Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

17 lipca 2009 r.
14:09
Edytuj ten wpis

Trzy miesiące w areszcie za napad na obóz harcerzy

Autor: Zdjęcie autora (sad)
0 9 A A

Trzy najbliższe miesiące spędzą w areszcie trzej nastolatkowie, którzy w nocy z wtorku na środę napadli na śpiących harcerzy. Taką decyzję podjął dziś włodawski sąd.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przypomnijmy: pięciu młodych ludzi brutalnie zaatakowało 12 harcerzy, którzy rozbili obozowisko w lesie nieopodal Okuninki. Bandyci wtargnęli do obozu uzbrojeni w sztachety i siekierę. Pobili 18-letniego opiekuna, a resztę druhów zastraszyli. Uciekli zabierając ze sobą m.in. pieniądze, ubrania, dokumenty i aparat fotograficzny swoich ofiar.

Policjanci zatrzymali trzech podejrzanych o ten czyn. O areszcie wobec dwóch 18-latków: Błażeja G. i Radosława S. włodawski sąd już zdecydował. Dziś po południu aresztował na trzy miesiące także trzeciego z podejrzanych o rozbój, 17-letniego Konrada B. Policja w dalszym ciągu poszukuje pozostałych napastników.

Napastnicy będą jeszcze sądzeni. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi im od 3 do 15 lat więzienia.



Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
mondry / 18 lipca 2009 o 10:11
0
TW Edek napisał:
Wybacz, ale nadajesz się ze swoją pseudoerudycją do czyszczenia kibli i to nie w Anglii ale co najwyżej w Bangladeszu. Omawiany problem dotyczy LOGIKI FORMALNEJ, a więc kwestii z którą podobnie jak z gustami się nie dyskutuje. Dlatego wybacz, że nie będę ciągnął tego dyskursu, bo byłoby to dal mnie intelektualnie zbyt uposażające. A co do tytułu to i tak go już zmienili więc jest o.k. I chyba miałem trochę racji.

lol... Ty to masz problemy z erekcja czy co ? zajmij sie soba a nie uzewnetrzniaj sie na forach ze swoimi wywodami, bo sa żałosne

a co do tych buców ... po prostu mam nadzieje ze dostana jakis górny wymiar kary , bo nawet takowy powinni otrzymac za twarzowe !

lol... Ty to masz problemy z erekcja czy co ? zajmij sie soba a nie uzewnetrzniaj sie na forach ze swoimi wywodami, bo sa żałosne

a co do tych buców ... po prostu mam nadzieje ze dostana jakis górny wymiar kary , bo nawet takowy powinni otrzymac za twarzowe ! rozwiń
Avatar
TW Edek / 17 lipca 2009 o 19:05
0
e tam napisał:
A areszt niby za co jest? Napadli, więc siedzą w areszcie, czyli areszt za napad. Czy takie trudne jest myślenie przyczynowo skutkowe ?

BTW. Tak to jest jak sie czyta tylko tytuły. Lepiej nie wracaj z tego zmywaka

Wybacz, ale nadajesz się ze swoją pseudoerudycją do czyszczenia kibli i to nie w Anglii ale co najwyżej w Bangladeszu. Omawiany problem dotyczy LOGIKI FORMALNEJ, a więc kwestii z którą podobnie jak z gustami się nie dyskutuje. Dlatego wybacz, że nie będę ciągnął tego dyskursu, bo byłoby to dal mnie intelektualnie zbyt uposażające. A co do tytułu to i tak go już zmienili więc jest o.k. I chyba miałem trochę racji.

Wybacz, ale nadajesz się ze swoją pseudoerudycją do czyszczenia kibli i to nie w Anglii ale co najwyżej w Bangladeszu. Omawiany problem dotyczy LOGIKI FORMALNEJ, a więc kwestii z którą podobnie jak z gustami się nie dyskutuje. Dlatego wybacz, że nie będę ciągnął tego dyskursu, bo byłoby to dal mnie intelektualnie zbyt uposażające. A co do tytułu to i tak go już zmienili więc jest o.k. I chyba miałem trochę racji. rozwiń
Avatar
jan / 17 lipca 2009 o 17:29
0
W tekście artykułu jest błąd. "pięciu młodych ludzi brutalnie zaatakowało 12 harcerzy". Takie ścierwa nazywacie ludźmi? A w ogóle to mam nadzieję że dostaną porządnie po ddddd. Ich dane osobowe powinny być udostępnione wszystkim harcerzom. Na wypadek, gdyby któryś z tych ścierw miał jeszcze jakieś ale.
Avatar
bv / 17 lipca 2009 o 17:24
0
I to jest właśnie profilaktyka.Więźniowie dostaną trzy nowe maskotki i przestaną na jakiś czas zajmować się piłowaniem krat.
Avatar
mosquito / 17 lipca 2009 o 17:19
0
No to wiadro wazeliny i pod celę. Głupio wyszło.
Avatar
mn / 17 lipca 2009 o 17:17
0
Mam nadzieję,że pensionarjusze ZK lub AŚ przebywający w tym przybytku od dłuższego czasu,zapewnią naszym milusińskim szereg atrakcji o podłożu s??????????ym.Jak się bawić to na całego a i przysłowiowego "jarzębiaczka"nie trzeba.
Avatar
e tam / 17 lipca 2009 o 16:56
0
TW Edek napisał:
Od pewnego czasu obserwuję poważne problemu dziennika z tytułami prasowymi. Czy wszyscy potrafiący pisać ludzie w tym mieście wyjechali na zmywak do Anglii? Najpierw było o ojcu "co zrobił dziecko córce". potem sensacyjna wiadomość o tym, że trolejbusy będą jeździć na prąd, a teraz ten "kwiatek". Areszt za napad. Areszt nie jest karą, jest środkiem zapobiegawczym. Prawdziwa kara będzie potem i albo areszt będzie zaliczony w jej poczet albo nie. To takie trudne? Wystarczyłoby pomyśleć i napisać, że sprawcy zostali aresztowani, a nie 3 miesiące aresztu za napad. Jeszcze kilku podobnych półgłówków pomyśli sobie: "e, jak za coś takiego sadzają tylko na trzy miechy, to choć pe...y temu a temu"

A teraz z prawdziwej rozpaczliwości; niech and typem który wrzuca teksty do Internetu, siedzi jakiś w miarę doświadczony dziennikarz. Wiem, że są wakacje, ale...


A areszt niby za co jest? Napadli, więc siedzą w areszcie, czyli areszt za napad. Czy takie trudne jest myślenie przyczynowo skutkowe ?

BTW. Tak to jest jak sie czyta tylko tytuły. Lepiej nie wracaj z tego zmywaka


A areszt niby za co jest? Napadli, więc siedzą w areszcie, czyli areszt za napad. Czy takie trudne jest myślenie przyczynowo skutkowe ?

BTW. Tak to jest jak sie czyta tylko tytuły. Lepiej nie wracaj z tego zmywaka rozwiń
Avatar
TW Edek / 17 lipca 2009 o 16:28
0
Od pewnego czasu obserwuję poważne problemu dziennika z tytułami prasowymi. Czy wszyscy potrafiący pisać ludzie w tym mieście wyjechali na zmywak do Anglii? Najpierw było o ojcu "co zrobił dziecko córce". potem sensacyjna wiadomość o tym, że trolejbusy będą jeździć na prąd, a teraz ten "kwiatek". Areszt za napad. Areszt nie jest karą, jest środkiem zapobiegawczym. Prawdziwa kara będzie potem i albo areszt będzie zaliczony w jej poczet albo nie. To takie trudne? Wystarczyłoby pomyśleć i napisać, że sprawcy zostali aresztowani, a nie 3 miesiące aresztu za napad. Jeszcze kilku podobnych półgłówków pomyśli sobie: "e, jak za coś takiego sadzają tylko na trzy miechy, to choć pe...y temu a temu"

A teraz z prawdziwej rozpaczliwości; niech and typem który wrzuca teksty do Internetu, siedzi jakiś w miarę doświadczony dziennikarz. Wiem, że są wakacje, ale...
Od pewnego czasu obserwuję poważne problemu dziennika z tytułami prasowymi. Czy wszyscy potrafiący pisać ludzie w tym mieście wyjechali na zmywak do Anglii? Najpierw było o ojcu "co zrobił dziecko córce". potem sensacyjna wiadomość o tym, że trolejbusy będą jeździć na prąd, a teraz ten "kwiatek". Areszt za napad. Areszt nie jest karą, jest środkiem zapobiegawczym. Prawdziwa kara będzie potem i albo areszt będzie zaliczony w jej poczet albo nie. To takie trudne? Wystarczyłoby pomyśleć i napisać, że sprawcy zostali aresztow... rozwiń
Avatar
Robert B / 17 lipca 2009 o 16:04
0
Mam nadzieje, ze wreszcie sad dolozy im z gornej polki.
Takie kanalie nie powinny miec prawa przebywania wsrod przyzwoitych ludzi.
Avatar
mondry / 18 lipca 2009 o 10:11
0
TW Edek napisał:
Wybacz, ale nadajesz się ze swoją pseudoerudycją do czyszczenia kibli i to nie w Anglii ale co najwyżej w Bangladeszu. Omawiany problem dotyczy LOGIKI FORMALNEJ, a więc kwestii z którą podobnie jak z gustami się nie dyskutuje. Dlatego wybacz, że nie będę ciągnął tego dyskursu, bo byłoby to dal mnie intelektualnie zbyt uposażające. A co do tytułu to i tak go już zmienili więc jest o.k. I chyba miałem trochę racji.

lol... Ty to masz problemy z erekcja czy co ? zajmij sie soba a nie uzewnetrzniaj sie na forach ze swoimi wywodami, bo sa żałosne

a co do tych buców ... po prostu mam nadzieje ze dostana jakis górny wymiar kary , bo nawet takowy powinni otrzymac za twarzowe !

lol... Ty to masz problemy z erekcja czy co ? zajmij sie soba a nie uzewnetrzniaj sie na forach ze swoimi wywodami, bo sa żałosne

a co do tych buców ... po prostu mam nadzieje ze dostana jakis górny wymiar kary , bo nawet takowy powinni otrzymac za twarzowe ! rozwiń
Avatar
TW Edek / 17 lipca 2009 o 19:05
0
e tam napisał:
A areszt niby za co jest? Napadli, więc siedzą w areszcie, czyli areszt za napad. Czy takie trudne jest myślenie przyczynowo skutkowe ?

BTW. Tak to jest jak sie czyta tylko tytuły. Lepiej nie wracaj z tego zmywaka

Wybacz, ale nadajesz się ze swoją pseudoerudycją do czyszczenia kibli i to nie w Anglii ale co najwyżej w Bangladeszu. Omawiany problem dotyczy LOGIKI FORMALNEJ, a więc kwestii z którą podobnie jak z gustami się nie dyskutuje. Dlatego wybacz, że nie będę ciągnął tego dyskursu, bo byłoby to dal mnie intelektualnie zbyt uposażające. A co do tytułu to i tak go już zmienili więc jest o.k. I chyba miałem trochę racji.

Wybacz, ale nadajesz się ze swoją pseudoerudycją do czyszczenia kibli i to nie w Anglii ale co najwyżej w Bangladeszu. Omawiany problem dotyczy LOGIKI FORMALNEJ, a więc kwestii z którą podobnie jak z gustami się nie dyskutuje. Dlatego wybacz, że nie będę ciągnął tego dyskursu, bo byłoby to dal mnie intelektualnie zbyt uposażające. A co do tytułu to i tak go już zmienili więc jest o.k. I chyba miałem trochę racji. rozwiń
Avatar
jan / 17 lipca 2009 o 17:29
0
W tekście artykułu jest błąd. "pięciu młodych ludzi brutalnie zaatakowało 12 harcerzy". Takie ścierwa nazywacie ludźmi? A w ogóle to mam nadzieję że dostaną porządnie po ddddd. Ich dane osobowe powinny być udostępnione wszystkim harcerzom. Na wypadek, gdyby któryś z tych ścierw miał jeszcze jakieś ale.
Avatar
bv / 17 lipca 2009 o 17:24
0
I to jest właśnie profilaktyka.Więźniowie dostaną trzy nowe maskotki i przestaną na jakiś czas zajmować się piłowaniem krat.
Avatar
mosquito / 17 lipca 2009 o 17:19
0
No to wiadro wazeliny i pod celę. Głupio wyszło.
Avatar
mn / 17 lipca 2009 o 17:17
0
Mam nadzieję,że pensionarjusze ZK lub AŚ przebywający w tym przybytku od dłuższego czasu,zapewnią naszym milusińskim szereg atrakcji o podłożu s??????????ym.Jak się bawić to na całego a i przysłowiowego "jarzębiaczka"nie trzeba.
Avatar
e tam / 17 lipca 2009 o 16:56
0
TW Edek napisał:
Od pewnego czasu obserwuję poważne problemu dziennika z tytułami prasowymi. Czy wszyscy potrafiący pisać ludzie w tym mieście wyjechali na zmywak do Anglii? Najpierw było o ojcu "co zrobił dziecko córce". potem sensacyjna wiadomość o tym, że trolejbusy będą jeździć na prąd, a teraz ten "kwiatek". Areszt za napad. Areszt nie jest karą, jest środkiem zapobiegawczym. Prawdziwa kara będzie potem i albo areszt będzie zaliczony w jej poczet albo nie. To takie trudne? Wystarczyłoby pomyśleć i napisać, że sprawcy zostali aresztowani, a nie 3 miesiące aresztu za napad. Jeszcze kilku podobnych półgłówków pomyśli sobie: "e, jak za coś takiego sadzają tylko na trzy miechy, to choć pe...y temu a temu"

A teraz z prawdziwej rozpaczliwości; niech and typem który wrzuca teksty do Internetu, siedzi jakiś w miarę doświadczony dziennikarz. Wiem, że są wakacje, ale...


A areszt niby za co jest? Napadli, więc siedzą w areszcie, czyli areszt za napad. Czy takie trudne jest myślenie przyczynowo skutkowe ?

BTW. Tak to jest jak sie czyta tylko tytuły. Lepiej nie wracaj z tego zmywaka


A areszt niby za co jest? Napadli, więc siedzą w areszcie, czyli areszt za napad. Czy takie trudne jest myślenie przyczynowo skutkowe ?

BTW. Tak to jest jak sie czyta tylko tytuły. Lepiej nie wracaj z tego zmywaka rozwiń
Avatar
TW Edek / 17 lipca 2009 o 16:28
0
Od pewnego czasu obserwuję poważne problemu dziennika z tytułami prasowymi. Czy wszyscy potrafiący pisać ludzie w tym mieście wyjechali na zmywak do Anglii? Najpierw było o ojcu "co zrobił dziecko córce". potem sensacyjna wiadomość o tym, że trolejbusy będą jeździć na prąd, a teraz ten "kwiatek". Areszt za napad. Areszt nie jest karą, jest środkiem zapobiegawczym. Prawdziwa kara będzie potem i albo areszt będzie zaliczony w jej poczet albo nie. To takie trudne? Wystarczyłoby pomyśleć i napisać, że sprawcy zostali aresztowani, a nie 3 miesiące aresztu za napad. Jeszcze kilku podobnych półgłówków pomyśli sobie: "e, jak za coś takiego sadzają tylko na trzy miechy, to choć pe...y temu a temu"

A teraz z prawdziwej rozpaczliwości; niech and typem który wrzuca teksty do Internetu, siedzi jakiś w miarę doświadczony dziennikarz. Wiem, że są wakacje, ale...
Od pewnego czasu obserwuję poważne problemu dziennika z tytułami prasowymi. Czy wszyscy potrafiący pisać ludzie w tym mieście wyjechali na zmywak do Anglii? Najpierw było o ojcu "co zrobił dziecko córce". potem sensacyjna wiadomość o tym, że trolejbusy będą jeździć na prąd, a teraz ten "kwiatek". Areszt za napad. Areszt nie jest karą, jest środkiem zapobiegawczym. Prawdziwa kara będzie potem i albo areszt będzie zaliczony w jej poczet albo nie. To takie trudne? Wystarczyłoby pomyśleć i napisać, że sprawcy zostali aresztow... rozwiń
Avatar
Robert B / 17 lipca 2009 o 16:04
0
Mam nadzieje, ze wreszcie sad dolozy im z gornej polki.
Takie kanalie nie powinny miec prawa przebywania wsrod przyzwoitych ludzi.
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 listopada 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 listopada 2018 roku 0 2

Kolejne wycinki drzew w Lublinie. Ks.: "W hierarchii stworzenia najpierw jest człowiek, potem przyroda"

Kolejne wycinki drzew w Lublinie. Ks.: "W hierarchii stworzenia najpierw jest człowiek, potem przyroda" 0 20

Przed kościołem przy ul. Staszica jeszcze w zeszłym tygodniu rosło pięć drzew. Zostało jedno. – W hierarchii stworzenia najpierw jest człowiek, potem przyroda – tłumaczy ksiądz rektor

Nowa technologia zamiast lamp w kopalni Bogdanka

Nowa technologia zamiast lamp w kopalni Bogdanka 0 2

Bogdanka testuje pod ziemią nowy, bezprzewodowy system komunikacji. Ma to poprawić wydajność pracy maszyn i zwiększyć bezpieczeństwo pracowników.

Polska - Czechy 0:1. Porażka w akompaniamencie gwizdów
film

Polska - Czechy 0:1. Porażka w akompaniamencie gwizdów 1 3

Reprezentacja Polski uległa w Gdańsku Czechom 0:1. Tym samym przed ostatnim meczem w Lidze Narodów z Portugalią Biało-Czerwoni wciąż pozostają bez zwycięstwa pod wodzą selekcjonera Jerzego Brzęczka

To już pewne. Będzie podwyżka opłat za wywóz śmieci w Lublinie

To już pewne. Będzie podwyżka opłat za wywóz śmieci w Lublinie 42 26

To już pewne: mieszkańców Lublina czeka podwyżka opłat za wywóz śmieci. Ratusz zgodził się na ceny zaproponowane przez firmy startujące w przetargu na obsługę dzielnic, w których dotychczas nie udało się wprowadzić nowych zasad segregacji odpadów. Od stycznia nowe zasady mają dotyczyć całego miasta

Szpital Dziecięcy: Nowy kącik zabaw czeka na małych pacjentów [zdjęcia]
galeria

Szpital Dziecięcy: Nowy kącik zabaw czeka na małych pacjentów [zdjęcia] 0 2

W Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym działa już słONICOwy kącik zabaw ufundowany przez Fundację ONICO.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 16-18 listopada

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 16-18 listopada 1 1

Piłkarze kończą w weekend rundę jesienną. W III lidze odbędą się dwa mecze derbowe: Podlasie Biała Podlaska gra z Wisłą Puławy, a Orlęta Spomlek podejmują Stal Kraśnik. Czwartoligowcy awansem zagrają już za to kolejkę rundy wiosennej

Nowy marszałek województwa lubelskiego. Znamy też wicemarszałków i członków zarządu
galeria

Nowy marszałek województwa lubelskiego. Znamy też wicemarszałków i członków zarządu 180 69

Jarosław Stawiarski będzie nowym marszałkiem województwa lubelskiego. Jego kandydatura została wskazana podczas czwartkowego posiedzenia Komitetu Politycznego Prawa i Sprawiedliwości. Polityk jest obecnie wiceministrem sportu i turystyki w rządzie PiS.

Lubelskie: Dwie osoby zginęły w wypadku. Czołowe zderzenie samochodów
Aktualizacja
film

Lubelskie: Dwie osoby zginęły w wypadku. Czołowe zderzenie samochodów 18 7

Tragiczny wypadek w miejscowości Niewęgłosz (pow. radzyński). Zginął 37-latek i 53-latka.

Jest praca w Straży Miejskiej w Lublinie. Ile można zarobić?

Jest praca w Straży Miejskiej w Lublinie. Ile można zarobić? 69 18

Siedemnaście etatów zwolniło się w lubelskiej Straży Miejskiej, bo funkcjonariusze znaleźli sobie inne miejsce pracy. Zainteresowani mundurem mogą się zgłaszać do wtorku włącznie. Zarobki nie są imponujące: na początek 2400 zł brutto. Dyskont płaci lepiej

Spotkanie z alpinistami Rafałem Fronią i Piotrem Tomalą
19 listopada 2018, 19:00

Spotkanie z alpinistami Rafałem Fronią i Piotrem Tomalą 2 0

Co Gdzie Kiedy. Katolicki Uniwersytet Lubelski zaprasza na spotkanie Piotrem Tomalą oraz Rafałem Fronią - alpinistami i himalaistami, uczestnikami wielu wypraw. Wydarzenie odbędzie się 19 listopada o godz. 19 w sali 113 Centrum Transferu Wiedzy KUL.

Nowy burmistrz Bełżyc: Mieszkańcy chcą i oczekują zmian

Nowy burmistrz Bełżyc: Mieszkańcy chcą i oczekują zmian 24 6

Rozmowa z Ireneuszem Łucką, nowym burmistrzem Bełżyc

Lublin: Kolejka przed Getin Bankiem, klienci chcą wycofać pieniądze. "Jestem przerażona..."

Lublin: Kolejka przed Getin Bankiem, klienci chcą wycofać pieniądze. "Jestem przerażona..." 92 40

Klienci Getin Banku coraz liczniej odwiedzają lubelską placówkę, by wycofać swoje pieniądze. Obawiają się, że „afera podsłuchowa” sprawi, że zostaną odcięci od swoich oszczędności. Bank uspokaja i zapewnia, że ich lokaty są w pełni bezpieczne

Paweł Miesiąc (Speed Car Motor): Nie boję się rywalizacji

Paweł Miesiąc (Speed Car Motor): Nie boję się rywalizacji 117 1

ROZMOWA Z Pawłem Miesiącem, żużlowcem Speed Car Motoru Lublin

Chełmskie pogotowie ma nowe karetki

Chełmskie pogotowie ma nowe karetki 6 1

Chełmska Stacja Ratownictwa Medycznego zakupiła cztery nowe karetki wraz z nowoczesnym wyposażeniem. Pieniądze, 1,7 mln zł, otrzymała z rezerwy wojewody lubelskiego.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!