe pieniądze.a puszki,butelki,śmieci itp.to przecież sprawa nas samych.Organizatorzy nam nie naśmiecili a koszy, i pojemników było na prawdę bardzo dużo.Nie narzekajmy więc/co niestety leż... rozwiń

Avatar
sarna62 / 24 sierpnia 2014 o 23:03
0

A może najwyższa pora pisać Krasnystaw: Chmielaki 2014 a nie Chełm: Chmielaki 2014!!!

Czy włodarzy naszego miasta to nie obchodzi?

Avatar
Adam / 24 sierpnia 2014 o 20:13
0

A starosty i starościny jak nie było tak niema szok \????????????????????????????/

Avatar
Hah... / 24 sierpnia 2014 o 18:15
0

:unsure: PORAŻKA NIE CHMIELAKI 44 Chmielaki to odpust  a nie święto piwa . Piwo po 8 złotych butelka porażka w Lidlu takie piwa po 3,5 max. Pazerność straganiarzy przeszła granicę, nie wydam za 6 piw na wynos 50 zł, i nie wydałem. <_<

Najwyraźniej o piwie zbyt wielkiego pojęcia nie masz. Dobre piwo raczej ciężko znaleźć w cenie poniżej 5\6zł. To co sprzedają w jakichś Lidlach, to siki, a nie piwo. 

No ale niestety Polska dalej jest mocno w tyle jeśli chodzi o piwo i jego znajomość. Większość opija się ciągle badziewnymi, wodnistymi lagerami i zachwyca się jaka to Perła jest dobra, a Tyskie badziewne (i na odwrót). A prawda jest taka, że jakby zrobić ślepą degustację, to prawie nikt nie znalazłby miedzy nimi różnicy, ani tym bardziej nie odróżniłby swojego ukochanego sikacza.

Najwyraźniej o piwie zbyt wielkiego pojęcia nie masz. Dobre piwo raczej ciężko znaleźć w cenie poniżej 5\6zł. To co sprzedają w jakichś Lidlach, to siki, a nie piwo. 

No ale niestety Polska dalej jest mocno w tyle jeśli chodzi o piwo i jego znajomość. Większość opija się ciągle badziewnymi, wodnistymi lagerami i zachwyca się jaka to Perła jest dobra, a Tyskie badziewne (i na odwrót). A prawda jest taka, że jakby zrobić ślepą degustację, to prawie nikt nie znalazłby miedzy nimi różnicy, ani tym bardziej nie odróż... rozwiń

Avatar
Gość / 24 sierpnia 2014 o 15:26
0

:unsure: PORAŻKA NIE CHMIELAKI 44 Chmielaki to odpust  a nie święto piwa . Piwo po 8 złotych butelka porażka w Lidlu takie piwa po 3,5 max. Pazerność straganiarzy przeszła granicę, nie wydam za 6 piw na wynos 50 zł, i nie wydałem. <_<

Avatar
asd / 24 sierpnia 2014 o 14:53
0

Jeden wielki syf. Butelki, puszki, szkło, śmieci - wszystko pod nogami we wszystkich zakątkach.

Jednym słowem "buractwo"

Avatar
smbd_smn / 24 sierpnia 2014 o 11:36
0

A piwo tam sprzedają? Czy raczej piwopodobne coś. Różne smaki, by zabić nieznosny smak koncentratów...

Myślę, że wystarczy przejrzeć zdjęcia lub wejść na stronę Chmielaków, żeby znaleźć odpowiedź. Owszem, są wyroby piwopodobne z Perły, Lecha czy innego Tyskiego. Jednak masz też świetne PIWAz Pinty, AleBrowaru, Hausta i kilku innych. Mam jednak wrażenie, że obsada jest gorsza niż rok temu. Szkoda, że Widawy zabrakło.

Avatar
czyt / 24 sierpnia 2014 o 10:35
0

A piwo tam sprzedają? Czy raczej piwopodobne coś. Różne smaki, by zabić nieznosny smak koncentratów...

Avatar
czyt / 24 sierpnia 2014 o 10:35
0

A piwo tam sprzedają? Czy raczej piwopodobne coś. Różne smaki, by zabić nieznosny smak koncentratów...

Avatar
ania / 25 sierpnia 2014 o 12:43
0

Na Chmielakach 2014 byłam piwo i temu podobne  piłam.Przez 3 dni obejrzałam prawie wszystkie odbywające się tam imprezy i uważam,że tegoroczne Chmielaki były na prawdę super.Wszystkie imprezy darmowe./Markowska,Zakopower.Tyle słońca.../Półmaraton bardzo dobrze zorganizowany/

Piwo droższe owszem ale wystawcy żeby sie pokazać zapłacili też niezłe pieniądze.a puszki,butelki,śmieci itp.to przecież sprawa nas samych.Organizatorzy nam nie naśmiecili a koszy, i pojemników było na prawdę bardzo dużo.Nie narzekajmy więc/co niestety leży  w naszej naturze/ tylko weźmy znajomych i przyjedżmy na następne,a komu się nie podobało no to cóż niech zostanie w domu albo idzie na inną imprezę. 

                                                                           krasnostawianka

Na Chmielakach 2014 byłam piwo i temu podobne  piłam.Przez 3 dni obejrzałam prawie wszystkie odbywające się tam imprezy i uważam,że tegoroczne Chmielaki były na prawdę super.Wszystkie imprezy darmowe./Markowska,Zakopower.Tyle słońca.../Półmaraton bardzo dobrze zorganizowany/

Piwo droższe owszem ale wystawcy żeby sie pokazać zapłacili też niezłe pieniądze.a puszki,butelki,śmieci itp.to przecież sprawa nas samych.Organizatorzy nam nie naśmiecili a koszy, i pojemników było na prawdę bardzo dużo.Nie narzekajmy więc/co niestety leż... rozwiń

Avatar
sarna62 / 24 sierpnia 2014 o 23:03
0

A może najwyższa pora pisać Krasnystaw: Chmielaki 2014 a nie Chełm: Chmielaki 2014!!!

Czy włodarzy naszego miasta to nie obchodzi?

Avatar
Adam / 24 sierpnia 2014 o 20:13
0

A starosty i starościny jak nie było tak niema szok \????????????????????????????/

Avatar
Hah... / 24 sierpnia 2014 o 18:15
0

:unsure: PORAŻKA NIE CHMIELAKI 44 Chmielaki to odpust  a nie święto piwa . Piwo po 8 złotych butelka porażka w Lidlu takie piwa po 3,5 max. Pazerność straganiarzy przeszła granicę, nie wydam za 6 piw na wynos 50 zł, i nie wydałem. <_<

Najwyraźniej o piwie zbyt wielkiego pojęcia nie masz. Dobre piwo raczej ciężko znaleźć w cenie poniżej 5\6zł. To co sprzedają w jakichś Lidlach, to siki, a nie piwo. 

No ale niestety Polska dalej jest mocno w tyle jeśli chodzi o piwo i jego znajomość. Większość opija się ciągle badziewnymi, wodnistymi lagerami i zachwyca się jaka to Perła jest dobra, a Tyskie badziewne (i na odwrót). A prawda jest taka, że jakby zrobić ślepą degustację, to prawie nikt nie znalazłby miedzy nimi różnicy, ani tym bardziej nie odróżniłby swojego ukochanego sikacza.

Najwyraźniej o piwie zbyt wielkiego pojęcia nie masz. Dobre piwo raczej ciężko znaleźć w cenie poniżej 5\6zł. To co sprzedają w jakichś Lidlach, to siki, a nie piwo. 

No ale niestety Polska dalej jest mocno w tyle jeśli chodzi o piwo i jego znajomość. Większość opija się ciągle badziewnymi, wodnistymi lagerami i zachwyca się jaka to Perła jest dobra, a Tyskie badziewne (i na odwrót). A prawda jest taka, że jakby zrobić ślepą degustację, to prawie nikt nie znalazłby miedzy nimi różnicy, ani tym bardziej nie odróż... rozwiń

Avatar
Gość / 24 sierpnia 2014 o 15:26
0

:unsure: PORAŻKA NIE CHMIELAKI 44 Chmielaki to odpust  a nie święto piwa . Piwo po 8 złotych butelka porażka w Lidlu takie piwa po 3,5 max. Pazerność straganiarzy przeszła granicę, nie wydam za 6 piw na wynos 50 zł, i nie wydałem. <_<

Avatar
asd / 24 sierpnia 2014 o 14:53
0

Jeden wielki syf. Butelki, puszki, szkło, śmieci - wszystko pod nogami we wszystkich zakątkach.

Jednym słowem "buractwo"

Avatar
smbd_smn / 24 sierpnia 2014 o 11:36
0

A piwo tam sprzedają? Czy raczej piwopodobne coś. Różne smaki, by zabić nieznosny smak koncentratów...

Myślę, że wystarczy przejrzeć zdjęcia lub wejść na stronę Chmielaków, żeby znaleźć odpowiedź. Owszem, są wyroby piwopodobne z Perły, Lecha czy innego Tyskiego. Jednak masz też świetne PIWAz Pinty, AleBrowaru, Hausta i kilku innych. Mam jednak wrażenie, że obsada jest gorsza niż rok temu. Szkoda, że Widawy zabrakło.

Avatar
czyt / 24 sierpnia 2014 o 10:35
0

A piwo tam sprzedają? Czy raczej piwopodobne coś. Różne smaki, by zabić nieznosny smak koncentratów...

Avatar
czyt / 24 sierpnia 2014 o 10:35
0

A piwo tam sprzedają? Czy raczej piwopodobne coś. Różne smaki, by zabić nieznosny smak koncentratów...

Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu
20 lipca 2018, 20:30

Sound'n'Grace & Filip Lato na Zamku w Kazimierzu 1 0

W piątek, 20 lipca o godz. 20.30 na Zamku w Kazimierzu Dolnym odbędzie się koncert Sound'n'Grace & Filip Lato.

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo]
film

Pani Anna ma 30 lat, ale w internecie udaje 14-letnią Kamilkę. Ma ważny cel [wideo] 8 1

Pani Anna ma 30 lat. W internecie funkcjonuje jako 14-latka i od półtora roku odpowiada na ogłoszenia mężczyzn, oferujących dzieciom seks. Dzięki niej, policja zatrzymała już 40 pedofili.

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej"

Setki tysięcy drzew może pójść pod topór. "Po wycince kierowcy zawsze jeżdżą szybciej" 16 12

Setki tysięcy przydrożnych drzew w całym kraju może pójść pod topór. Szykuje się zmiana w prawie ułatwiająca wycinkę. Ekolodzy protestują, a fachowcy od bezpieczeństwa na drogach są w tej sprawie podzieleni.

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc

Michałek ma marzenie: Pójść do zerówki. Możesz mu w tym pomóc 39 0

6-letni Michałek z Jedlanki urodził się z wadą genetyczną lewej nogi. Chłopczyk marzy aby we wrześniu pójść do zerówki. Będzie to możliwe, jeżeli dziecko przejdzie operację ratującą staw kolanowy i wyskakujące biodro. Ale potrzeba na to 176 tys. zł

Lublin: Zamkną ul. Staszica

Lublin: Zamkną ul. Staszica 0 0

Z powodu awarii kanalizacji burzowej zamknięty dla ruchu będzie we wtorek fragment ul. Staszica.

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada
galeria
film

Lawina krytyki nad pomnikiem Lecha Kaczyńskiego w Kraśniku. Autor odpowiada 74 14

Postać Lecha Kaczyńskiego z pomnika smoleńskiego w Kraśniku zdaniem internautów i specjalistów przypomina raczej Maliniaka z „Czterdziestolatka” albo hobbita z trylogii Tolkiena niż tragicznie zmarłego prezydenta. Niektórzy wskazują też, że umieszczony na monumencie napis jest błędny.

Wege Festiwal znów w Lublinie
21 lipca 2018, 12:00

Wege Festiwal znów w Lublinie 4 0

Co Gdzie Kiedy. Klub Radość (ul. Bernardyńska 15) zaprasza na wakacyjną odsłonę Wege Festiwalu. Wydarzenie odbędzie się 21 lipca o godz. 12.

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża
film

Nietypowe znalezisko po ulewie w Lublinie. Wystarczyła większa kałuża 27 1

Po ulewie jaka przeszła w poniedziałek nad Lublinem tylko w jednym miejscu aż kilkunastu kierowców zgubiło tablice rejestracyjne.

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL

Nowy pomysł na pomoc dla sadowników z woj. lubelskiego. Wojewoda winą obarcza PSL 61 98

Lubelski Rynek Hurtowy w Elizówce chce wydzierżawiać zakład produkcyjny w Poniatowej i jak najszybciej rozpocząć skup interwencyjny oraz produkcję. Ma to pomóc w fatalnej sytuacji na rynku owoców miękkich.

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie
19 lipca 2018, 21:00

Najlepsze z najgorszych: "Turecki Rambo" w Centrum Kultury w Lublinie 2 0

Co Gdzie Kiedy. W ramach cyklu filmowego Najlepsze z najgorszych w Centrum Kultury w Lublinie (ul. Peowiaków 12) będzie można zobaczyć film Turecki Rambo. Projekcja odbędzie się 19 lipca o godz. 21.

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu

Moje codzienne, dorosłe życie jest proste. Potomek królewskiego rodu Poniatowskich na południowym Podlasiu 0 2

Hrabia Guillaume de Louvencourt Poniatowski, potomek królewskiego rodu Poniatowskich od ponad dziesięciu lat odwiedza Polskę. Ostatnio był na południowym Podlasiu. Uczestniczył we mszy świętej w Sanktuarium Matki Bożej Leśniańskiej w Leśnej Podlaskiej.

Udane starty lubelskich żużlowców

Udane starty lubelskich żużlowców 1 0

Zawodnik lubelskiego Speed Car Motoru Robert Lambert wygrał II rundę Tauron SEC

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców

Coraz ostrzejszy konflikt w puławskich Azotach. Poważne oskarżenia ze strony związkowców 19 21

Związkowcy zakładowej Solidarności zapowiadają ogólnopolską pikietę przed siedzibą Zakładów Azotowych Puławy. Zamierzają protestować przeciwko łamaniu swoich praw. Jednocześnie narasta konflikt między organizacjami działającymi w firmie.

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach

Zaginęła 13-latka z Lublina. Policjanci znaleźli ją w krzakach 6 9

W niedzielę wieczorem policjanci z VII komisariatu w Lublinie otrzymali zgłoszenie o zaginięciu nastolatki.

Dachowanie volkswagena w Kolonii Trębaczów. Kobieta ranna
galeria

Dachowanie volkswagena w Kolonii Trębaczów. Kobieta ranna 0 0

Do wypadku doszło w poniedziałek przed godziną 2 w nocy na drodze krajowej nr 82, w miejscowości Kolonia Trębaczów (gm. Łęczna).

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!