Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

2 listopada 2009 r.
10:24
Edytuj ten wpis

Włodawa: Wyrzucili psa przez okno

Autor: Zdjęcie autora (bar)
0 20 A A

Wczoraj późnym wieczorem włodawianin spacerujący ul. Żeromskiego usłyszał dochodzące z otwartego okna głośne krzyki. Chwilę później zobaczył jak przez okno mieszkania na I piętrze wypada mały piesek.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pies spadł na ziemię, próbował się poderwać, ale nie dał rady. Wtedy świadek zdarzenia wezwał policję.

– Policjanci natychmiast sprowadzili weterynarza – mówi Bożena Chomiczewska z włodawskiej policji. – Okazało się, że pies doznał tylko potłuczeń. Zwierzęciem zaopiekował się mężczyzna, który po nas zadzwonił.

Z relacji świadka wynikało, że w mieszkaniu, z którego wyrzucono psa kłóciła się para. Potem zgasło światło i zapanowała cisza. Policjanci pukali do drzwi, ale nikt im nie otworzył.

– Funkcjonariusze nie mieli podstaw, aby wyważyć drzwi – zapewnia Chomiczewska. – Mieli by do tego prawo jedynie w sytuacji zagrożenia ludzkiego życia, bądź zdrowia. Jeszcze wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
JP / 3 listopada 2009 r. o 00:45
0
Gość napisał:
Jakiś rok temu, głosno było o pewnym psie, którego pan (i brat pana) zostawili na kilka tygodni w domu samego a sami gdzieś sobie pojechali. Pies konał z głodu i pragnienia, sąsiedzi slyszeli jego wycie, wezwali policję, bo bez asysty policji sami nie chcieli wchodzić do cudzego mieszkania aby to stworzenie ratować. Policja przyjechala i pojechała... wtedy nie mogli, i teraz też nie. No więc kiedy dzialacie? Jak ktos taki jak ci, co wyrzucili tego psa sami do was przyjdą i powiedzą: "Panie władzo, proszę mnie przesłuchać bo właśnie wyrzuciłem psa za okno"?
Mam propozycję: jeśli znajdzie się ktoś kto będzie chciał i jednak zdoła wejść nie przypieprzajcie się do niego potem, ok? Ktos odwali za was robotę, za którą wy bierzecie kasę.


Tak jest u nas w Polsce, w cywilizacji w przypadku zgłoszenia, ze coś niepokojącego dzieje się w czyimś mieszkaniu zarówno policja jak i straż pożarna mają prawo wejść do lokalu i nie ma tutaj tłumaczenia, ze nie ma podstaw, podstawy są. W tym wypadku policjantom się nie chciało zareagować bo dla nich pies to pies, zwykłe gówno, zachowali się nie jak przedstawiaciele prawa ale jak zwykli szubrawcy, niewiele różniący się od tych co tego psa wyrzucili. Jestem pełna pogardy dla tego marginesu co się znęcała nad psiakiem oraz dla panów policjantów którzy woleli olać sprawę bo za dużo z tym papierkowej roboty.


Tak jest u nas w Polsce, w cywilizacji w przypadku zgłoszenia, ze coś niepokojącego dzieje się w czyimś mieszkaniu zarówno policja jak i straż pożarna mają prawo wejść do lokalu i nie ma tutaj tłumaczenia, ze nie ma podstaw, podstawy są. W tym wypadku policjantom się nie chciało zareagować bo dla nich pies to pies, zwykłe gówno, zachowali się nie jak przedstawiaciele prawa ale jak zwykli szubrawcy, niewiele różniący się od tych co tego psa wyrzucili. Jestem pełna pogardy dla tego marginesu co się znęcała nad psia... rozwiń
Avatar
Gość / 2 listopada 2009 r. o 21:17
0
Jakiś rok temu, głosno było o pewnym psie, którego pan (i brat pana) zostawili na kilka tygodni w domu samego a sami gdzieś sobie pojechali. Pies konał z głodu i pragnienia, sąsiedzi slyszeli jego wycie, wezwali policję, bo bez asysty policji sami nie chcieli wchodzić do cudzego mieszkania aby to stworzenie ratować. Policja przyjechala i pojechała... wtedy nie mogli, i teraz też nie. No więc kiedy dzialacie? Jak ktos taki jak ci, co wyrzucili tego psa sami do was przyjdą i powiedzą: "Panie władzo, proszę mnie przesłuchać bo właśnie wyrzuciłem psa za okno"?
Mam propozycję: jeśli znajdzie się ktoś kto będzie chciał i jednak zdoła wejść nie przypieprzajcie się do niego potem, ok? Ktos odwali za was robotę, za którą wy bierzecie kasę.
Jakiś rok temu, głosno było o pewnym psie, którego pan (i brat pana) zostawili na kilka tygodni w domu samego a sami gdzieś sobie pojechali. Pies konał z głodu i pragnienia, sąsiedzi slyszeli jego wycie, wezwali policję, bo bez asysty policji sami nie chcieli wchodzić do cudzego mieszkania aby to stworzenie ratować. Policja przyjechala i pojechała... wtedy nie mogli, i teraz też nie. No więc kiedy dzialacie? Jak ktos taki jak ci, co wyrzucili tego psa sami do was przyjdą i powiedzą: "Panie władzo, proszę mnie przesłuchać bo właśnie wyrz... rozwiń
Avatar
eva / 2 listopada 2009 r. o 20:17
0
Jeżeli dla Policji nie było podstaw, aby wejść, bo to "tylko" znęcanie się nad psem, to może przesłanką było to, że w mieszkaniu, co zeznał Pan ratujący psinę, słychać było awanturę. Może zatem należało wejść, aby zobaczyć czy się nie pozabijali, a przy okazji ukarać za bestialstwo? Tylko najpierw Policja sama musi uważać, że takie zachowanie względem zwierząt jest przestępstwem, a nie znikomą szkodliwością.
Avatar
C62D3B / 2 listopada 2009 r. o 20:07
0
Brak słów! na głupotę nie ma wytłumaczenia. Tak jest kiedy szare komórki zanikają. Jak można wyrzucić psa przez okno? Kurcze co to za ludzie? Pochodzę z tego miasta i po przeczytaniu tego reportażu wstydzę się tego. Proponuje niezrównoważonym kupić sobie miśka pluszowego albo konika szmacianego zamiast żywego zwierzęcia. Tak czasami bywa , że ludzie są nieodpowiedzialni do tego stopnia, że nawet psem nie potrafią się opiekować prawidłowo. Co by było gdyby ludzie, którzy w taki sposób postępują mieli dzieci? Nie wiem współczułabym dzieciom.


Wyrazy szacunku dla Pana który zaopiekował się pieskiem:)
Brak słów! na głupotę nie ma wytłumaczenia. Tak jest kiedy szare komórki zanikają. Jak można wyrzucić psa przez okno? Kurcze co to za ludzie? Pochodzę z tego miasta i po przeczytaniu tego reportażu wstydzę się tego. Proponuje niezrównoważonym kupić sobie miśka pluszowego albo konika szmacianego zamiast żywego zwierzęcia. Tak czasami bywa , że ludzie są nieodpowiedzialni do tego stopnia, że nawet psem nie potrafią się opiekować prawidłowo. Co by było gdyby ludzie, którzy w taki sposób postępują mieli dzieci? Nie wiem współczułabym dziecio... rozwiń
Avatar
llubellak@op.pl / 2 listopada 2009 r. o 20:01
0
[quote name='aleale' date='2.11.2009, 17:46:03' post='187937']
Zdarzylem juz sie przyzwyczaic,ze za grzechy tego panstwa odpowiada policja. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem! Policja nie zareagowala? - wyraznie napisane ze po kilku minutach po zaalarmowaniu, na miejsce przybyla policja!! Zaden policjantow nie wywazy drzwi po informacji ze z danego mieszkaniua wylecial piesek z okna, tylko dlatego zeby sie Wam przypodowac , bo za chwilke na glowie mialby prokuratora, postepowanie a moze i nawet wylecialby z roboty. Miejcie pretensje do ustawodawcy, ze stanowi takie prawo. Policja nie miala zadnych podstaw do silowego wejscia.
[/quoa

a mi sie wydaje ze powinni wejsc! skąd pewność że w mieszkaniu nie było małych dzieci, osób starszych, ze ktoś nie potrzebował pomocy! sama przyznaj że wyrzucenie żwyej istoty z mieszkania to conajmniej dziwna sprawa i powinna dać do myślenia że jesli tego typu akcje się rozgrywają za drzwiami to dzieje się tam coś dziwnego! koniec i kropka!
[quote name='aleale' date='2.11.2009, 17:46:03' post='187937']
Zdarzylem juz sie przyzwyczaic,ze za grzechy tego panstwa odpowiada policja. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem! Policja nie zareagowala? - wyraznie napisane ze po kilku minutach po zaalarmowaniu, na miejsce przybyla policja!! Zaden policjantow nie wywazy drzwi po informacji ze z danego mieszkaniua wylecial piesek z okna, tylko dlatego zeby sie Wam przypodowac , bo za chwilke na glowie mialby prokuratora, postepowanie a moze i nawet wylec... rozwiń
Avatar
aleale / 2 listopada 2009 r. o 17:46
0
llubellak@op.pl napisał:
co się dzieje w tym kraju! wyrzucili psa i nie mieli podstaw do wejścia! przeciez nikt normalny nie rzuca zwierzętami przez okna! robi to tylko ktoś kto jest zdrowo walnięty, psychol, degenerat albo ktoś kto się naspidował jakiś syfem! przecież jeśli to zrobili ze zwierzęciem, równie dobrze mogli po godzinie czy dwóch sami się wyrzucić! i wtedy była by hryja, że policja mając sygnał nie zareagowała!
plus dla meższczyzny który przygarnął pieska, minus i to duży dla policji która nie miała podstaw! w ogóle to ktoś wie co tam się wydarzyło, może już leżą pozarzynani? swoją drogą tacy durni powinni tak kończyć, szkoda tylko psiaka


Zdarzylem juz sie przyzwyczaic,ze za grzechy tego panstwa odpowiada policja. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem! Policja nie zareagowala? - wyraznie napisane ze po kilku minutach po zaalarmowaniu, na miejsce przybyla policja!! Zaden policjantow nie wywazy drzwi po informacji ze z danego mieszkaniua wylecial piesek z okna, tylko dlatego zeby sie Wam przypodowac , bo za chwilke na glowie mialby prokuratora, postepowanie a moze i nawet wylecialby z roboty. Miejcie pretensje do ustawodawcy, ze stanowi takie prawo. Policja nie miala zadnych podstaw do silowego wejscia.


Zdarzylem juz sie przyzwyczaic,ze za grzechy tego panstwa odpowiada policja. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem! Policja nie zareagowala? - wyraznie napisane ze po kilku minutach po zaalarmowaniu, na miejsce przybyla policja!! Zaden policjantow nie wywazy drzwi po informacji ze z danego mieszkaniua wylecial piesek z okna, tylko dlatego zeby sie Wam przypodowac , bo za chwilke na glowie mialby prokuratora, postepowanie a moze i nawet wylecialby z roboty. Miejcie pretensje do ustawodawcy, ze stanowi takie... rozwiń
Avatar
Gość / 2 listopada 2009 r. o 17:36
0
Jak to nie mieli prawa wejść? W Polsce obowiązuje ustawa o ochronie praw zwierząt, i zgodnie z tą ustawą ścigany jest każdy (a wlaściwie powinien być ścigany, ale jak widać ani policji ani sądom się nie chce) kto znęca się nad zwierzętami. Jeśli zachodzi podejrzenie, że coś takiego ma miejsce to nad czym się zastanawiać? Żart jakiś to jest?
Avatar
8D6C52 / 2 listopada 2009 r. o 16:32
0
TAK POPIERAM PANI EVO !!!!!JESTEM ZA BARDZO SROGIMI KARAMI NIEMa JEDNAK SPRAWIEDLIWOSCI NA SWIECIE NIEmA!!!!!! JAK TAK CZYTAM WIADOMOSCI TO AZ SERCE SIE KROI PODLOSC LUDZKA JEST BEZ GRANIC CO TE WSZYSTKIE BIEDNE ZWIERZETA SA WINNE PYTAM SIE !!!!!!
Avatar
Golden / 2 listopada 2009 r. o 15:23
0
Moim zdaniem powinny wrocic kary z sriedniowiecza czyli czyn za czyn. Wyzucil psa to powinni tego kogos tez wyzucic tylko z wysokosci 2 razy wiekszej. A jak gosc nie ma sie na kim wyzyc to niech sobie cos wlozy do gniazdka elektrycznego -to mu pomoze. Powinny byc wielkie kary za cos takiego.To jak sie traktuje zwierzeta swiadczy o poziomie intelektualnym spoleczenstwa. Naszemu spoleczenstwu jeszcze duzo brakuje...!!!
Avatar
Gość / 2 listopada 2009 r. o 15:09
0
zgadzam sie z przedmówcami ze to nieludzkie tak traktować zwierzęta!!!!!!!!!!! założę się że jeszcze po pijaku albo po środkach odurzających........ jak nie mieli podstaw zeby wejść? a gdyby w innym bloku działa się awantura domowa też by nie mieli podstaw wejść bo ktoś zgasił światło i udawał ze go nie ma a chwilę wcześniej słyszeli by krzyki?
Avatar
JP / 3 listopada 2009 r. o 00:45
0
Gość napisał:
Jakiś rok temu, głosno było o pewnym psie, którego pan (i brat pana) zostawili na kilka tygodni w domu samego a sami gdzieś sobie pojechali. Pies konał z głodu i pragnienia, sąsiedzi slyszeli jego wycie, wezwali policję, bo bez asysty policji sami nie chcieli wchodzić do cudzego mieszkania aby to stworzenie ratować. Policja przyjechala i pojechała... wtedy nie mogli, i teraz też nie. No więc kiedy dzialacie? Jak ktos taki jak ci, co wyrzucili tego psa sami do was przyjdą i powiedzą: "Panie władzo, proszę mnie przesłuchać bo właśnie wyrzuciłem psa za okno"?
Mam propozycję: jeśli znajdzie się ktoś kto będzie chciał i jednak zdoła wejść nie przypieprzajcie się do niego potem, ok? Ktos odwali za was robotę, za którą wy bierzecie kasę.


Tak jest u nas w Polsce, w cywilizacji w przypadku zgłoszenia, ze coś niepokojącego dzieje się w czyimś mieszkaniu zarówno policja jak i straż pożarna mają prawo wejść do lokalu i nie ma tutaj tłumaczenia, ze nie ma podstaw, podstawy są. W tym wypadku policjantom się nie chciało zareagować bo dla nich pies to pies, zwykłe gówno, zachowali się nie jak przedstawiaciele prawa ale jak zwykli szubrawcy, niewiele różniący się od tych co tego psa wyrzucili. Jestem pełna pogardy dla tego marginesu co się znęcała nad psiakiem oraz dla panów policjantów którzy woleli olać sprawę bo za dużo z tym papierkowej roboty.


Tak jest u nas w Polsce, w cywilizacji w przypadku zgłoszenia, ze coś niepokojącego dzieje się w czyimś mieszkaniu zarówno policja jak i straż pożarna mają prawo wejść do lokalu i nie ma tutaj tłumaczenia, ze nie ma podstaw, podstawy są. W tym wypadku policjantom się nie chciało zareagować bo dla nich pies to pies, zwykłe gówno, zachowali się nie jak przedstawiaciele prawa ale jak zwykli szubrawcy, niewiele różniący się od tych co tego psa wyrzucili. Jestem pełna pogardy dla tego marginesu co się znęcała nad psia... rozwiń
Avatar
Gość / 2 listopada 2009 r. o 21:17
0
Jakiś rok temu, głosno było o pewnym psie, którego pan (i brat pana) zostawili na kilka tygodni w domu samego a sami gdzieś sobie pojechali. Pies konał z głodu i pragnienia, sąsiedzi slyszeli jego wycie, wezwali policję, bo bez asysty policji sami nie chcieli wchodzić do cudzego mieszkania aby to stworzenie ratować. Policja przyjechala i pojechała... wtedy nie mogli, i teraz też nie. No więc kiedy dzialacie? Jak ktos taki jak ci, co wyrzucili tego psa sami do was przyjdą i powiedzą: "Panie władzo, proszę mnie przesłuchać bo właśnie wyrzuciłem psa za okno"?
Mam propozycję: jeśli znajdzie się ktoś kto będzie chciał i jednak zdoła wejść nie przypieprzajcie się do niego potem, ok? Ktos odwali za was robotę, za którą wy bierzecie kasę.
Jakiś rok temu, głosno było o pewnym psie, którego pan (i brat pana) zostawili na kilka tygodni w domu samego a sami gdzieś sobie pojechali. Pies konał z głodu i pragnienia, sąsiedzi slyszeli jego wycie, wezwali policję, bo bez asysty policji sami nie chcieli wchodzić do cudzego mieszkania aby to stworzenie ratować. Policja przyjechala i pojechała... wtedy nie mogli, i teraz też nie. No więc kiedy dzialacie? Jak ktos taki jak ci, co wyrzucili tego psa sami do was przyjdą i powiedzą: "Panie władzo, proszę mnie przesłuchać bo właśnie wyrz... rozwiń
Avatar
eva / 2 listopada 2009 r. o 20:17
0
Jeżeli dla Policji nie było podstaw, aby wejść, bo to "tylko" znęcanie się nad psem, to może przesłanką było to, że w mieszkaniu, co zeznał Pan ratujący psinę, słychać było awanturę. Może zatem należało wejść, aby zobaczyć czy się nie pozabijali, a przy okazji ukarać za bestialstwo? Tylko najpierw Policja sama musi uważać, że takie zachowanie względem zwierząt jest przestępstwem, a nie znikomą szkodliwością.
Avatar
C62D3B / 2 listopada 2009 r. o 20:07
0
Brak słów! na głupotę nie ma wytłumaczenia. Tak jest kiedy szare komórki zanikają. Jak można wyrzucić psa przez okno? Kurcze co to za ludzie? Pochodzę z tego miasta i po przeczytaniu tego reportażu wstydzę się tego. Proponuje niezrównoważonym kupić sobie miśka pluszowego albo konika szmacianego zamiast żywego zwierzęcia. Tak czasami bywa , że ludzie są nieodpowiedzialni do tego stopnia, że nawet psem nie potrafią się opiekować prawidłowo. Co by było gdyby ludzie, którzy w taki sposób postępują mieli dzieci? Nie wiem współczułabym dzieciom.


Wyrazy szacunku dla Pana który zaopiekował się pieskiem:)
Brak słów! na głupotę nie ma wytłumaczenia. Tak jest kiedy szare komórki zanikają. Jak można wyrzucić psa przez okno? Kurcze co to za ludzie? Pochodzę z tego miasta i po przeczytaniu tego reportażu wstydzę się tego. Proponuje niezrównoważonym kupić sobie miśka pluszowego albo konika szmacianego zamiast żywego zwierzęcia. Tak czasami bywa , że ludzie są nieodpowiedzialni do tego stopnia, że nawet psem nie potrafią się opiekować prawidłowo. Co by było gdyby ludzie, którzy w taki sposób postępują mieli dzieci? Nie wiem współczułabym dziecio... rozwiń
Avatar
llubellak@op.pl / 2 listopada 2009 r. o 20:01
0
[quote name='aleale' date='2.11.2009, 17:46:03' post='187937']
Zdarzylem juz sie przyzwyczaic,ze za grzechy tego panstwa odpowiada policja. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem! Policja nie zareagowala? - wyraznie napisane ze po kilku minutach po zaalarmowaniu, na miejsce przybyla policja!! Zaden policjantow nie wywazy drzwi po informacji ze z danego mieszkaniua wylecial piesek z okna, tylko dlatego zeby sie Wam przypodowac , bo za chwilke na glowie mialby prokuratora, postepowanie a moze i nawet wylecialby z roboty. Miejcie pretensje do ustawodawcy, ze stanowi takie prawo. Policja nie miala zadnych podstaw do silowego wejscia.
[/quoa

a mi sie wydaje ze powinni wejsc! skąd pewność że w mieszkaniu nie było małych dzieci, osób starszych, ze ktoś nie potrzebował pomocy! sama przyznaj że wyrzucenie żwyej istoty z mieszkania to conajmniej dziwna sprawa i powinna dać do myślenia że jesli tego typu akcje się rozgrywają za drzwiami to dzieje się tam coś dziwnego! koniec i kropka!
[quote name='aleale' date='2.11.2009, 17:46:03' post='187937']
Zdarzylem juz sie przyzwyczaic,ze za grzechy tego panstwa odpowiada policja. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem! Policja nie zareagowala? - wyraznie napisane ze po kilku minutach po zaalarmowaniu, na miejsce przybyla policja!! Zaden policjantow nie wywazy drzwi po informacji ze z danego mieszkaniua wylecial piesek z okna, tylko dlatego zeby sie Wam przypodowac , bo za chwilke na glowie mialby prokuratora, postepowanie a moze i nawet wylec... rozwiń
Avatar
aleale / 2 listopada 2009 r. o 17:46
0
llubellak@op.pl napisał:
co się dzieje w tym kraju! wyrzucili psa i nie mieli podstaw do wejścia! przeciez nikt normalny nie rzuca zwierzętami przez okna! robi to tylko ktoś kto jest zdrowo walnięty, psychol, degenerat albo ktoś kto się naspidował jakiś syfem! przecież jeśli to zrobili ze zwierzęciem, równie dobrze mogli po godzinie czy dwóch sami się wyrzucić! i wtedy była by hryja, że policja mając sygnał nie zareagowała!
plus dla meższczyzny który przygarnął pieska, minus i to duży dla policji która nie miała podstaw! w ogóle to ktoś wie co tam się wydarzyło, może już leżą pozarzynani? swoją drogą tacy durni powinni tak kończyć, szkoda tylko psiaka


Zdarzylem juz sie przyzwyczaic,ze za grzechy tego panstwa odpowiada policja. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem! Policja nie zareagowala? - wyraznie napisane ze po kilku minutach po zaalarmowaniu, na miejsce przybyla policja!! Zaden policjantow nie wywazy drzwi po informacji ze z danego mieszkaniua wylecial piesek z okna, tylko dlatego zeby sie Wam przypodowac , bo za chwilke na glowie mialby prokuratora, postepowanie a moze i nawet wylecialby z roboty. Miejcie pretensje do ustawodawcy, ze stanowi takie prawo. Policja nie miala zadnych podstaw do silowego wejscia.


Zdarzylem juz sie przyzwyczaic,ze za grzechy tego panstwa odpowiada policja. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem! Policja nie zareagowala? - wyraznie napisane ze po kilku minutach po zaalarmowaniu, na miejsce przybyla policja!! Zaden policjantow nie wywazy drzwi po informacji ze z danego mieszkaniua wylecial piesek z okna, tylko dlatego zeby sie Wam przypodowac , bo za chwilke na glowie mialby prokuratora, postepowanie a moze i nawet wylecialby z roboty. Miejcie pretensje do ustawodawcy, ze stanowi takie... rozwiń
Avatar
Gość / 2 listopada 2009 r. o 17:36
0
Jak to nie mieli prawa wejść? W Polsce obowiązuje ustawa o ochronie praw zwierząt, i zgodnie z tą ustawą ścigany jest każdy (a wlaściwie powinien być ścigany, ale jak widać ani policji ani sądom się nie chce) kto znęca się nad zwierzętami. Jeśli zachodzi podejrzenie, że coś takiego ma miejsce to nad czym się zastanawiać? Żart jakiś to jest?
Avatar
8D6C52 / 2 listopada 2009 r. o 16:32
0
TAK POPIERAM PANI EVO !!!!!JESTEM ZA BARDZO SROGIMI KARAMI NIEMa JEDNAK SPRAWIEDLIWOSCI NA SWIECIE NIEmA!!!!!! JAK TAK CZYTAM WIADOMOSCI TO AZ SERCE SIE KROI PODLOSC LUDZKA JEST BEZ GRANIC CO TE WSZYSTKIE BIEDNE ZWIERZETA SA WINNE PYTAM SIE !!!!!!
Avatar
Golden / 2 listopada 2009 r. o 15:23
0
Moim zdaniem powinny wrocic kary z sriedniowiecza czyli czyn za czyn. Wyzucil psa to powinni tego kogos tez wyzucic tylko z wysokosci 2 razy wiekszej. A jak gosc nie ma sie na kim wyzyc to niech sobie cos wlozy do gniazdka elektrycznego -to mu pomoze. Powinny byc wielkie kary za cos takiego.To jak sie traktuje zwierzeta swiadczy o poziomie intelektualnym spoleczenstwa. Naszemu spoleczenstwu jeszcze duzo brakuje...!!!
Avatar
Gość / 2 listopada 2009 r. o 15:09
0
zgadzam sie z przedmówcami ze to nieludzkie tak traktować zwierzęta!!!!!!!!!!! założę się że jeszcze po pijaku albo po środkach odurzających........ jak nie mieli podstaw zeby wejść? a gdyby w innym bloku działa się awantura domowa też by nie mieli podstaw wejść bo ktoś zgasił światło i udawał ze go nie ma a chwilę wcześniej słyszeli by krzyki?
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin. Mężczyzna szarpał 12-latkę. Próbował wyciągnąć ją z autobusu

Lublin. Mężczyzna szarpał 12-latkę. Próbował wyciągnąć ją z autobusu

Policjanci zatrzymali obywatela Ukrainy, który dziś po południu siłą próbował zmusić 12-letnią dziewczynę by wysiadła z nim z autobusu. Mężczyzna był pijany. Trzeźwieje w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, gdzie został osadzony.

Zamość zmieni stawki za odpady. Kto zapłaci za śmieci widmo?

Zamość zmieni stawki za odpady. Kto zapłaci za śmieci widmo?

W poniedziałek radni zajmą się pomysłem nowego naliczania stawek za śmieci. Prezydent chce, by mieszkańcy bloków płacili za odbiór odpadów w powiązaniu z ilością zużytej wody. Ale wówczas pojawiają się śmieci widmo, związane z tak zwaną wodą technologiczną. Kto za nie zapłaci?

Odkrycie podczas prac budowlanych. "Nie pierwszy raz znajdujemy mury w tej okolicy"
ZDJĘCIA
galeria

Odkrycie podczas prac budowlanych. "Nie pierwszy raz znajdujemy mury w tej okolicy"

Piwnicę jednej z kamienic zburzonych przez hitlerowców odsłoniła koparka na budowie przyłącza ciepłowniczego do lubelskiego Zamku. W tym miejscu znajdowała się dzielnica żydowska, której mieszkańcy zostali wymordowani w obozie zagłady w Bełżcu.

Niemcy budują ogrodzenie na granicy z Polską w obawie przez afrykańskim pomorem świń
film

Niemcy budują ogrodzenie na granicy z Polską w obawie przez afrykańskim pomorem świń

Niemcy. Na granicy polsko-niemieckiej rozpoczęto budowę płotu, który ma ograniczyć rozprzestrzenianie się afrykańskiego pomoru świń. 10 września Niemcy potwierdzili pierwszy przypadek u dzika, który padł w Brandenburgii. Podjęto wtedy decyzję o zastąpieniu tymczasowego płotu, który powstał w grudniu 2019 roku, bardziej stabilnym ogrodzeniem.

Koło Lublina ma powstać fabryka karmy dla zwierząt. Czy firma przekona mieszkańców?

Koło Lublina ma powstać fabryka karmy dla zwierząt. Czy firma przekona mieszkańców?

200 nowych miejsc pracy, 2,5 mln zł rocznie z podatków i zero uciążliwości. Tak firma Panattoni przekonuje do ulokowania w gminie Niemce fabryki karmy dla zwierząt.

Motor Lublin - Garbarnia Kraków 1:0 (relacja na żywo)

Motor Lublin - Garbarnia Kraków 1:0 (relacja na żywo)

Zapraszamy na relację na żywo z meczu Motor Lublin - Garbarnia Kraków. Początek spotkania zaplanowano na godz. 19.30.

Miliarder zbuduje boiska w Lublinie. Znamy szczegóły inwestycji Zbigniewa Jakubasa

Miliarder zbuduje boiska w Lublinie. Znamy szczegóły inwestycji Zbigniewa Jakubasa

Zbudowanie w Lublinie piłkarskiego centrum treningowego zapowiada Zbigniew Jakubas, jeden z najbogatszych Polaków, który w przyszłym tygodniu zostanie głównym udziałowcem Motoru Lublin. Nowe obiekty chce wykonać w ekspresowym tempie. Zamierza też wywindować Motor do ekstraklasy

Godzinami bili i gwałcili młodego chłopaka. Sąd w Lublinie uniewinnił tylko dziewczynę
galeria

Godzinami bili i gwałcili młodego chłopaka. Sąd w Lublinie uniewinnił tylko dziewczynę

Od sześciu do dziesięciu lat więzienia. To kary dla trzech młodych mężczyzn, którzy wyjątkowo brutalnie znęcali się nad swoim znajomym. Dotkliwie go pobili i gwałcili za pomocą różnych przedmiotów.

Pszczółka Start Lublin kontra Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski

Pszczółka Start Lublin kontra Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski

Pszczółka Start Lublin w sobotę zmierzy się z Arged BMSlam Stal Ostrów Wielkopolski. W ekipie Davida Dedka powinien już zadebiutować nowy podkoszowy – Josh Sharma

Lublin zaprasza na PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski. AZS UMCS chce odzyskać tytuł

Lublin zaprasza na PZLA Drużynowe Mistrzostwa Polski. AZS UMCS chce odzyskać tytuł

Już w sobotę w Lublinie będzie można podziwiać gwiazdy lekkiej atletyki w ramach PZLA Drużynowych Mistrzostw Polski. AZS UMCS celuje w miejsce na najwyższym stopniu podium

"Nerwica Natręctw" w Centrum Spotkania Kultur
28 września 2020, 17:00

"Nerwica Natręctw" w Centrum Spotkania Kultur

Spektakl "Nerwica Natręctw" w reżyserii Artura Barcisia będzie można zobaczyć dwukrotnie w Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1). Przedstawienie zostanie wystawione w poniedziałek, 28 września o godz. 17 i 20.

Koronawirus w puławskim starostwie. Ważny wydział zamknięty
covid-19

Koronawirus w puławskim starostwie. Ważny wydział zamknięty

U jednego z pracowników Starostwa Powiatowego w Puławach wykryto Covid-19. Władze powiatu zdecydowały o zawieszeniu działalności całego Wydziału Komunikacji i Dróg.

Rząd porozumiał się z górnikami. „Podpisaliśmy likwidację jednej z najważniejszych branż”
film

Rząd porozumiał się z górnikami. „Podpisaliśmy likwidację jednej z najważniejszych branż”

Katowice. Związkowcy i delegacja rządowa podpisały porozumienie w sprawie tempa i zasad transformacji górnictwa. Tym samym udało się zakończyć trwający od poniedziałku (21.09) protest podziemny w kopalniach Polskiej Grupy Górniczej. Ostatnia kopalnia węgla zostanie zamknięta w 2049 roku.

Urzędnicy marszałka dostali łomot od uczniów z małej szkoły koło Ryk
galeria

Urzędnicy marszałka dostali łomot od uczniów z małej szkoły koło Ryk

Mecz był promocją akcji sportowej „Z podwórka na boisko” a także okazją do sprawdzenia boiska powstałego z funduszy unijnych. Dzieciaki z Bazanowa wygrały 10:5.

LKS Tęcza Kraśnik wydaje oświadczenie: "Chcielibyśmy odciąć się od wszelakich skojarzeń"

LKS Tęcza Kraśnik wydaje oświadczenie: "Chcielibyśmy odciąć się od wszelakich skojarzeń"

- W związku z rosnącą popularnością naszego klubu, ze względu na ostatnie okoliczności, które miały miejsce w mieście Kraśnik, chcielibyśmy odciąć się od wszelakich skojarzeń i opinii zamieszczanych w mediach i social mediach - takie oświadczenie, wystosowane przez klub piłkarski LKS Tęcza Kraśnik, pojawiło się dzisiaj w mediach społecznościowych. Zarząd apeluje o to, aby kojarzyć tę drużynę wyłącznie ze sportem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!