Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

3 czerwca 2008 r.
10:52
Edytuj ten wpis

Spłonął Zajazd "Trzy Dęby" (zdjęcia)

0 23 A A

Dziś w nocy w podchełmskim Janowie spłonął popularny Zajazd "Trzy Dęby”.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Strażacy zostali wezwani do pożaru o godz. 1.30 w nocy. W akcji ratowniczej wzięło udział 11 jednostek.

- To była trudna akcja - mówi Mirosław Lewkowicz, dowódca strażaków. - Wiatr zmieniał kierunek i utrudniał nam zadanie.

Ogień strawił pokryty gontem dach. Na szczęście nie rozprzestrzenił się na pomieszczenia. Cały budynek został jednak przemoczony i zadymiony.

- Tyle pracy i pieniędzy poszło na marne i to przed sezonem - rozpacza Henryk Wójtowicz, właściciel zajazdu. - Teraz trzeba wszystko zaczynać od nowa.

Wójtowicz chce jak najszybciej rozpocząć remont. Podejrzewa, że zajmie mu to co najmniej trzy miesiące. Straty wycenia na ponad milion złotych. Przyczyny pożaru nie są jeszcze znane. (bar)

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 4 listopada 2008 o 13:11
0
Zgadzam się całkowicie z przedmówcą.
Zajazd był wspaniałym miejscem, z ktorym wiąże się wiele moich wspomnień.
Niektórzy ludzie są naprawdę podli!, pisząc że własciciel sam zaaranżował podpalenie(co za prostacy!) oby nikogo nie spotkala taka tragedia jak P.Wojtowicza.
Życze mu wszystkiego dobrego.
Avatar
Obserwator / 25 sierpnia 2008 o 16:51
0
~chełmianin~ napisał:
Ja to słyszałem ze źródeł których ujawnić tu nie mogę, że Wójtowicz zaaranżował całe to podpalenie... Jeśli to nieprawda to bardzo się ciesze, bo człowiek ten jest kompletnym idiotą... a swoich pracowników traktuje jak g.... . Taka jest cała prawda o Henryku W.

Slyszec a wiedziec to ogromna roznica. Wiele sie slyszy ale nie zawsze to co slyszymy potwierdza sie w zeczywistosci.
Wnosze po tesci charakterystyki osoby P. Wojtowicza ze musiales chyba tego doswiadczyc na wlasnej skorze.? Uzywajac tak mocnych argumentow musisz miec pewnosc co do tego jaki ten P Wojtowicz jest a skoro juz jestes pewny tego i oficjalnie otym piszesz to nic nie stoi na przeszkodzie zebys sie przedstawil kim jestes zeby to bylo wiarygodne, inaczej to moze byc tylko odebrane jako kolejny stek bezzasadnych zazutow zawistnego/zazdrosnego ,, nieroba''. Co do traktowania ludzi/pracownikow ciezko jest sie z toba zgodzic patrzac nato ze od wielu juz lat widzi sie tam te same twaze. Traktowanie? Hymm. Wlasnie! Moze ci chodzi oto ze jest wymagajacym pracodawca? Wtym niema wiec nic dziwnego ze wymaga od ludzi by to co robia robili dobrze i tak jak on tego chce bo to on jest pracodawca i od solidnosci w kazdym szczegole bierze sie renoma.

Teraz ogolnie.
Przeczytalem wszystkie kometarze i tak jak niektorzy przyznaje ze jestem rozczarowany poziomem pewnych wypowiedzi ale coz nie mozna wymagac by kazdy mial takie samo zdanie na temat tego zdzenia a takze P. Wojtowicza. Sposob w jaki zostaly one wyrazone wola o pomste z nieba ale nic nato nie poradzimy poniewaz jestem niemal ze pewny ze to sa ludzie ktorzy niczego w zyciu nie osiagneli i nie osagna z racji wlasnego lenistwa i czekania na manna z nieba. Pozatym to jedyne pasujace okreslenie tych osob to Prostacy!, gdyby bylo inaczej i naprawde mieli by powody cokolwiek zazucac zrobili by to na wyzszym lub nizszym poziomie ale wtedy by to nikogo nie razilo.

Szkoda ze nie potarafimy doceniac tego ze dzieki takim ludziom jak P .Wojtowicz i wielu mu podobnych w naszym miescie, wpywa na poprawe wizerunku naszego miasta i leprza stope zyciowa ale niestety nie kazdemu jest dane to zrozumiec.

P.S.
Nie jest jeszcze tak zle w naszym miescie sadzac po tych normalnych postach.
Pozdrawiam wszystkich rozsadnie podchodzacych do tematu.
Dodam jescze ze tez sie zgadzam z tym ze to byl najleprzy lokal w Chelmie i mam nadzieje ze juz nie dlugo bedzie zpowrotem czego serdecznie zycze wlascicielowi i stalym klijetom.
Jeszcze na marginesie do pana propagujacego lokal w zoltancach czy gdzies tam .... a moze to pan maczal paluszki w tym podpaleniu?

Slyszec a wiedziec to ogromna roznica. Wiele sie slyszy ale nie zawsze to co slyszymy potwierdza sie w zeczywistosci.
Wnosze po tesci charakterystyki osoby P. Wojtowicza ze musiales chyba tego doswiadczyc na wlasnej skorze.? Uzywajac tak mocnych argumentow musisz miec pewnosc co do tego jaki ten P Wojtowicz jest a skoro juz jestes pewny tego i oficjalnie otym piszesz to nic nie stoi na przeszkodzie zebys sie przedstawil kim jestes zeby to bylo wiarygodne, inaczej to moze byc tylko odebrane jako kolejny stek bezza... rozwiń
Avatar
Gość / 29 czerwca 2008 o 15:51
0
8529F7 napisał:
Ty chamie, ze ci sie udalo wyjechadz ztad nie znaczy prawa do obrazania nas, co to w rodzinnym domu na warcie polskosci stoim.

Apropo obrony polskości... to na początek zapraszam na kurs języka polskiego, bo widzę że kilka lekcji z ortografii się opusciło. He He
Avatar
gosc / 26 czerwca 2008 o 11:23
0
kazik napisał:
Niestety, ale podejrzewam, ze szybko się to nie zmieni...

To jest dramat. Nikt mu za darmo tego nie dał a tu teksty o mafiozach urzędasach, poziom ... jaki poziom, poniżej krytyki cieszyć się z takiej tragedii.
Ale to tak już jest jak się samemu nic nie osiągnęło to się ciągnie innych do swojego poziomu.

Nie spłoną tylko budynek, także wspomnienia ludzi co przeżyli tam wspaniałe chwile wesel, komunii czy po prostu dobrej popijawy, wizytówki Chełma, i znaku jak się wracało z trasy westchnienie "o 3 dęby już jestem w domu"...one zawsze były odkąd pamiętam... jest mi bardzo żal człowieka i miejsca, mam nadzieję że szybko odbuduje.

wszystkiego dobrego i niech was omijają takie tragedie.

To jest dramat. Nikt mu za darmo tego nie dał a tu teksty o mafiozach urzędasach, poziom ... jaki poziom, poniżej krytyki cieszyć się z takiej tragedii.
Ale to tak już jest jak się samemu nic nie osiągnęło to się ciągnie innych do swojego poziomu.

Nie spłoną tylko budynek, także wspomnienia ludzi co przeżyli tam wspaniałe chwile wesel, komunii czy po prostu dobrej popijawy, wizytówki Chełma, i znaku jak się wracało z trasy westchnienie "o 3 dęby już jestem w domu"...one zawsze były odkąd pami... rozwiń
Avatar
kazik / 23 czerwca 2008 o 14:18
0
Slawcio. napisał:
Z niesmakiem przeczytalem kilka komentarzy moich "ziomkow" i doszedlem do wniosku, ze w Chelmie nic nie zmienilo sie mimo uplywu lat.
Nienawisc do blizniego, zawisc i wyszukiwanie powodow do pogardy. Przykre, zalosne i takie typowo chelmskie z okresu, kiedy opuszczalem to miasto.


Niestety, ale podejrzewam, ze szybko się to nie zmieni...
Avatar
Chełmski Wortal Ślubny / 20 czerwca 2008 o 15:37
0
na pewno maja juz zalatwione miejsca w innych domach weselnych...w chelmie jest ich przeciez duzy wybor i na pewno nie wszystkie mialy pozajmowane soboty
Avatar
Gość / 20 czerwca 2008 o 12:30
0
Ciekawe jaki miny maja Ci co sobie zarezerwowali terminy na wesela na najbliższy czas?
Avatar
~chełmianin~ / 17 czerwca 2008 o 19:17
0
Ja to słyszałem ze źródeł których ujawnić tu nie mogę, że Wójtowicz zaaranżował całe to podpalenie... Jeśli to nieprawda to bardzo się ciesze, bo człowiek ten jest kompletnym idiotą... a swoich pracowników traktuje jak g.... . Taka jest cała prawda o Henryku W.
Avatar
ane / 14 czerwca 2008 o 23:11
0
Uważam ze Trzy Deby maja swój klimat, i dlatego innym takim podobnym lokalom duzo brakuje aby chociaz w minimalny sposob jemu dorownac. To wspaniale miejsce na wesela.Sama sie zdecydowalam na wesele w tym Zajezdzie (na szczescie w nastepnym roku)Pa
Avatar
Mirek. / 5 czerwca 2008 o 18:54
0
Czytam i oczom nie wierz, jak mozna byc prymitywnym obserwatorem rzeczywistosci nas otaczajacej.
Przeciez "Trze Deby", to miejsce pracy dla wielu osob, to chlem na stolach wielu rodzin,to wplywy do Skarbu Panstwa z tytuli podatkow,
to wreszcie miejsce spotkan licznych mieszkancow naszego miasta.
Dlaczego jestesmy tak podli i zaraz musimy pluc inwektywami s stosunku do naszych bliznich?
Nigdy chyba tego nie potrafie zrozumiec
Avatar
Gość / 4 listopada 2008 o 13:11
0
Zgadzam się całkowicie z przedmówcą.
Zajazd był wspaniałym miejscem, z ktorym wiąże się wiele moich wspomnień.
Niektórzy ludzie są naprawdę podli!, pisząc że własciciel sam zaaranżował podpalenie(co za prostacy!) oby nikogo nie spotkala taka tragedia jak P.Wojtowicza.
Życze mu wszystkiego dobrego.
Avatar
Obserwator / 25 sierpnia 2008 o 16:51
0
~chełmianin~ napisał:
Ja to słyszałem ze źródeł których ujawnić tu nie mogę, że Wójtowicz zaaranżował całe to podpalenie... Jeśli to nieprawda to bardzo się ciesze, bo człowiek ten jest kompletnym idiotą... a swoich pracowników traktuje jak g.... . Taka jest cała prawda o Henryku W.

Slyszec a wiedziec to ogromna roznica. Wiele sie slyszy ale nie zawsze to co slyszymy potwierdza sie w zeczywistosci.
Wnosze po tesci charakterystyki osoby P. Wojtowicza ze musiales chyba tego doswiadczyc na wlasnej skorze.? Uzywajac tak mocnych argumentow musisz miec pewnosc co do tego jaki ten P Wojtowicz jest a skoro juz jestes pewny tego i oficjalnie otym piszesz to nic nie stoi na przeszkodzie zebys sie przedstawil kim jestes zeby to bylo wiarygodne, inaczej to moze byc tylko odebrane jako kolejny stek bezzasadnych zazutow zawistnego/zazdrosnego ,, nieroba''. Co do traktowania ludzi/pracownikow ciezko jest sie z toba zgodzic patrzac nato ze od wielu juz lat widzi sie tam te same twaze. Traktowanie? Hymm. Wlasnie! Moze ci chodzi oto ze jest wymagajacym pracodawca? Wtym niema wiec nic dziwnego ze wymaga od ludzi by to co robia robili dobrze i tak jak on tego chce bo to on jest pracodawca i od solidnosci w kazdym szczegole bierze sie renoma.

Teraz ogolnie.
Przeczytalem wszystkie kometarze i tak jak niektorzy przyznaje ze jestem rozczarowany poziomem pewnych wypowiedzi ale coz nie mozna wymagac by kazdy mial takie samo zdanie na temat tego zdzenia a takze P. Wojtowicza. Sposob w jaki zostaly one wyrazone wola o pomste z nieba ale nic nato nie poradzimy poniewaz jestem niemal ze pewny ze to sa ludzie ktorzy niczego w zyciu nie osiagneli i nie osagna z racji wlasnego lenistwa i czekania na manna z nieba. Pozatym to jedyne pasujace okreslenie tych osob to Prostacy!, gdyby bylo inaczej i naprawde mieli by powody cokolwiek zazucac zrobili by to na wyzszym lub nizszym poziomie ale wtedy by to nikogo nie razilo.

Szkoda ze nie potarafimy doceniac tego ze dzieki takim ludziom jak P .Wojtowicz i wielu mu podobnych w naszym miescie, wpywa na poprawe wizerunku naszego miasta i leprza stope zyciowa ale niestety nie kazdemu jest dane to zrozumiec.

P.S.
Nie jest jeszcze tak zle w naszym miescie sadzac po tych normalnych postach.
Pozdrawiam wszystkich rozsadnie podchodzacych do tematu.
Dodam jescze ze tez sie zgadzam z tym ze to byl najleprzy lokal w Chelmie i mam nadzieje ze juz nie dlugo bedzie zpowrotem czego serdecznie zycze wlascicielowi i stalym klijetom.
Jeszcze na marginesie do pana propagujacego lokal w zoltancach czy gdzies tam .... a moze to pan maczal paluszki w tym podpaleniu?

Slyszec a wiedziec to ogromna roznica. Wiele sie slyszy ale nie zawsze to co slyszymy potwierdza sie w zeczywistosci.
Wnosze po tesci charakterystyki osoby P. Wojtowicza ze musiales chyba tego doswiadczyc na wlasnej skorze.? Uzywajac tak mocnych argumentow musisz miec pewnosc co do tego jaki ten P Wojtowicz jest a skoro juz jestes pewny tego i oficjalnie otym piszesz to nic nie stoi na przeszkodzie zebys sie przedstawil kim jestes zeby to bylo wiarygodne, inaczej to moze byc tylko odebrane jako kolejny stek bezza... rozwiń
Avatar
Gość / 29 czerwca 2008 o 15:51
0
8529F7 napisał:
Ty chamie, ze ci sie udalo wyjechadz ztad nie znaczy prawa do obrazania nas, co to w rodzinnym domu na warcie polskosci stoim.

Apropo obrony polskości... to na początek zapraszam na kurs języka polskiego, bo widzę że kilka lekcji z ortografii się opusciło. He He
Avatar
gosc / 26 czerwca 2008 o 11:23
0
kazik napisał:
Niestety, ale podejrzewam, ze szybko się to nie zmieni...

To jest dramat. Nikt mu za darmo tego nie dał a tu teksty o mafiozach urzędasach, poziom ... jaki poziom, poniżej krytyki cieszyć się z takiej tragedii.
Ale to tak już jest jak się samemu nic nie osiągnęło to się ciągnie innych do swojego poziomu.

Nie spłoną tylko budynek, także wspomnienia ludzi co przeżyli tam wspaniałe chwile wesel, komunii czy po prostu dobrej popijawy, wizytówki Chełma, i znaku jak się wracało z trasy westchnienie "o 3 dęby już jestem w domu"...one zawsze były odkąd pamiętam... jest mi bardzo żal człowieka i miejsca, mam nadzieję że szybko odbuduje.

wszystkiego dobrego i niech was omijają takie tragedie.

To jest dramat. Nikt mu za darmo tego nie dał a tu teksty o mafiozach urzędasach, poziom ... jaki poziom, poniżej krytyki cieszyć się z takiej tragedii.
Ale to tak już jest jak się samemu nic nie osiągnęło to się ciągnie innych do swojego poziomu.

Nie spłoną tylko budynek, także wspomnienia ludzi co przeżyli tam wspaniałe chwile wesel, komunii czy po prostu dobrej popijawy, wizytówki Chełma, i znaku jak się wracało z trasy westchnienie "o 3 dęby już jestem w domu"...one zawsze były odkąd pami... rozwiń
Avatar
kazik / 23 czerwca 2008 o 14:18
0
Slawcio. napisał:
Z niesmakiem przeczytalem kilka komentarzy moich "ziomkow" i doszedlem do wniosku, ze w Chelmie nic nie zmienilo sie mimo uplywu lat.
Nienawisc do blizniego, zawisc i wyszukiwanie powodow do pogardy. Przykre, zalosne i takie typowo chelmskie z okresu, kiedy opuszczalem to miasto.


Niestety, ale podejrzewam, ze szybko się to nie zmieni...
Avatar
Chełmski Wortal Ślubny / 20 czerwca 2008 o 15:37
0
na pewno maja juz zalatwione miejsca w innych domach weselnych...w chelmie jest ich przeciez duzy wybor i na pewno nie wszystkie mialy pozajmowane soboty
Avatar
Gość / 20 czerwca 2008 o 12:30
0
Ciekawe jaki miny maja Ci co sobie zarezerwowali terminy na wesela na najbliższy czas?
Avatar
~chełmianin~ / 17 czerwca 2008 o 19:17
0
Ja to słyszałem ze źródeł których ujawnić tu nie mogę, że Wójtowicz zaaranżował całe to podpalenie... Jeśli to nieprawda to bardzo się ciesze, bo człowiek ten jest kompletnym idiotą... a swoich pracowników traktuje jak g.... . Taka jest cała prawda o Henryku W.
Avatar
ane / 14 czerwca 2008 o 23:11
0
Uważam ze Trzy Deby maja swój klimat, i dlatego innym takim podobnym lokalom duzo brakuje aby chociaz w minimalny sposob jemu dorownac. To wspaniale miejsce na wesela.Sama sie zdecydowalam na wesele w tym Zajezdzie (na szczescie w nastepnym roku)Pa
Avatar
Mirek. / 5 czerwca 2008 o 18:54
0
Czytam i oczom nie wierz, jak mozna byc prymitywnym obserwatorem rzeczywistosci nas otaczajacej.
Przeciez "Trze Deby", to miejsce pracy dla wielu osob, to chlem na stolach wielu rodzin,to wplywy do Skarbu Panstwa z tytuli podatkow,
to wreszcie miejsce spotkan licznych mieszkancow naszego miasta.
Dlaczego jestesmy tak podli i zaraz musimy pluc inwektywami s stosunku do naszych bliznich?
Nigdy chyba tego nie potrafie zrozumiec