Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

15 lutego 2008 r.
18:02
Edytuj ten wpis

Szturm na Tesco

0 17 A A

Pierwszy w Chełmie hipermarket otworzył swoje podwoje. Na ten moment czekał tłum klientów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pierwsi zajmowali sobie dobre miejsca wyjściowe już o siódmej, czyli dwie godziny przed otwarciem. Dobrze na tym wyszli, gdyż jak się okazało, dla tych, którzy przyszli w ostatniej chwili zabrakło wózków. W tej sytuacji ochrona sklepu pozwoliła im wejść między sklepowe półki bez koszyków.

- Pierwszy raz widziałem taki tłum przy otwarciu sklepu - mówi Tadeusz Wójcik. - Wszyscy się pchali, dobrze, że nikt nie został zadeptany.

O tym, że w mieście mamy handlowego olbrzyma może świadczyć chociażby to, że tłum, kiedy już dostał się do środka, jakby się wśród regałów rozpłynął. Nie było już przepychanek, ani nikt nikomu nie sięgał po towar ponad głową.

A było w czym wybierać, skoro handlowcy z Tesco wyłożyli na półki ponad 15 tysięcy różnych produktów. W nowym sklepie znalazło zatrudnienie 120 mieszkańców Chełma i okolic (tom)

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
MercManiaczka / 18 października 2008 o 17:51
0
Mi się podoba że jest taki sklep po 1 jest on czynny całą dobę, 2 można w nim kupić "prawie" wszystko, 3 jest bankomat, i wcale nie chodzi o ceny ale o to, że nie muszę się późną porą bądź w niedzielę kręcić bez sensu po mieście, tylko jak mi coś trzeba to jadę tam! Nie korzystam z tego sklepu często, jednak uważam, że to praktyczne rozwiązanie.
Avatar
Dzesika / 16 lipca 2008 o 09:49
0
Nie dajcie się nabrać w Tesco na ogórkach świerzych, teraz w sezonie ogórkowym w sklepie w Nowem nad Wisłą kupujemy ogórki po 0,99zł ALE ZA SZTUKĘ! Czyli przeliczając kg ogórków kosztuje 4,30zł.
Avatar
karol / 8 lipca 2008 o 23:01
0
Zgadzam się z zachwyconym. Ludzie są tacy głupi że szkoda gadać ;/
Avatar
siemano12 / 30 maja 2008 o 16:56
0
Ceny w tesko to wcale nie rewelacja za to towary to czesto kapletny szajs zwlaszcza wedliny zakupione w bydgoszczy to syf kila i mogila to co pisze kozystny zakup to lepiej nie dotykac w obawie przed zatruciem i utrzta zdrowia Pozdrawiam
Avatar
kolec / 15 marca 2008 o 18:53
0
mialo być " nie czepiam się "
Avatar
kolec / 15 marca 2008 o 18:51
0
Chciałbym zwrócic uwagę na jedną istotną jak dla mnie sprawę... i czepiam się ze rzut beretem jest cmentarz... chodzi o to, że jako mieszkaniec tego miasta i obserwator wydarzen ciekawy jestem czy ktoś zauważył ze TESCO wyposażylo swój sklep w Chełmie w uzywany sprzęt ? Innymi słowami ujmując gdzieś indziej zainwestowało sporą kasę w nowoczesny wystrój ( kasy, półki, chłodziarki... itd ) - szanując swoich klientów, a nam zostało podepchane to ,co gdzie indziej juz sie nie nadaje. Czy można sie w tym momencie poczuc jak obywatel drugiej kategorii? Wyraźnie jest widać ze kasy, taśmy są uzywane. Krótko mówiąc zastaliśmy potraktowani jak małomiasteczkowe przygłupy którym niewiele do szczęscia potrzeba aby poczuli się jak w Europie bo i tak się nie zorientują - to sciana wschodnia.
Chciałbym zwrócic uwagę na jedną istotną jak dla mnie sprawę... i czepiam się ze rzut beretem jest cmentarz... chodzi o to, że jako mieszkaniec tego miasta i obserwator wydarzen ciekawy jestem czy ktoś zauważył ze TESCO wyposażylo swój sklep w Chełmie w uzywany sprzęt ? Innymi słowami ujmując gdzieś indziej zainwestowało sporą kasę w nowoczesny wystrój ( kasy, półki, chłodziarki... itd ) - szanując swoich klientów, a nam zostało podepchane to ,co gdzie indziej juz sie nie nadaje. Czy można sie w tym momencie poczuc jak obywatel drugiej kate... rozwiń
Avatar
ZACHWYCONY / 21 lutego 2008 o 12:43
0
TESCO TO TYLKO PRZYGRYWKA - DUŻY OŚWIETLONY I PRAWIE STRZEŻONY PARKING TO JEST TO
a co do cen są jakie są w końcu wieśniacy maja jakiś rarytas na wsi bo przecież wiadomo gdzie najtaniej: GROSZEK, BIEDRONKA, PLUS
a z gazetkami to tak jak w media-expert, mediamarkt i innymi euro-agd itp - gazetek puszczą kilkanaście tysięcy a produktów w tych cenach jest po kilka sztuk - kto pierwszy ten lepszy wiec frajerzy lecą (niekiedy z całymi rodzinkami) a później głupio opuścić sklep z pustym koszykiem i kupują drożej niż gdziekolwiek indziej produkty niegazetkowe ;P - TAKA TO POLSKA MENTALNOŚĆ - "POKAŻ SIE A ZASTAW SIĘ" trzeba być przecież lepszym od sąsiada/znajomego i pokazać że nas stać

DUŻO TANIEJ JEST W SKLEPACH np WSZYSTKO od 1 ZŁ czy coś w tym stylu (przecież nie trudno się domyśleć że CHINY są tylko jedne na świecie i ponad 90% produktów stamtąd pochodzi) nieprawdaż ?

i jak w tym kraju ma być dobrze - szkoda słów !!!
TESCO TO TYLKO PRZYGRYWKA - DUŻY OŚWIETLONY I PRAWIE STRZEŻONY PARKING TO JEST TO
a co do cen są jakie są w końcu wieśniacy maja jakiś rarytas na wsi bo przecież wiadomo gdzie najtaniej: GROSZEK, BIEDRONKA, PLUS
a z gazetkami to tak jak w media-expert, mediamarkt i innymi euro-agd itp - gazetek puszczą kilkanaście tysięcy a produktów w tych cenach jest po kilka sztuk - kto pierwszy ten lepszy wiec frajerzy lecą (niekiedy z całymi rodzinkami) a później głupio opuścić sklep z pustym koszykiem i kupują drożej niż gdziekolwiek indzi... rozwiń
Avatar
elton / 19 lutego 2008 o 10:53
0
Tomek, kto Cię uczył zdjęcia robić? Porażka chłopie.
Avatar
m / 18 lutego 2008 o 13:01
0
Hhehe!Tomek za tę fote powinieneś dostać World Press Photo!!!
Avatar
Mirek / 18 lutego 2008 o 07:14
0
Nareszcie!!! Nareszcie mamy normalny sklep i nikt nie patrzy już na tych owianych legendą i przeszkadzających w normalnym rozwoju mojego miasta kupców. Oferowali nam zakupy w atmosferze przepychanki, chłodu i nawoływań przemytników z wiązkami papierosów. Teraz chodzę pomiędzy czystymi półkami i czuję że coś się zmieniło. Czekamy na więcej ładnych sklepów i miejsc, pamiętamy że przy poprzednich władzach miasta nie zmieniło się nic.
Avatar
MercManiaczka / 18 października 2008 o 17:51
0
Mi się podoba że jest taki sklep po 1 jest on czynny całą dobę, 2 można w nim kupić "prawie" wszystko, 3 jest bankomat, i wcale nie chodzi o ceny ale o to, że nie muszę się późną porą bądź w niedzielę kręcić bez sensu po mieście, tylko jak mi coś trzeba to jadę tam! Nie korzystam z tego sklepu często, jednak uważam, że to praktyczne rozwiązanie.
Avatar
Dzesika / 16 lipca 2008 o 09:49
0
Nie dajcie się nabrać w Tesco na ogórkach świerzych, teraz w sezonie ogórkowym w sklepie w Nowem nad Wisłą kupujemy ogórki po 0,99zł ALE ZA SZTUKĘ! Czyli przeliczając kg ogórków kosztuje 4,30zł.
Avatar
karol / 8 lipca 2008 o 23:01
0
Zgadzam się z zachwyconym. Ludzie są tacy głupi że szkoda gadać ;/
Avatar
siemano12 / 30 maja 2008 o 16:56
0
Ceny w tesko to wcale nie rewelacja za to towary to czesto kapletny szajs zwlaszcza wedliny zakupione w bydgoszczy to syf kila i mogila to co pisze kozystny zakup to lepiej nie dotykac w obawie przed zatruciem i utrzta zdrowia Pozdrawiam
Avatar
kolec / 15 marca 2008 o 18:53
0
mialo być " nie czepiam się "
Avatar
kolec / 15 marca 2008 o 18:51
0
Chciałbym zwrócic uwagę na jedną istotną jak dla mnie sprawę... i czepiam się ze rzut beretem jest cmentarz... chodzi o to, że jako mieszkaniec tego miasta i obserwator wydarzen ciekawy jestem czy ktoś zauważył ze TESCO wyposażylo swój sklep w Chełmie w uzywany sprzęt ? Innymi słowami ujmując gdzieś indziej zainwestowało sporą kasę w nowoczesny wystrój ( kasy, półki, chłodziarki... itd ) - szanując swoich klientów, a nam zostało podepchane to ,co gdzie indziej juz sie nie nadaje. Czy można sie w tym momencie poczuc jak obywatel drugiej kategorii? Wyraźnie jest widać ze kasy, taśmy są uzywane. Krótko mówiąc zastaliśmy potraktowani jak małomiasteczkowe przygłupy którym niewiele do szczęscia potrzeba aby poczuli się jak w Europie bo i tak się nie zorientują - to sciana wschodnia.
Chciałbym zwrócic uwagę na jedną istotną jak dla mnie sprawę... i czepiam się ze rzut beretem jest cmentarz... chodzi o to, że jako mieszkaniec tego miasta i obserwator wydarzen ciekawy jestem czy ktoś zauważył ze TESCO wyposażylo swój sklep w Chełmie w uzywany sprzęt ? Innymi słowami ujmując gdzieś indziej zainwestowało sporą kasę w nowoczesny wystrój ( kasy, półki, chłodziarki... itd ) - szanując swoich klientów, a nam zostało podepchane to ,co gdzie indziej juz sie nie nadaje. Czy można sie w tym momencie poczuc jak obywatel drugiej kate... rozwiń
Avatar
ZACHWYCONY / 21 lutego 2008 o 12:43
0
TESCO TO TYLKO PRZYGRYWKA - DUŻY OŚWIETLONY I PRAWIE STRZEŻONY PARKING TO JEST TO
a co do cen są jakie są w końcu wieśniacy maja jakiś rarytas na wsi bo przecież wiadomo gdzie najtaniej: GROSZEK, BIEDRONKA, PLUS
a z gazetkami to tak jak w media-expert, mediamarkt i innymi euro-agd itp - gazetek puszczą kilkanaście tysięcy a produktów w tych cenach jest po kilka sztuk - kto pierwszy ten lepszy wiec frajerzy lecą (niekiedy z całymi rodzinkami) a później głupio opuścić sklep z pustym koszykiem i kupują drożej niż gdziekolwiek indziej produkty niegazetkowe ;P - TAKA TO POLSKA MENTALNOŚĆ - "POKAŻ SIE A ZASTAW SIĘ" trzeba być przecież lepszym od sąsiada/znajomego i pokazać że nas stać

DUŻO TANIEJ JEST W SKLEPACH np WSZYSTKO od 1 ZŁ czy coś w tym stylu (przecież nie trudno się domyśleć że CHINY są tylko jedne na świecie i ponad 90% produktów stamtąd pochodzi) nieprawdaż ?

i jak w tym kraju ma być dobrze - szkoda słów !!!
TESCO TO TYLKO PRZYGRYWKA - DUŻY OŚWIETLONY I PRAWIE STRZEŻONY PARKING TO JEST TO
a co do cen są jakie są w końcu wieśniacy maja jakiś rarytas na wsi bo przecież wiadomo gdzie najtaniej: GROSZEK, BIEDRONKA, PLUS
a z gazetkami to tak jak w media-expert, mediamarkt i innymi euro-agd itp - gazetek puszczą kilkanaście tysięcy a produktów w tych cenach jest po kilka sztuk - kto pierwszy ten lepszy wiec frajerzy lecą (niekiedy z całymi rodzinkami) a później głupio opuścić sklep z pustym koszykiem i kupują drożej niż gdziekolwiek indzi... rozwiń
Avatar
elton / 19 lutego 2008 o 10:53
0
Tomek, kto Cię uczył zdjęcia robić? Porażka chłopie.
Avatar
m / 18 lutego 2008 o 13:01
0
Hhehe!Tomek za tę fote powinieneś dostać World Press Photo!!!
Avatar
Mirek / 18 lutego 2008 o 07:14
0
Nareszcie!!! Nareszcie mamy normalny sklep i nikt nie patrzy już na tych owianych legendą i przeszkadzających w normalnym rozwoju mojego miasta kupców. Oferowali nam zakupy w atmosferze przepychanki, chłodu i nawoływań przemytników z wiązkami papierosów. Teraz chodzę pomiędzy czystymi półkami i czuję że coś się zmieniło. Czekamy na więcej ładnych sklepów i miejsc, pamiętamy że przy poprzednich władzach miasta nie zmieniło się nic.
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu
galeria

Zostawił auto na parkingu. W nocy stanęło w ogniu 4 3

Pożar samochodu wybuchł wczoraj w nocy na parkingu przy ul. Wiejskiej w Zamościu.

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo

Górnik Łęczna rozpoczyna nowy sezon od meczu z Gryfem Wejherowo 3 2

Po dwóch kompletnie nieudanych sezonach zielono-czarni rozpoczynają zmagania w II lidze. W sobotę podopieczni trenera Rafała Wójcika zmierzą się na wyjeździe z Gryfem Wejherowo. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia]
Alarm 24
galeria

Najpierw pożar ciężarówki, potem zniszczony ładunek. Przedsiębiorca z Lublina daje 50 tys. zł za złapanie wandali [zdjęcia] 19 11

Przedsiębiorcę z Lublina spotkał ogromny pech. Należąca do niego ciężarówka zapaliła się w trakcie jazdy. Co gorsza, wandale nie oszczędzili ładunku jaki znajdował się na naczepie. Teraz pan Michał chce złapać grafficiarzy dzięki zaoferowanym informatorom pieniądzom.

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki]
galeria

Matura 2018: Oto najlepsze szkoły w Lublinie i w każdym powiecie [szczegółowe wyniki] 4 2

W oparciu o wyniki tegorocznych egzaminów maturalnych sprawdziliśmy, które szkoły uczą najlepiej. Na naszej liście znalazły się placówki z poszczególnych powiatów i miast regionu.

Lewart ciągle szuka wzmocnień

Lewart ciągle szuka wzmocnień 1 0

Łukasz Mierzejewski musi w lecie porządnie przebudować swoją drużynę. Lewart stracił wielu ważnych zawodników. Z klubem pożegnali się chociażby: Michał Zuber, Arkadiusz Adamczuk, czy Kamil Piasek

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne
film

13-latek umierał. Ratownicy stwierdzili, że udaje nieprzytomnego. Zniszczenia w mózgu dziecka są dramatyczne 0 6

Podczas wycieczki szkolnej Paweł poczuł się źle. Jego poważny stan zlekceważyła wychowawczyni klasy, a potem dwukrotnie załoga karetki pogotowia. Matka wzywająca pomoc, usłyszała, że jest „panikarą”, a lekarz wpisał w kartę pacjenta, że dziecko „udaje nieprzytomnego”.

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski!

Odliczanie zakończone. W Lublinie ruszyły mistrzostwa Polski! 1 1

Dzisiaj o godz. 9 w Lublinie rozpoczęły się mistrzostwa Polski w lekkoatletyce. Jako pierwsi walkę o medale rozpoczęli chodziarze rywalizujący na dystansie 10 km. O godz. 10 swoje umiejętności zaprezentują chodziarki.

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza

"Kumoterstwo" w Centrum Kultury w Lublinie? Prezydent wycofuje się i przeprasza 6 15

Prezydent Lublina wycofuje się ze słowa „kumoterstwo”, które znalazło się w podpisanym przez niego dokumencie z wnioskami z kontroli przeprowadzonej w Centrum Kultury. Dokument, o którym pisaliśmy obszernie tydzień temu, stał się powodem kolejnej politycznej burzy.

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu

Orion Niedrzwica i Sokół Konopnica szykują się do nowego sezonu 2 2

Lubelska klasa okręgowa Zespoły rozgrywają już pierwsze sparingi. Uwagę przyciąga debiut w roli trenera Orionu Niedrzwica Jacka Paździora

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami
film

"To odwet ze strony poprzedniego kierownictwa". Były szef CBA z zarzutami 0 2

– Jest to zorganizowana zemsta i odwet na mnie ze strony poprzedniego kierownictwa CBA oraz obecnego kierownictwa CBA – powiedział Paweł Wojtunik po opuszczeniu krakowskiej prokuratury.

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07]
20 lipca 2018, 0:00

Repertuar kin i teatrów w weekend w Lublinie i regionie [20-22.07] 2 0

Co Gdzie Kiedy. Pierwsza noc oczyszczenia oraz Sicario 2 to jedne z tytułów, które zawitają w piątek na ekranach lubelskich kin. Przedpremierowo będzie też można zobaczyć kontynuację przeboju Mamma Mia. Sprawdź weekendowy repertuar kin i teatrów z Lublina oraz regionu.

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend?
film

Pogoda na piątek 20 lipca w woj. lubelskim. Jak będzie w weekend? 3 0

Piątek deszczowy, ale sobota i niedziela z większymi przejaśnieniami. Sprawdź prognozę pogody na weekend 20-22 lipca w woj. lubelskim.

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu
Alarm 24

"Plaga”, „dziwactwo” i „sk....stwo”. Spółdzielcy poszli do prokuratury po słowach na nagraniu 7 4

Spółdzielcy ze Spółdzielni Mieszkaniowej „Wspólnota” w Łęcznej skierowali sprawę do prokuratury. Chodzi o nagranie, na którym słychać wypowiedź jednego z członków zarządu spółdzielni. W dość obcesowych słowach określa spółdzielców.

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo]
film

Podtopienia, zerwane drogi, hektary zniszczonych lasów. Krajobraz po nawałnicach [wideo] 0 0

Burze i towarzyszące im ulewy w wielu rejonach Polski spowodowały znaczne zniszczenia.

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce

Dzisiaj w Lublinie ruszają Mistrzostwa Polski w Lekkiej Atletyce 1 1

Tego wydarzenia nie można przegapić. Dzisiaj w Lublinie rozpoczynają się 94. PZLA Mistrzostwa Polski. Przez trzy dni będziemy mogli podziwiać gwiazdy, które zdobywały medale na najważniejszych imprezach na świecie. Przyjadą do nas: Anita Włodarczyk, Paweł Wojciechowski, Piotr Lisek, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, czy Ewa Swoboda. Będą oczywiście także: Paweł Fajdek, Malwina Kopron i Paulina Guba

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!