Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

26 lipca 2015 r.
13:45

Pijani rolnicy. Zasnął w ciągniku w trakcie jazdy. Drugi zajeżdżał drogę kombajnem

Autor: Zdjęcie autora opr. dudi
0 12 A A

Pijany rolnik zasnął w ciągniku i zablokował drogę. Drugi jechał kombajnem i nie dawał się wyprzedzić. Obaj panowie mieli blisko 2,5 promila alkoholu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W sobotę po godz. 17 dyżurny włodawskiej komendy został powiadomiony przez mieszkankę Włodawy o tym, że jadący ciągnikiem mężczyzna zasnął w trakcie jazdy tuż przed jej samochodem.

Skierowani na miejsce policjanci za kierownicą ciągnika rolniczego Ursus zastali śpiącego mężczyznę. Ciągnik stał na środku drogi gruntowej w Susznie uniemożliwiając przejazd astrze.

Policjanci obudzili kierującego – z jego ust wydobywała się silna woń alkoholu. „Wydmuchał” prawie 2,5 promila. Okazało się też, że ciągnik nie ma aktualnych badań technicznych, w związku z czym policjanci zatrzymali dowód rejestracyjny ciągnika. Do sądu trafi wniosek o ukaranie mężczyzny. 53-latek z Włodawy już stracił prawo jazdy.

Do innego zdarzenia doszło W piątek ok. godz. 18. 43-letni mieszkaniec Włodawy kierując swoim oplem combo był zmuszony zjechać na pobocze i zatrzymać samochód. Kierujący kombajnem zbożowym zajechał mu drogę. Mężczyzna podróżował oplem z rodziną. Kombajn nie dawał się wyprzedzić i zjeżdżając na lewo spychał ich z drogi.

Kierowca Opla uniemożliwił dalszą jazdę maszynie rolniczej. Kierowca kombajnu był zbulwersowany zachowaniem mężczyzny z opla i wykrzykiwał wulgarne słowa w jego kierunku. 43-latek wezwał na miejsce policję. Po badaniu okazało się, że 55-letni rolnik z gm. Wyryki miał prawie 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Obu rolnikom grozi kara do 2 lat więzienia oraz wysoka grzywna.

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
też chłop / 27 lipca 2015 o 20:04
0

...ludzie z rozpaczy tyrają po 24h na dobę i szprycuje się rożnymi świństwami, aby tylko dać radę. Osiem lat rządów PO zniszczyło nasze rolnictwo i rozpasało konsumentów. Wszystko chcą mieć za darmo, a chłop nawet na pasze do swin nie zarobi i coraz częściej musi iść w rowy naciąć pokrzyw, jak to było kiedyś ...Wszystkim dać po 100% podwyżki i produkty rolne tez podnieść o 100%. Do wyborów jakoś polski rolnik i producent produktów farmerskich wytrzyma, ale na jesieni wiemy, na kogo głosować ...

Najlepiej się napić i jechać po drodze aby kogoś z tej rozpaczy zabić? młodego konia uczy się zachowania na" maneżu" ten co ma problem i musi pić niech skręci do oporu kierownicę w lewo lub w prawo ,zamknie na kłódkę klucz niech wyrzyci i niech używa odchamienia i odstresowania na swoim polu ,a nie na drodze publicznej.Jak chcesz politycznie zabłysnąc to używaj rozumu z najwyższego miejsca swojego cielska,a nie tego poniżej kregosłupa od strony tylnej.

Najlepiej się napić i jechać po drodze aby kogoś z tej rozpaczy zabić? młodego konia uczy się zachowania na" maneżu" ten co ma problem i musi pić niech skręci do oporu kierownicę w lewo lub w prawo ,zamknie na kłódkę klucz niech wyrzyci i niech używa odchamienia i odstresowania na swoim polu ,a nie na drodze publicznej.Jak chcesz politycznie zabłysnąc to używaj rozumu z najwyższego miejsca swojego cielska,a nie tego poniżej kregosłupa od strony tylnej.

rozwiń
Avatar
Gość / 27 lipca 2015 o 16:11
0
...ludzie z rozpaczy tyrają po 24h na dobę i szprycuje się rożnymi świństwami, aby tylko dać radę. Osiem lat rządów PO zniszczyło nasze rolnictwo i rozpasało konsumentów. Wszystko chcą mieć za darmo, a chłop nawet na pasze do swin nie zarobi i coraz częściej musi iść w rowy naciąć pokrzyw, jak to było kiedyś ...Wszystkim dać po 100% podwyżki i produkty rolne tez podnieść o 100%. Do wyborów jakoś polski rolnik i producent produktów farmerskich wytrzyma, ale na jesieni wiemy, na kogo głosować ...
Avatar
Gość / 26 lipca 2015 o 19:36
0
Do bella : sam, sama jesteś życiową niedojdą, jak by był taki biedny i na kredytach jechał to by nie miał czasu na picie a tym bardziej szkoda by mu było by na wódę wydać, a teraz jeszcze musi państwu karę zapłacić... :D i dobrze, a jak będzie mu mało to wyjdzie na drogę i będzie blokady robił, bo mu mało na wódkę a i na kredyt też musi coś zostać ha ha w normalnym zakładzie pracy za takie nachlanie się by robotę stracił i szybko by nie znalazł nowej. Jak się ma długi to nie myśli się o chlaniu....i narażaniu innych jeżdżąc po pijaku....i tak tego nie zrozumiesz....tępaku....
Do bella : sam, sama jesteś życiową niedojdą, jak by był taki biedny i na kredytach jechał to by nie miał czasu na picie a tym bardziej szkoda by mu było by na wódę wydać, a teraz jeszcze musi państwu karę zapłacić... :D i dobrze, a jak będzie mu mało to wyjdzie na drogę i będzie blokady robił, bo mu mało na wódkę a i na kredyt też musi coś zostać ha ha w normalnym zakładzie pracy za takie nachlanie się by robotę stracił i szybko by nie znalazł nowej. Jak się ma długi to nie myśli się o chlaniu....i narażaniu innych jeżdżąc po pijaku....i ... rozwiń
Avatar
Gość / 26 lipca 2015 o 18:45
0
Blokady, strajki, manifestacje, żale! Ooooo to jest Polski rolnik.
Avatar
bella / 26 lipca 2015 o 18:20
0

Życiowa niedojdo idz do banku po kredyt na zakup pola to i na traktor kredyt dostaniesz jak tak ci szkoda . Tak jak miastowi mają kredyty po kilkastet tysięcy na mieszkania tak rolnicy na kratkory . Myślisz , że darmo takie traktory dostają ? ale co tam ty swoje wiesz ... .... Skoro nie stać cie na flaszke wódki to ty życiowy nieudacznik jesteś

*traktory*
Avatar
bella / 26 lipca 2015 o 18:18
0

No i znów będą musieli wyjść na drogi i blokować bo płody rolne tanie a tu po kilka tysięcy trzeba zapłacić....ech polski chłop, to biedny jak mysz kościelna, a traktory i maszyna ma za kilkaset tysięcy no i jeszcze na wódkę go stać na codzień... bo zwykłego robola to raz w miesiącu stać wypić a tu masz zwykły dzień roboty kupę ale jest i za co i czas nawalić się..... później płacz i zgrzyt i blokady.....

Życiowa niedojdo idz do banku po kredyt na zakup pola to i na traktor kredyt dostaniesz jak tak ci szkoda . Tak jak miastowi mają kredyty po kilkastet tysięcy na mieszkania tak rolnicy na kratkory . Myślisz , że darmo takie traktory dostają ? ale co tam ty swoje wiesz ... .... Skoro nie stać cie na flaszke wódki to ty życiowy nieudacznik jesteś
Życiowa niedojdo idz do banku po kredyt na zakup pola to i na traktor kredyt dostaniesz jak tak ci szkoda . Tak jak miastowi mają kredyty po kilkastet tysięcy na mieszkania tak rolnicy na kratkory . Myślisz , że darmo takie traktory dostają ? ale co tam ty swoje wiesz ... .... Skoro nie stać cie na flaszke wódki to ty życiowy nieudacznik jesteś rozwiń
Avatar
Gość / 26 lipca 2015 o 17:37
0

Jak na polu na trzeżwo pracować skoro gówno urosło

I ceny gówniane...
Avatar
Gość / 26 lipca 2015 o 17:32
0
No i znów będą musieli wyjść na drogi i blokować bo płody rolne tanie a tu po kilka tysięcy trzeba zapłacić....ech polski chłop, to biedny jak mysz kościelna, a traktory i maszyna ma za kilkaset tysięcy no i jeszcze na wódkę go stać na codzień... bo zwykłego robola to raz w miesiącu stać wypić a tu masz zwykły dzień roboty kupę ale jest i za co i czas nawalić się..... później płacz i zgrzyt i blokady.....
Avatar
Gość / 26 lipca 2015 o 16:31
0
jechał rolnik drogą polną koło chaty w słup pier....ł!!! :)
Avatar
Gość / 26 lipca 2015 o 16:10
0
"Mężczyzna podróżował oplem z rodziną z rodziną. " no to z kim podróżował??????????
Avatar
też chłop / 27 lipca 2015 o 20:04
0

...ludzie z rozpaczy tyrają po 24h na dobę i szprycuje się rożnymi świństwami, aby tylko dać radę. Osiem lat rządów PO zniszczyło nasze rolnictwo i rozpasało konsumentów. Wszystko chcą mieć za darmo, a chłop nawet na pasze do swin nie zarobi i coraz częściej musi iść w rowy naciąć pokrzyw, jak to było kiedyś ...Wszystkim dać po 100% podwyżki i produkty rolne tez podnieść o 100%. Do wyborów jakoś polski rolnik i producent produktów farmerskich wytrzyma, ale na jesieni wiemy, na kogo głosować ...

Najlepiej się napić i jechać po drodze aby kogoś z tej rozpaczy zabić? młodego konia uczy się zachowania na" maneżu" ten co ma problem i musi pić niech skręci do oporu kierownicę w lewo lub w prawo ,zamknie na kłódkę klucz niech wyrzyci i niech używa odchamienia i odstresowania na swoim polu ,a nie na drodze publicznej.Jak chcesz politycznie zabłysnąc to używaj rozumu z najwyższego miejsca swojego cielska,a nie tego poniżej kregosłupa od strony tylnej.

Najlepiej się napić i jechać po drodze aby kogoś z tej rozpaczy zabić? młodego konia uczy się zachowania na" maneżu" ten co ma problem i musi pić niech skręci do oporu kierownicę w lewo lub w prawo ,zamknie na kłódkę klucz niech wyrzyci i niech używa odchamienia i odstresowania na swoim polu ,a nie na drodze publicznej.Jak chcesz politycznie zabłysnąc to używaj rozumu z najwyższego miejsca swojego cielska,a nie tego poniżej kregosłupa od strony tylnej.

rozwiń
Avatar
Gość / 27 lipca 2015 o 16:11
0
...ludzie z rozpaczy tyrają po 24h na dobę i szprycuje się rożnymi świństwami, aby tylko dać radę. Osiem lat rządów PO zniszczyło nasze rolnictwo i rozpasało konsumentów. Wszystko chcą mieć za darmo, a chłop nawet na pasze do swin nie zarobi i coraz częściej musi iść w rowy naciąć pokrzyw, jak to było kiedyś ...Wszystkim dać po 100% podwyżki i produkty rolne tez podnieść o 100%. Do wyborów jakoś polski rolnik i producent produktów farmerskich wytrzyma, ale na jesieni wiemy, na kogo głosować ...
Avatar
Gość / 26 lipca 2015 o 19:36
0
Do bella : sam, sama jesteś życiową niedojdą, jak by był taki biedny i na kredytach jechał to by nie miał czasu na picie a tym bardziej szkoda by mu było by na wódę wydać, a teraz jeszcze musi państwu karę zapłacić... :D i dobrze, a jak będzie mu mało to wyjdzie na drogę i będzie blokady robił, bo mu mało na wódkę a i na kredyt też musi coś zostać ha ha w normalnym zakładzie pracy za takie nachlanie się by robotę stracił i szybko by nie znalazł nowej. Jak się ma długi to nie myśli się o chlaniu....i narażaniu innych jeżdżąc po pijaku....i tak tego nie zrozumiesz....tępaku....
Do bella : sam, sama jesteś życiową niedojdą, jak by był taki biedny i na kredytach jechał to by nie miał czasu na picie a tym bardziej szkoda by mu było by na wódę wydać, a teraz jeszcze musi państwu karę zapłacić... :D i dobrze, a jak będzie mu mało to wyjdzie na drogę i będzie blokady robił, bo mu mało na wódkę a i na kredyt też musi coś zostać ha ha w normalnym zakładzie pracy za takie nachlanie się by robotę stracił i szybko by nie znalazł nowej. Jak się ma długi to nie myśli się o chlaniu....i narażaniu innych jeżdżąc po pijaku....i ... rozwiń
Avatar
Gość / 26 lipca 2015 o 18:45
0
Blokady, strajki, manifestacje, żale! Ooooo to jest Polski rolnik.
Avatar
bella / 26 lipca 2015 o 18:20
0

Życiowa niedojdo idz do banku po kredyt na zakup pola to i na traktor kredyt dostaniesz jak tak ci szkoda . Tak jak miastowi mają kredyty po kilkastet tysięcy na mieszkania tak rolnicy na kratkory . Myślisz , że darmo takie traktory dostają ? ale co tam ty swoje wiesz ... .... Skoro nie stać cie na flaszke wódki to ty życiowy nieudacznik jesteś

*traktory*
Avatar
bella / 26 lipca 2015 o 18:18
0

No i znów będą musieli wyjść na drogi i blokować bo płody rolne tanie a tu po kilka tysięcy trzeba zapłacić....ech polski chłop, to biedny jak mysz kościelna, a traktory i maszyna ma za kilkaset tysięcy no i jeszcze na wódkę go stać na codzień... bo zwykłego robola to raz w miesiącu stać wypić a tu masz zwykły dzień roboty kupę ale jest i za co i czas nawalić się..... później płacz i zgrzyt i blokady.....

Życiowa niedojdo idz do banku po kredyt na zakup pola to i na traktor kredyt dostaniesz jak tak ci szkoda . Tak jak miastowi mają kredyty po kilkastet tysięcy na mieszkania tak rolnicy na kratkory . Myślisz , że darmo takie traktory dostają ? ale co tam ty swoje wiesz ... .... Skoro nie stać cie na flaszke wódki to ty życiowy nieudacznik jesteś
Życiowa niedojdo idz do banku po kredyt na zakup pola to i na traktor kredyt dostaniesz jak tak ci szkoda . Tak jak miastowi mają kredyty po kilkastet tysięcy na mieszkania tak rolnicy na kratkory . Myślisz , że darmo takie traktory dostają ? ale co tam ty swoje wiesz ... .... Skoro nie stać cie na flaszke wódki to ty życiowy nieudacznik jesteś rozwiń
Avatar
Gość / 26 lipca 2015 o 17:37
0

Jak na polu na trzeżwo pracować skoro gówno urosło

I ceny gówniane...
Avatar
Gość / 26 lipca 2015 o 17:32
0
No i znów będą musieli wyjść na drogi i blokować bo płody rolne tanie a tu po kilka tysięcy trzeba zapłacić....ech polski chłop, to biedny jak mysz kościelna, a traktory i maszyna ma za kilkaset tysięcy no i jeszcze na wódkę go stać na codzień... bo zwykłego robola to raz w miesiącu stać wypić a tu masz zwykły dzień roboty kupę ale jest i za co i czas nawalić się..... później płacz i zgrzyt i blokady.....
Avatar
Gość / 26 lipca 2015 o 16:31
0
jechał rolnik drogą polną koło chaty w słup pier....ł!!! :)
Avatar
Gość / 26 lipca 2015 o 16:10
0
"Mężczyzna podróżował oplem z rodziną z rodziną. " no to z kim podróżował??????????
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy"

Kolej dodatkowym środkiem komunikacji miejskiej w Lublinie? Pomysł "wyciągnięty z szafy" 0 0

Nową-starą koncepcję Lubelskiej Kolei Aglomeracyjnej pokazał w poniedziałek pełnomocnik wojewody lubelskiego. Jest to odświeżona wersja planów sprzed ośmiu lat. Zakłada budowę nowych przystanków kolejowych w Lublinie, Kraśniku i obok wiaduktu w Konopnicy. Nie ma na razie konkretnych projektów ani funduszy na budowę.

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł

„Sen o mieście” w sierpniu na zamku. Bilety po 2 zł 0 0

„Sen o mieście” wraca na dziedziniec lubelskiego zamku. Widowisko w reżyserii Janusza Opryńskiego zobaczymy 4, 5, 10, 11 sierpnia, godz. 21. Właśnie ruszyła sprzedaż biletów.

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka
galeria

Błąd na pomniku smoleńskim w Kraśniku? Zapytaliśmy prof. Bralczyka 46 31

Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej czy Rzeczypospolitej Polskiej? Na napisie umieszczonym na odsłoniętym w niedzielę pomniku smoleńskim w Kraśniku z postacią prezydenta Lecha Kaczyńskiego jest ta pierwsza wersja. Zdaniem językoznawcy prof. Jerzego Bralczyka obie formy są dopuszczalne, choć w sytuacjach uroczystych lepiej jest odmienić obydwa człony.

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria
film

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 5 2

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki
Zdjęcia
galeria

Wypadek na al. Witosa w Lublinie. Chevrolet po zderzeniu z busem rozpadł się na kawałki 28 2

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Kilka osób jest rannych.

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją
PILNE

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją 8 10

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów na trasie DK-12. Nie żyją dwie osoby,

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 13 2

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 35 12

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 47 21

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 8 2

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!