Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

3 czerwca 2008 r.
10:52
Edytuj ten wpis

Spłonął Zajazd "Trzy Dęby" (zdjęcia)

0 23 A A

Dziś w nocy w podchełmskim Janowie spłonął popularny Zajazd "Trzy Dęby”.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Strażacy zostali wezwani do pożaru o godz. 1.30 w nocy. W akcji ratowniczej wzięło udział 11 jednostek.

- To była trudna akcja - mówi Mirosław Lewkowicz, dowódca strażaków. - Wiatr zmieniał kierunek i utrudniał nam zadanie.

Ogień strawił pokryty gontem dach. Na szczęście nie rozprzestrzenił się na pomieszczenia. Cały budynek został jednak przemoczony i zadymiony.

- Tyle pracy i pieniędzy poszło na marne i to przed sezonem - rozpacza Henryk Wójtowicz, właściciel zajazdu. - Teraz trzeba wszystko zaczynać od nowa.

Wójtowicz chce jak najszybciej rozpocząć remont. Podejrzewa, że zajmie mu to co najmniej trzy miesiące. Straty wycenia na ponad milion złotych. Przyczyny pożaru nie są jeszcze znane. (bar)

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 4 listopada 2008 o 13:11
0
Zgadzam się całkowicie z przedmówcą.
Zajazd był wspaniałym miejscem, z ktorym wiąże się wiele moich wspomnień.
Niektórzy ludzie są naprawdę podli!, pisząc że własciciel sam zaaranżował podpalenie(co za prostacy!) oby nikogo nie spotkala taka tragedia jak P.Wojtowicza.
Życze mu wszystkiego dobrego.
Avatar
Obserwator / 25 sierpnia 2008 o 16:51
0
~chełmianin~ napisał:
Ja to słyszałem ze źródeł których ujawnić tu nie mogę, że Wójtowicz zaaranżował całe to podpalenie... Jeśli to nieprawda to bardzo się ciesze, bo człowiek ten jest kompletnym idiotą... a swoich pracowników traktuje jak g.... . Taka jest cała prawda o Henryku W.

Slyszec a wiedziec to ogromna roznica. Wiele sie slyszy ale nie zawsze to co slyszymy potwierdza sie w zeczywistosci.
Wnosze po tesci charakterystyki osoby P. Wojtowicza ze musiales chyba tego doswiadczyc na wlasnej skorze.? Uzywajac tak mocnych argumentow musisz miec pewnosc co do tego jaki ten P Wojtowicz jest a skoro juz jestes pewny tego i oficjalnie otym piszesz to nic nie stoi na przeszkodzie zebys sie przedstawil kim jestes zeby to bylo wiarygodne, inaczej to moze byc tylko odebrane jako kolejny stek bezzasadnych zazutow zawistnego/zazdrosnego ,, nieroba''. Co do traktowania ludzi/pracownikow ciezko jest sie z toba zgodzic patrzac nato ze od wielu juz lat widzi sie tam te same twaze. Traktowanie? Hymm. Wlasnie! Moze ci chodzi oto ze jest wymagajacym pracodawca? Wtym niema wiec nic dziwnego ze wymaga od ludzi by to co robia robili dobrze i tak jak on tego chce bo to on jest pracodawca i od solidnosci w kazdym szczegole bierze sie renoma.

Teraz ogolnie.
Przeczytalem wszystkie kometarze i tak jak niektorzy przyznaje ze jestem rozczarowany poziomem pewnych wypowiedzi ale coz nie mozna wymagac by kazdy mial takie samo zdanie na temat tego zdzenia a takze P. Wojtowicza. Sposob w jaki zostaly one wyrazone wola o pomste z nieba ale nic nato nie poradzimy poniewaz jestem niemal ze pewny ze to sa ludzie ktorzy niczego w zyciu nie osiagneli i nie osagna z racji wlasnego lenistwa i czekania na manna z nieba. Pozatym to jedyne pasujace okreslenie tych osob to Prostacy!, gdyby bylo inaczej i naprawde mieli by powody cokolwiek zazucac zrobili by to na wyzszym lub nizszym poziomie ale wtedy by to nikogo nie razilo.

Szkoda ze nie potarafimy doceniac tego ze dzieki takim ludziom jak P .Wojtowicz i wielu mu podobnych w naszym miescie, wpywa na poprawe wizerunku naszego miasta i leprza stope zyciowa ale niestety nie kazdemu jest dane to zrozumiec.

P.S.
Nie jest jeszcze tak zle w naszym miescie sadzac po tych normalnych postach.
Pozdrawiam wszystkich rozsadnie podchodzacych do tematu.
Dodam jescze ze tez sie zgadzam z tym ze to byl najleprzy lokal w Chelmie i mam nadzieje ze juz nie dlugo bedzie zpowrotem czego serdecznie zycze wlascicielowi i stalym klijetom.
Jeszcze na marginesie do pana propagujacego lokal w zoltancach czy gdzies tam .... a moze to pan maczal paluszki w tym podpaleniu?

Slyszec a wiedziec to ogromna roznica. Wiele sie slyszy ale nie zawsze to co slyszymy potwierdza sie w zeczywistosci.
Wnosze po tesci charakterystyki osoby P. Wojtowicza ze musiales chyba tego doswiadczyc na wlasnej skorze.? Uzywajac tak mocnych argumentow musisz miec pewnosc co do tego jaki ten P Wojtowicz jest a skoro juz jestes pewny tego i oficjalnie otym piszesz to nic nie stoi na przeszkodzie zebys sie przedstawil kim jestes zeby to bylo wiarygodne, inaczej to moze byc tylko odebrane jako kolejny stek bezza... rozwiń
Avatar
Gość / 29 czerwca 2008 o 15:51
0
8529F7 napisał:
Ty chamie, ze ci sie udalo wyjechadz ztad nie znaczy prawa do obrazania nas, co to w rodzinnym domu na warcie polskosci stoim.

Apropo obrony polskości... to na początek zapraszam na kurs języka polskiego, bo widzę że kilka lekcji z ortografii się opusciło. He He
Avatar
gosc / 26 czerwca 2008 o 11:23
0
kazik napisał:
Niestety, ale podejrzewam, ze szybko się to nie zmieni...

To jest dramat. Nikt mu za darmo tego nie dał a tu teksty o mafiozach urzędasach, poziom ... jaki poziom, poniżej krytyki cieszyć się z takiej tragedii.
Ale to tak już jest jak się samemu nic nie osiągnęło to się ciągnie innych do swojego poziomu.

Nie spłoną tylko budynek, także wspomnienia ludzi co przeżyli tam wspaniałe chwile wesel, komunii czy po prostu dobrej popijawy, wizytówki Chełma, i znaku jak się wracało z trasy westchnienie "o 3 dęby już jestem w domu"...one zawsze były odkąd pamiętam... jest mi bardzo żal człowieka i miejsca, mam nadzieję że szybko odbuduje.

wszystkiego dobrego i niech was omijają takie tragedie.

To jest dramat. Nikt mu za darmo tego nie dał a tu teksty o mafiozach urzędasach, poziom ... jaki poziom, poniżej krytyki cieszyć się z takiej tragedii.
Ale to tak już jest jak się samemu nic nie osiągnęło to się ciągnie innych do swojego poziomu.

Nie spłoną tylko budynek, także wspomnienia ludzi co przeżyli tam wspaniałe chwile wesel, komunii czy po prostu dobrej popijawy, wizytówki Chełma, i znaku jak się wracało z trasy westchnienie "o 3 dęby już jestem w domu"...one zawsze były odkąd pami... rozwiń
Avatar
kazik / 23 czerwca 2008 o 14:18
0
Slawcio. napisał:
Z niesmakiem przeczytalem kilka komentarzy moich "ziomkow" i doszedlem do wniosku, ze w Chelmie nic nie zmienilo sie mimo uplywu lat.
Nienawisc do blizniego, zawisc i wyszukiwanie powodow do pogardy. Przykre, zalosne i takie typowo chelmskie z okresu, kiedy opuszczalem to miasto.


Niestety, ale podejrzewam, ze szybko się to nie zmieni...
Avatar
Chełmski Wortal Ślubny / 20 czerwca 2008 o 15:37
0
na pewno maja juz zalatwione miejsca w innych domach weselnych...w chelmie jest ich przeciez duzy wybor i na pewno nie wszystkie mialy pozajmowane soboty
Avatar
Gość / 20 czerwca 2008 o 12:30
0
Ciekawe jaki miny maja Ci co sobie zarezerwowali terminy na wesela na najbliższy czas?
Avatar
~chełmianin~ / 17 czerwca 2008 o 19:17
0
Ja to słyszałem ze źródeł których ujawnić tu nie mogę, że Wójtowicz zaaranżował całe to podpalenie... Jeśli to nieprawda to bardzo się ciesze, bo człowiek ten jest kompletnym idiotą... a swoich pracowników traktuje jak g.... . Taka jest cała prawda o Henryku W.
Avatar
ane / 14 czerwca 2008 o 23:11
0
Uważam ze Trzy Deby maja swój klimat, i dlatego innym takim podobnym lokalom duzo brakuje aby chociaz w minimalny sposob jemu dorownac. To wspaniale miejsce na wesela.Sama sie zdecydowalam na wesele w tym Zajezdzie (na szczescie w nastepnym roku)Pa
Avatar
Mirek. / 5 czerwca 2008 o 18:54
0
Czytam i oczom nie wierz, jak mozna byc prymitywnym obserwatorem rzeczywistosci nas otaczajacej.
Przeciez "Trze Deby", to miejsce pracy dla wielu osob, to chlem na stolach wielu rodzin,to wplywy do Skarbu Panstwa z tytuli podatkow,
to wreszcie miejsce spotkan licznych mieszkancow naszego miasta.
Dlaczego jestesmy tak podli i zaraz musimy pluc inwektywami s stosunku do naszych bliznich?
Nigdy chyba tego nie potrafie zrozumiec
Avatar
Gość / 4 listopada 2008 o 13:11
0
Zgadzam się całkowicie z przedmówcą.
Zajazd był wspaniałym miejscem, z ktorym wiąże się wiele moich wspomnień.
Niektórzy ludzie są naprawdę podli!, pisząc że własciciel sam zaaranżował podpalenie(co za prostacy!) oby nikogo nie spotkala taka tragedia jak P.Wojtowicza.
Życze mu wszystkiego dobrego.
Avatar
Obserwator / 25 sierpnia 2008 o 16:51
0
~chełmianin~ napisał:
Ja to słyszałem ze źródeł których ujawnić tu nie mogę, że Wójtowicz zaaranżował całe to podpalenie... Jeśli to nieprawda to bardzo się ciesze, bo człowiek ten jest kompletnym idiotą... a swoich pracowników traktuje jak g.... . Taka jest cała prawda o Henryku W.

Slyszec a wiedziec to ogromna roznica. Wiele sie slyszy ale nie zawsze to co slyszymy potwierdza sie w zeczywistosci.
Wnosze po tesci charakterystyki osoby P. Wojtowicza ze musiales chyba tego doswiadczyc na wlasnej skorze.? Uzywajac tak mocnych argumentow musisz miec pewnosc co do tego jaki ten P Wojtowicz jest a skoro juz jestes pewny tego i oficjalnie otym piszesz to nic nie stoi na przeszkodzie zebys sie przedstawil kim jestes zeby to bylo wiarygodne, inaczej to moze byc tylko odebrane jako kolejny stek bezzasadnych zazutow zawistnego/zazdrosnego ,, nieroba''. Co do traktowania ludzi/pracownikow ciezko jest sie z toba zgodzic patrzac nato ze od wielu juz lat widzi sie tam te same twaze. Traktowanie? Hymm. Wlasnie! Moze ci chodzi oto ze jest wymagajacym pracodawca? Wtym niema wiec nic dziwnego ze wymaga od ludzi by to co robia robili dobrze i tak jak on tego chce bo to on jest pracodawca i od solidnosci w kazdym szczegole bierze sie renoma.

Teraz ogolnie.
Przeczytalem wszystkie kometarze i tak jak niektorzy przyznaje ze jestem rozczarowany poziomem pewnych wypowiedzi ale coz nie mozna wymagac by kazdy mial takie samo zdanie na temat tego zdzenia a takze P. Wojtowicza. Sposob w jaki zostaly one wyrazone wola o pomste z nieba ale nic nato nie poradzimy poniewaz jestem niemal ze pewny ze to sa ludzie ktorzy niczego w zyciu nie osiagneli i nie osagna z racji wlasnego lenistwa i czekania na manna z nieba. Pozatym to jedyne pasujace okreslenie tych osob to Prostacy!, gdyby bylo inaczej i naprawde mieli by powody cokolwiek zazucac zrobili by to na wyzszym lub nizszym poziomie ale wtedy by to nikogo nie razilo.

Szkoda ze nie potarafimy doceniac tego ze dzieki takim ludziom jak P .Wojtowicz i wielu mu podobnych w naszym miescie, wpywa na poprawe wizerunku naszego miasta i leprza stope zyciowa ale niestety nie kazdemu jest dane to zrozumiec.

P.S.
Nie jest jeszcze tak zle w naszym miescie sadzac po tych normalnych postach.
Pozdrawiam wszystkich rozsadnie podchodzacych do tematu.
Dodam jescze ze tez sie zgadzam z tym ze to byl najleprzy lokal w Chelmie i mam nadzieje ze juz nie dlugo bedzie zpowrotem czego serdecznie zycze wlascicielowi i stalym klijetom.
Jeszcze na marginesie do pana propagujacego lokal w zoltancach czy gdzies tam .... a moze to pan maczal paluszki w tym podpaleniu?

Slyszec a wiedziec to ogromna roznica. Wiele sie slyszy ale nie zawsze to co slyszymy potwierdza sie w zeczywistosci.
Wnosze po tesci charakterystyki osoby P. Wojtowicza ze musiales chyba tego doswiadczyc na wlasnej skorze.? Uzywajac tak mocnych argumentow musisz miec pewnosc co do tego jaki ten P Wojtowicz jest a skoro juz jestes pewny tego i oficjalnie otym piszesz to nic nie stoi na przeszkodzie zebys sie przedstawil kim jestes zeby to bylo wiarygodne, inaczej to moze byc tylko odebrane jako kolejny stek bezza... rozwiń
Avatar
Gość / 29 czerwca 2008 o 15:51
0
8529F7 napisał:
Ty chamie, ze ci sie udalo wyjechadz ztad nie znaczy prawa do obrazania nas, co to w rodzinnym domu na warcie polskosci stoim.

Apropo obrony polskości... to na początek zapraszam na kurs języka polskiego, bo widzę że kilka lekcji z ortografii się opusciło. He He
Avatar
gosc / 26 czerwca 2008 o 11:23
0
kazik napisał:
Niestety, ale podejrzewam, ze szybko się to nie zmieni...

To jest dramat. Nikt mu za darmo tego nie dał a tu teksty o mafiozach urzędasach, poziom ... jaki poziom, poniżej krytyki cieszyć się z takiej tragedii.
Ale to tak już jest jak się samemu nic nie osiągnęło to się ciągnie innych do swojego poziomu.

Nie spłoną tylko budynek, także wspomnienia ludzi co przeżyli tam wspaniałe chwile wesel, komunii czy po prostu dobrej popijawy, wizytówki Chełma, i znaku jak się wracało z trasy westchnienie "o 3 dęby już jestem w domu"...one zawsze były odkąd pamiętam... jest mi bardzo żal człowieka i miejsca, mam nadzieję że szybko odbuduje.

wszystkiego dobrego i niech was omijają takie tragedie.

To jest dramat. Nikt mu za darmo tego nie dał a tu teksty o mafiozach urzędasach, poziom ... jaki poziom, poniżej krytyki cieszyć się z takiej tragedii.
Ale to tak już jest jak się samemu nic nie osiągnęło to się ciągnie innych do swojego poziomu.

Nie spłoną tylko budynek, także wspomnienia ludzi co przeżyli tam wspaniałe chwile wesel, komunii czy po prostu dobrej popijawy, wizytówki Chełma, i znaku jak się wracało z trasy westchnienie "o 3 dęby już jestem w domu"...one zawsze były odkąd pami... rozwiń
Avatar
kazik / 23 czerwca 2008 o 14:18
0
Slawcio. napisał:
Z niesmakiem przeczytalem kilka komentarzy moich "ziomkow" i doszedlem do wniosku, ze w Chelmie nic nie zmienilo sie mimo uplywu lat.
Nienawisc do blizniego, zawisc i wyszukiwanie powodow do pogardy. Przykre, zalosne i takie typowo chelmskie z okresu, kiedy opuszczalem to miasto.


Niestety, ale podejrzewam, ze szybko się to nie zmieni...
Avatar
Chełmski Wortal Ślubny / 20 czerwca 2008 o 15:37
0
na pewno maja juz zalatwione miejsca w innych domach weselnych...w chelmie jest ich przeciez duzy wybor i na pewno nie wszystkie mialy pozajmowane soboty
Avatar
Gość / 20 czerwca 2008 o 12:30
0
Ciekawe jaki miny maja Ci co sobie zarezerwowali terminy na wesela na najbliższy czas?
Avatar
~chełmianin~ / 17 czerwca 2008 o 19:17
0
Ja to słyszałem ze źródeł których ujawnić tu nie mogę, że Wójtowicz zaaranżował całe to podpalenie... Jeśli to nieprawda to bardzo się ciesze, bo człowiek ten jest kompletnym idiotą... a swoich pracowników traktuje jak g.... . Taka jest cała prawda o Henryku W.
Avatar
ane / 14 czerwca 2008 o 23:11
0
Uważam ze Trzy Deby maja swój klimat, i dlatego innym takim podobnym lokalom duzo brakuje aby chociaz w minimalny sposob jemu dorownac. To wspaniale miejsce na wesela.Sama sie zdecydowalam na wesele w tym Zajezdzie (na szczescie w nastepnym roku)Pa
Avatar
Mirek. / 5 czerwca 2008 o 18:54
0
Czytam i oczom nie wierz, jak mozna byc prymitywnym obserwatorem rzeczywistosci nas otaczajacej.
Przeciez "Trze Deby", to miejsce pracy dla wielu osob, to chlem na stolach wielu rodzin,to wplywy do Skarbu Panstwa z tytuli podatkow,
to wreszcie miejsce spotkan licznych mieszkancow naszego miasta.
Dlaczego jestesmy tak podli i zaraz musimy pluc inwektywami s stosunku do naszych bliznich?
Nigdy chyba tego nie potrafie zrozumiec
Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin: Miasto dołoży połowę do wymiany pieca. Jak zdobyć dofinansowanie?

Lublin: Miasto dołoży połowę do wymiany pieca. Jak zdobyć dofinansowanie? 2 9

1 mln zł zamierza wydać Ratusz na dotacje dla osób pozbywających się pieców oraz kotłów na węgiel. Urząd Miasta zapewnia, że każdemu zainteresowanemu zwróci połowę kwoty wydanej na wymianę pieca. W taki sposób samorząd chce się przyczynić do poprawy stanu powietrza, którym oddychamy

Pogoń Szczecin – MKS Perła Lublin 19:26. Teraz czas na Francuzki

Pogoń Szczecin – MKS Perła Lublin 19:26. Teraz czas na Francuzki 3 0

MKS Perła zdecydowanie pokonał Pogoń Szczecin. Teraz podopieczne Roberta Lisa koncentrują się już tylko na sobotniej rywalizacji z E.S. Besancon Feminin rozgrywanej w ramach trzeciej rundy kwalifikacyjnej Pucharu EHF

Farsa na stacji kolejowej w Chełmie. Pasażerowie musieli wchodzić do pociągu przez okno! [foto]
alarm24

Farsa na stacji kolejowej w Chełmie. Pasażerowie musieli wchodzić do pociągu przez okno! [foto] 110 15

Tego pasażerowie, którzy czekali na stacji Chełm Miasto na pociąg TLK „Ogiński”, się nie spodziewali. W poniedziałek przed południem na peronie zatrzymał się chyba najkrótszy w historii spółki PKP Intercity skład – lokomotywa z jednym wagonem

Lublin: Subway zniknął z deptaka. Już wiadomo, co powstanie po nim

Lublin: Subway zniknął z deptaka. Już wiadomo, co powstanie po nim 65 12

Znana nad Bałtykiem i na zachodzie Polski sieć franczyzowa Stara Pączkarnia trafi do nas. Pierwszych smakołyków będzie można spróbować pod koniec miesiąca  

Kierowca MPK Lublin nie patrzył na ulicę. Pasażer zrobił mu zdjęcie

Kierowca MPK Lublin nie patrzył na ulicę. Pasażer zrobił mu zdjęcie 65 16

Kierowca trolejbusu wiózł pasażerów wpatrzony w telefon komórkowy. Po skardze naszego Czytelnika trafił na dywanik. MPK zapewnia, że nie będzie tolerować takiej jazdy. W tym roku do Zarządu Transportu Miejskiego wpłynęło już 12 skarg na kierowców używających telefonów za kierownicą

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę sportową
film

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę sportową 0 3

Agnieszka Radwańska zakończyła karierę. Najlepsza polska tenisistka ostatnich lat poinformowała o swojej decyzji za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Problem z pracami na stadionie żużlowym w Lublinie. Wykonawca chce za dużo pieniędzy

Problem z pracami na stadionie żużlowym w Lublinie. Wykonawca chce za dużo pieniędzy 26 11

W środę unieważniony został przetarg na zaprojektowanie i wykonanie remontu odwodnienia toru żużlowego na stadionie przy Al. Zygmuntowskich.

Tribute To... Muzyczny hołd dla gwiazd w hali Globus w Lublinie
18 listopada 2018, 20:00

Tribute To... Muzyczny hołd dla gwiazd w hali Globus w Lublinie 5 0

Co Gdzie Kiedy. Podczas koncertu współcześni polscy wykonawcy złożą hołd takim wokalistom jak Prince, Michael Jackson, George Michael, Amy Winehouse, Whitney Houston, Joe Cocker, Freddie Mercury i John Lennon.

Monika Skinder zaliczyła rewelacyjny początek sezonu

Monika Skinder zaliczyła rewelacyjny początek sezonu 0 0

Monika Skinder zajęła piąte miejsce w biegu sprinterskim w Olos

Śmierć studentki z Białorusi w Lublinie. Jest śledztwo prokuratury

Śmierć studentki z Białorusi w Lublinie. Jest śledztwo prokuratury 19 14

Prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie śmierci 17-latki z Białorusi. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dziewczyna wyskoczyła z okna jednego z akademików.

Kieszonkowiec grasował w lubelskich autobusach. Takiego złodzieja mało kto się spodziewał

Kieszonkowiec grasował w lubelskich autobusach. Takiego złodzieja mało kto się spodziewał 16 3

55-latka z Lublina okradała pasażerów komunikacji miejskiej. Jej łupem padły dokumenty, karty bankomatowe, pieniądze i telefon. Kobieta została zatrzymana przez policjantów.

Gmina żydowska chce zwrotu kamienicy. Nie składa broni mimo porażki w sądzie

Gmina żydowska chce zwrotu kamienicy. Nie składa broni mimo porażki w sądzie 3 15

Gmina Wyznaniowa Żydowska dalej walczy o zwrot kamienicy przy placu Wolności w Białej Podlaskiej. Wniosła teraz skargę kasacyjną od wyroku Sądu Apelacyjnego w Lublinie.

Wjechał w słup galerii handlowej. Skończyło się tragicznie
film

Wjechał w słup galerii handlowej. Skończyło się tragicznie 0 5

Tarnów. Do tragicznego w skutkach zdarzenia drogowego doszło dziś przed południem na wysokości Galerii Tarnovia.

Górnik Łęczna wygrał z Orlętami Kielce 4:1, ale jeszcze nie świętuje awansu do CLJ

Górnik Łęczna wygrał z Orlętami Kielce 4:1, ale jeszcze nie świętuje awansu do CLJ 29 0

Solidną zaliczkę z Kielc przywieźli piłkarze Górnika Łęczna. Zielono-czarni pokonali w pierwszym meczu barażowym o awans do Centralnej Ligi Juniorów U-15 Orlęta 4:1. Rewanż zostanie rozegrany w najbliższą niedzielę o godz. 13

Chciała obronić córkę przed gwałtem, chwyciła za nóż. Grozi jej więzienie
galeria

Chciała obronić córkę przed gwałtem, chwyciła za nóż. Grozi jej więzienie 71 17

– Nie chciałam go zabić, tylko broniłam córkę przed zgwałceniem – tłumaczyła przed sądem Salomea Ż. Kobieta odpowiada za usiłowanie zabójstwa swojego partnera. Z akt sprawy wynika, że Andrzej C. od dawna napastował jej dorosłą córkę.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?