Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

3 kwietnia 2013 r.
10:50
Edytuj ten wpis

Pobił dozorcę, zgubił portfel z dokumentami

0 10 A A
 (Jacek Świerczyński/ Archiwum)
(Jacek Świerczyński/ Archiwum)

Policja nie miała trudności z ustaleniem sprawców napadu, do którego doszło w nocy z poniedziałku na wtorek na parkingu w gminie Dorohusk. Jeden z napastników zgubił portfel z dokumentami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Trzej mężczyźni zaatakowali 23-letniego dozorcę parkingu. Napastnicy weszli do dyżurki, pobili dozorcę i ukradli 800 zł. Pobity mężczyzna zawiadomił policję.

- Policjanci, którzy pojechali na miejsce, nie mieli trudności z ustaleniem danych personalnych jednego z napastników. Zgubił on swój portfel z zawartością dokumentów - wyjaśnia mł. asp. Ewa Czyż z Komendy Miejskiej Policji w Chełmie.

Jeszcze tej samej nocy policja zatrzymała dwóch napastników. W środę rano policjanci zatrzymali trzeciego ze sprawców.

- To trzej mężczyźni w wieku od 19 do 23 lat, mieszkańcy gminy Dorohusk. Jeszcze dzisiaj zostaną doprowadzenie do prokuratury z wnioskiem o zastosowanie środka zapobiegawczego - wyjaśnia Ewa Czyż.

Jak wyjaśnia policja, mężczyźni odpowiedzą za rozbój.

Komentarze 10

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
wicherek / 5 kwietnia 2013 o 19:07
0
[quote name='Henio' timestamp='1365078862' post='754390']
Zwykły, patriotycznym obowiązkiem jest niedopuszczenie PIS do władzy.
[/quote]Tak,tak,ale tusk i tak musi odejść, bo inaczej zima będzie jeszcze do grudnia.
Avatar
Prawdziwy Polak / 5 kwietnia 2013 o 17:46
0
[quote name='Henio' timestamp='1365078862' post='754390']
Zwykły, patriotycznym obowiązkiem jest niedopuszczenie PIS do władzy.
[/quote]
No jak, no jakTy piszesz "niedopuszczenie", no jak? Hm...a moze dobrze.
Avatar
ŁOWCA SKÓR / 4 kwietnia 2013 o 15:14
0
[quote name='Henio' timestamp='1365078862' post='754390']
Zwykły, patriotycznym obowiązkiem jest niedopuszczenie PIS do władzy.
[/quote]JUDE ????
Avatar
Henio / 4 kwietnia 2013 o 14:34
0
Zwykły, patriotycznym obowiązkiem jest niedopuszczenie PIS do władzy.
Avatar
zwykly.... / 3 kwietnia 2013 o 15:34
0
[quote name='Pani od Polskiego' timestamp='1364992475' post='753364']
A co to jest srotek ? zdrobniała nazwa kupy ? tszymac ? że by ? ludzie weźta się ogarnijcie i nie kupujta na gwiazdkę kompletów z antyperspirantem tylko słowniki ortograficzne i jazda na pamięć całość!
[/quote]
[color=#222222]Nie wszystkim było dane skończyć edukacje w kraju doświadczanym rożnymi pomysłami na lepsze jutro. Być może i Ty nie miałbyś teraz powodu atakowania ludzi z mniejsza doza szczęścia, gdybyś nie współpracował z wiadomymi służbami. Widzę, ze Tusk i PO przysłoniło się wielu Polakom świat, w którym przyszło nam żyć. Buzal tez stal sie ofiara ludzi obłudnych i szkalujących polska klasę robotników i chłopów. Obecnie mamy sytuacje przedłużenia starych rządów komunistycznych z opcja niemiecka u sterów władzy. Nikt nie dostrzega szkodliwości działania obecnych decydentów i maluczcy skupiają sie na atakach wobec Polaków, jak również polityków największej partii opozycyjnej widzącej straszny spustoszenie siane w naszej ojczyźnie. Daj wiec spokój Buzalowi i w miejsce atakowania Go za niedociągnięcia lingwistyczne zacznij myśleć patriotycznie. Prawidłowość wypowiedzi nie jest istotna, ale sens. On zaś okazuje sie być tym właściwie postrzegającym nasza rzeczywistość patriota z krwi i kosci. Z takimi mamy szanse [font=Times New Roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/color]
[color=#222222][color=#222222]Odzyskac wladze i pokazać ludziom, ze można żyć dostatnio i w dobrobycie. Wakacje za granica nie musza przynależeć do sfery marzen dziesiątków milionów rodaków, ale stać sie realne. Popatrz, ze teraz tylko zwolennicy zniewolenia narodowego, wyprzedaży majątków i międzynarodowego Żydostwa mogą na cos takiego sobie pozwolić. Buzal jest Polakiem i Ty, jeśli sie do tego poczuwasz nie będziesz atakował, ale wspierał. W imię ideologicznej zgodności i religijnej jedności naszym obowiązkiem jest działanie pozbawiające PO władzy. Patriotyzm liczy sie czynami, ale nie poprawna ortografia.[/color][/color]
[quote name='Pani od Polskiego' timestamp='1364992475' post='753364']
A co to jest srotek ? zdrobniała nazwa kupy ? tszymac ? że by ? ludzie weźta się ogarnijcie i nie kupujta na gwiazdkę kompletów z antyperspirantem tylko słowniki ortograficzne i jazda na pamięć całość!
[/quote]
[color=#222222]Nie wszystkim było dane skończyć edukacje w kraju doświadczanym rożnymi pomysłami na lepsze jutro. Być może i Ty nie miałbyś teraz powodu atakowania ludzi z mniejsza doza szczęścia, gdybyś nie współpracowa... rozwiń
Avatar
adam / 3 kwietnia 2013 o 15:12
0
Buzal,proszę,odpuść już sobie.
Avatar
Pani od Polskiego / 3 kwietnia 2013 o 14:34
0
[quote name='Buzal' timestamp='1364985633' post='753325']
brak srotkow do zycia zrobi z calej ludzkosci kryminalistow i koniec.
czlowiek na pierwsze potrzeby nie ma podstawowych pieniedzy ze by sie zabezpieczyc i dlatego ten karambol intelektualny narodu. duda juz wskazal srodek do zapobiegania i trzeba wszystkim isc tym srotkiem. koniec Tuska i PO zaras bedzie napewno i tak trzeba sie tszymac wlasciwego podejscia do sprawy
[/quote]

A co to jest srotek ? zdrobniała nazwa kupy ? tszymac ? że by ? ludzie weźta się ogarnijcie i nie kupujta na gwiazdkę kompletów z antyperspirantem tylko słowniki ortograficzne i jazda na pamięć całość!
[quote name='Buzal' timestamp='1364985633' post='753325']
brak srotkow do zycia zrobi z calej ludzkosci kryminalistow i koniec.
czlowiek na pierwsze potrzeby nie ma podstawowych pieniedzy ze by sie zabezpieczyc i dlatego ten karambol intelektualny narodu. duda juz wskazal srodek do zapobiegania i trzeba wszystkim isc tym srotkiem. koniec Tuska i PO zaras bedzie napewno i tak trzeba sie tszymac wlasciwego podejscia do sprawy
[/quote]

A co to jest srotek ? zdrobniała nazwa kupy ? tszymac ?... rozwiń
Avatar
Janek Kosa / 3 kwietnia 2013 o 12:59
0
Stań pod sejmem, jak sQrwysyny będą z roboty wracać !!! mają o wiele grubsze portfele.
Avatar
agi / 3 kwietnia 2013 o 12:56
0
Jak nie bić ??? to jak tusku żyć ???
Avatar
Buzal / 3 kwietnia 2013 o 12:40
0
brak srotkow do zycia zrobi z calej ludzkosci kryminalistow i koniec.
czlowiek na pierwsze potrzeby nie ma podstawowych pieniedzy ze by sie zabezpieczyc i dlatego ten karambol intelektualny narodu. duda juz wskazal srodek do zapobiegania i trzeba wszystkim isc tym srotkiem. koniec Tuska i PO zaras bedzie napewno i tak trzeba sie tszymac wlasciwego podejscia do sprawy
Avatar
wicherek / 5 kwietnia 2013 o 19:07
0
[quote name='Henio' timestamp='1365078862' post='754390']
Zwykły, patriotycznym obowiązkiem jest niedopuszczenie PIS do władzy.
[/quote]Tak,tak,ale tusk i tak musi odejść, bo inaczej zima będzie jeszcze do grudnia.
Avatar
Prawdziwy Polak / 5 kwietnia 2013 o 17:46
0
[quote name='Henio' timestamp='1365078862' post='754390']
Zwykły, patriotycznym obowiązkiem jest niedopuszczenie PIS do władzy.
[/quote]
No jak, no jakTy piszesz "niedopuszczenie", no jak? Hm...a moze dobrze.
Avatar
ŁOWCA SKÓR / 4 kwietnia 2013 o 15:14
0
[quote name='Henio' timestamp='1365078862' post='754390']
Zwykły, patriotycznym obowiązkiem jest niedopuszczenie PIS do władzy.
[/quote]JUDE ????
Avatar
Henio / 4 kwietnia 2013 o 14:34
0
Zwykły, patriotycznym obowiązkiem jest niedopuszczenie PIS do władzy.
Avatar
zwykly.... / 3 kwietnia 2013 o 15:34
0
[quote name='Pani od Polskiego' timestamp='1364992475' post='753364']
A co to jest srotek ? zdrobniała nazwa kupy ? tszymac ? że by ? ludzie weźta się ogarnijcie i nie kupujta na gwiazdkę kompletów z antyperspirantem tylko słowniki ortograficzne i jazda na pamięć całość!
[/quote]
[color=#222222]Nie wszystkim było dane skończyć edukacje w kraju doświadczanym rożnymi pomysłami na lepsze jutro. Być może i Ty nie miałbyś teraz powodu atakowania ludzi z mniejsza doza szczęścia, gdybyś nie współpracował z wiadomymi służbami. Widzę, ze Tusk i PO przysłoniło się wielu Polakom świat, w którym przyszło nam żyć. Buzal tez stal sie ofiara ludzi obłudnych i szkalujących polska klasę robotników i chłopów. Obecnie mamy sytuacje przedłużenia starych rządów komunistycznych z opcja niemiecka u sterów władzy. Nikt nie dostrzega szkodliwości działania obecnych decydentów i maluczcy skupiają sie na atakach wobec Polaków, jak również polityków największej partii opozycyjnej widzącej straszny spustoszenie siane w naszej ojczyźnie. Daj wiec spokój Buzalowi i w miejsce atakowania Go za niedociągnięcia lingwistyczne zacznij myśleć patriotycznie. Prawidłowość wypowiedzi nie jest istotna, ale sens. On zaś okazuje sie być tym właściwie postrzegającym nasza rzeczywistość patriota z krwi i kosci. Z takimi mamy szanse [font=Times New Roman][size=3][color=#000000] [/color][/size][/font][/color]
[color=#222222][color=#222222]Odzyskac wladze i pokazać ludziom, ze można żyć dostatnio i w dobrobycie. Wakacje za granica nie musza przynależeć do sfery marzen dziesiątków milionów rodaków, ale stać sie realne. Popatrz, ze teraz tylko zwolennicy zniewolenia narodowego, wyprzedaży majątków i międzynarodowego Żydostwa mogą na cos takiego sobie pozwolić. Buzal jest Polakiem i Ty, jeśli sie do tego poczuwasz nie będziesz atakował, ale wspierał. W imię ideologicznej zgodności i religijnej jedności naszym obowiązkiem jest działanie pozbawiające PO władzy. Patriotyzm liczy sie czynami, ale nie poprawna ortografia.[/color][/color]
[quote name='Pani od Polskiego' timestamp='1364992475' post='753364']
A co to jest srotek ? zdrobniała nazwa kupy ? tszymac ? że by ? ludzie weźta się ogarnijcie i nie kupujta na gwiazdkę kompletów z antyperspirantem tylko słowniki ortograficzne i jazda na pamięć całość!
[/quote]
[color=#222222]Nie wszystkim było dane skończyć edukacje w kraju doświadczanym rożnymi pomysłami na lepsze jutro. Być może i Ty nie miałbyś teraz powodu atakowania ludzi z mniejsza doza szczęścia, gdybyś nie współpracowa... rozwiń
Avatar
adam / 3 kwietnia 2013 o 15:12
0
Buzal,proszę,odpuść już sobie.
Avatar
Pani od Polskiego / 3 kwietnia 2013 o 14:34
0
[quote name='Buzal' timestamp='1364985633' post='753325']
brak srotkow do zycia zrobi z calej ludzkosci kryminalistow i koniec.
czlowiek na pierwsze potrzeby nie ma podstawowych pieniedzy ze by sie zabezpieczyc i dlatego ten karambol intelektualny narodu. duda juz wskazal srodek do zapobiegania i trzeba wszystkim isc tym srotkiem. koniec Tuska i PO zaras bedzie napewno i tak trzeba sie tszymac wlasciwego podejscia do sprawy
[/quote]

A co to jest srotek ? zdrobniała nazwa kupy ? tszymac ? że by ? ludzie weźta się ogarnijcie i nie kupujta na gwiazdkę kompletów z antyperspirantem tylko słowniki ortograficzne i jazda na pamięć całość!
[quote name='Buzal' timestamp='1364985633' post='753325']
brak srotkow do zycia zrobi z calej ludzkosci kryminalistow i koniec.
czlowiek na pierwsze potrzeby nie ma podstawowych pieniedzy ze by sie zabezpieczyc i dlatego ten karambol intelektualny narodu. duda juz wskazal srodek do zapobiegania i trzeba wszystkim isc tym srotkiem. koniec Tuska i PO zaras bedzie napewno i tak trzeba sie tszymac wlasciwego podejscia do sprawy
[/quote]

A co to jest srotek ? zdrobniała nazwa kupy ? tszymac ?... rozwiń
Avatar
Janek Kosa / 3 kwietnia 2013 o 12:59
0
Stań pod sejmem, jak sQrwysyny będą z roboty wracać !!! mają o wiele grubsze portfele.
Avatar
agi / 3 kwietnia 2013 o 12:56
0
Jak nie bić ??? to jak tusku żyć ???
Avatar
Buzal / 3 kwietnia 2013 o 12:40
0
brak srotkow do zycia zrobi z calej ludzkosci kryminalistow i koniec.
czlowiek na pierwsze potrzeby nie ma podstawowych pieniedzy ze by sie zabezpieczyc i dlatego ten karambol intelektualny narodu. duda juz wskazal srodek do zapobiegania i trzeba wszystkim isc tym srotkiem. koniec Tuska i PO zaras bedzie napewno i tak trzeba sie tszymac wlasciwego podejscia do sprawy
Zobacz wszystkie komentarze 10

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Wstęp na aukcję Pride of Poland dla osób z grubym portfelem. Wysokie ceny zaproszeń

Wstęp na aukcję Pride of Poland dla osób z grubym portfelem. Wysokie ceny zaproszeń 3 0

Każdy kto w tym roku będzie chciał zobaczyć aukcję Pride of Poland będzie musiał zapłacić za zaproszenie. I to nie mało. Organizatorzy właśnie podali, że zaproszenie kosztować będzie 450 zł.

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić
Alarm 24

Ciężarówka zaczęła się palić w trakcie jazdy. Strażacy musieli ją najpierw dogonić 17 2

Do zdarzenia doszło w Zemborzycach Tereszyńskich na drodze krajowej nr 19 pod Lublinem.

"Szewcy" z Krakowa w Teatrze Starym w Lublinie
22 września 2018, 16:00

"Szewcy" z Krakowa w Teatrze Starym w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W sobotę, 22 września o godz. 16 i 20 w Teatrze Starym (ul. Jezuicka) wystąpią artyści z Narodowego Starego Teatru w Krakowie ze spektaklem Szewcy.

Grzegorz Bonin w Motorze Lublin!

Grzegorz Bonin w Motorze Lublin! 63 10

To prawdziwy hit tego lata! Kontrakt z żółto-biało-niebieskimi podpisał były zawodnik Górnika Łęczna, Grzegorz Bonin

Dwa nowe żądła Górnika Łęczna

Dwa nowe żądła Górnika Łęczna 0 0

PIŁKARSKA II LIGA W sobotę Górnik Łęczna rozegra pierwszy mecz nowego sezonu gdzie w Wejherowie zagra z tamtejszym Gryfem. Na kilka dni przed tym spotkaniem do klubu dołączyło dwóch zawodników, którzy mają stanowić o sile ofensywnej zielono-czarnych

Plantacje malin na Ukrainie zniszczą polskie rolnictwo? Ministerstwo wsparło, marszałek już nie patronuje
film

Plantacje malin na Ukrainie zniszczą polskie rolnictwo? Ministerstwo wsparło, marszałek już nie patronuje 23 15

Czy 10 jednohektarowych plantacji ekologicznych malin na Ukrainie zniszczy polskie rolnictwo? Poseł Jarosław Sachajko twierdzi, że tak właśnie się stanie. I wypomina marszałkowi objęcie tej inicjatywy honorowym patronatem.

Biała Podlaska: Parkowanie w tym miejscu będzie płatne

Biała Podlaska: Parkowanie w tym miejscu będzie płatne 0 2

Miasto chce wprowadzić szlabany na nowo powstałym parkingu przy urzędzie miasta.

Budowa szkoły w Kazimierzu Dolnym wraca do prokuratury. "Decyzja o umorzeniu była przedwczesna"
galeria

Budowa szkoły w Kazimierzu Dolnym wraca do prokuratury. "Decyzja o umorzeniu była przedwczesna" 3 2

Prokuratura ponownie zbada sprawę budowy szkoły w Kazimierzu Dolnym. Chodzi o nieprawidłowości przy przetargu oraz zabezpieczeniu pobliskiej skarpy. Pierwsze postępowanie w tej sprawie umorzono.

"Włóczęgi" i "Dwie korony". Projekcje filmów przy Królewskiej 3
20 lipca 2018, 21:00

"Włóczęgi" i "Dwie korony". Projekcje filmów przy Królewskiej 3 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek i sobotę (20-21 lipca, godz. 21) w kinie plenerowym przy ul. Królewskiej 3 odbędą się projekcje filmów Włóczęgi i Dwie korony.

Koniec popularnej kawiarni w centrum Lublina. Przedsiębiorca oskarża wiceprezydenta

Koniec popularnej kawiarni w centrum Lublina. Przedsiębiorca oskarża wiceprezydenta 7 20

Doniesienie do prokuratury składa przedsiębiorca, któremu Centrum Kultury wypowiedziało umowę najmu pomieszczeń na lokal gastronomiczny „Szklarnia”. Sugeruje, że stał za tym zastępca prezydenta. – Nie było takich nacisków – mówi dyrektor CK. I tłumaczy, że przedsiębiorca po prostu naruszył zasady współpracy

Koncert przebojów Anny Jantar w Nałęczowie
20 lipca 2018, 19:00

Koncert przebojów Anny Jantar w Nałęczowie 0 0

W piątek, 20 lipca o godz. 19 w Zabytkowych Podziemiach w Nałęczowie (ul. Lipowa 27) odbędzie się wyjątkowy koncert przebojów Anny Jantar z udziałem Anny Kostkiewicz i Fryderyka Pieńkosia.

Biegał nago po ulicy w Lublinie. Chciał udowodnić dziewczynie, że ją kocha

Biegał nago po ulicy w Lublinie. Chciał udowodnić dziewczynie, że ją kocha 135 4

Mężczyzna, który biegał nago po al. Tysiąclecia usłyszał prokuratorskie zarzuty. 32-latek odpowie za posiadanie narkotyków. Biegając bez ubrania po ulicy chciał zaimponować swojej dziewczynie.

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu

Kobieta najechała na inny samochód. 6-letnie dziecko w szpitalu 2 0

Trzy osoby trafiły do szpitala po wypadku do którego doszło w Dąbrowie. Wśród nich jest 6-letnie dziecko.

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie

Dawali pożyczki, wyłudzali mieszkania. Proces nie ruszył, były policjant nie melduje się na komisariacie 2 3

Znów nie udało się rozpocząć procesu byłego policjanta i trzech jego kolegów oskarżonych o wyłudzenia. Panowie nie stawili się w sądzie, a były mundurowy – mimo że ma taki obowiązek – nie melduje się regularnie na komisariacie

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny?

Nie tylko policjanci chcą podwyżek. Inni mundurowi też. Ile zarabia strażnik graniczny? 22 20

Rozszerza się protest służb mundurowych. Do policjantów dołączyli strażnicy graniczni, celnicy, strażacy oraz strażnicy więzienni. – Jest bardzo mało kandydatów do służby i mnóstwo wakatów. Niewielu chce narażać zdrowie i życie za 2 tys. zł – mówi szef związków zawodowych w Straży Granicznej

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!