Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

4 marca 2015 r.
21:30
Edytuj ten wpis

Ujmujący i zjednujący pan sekretarz. Tak burmistrz tłumaczy wybór

Autor: Zdjęcie autora toma
0 15 A A

Energia właściwa młodemu człowiekowi, ujmująca osobowość, zjednywanie sobie współpracowników i doskonały kontakt z ludźmi - to cechy, które zdaniem burmistrz Krasnegostawu Hanny Mazurkiewicz miały zdecydować o wyborze kandydata na sekretarza miasta. Stanowisko zajął jej dotychczasowy współpracownik.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Podanie takiego uzasadnienia wyboru zaintrygowało naszego Czytelnika. "Te osobiste wyznania pojawiły się na urzędowej stronie Urzędu Miasta Krasnystaw. Przyznacie Państwo, forma dosyć intrygująca jak na oficjalną wypowiedź urzędnika odnośnie wybranego kandydata” - napisał do redakcji.

Druga tura konkursu odbyła się w ubiegły czwartek. Spośród trojga kandydatów najlepiej wypadł Krzysztof Gałan, który od grudnia pracował w krasnostawskim magistracie jako doradca pani burmistrz.

- Pan Krzysztof posiada energię właściwą młodemu człowiekowi, a jednocześnie bogate doświadczenie zdobyte podczas wielu lat pracy samorządowej. Poza tym ma ujmującą osobowość, łatwo zjednuje sympatię współpracowników i ma doskonały kontakt z ludźmi - zachwala nowego sekretarza na stronie internetowej urzędu burmistrz Hanna Mazurkiewicz.
Nasz Czytelnik sugeruje, że takie uzasadnienie może wskazywać na to, że konkurs był ustawiony pod jednego z kandydatów.

- Wcześniej też zarzucano nam ustawienie konkursu. Tego typu nabory mają to do siebie, że są wygrani i przegrani - komentuje burmistrz Hanna Mazurkiewicz, która jednak nie ukrywa, że nowego sekretarza zna od lat. - Pracowałam z jego mamą. Wypowiedzi na jego temat udzieliłam jednak już po konkursie i mogłam sobie pozwolić na wyrażenie takiej opinii - zaznacza.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Jarząbek Wacław / 9 marca 2015 r. o 19:48
0

Krzysztof Gałan to jeden z najuczciwszych polityków w mieście. To co mówi o nim pani burmistrz to święta prawda. Dzięki Bogu, że taki facet znalazł się na tym stanowisku GRATULUJĘ WYBORU

" To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje ... To jeszcze ja –Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory.....".

" To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugie... rozwiń

Avatar
joshua / 5 marca 2015 r. o 21:49
0

Poczekamy i rozliczymy. Pracowitych, uczciwych i ambitnych. Poprzedni gospodarz - zgodnie z doktryną głoszoną przez nową władzę - doprowadził miasto do społecznej ruiny. Będzie jednak jedynym punktem odniesienia przy końcowej ocenie obecnej ekipy. Dlatego warto nowowładzo, abyś postarała się wpierw zadbać o mieszkańców, a dopiero potem o ciepłe stołki dla popleczników. Lud emerytów i rencistów ziemi krasnostawskiej patrzy Ci władzo na ręce. 

Avatar
ONA / 5 marca 2015 r. o 19:41
0

Krzysztof Gałan to jeden z najuczciwszych polityków w mieście. To co mówi o nim pani burmistrz to święta prawda. Dzięki Bogu, że taki facet znalazł się na tym stanowisku GRATULUJĘ WYBORU

Avatar
Magda / 5 marca 2015 r. o 15:14
0

Skoro w mieście pojawiają się głosy, że konkursy sa ustawiane to może po porstu są? Nikt sobie z palca nie bierze takich rewelacji i nie podaje ich do opinii publicznej. Najwyraźniej zachowania niektórych osób zdradzają sam stan rzeczy.

Avatar
mm / 5 marca 2015 r. o 15:11
0

W skrócie popieram wypowiedzi serka i nikity. Po pierwsze znam Pana Gałana z gruntu zawodowego, w mojej opinii jest najlepszym wyborem na to stanowisko. Uczciwie to piszę, bo w swoim życiu zawodowym stykałam się z setkami samorządowców, Pan Gałan jest niezwykle rzetelnym i słownym człowiekiem, do tego ma ogromną wiedzę. Muszę przyznać, że wypowiedź Pani Burmistrz o jego usposobieniu to najzwyczajniej w świecie jest prawda :) Niezwykle życzliwy człowiek. Myślę, że takich życzymy sobie na co dzień w urzędach. Nie ma co popadać w powierzchowność i reagować jak petarda na takie artykuły. Przecież to wyniki jego pracy będą o nim świadczyć a nie subiektywne artykuły prasowe :) Pozdrawiam.

wypowiada się tutaj sekretarka UM?

wypowiada się tutaj sekretarka UM?

rozwiń
Avatar
Jurek / 5 marca 2015 r. o 09:34
0

przecież ta kobieta w ogóle nie nadaje się na to miejsce

ta...bardzo konstruktywna wypowiedź. Może jednak wypada zaczekać na wyniki jej pracy?

Avatar
Justyna / 5 marca 2015 r. o 09:32
0

W skrócie popieram wypowiedzi serka i nikity. Po pierwsze znam Pana Gałana z gruntu zawodowego, w mojej opinii jest najlepszym wyborem na to stanowisko. Uczciwie to piszę, bo w swoim życiu zawodowym stykałam się z setkami samorządowców, Pan Gałan jest niezwykle rzetelnym i słownym człowiekiem, do tego ma ogromną wiedzę. Muszę przyznać, że wypowiedź Pani Burmistrz o jego usposobieniu to najzwyczajniej w świecie jest prawda :) Niezwykle życzliwy człowiek. Myślę, że takich życzymy sobie na co dzień w urzędach. Nie ma co popadać w powierzchowność i reagować jak petarda na takie artykuły. Przecież to wyniki jego pracy będą o nim świadczyć a nie subiektywne artykuły prasowe :) Pozdrawiam.

W skrócie popieram wypowiedzi serka i nikity. Po pierwsze znam Pana Gałana z gruntu zawodowego, w mojej opinii jest najlepszym wyborem na to stanowisko. Uczciwie to piszę, bo w swoim życiu zawodowym stykałam się z setkami samorządowców, Pan Gałan jest niezwykle rzetelnym i słownym człowiekiem, do tego ma ogromną wiedzę. Muszę przyznać, że wypowiedź Pani Burmistrz o jego usposobieniu to najzwyczajniej w świecie jest prawda :) Niezwykle życzliwy człowiek. Myślę, że takich życzymy sobie na co dzień w urzędach. Nie ma co popadać w powierzchow... rozwiń

Avatar
xy / 5 marca 2015 r. o 09:14
0
Jesli chodzi i Twarożka i Jakubca to plotka, ale ona juz zyje wlasnym zyciem w miscie.
Avatar
serek / 5 marca 2015 r. o 08:07
0

Sekretarz to prawa ręka burmistrz/wójta/ prezydenta i każdy z nich chce mieć własnego człowieka któremu ufa., bo to połowa sukcesu. Dlatego paranoją jest wybierania sekretarza w drodze konkursu!

Avatar
Mark / 5 marca 2015 r. o 07:40
0

a czemu nikt nic nie napisze o tym, że Wielki Król Kefiru i Władca zsiadłego mleka pan Badach zamiast przyjmować do pracy młodych zdolnych przyjął dawnego burmistrza by ten do emerytury docipiał?

Nie wierz we wszystko co usłyszysz. To plota.

Avatar
Jarząbek Wacław / 9 marca 2015 r. o 19:48
0

Krzysztof Gałan to jeden z najuczciwszych polityków w mieście. To co mówi o nim pani burmistrz to święta prawda. Dzięki Bogu, że taki facet znalazł się na tym stanowisku GRATULUJĘ WYBORU

" To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugiej klasy. Niech żyje ... To jeszcze ja –Jarząbek Wacław, bo w zeszłym tygodniu nie mówiłem, bo byłem chory.....".

" To mówiłem ja – Jarząbek Wacław, trener drugie... rozwiń

Avatar
joshua / 5 marca 2015 r. o 21:49
0

Poczekamy i rozliczymy. Pracowitych, uczciwych i ambitnych. Poprzedni gospodarz - zgodnie z doktryną głoszoną przez nową władzę - doprowadził miasto do społecznej ruiny. Będzie jednak jedynym punktem odniesienia przy końcowej ocenie obecnej ekipy. Dlatego warto nowowładzo, abyś postarała się wpierw zadbać o mieszkańców, a dopiero potem o ciepłe stołki dla popleczników. Lud emerytów i rencistów ziemi krasnostawskiej patrzy Ci władzo na ręce. 

Avatar
ONA / 5 marca 2015 r. o 19:41
0

Krzysztof Gałan to jeden z najuczciwszych polityków w mieście. To co mówi o nim pani burmistrz to święta prawda. Dzięki Bogu, że taki facet znalazł się na tym stanowisku GRATULUJĘ WYBORU

Avatar
Magda / 5 marca 2015 r. o 15:14
0

Skoro w mieście pojawiają się głosy, że konkursy sa ustawiane to może po porstu są? Nikt sobie z palca nie bierze takich rewelacji i nie podaje ich do opinii publicznej. Najwyraźniej zachowania niektórych osób zdradzają sam stan rzeczy.

Avatar
mm / 5 marca 2015 r. o 15:11
0

W skrócie popieram wypowiedzi serka i nikity. Po pierwsze znam Pana Gałana z gruntu zawodowego, w mojej opinii jest najlepszym wyborem na to stanowisko. Uczciwie to piszę, bo w swoim życiu zawodowym stykałam się z setkami samorządowców, Pan Gałan jest niezwykle rzetelnym i słownym człowiekiem, do tego ma ogromną wiedzę. Muszę przyznać, że wypowiedź Pani Burmistrz o jego usposobieniu to najzwyczajniej w świecie jest prawda :) Niezwykle życzliwy człowiek. Myślę, że takich życzymy sobie na co dzień w urzędach. Nie ma co popadać w powierzchowność i reagować jak petarda na takie artykuły. Przecież to wyniki jego pracy będą o nim świadczyć a nie subiektywne artykuły prasowe :) Pozdrawiam.

wypowiada się tutaj sekretarka UM?

wypowiada się tutaj sekretarka UM?

rozwiń
Avatar
Jurek / 5 marca 2015 r. o 09:34
0

przecież ta kobieta w ogóle nie nadaje się na to miejsce

ta...bardzo konstruktywna wypowiedź. Może jednak wypada zaczekać na wyniki jej pracy?

Avatar
Justyna / 5 marca 2015 r. o 09:32
0

W skrócie popieram wypowiedzi serka i nikity. Po pierwsze znam Pana Gałana z gruntu zawodowego, w mojej opinii jest najlepszym wyborem na to stanowisko. Uczciwie to piszę, bo w swoim życiu zawodowym stykałam się z setkami samorządowców, Pan Gałan jest niezwykle rzetelnym i słownym człowiekiem, do tego ma ogromną wiedzę. Muszę przyznać, że wypowiedź Pani Burmistrz o jego usposobieniu to najzwyczajniej w świecie jest prawda :) Niezwykle życzliwy człowiek. Myślę, że takich życzymy sobie na co dzień w urzędach. Nie ma co popadać w powierzchowność i reagować jak petarda na takie artykuły. Przecież to wyniki jego pracy będą o nim świadczyć a nie subiektywne artykuły prasowe :) Pozdrawiam.

W skrócie popieram wypowiedzi serka i nikity. Po pierwsze znam Pana Gałana z gruntu zawodowego, w mojej opinii jest najlepszym wyborem na to stanowisko. Uczciwie to piszę, bo w swoim życiu zawodowym stykałam się z setkami samorządowców, Pan Gałan jest niezwykle rzetelnym i słownym człowiekiem, do tego ma ogromną wiedzę. Muszę przyznać, że wypowiedź Pani Burmistrz o jego usposobieniu to najzwyczajniej w świecie jest prawda :) Niezwykle życzliwy człowiek. Myślę, że takich życzymy sobie na co dzień w urzędach. Nie ma co popadać w powierzchow... rozwiń

Avatar
xy / 5 marca 2015 r. o 09:14
0
Jesli chodzi i Twarożka i Jakubca to plotka, ale ona juz zyje wlasnym zyciem w miscie.
Avatar
serek / 5 marca 2015 r. o 08:07
0

Sekretarz to prawa ręka burmistrz/wójta/ prezydenta i każdy z nich chce mieć własnego człowieka któremu ufa., bo to połowa sukcesu. Dlatego paranoją jest wybierania sekretarza w drodze konkursu!

Avatar
Mark / 5 marca 2015 r. o 07:40
0

a czemu nikt nic nie napisze o tym, że Wielki Król Kefiru i Władca zsiadłego mleka pan Badach zamiast przyjmować do pracy młodych zdolnych przyjął dawnego burmistrza by ten do emerytury docipiał?

Nie wierz we wszystko co usłyszysz. To plota.