Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

koronawirus

18 kwietnia 2021 r.
15:31

Krzysztof Hetman: W Lublinie od piątku jest wręcz łapanka, aby wykorzystać wszystkie szczepionki

Autor: Zdjęcie autora Radio Zet
47 43 A A
(fot. Maciej Kaczanowski / archiwum)

– Z przykrością muszę stwierdzić, że oświadczenie Episkopatu już ma wpływ na proces szczepień i część osób, prawdopodobnie z tego powodu, manifestuje poglądy poprzez nie przychodzenie na szczepienia – mówił w programie „7. Dzień Tygodnia w Radiu ZET” Krzysztof Hetman z PSL.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W ubiegłą środę Konferencja Episkopatu Polski zaprezentowała swoje stanowisko w sprawie dwóch szczepionek firm AstraZeneca oraz Johnson & Johnson. Zdaniem biskupów technologia produkcji tych preparatów budzi „poważny sprzeciw moralny”.

>>> Lubelski biskup o tym na jakie szczepionki nie powinni godzić się katolicy

Według Krzysztofa Hetmana to oświadczenie jest szkodliwe: – W Lublinie od piątku jest bardzo dużo szczepionki Johnson & Johnson i jest wręcz łapanka, aby wykorzystać wszystkie szczepionki, ponieważ bardzo dużo ludzi zrezygnowało ze szczepień i przypuszczam, że jest to związane niestety z tym nieszczęsnym oświadczeniem – tłumaczył poseł PSL. – Jako katolik muszę stwierdzić, że dla części polskich hierarchów stolica apostolska jest w Toruniu, a nie w Rzymie. W tej sprawie już wypowiedział się Papież Franciszek: powiedział, że ta szczepionka (AstraZeneca) jest konieczna, etyczna i moralnie dopuszczalna – dodał Hetman.

W obronie Episkopatu stanęła europosłanka PiS Anna Zalewska: – Stanowisko Episkopatu wyraźnie mówi, że w sytuacji braku wyboru, ochrony zdrowia, nie ma dyskusji i należy zaszczepić się proponowaną szczepionką. W związku z tym katolicy nie mają wątpliwości, wiedzą, że jest pandemia, wiedzą, że są kłopoty ze szczepionkami, nie wynikające z tego, co dzieje się w Polsce, ale wynikające z nieudolności Komisji Europejskiej, która pozwoliła sobie na dyktat firm farmaceutycznych. W związku z tym katolicy, zdając sobie sprawę z zagrożenia, będą szczepić się szczepionkami, które zostały im zaproponowane – mówiła Zalewska.

Stanowisko Watykanu jest jednak inne niż to Polskiego Episkopatu. Kongregacja Nauki i Wiary stwierdziła, że moralnie dopuszczalne jest stosowanie takich szczepionek. Natomiast biskup Józef Wróbel jasno stwierdził, że jest to moralnie podejrzane.

– W takim razie Watykan, czy biskup Wróbel? – dopytywał Andrzej Stankiewicz.

– I Watykan, i biskup Wróbel, dlatego, że tutaj nie ma sprzeczności. Wtedy, kiedy jest zagrożenie życia i zdrowia tych moralnych dylematów katolicy nie powinni mieć – odpowiedziała Anna Zalewska. Dodała jednak, że rozumie wątpliwości osób, które nie chcą szczepić się wspomnianymi preparatami: – Mamy stały Kontakt z Agencją leków i panią komisarz do spraw zdrowia. Jeżeli chodzi o te dwie szczepionki, pojawiają się bardzo różne opinie. Ostatnie tygodnie to bardzo zły PR dla AstraZeneci. Myślę, że to jest efekt tego, o czym dyskutujemy w mediach.

Więcej na radiozet.pl

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 43

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
anka-anka / 18 kwietnia 2021 r. o 16:19
+47
Od dawna są robione łapanki na szczepienia, żeby się nie zmarnowały, więc po co było robić polowania na zaszczepionych wcześniej celebrytów czy polityków, którzy powinni być twarzami tej akcji a nie jej ofiarami!
 Nie byli żadnymi ofiarami, a zwykłymi cwaniakami. I to o to chodzi, a nie o to, że zostali zaszczepieni.
Avatar
mirass / 18 kwietnia 2021 r. o 21:20
+20
Bp. Wróbel: "Technologia produkcji szczepionek AstraZeneca i Johnson&Johnson „budzi poważny sprzeciw moralny”." Nie to co pedofilia..
Avatar
___K___ / 19 kwietnia 2021 r. o 08:51
+8
Pani poseł - gdyby nie Komisja Europejska, to bylibyśmy ze szczepieniami w czarnej doopie, więc niech pani nie pierdaczy głupot, że wy nie macie sobie nic do zarzucenia.
Avatar
___K___ / 19 kwietnia 2021 r. o 08:51
+7
Czechy wydalają 18 rosyjskich dyplomatów, których zidentyfikowano jako oficerów służb specjalnych. Ilu rosyjskich agentów siedzi w Polsce? Jak stymulują niezdarnych polityków opozycji do nowatorskich działań? Jak stymulują różne ruchy do "obywatelskiego sprzeciwu"?
A co to ma do tematu szczepień?
Avatar
___K___ / 19 kwietnia 2021 r. o 10:01
+6
Od dawna są robione łapanki na szczepienia, żeby się nie zmarnowały, więc po co było robić polowania na zaszczepionych wcześniej celebrytów czy polityków, którzy powinni być twarzami tej akcji a nie jej ofiarami!
Edek miszczak i Leszko Miler nie kojarzą się dobrze uwierz mi
 Jak komu. Mi na przykład niespecjalnie dobrze kojarzą się faceci w sukienkach. Co więcej, gdyby nie Miller (między innymi), to nie bylibyśmy w Unii Europejskiej, a wówczas PiSowski rząd na pewno nie zapewniłby nam szczepionek.
Piszesz bzdury jak zwykle. Akurat najszybciej szczepią takie kraje jak Izrael i Wielka Brytania, a one nie są w UE.
Nie ja piszę bzdury, tylko ty rozumujesz zerojedynkowo, po PiSowsku. Nie chodzi o przynależność do Unii, a o nieudolność PiSowskiego rządu, który sam z siebie zrezygnował z sześciu milionów dawek szczepionki Moderny.
Nie ja piszę bzdury, tylko ty rozumujesz zerojedynkowo, po PiSowsku. Nie chodzi o przynależność do Unii, a o nieudolność PiSowskiego rządu, który sam z siebie zrezygnował z sześciu milionów dawek szczepionki Moderny. rozwiń
Avatar
___K___ / 19 kwietnia 2021 r. o 08:53
+5
Od dawna są robione łapanki na szczepienia, żeby się nie zmarnowały, więc po co było robić polowania na zaszczepionych wcześniej celebrytów czy polityków, którzy powinni być twarzami tej akcji a nie jej ofiarami!
Edek miszczak i Leszko Miler nie kojarzą się dobrze uwierz mi
Jak komu. Mi na przykład niespecjalnie dobrze kojarzą się faceci w sukienkach. Co więcej, gdyby nie Miller (między innymi), to nie bylibyśmy w Unii Europejskiej, a wówczas PiSowski rząd na pewno nie zapewniłby nam szczepionek.
Avatar
___K___ / 19 kwietnia 2021 r. o 10:23
+4
Od dawna są robione łapanki na szczepienia, żeby się nie zmarnowały, więc po co było robić polowania na zaszczepionych wcześniej celebrytów czy polityków, którzy powinni być twarzami tej akcji a nie jej ofiarami!
Edek miszczak i Leszko Miler nie kojarzą się dobrze uwierz mi
Jak komu. Mi na przykład niespecjalnie dobrze kojarzą się faceci w sukienkach. Co więcej, gdyby nie Miller (między innymi), to nie bylibyśmy w Unii Europejskiej, a wówczas PiSowski rząd na pewno nie zapewniłby nam szczepionek.
Piszesz bzdury jak zwykle. Akurat najszybciej szczepią takie kraje jak Izrael i Wielka Brytania, a one nie są w UE.
Nie ja piszę bzdury, tylko ty rozumujesz zerojedynkowo, po PiSowsku. Nie chodzi o przynależność do Unii, a o nieudolność PiSowskiego rządu, który sam z siebie zrezygnował z sześciu milionów dawek szczepionki Moderny.
A UE właśnie zrezygnowała z dziesiątków milionów dawek szczepionki Astrazeneca.
Z uwagi na zarzuty o powodowanie zakrzepów. A z jakiego powodu PiSowski rząd zrezygnował ze szczepionek Moderny?
Z uwagi na zarzuty o powodowanie zakrzepów. A z jakiego powodu PiSowski rząd zrezygnował ze szczepionek Moderny? rozwiń
Avatar
_XD_ / 20 kwietnia 2021 r. o 10:58
+3
Nie ja siedzę na Nowogodzkiej w Warszawie, bo przecież wszyscy wiedzą, że to Kaczyński uwziął się na jakiegoś nic nie znaczącego prezydenta jakiegoś prowincjonalnego miasta. A tak na poważnie: dlaczego trollu niszczysz to forum? Zamiast dyskutować o szczepionkach ty umieszczasz tutaj te swoje debilne polityczne komentarze o PiS-ie. Przekaż swojemu prezydentowi i innym nieudacznikom z Platformy, że w ten sposób tylko sobie szkodzą i im więcej będzie takich komentarzy jak twoje to tym gorszy będzie ich wynik wyborczy.
Matołku. A kto pierwszy zaczął jakieś wrzutki na temat Platformy? To Ty, jak cały PiS zresztą, potrafisz upolitycznić każdy temat, każdą instytuvję, wszystko, a potem płaczesz, że gdzię się polityka pojawia. To potwierdza, że jesteś tylko jednym z wielu trolli. Kto, jak nie ty, wrzucił jakąś panią P. Mieczkowską (tak, wiem, kto to jest, ale to nie znaczy, że jestem opłacny przez pana Żuka)? Plujesz na wszystkich i wszystko, co może w jakiś sposób uderzyć w demokratycznie i z dużą przewagą wybranego prezydenta miasta. Masz prawo, ale nie obrażaj inaczej myślących obywateli, bo to świadczy o twojej małości.
Dlaczego niszczysz to forum? Dlaczego kłamiesz i manipulujesz? To wszystko robisz dla pieniędzy internetowa prostytutko?
Wskaż, gdzie skłamalem. Nerwy ci puszczają, proPiSowska niedojdo.
 Dlaczego niszczysz to forum? Dlaczego kłamiesz i manipulujesz? To wszystko robisz dla pieniędzy internetowa prostytutko?
  Komentarz strategicznyy, żeby marszałkowskie trolle się nie nudziły.  XD
  Komentarz strategicznyy, żeby marszałkowskie trolle się nie nudziły.  XD rozwiń
Avatar
___K___ / 20 kwietnia 2021 r. o 09:26
+3
Nie ja siedzę na Nowogodzkiej w Warszawie, bo przecież wszyscy wiedzą, że to Kaczyński uwziął się na jakiegoś nic nie znaczącego prezydenta jakiegoś prowincjonalnego miasta. A tak na poważnie: dlaczego trollu niszczysz to forum? Zamiast dyskutować o szczepionkach ty umieszczasz tutaj te swoje debilne polityczne komentarze o PiS-ie. Przekaż swojemu prezydentowi i innym nieudacznikom z Platformy, że w ten sposób tylko sobie szkodzą i im więcej będzie takich komentarzy jak twoje to tym gorszy będzie ich wynik wyborczy.
Matołku. A kto pierwszy zaczął jakieś wrzutki na temat Platformy? To Ty, jak cały PiS zresztą, potrafisz upolitycznić każdy temat, każdą instytuvję, wszystko, a potem płaczesz, że gdzię się polityka pojawia. To potwierdza, że jesteś tylko jednym z wielu trolli. Kto, jak nie ty, wrzucił jakąś panią P. Mieczkowską (tak, wiem, kto to jest, ale to nie znaczy, że jestem opłacny przez pana Żuka)? Plujesz na wszystkich i wszystko, co może w jakiś sposób uderzyć w demokratycznie i z dużą przewagą wybranego prezydenta miasta. Masz prawo, ale nie obrażaj inaczej myślących obywateli, bo to świadczy o twojej małości.
Dlaczego niszczysz to forum? Dlaczego kłamiesz i manipulujesz? To wszystko robisz dla pieniędzy internetowa prostytutko?
Wskaż, gdzie skłamalem. Nerwy ci puszczają, proPiSowska niedojdo.
 Dlaczego niszczysz to forum? Dlaczego kłamiesz i manipulujesz? To wszystko robisz dla pieniędzy internetowa prostytutko?
Wskaż wreszcie, gdzie skłamalem. Nerwy ci puszczają, proPiSowska niedojdo.
Wskaż wreszcie, gdzie skłamalem. Nerwy ci puszczają, proPiSowska niedojdo. rozwiń
Avatar
___K___ / 19 kwietnia 2021 r. o 21:36
+2
Czechy wydalają 18 rosyjskich dyplo/szpiegów/spiochów, których zidentyfikowano jako oficerów służb specjalnych. Ilu rosyjskich agentów siedzi w Polsce? Jak stymulują niezdarnych polityków opozycji do nowatorskich działań? Jak stymulują różne ruchy do "obywatelskiego sprzeciwu"?
Pomijając fakt, że znowu komentujesz nie na temat, piszesz zabawne rzeczy. Bo do Rosjan zdecydowanie bliżej rządzącym, niż opozycji.
Avatar
_XD_ / 20 kwietnia 2021 r. o 10:58
+3
Nie ja siedzę na Nowogodzkiej w Warszawie, bo przecież wszyscy wiedzą, że to Kaczyński uwziął się na jakiegoś nic nie znaczącego prezydenta jakiegoś prowincjonalnego miasta. A tak na poważnie: dlaczego trollu niszczysz to forum? Zamiast dyskutować o szczepionkach ty umieszczasz tutaj te swoje debilne polityczne komentarze o PiS-ie. Przekaż swojemu prezydentowi i innym nieudacznikom z Platformy, że w ten sposób tylko sobie szkodzą i im więcej będzie takich komentarzy jak twoje to tym gorszy będzie ich wynik wyborczy.
Matołku. A kto pierwszy zaczął jakieś wrzutki na temat Platformy? To Ty, jak cały PiS zresztą, potrafisz upolitycznić każdy temat, każdą instytuvję, wszystko, a potem płaczesz, że gdzię się polityka pojawia. To potwierdza, że jesteś tylko jednym z wielu trolli. Kto, jak nie ty, wrzucił jakąś panią P. Mieczkowską (tak, wiem, kto to jest, ale to nie znaczy, że jestem opłacny przez pana Żuka)? Plujesz na wszystkich i wszystko, co może w jakiś sposób uderzyć w demokratycznie i z dużą przewagą wybranego prezydenta miasta. Masz prawo, ale nie obrażaj inaczej myślących obywateli, bo to świadczy o twojej małości.
Dlaczego niszczysz to forum? Dlaczego kłamiesz i manipulujesz? To wszystko robisz dla pieniędzy internetowa prostytutko?
Wskaż, gdzie skłamalem. Nerwy ci puszczają, proPiSowska niedojdo.
 Dlaczego niszczysz to forum? Dlaczego kłamiesz i manipulujesz? To wszystko robisz dla pieniędzy internetowa prostytutko?
  Komentarz strategicznyy, żeby marszałkowskie trolle się nie nudziły.  XD
  Komentarz strategicznyy, żeby marszałkowskie trolle się nie nudziły.  XD rozwiń
Avatar
___K___ / 20 kwietnia 2021 r. o 09:26
+3
Nie ja siedzę na Nowogodzkiej w Warszawie, bo przecież wszyscy wiedzą, że to Kaczyński uwziął się na jakiegoś nic nie znaczącego prezydenta jakiegoś prowincjonalnego miasta. A tak na poważnie: dlaczego trollu niszczysz to forum? Zamiast dyskutować o szczepionkach ty umieszczasz tutaj te swoje debilne polityczne komentarze o PiS-ie. Przekaż swojemu prezydentowi i innym nieudacznikom z Platformy, że w ten sposób tylko sobie szkodzą i im więcej będzie takich komentarzy jak twoje to tym gorszy będzie ich wynik wyborczy.
Matołku. A kto pierwszy zaczął jakieś wrzutki na temat Platformy? To Ty, jak cały PiS zresztą, potrafisz upolitycznić każdy temat, każdą instytuvję, wszystko, a potem płaczesz, że gdzię się polityka pojawia. To potwierdza, że jesteś tylko jednym z wielu trolli. Kto, jak nie ty, wrzucił jakąś panią P. Mieczkowską (tak, wiem, kto to jest, ale to nie znaczy, że jestem opłacny przez pana Żuka)? Plujesz na wszystkich i wszystko, co może w jakiś sposób uderzyć w demokratycznie i z dużą przewagą wybranego prezydenta miasta. Masz prawo, ale nie obrażaj inaczej myślących obywateli, bo to świadczy o twojej małości.
Dlaczego niszczysz to forum? Dlaczego kłamiesz i manipulujesz? To wszystko robisz dla pieniędzy internetowa prostytutko?
Wskaż, gdzie skłamalem. Nerwy ci puszczają, proPiSowska niedojdo.
 Dlaczego niszczysz to forum? Dlaczego kłamiesz i manipulujesz? To wszystko robisz dla pieniędzy internetowa prostytutko?
Wskaż wreszcie, gdzie skłamalem. Nerwy ci puszczają, proPiSowska niedojdo.
Wskaż wreszcie, gdzie skłamalem. Nerwy ci puszczają, proPiSowska niedojdo. rozwiń
Avatar
_DX_ / 20 kwietnia 2021 r. o 08:37
+1
Niechęć do szczepień nie ma niewiele, albo i nic wspólnego z tym co mówią duchowni. Ludzie po prostu czytają, słuchają i sami myślą. Szczepionki to nie leki, a jakim zabezpieczeniem jest szczepionka gdzie można samemu się zarazić i zarazić innych? Już wiadomo, że są różne mutacje wirusa, a izraelscy naukowcy poszli krok dalej i uważają, iż szczepionki mogą powodować nasilenie skutków zarażenia inną odmianą covida. Politycy mówią raz jedno, raz drugie. Jak ktoś był chory na cokolwiek i złapał covid, a potem zmarł to pisano, że zmarł na covid, a jak ktoś po szczepieniu zachorował na covid i zmarł to wówczas pisano, że zmarł z powodu posiadania innych chorób. Ot, takie naginanie faktów. To co się dziwić, że ludzie nie ufają tej szczepionkowej nagonce.
 Co to za bzdury ^^. Szczepionka zabezpiecza przed rozwojem Covid i jest skuteczniejsza niż lek, bo przeciwciała neutralizują wirusa zanim on zdąży się namnożyć. Leku na koronawirusa nie ma i nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie. Badania pokazały, że szczepionki zapewniają wyższy poziom przeciwciał niż samo przechorowanie koronawirusa. Jedynym skutecznym sposobem powstrzymania epidemii jest wyszczepienie jak największej liczby osób w jak najkrótszym czasie. W Izraelu gdzie w tej chwili szczepionkę podano ponad 50% ludzi epidemia w zasadzie się zakończyła.
 Co to za bzdury ^^. Szczepionka zabezpiecza przed rozwojem Covid i jest skuteczniejsza niż lek, bo przeciwciała neutralizują wirusa zanim on zdąży się namnożyć. Leku na koronawirusa nie ma i nie wiadomo czy kiedykolwiek będzie. Badania pokazały, że szczepionki zapewniają wyższy poziom przeciwciał niż samo przechorowanie koronawirusa. Jedynym skutecznym sposobem powstrzymania epidemii jest wyszczepienie jak największej liczby osób w jak najkrótszym czasie. W Izraelu gdzie w tej chwili szczepionkę podano ponad 50% ludzi epidemi... rozwiń
Avatar
_DX_ / 20 kwietnia 2021 r. o 08:36
-1
Nie ja siedzę na Nowogodzkiej w Warszawie, bo przecież wszyscy wiedzą, że to Kaczyński uwziął się na jakiegoś nic nie znaczącego prezydenta jakiegoś prowincjonalnego miasta. A tak na poważnie: dlaczego trollu niszczysz to forum? Zamiast dyskutować o szczepionkach ty umieszczasz tutaj te swoje debilne polityczne komentarze o PiS-ie. Przekaż swojemu prezydentowi i innym nieudacznikom z Platformy, że w ten sposób tylko sobie szkodzą i im więcej będzie takich komentarzy jak twoje to tym gorszy będzie ich wynik wyborczy.
Matołku. A kto pierwszy zaczął jakieś wrzutki na temat Platformy? To Ty, jak cały PiS zresztą, potrafisz upolitycznić każdy temat, każdą instytuvję, wszystko, a potem płaczesz, że gdzię się polityka pojawia. To potwierdza, że jesteś tylko jednym z wielu trolli. Kto, jak nie ty, wrzucił jakąś panią P. Mieczkowską (tak, wiem, kto to jest, ale to nie znaczy, że jestem opłacny przez pana Żuka)? Plujesz na wszystkich i wszystko, co może w jakiś sposób uderzyć w demokratycznie i z dużą przewagą wybranego prezydenta miasta. Masz prawo, ale nie obrażaj inaczej myślących obywateli, bo to świadczy o twojej małości.
Dlaczego niszczysz to forum? Dlaczego kłamiesz i manipulujesz? To wszystko robisz dla pieniędzy internetowa prostytutko?
Wskaż, gdzie skłamalem. Nerwy ci puszczają, proPiSowska niedojdo.
  Dlaczego niszczysz to forum? Dlaczego kłamiesz i manipulujesz? To wszystko robisz dla pieniędzy internetowa prostytutko?
  Dlaczego niszczysz to forum? Dlaczego kłamiesz i manipulujesz? To wszystko robisz dla pieniędzy internetowa prostytutko? rozwiń
Avatar
_XD_ / 19 kwietnia 2021 r. o 22:40
+1
Czechy wydalają 18 rosyjskich dyplo/szpiegów/spiochów, których zidentyfikowano jako oficerów służb specjalnych. Ilu rosyjskich agentów siedzi w Polsce? Jak stymulują niezdarnych polityków opozycji do nowatorskich działań? Jak stymulują różne ruchy do "obywatelskiego sprzeciwu"?
 No co najmniej jeden sieje dezinformację na łamach forum dziennika. Jego kryptonim to "tęczowy zsl". Zostałeś zdemaskowany trollu. Czy teraz sam się wyniesiesz? Pomijając fakt, że już jesteś wydaliną. XD
Avatar
___K___ / 19 kwietnia 2021 r. o 21:36
+2
Czechy wydalają 18 rosyjskich dyplo/szpiegów/spiochów, których zidentyfikowano jako oficerów służb specjalnych. Ilu rosyjskich agentów siedzi w Polsce? Jak stymulują niezdarnych polityków opozycji do nowatorskich działań? Jak stymulują różne ruchy do "obywatelskiego sprzeciwu"?
Pomijając fakt, że znowu komentujesz nie na temat, piszesz zabawne rzeczy. Bo do Rosjan zdecydowanie bliżej rządzącym, niż opozycji.
Avatar
TECZOWY_ZSL / 19 kwietnia 2021 r. o 20:10
-1
Czechy wydalają 18 rosyjskich dyplo/szpiegów/spiochów, których zidentyfikowano jako oficerów służb specjalnych. Ilu rosyjskich agentów siedzi w Polsce? Jak stymulują niezdarnych polityków opozycji do nowatorskich działań? Jak stymulują różne ruchy do "obywatelskiego sprzeciwu"?
Avatar
_XD_ / 19 kwietnia 2021 r. o 19:33
+2
Co ty nie powiesz trollu. Nikogo nie bronię tylko przedstawiam fakty. Przekaż swojemu pracodawcy, że ta durną propagandą tylko sobie szkodzi. Ps. Platforma Deweloperska w końcu stworzyła jakiś program czy jedynym jej programem jest tylko walka ze wszystkimi i prowadzenie bezmyślnego hejtu?
Nie wiem co to jest platforma deweloperska, ale jeśli chodzi o program, to PiSdy mają jeden który skutecznie realizują. Nazywa się Polska w ruinie.
To zapytaj swojego pracodawcę to ci powie co jest Platforma Deweloperska.
 Mój pracodawca zatrudnia kilka tysięcy osób w samej Lubelszczyźnie i raczej nie ma czasu zajmować cię urojeniami jakiegoś przegrywa z farmy trolli. XD
 Mój pracodawca zatrudnia kilka tysięcy osób w samej Lubelszczyźnie i raczej nie ma czasu zajmować cię urojeniami jakiegoś przegrywa z farmy trolli. XD rozwiń
Avatar
___K___ / 19 kwietnia 2021 r. o 17:45
0
15:30 minęła i _DebiliX_ zniknął. Aż do 7:30 się nie pojawi. Ale ma inne nicki do wyboru.
Avatar
___K___ / 19 kwietnia 2021 r. o 17:44
+1
Nie ja siedzę na Nowogodzkiej w Warszawie, bo przecież wszyscy wiedzą, że to Kaczyński uwziął się na jakiegoś nic nie znaczącego prezydenta jakiegoś prowincjonalnego miasta. A tak na poważnie: dlaczego trollu niszczysz to forum? Zamiast dyskutować o szczepionkach ty umieszczasz tutaj te swoje debilne polityczne komentarze o PiS-ie. Przekaż swojemu prezydentowi i innym nieudacznikom z Platformy, że w ten sposób tylko sobie szkodzą i im więcej będzie takich komentarzy jak twoje to tym gorszy będzie ich wynik wyborczy.
Matołku. A kto pierwszy zaczął jakieś wrzutki na temat Platformy? To Ty, jak cały PiS zresztą, potrafisz upolitycznić każdy temat, każdą instytuvję, wszystko, a potem płaczesz, że gdzię się polityka pojawia. To potwierdza, że jesteś tylko jednym z wielu trolli. Kto, jak nie ty, wrzucił jakąś panią P. Mieczkowską (tak, wiem, kto to jest, ale to nie znaczy, że jestem opłacny przez pana Żuka)? Plujesz na wszystkich i wszystko, co może w jakiś sposób uderzyć w demokratycznie i z dużą przewagą wybranego prezydenta miasta. Masz prawo, ale nie obrażaj inaczej myślących obywateli, bo to świadczy o twojej małości.
Dlaczego niszczysz to forum? Dlaczego kłamiesz i manipulujesz? To wszystko robisz dla pieniędzy internetowa prostytutko?
Wskaż, gdzie skłamalem. Nerwy ci puszczają, proPiSowska niedojdo.
Wskaż, gdzie skłamalem. Nerwy ci puszczają, proPiSowska niedojdo. rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 43

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Sadzonki za elektroodpady. Dzień Bez Śmiecenia w SKENDE i IKEA
14 maja 2021, 14:00

Sadzonki za elektroodpady. Dzień Bez Śmiecenia w SKENDE i IKEA

W dniach 14-15 maja SKENDE i IKEA wspólnie z Polską Korporacją Recyklingu zorganizują zbiórkę elektroodpadów. Za niepotrzebną elektronikę będzie można dostać sadzonki.

Motor Lublin zmierzy się na wyjeździe z ZOOLeszcz DPV Logistic GKM Grudziądz

Motor Lublin zmierzy się na wyjeździe z ZOOLeszcz DPV Logistic GKM Grudziądz

To będzie pierwszy w tym sezonie mecz dla Motoru Lublin, w którym na trybunach żużlowego stadionu zasiądą kibice. Nie będzie to jednak tor przy Al. Zygmuntowskich, a obiekt ZOOLeszcz DPV Logistic GKM Grudziądz. Obie drużyny zmierzą się ze sobą w sobotę (godz. 21)

Pralnie chemiczne: dlaczego warto korzystać z ich usług?

Pralnie chemiczne: dlaczego warto korzystać z ich usług?

Pranie, suszenie i prasowanie ubrań domowymi sposobami może okazać się dość czasochłonne. Dla tych, którzy cenią sobie wolny czas doskonałym rozwiązaniem może być powierzenie tych czynności w ręce profesjonalistów.

Majątki najważniejszych podwładnych prezydenta Lublina
galeria

Majątki najważniejszych podwładnych prezydenta Lublina

Publikujemy oświadczenia majątkowe złożone za rok 2020 przez kierownictwo Urzędu Miasta Lublin: zastępców prezydenta miasta, skarbniczkę i sekretarza miasta. Ich zasoby wyglądają dość skromnie w porównaniu z najbogatszymi z miejskich radnych.

Food trucki w Łęcznej

Food trucki w Łęcznej

W weekend do Łęcznej zjadą furgonetki z ulicznym jedzeniem.

Spory o lokalizację nowego stadionu żużlowego w Lublinie

Spory o lokalizację nowego stadionu żużlowego w Lublinie

Do końca miesiąca można zgłaszać uwagi do wskazanej przez władze miasta lokalizacji nowego stadionu żużlowego. Urzędnicy proponują, by powstał on w dolinie Bystrzycy, na części terenów zajmowanych do niedawna przez Lubelski Klub Jeździecki.

Finał turnieju "Witaj Majowa Jutrzenko" w Puławach
16 maja 2021, 8:00

Finał turnieju "Witaj Majowa Jutrzenko" w Puławach

Już 16 maja odbędzie się prezentacja laureatów turnieju "Witaj Majowa Jutrzenko" w Puławach. W tym roku to prestiżowe wydarzenie realizowane jest w charakterze online.

Czterech lubelskich fotoreporterów z nagrodami Grand Press Photo 2021
galeria

Czterech lubelskich fotoreporterów z nagrodami Grand Press Photo 2021

Lubelscy fotoreporterzy Jakub Orzechowski, Wojciech Jargiło, Maks Skrzeczkowski i Michał Patroń zostali laureatami Ogólnopolskiego Konkursu Fotografii Reporterskiej Grand Press Photo 2021.

Długi czerwcowy weekend 2021. Już teraz brakuje miejsc noclegowych

Długi czerwcowy weekend 2021. Już teraz brakuje miejsc noclegowych

– Niestety, mamy już komplet – można usłyszeć podczas poszukiwań kwater na długi, czerwcowy weekend. To pierwsze dni od dawna, w których większość z nas zdecyduje się wyjechać na wypoczynek.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 14 maja 2021 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 14 maja 2021 roku

XI Lubelskie Forum Bibliotekarzy online
14 maja 2021, 11:00

XI Lubelskie Forum Bibliotekarzy online

W ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Hieronima Łopacińskiego w Lublinie, zaprasza na XI Lubelskie Forum Bibliotekarzy online. 14 maja o godz. 11 zostanie wręczona nagroda Lubelski Bibliotekarz Roku 2020.

W Puławach Lewica mówiła o pieniądzach dla szpitali powiatowych

W Puławach Lewica mówiła o pieniądzach dla szpitali powiatowych

W czwartek przed szpitalem specjalistycznym w Puławach poseł Jacek Czerniak oraz inni działacze Lewicy wzięli udział w konferencji prasowej poświęconej ochronie zdrowia. Jak podkreślali, ta od lat wymaga pomocy finansowej, zwłaszcza na szczeblu szpitali powiatowych.

Zobaczymy dawny Lublin. Przy deptaku stanie makieta

Zobaczymy dawny Lublin. Przy deptaku stanie makieta

Nie później niż w październiku mamy ujrzeć przy deptaku makietę Lublina z przełomu XVI i XVII wieku. Wczoraj Urząd Miasta ogłosił przetarg na jej wykonanie.

Sztukmistrze prawie jak przed epidemią. Carnaval w Lublinie z co najmniej pięcioma scenami

Sztukmistrze prawie jak przed epidemią. Carnaval w Lublinie z co najmniej pięcioma scenami

Na co najmniej pięciu scenach będzie rozgrywany Carnaval Sztukmistrzów, najbardziej barwny i najbardziej oblegany z letnich festiwali organizowanych w Lublinie. Jego tegoroczna edycja jest planowana na weekend 22-25 lipca.

Parczew: Konkurs na dyrektora szpitala przedłużony

Parczew: Konkurs na dyrektora szpitala przedłużony

Konkurs na dyrektora szpitala w Parczewie przedłużony. Kandydaci mogą aplikować do 20 maja.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!