Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

19 grudnia 2012 r.
19:58
Edytuj ten wpis

Prokuratura oskarża: Policjanci bili po piętach

0 21 A A

17-latek spod Chełma poskarżył się ojcu, że policjanci bili go na przesłuchaniu. Tak rozpoczęło się śledztwo, które doprowadziło do oskarżenia dziewięciu funkcjonariuszy. Nigdy aż tylu nie stawało przed sądem w jednym procesie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
– Prokuratura Rejonowa w Puławach sporządziła akt oskarżenia przeciwko funkcjonariuszom Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Chełmie: Dariuszowi Z., Januszowi S., Pawłowi W., Tomasza B., Ireneuszowi Ł., Rafałowi Cz., którym zarzucono przekroczenie uprawnień i niedopełnieniu obowiązków służbowych – poinformowała Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Pod koniec 2009 roku policjanci prowadzili sprawę związaną ze sprzedażą narkotyków. Przesłuchiwali młodych mężczyzn, których podejrzewali o handel środkami odurzającymi. Według prokuratury chcieli wymusić od nich przyznanie się do winy: mieli bić ich pałką po stopach i rękami po głowie, straszyć. Przesłuchiwani częściowo przyznawali się, ale do mniejszej ilości przestępstw, niż chcieli policjanci.

Jeden z przesłuchiwanych, 17-latek spod Chełma, po wyjściu z komendy poskarżył się ojcu. Mężczyzna zabrał syna do szpitala, zlecił zrobienie obdukcji posiniaczonych stóp, a potem zawiadomił prokuraturę. Prokuratura w Chełmie wyłączyła się od prowadzenie śledztwa, bo na co dzień współpracowała z policjantami z "kryminalnego”. Śledztwo trafiło do Włodawy, a potem do Puław.

Prokuratura wylicza, że przy prowadzeniu sprawy związanej z handlem narkotykami, niedozwolone metody policjanci zastosowali wobec ośmiu osób. Kolejne zarzuty dotyczą przesłuchiwania mężczyzny w śledztwie dotyczącym rozboju. O zmuszanie go do przyznania się do winy oskarżeni zostali Piotr Dz. i Dariusz Z. z Wydziału Kryminalnego KMP w Chełmie oraz Marcin R., policjant Komisariatu Policji w Dorohusku.

– Wszyscy policjanci nie przyznali się do zarzuconych im czynów, zaprzeczają wersji podanej przez pokrzywdzonych – dodaje Syk-Jankowska.

Policjantom grozi do 10 lat więzienia. W ostatnich latach lubelskie prokuratury oskarżyły o brutalność kilku policjantów. Nie było jeszcze sprawy, w której na ławie oskarżonych zasiadłoby aż 9 funkcjonariuszy.
10 lat więzienia grozi policjantom za brutalne metody przesłuchań
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gienek / 4 czerwca 2013 r. o 21:16
0

robią psychotesty i ci którzy są prości i agresywni są wcielani do szeregów bo takich pachołków RYŻY  potrzebuje, durnych żeby łatwo nimi było kierować i silnych, agresywnych żeby napier...alali jak ludzie wyjdą na ulicę walczyć z systemem RYŻEGGO

Avatar
Kevin / 4 czerwca 2013 r. o 19:22
0

Policjanci to w większości psychopaci i degeneraci. Wszystkie przypadki nadużywania przez nich uprawnień powinny być nagłaśniane i surowo karane. Stop patologiom i bandytom w mundurach!

Avatar
Ojciec / 30 grudnia 2012 r. o 19:38
0
Ci policjanci z Chełma są głupi , powinni pójść z tą sprawa do telewizji. Wtedy by wyszło w końcu na jawa który z tych dealerów jest czyim synem i kuzynem. To jest "polityczna" sprawa! To jest jedna, wieka mistyfikacja!
Avatar
radny / 24 grudnia 2012 r. o 14:06
0
[quote name='Dziewica Joasia' timestamp='1356352866' post='713143']
pobić lub ubić dilera to nie żadne przestępstwo.Te ścierwa muszą zniknąć z naszego społeczeństwa i nie karmić nasze dzieci narkotykami.Nie tylko policja ale każdy zwykły obywatel powinien jak zobaczy dilera go napier***ać tym co ma tylko pod ręką.
[/quote]A co z tym senatorem,co dilerkę w sejmie i senacie wśród posłów uprawiał,jakoś wszystko ucichło,chyba znowu przez ten immunitet.
Avatar
Dziewica Joasia / 24 grudnia 2012 r. o 13:41
0
pobić lub ubić dilera to nie żadne przestępstwo.Te ścierwa muszą zniknąć z naszego społeczeństwa i nie karmić nasze dzieci narkotykami.Nie tylko policja ale każdy zwykły obywatel powinien jak zobaczy dilera go napier***ać tym co ma tylko pod ręką.
Avatar
Prof. Hołyst / 23 grudnia 2012 r. o 16:19
0
Wiktymologia kryminalna
Avatar
bingo / 23 grudnia 2012 r. o 13:10
0
jak zwykle wszystko na policję....oj biedna ta nasza polska policja....jak oni mają normalnie pracować łapać bandytów i przestępców jak co by nie zrobili to zaraz po prokuratorach są ciągani....i rozgrzeszani za byle co...czemu się nie zastanowicie co piszecie ludzie....ale najlepiej napisać głupoty....panowie Policjanci chcą mieć czyste miasto to tepią narkomanow złodziei bandytów....powinniście im jeszcze za to dziękować a nie szykanować....bo może przyjdzie taki dzień że wasze dziecko wyjdzie na ulicę i już z niej nie wróci bo dorwie je jakiś zboczony narkoman i zrobi mu krzywdę... i co wtedy też będzie wina policji....? wcale się nie dziwię że policjanci się buntują i nie chcą nic robić skoro potem są tego takie skutki....społeczeństwo powinno trzymać stronę policji a skoro nie trzyma to znaczy ,że popiera przestepców narkomanów itp.... w tym przypadku PAN RADNY (dobry znajomy wielu "szych" w mieście) czyli ojciec tego chłopaka niech się zastanowi nad wychowaniem synka bo skoro chłopak wkręcił się w takie towarzystwo to świadczy, że ojciec nie radzi sobie z synkiem i jego wychowaniem...a nie szuka winny w policjantach....i niech nie lata po gazetach żeby obsmarować policjantów....tylko niech pójdzie np. do biblioteki psychologicznej i wypożyczy sobie jakiś poradnik o wychowywaniu dzieci skoro sam sobie nie radzi....a policjantom życzę aby dalej wykonywali swoją pracę tak dobrze jak wykonywali ją do tej pory...

ps. a autor tego artykułu chyba nienawidzi policji bo to już kolejny niewiarygodny i nieprawdziwy artykuł na temat policji artykuł jest niepoprawny stylistycznie.... wstyd panie redaktorze....
jak zwykle wszystko na policję....oj biedna ta nasza polska policja....jak oni mają normalnie pracować łapać bandytów i przestępców jak co by nie zrobili to zaraz po prokuratorach są ciągani....i rozgrzeszani za byle co...czemu się nie zastanowicie co piszecie ludzie....ale najlepiej napisać głupoty....panowie Policjanci chcą mieć czyste miasto to tepią narkomanow złodziei bandytów....powinniście im jeszcze za to dziękować a nie szykanować....bo może przyjdzie taki dzień że wasze dziecko wyjdzie na ulicę i już z niej nie wróci bo dorwie je j... rozwiń
Avatar
bindon / 21 grudnia 2012 r. o 19:15
0
[quote name='yyyy' timestamp='1355949730' post='711715']
ciekawy jestem że nikt nie zainteresuje się wiarygodnością badań psychologicznych do policji. Każdego roku tysiące osób odrzuca się właśnie na tym etapie kwalifikacji ze względu na "nieodpowiedni charakter" a tymczasem do policji idą w większości proste chamy, buraki, albo wyszczekane bezmózgi z rodowodem... pomiot esbeków albo zomowców... ręce opadają. Policja jest nam potrzebna, ale w niej ludzie którzy się do czegoś nadają a nie to co mamy
[/quote] dobrze gada polac mu:)
[quote name='yyyy' timestamp='1355949730' post='711715']
ciekawy jestem że nikt nie zainteresuje się wiarygodnością badań psychologicznych do policji. Każdego roku tysiące osób odrzuca się właśnie na tym etapie kwalifikacji ze względu na "nieodpowiedni charakter" a tymczasem do policji idą w większości proste chamy, buraki, albo wyszczekane bezmózgi z rodowodem... pomiot esbeków albo zomowców... ręce opadają. Policja jest nam potrzebna, ale w niej ludzie którzy się do czegoś nadają a nie to co mamy
rozwiń
Avatar
ja / 21 grudnia 2012 r. o 10:57
0
Bić nie powinni ale czy ojciec nie zastanawiał się, co też jego dziecko robi? skąd ma pieniądze?a jak już się dowiedział z policji to czy wziął się za wychowanie syna, który innym przynosił śmierć?
Kiedyś było to nie do pomyślenia - jak w szkole dostało się dwóję i linijką w łapę, to nikt się nie przyznał w domu, bo mu jeszcze poprawili. Teraz dziecko ma zawsze rację - w ten sposób nie ma autorytetów , młodzież robi co chce i w d...ie ma wszystkie normy!!!
Avatar
miko / 21 grudnia 2012 r. o 10:49
0
[quote name='michał' timestamp='1356075972' post='712301']
bedzie jeszcze wiecej takich donosów!! psy maja chronic prawo a nie je naginać i brać z niego korzysci !! bija dzieci ktore sa niewinne bo kazdy wie ze chodzi o marihuane a nie jakies ciezkie dragi!! ciezkie dragi mozna wsadzic sobie w d*** i niech policja wtedy dziala !!a nie czepiaja sie zielonej koniczynki co wyrasta z gleby jak wasz zasrany chmiel ktorym codziennie sie narkotyzujecie brawo
[/quote]

poziom twojej wypowiedzi świdaczy o tym,że jednak szkodzi
[quote name='michał' timestamp='1356075972' post='712301']
bedzie jeszcze wiecej takich donosów!! psy maja chronic prawo a nie je naginać i brać z niego korzysci !! bija dzieci ktore sa niewinne bo kazdy wie ze chodzi o marihuane a nie jakies ciezkie dragi!! ciezkie dragi mozna wsadzic sobie w d*** i niech policja wtedy dziala !!a nie czepiaja sie zielonej koniczynki co wyrasta z gleby jak wasz zasrany chmiel ktorym codziennie sie narkotyzujecie brawo
[/quote]

... rozwiń
Avatar
gienek / 4 czerwca 2013 r. o 21:16
0

robią psychotesty i ci którzy są prości i agresywni są wcielani do szeregów bo takich pachołków RYŻY  potrzebuje, durnych żeby łatwo nimi było kierować i silnych, agresywnych żeby napier...alali jak ludzie wyjdą na ulicę walczyć z systemem RYŻEGGO

Avatar
Kevin / 4 czerwca 2013 r. o 19:22
0

Policjanci to w większości psychopaci i degeneraci. Wszystkie przypadki nadużywania przez nich uprawnień powinny być nagłaśniane i surowo karane. Stop patologiom i bandytom w mundurach!

Avatar
Ojciec / 30 grudnia 2012 r. o 19:38
0
Ci policjanci z Chełma są głupi , powinni pójść z tą sprawa do telewizji. Wtedy by wyszło w końcu na jawa który z tych dealerów jest czyim synem i kuzynem. To jest "polityczna" sprawa! To jest jedna, wieka mistyfikacja!
Avatar
radny / 24 grudnia 2012 r. o 14:06
0
[quote name='Dziewica Joasia' timestamp='1356352866' post='713143']
pobić lub ubić dilera to nie żadne przestępstwo.Te ścierwa muszą zniknąć z naszego społeczeństwa i nie karmić nasze dzieci narkotykami.Nie tylko policja ale każdy zwykły obywatel powinien jak zobaczy dilera go napier***ać tym co ma tylko pod ręką.
[/quote]A co z tym senatorem,co dilerkę w sejmie i senacie wśród posłów uprawiał,jakoś wszystko ucichło,chyba znowu przez ten immunitet.
Avatar
Dziewica Joasia / 24 grudnia 2012 r. o 13:41
0
pobić lub ubić dilera to nie żadne przestępstwo.Te ścierwa muszą zniknąć z naszego społeczeństwa i nie karmić nasze dzieci narkotykami.Nie tylko policja ale każdy zwykły obywatel powinien jak zobaczy dilera go napier***ać tym co ma tylko pod ręką.
Avatar
Prof. Hołyst / 23 grudnia 2012 r. o 16:19
0
Wiktymologia kryminalna
Avatar
bingo / 23 grudnia 2012 r. o 13:10
0
jak zwykle wszystko na policję....oj biedna ta nasza polska policja....jak oni mają normalnie pracować łapać bandytów i przestępców jak co by nie zrobili to zaraz po prokuratorach są ciągani....i rozgrzeszani za byle co...czemu się nie zastanowicie co piszecie ludzie....ale najlepiej napisać głupoty....panowie Policjanci chcą mieć czyste miasto to tepią narkomanow złodziei bandytów....powinniście im jeszcze za to dziękować a nie szykanować....bo może przyjdzie taki dzień że wasze dziecko wyjdzie na ulicę i już z niej nie wróci bo dorwie je jakiś zboczony narkoman i zrobi mu krzywdę... i co wtedy też będzie wina policji....? wcale się nie dziwię że policjanci się buntują i nie chcą nic robić skoro potem są tego takie skutki....społeczeństwo powinno trzymać stronę policji a skoro nie trzyma to znaczy ,że popiera przestepców narkomanów itp.... w tym przypadku PAN RADNY (dobry znajomy wielu "szych" w mieście) czyli ojciec tego chłopaka niech się zastanowi nad wychowaniem synka bo skoro chłopak wkręcił się w takie towarzystwo to świadczy, że ojciec nie radzi sobie z synkiem i jego wychowaniem...a nie szuka winny w policjantach....i niech nie lata po gazetach żeby obsmarować policjantów....tylko niech pójdzie np. do biblioteki psychologicznej i wypożyczy sobie jakiś poradnik o wychowywaniu dzieci skoro sam sobie nie radzi....a policjantom życzę aby dalej wykonywali swoją pracę tak dobrze jak wykonywali ją do tej pory...

ps. a autor tego artykułu chyba nienawidzi policji bo to już kolejny niewiarygodny i nieprawdziwy artykuł na temat policji artykuł jest niepoprawny stylistycznie.... wstyd panie redaktorze....
jak zwykle wszystko na policję....oj biedna ta nasza polska policja....jak oni mają normalnie pracować łapać bandytów i przestępców jak co by nie zrobili to zaraz po prokuratorach są ciągani....i rozgrzeszani za byle co...czemu się nie zastanowicie co piszecie ludzie....ale najlepiej napisać głupoty....panowie Policjanci chcą mieć czyste miasto to tepią narkomanow złodziei bandytów....powinniście im jeszcze za to dziękować a nie szykanować....bo może przyjdzie taki dzień że wasze dziecko wyjdzie na ulicę i już z niej nie wróci bo dorwie je j... rozwiń
Avatar
bindon / 21 grudnia 2012 r. o 19:15
0
[quote name='yyyy' timestamp='1355949730' post='711715']
ciekawy jestem że nikt nie zainteresuje się wiarygodnością badań psychologicznych do policji. Każdego roku tysiące osób odrzuca się właśnie na tym etapie kwalifikacji ze względu na "nieodpowiedni charakter" a tymczasem do policji idą w większości proste chamy, buraki, albo wyszczekane bezmózgi z rodowodem... pomiot esbeków albo zomowców... ręce opadają. Policja jest nam potrzebna, ale w niej ludzie którzy się do czegoś nadają a nie to co mamy
[/quote] dobrze gada polac mu:)
[quote name='yyyy' timestamp='1355949730' post='711715']
ciekawy jestem że nikt nie zainteresuje się wiarygodnością badań psychologicznych do policji. Każdego roku tysiące osób odrzuca się właśnie na tym etapie kwalifikacji ze względu na "nieodpowiedni charakter" a tymczasem do policji idą w większości proste chamy, buraki, albo wyszczekane bezmózgi z rodowodem... pomiot esbeków albo zomowców... ręce opadają. Policja jest nam potrzebna, ale w niej ludzie którzy się do czegoś nadają a nie to co mamy
rozwiń
Avatar
ja / 21 grudnia 2012 r. o 10:57
0
Bić nie powinni ale czy ojciec nie zastanawiał się, co też jego dziecko robi? skąd ma pieniądze?a jak już się dowiedział z policji to czy wziął się za wychowanie syna, który innym przynosił śmierć?
Kiedyś było to nie do pomyślenia - jak w szkole dostało się dwóję i linijką w łapę, to nikt się nie przyznał w domu, bo mu jeszcze poprawili. Teraz dziecko ma zawsze rację - w ten sposób nie ma autorytetów , młodzież robi co chce i w d...ie ma wszystkie normy!!!
Avatar
miko / 21 grudnia 2012 r. o 10:49
0
[quote name='michał' timestamp='1356075972' post='712301']
bedzie jeszcze wiecej takich donosów!! psy maja chronic prawo a nie je naginać i brać z niego korzysci !! bija dzieci ktore sa niewinne bo kazdy wie ze chodzi o marihuane a nie jakies ciezkie dragi!! ciezkie dragi mozna wsadzic sobie w d*** i niech policja wtedy dziala !!a nie czepiaja sie zielonej koniczynki co wyrasta z gleby jak wasz zasrany chmiel ktorym codziennie sie narkotyzujecie brawo
[/quote]

poziom twojej wypowiedzi świdaczy o tym,że jednak szkodzi
[quote name='michał' timestamp='1356075972' post='712301']
bedzie jeszcze wiecej takich donosów!! psy maja chronic prawo a nie je naginać i brać z niego korzysci !! bija dzieci ktore sa niewinne bo kazdy wie ze chodzi o marihuane a nie jakies ciezkie dragi!! ciezkie dragi mozna wsadzic sobie w d*** i niech policja wtedy dziala !!a nie czepiaja sie zielonej koniczynki co wyrasta z gleby jak wasz zasrany chmiel ktorym codziennie sie narkotyzujecie brawo
[/quote]

... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sobota pochmurna i chłodna w całym kraju. Kiedy spadnie śnieg?
film

Sobota pochmurna i chłodna w całym kraju. Kiedy spadnie śnieg?

W sobotę będzie pochmurno z rozpogodzeniami z wyjątkiem północno-wschodniej części kraju. Tam należy spodziewać się dużego zachmurzenia i przelotnych opadów śniegu do 1-3 centymetrów. Pod wieczór w Małopolsce i na Górnym Śląsku pojawią się opady śniegu z deszczem. Temperatura maksymalna wyniesie od 1 stopnia Celsjusza na Suwalszczyźnie, przez 2 st. C w centrum kraju, do 6 st. C na Podkarpaciu. Wiatr będzie południowy i zachodni, słaby i umiarkowany, na wschodzie okresami dość silny.

Ruch Chorzów – Motor Lublin 0:0. Cenny punkt mimo gry w dziesiątkę

Ruch Chorzów – Motor Lublin 0:0. Cenny punkt mimo gry w dziesiątkę

Motor nadal traci do Ruchu osiem punktów. Piątkowe starcie obu ekip zakończyło się bezbramkowym remisem. A ten wynik na pewno dużo bardziej cieszy ekipę z Lublina, która od 37 minuty musiała grać w dziesiątkę po czerwonej kartce, jaką obejrzał Vitinho.

LAS Christmas - warsztaty w Centrum Kultury
4 grudnia 2021, 10:00

LAS Christmas - warsztaty w Centrum Kultury

To miała być kolejna odsłona warsztatów organizowanych co roku przez Pracownię Sztuczka z Centrum Kultury. Ale tym razem pomysłodawcy projektu pragną włączyć się w pomoc dla tych, którzy działają w związku z kryzysem na granicy.

Tak pofruwasz w Zamościu. Będzie wyciąg do wodnych akrobacji

Tak pofruwasz w Zamościu. Będzie wyciąg do wodnych akrobacji

Nad Zalewem Miejskim będzie można uprawiać wakeboarding. Miasto szuka wykonawców projektu wyciągu. Użytkownicy mają startować z brzegu w okolicy plaży, a efektowny zwrot zrobią w pobliżu wyspy

Dokąd dojedziemy pociągiem? Zmienia się rozkład jazdy, pojawią się nowe połączenia
Magazyn

Dokąd dojedziemy pociągiem? Zmienia się rozkład jazdy, pojawią się nowe połączenia

Za dwa tygodnie zacznie obowiązywać nowy rozkład jazdy pociągów. Pojawi się nowe połączenie z Lublina do Warszawy, do Parczewa powrócą pociągi, nie wrócą za to kursy do lotniska. Do Trójmiasta wciąż nie będzie można dotrzeć bez przesiadki.

Miliardy za cyfrową sztukę. Jej popularność ciągle rośnie

Miliardy za cyfrową sztukę. Jej popularność ciągle rośnie

W pierwszych trzech kwartałach tego roku wartość światowej sprzedaży NFT, czyli niewymienialnych tokenów, osiągnęła poziom 3,5 mld dolarów – wynika z raportu „Hiscox Online Art Trade Report 2021”. Szybko rosnącą popularność zyskuje zwłaszcza obrót cyfrową sztuką.

Skopali go, bo nie chciał ich poczęstować papierosem. To trzej nastolatkowie

Skopali go, bo nie chciał ich poczęstować papierosem. To trzej nastolatkowie

Policjanci zatrzymali trzech nastolatków - dwóch 15-latków i 16-latka - którzy pobili pracownika sklepu. Jak się okazało, mężczyzna nie chciał ich poczęstować papierosem

"Musimy działać szybko i zdecydowanie". Szefowa Komisji Europejskiej o nowym wariancie koronawirusa
film

"Musimy działać szybko i zdecydowanie". Szefowa Komisji Europejskiej o nowym wariancie koronawirusa

Bruksela, Belgia. Przewodnicząca Komisji Europejskiej Ursula von der Leyen wezwała do zawieszenia połączeń lotniczych do miejsc, w których wykryto nowy wariant koronawirusa B.1.1.529. - Ważne jest, abyśmy wszyscy w Europie działali w sposób szybki, zdecydowany i jednolity - powiedziała. Wezwała też do szczepień przeciw koronawirusowi.

Lekarze i ratownicy z SOR na zwolnieniach, a co z pacjentami? Zebrał się sztab kryzysowy

Lekarze i ratownicy z SOR na zwolnieniach, a co z pacjentami? Zebrał się sztab kryzysowy

Pacjentów w stanie zagrożenia życia mają od dzisiaj do poniedziałku przyjmować wszystkie szpitale z Lublina i okolic. Nie tylko te, które mają SOR-y. To efekt posiedzenia Wojewódzkiego Zespołu Zarządzania Kryzysowego, które po masowych zwolnieniach lekarskich w SPSK4 w Lublinie zwołał wojewoda.

Katarzyna Piasecka z programem "Moje Tabu" w Puławach
30 listopada 2021, 20:00

Katarzyna Piasecka z programem "Moje Tabu" w Puławach

Klub Peweks w Puławach (ul. Centralna 1) zaprasza na stand-up Katarzyny Piaseckiej, który odbędzie się 30 listopada o godz. 20.

Ministerstwo Zdrowia: Zaledwie 1,1 proc. w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych

Ministerstwo Zdrowia: Zaledwie 1,1 proc. w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych

Zaledwie 1,1 proc. osób w pełni zaszczepionych przeciw COVID-19 zostało zakażonych. Wśród wszystkich zgonów osób zakażonych koronawirusem 5,69 proc. stanowiły osoby zaszczepione, zgony nie są związane ze szczepieniem – poinformowało w piątek Ministerstwo Zdrowia.

Polska kontra Rosja w barażu o awans do MŚ w Katarze

Polska kontra Rosja w barażu o awans do MŚ w Katarze

W piątek reprezentacja Polski poznała pierwszego rywala w walce o udział w mistrzostwach świata, które odbędą się w Katarze. Biało-Czerwoni na początek baraży o mundial zmierzą się z Rosją.

Lubelskie: Fala podwyżek dla wójtów. Radni muszą je przyznawać

Lubelskie: Fala podwyżek dla wójtów. Radni muszą je przyznawać

Zgodnie z nowymi przepisami, wszyscy wójtowie, burmistrzowie i prezydenci miast otrzymają wkrótce znaczące podwyżki wynagrodzeń. Rekordziści będą zarabiali ok. 20 tys. zł miesięcznie. Uchwały w tej sprawie samorządy podejmą w tym lub przyszłym miesiącu.

Koszykarska reprezentacja Polski zagra w hali Globus z Niemcami

Koszykarska reprezentacja Polski zagra w hali Globus z Niemcami

W niedzielę o godz. 20 w hali Globus reprezentacja Polski podejmie Niemcy w drugiej kolejce eliminacji mistrzostw świata

Odznaczenia i awanse w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim. "To żywy organizm" [zdjęcia]
galeria

Odznaczenia i awanse w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim. "To żywy organizm" [zdjęcia]

Odznaki za zasługi w pracy penitencjarnej oraz awanse nadania stopni służby więziennej funkcjonariuszom zakładu karnego. W piątek w Zakładzie Karnym w Opolu Lubelskim, odbyła się uroczystość z okazji Święta Niepodległości

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!