Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

11 listopada 2017 r.
10:31

Andrzej Duda złożył kwiaty pod pomnikami Witosa i Piłsudskiego

0 8 A A

Andrzej Duda złożył kwiaty przed pomnikami Wincentego Witosa oraz marszałka Józefa Piłsudskiego.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Andrzej Duda przed pomnikiem działacza ludowego i trzykrotnego premiera w II RP pojawił się po godzinie 8. W tym samym czasie na Placu Trzech Krzyży trwały uroczystości zorganizowane przez Polskie Stronnictwo Ludowe. Poza złożeniem wieńca prezydent odśpiewał też "Rotę" i porozmawiał ze zgromadzonymi działaczami. 

Od prezesa PSL-u Władysława Kosiniaka-Kamysza dostał z kolei t-shirt z podobizną Wincentego Witosa. 

Prezydent następnie udał się pod pomnik marszałka Piłsudskiego usytuowanego przy Belwederze.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 8

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 20 listopada 2017 r. o 17:06
0
oficer Wojska Polskiego, oficer KRWP idzie na 'misia'... żenua.
Avatar
Gość / 11 listopada 2017 r. o 16:54
0
Nigdy w życiu świętowania Dnia Niepodległości z bandytami z ONR i PiS! Wypad z mojego pięknego kraju! Pseudopatrioci!
Avatar
nie będzie tak jak było / 11 listopada 2017 r. o 15:55
0
undefined napisał:
Typowa pisowska narracja. A czym jest PiS, jakie ma korzenie? Poczytaj o tym jak ojciec Kaczyńskiego dostał wille od władz.... Odrzuć nienawiść i zacznij myśleć
 Typowa antypolska narracja. A czym jest jest po, jakie ma korzenie?. Wystarczy mi/nam, że PiS dba o historię Polski, Polaków, stara się by młodzi coś o niej wiedzieli. Polskość to nie normalność- przecież to zaczęto nam wpajać. Tak odrzuć nienawiść do Polski, Polaków i zacznij myśleć, albo wyjedż i nie przyznawaj się, że byłeś kiedykolwiek Polakiem. Zacznij myśleć jak prawdziwy Polak.
 Typowa antypolska narracja. A czym jest jest po, jakie ma korzenie?. Wystarczy mi/nam, że PiS dba o historię Polski, Polaków, stara się by młodzi coś o niej wiedzieli. Polskość to nie normalność- przecież to zaczęto nam wpajać. Tak odrzuć nienawiść do Polski, Polaków i zacznij myśleć, albo wyjedż i nie przyznawaj się, że byłeś kiedykolwiek Polakiem. Zacznij myśleć jak prawdziwy Polak. rozwiń
Avatar
Gość / 11 listopada 2017 r. o 13:18
0
Duda musi się zdecydować ,ktory z nich był bohaterem ,a który zdrajcą?
Avatar
Regan / 11 listopada 2017 r. o 13:11
0
POpisałeś już sobie trollu te swoje
undefined napisał:
Typowa pisowska narracja. A czym jest PiS, jakie ma korzenie? Poczytaj o tym jak ojciec Kaczyńskiego dostał wille od władz.... Odrzuć nienawiść i zacznij myśleć
POpisałeś już sobie marny trollu te swoje wypociny? To wracaj do lektury GW i ogladania TVN. Jak widać tobie też już to zżera resztki mózgu jak temu choremu psychicznie "bohaterowi" opozycji co to wziął i się podpalił.
Avatar
Gość / 11 listopada 2017 r. o 12:11
0
A pomnik Romana Dmowskiego ? To dzięki Dmowskiemu Polska wróciła na mapę. To on i Paderewski podpisali Traktat Wersalski.
Avatar
Gość / 11 listopada 2017 r. o 12:06
0
Typowa pisowska narracja. A czym jest PiS, jakie ma korzenie? Poczytaj o tym jak ojciec Kaczyńskiego dostał wille od władz.... Odrzuć nienawiść i zacznij myśleć
Avatar
Gość / 11 listopada 2017 r. o 10:58
0
Nie ma co porównywać przedwojennego PSLu i obecnego bo to niepoważne i profanacja silnie pro narodowego PSL Witosa
Avatar
Gość / 20 listopada 2017 r. o 17:06
0
oficer Wojska Polskiego, oficer KRWP idzie na 'misia'... żenua.
Avatar
Gość / 11 listopada 2017 r. o 16:54
0
Nigdy w życiu świętowania Dnia Niepodległości z bandytami z ONR i PiS! Wypad z mojego pięknego kraju! Pseudopatrioci!
Avatar
nie będzie tak jak było / 11 listopada 2017 r. o 15:55
0
undefined napisał:
Typowa pisowska narracja. A czym jest PiS, jakie ma korzenie? Poczytaj o tym jak ojciec Kaczyńskiego dostał wille od władz.... Odrzuć nienawiść i zacznij myśleć
 Typowa antypolska narracja. A czym jest jest po, jakie ma korzenie?. Wystarczy mi/nam, że PiS dba o historię Polski, Polaków, stara się by młodzi coś o niej wiedzieli. Polskość to nie normalność- przecież to zaczęto nam wpajać. Tak odrzuć nienawiść do Polski, Polaków i zacznij myśleć, albo wyjedż i nie przyznawaj się, że byłeś kiedykolwiek Polakiem. Zacznij myśleć jak prawdziwy Polak.
 Typowa antypolska narracja. A czym jest jest po, jakie ma korzenie?. Wystarczy mi/nam, że PiS dba o historię Polski, Polaków, stara się by młodzi coś o niej wiedzieli. Polskość to nie normalność- przecież to zaczęto nam wpajać. Tak odrzuć nienawiść do Polski, Polaków i zacznij myśleć, albo wyjedż i nie przyznawaj się, że byłeś kiedykolwiek Polakiem. Zacznij myśleć jak prawdziwy Polak. rozwiń
Avatar
Gość / 11 listopada 2017 r. o 13:18
0
Duda musi się zdecydować ,ktory z nich był bohaterem ,a który zdrajcą?
Avatar
Regan / 11 listopada 2017 r. o 13:11
0
POpisałeś już sobie trollu te swoje
undefined napisał:
Typowa pisowska narracja. A czym jest PiS, jakie ma korzenie? Poczytaj o tym jak ojciec Kaczyńskiego dostał wille od władz.... Odrzuć nienawiść i zacznij myśleć
POpisałeś już sobie marny trollu te swoje wypociny? To wracaj do lektury GW i ogladania TVN. Jak widać tobie też już to zżera resztki mózgu jak temu choremu psychicznie "bohaterowi" opozycji co to wziął i się podpalił.
Avatar
Gość / 11 listopada 2017 r. o 12:11
0
A pomnik Romana Dmowskiego ? To dzięki Dmowskiemu Polska wróciła na mapę. To on i Paderewski podpisali Traktat Wersalski.
Avatar
Gość / 11 listopada 2017 r. o 12:06
0
Typowa pisowska narracja. A czym jest PiS, jakie ma korzenie? Poczytaj o tym jak ojciec Kaczyńskiego dostał wille od władz.... Odrzuć nienawiść i zacznij myśleć
Avatar