Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Chełm

2 listopada 2009 r.
10:24
Edytuj ten wpis

Włodawa: Wyrzucili psa przez okno

Autor: Zdjęcie autora (bar)
0 20 A A

Wczoraj późnym wieczorem włodawianin spacerujący ul. Żeromskiego usłyszał dochodzące z otwartego okna głośne krzyki. Chwilę później zobaczył jak przez okno mieszkania na I piętrze wypada mały piesek.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Pies spadł na ziemię, próbował się poderwać, ale nie dał rady. Wtedy świadek zdarzenia wezwał policję.

– Policjanci natychmiast sprowadzili weterynarza – mówi Bożena Chomiczewska z włodawskiej policji. – Okazało się, że pies doznał tylko potłuczeń. Zwierzęciem zaopiekował się mężczyzna, który po nas zadzwonił.

Z relacji świadka wynikało, że w mieszkaniu, z którego wyrzucono psa kłóciła się para. Potem zgasło światło i zapanowała cisza. Policjanci pukali do drzwi, ale nikt im nie otworzył.

– Funkcjonariusze nie mieli podstaw, aby wyważyć drzwi – zapewnia Chomiczewska. – Mieli by do tego prawo jedynie w sytuacji zagrożenia ludzkiego życia, bądź zdrowia. Jeszcze wyjaśniamy okoliczności tego zdarzenia.

Komentarze 20

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
JP / 3 listopada 2009 o 00:45
0
Gość napisał:
Jakiś rok temu, głosno było o pewnym psie, którego pan (i brat pana) zostawili na kilka tygodni w domu samego a sami gdzieś sobie pojechali. Pies konał z głodu i pragnienia, sąsiedzi slyszeli jego wycie, wezwali policję, bo bez asysty policji sami nie chcieli wchodzić do cudzego mieszkania aby to stworzenie ratować. Policja przyjechala i pojechała... wtedy nie mogli, i teraz też nie. No więc kiedy dzialacie? Jak ktos taki jak ci, co wyrzucili tego psa sami do was przyjdą i powiedzą: "Panie władzo, proszę mnie przesłuchać bo właśnie wyrzuciłem psa za okno"?
Mam propozycję: jeśli znajdzie się ktoś kto będzie chciał i jednak zdoła wejść nie przypieprzajcie się do niego potem, ok? Ktos odwali za was robotę, za którą wy bierzecie kasę.


Tak jest u nas w Polsce, w cywilizacji w przypadku zgłoszenia, ze coś niepokojącego dzieje się w czyimś mieszkaniu zarówno policja jak i straż pożarna mają prawo wejść do lokalu i nie ma tutaj tłumaczenia, ze nie ma podstaw, podstawy są. W tym wypadku policjantom się nie chciało zareagować bo dla nich pies to pies, zwykłe gówno, zachowali się nie jak przedstawiaciele prawa ale jak zwykli szubrawcy, niewiele różniący się od tych co tego psa wyrzucili. Jestem pełna pogardy dla tego marginesu co się znęcała nad psiakiem oraz dla panów policjantów którzy woleli olać sprawę bo za dużo z tym papierkowej roboty.


Tak jest u nas w Polsce, w cywilizacji w przypadku zgłoszenia, ze coś niepokojącego dzieje się w czyimś mieszkaniu zarówno policja jak i straż pożarna mają prawo wejść do lokalu i nie ma tutaj tłumaczenia, ze nie ma podstaw, podstawy są. W tym wypadku policjantom się nie chciało zareagować bo dla nich pies to pies, zwykłe gówno, zachowali się nie jak przedstawiaciele prawa ale jak zwykli szubrawcy, niewiele różniący się od tych co tego psa wyrzucili. Jestem pełna pogardy dla tego marginesu co się znęcała nad psia... rozwiń
Avatar
Gość / 2 listopada 2009 o 21:17
0
Jakiś rok temu, głosno było o pewnym psie, którego pan (i brat pana) zostawili na kilka tygodni w domu samego a sami gdzieś sobie pojechali. Pies konał z głodu i pragnienia, sąsiedzi slyszeli jego wycie, wezwali policję, bo bez asysty policji sami nie chcieli wchodzić do cudzego mieszkania aby to stworzenie ratować. Policja przyjechala i pojechała... wtedy nie mogli, i teraz też nie. No więc kiedy dzialacie? Jak ktos taki jak ci, co wyrzucili tego psa sami do was przyjdą i powiedzą: "Panie władzo, proszę mnie przesłuchać bo właśnie wyrzuciłem psa za okno"?
Mam propozycję: jeśli znajdzie się ktoś kto będzie chciał i jednak zdoła wejść nie przypieprzajcie się do niego potem, ok? Ktos odwali za was robotę, za którą wy bierzecie kasę.
Jakiś rok temu, głosno było o pewnym psie, którego pan (i brat pana) zostawili na kilka tygodni w domu samego a sami gdzieś sobie pojechali. Pies konał z głodu i pragnienia, sąsiedzi slyszeli jego wycie, wezwali policję, bo bez asysty policji sami nie chcieli wchodzić do cudzego mieszkania aby to stworzenie ratować. Policja przyjechala i pojechała... wtedy nie mogli, i teraz też nie. No więc kiedy dzialacie? Jak ktos taki jak ci, co wyrzucili tego psa sami do was przyjdą i powiedzą: "Panie władzo, proszę mnie przesłuchać bo właśnie wyrz... rozwiń
Avatar
eva / 2 listopada 2009 o 20:17
0
Jeżeli dla Policji nie było podstaw, aby wejść, bo to "tylko" znęcanie się nad psem, to może przesłanką było to, że w mieszkaniu, co zeznał Pan ratujący psinę, słychać było awanturę. Może zatem należało wejść, aby zobaczyć czy się nie pozabijali, a przy okazji ukarać za bestialstwo? Tylko najpierw Policja sama musi uważać, że takie zachowanie względem zwierząt jest przestępstwem, a nie znikomą szkodliwością.
Avatar
C62D3B / 2 listopada 2009 o 20:07
0
Brak słów! na głupotę nie ma wytłumaczenia. Tak jest kiedy szare komórki zanikają. Jak można wyrzucić psa przez okno? Kurcze co to za ludzie? Pochodzę z tego miasta i po przeczytaniu tego reportażu wstydzę się tego. Proponuje niezrównoważonym kupić sobie miśka pluszowego albo konika szmacianego zamiast żywego zwierzęcia. Tak czasami bywa , że ludzie są nieodpowiedzialni do tego stopnia, że nawet psem nie potrafią się opiekować prawidłowo. Co by było gdyby ludzie, którzy w taki sposób postępują mieli dzieci? Nie wiem współczułabym dzieciom.


Wyrazy szacunku dla Pana który zaopiekował się pieskiem:)
Brak słów! na głupotę nie ma wytłumaczenia. Tak jest kiedy szare komórki zanikają. Jak można wyrzucić psa przez okno? Kurcze co to za ludzie? Pochodzę z tego miasta i po przeczytaniu tego reportażu wstydzę się tego. Proponuje niezrównoważonym kupić sobie miśka pluszowego albo konika szmacianego zamiast żywego zwierzęcia. Tak czasami bywa , że ludzie są nieodpowiedzialni do tego stopnia, że nawet psem nie potrafią się opiekować prawidłowo. Co by było gdyby ludzie, którzy w taki sposób postępują mieli dzieci? Nie wiem współczułabym dziecio... rozwiń
Avatar
llubellak@op.pl / 2 listopada 2009 o 20:01
0
[quote name='aleale' date='2.11.2009, 17:46:03' post='187937']
Zdarzylem juz sie przyzwyczaic,ze za grzechy tego panstwa odpowiada policja. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem! Policja nie zareagowala? - wyraznie napisane ze po kilku minutach po zaalarmowaniu, na miejsce przybyla policja!! Zaden policjantow nie wywazy drzwi po informacji ze z danego mieszkaniua wylecial piesek z okna, tylko dlatego zeby sie Wam przypodowac , bo za chwilke na glowie mialby prokuratora, postepowanie a moze i nawet wylecialby z roboty. Miejcie pretensje do ustawodawcy, ze stanowi takie prawo. Policja nie miala zadnych podstaw do silowego wejscia.
[/quoa

a mi sie wydaje ze powinni wejsc! skąd pewność że w mieszkaniu nie było małych dzieci, osób starszych, ze ktoś nie potrzebował pomocy! sama przyznaj że wyrzucenie żwyej istoty z mieszkania to conajmniej dziwna sprawa i powinna dać do myślenia że jesli tego typu akcje się rozgrywają za drzwiami to dzieje się tam coś dziwnego! koniec i kropka!
[quote name='aleale' date='2.11.2009, 17:46:03' post='187937']
Zdarzylem juz sie przyzwyczaic,ze za grzechy tego panstwa odpowiada policja. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem! Policja nie zareagowala? - wyraznie napisane ze po kilku minutach po zaalarmowaniu, na miejsce przybyla policja!! Zaden policjantow nie wywazy drzwi po informacji ze z danego mieszkaniua wylecial piesek z okna, tylko dlatego zeby sie Wam przypodowac , bo za chwilke na glowie mialby prokuratora, postepowanie a moze i nawet wylec... rozwiń
Avatar
aleale / 2 listopada 2009 o 17:46
0
llubellak@op.pl napisał:
co się dzieje w tym kraju! wyrzucili psa i nie mieli podstaw do wejścia! przeciez nikt normalny nie rzuca zwierzętami przez okna! robi to tylko ktoś kto jest zdrowo walnięty, psychol, degenerat albo ktoś kto się naspidował jakiś syfem! przecież jeśli to zrobili ze zwierzęciem, równie dobrze mogli po godzinie czy dwóch sami się wyrzucić! i wtedy była by hryja, że policja mając sygnał nie zareagowała!
plus dla meższczyzny który przygarnął pieska, minus i to duży dla policji która nie miała podstaw! w ogóle to ktoś wie co tam się wydarzyło, może już leżą pozarzynani? swoją drogą tacy durni powinni tak kończyć, szkoda tylko psiaka


Zdarzylem juz sie przyzwyczaic,ze za grzechy tego panstwa odpowiada policja. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem! Policja nie zareagowala? - wyraznie napisane ze po kilku minutach po zaalarmowaniu, na miejsce przybyla policja!! Zaden policjantow nie wywazy drzwi po informacji ze z danego mieszkaniua wylecial piesek z okna, tylko dlatego zeby sie Wam przypodowac , bo za chwilke na glowie mialby prokuratora, postepowanie a moze i nawet wylecialby z roboty. Miejcie pretensje do ustawodawcy, ze stanowi takie prawo. Policja nie miala zadnych podstaw do silowego wejscia.


Zdarzylem juz sie przyzwyczaic,ze za grzechy tego panstwa odpowiada policja. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem! Policja nie zareagowala? - wyraznie napisane ze po kilku minutach po zaalarmowaniu, na miejsce przybyla policja!! Zaden policjantow nie wywazy drzwi po informacji ze z danego mieszkaniua wylecial piesek z okna, tylko dlatego zeby sie Wam przypodowac , bo za chwilke na glowie mialby prokuratora, postepowanie a moze i nawet wylecialby z roboty. Miejcie pretensje do ustawodawcy, ze stanowi takie... rozwiń
Avatar
Gość / 2 listopada 2009 o 17:36
0
Jak to nie mieli prawa wejść? W Polsce obowiązuje ustawa o ochronie praw zwierząt, i zgodnie z tą ustawą ścigany jest każdy (a wlaściwie powinien być ścigany, ale jak widać ani policji ani sądom się nie chce) kto znęca się nad zwierzętami. Jeśli zachodzi podejrzenie, że coś takiego ma miejsce to nad czym się zastanawiać? Żart jakiś to jest?
Avatar
8D6C52 / 2 listopada 2009 o 16:32
0
TAK POPIERAM PANI EVO !!!!!JESTEM ZA BARDZO SROGIMI KARAMI NIEMa JEDNAK SPRAWIEDLIWOSCI NA SWIECIE NIEmA!!!!!! JAK TAK CZYTAM WIADOMOSCI TO AZ SERCE SIE KROI PODLOSC LUDZKA JEST BEZ GRANIC CO TE WSZYSTKIE BIEDNE ZWIERZETA SA WINNE PYTAM SIE !!!!!!
Avatar
Golden / 2 listopada 2009 o 15:23
0
Moim zdaniem powinny wrocic kary z sriedniowiecza czyli czyn za czyn. Wyzucil psa to powinni tego kogos tez wyzucic tylko z wysokosci 2 razy wiekszej. A jak gosc nie ma sie na kim wyzyc to niech sobie cos wlozy do gniazdka elektrycznego -to mu pomoze. Powinny byc wielkie kary za cos takiego.To jak sie traktuje zwierzeta swiadczy o poziomie intelektualnym spoleczenstwa. Naszemu spoleczenstwu jeszcze duzo brakuje...!!!
Avatar
Gość / 2 listopada 2009 o 15:09
0
zgadzam sie z przedmówcami ze to nieludzkie tak traktować zwierzęta!!!!!!!!!!! założę się że jeszcze po pijaku albo po środkach odurzających........ jak nie mieli podstaw zeby wejść? a gdyby w innym bloku działa się awantura domowa też by nie mieli podstaw wejść bo ktoś zgasił światło i udawał ze go nie ma a chwilę wcześniej słyszeli by krzyki?
Avatar
JP / 3 listopada 2009 o 00:45
0
Gość napisał:
Jakiś rok temu, głosno było o pewnym psie, którego pan (i brat pana) zostawili na kilka tygodni w domu samego a sami gdzieś sobie pojechali. Pies konał z głodu i pragnienia, sąsiedzi slyszeli jego wycie, wezwali policję, bo bez asysty policji sami nie chcieli wchodzić do cudzego mieszkania aby to stworzenie ratować. Policja przyjechala i pojechała... wtedy nie mogli, i teraz też nie. No więc kiedy dzialacie? Jak ktos taki jak ci, co wyrzucili tego psa sami do was przyjdą i powiedzą: "Panie władzo, proszę mnie przesłuchać bo właśnie wyrzuciłem psa za okno"?
Mam propozycję: jeśli znajdzie się ktoś kto będzie chciał i jednak zdoła wejść nie przypieprzajcie się do niego potem, ok? Ktos odwali za was robotę, za którą wy bierzecie kasę.


Tak jest u nas w Polsce, w cywilizacji w przypadku zgłoszenia, ze coś niepokojącego dzieje się w czyimś mieszkaniu zarówno policja jak i straż pożarna mają prawo wejść do lokalu i nie ma tutaj tłumaczenia, ze nie ma podstaw, podstawy są. W tym wypadku policjantom się nie chciało zareagować bo dla nich pies to pies, zwykłe gówno, zachowali się nie jak przedstawiaciele prawa ale jak zwykli szubrawcy, niewiele różniący się od tych co tego psa wyrzucili. Jestem pełna pogardy dla tego marginesu co się znęcała nad psiakiem oraz dla panów policjantów którzy woleli olać sprawę bo za dużo z tym papierkowej roboty.


Tak jest u nas w Polsce, w cywilizacji w przypadku zgłoszenia, ze coś niepokojącego dzieje się w czyimś mieszkaniu zarówno policja jak i straż pożarna mają prawo wejść do lokalu i nie ma tutaj tłumaczenia, ze nie ma podstaw, podstawy są. W tym wypadku policjantom się nie chciało zareagować bo dla nich pies to pies, zwykłe gówno, zachowali się nie jak przedstawiaciele prawa ale jak zwykli szubrawcy, niewiele różniący się od tych co tego psa wyrzucili. Jestem pełna pogardy dla tego marginesu co się znęcała nad psia... rozwiń
Avatar
Gość / 2 listopada 2009 o 21:17
0
Jakiś rok temu, głosno było o pewnym psie, którego pan (i brat pana) zostawili na kilka tygodni w domu samego a sami gdzieś sobie pojechali. Pies konał z głodu i pragnienia, sąsiedzi slyszeli jego wycie, wezwali policję, bo bez asysty policji sami nie chcieli wchodzić do cudzego mieszkania aby to stworzenie ratować. Policja przyjechala i pojechała... wtedy nie mogli, i teraz też nie. No więc kiedy dzialacie? Jak ktos taki jak ci, co wyrzucili tego psa sami do was przyjdą i powiedzą: "Panie władzo, proszę mnie przesłuchać bo właśnie wyrzuciłem psa za okno"?
Mam propozycję: jeśli znajdzie się ktoś kto będzie chciał i jednak zdoła wejść nie przypieprzajcie się do niego potem, ok? Ktos odwali za was robotę, za którą wy bierzecie kasę.
Jakiś rok temu, głosno było o pewnym psie, którego pan (i brat pana) zostawili na kilka tygodni w domu samego a sami gdzieś sobie pojechali. Pies konał z głodu i pragnienia, sąsiedzi slyszeli jego wycie, wezwali policję, bo bez asysty policji sami nie chcieli wchodzić do cudzego mieszkania aby to stworzenie ratować. Policja przyjechala i pojechała... wtedy nie mogli, i teraz też nie. No więc kiedy dzialacie? Jak ktos taki jak ci, co wyrzucili tego psa sami do was przyjdą i powiedzą: "Panie władzo, proszę mnie przesłuchać bo właśnie wyrz... rozwiń
Avatar
eva / 2 listopada 2009 o 20:17
0
Jeżeli dla Policji nie było podstaw, aby wejść, bo to "tylko" znęcanie się nad psem, to może przesłanką było to, że w mieszkaniu, co zeznał Pan ratujący psinę, słychać było awanturę. Może zatem należało wejść, aby zobaczyć czy się nie pozabijali, a przy okazji ukarać za bestialstwo? Tylko najpierw Policja sama musi uważać, że takie zachowanie względem zwierząt jest przestępstwem, a nie znikomą szkodliwością.
Avatar
C62D3B / 2 listopada 2009 o 20:07
0
Brak słów! na głupotę nie ma wytłumaczenia. Tak jest kiedy szare komórki zanikają. Jak można wyrzucić psa przez okno? Kurcze co to za ludzie? Pochodzę z tego miasta i po przeczytaniu tego reportażu wstydzę się tego. Proponuje niezrównoważonym kupić sobie miśka pluszowego albo konika szmacianego zamiast żywego zwierzęcia. Tak czasami bywa , że ludzie są nieodpowiedzialni do tego stopnia, że nawet psem nie potrafią się opiekować prawidłowo. Co by było gdyby ludzie, którzy w taki sposób postępują mieli dzieci? Nie wiem współczułabym dzieciom.


Wyrazy szacunku dla Pana który zaopiekował się pieskiem:)
Brak słów! na głupotę nie ma wytłumaczenia. Tak jest kiedy szare komórki zanikają. Jak można wyrzucić psa przez okno? Kurcze co to za ludzie? Pochodzę z tego miasta i po przeczytaniu tego reportażu wstydzę się tego. Proponuje niezrównoważonym kupić sobie miśka pluszowego albo konika szmacianego zamiast żywego zwierzęcia. Tak czasami bywa , że ludzie są nieodpowiedzialni do tego stopnia, że nawet psem nie potrafią się opiekować prawidłowo. Co by było gdyby ludzie, którzy w taki sposób postępują mieli dzieci? Nie wiem współczułabym dziecio... rozwiń
Avatar
llubellak@op.pl / 2 listopada 2009 o 20:01
0
[quote name='aleale' date='2.11.2009, 17:46:03' post='187937']
Zdarzylem juz sie przyzwyczaic,ze za grzechy tego panstwa odpowiada policja. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem! Policja nie zareagowala? - wyraznie napisane ze po kilku minutach po zaalarmowaniu, na miejsce przybyla policja!! Zaden policjantow nie wywazy drzwi po informacji ze z danego mieszkaniua wylecial piesek z okna, tylko dlatego zeby sie Wam przypodowac , bo za chwilke na glowie mialby prokuratora, postepowanie a moze i nawet wylecialby z roboty. Miejcie pretensje do ustawodawcy, ze stanowi takie prawo. Policja nie miala zadnych podstaw do silowego wejscia.
[/quoa

a mi sie wydaje ze powinni wejsc! skąd pewność że w mieszkaniu nie było małych dzieci, osób starszych, ze ktoś nie potrzebował pomocy! sama przyznaj że wyrzucenie żwyej istoty z mieszkania to conajmniej dziwna sprawa i powinna dać do myślenia że jesli tego typu akcje się rozgrywają za drzwiami to dzieje się tam coś dziwnego! koniec i kropka!
[quote name='aleale' date='2.11.2009, 17:46:03' post='187937']
Zdarzylem juz sie przyzwyczaic,ze za grzechy tego panstwa odpowiada policja. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem! Policja nie zareagowala? - wyraznie napisane ze po kilku minutach po zaalarmowaniu, na miejsce przybyla policja!! Zaden policjantow nie wywazy drzwi po informacji ze z danego mieszkaniua wylecial piesek z okna, tylko dlatego zeby sie Wam przypodowac , bo za chwilke na glowie mialby prokuratora, postepowanie a moze i nawet wylec... rozwiń
Avatar
aleale / 2 listopada 2009 o 17:46
0
llubellak@op.pl napisał:
co się dzieje w tym kraju! wyrzucili psa i nie mieli podstaw do wejścia! przeciez nikt normalny nie rzuca zwierzętami przez okna! robi to tylko ktoś kto jest zdrowo walnięty, psychol, degenerat albo ktoś kto się naspidował jakiś syfem! przecież jeśli to zrobili ze zwierzęciem, równie dobrze mogli po godzinie czy dwóch sami się wyrzucić! i wtedy była by hryja, że policja mając sygnał nie zareagowała!
plus dla meższczyzny który przygarnął pieska, minus i to duży dla policji która nie miała podstaw! w ogóle to ktoś wie co tam się wydarzyło, może już leżą pozarzynani? swoją drogą tacy durni powinni tak kończyć, szkoda tylko psiaka


Zdarzylem juz sie przyzwyczaic,ze za grzechy tego panstwa odpowiada policja. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem! Policja nie zareagowala? - wyraznie napisane ze po kilku minutach po zaalarmowaniu, na miejsce przybyla policja!! Zaden policjantow nie wywazy drzwi po informacji ze z danego mieszkaniua wylecial piesek z okna, tylko dlatego zeby sie Wam przypodowac , bo za chwilke na glowie mialby prokuratora, postepowanie a moze i nawet wylecialby z roboty. Miejcie pretensje do ustawodawcy, ze stanowi takie prawo. Policja nie miala zadnych podstaw do silowego wejscia.


Zdarzylem juz sie przyzwyczaic,ze za grzechy tego panstwa odpowiada policja. Ludzie czytajcie ze zrozumieniem! Policja nie zareagowala? - wyraznie napisane ze po kilku minutach po zaalarmowaniu, na miejsce przybyla policja!! Zaden policjantow nie wywazy drzwi po informacji ze z danego mieszkaniua wylecial piesek z okna, tylko dlatego zeby sie Wam przypodowac , bo za chwilke na glowie mialby prokuratora, postepowanie a moze i nawet wylecialby z roboty. Miejcie pretensje do ustawodawcy, ze stanowi takie... rozwiń
Avatar
Gość / 2 listopada 2009 o 17:36
0
Jak to nie mieli prawa wejść? W Polsce obowiązuje ustawa o ochronie praw zwierząt, i zgodnie z tą ustawą ścigany jest każdy (a wlaściwie powinien być ścigany, ale jak widać ani policji ani sądom się nie chce) kto znęca się nad zwierzętami. Jeśli zachodzi podejrzenie, że coś takiego ma miejsce to nad czym się zastanawiać? Żart jakiś to jest?
Avatar
8D6C52 / 2 listopada 2009 o 16:32
0
TAK POPIERAM PANI EVO !!!!!JESTEM ZA BARDZO SROGIMI KARAMI NIEMa JEDNAK SPRAWIEDLIWOSCI NA SWIECIE NIEmA!!!!!! JAK TAK CZYTAM WIADOMOSCI TO AZ SERCE SIE KROI PODLOSC LUDZKA JEST BEZ GRANIC CO TE WSZYSTKIE BIEDNE ZWIERZETA SA WINNE PYTAM SIE !!!!!!
Avatar
Golden / 2 listopada 2009 o 15:23
0
Moim zdaniem powinny wrocic kary z sriedniowiecza czyli czyn za czyn. Wyzucil psa to powinni tego kogos tez wyzucic tylko z wysokosci 2 razy wiekszej. A jak gosc nie ma sie na kim wyzyc to niech sobie cos wlozy do gniazdka elektrycznego -to mu pomoze. Powinny byc wielkie kary za cos takiego.To jak sie traktuje zwierzeta swiadczy o poziomie intelektualnym spoleczenstwa. Naszemu spoleczenstwu jeszcze duzo brakuje...!!!
Avatar
Gość / 2 listopada 2009 o 15:09
0
zgadzam sie z przedmówcami ze to nieludzkie tak traktować zwierzęta!!!!!!!!!!! założę się że jeszcze po pijaku albo po środkach odurzających........ jak nie mieli podstaw zeby wejść? a gdyby w innym bloku działa się awantura domowa też by nie mieli podstaw wejść bo ktoś zgasił światło i udawał ze go nie ma a chwilę wcześniej słyszeli by krzyki?
Zobacz wszystkie komentarze 20

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Prezydent Zamościa i zastępca prezydenta Lublina złamali prawo wyborcze?

Prezydent Zamościa i zastępca prezydenta Lublina złamali prawo wyborcze? 0 0

O możliwym złamaniu przepisów przez prezydenta Zamościa i zastępcę prezydenta Lublina alarmuje komisarzy wyborczych Fundacja Wolności. Podejrzewa podwójne finansowanie kampanii

Urodziła córkę, zawinęła w ręczniki i schowała w szufladzie. Dziecko konało kilkanaście minut

Urodziła córkę, zawinęła w ręczniki i schowała w szufladzie. Dziecko konało kilkanaście minut 9 2

Po porodzie zawinęła córkę w ręczniki i schowała w szufladzie. Dziecko konało kilkanaście minut. Weronika B. – studentka z Lublina – miała w środę stanąć przed sądem. Jest oskarżona o zabójstwo.

Tragiczny wypadek. Ciągnik zgniótł 68-latka
galeria

Tragiczny wypadek. Ciągnik zgniótł 68-latka 1 2

W miejscowości Kaczórki doszło do tragicznego wypadku. Ciągnik zgniótł 68-latka

Motor gra w środę z Granitem Bychawa w Pucharze Polski i szuka nowego trenera

Motor gra w środę z Granitem Bychawa w Pucharze Polski i szuka nowego trenera 7 1

W poniedziałek trzęsienie ziemi, a w środę trzeba grać kolejny mecz. W ramach trzeciej rundy Pucharu Polski LZPN Motor zmierzy się na wyjeździe z Granitem Bychawa. Początek spotkania zaplanowano na godz. 16.15

Prezydent Duda w USA. Zaproponował stworzenie Fort Trump
film

Prezydent Duda w USA. Zaproponował stworzenie Fort Trump 1 6

Waszyngton, USA. - Uśmiechałem się do pana prezydenta, że chciałbym, aby udało nas się wspólnie utworzyć stałą bazę amerykańską w Polsce, którą nazwiemy „Fort Trump” - żartował Andrzej Duda po spotkaniu z prezydentem USA. - Mam nadzieję, że pan prezydent podejmie decyzję o skierowaniu do Polski kolejnych oddziałów amerykańskich. Jestem przekonany, że taka decyzja jest zarówno w interesie Polski, jak i Stanów Zjednoczonych – dodał prezydent Polski.

Chuda zima lotniska Lublin. Loty na tej trasie są popularne, ale rejsów już nie będzie

Chuda zima lotniska Lublin. Loty na tej trasie są popularne, ale rejsów już nie będzie 1 15

Wizz Air zawiesza kolejną trasę z lubelskiego lotniska. Od listopada nie będzie już latać do Sztokholmu Skavsta. W tym roku z rozkładu portu w Świdniku zniknęły już połączenia do Liverpoolu, Doncaster Sheffield, Tel Awiwu. Zimą nie polecimy też do Kijowa i Mediolanu, a wiosną do Londynu Stansted.

Znika popularna sieć sklepów w Lublinie. Jaka marka ją zastąpi?

Znika popularna sieć sklepów w Lublinie. Jaka marka ją zastąpi? 9 7

Trwa zmiana marki w popularnych Aldikach. Już wkrótce wszystkie zastąpią Stokrotki.

Eddie/Hai na Trzecim Księżycu w Kazimierzu
22 września 2018, 20:00

Eddie/Hai na Trzecim Księżycu w Kazimierzu 2 0

Co Gdzie Kiedy. Restauracja Trzeci Księżyc w Kazimierzu Dolnym zaprasza na koncert lubelskiego duetu Eddie/Hai. Artyści wystąpią w sobotę, 22 września o godz. 20.

Radna PO pozwie do sądu Sylwestra Tułajewa za hasło wyborcze?

Radna PO pozwie do sądu Sylwestra Tułajewa za hasło wyborcze? 35 15

"Łączy nas Lublin" – pod takim szyldem o fotel prezydenta miasta walczy poseł PiS Sylwester Tułajew. – To moje hasło – przekonuje tymczasem radna wojewódzka PO Celina Stasiak, która zastanawia się nad skierowaniem sprawy do sądu

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 września 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 19 września 2018 r. 0 1

Liga Mistrzów. Hattrick i kolejny rekord Leo Messiego

Liga Mistrzów. Hattrick i kolejny rekord Leo Messiego 2 0

FC Barcelona w pierwszym meczu tegorocznej edycji nie dała żadnych szans PSV Eindhoven i zwyciężyła 4:0, a trzy bramki zapisał na swoim koncie Argentyńczyk. Z kolei w najciekawszym wtorkowym meczu Liverpool wygrał po świetnym widowisku z Paris Saint Germain 3:2 zdobywając decydującą bramkę w doliczonym czasie gry

Militaria XX wieku. Wystawa historyczna w Targach Lublin
26 października 2018, 10:00

Militaria XX wieku. Wystawa historyczna w Targach Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Modele pojazdów militarnych z całej Polski, repliki samolotów, pokazy broni i sprzętu wojskowego - to wszystko i wiele innych atrakcji czeka na odwiedzających Targi Lublin (ul. Dworcowa 11) w dniach 26-28 października podczas III edycji projektu Militaria XX wieku – Wystawa historyczna.

Bułgarzy na kolanach. Polska z piątym zwycięstwem w Warnie

Bułgarzy na kolanach. Polska z piątym zwycięstwem w Warnie 0 1

Polscy siatkarze zakończyli pierwszą fazę Mistrzostw Świata z kompletem zwycięstw. Podopieczni Vitala Heynena nie dali się Bułgarom, z którymi wygrali 3:1. Było to jednak niezwykle wymagające spotkanie.

Wybory samorządowe 2018 - Zamość. Kandydaci do Rady Miasta

Wybory samorządowe 2018 - Zamość. Kandydaci do Rady Miasta 1 1