Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

15 lutego 2008 r.
18:02
Edytuj ten wpis

Szturm na Tesco

0 17 A A

Pierwszy w Chełmie hipermarket otworzył swoje podwoje. Na ten moment czekał tłum klientów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pierwsi zajmowali sobie dobre miejsca wyjściowe już o siódmej, czyli dwie godziny przed otwarciem. Dobrze na tym wyszli, gdyż jak się okazało, dla tych, którzy przyszli w ostatniej chwili zabrakło wózków. W tej sytuacji ochrona sklepu pozwoliła im wejść między sklepowe półki bez koszyków.

- Pierwszy raz widziałem taki tłum przy otwarciu sklepu - mówi Tadeusz Wójcik. - Wszyscy się pchali, dobrze, że nikt nie został zadeptany.

O tym, że w mieście mamy handlowego olbrzyma może świadczyć chociażby to, że tłum, kiedy już dostał się do środka, jakby się wśród regałów rozpłynął. Nie było już przepychanek, ani nikt nikomu nie sięgał po towar ponad głową.

A było w czym wybierać, skoro handlowcy z Tesco wyłożyli na półki ponad 15 tysięcy różnych produktów. W nowym sklepie znalazło zatrudnienie 120 mieszkańców Chełma i okolic (tom)

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
MercManiaczka / 18 października 2008 o 17:51
0
Mi się podoba że jest taki sklep po 1 jest on czynny całą dobę, 2 można w nim kupić "prawie" wszystko, 3 jest bankomat, i wcale nie chodzi o ceny ale o to, że nie muszę się późną porą bądź w niedzielę kręcić bez sensu po mieście, tylko jak mi coś trzeba to jadę tam! Nie korzystam z tego sklepu często, jednak uważam, że to praktyczne rozwiązanie.
Avatar
Dzesika / 16 lipca 2008 o 09:49
0
Nie dajcie się nabrać w Tesco na ogórkach świerzych, teraz w sezonie ogórkowym w sklepie w Nowem nad Wisłą kupujemy ogórki po 0,99zł ALE ZA SZTUKĘ! Czyli przeliczając kg ogórków kosztuje 4,30zł.
Avatar
karol / 8 lipca 2008 o 23:01
0
Zgadzam się z zachwyconym. Ludzie są tacy głupi że szkoda gadać ;/
Avatar
siemano12 / 30 maja 2008 o 16:56
0
Ceny w tesko to wcale nie rewelacja za to towary to czesto kapletny szajs zwlaszcza wedliny zakupione w bydgoszczy to syf kila i mogila to co pisze kozystny zakup to lepiej nie dotykac w obawie przed zatruciem i utrzta zdrowia Pozdrawiam
Avatar
kolec / 15 marca 2008 o 18:53
0
mialo być " nie czepiam się "
Avatar
kolec / 15 marca 2008 o 18:51
0
Chciałbym zwrócic uwagę na jedną istotną jak dla mnie sprawę... i czepiam się ze rzut beretem jest cmentarz... chodzi o to, że jako mieszkaniec tego miasta i obserwator wydarzen ciekawy jestem czy ktoś zauważył ze TESCO wyposażylo swój sklep w Chełmie w uzywany sprzęt ? Innymi słowami ujmując gdzieś indziej zainwestowało sporą kasę w nowoczesny wystrój ( kasy, półki, chłodziarki... itd ) - szanując swoich klientów, a nam zostało podepchane to ,co gdzie indziej juz sie nie nadaje. Czy można sie w tym momencie poczuc jak obywatel drugiej kategorii? Wyraźnie jest widać ze kasy, taśmy są uzywane. Krótko mówiąc zastaliśmy potraktowani jak małomiasteczkowe przygłupy którym niewiele do szczęscia potrzeba aby poczuli się jak w Europie bo i tak się nie zorientują - to sciana wschodnia.
Chciałbym zwrócic uwagę na jedną istotną jak dla mnie sprawę... i czepiam się ze rzut beretem jest cmentarz... chodzi o to, że jako mieszkaniec tego miasta i obserwator wydarzen ciekawy jestem czy ktoś zauważył ze TESCO wyposażylo swój sklep w Chełmie w uzywany sprzęt ? Innymi słowami ujmując gdzieś indziej zainwestowało sporą kasę w nowoczesny wystrój ( kasy, półki, chłodziarki... itd ) - szanując swoich klientów, a nam zostało podepchane to ,co gdzie indziej juz sie nie nadaje. Czy można sie w tym momencie poczuc jak obywatel drugiej kate... rozwiń
Avatar
ZACHWYCONY / 21 lutego 2008 o 12:43
0
TESCO TO TYLKO PRZYGRYWKA - DUŻY OŚWIETLONY I PRAWIE STRZEŻONY PARKING TO JEST TO
a co do cen są jakie są w końcu wieśniacy maja jakiś rarytas na wsi bo przecież wiadomo gdzie najtaniej: GROSZEK, BIEDRONKA, PLUS
a z gazetkami to tak jak w media-expert, mediamarkt i innymi euro-agd itp - gazetek puszczą kilkanaście tysięcy a produktów w tych cenach jest po kilka sztuk - kto pierwszy ten lepszy wiec frajerzy lecą (niekiedy z całymi rodzinkami) a później głupio opuścić sklep z pustym koszykiem i kupują drożej niż gdziekolwiek indziej produkty niegazetkowe ;P - TAKA TO POLSKA MENTALNOŚĆ - "POKAŻ SIE A ZASTAW SIĘ" trzeba być przecież lepszym od sąsiada/znajomego i pokazać że nas stać

DUŻO TANIEJ JEST W SKLEPACH np WSZYSTKO od 1 ZŁ czy coś w tym stylu (przecież nie trudno się domyśleć że CHINY są tylko jedne na świecie i ponad 90% produktów stamtąd pochodzi) nieprawdaż ?

i jak w tym kraju ma być dobrze - szkoda słów !!!
TESCO TO TYLKO PRZYGRYWKA - DUŻY OŚWIETLONY I PRAWIE STRZEŻONY PARKING TO JEST TO
a co do cen są jakie są w końcu wieśniacy maja jakiś rarytas na wsi bo przecież wiadomo gdzie najtaniej: GROSZEK, BIEDRONKA, PLUS
a z gazetkami to tak jak w media-expert, mediamarkt i innymi euro-agd itp - gazetek puszczą kilkanaście tysięcy a produktów w tych cenach jest po kilka sztuk - kto pierwszy ten lepszy wiec frajerzy lecą (niekiedy z całymi rodzinkami) a później głupio opuścić sklep z pustym koszykiem i kupują drożej niż gdziekolwiek indzi... rozwiń
Avatar
elton / 19 lutego 2008 o 10:53
0
Tomek, kto Cię uczył zdjęcia robić? Porażka chłopie.
Avatar
m / 18 lutego 2008 o 13:01
0
Hhehe!Tomek za tę fote powinieneś dostać World Press Photo!!!
Avatar
Mirek / 18 lutego 2008 o 07:14
0
Nareszcie!!! Nareszcie mamy normalny sklep i nikt nie patrzy już na tych owianych legendą i przeszkadzających w normalnym rozwoju mojego miasta kupców. Oferowali nam zakupy w atmosferze przepychanki, chłodu i nawoływań przemytników z wiązkami papierosów. Teraz chodzę pomiędzy czystymi półkami i czuję że coś się zmieniło. Czekamy na więcej ładnych sklepów i miejsc, pamiętamy że przy poprzednich władzach miasta nie zmieniło się nic.
Avatar
MercManiaczka / 18 października 2008 o 17:51
0
Mi się podoba że jest taki sklep po 1 jest on czynny całą dobę, 2 można w nim kupić "prawie" wszystko, 3 jest bankomat, i wcale nie chodzi o ceny ale o to, że nie muszę się późną porą bądź w niedzielę kręcić bez sensu po mieście, tylko jak mi coś trzeba to jadę tam! Nie korzystam z tego sklepu często, jednak uważam, że to praktyczne rozwiązanie.
Avatar
Dzesika / 16 lipca 2008 o 09:49
0
Nie dajcie się nabrać w Tesco na ogórkach świerzych, teraz w sezonie ogórkowym w sklepie w Nowem nad Wisłą kupujemy ogórki po 0,99zł ALE ZA SZTUKĘ! Czyli przeliczając kg ogórków kosztuje 4,30zł.
Avatar
karol / 8 lipca 2008 o 23:01
0
Zgadzam się z zachwyconym. Ludzie są tacy głupi że szkoda gadać ;/
Avatar
siemano12 / 30 maja 2008 o 16:56
0
Ceny w tesko to wcale nie rewelacja za to towary to czesto kapletny szajs zwlaszcza wedliny zakupione w bydgoszczy to syf kila i mogila to co pisze kozystny zakup to lepiej nie dotykac w obawie przed zatruciem i utrzta zdrowia Pozdrawiam
Avatar
kolec / 15 marca 2008 o 18:53
0
mialo być " nie czepiam się "
Avatar
kolec / 15 marca 2008 o 18:51
0
Chciałbym zwrócic uwagę na jedną istotną jak dla mnie sprawę... i czepiam się ze rzut beretem jest cmentarz... chodzi o to, że jako mieszkaniec tego miasta i obserwator wydarzen ciekawy jestem czy ktoś zauważył ze TESCO wyposażylo swój sklep w Chełmie w uzywany sprzęt ? Innymi słowami ujmując gdzieś indziej zainwestowało sporą kasę w nowoczesny wystrój ( kasy, półki, chłodziarki... itd ) - szanując swoich klientów, a nam zostało podepchane to ,co gdzie indziej juz sie nie nadaje. Czy można sie w tym momencie poczuc jak obywatel drugiej kategorii? Wyraźnie jest widać ze kasy, taśmy są uzywane. Krótko mówiąc zastaliśmy potraktowani jak małomiasteczkowe przygłupy którym niewiele do szczęscia potrzeba aby poczuli się jak w Europie bo i tak się nie zorientują - to sciana wschodnia.
Chciałbym zwrócic uwagę na jedną istotną jak dla mnie sprawę... i czepiam się ze rzut beretem jest cmentarz... chodzi o to, że jako mieszkaniec tego miasta i obserwator wydarzen ciekawy jestem czy ktoś zauważył ze TESCO wyposażylo swój sklep w Chełmie w uzywany sprzęt ? Innymi słowami ujmując gdzieś indziej zainwestowało sporą kasę w nowoczesny wystrój ( kasy, półki, chłodziarki... itd ) - szanując swoich klientów, a nam zostało podepchane to ,co gdzie indziej juz sie nie nadaje. Czy można sie w tym momencie poczuc jak obywatel drugiej kate... rozwiń
Avatar
ZACHWYCONY / 21 lutego 2008 o 12:43
0
TESCO TO TYLKO PRZYGRYWKA - DUŻY OŚWIETLONY I PRAWIE STRZEŻONY PARKING TO JEST TO
a co do cen są jakie są w końcu wieśniacy maja jakiś rarytas na wsi bo przecież wiadomo gdzie najtaniej: GROSZEK, BIEDRONKA, PLUS
a z gazetkami to tak jak w media-expert, mediamarkt i innymi euro-agd itp - gazetek puszczą kilkanaście tysięcy a produktów w tych cenach jest po kilka sztuk - kto pierwszy ten lepszy wiec frajerzy lecą (niekiedy z całymi rodzinkami) a później głupio opuścić sklep z pustym koszykiem i kupują drożej niż gdziekolwiek indziej produkty niegazetkowe ;P - TAKA TO POLSKA MENTALNOŚĆ - "POKAŻ SIE A ZASTAW SIĘ" trzeba być przecież lepszym od sąsiada/znajomego i pokazać że nas stać

DUŻO TANIEJ JEST W SKLEPACH np WSZYSTKO od 1 ZŁ czy coś w tym stylu (przecież nie trudno się domyśleć że CHINY są tylko jedne na świecie i ponad 90% produktów stamtąd pochodzi) nieprawdaż ?

i jak w tym kraju ma być dobrze - szkoda słów !!!
TESCO TO TYLKO PRZYGRYWKA - DUŻY OŚWIETLONY I PRAWIE STRZEŻONY PARKING TO JEST TO
a co do cen są jakie są w końcu wieśniacy maja jakiś rarytas na wsi bo przecież wiadomo gdzie najtaniej: GROSZEK, BIEDRONKA, PLUS
a z gazetkami to tak jak w media-expert, mediamarkt i innymi euro-agd itp - gazetek puszczą kilkanaście tysięcy a produktów w tych cenach jest po kilka sztuk - kto pierwszy ten lepszy wiec frajerzy lecą (niekiedy z całymi rodzinkami) a później głupio opuścić sklep z pustym koszykiem i kupują drożej niż gdziekolwiek indzi... rozwiń
Avatar
elton / 19 lutego 2008 o 10:53
0
Tomek, kto Cię uczył zdjęcia robić? Porażka chłopie.
Avatar
m / 18 lutego 2008 o 13:01
0
Hhehe!Tomek za tę fote powinieneś dostać World Press Photo!!!
Avatar
Mirek / 18 lutego 2008 o 07:14
0
Nareszcie!!! Nareszcie mamy normalny sklep i nikt nie patrzy już na tych owianych legendą i przeszkadzających w normalnym rozwoju mojego miasta kupców. Oferowali nam zakupy w atmosferze przepychanki, chłodu i nawoływań przemytników z wiązkami papierosów. Teraz chodzę pomiędzy czystymi półkami i czuję że coś się zmieniło. Czekamy na więcej ładnych sklepów i miejsc, pamiętamy że przy poprzednich władzach miasta nie zmieniło się nic.
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Na Marszu Równości doszło do znieważenia godła państwowego? Sprawdza to policja

Na Marszu Równości doszło do znieważenia godła państwowego? Sprawdza to policja 9 1

Czy podczas Marszu Równości w Lublinie doszło do publicznego znieważania godła państwowego? To sprawdza policja. Chodzi o baner z orłem na tęczowym tle.

Śmiertelne potrącenie. 72-latka zginęła pod kołami auta

Śmiertelne potrącenie. 72-latka zginęła pod kołami auta 6 1

W miejscowości Struża (pow. świdnicki) doszło do tragicznego wypadku. Zginęła kobieta.

Grzegorz Krychowiak środkowym obrońcą w reprezentacji Polski? (wideo)
film

Grzegorz Krychowiak środkowym obrońcą w reprezentacji Polski? (wideo) 0 1

Piłkarska reprezentacja Polski ostatnio zawodzi. Biało-czerwoni nie wygrali jeszcze mecz za kadencji Jerzego Brzęczka, a szwankuje m.in. defensywa, która nie stanowi monolitu. Czy na środku obrony może zostać wypróbowany nominalny pomocnik Grzegorz Krychowiak?

Dotychczasowy zastępca prezydenta Żuka trafi do zarządu miejskiej spółki?

Dotychczasowy zastępca prezydenta Żuka trafi do zarządu miejskiej spółki? 17 28

Krzysztof Komorski, dotychczasowy zastępca prezydenta Lublina ds. kultury, sportu i relacji zewnętrznych ma dostać stanowisko w zarządzie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji – dowiadujemy się nieoficjalnie.

Zielona energia. Lubelskie przoduje w pozyskiwaniu funduszy w tej dziedzinie

Zielona energia. Lubelskie przoduje w pozyskiwaniu funduszy w tej dziedzinie 9 5

W Lubelskim Parku Naukowo-Technologicznym trwa montaż instalacji fotowoltaicznej. Nasze województwo przoduje w pozyskiwaniu dofinansowania na cele związane z odnawialnymi źródłami energii

AMD Radeon RX 590: Nowe karty graficzne. Z 3 grami za darmo

AMD Radeon RX 590: Nowe karty graficzne. Z 3 grami za darmo 0 0

Sugerowana cena nowych kart AMD Radeon RX 590 to 279 dolarów. A w pakiecie dostaniemy jeszcze trzy gry: Resident Evil 2, Devil May Cry 5 oraz Tom Clancy’s The Division 2.

Wielki koncert w CSK. Kilkuset muzyków zagra dla Marysi, która walczy z nowotworem

Wielki koncert w CSK. Kilkuset muzyków zagra dla Marysi, która walczy z nowotworem 7 2

Lubelscy artyści włączają się w walkę o życie i zdrowie niespełna 3-letniej Marysi Szlązak ze Świdnika, chorej na nowotwór móżdżku. Podczas niedzielnego Wielkiego Koncertu Charytatywnego dla Marysi w Centrum Spotkania Kultur wystąpi kilkuset muzyków. Można już kupić bilety

Motor Lublin blisko awansu do Centralnej Ligi Juniorów U-17

Motor Lublin blisko awansu do Centralnej Ligi Juniorów U-17 5 0

Blisko promocji do Centralnej Ligi Juniorów U-17 są także piłkarze Motoru. Lublinianie w pierwszym starciu barażowym z SMS Jarosław pokonali rywali na ich boisku aż 5:1. A to stawia ich w bardzo dobrej sytuacji przed rewanżem

Krzysztof Jahns wystąpi w Puławach
23 listopada 2018, 19:00

Krzysztof Jahns wystąpi w Puławach 0 0

The Local w Puławach (ul. Kołłątaja 50a) zaprasza na stand-up w wykonaniu komika Krzysztofa Jahnsa. Wydarzenie odbędzie się 23 listopada o godz. 19.

Kierowcy ciężarówek utknęli na całą noc. Piaskarka nie przyjechała, sami kupili sól

Kierowcy ciężarówek utknęli na całą noc. Piaskarka nie przyjechała, sami kupili sól 2 19

Kierowcy 20 ciężarówek nie będą mile wspominać nocy z niedzieli na poniedziałek. Przez opady śniegu i brak reakcji drogowców utknęli na całą noc Tarnawce. Ciężarówki nie mogły podjechać pod ośnieżony podjazd na drodze 842. Piaskarek nie było, więc sami kupili sól.

Górnik Łęczna drugi raz ograł Orlęta Kielce i awansował do CLJ U-15

Górnik Łęczna drugi raz ograł Orlęta Kielce i awansował do CLJ U-15 0 0

Górnik Łęczna zagra w Centralnej Lidze Juniorów U-15. W ramach drugiego meczu barażowego o awans zielono-czarni znowu pokonali Orlęta Kielce. Tym razem u siebie 4:0. W dwumeczu drużyna Daniela Ruska rozbiła rywali aż 8:1

II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie
15 grudnia 2018, 0:00

II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych w Lublinie 0 0

W dniach 15-16 grudnia w siedzibie Targów Lublin (ul. Dworcowa 11) odbędzie się II Międzynarodowa Wystawa Psów Rasowych.

Futsal: AZS UMCS Lublin wysoko przegrał w Gliwicach

Futsal: AZS UMCS Lublin wysoko przegrał w Gliwicach 0 0

Zawodnicy AZS UMCS Lublin będą chcieli, jak najszybciej zapomnieć o weekendowej wyprawie na Górny Śląsk. Dziki przegrały bowiem w Gliwicach z tamtejszym GSF aż 1:9

Dziennik Wschodni szuka korespondentów w Zamościu i Chełmie

Dziennik Wschodni szuka korespondentów w Zamościu i Chełmie 6

Szpital w Puławach szuka wicedyrektora. Jest konkurs

Szpital w Puławach szuka wicedyrektora. Jest konkurs 12 2

W puławskim szpitalu wkrótce może dojść do zmiany na stanowisku zastępcy dyrektora do spraw lecznictwa. Zainteresowani kandydaci mogą już składać swoje dokumenty aplikacyjne w sekretariacie dyrektora SP ZOZ.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!