Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

2 listopada 2009 r.
10:24
Edytuj ten wpis

Włodawa: Wyrzucili psa przez okno

Autor: Zdjęcie autora (bar)
0 20 A A

Wczoraj późnym wieczorem włodawianin spacerujący ul. Żeromskiego usłyszał dochodzące z otwartego okna głośne krzyki. Chwilę później zobaczył jak przez okno mieszkania na I piętrze wypada mały piesek.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pies spadł na ziemię, próbował się poderwać, ale nie dał rady. Wtedy świadek zdarzenia wezwał policję.

– Policjanci natychmiast sprowadzili weterynarza – mówi Bożena Chomiczewska z włodawskiej policji. – Okazało się, że pies doznał tylko potłuczeń. Zwierzęciem zaopiekował się mężczyzna, który po nas zadzwonił.

Z relacji świadka wynikało, że w mieszkaniu, z którego wyrzucono psa kłóciła się para. Potem zgasło światło i zapanowała cisza. Policjanci pukali do drzwi, ale nikt im nie otworzył.

– Funkcjonariusze nie mieli podstaw, aby wyważyć drzwi – zapewnia Chomiczewska. – Mieli by do tego prawo jedynie w sytuacji zagrożenia ludzkiego życia, bądź zdrowia. Jeszcze wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
JP / 3 listopada 2009 r. o 00:45
0
Gość napisał:
Jakiś rok temu, głosno było o pewnym psie, którego pan (i brat pana) zostawili na kilka tygodni w domu samego a sami gdzieś sobie pojechali. Pies konał z głodu i pragnienia, sąsiedzi slyszeli jego wycie, wezwali policję, bo bez asysty policji sami nie chcieli wchodzić do cudzego mieszkania aby to stworzenie ratować. Policja przyjechala i pojechała... wtedy nie mogli, i teraz też nie. No więc kiedy dzialacie? Jak ktos taki jak ci, co wyrzucili tego psa sami do was przyjdą i powiedzą: "Panie władzo, proszę mnie przesłuchać bo właśnie wyrzuciłem psa za okno"?
Mam propozycję: jeśli znajdzie się ktoś kto będzie chciał i jednak zdoła wejść nie przypieprzajcie się do niego potem, ok? Ktos odwali za was robotę, za którą wy bierzecie kasę.


Tak jest u nas w Polsce, w cywilizacji w przypadku zgłoszenia, ze coś niepokojącego dzieje się w czyimś mieszkaniu zarówno policja jak i straż pożarna mają prawo wejść do lokalu i nie ma tutaj tłumaczenia, ze nie ma podstaw, podstawy są. W tym wypadku policjantom się nie chciało zareagować bo dla nich pies to pies, zwykłe gówno, zachowali się nie jak przedstawiaciele prawa ale jak zwykli szubrawcy, niewiele różniący się od tych co tego psa wyrzucili. Jestem pełna pogardy dla tego marginesu co się znęcała nad psiakiem oraz dla panów policjantów którzy woleli olać sprawę bo za dużo z tym papierkowej roboty.


Tak jest u nas w Polsce, w cywilizacji w przypadku zgłoszenia, ze coś niepokojącego dzieje się w czyimś mieszkaniu zarówno policja jak i straż pożarna mają prawo wejść do lokalu i nie ma tutaj tłumaczenia, ze nie ma podstaw, podstawy są. W tym wypadku policjantom się nie chciało zareagować bo dla nich pies to pies, zwykłe gówno, zachowali się nie jak przedstawiaciele prawa ale jak zwykli szubrawcy, niewiele różniący się od tych co tego psa wyrzucili. Jestem pełna pogardy dla tego marginesu co się znęcała nad psia... rozwiń
Avatar
Gość / 2 listopada 2009 r. o 21:17
0
Jakiś rok temu, głosno było o pewnym psie, którego pan (i brat pana) zostawili na kilka tygodni w domu samego a sami gdzieś sobie pojechali. Pies konał z głodu i pragnienia, sąsiedzi slyszeli jego wycie, wezwali policję, bo bez asysty policji sami nie chcieli wchodzić do cudzego mieszkania aby to stworzenie ratować. Policja przyjechala i pojechała... wtedy nie mogli, i teraz też nie. No więc kiedy dzialacie? Jak ktos taki jak ci, co wyrzucili tego psa sami do was przyjdą i powiedzą: "Panie władzo, proszę mnie przesłuchać bo właśnie wyrzuciłem psa za okno"?
Mam propozycję: jeśli znajdzie się ktoś kto będzie chciał i jednak zdoła wejść nie przypieprzajcie się do niego potem, ok? Ktos odwali za was robotę, za którą wy bierzecie kasę.
Jakiś rok temu, głosno było o pewnym psie, którego pan (i brat pana) zostawili na kilka tygodni w domu samego a sami gdzieś sobie pojechali. Pies konał z głodu i pragnienia, sąsiedzi slyszeli jego wycie, wezwali policję, bo bez asysty policji sami nie chcieli wchodzić do cudzego mieszkania aby to stworzenie ratować. Policja przyjechala i pojechała... wtedy nie mogli, i teraz też nie. No więc kiedy dzialacie? Jak ktos taki jak ci, co wyrzucili tego psa sami do was przyjdą i powiedzą: "Panie władzo, proszę mnie przesłuchać bo właśnie wyrz... rozwiń
Avatar
eva / 2 listopada 2009 r. o 20:17
0
Jeżeli dla Policji nie było podstaw, aby wejść, bo to "tylko" znęcanie się nad psem, to może przesłanką było to, że w mieszkaniu, co zeznał Pan ratujący psinę, słychać było awanturę. Może zatem należało wejść, aby zobaczyć czy się nie pozabijali, a przy okazji ukarać za bestialstwo? Tylko najpierw Policja sama musi uważać, że takie zachowanie względem zwierząt jest przestępstwem, a nie znikomą szkodliwością.
Avatar
C62D3B / 2 listopada 2009 r. o 20:07
0
Brak słów! na głupotę nie ma wytłumaczenia. Tak jest kiedy szare komórki zanikają. Jak można wyrzucić psa przez okno? Kurcze co to za ludzie? Pochodzę z tego miasta i po przeczytaniu tego reportażu wstydzę się tego. Proponuje niezrównoważonym kupić sobie miśka pluszowego albo konika szmacianego zamiast żywego zwierzęcia. Tak czasami bywa , że ludzie są nieodpowiedzialni do tego stopnia, że nawet psem nie potrafią się opiekować prawidłowo. Co by było gdyby ludzie, którzy w taki sposób postępują mieli dzieci? Nie wiem współczułabym dzieciom.


Wyrazy szacunku dla Pana który zaopiekował się pieskiem:)
Brak słów! na głupotę nie ma wytłumaczenia. Tak jest kiedy szare komórki zanikają. Jak można wyrzucić psa przez okno? Kurcze co to za ludzie? Pochodzę z tego miasta i po przeczytaniu tego reportażu wstydzę się tego. Proponuje niezrównoważonym kupić sobie miśka pluszowego albo konika szmacianego zamiast żywego zwierzęcia. Tak czasami bywa , że ludzie są nieodpowiedzialni do tego stopnia, że nawet psem nie potrafią się opiekować prawidłowo. Co by było gdyby ludzie, którzy w taki sposób postępują mieli dzieci? Nie wiem współczułabym dziecio... rozwiń
Avatar
llubellak@op.pl / 2 listopada 2009 r. o 20:01
0
[quote name='aleale' date='2.11.2009, 17:46:03' post='187937']
Zdarzylem juz sie przyzwyczaic,ze za grzechy tego panstwa odpowiada policja. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem! Policja nie zareagowala? - wyraznie napisane ze po kilku minutach po zaalarmowaniu, na miejsce przybyla policja!! Zaden policjantow nie wywazy drzwi po informacji ze z danego mieszkaniua wylecial piesek z okna, tylko dlatego zeby sie Wam przypodowac , bo za chwilke na glowie mialby prokuratora, postepowanie a moze i nawet wylecialby z roboty. Miejcie pretensje do ustawodawcy, ze stanowi takie prawo. Policja nie miala zadnych podstaw do silowego wejscia.
[/quoa

a mi sie wydaje ze powinni wejsc! skąd pewność że w mieszkaniu nie było małych dzieci, osób starszych, ze ktoś nie potrzebował pomocy! sama przyznaj że wyrzucenie żwyej istoty z mieszkania to conajmniej dziwna sprawa i powinna dać do myślenia że jesli tego typu akcje się rozgrywają za drzwiami to dzieje się tam coś dziwnego! koniec i kropka!
[quote name='aleale' date='2.11.2009, 17:46:03' post='187937']
Zdarzylem juz sie przyzwyczaic,ze za grzechy tego panstwa odpowiada policja. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem! Policja nie zareagowala? - wyraznie napisane ze po kilku minutach po zaalarmowaniu, na miejsce przybyla policja!! Zaden policjantow nie wywazy drzwi po informacji ze z danego mieszkaniua wylecial piesek z okna, tylko dlatego zeby sie Wam przypodowac , bo za chwilke na glowie mialby prokuratora, postepowanie a moze i nawet wylec... rozwiń
Avatar
aleale / 2 listopada 2009 r. o 17:46
0
llubellak@op.pl napisał:
co się dzieje w tym kraju! wyrzucili psa i nie mieli podstaw do wejścia! przeciez nikt normalny nie rzuca zwierzętami przez okna! robi to tylko ktoś kto jest zdrowo walnięty, psychol, degenerat albo ktoś kto się naspidował jakiś syfem! przecież jeśli to zrobili ze zwierzęciem, równie dobrze mogli po godzinie czy dwóch sami się wyrzucić! i wtedy była by hryja, że policja mając sygnał nie zareagowała!
plus dla meższczyzny który przygarnął pieska, minus i to duży dla policji która nie miała podstaw! w ogóle to ktoś wie co tam się wydarzyło, może już leżą pozarzynani? swoją drogą tacy durni powinni tak kończyć, szkoda tylko psiaka


Zdarzylem juz sie przyzwyczaic,ze za grzechy tego panstwa odpowiada policja. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem! Policja nie zareagowala? - wyraznie napisane ze po kilku minutach po zaalarmowaniu, na miejsce przybyla policja!! Zaden policjantow nie wywazy drzwi po informacji ze z danego mieszkaniua wylecial piesek z okna, tylko dlatego zeby sie Wam przypodowac , bo za chwilke na glowie mialby prokuratora, postepowanie a moze i nawet wylecialby z roboty. Miejcie pretensje do ustawodawcy, ze stanowi takie prawo. Policja nie miala zadnych podstaw do silowego wejscia.


Zdarzylem juz sie przyzwyczaic,ze za grzechy tego panstwa odpowiada policja. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem! Policja nie zareagowala? - wyraznie napisane ze po kilku minutach po zaalarmowaniu, na miejsce przybyla policja!! Zaden policjantow nie wywazy drzwi po informacji ze z danego mieszkaniua wylecial piesek z okna, tylko dlatego zeby sie Wam przypodowac , bo za chwilke na glowie mialby prokuratora, postepowanie a moze i nawet wylecialby z roboty. Miejcie pretensje do ustawodawcy, ze stanowi takie... rozwiń
Avatar
Gość / 2 listopada 2009 r. o 17:36
0
Jak to nie mieli prawa wejść? W Polsce obowiązuje ustawa o ochronie praw zwierząt, i zgodnie z tą ustawą ścigany jest każdy (a wlaściwie powinien być ścigany, ale jak widać ani policji ani sądom się nie chce) kto znęca się nad zwierzętami. Jeśli zachodzi podejrzenie, że coś takiego ma miejsce to nad czym się zastanawiać? Żart jakiś to jest?
Avatar
8D6C52 / 2 listopada 2009 r. o 16:32
0
TAK POPIERAM PANI EVO !!!!!JESTEM ZA BARDZO SROGIMI KARAMI NIEMa JEDNAK SPRAWIEDLIWOSCI NA SWIECIE NIEmA!!!!!! JAK TAK CZYTAM WIADOMOSCI TO AZ SERCE SIE KROI PODLOSC LUDZKA JEST BEZ GRANIC CO TE WSZYSTKIE BIEDNE ZWIERZETA SA WINNE PYTAM SIE !!!!!!
Avatar
Golden / 2 listopada 2009 r. o 15:23
0
Moim zdaniem powinny wrocic kary z sriedniowiecza czyli czyn za czyn. Wyzucil psa to powinni tego kogos tez wyzucic tylko z wysokosci 2 razy wiekszej. A jak gosc nie ma sie na kim wyzyc to niech sobie cos wlozy do gniazdka elektrycznego -to mu pomoze. Powinny byc wielkie kary za cos takiego.To jak sie traktuje zwierzeta swiadczy o poziomie intelektualnym spoleczenstwa. Naszemu spoleczenstwu jeszcze duzo brakuje...!!!
Avatar
Gość / 2 listopada 2009 r. o 15:09
0
zgadzam sie z przedmówcami ze to nieludzkie tak traktować zwierzęta!!!!!!!!!!! założę się że jeszcze po pijaku albo po środkach odurzających........ jak nie mieli podstaw zeby wejść? a gdyby w innym bloku działa się awantura domowa też by nie mieli podstaw wejść bo ktoś zgasił światło i udawał ze go nie ma a chwilę wcześniej słyszeli by krzyki?
Avatar
JP / 3 listopada 2009 r. o 00:45
0
Gość napisał:
Jakiś rok temu, głosno było o pewnym psie, którego pan (i brat pana) zostawili na kilka tygodni w domu samego a sami gdzieś sobie pojechali. Pies konał z głodu i pragnienia, sąsiedzi slyszeli jego wycie, wezwali policję, bo bez asysty policji sami nie chcieli wchodzić do cudzego mieszkania aby to stworzenie ratować. Policja przyjechala i pojechała... wtedy nie mogli, i teraz też nie. No więc kiedy dzialacie? Jak ktos taki jak ci, co wyrzucili tego psa sami do was przyjdą i powiedzą: "Panie władzo, proszę mnie przesłuchać bo właśnie wyrzuciłem psa za okno"?
Mam propozycję: jeśli znajdzie się ktoś kto będzie chciał i jednak zdoła wejść nie przypieprzajcie się do niego potem, ok? Ktos odwali za was robotę, za którą wy bierzecie kasę.


Tak jest u nas w Polsce, w cywilizacji w przypadku zgłoszenia, ze coś niepokojącego dzieje się w czyimś mieszkaniu zarówno policja jak i straż pożarna mają prawo wejść do lokalu i nie ma tutaj tłumaczenia, ze nie ma podstaw, podstawy są. W tym wypadku policjantom się nie chciało zareagować bo dla nich pies to pies, zwykłe gówno, zachowali się nie jak przedstawiaciele prawa ale jak zwykli szubrawcy, niewiele różniący się od tych co tego psa wyrzucili. Jestem pełna pogardy dla tego marginesu co się znęcała nad psiakiem oraz dla panów policjantów którzy woleli olać sprawę bo za dużo z tym papierkowej roboty.


Tak jest u nas w Polsce, w cywilizacji w przypadku zgłoszenia, ze coś niepokojącego dzieje się w czyimś mieszkaniu zarówno policja jak i straż pożarna mają prawo wejść do lokalu i nie ma tutaj tłumaczenia, ze nie ma podstaw, podstawy są. W tym wypadku policjantom się nie chciało zareagować bo dla nich pies to pies, zwykłe gówno, zachowali się nie jak przedstawiaciele prawa ale jak zwykli szubrawcy, niewiele różniący się od tych co tego psa wyrzucili. Jestem pełna pogardy dla tego marginesu co się znęcała nad psia... rozwiń
Avatar
Gość / 2 listopada 2009 r. o 21:17
0
Jakiś rok temu, głosno było o pewnym psie, którego pan (i brat pana) zostawili na kilka tygodni w domu samego a sami gdzieś sobie pojechali. Pies konał z głodu i pragnienia, sąsiedzi slyszeli jego wycie, wezwali policję, bo bez asysty policji sami nie chcieli wchodzić do cudzego mieszkania aby to stworzenie ratować. Policja przyjechala i pojechała... wtedy nie mogli, i teraz też nie. No więc kiedy dzialacie? Jak ktos taki jak ci, co wyrzucili tego psa sami do was przyjdą i powiedzą: "Panie władzo, proszę mnie przesłuchać bo właśnie wyrzuciłem psa za okno"?
Mam propozycję: jeśli znajdzie się ktoś kto będzie chciał i jednak zdoła wejść nie przypieprzajcie się do niego potem, ok? Ktos odwali za was robotę, za którą wy bierzecie kasę.
Jakiś rok temu, głosno było o pewnym psie, którego pan (i brat pana) zostawili na kilka tygodni w domu samego a sami gdzieś sobie pojechali. Pies konał z głodu i pragnienia, sąsiedzi slyszeli jego wycie, wezwali policję, bo bez asysty policji sami nie chcieli wchodzić do cudzego mieszkania aby to stworzenie ratować. Policja przyjechala i pojechała... wtedy nie mogli, i teraz też nie. No więc kiedy dzialacie? Jak ktos taki jak ci, co wyrzucili tego psa sami do was przyjdą i powiedzą: "Panie władzo, proszę mnie przesłuchać bo właśnie wyrz... rozwiń
Avatar
eva / 2 listopada 2009 r. o 20:17
0
Jeżeli dla Policji nie było podstaw, aby wejść, bo to "tylko" znęcanie się nad psem, to może przesłanką było to, że w mieszkaniu, co zeznał Pan ratujący psinę, słychać było awanturę. Może zatem należało wejść, aby zobaczyć czy się nie pozabijali, a przy okazji ukarać za bestialstwo? Tylko najpierw Policja sama musi uważać, że takie zachowanie względem zwierząt jest przestępstwem, a nie znikomą szkodliwością.
Avatar
C62D3B / 2 listopada 2009 r. o 20:07
0
Brak słów! na głupotę nie ma wytłumaczenia. Tak jest kiedy szare komórki zanikają. Jak można wyrzucić psa przez okno? Kurcze co to za ludzie? Pochodzę z tego miasta i po przeczytaniu tego reportażu wstydzę się tego. Proponuje niezrównoważonym kupić sobie miśka pluszowego albo konika szmacianego zamiast żywego zwierzęcia. Tak czasami bywa , że ludzie są nieodpowiedzialni do tego stopnia, że nawet psem nie potrafią się opiekować prawidłowo. Co by było gdyby ludzie, którzy w taki sposób postępują mieli dzieci? Nie wiem współczułabym dzieciom.


Wyrazy szacunku dla Pana który zaopiekował się pieskiem:)
Brak słów! na głupotę nie ma wytłumaczenia. Tak jest kiedy szare komórki zanikają. Jak można wyrzucić psa przez okno? Kurcze co to za ludzie? Pochodzę z tego miasta i po przeczytaniu tego reportażu wstydzę się tego. Proponuje niezrównoważonym kupić sobie miśka pluszowego albo konika szmacianego zamiast żywego zwierzęcia. Tak czasami bywa , że ludzie są nieodpowiedzialni do tego stopnia, że nawet psem nie potrafią się opiekować prawidłowo. Co by było gdyby ludzie, którzy w taki sposób postępują mieli dzieci? Nie wiem współczułabym dziecio... rozwiń
Avatar
llubellak@op.pl / 2 listopada 2009 r. o 20:01
0
[quote name='aleale' date='2.11.2009, 17:46:03' post='187937']
Zdarzylem juz sie przyzwyczaic,ze za grzechy tego panstwa odpowiada policja. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem! Policja nie zareagowala? - wyraznie napisane ze po kilku minutach po zaalarmowaniu, na miejsce przybyla policja!! Zaden policjantow nie wywazy drzwi po informacji ze z danego mieszkaniua wylecial piesek z okna, tylko dlatego zeby sie Wam przypodowac , bo za chwilke na glowie mialby prokuratora, postepowanie a moze i nawet wylecialby z roboty. Miejcie pretensje do ustawodawcy, ze stanowi takie prawo. Policja nie miala zadnych podstaw do silowego wejscia.
[/quoa

a mi sie wydaje ze powinni wejsc! skąd pewność że w mieszkaniu nie było małych dzieci, osób starszych, ze ktoś nie potrzebował pomocy! sama przyznaj że wyrzucenie żwyej istoty z mieszkania to conajmniej dziwna sprawa i powinna dać do myślenia że jesli tego typu akcje się rozgrywają za drzwiami to dzieje się tam coś dziwnego! koniec i kropka!
[quote name='aleale' date='2.11.2009, 17:46:03' post='187937']
Zdarzylem juz sie przyzwyczaic,ze za grzechy tego panstwa odpowiada policja. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem! Policja nie zareagowala? - wyraznie napisane ze po kilku minutach po zaalarmowaniu, na miejsce przybyla policja!! Zaden policjantow nie wywazy drzwi po informacji ze z danego mieszkaniua wylecial piesek z okna, tylko dlatego zeby sie Wam przypodowac , bo za chwilke na glowie mialby prokuratora, postepowanie a moze i nawet wylec... rozwiń
Avatar
aleale / 2 listopada 2009 r. o 17:46
0
llubellak@op.pl napisał:
co się dzieje w tym kraju! wyrzucili psa i nie mieli podstaw do wejścia! przeciez nikt normalny nie rzuca zwierzętami przez okna! robi to tylko ktoś kto jest zdrowo walnięty, psychol, degenerat albo ktoś kto się naspidował jakiś syfem! przecież jeśli to zrobili ze zwierzęciem, równie dobrze mogli po godzinie czy dwóch sami się wyrzucić! i wtedy była by hryja, że policja mając sygnał nie zareagowała!
plus dla meższczyzny który przygarnął pieska, minus i to duży dla policji która nie miała podstaw! w ogóle to ktoś wie co tam się wydarzyło, może już leżą pozarzynani? swoją drogą tacy durni powinni tak kończyć, szkoda tylko psiaka


Zdarzylem juz sie przyzwyczaic,ze za grzechy tego panstwa odpowiada policja. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem! Policja nie zareagowala? - wyraznie napisane ze po kilku minutach po zaalarmowaniu, na miejsce przybyla policja!! Zaden policjantow nie wywazy drzwi po informacji ze z danego mieszkaniua wylecial piesek z okna, tylko dlatego zeby sie Wam przypodowac , bo za chwilke na glowie mialby prokuratora, postepowanie a moze i nawet wylecialby z roboty. Miejcie pretensje do ustawodawcy, ze stanowi takie prawo. Policja nie miala zadnych podstaw do silowego wejscia.


Zdarzylem juz sie przyzwyczaic,ze za grzechy tego panstwa odpowiada policja. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem! Policja nie zareagowala? - wyraznie napisane ze po kilku minutach po zaalarmowaniu, na miejsce przybyla policja!! Zaden policjantow nie wywazy drzwi po informacji ze z danego mieszkaniua wylecial piesek z okna, tylko dlatego zeby sie Wam przypodowac , bo za chwilke na glowie mialby prokuratora, postepowanie a moze i nawet wylecialby z roboty. Miejcie pretensje do ustawodawcy, ze stanowi takie... rozwiń
Avatar
Gość / 2 listopada 2009 r. o 17:36
0
Jak to nie mieli prawa wejść? W Polsce obowiązuje ustawa o ochronie praw zwierząt, i zgodnie z tą ustawą ścigany jest każdy (a wlaściwie powinien być ścigany, ale jak widać ani policji ani sądom się nie chce) kto znęca się nad zwierzętami. Jeśli zachodzi podejrzenie, że coś takiego ma miejsce to nad czym się zastanawiać? Żart jakiś to jest?
Avatar
8D6C52 / 2 listopada 2009 r. o 16:32
0
TAK POPIERAM PANI EVO !!!!!JESTEM ZA BARDZO SROGIMI KARAMI NIEMa JEDNAK SPRAWIEDLIWOSCI NA SWIECIE NIEmA!!!!!! JAK TAK CZYTAM WIADOMOSCI TO AZ SERCE SIE KROI PODLOSC LUDZKA JEST BEZ GRANIC CO TE WSZYSTKIE BIEDNE ZWIERZETA SA WINNE PYTAM SIE !!!!!!
Avatar
Golden / 2 listopada 2009 r. o 15:23
0
Moim zdaniem powinny wrocic kary z sriedniowiecza czyli czyn za czyn. Wyzucil psa to powinni tego kogos tez wyzucic tylko z wysokosci 2 razy wiekszej. A jak gosc nie ma sie na kim wyzyc to niech sobie cos wlozy do gniazdka elektrycznego -to mu pomoze. Powinny byc wielkie kary za cos takiego.To jak sie traktuje zwierzeta swiadczy o poziomie intelektualnym spoleczenstwa. Naszemu spoleczenstwu jeszcze duzo brakuje...!!!
Avatar
Gość / 2 listopada 2009 r. o 15:09
0
zgadzam sie z przedmówcami ze to nieludzkie tak traktować zwierzęta!!!!!!!!!!! założę się że jeszcze po pijaku albo po środkach odurzających........ jak nie mieli podstaw zeby wejść? a gdyby w innym bloku działa się awantura domowa też by nie mieli podstaw wejść bo ktoś zgasił światło i udawał ze go nie ma a chwilę wcześniej słyszeli by krzyki?
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Azoty Puławy – Fuchse Berlin 24:32. Niespodzianka tylko do przerwy

Azoty Puławy – Fuchse Berlin 24:32. Niespodzianka tylko do przerwy

W pierwszym meczu drugiej rundy kwalifikacji Ligi Europejskiej Azoty Puławy przegrały u siebie z Fuchse Berlin 24:32. Spotkanie rewanżowe odbędzie się za tydzień w Berlinie.

Puławy: Premie, nagrody i podwyżka. Koniec sporu w Koltarze

Puławy: Premie, nagrody i podwyżka. Koniec sporu w Koltarze

Związkowcy WZZ "Walka" z puławskiego oddziału kolejowej spółki Koltar zakończyli spór zbiorowy z pracodawcą. Propozycja podwyżki o 135 zł, październikowych nagród i pięcioprocentowych premii została zaakceptowana przez pracowników.

Higiena aparatu ortodontycznegoHigiena aparatu ortodontycznego

Higiena aparatu ortodontycznegoHigiena aparatu ortodontycznego

Aparat ortodontyczny znacząco utrudnia higienę jamy ustnej. Zamki, gumeczki czy łuk aparatu uniemożliwiają szczoteczce i paście do zębów precyzyjne obmycie z codziennych nalotów kluczowych miejsc, co sprawia, że zaczyna nagromadzać się w nich płytka nazębna. Z tego powodu osoby regulujące zgryz aparatami częściej muszą zmagać się z próchnicą, stanami zapalnymi dziąseł i nieświeżym oddechem. Antidotum na to stanowi korzystanie ze specjalnych produktów, które pomagają w czyszczeniu zarówno jamy ustnej, jak i samego aparatu.

Festiwal Dwa Teatry w Zamościu. Pierwsze takie wydarzenie kulturalne [zdjęcia]
galeria

Festiwal Dwa Teatry w Zamościu. Pierwsze takie wydarzenie kulturalne [zdjęcia]

Galą na Rynku Wielkim zakończył się XX Festiwal "Dwa Teatry" 2021. To wydarzenie, w czasie którego prezentowane są dzieła Teatru Polskiego Radia i Telewizji Polskiej z dwóch ostatnich lat. O nagrody rywalizowało 48 realizacji radiowych oraz 26 produkcji telewizyjnych

Były poseł zapowiada otwarcie nowego lokalu gastronomicznego w Lublinie

Były poseł zapowiada otwarcie nowego lokalu gastronomicznego w Lublinie

Jeszcze jesienią uruchomiony ma być nowy lokal gastronomiczny w pomieszczeniach dawnej Czarciej Łapy. Ogłosił to dzisiaj przedsiębiorca i były poseł Janusz Palikot.

Weź rower i jedź na niedzielny rajd "Łęczna na rowery"

Weź rower i jedź na niedzielny rajd "Łęczna na rowery"

Nie macie planów na najbliższą niedzielę, to weźcie rower i wybierzcie się do Łęcznej. W niedzielę, 26 września z Łęcznej ruszy 11. już rajd „Łęczna na rowery”.

Pierwsze gwiazdy zabłysną w piątek w Alei Gwiazd Kraśnickiego Sportu
galeria

Pierwsze gwiazdy zabłysną w piątek w Alei Gwiazd Kraśnickiego Sportu

Aleja Gwiazd Kraśnickiego Sportu zostanie odsłonięta w piątek. Pierwszymi uhonorowanymi na pamiątkowych tablicach będą olimpijczycy pochodzący z miasta

Protest w Lublinie w sprawie sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. "Umierają w ciszy" [zdjęcia]
galeria

Protest w Lublinie w sprawie sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. "Umierają w ciszy" [zdjęcia]

„Stan wyjątkowej podłości” – pod takim hasłem odbywała się dzisiejsza manifestacja w Lublinie. Przy ulicy Podwale, w sąsiedztwie siedziby Straży Granicznej, pojawiło się kilkanaście osób, które protestowały przeciwko sytuacji na granicy polsko-białoruskiej. Chciały też upamiętnić zmarłych kilka dni temu na granicy migrantów. „Umierają w ciszy” – brzmiał napis na jednym z transparentów.

"Wrażenia" - wystawa Pawła Znamierowskiego w CSK
29 września 2021, 18:00

"Wrażenia" - wystawa Pawła Znamierowskiego w CSK

29 września o godz. 18 w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się wernisaż wystawy "Wrażenia" Pawła Znamierowskiego z okazji 35-lecia pracy twórczej artysty.

Lubelskie o krok od obostrzeń. Ten powiat już się do nich kwalifikuje

Lubelskie o krok od obostrzeń. Ten powiat już się do nich kwalifikuje

Powiat łęczyński jako pierwszy w województwie lubelskim kwalifikuje się do obostrzeń regionalnych. Nie ma jeszcze decyzji resortu zdrowia o ich wprowadzeniu, ale można się jej spodziewać jeszcze w tym tygodniu.

Awantura o maskotkę Lubelskiego Festiwalu Nauki. "Niesmak pozostaje" kontra "krzywdzące opinie"

Awantura o maskotkę Lubelskiego Festiwalu Nauki. "Niesmak pozostaje" kontra "krzywdzące opinie"

Zamieszanie wokół konkursu na maskotkę Lubelskiego Festiwalu Nauki. Autorka jednej z wyróżnionych prac zarzuca wykorzystanie swojego pomysłu, choć konkurs formalnie nie został rozstrzygnięty. Zdaniem organizatorów, zarzuty są nieprawdziwe, krzywdzące i godzą w wizerunek wydarzenia

Koncert Wojtka Władka w Restauracji Może
25 września 2021, 20:00

Koncert Wojtka Władka w Restauracji Może

Restauracja Może przy ul. Żeglarskiej 5a otwiera swoje wnętrze. 25 września o godz. 20 będzie można wziąć udział w koncercie Wojtka Władka i degustacji.

Polski Cukier Avia Świdnik zaczyna nowy sezon. Cel? Powtórzyć wynik z wiosny

Polski Cukier Avia Świdnik zaczyna nowy sezon. Cel? Powtórzyć wynik z wiosny

Spotkaniem u siebie z ZAKSĄ Strzelce Opolskie Polski Cukier Avia Świdnik rozpocznie nowe rozgrywki na zapleczu PlusLigi. Początek środowego meczu w hali Szkoły Podstawowej nr 7 o godzinie 18.

Biała Podlaska: Tytuł dla działaczki "Solidarności"? Zadecydują o tym radni

Biała Podlaska: Tytuł dla działaczki "Solidarności"? Zadecydują o tym radni

Władze Białej Podlaskiej chcą uhonorować Elżbietę Chaberską, działaczkę „Solidarności”. O przyznaniu jej tytułu „Zasłużonego dla Miasta” zdecydują radni.

Będzie nowe stanowisko sejmiku województwa w sprawie "ideologii LGBT". Co się zmieni?

Będzie nowe stanowisko sejmiku województwa w sprawie "ideologii LGBT". Co się zmieni?

Zapadła decyzja dotycząca stanowiska sejmiku województwa w sprawie „ideologii LGBT”. Kontrowersyjny dokument nie zostanie uchylony. – Zmienimy jego treść tak, by nie było pola do nadinterpretacji – mówi Marek Wojciechowski, sekretarz sejmikowego klubu Prawa i Sprawiedliwości

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!