Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

23 lipca 2013 r.
18:57
Edytuj ten wpis

Pies nie dostawał jedzenia ani wody. Zamiast budy miał krzak

Autor: Zdjęcie autora IZI
0 14 A A
Na miejscu interweniowali też pracownicy urzędu gminy i policja. Właściciele zrzekli się praw do zwi
Na miejscu interweniowali też pracownicy urzędu gminy i policja. Właściciele zrzekli się praw do zwi

Wychudzony i chory pies, z ranami od łańcucha na szyi, został w piątek odebrany 51-letniej właścicielce.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Stowarzyszenie Chełmska Straż Ochrony Zwierząt dostało w tej sprawie zgłoszenie od policji z Dorohuska. Inspektorzy pojechali do Chromówki w gminie Ruda Huta. Na miejscu zobaczyli wycieńczonego psa. – Widok był straszny. Wiedzieliśmy, że jedziemy do głodzonego zwierzęcia, ale nie spodziewaliśmy się tego, co zastaliśmy na miejscu – mówi Mariusz Kluziak, komendant Stowarzyszenia CSOZ.

Pies był przywiązany łańcuchem do płotu. Nie miał ani dostępu do wody, ani do jedzenia. Był skrajnie wychudzony. Nie miał też budy. Schronienie dawał mu tylko krzak. Kiedy dostał wodę, od razu wypił całą miskę. – Właścicielka psa nie wiedziała, dlaczego przyjechaliśmy. Pokazywała, że ma dla niego jedzenie, ale widać wyraźnie, że nie był karmiony – tłumaczy Katarzyna Kłosińska, inspektor Stowarzyszenia CSOZ.

Skóra zwierzęcia jest w złym stanie. Miejscami pies wyłysiał, ma pasożyty, a na szyi rany od łańcucha z drutem. Kiedy straż go odbierała, ze skaleczeń sączyła się ropa. Przy lewym uchu pies ma wielką narośl, która zostanie usunięta, kiedy zwierzę dojdzie do siebie. Na razie nie przeżyłby operacji pod narkozą.

Mimo warunków, w jakich żył, pies jest przyjaźnie nastawiony do ludzi. – Z doświadczenia mogę powiedzieć, że to będzie bardzo dobry pies. Kiedy go zabieraliśmy, wyszedł z nami bez żadnych oporów, jakby wiedział, że nadszedł ratunek – relacjonuje Kłosińska.

Na miejscu interweniowali też pracownicy urzędu gminy i policja. Właściciele zrzekli się praw do zwierzęcia, a sprawę wyjaśnia teraz policja. Za znęcanie się nad zwierzęciem grozi kara pozbawienia wolności do dwóch lat.

Stowarzyszenie CSOZ, które teraz opiekuje się psem, prosi o wsparcie finansowe i o karmę dla zwierzaka. Pies dostał imię Gizmo. Pieniądze na jego leczenie i utrzymanie można wpłacać na konto Stowarzyszenia Chełmska Straż Ochrony Zwierząt z dopiskiem "Głodzony Gizmo”. Numer konta to 57 1020 1563 0000 5902 0099 5126. W sprawie przekazania pomocy rzeczowej można dzwonić pod nr tel. 511 272 695 lub 518 224 978.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mietek / 30 czerwca 2014 o 21:37
0

psy od wieków na wsiach stały na łańcuchach i stać powinny i u mnie też stoją ale teraz robię kojec bo zrywają się i szkode czynią bo mogą udusić kurczęta. Kojec na pewno lepszy od łańcucha. Pies to nie jest na wsi taki bardzo ważny bo pożytek z niego niewielki, kura jest bardzieJ pożyteczna od psa bo jajka niesie a i zjeść ją można. Tego psa może i szkoda ale nie powinno być tak by takie straże jak gestapo po wsiach jeździli. Zwrócę jeszcze uwagę że psa przekarmiać nie można, leniwy się wtedy staje nie jest czujny i nie dziamoli jak kto obcy w obejście wejdzie. Ten pies na zdjęciu jest smukły ale taka może to rasa mi on nie wygląda na głodzonego. I powtarzam straże po wsiach nie powinny jak gestapo jeździć.

psy od wieków na wsiach stały na łańcuchach i stać powinny i u mnie też stoją ale teraz robię kojec bo zrywają się i szkode czynią bo mogą udusić kurczęta. Kojec na pewno lepszy od łańcucha. Pies to nie jest na wsi taki bardzo ważny bo pożytek z niego niewielki, kura jest bardzieJ pożyteczna od psa bo jajka niesie a i zjeść ją można. Tego psa może i szkoda ale nie powinno być tak by takie straże jak gestapo po wsiach jeździli. Zwrócę jeszcze uwagę że psa przekarmiać nie można, leniwy się wtedy staje nie jest czujny i nie dziamoli jak kto ... rozwiń

Avatar
Kasia / 30 czerwca 2014 o 20:55
0

Co za ludzie!

Ciekawe czy tej babie było miło jakby była bezdomna i nikt by się nawet nie zaopiekował.Jeśli chcesz miec psa to się nim zaopiekuj... Myślisz ze pies jest tylko do pilnowania ci podwórka? Zastanów sie ;c

Avatar
Kasia / 30 czerwca 2014 o 20:54
0

Co za ludzie!

Ciekawe czy tej babie było miło jakby była bezdomna i nikt by się nawet nie zaopiekował.Jeśli chcesz miec psa to się nim zaopiekuj... Myślisz ze pies jest tylko do pilnowania ci podwórka? Zastanów sie ;c

Avatar
error / 25 lipca 2013 o 09:48
0
mamy za slabe prawo w tej materi karanie i zwymyslqnie logokolwiek moze sie pbrocic przeciwko nam
Avatar
Mika / 24 lipca 2013 o 11:17
0

Co za biedna psinka.:(:( i te smutne oczka..:(:( Ja juz POMOGŁAM!!! Mam nadzieje ze znajdzie wkrotce nowy, dobry dom! Jak "ludzie"-(bo to nawet tak ich sie okreslic nie da) mogą byc tacy okrutni?? Za takie okrucieństwo powinno sie isc siedziec, na conajmniej 3 lata! Moze jak w koncu kary bedą wyzsze to nie bedzie az tylu przypadkow znecania sie nad zwierzetami.. bo teraz wszyscy tak naprawde są bezkarni...

Avatar
dziecko lat 80-tych / 24 lipca 2013 o 08:56
0

bo to pieprzona solidarność z lat 80 do tego doprowadziła, gdzie teraz człowiek człowiekowi wilkiem,  a co mówić o zwierzętach, tego za komuny nie było, bo była praca dla każdego, nie było takiego wyzysku, co robi sam przywódca co skakał przez płot, obiecywał drugą japonię, dobrobyt dla roboli, a co mamy, bezrobocie, a jak jest praca to za parę groszy, a on sam żyje z tą swoją gromadą dzieci i wnukami w luksusie, oszukując nas. Gdzie te moje 100 tys, gdzie ta moja druga japonia i co mam być dobra jak mnie w wuja zrobiono i dalej mnie robią, bo po 35 latach pracy mam aż 1400 zł netto i karzą mi się cieszyć, że mam na chleb, precz z takim krajem.

zgadzam sie z Pania ... to kolejna odslona tego co wyprawialo sie w latach 80-tych ... to prawda ze jestesmy oszukiwani ... i nadal Solidarnosc probuje nas oszukac bo jest tylko dla zwiazkowcow ktorzy nie moga sie pogodzic z utrata w wiekszosci nieslusznie nadanych im praw i pensji po 2-4 tys. a teraz moze nie doswiadczona ale wyksztalcona mlodziez jak ma prace to za 1,1 tys. o ile wogole ja ma. Chcialbym wiedziec gdzie zwiazkowcy z solidarnosci nabyli doswiadczenia przed podjeciem pracy jak ich ktos nie wkrecil za butelke wodki.

. to kolejna odslona tego co wyprawialo sie w latach 80-tych ... to prawda ze jestesmy oszukiwani ... i nadal Solidarnosc probuje nas oszukac bo jest tylko dla zwiazkowcow ktorzy nie moga sie pogodzic z utrata w wiekszosci nieslusznie nadanych im praw i pensji po 2-4 tys. a teraz moze nie doswiadczona ale wyksztalcona mlodziez jak ma prace to za 1,1 tys. o ile wogole ja ma. Chcialbym wiedziec gdzie zwiazkowcy z solidarnosci nabyli doswiadczenia przed podjeciem pracy jak ich ktos nie wkrecil za butelke wodki.

rozwiń
Avatar
Anonimka / 24 lipca 2013 o 08:50
0

Nie ma co płakać, tylko trzeba pomóc, więc ile mogłam to pomogłam, na parę kg karmy wystarczy albo na jakiś lek, chociaż tyle.... Spojrzenie tego psiaka rozwailiło mnie totalnie, pełne miłości i chęci życia!!! Jest piękny i na pewno będzie przekochanym psiakiem!

Avatar
zrównoważony / 24 lipca 2013 o 08:48
0

... moim zdaniem każdy komentarz w tej sprawie jest zbędny - poprostu szok i tyle. Wstyd mi za takich ludzi choc wiem ze i oni zyja w skrajnej biedzie ale znam tez takich ktorzy by sie ostatnia kromka chleba podzielili ze swoimi zwierzakami. Poklon dla redaktora za udostepnienie nr konta na ktore mozna wplacic przyslowiowa zlotowke bo dla schroniska to tez obciazenie. Schroniska to juz inna bajka - wiekszosc tez nie jest bez winy. Proponuje od razu zajrzec do sasiada w jakim stanie przechowywane sa zwierzaki zebysmy nie mieli kolejnych na sumieniu...

Avatar
erte / 24 lipca 2013 o 08:07
0

Na nie jednej wsi jest niestety to samo :( weźcie sie w końcu za to bo szkoda tych psiaków

Avatar
antyidiot / 24 lipca 2013 o 00:20
0
Oto skutki mentalności polskiej ze słomą w butach,która uważa że zwierzęta to pchlarze,pasożyty.Stąd tyle jadu na tych,którzy mają i kochają psy,stąd nagonki chorych psychicznie ludzi,którzy na widok psa wielkości trochę większej od pchły straszą kolegium i szwadronem wojska,stąd histeria na punkcie wyłącznie psich kup.Oto efekty wychowania,podsycanego także przez media,że pies to wściekła bestia,która rozrywa biednych ludzi na strzępy.Zero wybiegów,za to same ograniczenia,zastraszanie i złe nastawienie.I jest coraz gorzej.Nigdy nie będziemy cywilizowanym narodem.Przykre.
Oto skutki mentalności polskiej ze słomą w butach,która uważa że zwierzęta to pchlarze,pasożyty.Stąd tyle jadu na tych,którzy mają i kochają psy,stąd nagonki chorych psychicznie ludzi,którzy na widok psa wielkości trochę większej od pchły straszą kolegium i szwadronem wojska,stąd histeria na punkcie wyłącznie psich kup.Oto efekty wychowania,podsycanego także przez media,że pies to wściekła bestia,która rozrywa biednych ludzi na strzępy.Zero wybiegów,za to same ograniczenia,zastraszanie i złe nastawienie.I jest coraz gorzej.Nigdy nie będziemy... rozwiń
Avatar
mietek / 30 czerwca 2014 o 21:37
0

psy od wieków na wsiach stały na łańcuchach i stać powinny i u mnie też stoją ale teraz robię kojec bo zrywają się i szkode czynią bo mogą udusić kurczęta. Kojec na pewno lepszy od łańcucha. Pies to nie jest na wsi taki bardzo ważny bo pożytek z niego niewielki, kura jest bardzieJ pożyteczna od psa bo jajka niesie a i zjeść ją można. Tego psa może i szkoda ale nie powinno być tak by takie straże jak gestapo po wsiach jeździli. Zwrócę jeszcze uwagę że psa przekarmiać nie można, leniwy się wtedy staje nie jest czujny i nie dziamoli jak kto obcy w obejście wejdzie. Ten pies na zdjęciu jest smukły ale taka może to rasa mi on nie wygląda na głodzonego. I powtarzam straże po wsiach nie powinny jak gestapo jeździć.

psy od wieków na wsiach stały na łańcuchach i stać powinny i u mnie też stoją ale teraz robię kojec bo zrywają się i szkode czynią bo mogą udusić kurczęta. Kojec na pewno lepszy od łańcucha. Pies to nie jest na wsi taki bardzo ważny bo pożytek z niego niewielki, kura jest bardzieJ pożyteczna od psa bo jajka niesie a i zjeść ją można. Tego psa może i szkoda ale nie powinno być tak by takie straże jak gestapo po wsiach jeździli. Zwrócę jeszcze uwagę że psa przekarmiać nie można, leniwy się wtedy staje nie jest czujny i nie dziamoli jak kto ... rozwiń

Avatar
Kasia / 30 czerwca 2014 o 20:55
0

Co za ludzie!

Ciekawe czy tej babie było miło jakby była bezdomna i nikt by się nawet nie zaopiekował.Jeśli chcesz miec psa to się nim zaopiekuj... Myślisz ze pies jest tylko do pilnowania ci podwórka? Zastanów sie ;c

Avatar
Kasia / 30 czerwca 2014 o 20:54
0

Co za ludzie!

Ciekawe czy tej babie było miło jakby była bezdomna i nikt by się nawet nie zaopiekował.Jeśli chcesz miec psa to się nim zaopiekuj... Myślisz ze pies jest tylko do pilnowania ci podwórka? Zastanów sie ;c

Avatar
error / 25 lipca 2013 o 09:48
0
mamy za slabe prawo w tej materi karanie i zwymyslqnie logokolwiek moze sie pbrocic przeciwko nam
Avatar
Mika / 24 lipca 2013 o 11:17
0

Co za biedna psinka.:(:( i te smutne oczka..:(:( Ja juz POMOGŁAM!!! Mam nadzieje ze znajdzie wkrotce nowy, dobry dom! Jak "ludzie"-(bo to nawet tak ich sie okreslic nie da) mogą byc tacy okrutni?? Za takie okrucieństwo powinno sie isc siedziec, na conajmniej 3 lata! Moze jak w koncu kary bedą wyzsze to nie bedzie az tylu przypadkow znecania sie nad zwierzetami.. bo teraz wszyscy tak naprawde są bezkarni...

Avatar
dziecko lat 80-tych / 24 lipca 2013 o 08:56
0

bo to pieprzona solidarność z lat 80 do tego doprowadziła, gdzie teraz człowiek człowiekowi wilkiem,  a co mówić o zwierzętach, tego za komuny nie było, bo była praca dla każdego, nie było takiego wyzysku, co robi sam przywódca co skakał przez płot, obiecywał drugą japonię, dobrobyt dla roboli, a co mamy, bezrobocie, a jak jest praca to za parę groszy, a on sam żyje z tą swoją gromadą dzieci i wnukami w luksusie, oszukując nas. Gdzie te moje 100 tys, gdzie ta moja druga japonia i co mam być dobra jak mnie w wuja zrobiono i dalej mnie robią, bo po 35 latach pracy mam aż 1400 zł netto i karzą mi się cieszyć, że mam na chleb, precz z takim krajem.

zgadzam sie z Pania ... to kolejna odslona tego co wyprawialo sie w latach 80-tych ... to prawda ze jestesmy oszukiwani ... i nadal Solidarnosc probuje nas oszukac bo jest tylko dla zwiazkowcow ktorzy nie moga sie pogodzic z utrata w wiekszosci nieslusznie nadanych im praw i pensji po 2-4 tys. a teraz moze nie doswiadczona ale wyksztalcona mlodziez jak ma prace to za 1,1 tys. o ile wogole ja ma. Chcialbym wiedziec gdzie zwiazkowcy z solidarnosci nabyli doswiadczenia przed podjeciem pracy jak ich ktos nie wkrecil za butelke wodki.

. to kolejna odslona tego co wyprawialo sie w latach 80-tych ... to prawda ze jestesmy oszukiwani ... i nadal Solidarnosc probuje nas oszukac bo jest tylko dla zwiazkowcow ktorzy nie moga sie pogodzic z utrata w wiekszosci nieslusznie nadanych im praw i pensji po 2-4 tys. a teraz moze nie doswiadczona ale wyksztalcona mlodziez jak ma prace to za 1,1 tys. o ile wogole ja ma. Chcialbym wiedziec gdzie zwiazkowcy z solidarnosci nabyli doswiadczenia przed podjeciem pracy jak ich ktos nie wkrecil za butelke wodki.

rozwiń
Avatar
Anonimka / 24 lipca 2013 o 08:50
0

Nie ma co płakać, tylko trzeba pomóc, więc ile mogłam to pomogłam, na parę kg karmy wystarczy albo na jakiś lek, chociaż tyle.... Spojrzenie tego psiaka rozwailiło mnie totalnie, pełne miłości i chęci życia!!! Jest piękny i na pewno będzie przekochanym psiakiem!

Avatar
zrównoważony / 24 lipca 2013 o 08:48
0

... moim zdaniem każdy komentarz w tej sprawie jest zbędny - poprostu szok i tyle. Wstyd mi za takich ludzi choc wiem ze i oni zyja w skrajnej biedzie ale znam tez takich ktorzy by sie ostatnia kromka chleba podzielili ze swoimi zwierzakami. Poklon dla redaktora za udostepnienie nr konta na ktore mozna wplacic przyslowiowa zlotowke bo dla schroniska to tez obciazenie. Schroniska to juz inna bajka - wiekszosc tez nie jest bez winy. Proponuje od razu zajrzec do sasiada w jakim stanie przechowywane sa zwierzaki zebysmy nie mieli kolejnych na sumieniu...

Avatar
erte / 24 lipca 2013 o 08:07
0

Na nie jednej wsi jest niestety to samo :( weźcie sie w końcu za to bo szkoda tych psiaków

Avatar
antyidiot / 24 lipca 2013 o 00:20
0
Oto skutki mentalności polskiej ze słomą w butach,która uważa że zwierzęta to pchlarze,pasożyty.Stąd tyle jadu na tych,którzy mają i kochają psy,stąd nagonki chorych psychicznie ludzi,którzy na widok psa wielkości trochę większej od pchły straszą kolegium i szwadronem wojska,stąd histeria na punkcie wyłącznie psich kup.Oto efekty wychowania,podsycanego także przez media,że pies to wściekła bestia,która rozrywa biednych ludzi na strzępy.Zero wybiegów,za to same ograniczenia,zastraszanie i złe nastawienie.I jest coraz gorzej.Nigdy nie będziemy cywilizowanym narodem.Przykre.
Oto skutki mentalności polskiej ze słomą w butach,która uważa że zwierzęta to pchlarze,pasożyty.Stąd tyle jadu na tych,którzy mają i kochają psy,stąd nagonki chorych psychicznie ludzi,którzy na widok psa wielkości trochę większej od pchły straszą kolegium i szwadronem wojska,stąd histeria na punkcie wyłącznie psich kup.Oto efekty wychowania,podsycanego także przez media,że pies to wściekła bestia,która rozrywa biednych ludzi na strzępy.Zero wybiegów,za to same ograniczenia,zastraszanie i złe nastawienie.I jest coraz gorzej.Nigdy nie będziemy... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 0 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 8 7

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 5 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 2

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 2

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce
Tylko u nas
galeria

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce 1 5

Na terenie Lubelskiego Rynku Hurtowego ma powstać Centrum Obsługi Rolnictwa. – Chcemy sprowadzić do Elizówki jak najwięcej instytucji związanych z rolnictwem – zapowiada prezes największej rolno-spożywczej giełdy w regionie.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 27 16

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 17 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 5

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 3

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 605 62

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!