Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

13 kwietnia 2020 r.
18:15

Jarosław Kaczyński mógł odwiedzić grób na zamkniętym cmentarzu. Fala krytyki

259 38 A A
Jarosław Kaczyński
Jarosław Kaczyński (fot. Maciej Kaczanowski / archiwum)

2 kwietnia cmentarz powązkowski w Warszawie został zamknięty dla zwiedzających ze względu na obostrzenia wprowadzone przez rząd w związku z walką z koronawirusem. Jak się okazuje cmentarz nie jest jednak zamknięty dla wszystkich.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

"Informujemy, że zgodnie z rozporządzeniem Rady Ministrów z 31 marca 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii, od dnia 2 kwietnia do 11 kwietnia 2020 r. Cmentarz Powązkowski zostaje zamknięty dla osób odwiedzających groby. Pochówki zmarłych odbywają się bez zmian, z zachowaniem obowiązujących obecnie ograniczeń sanitarnych."  takie ograniczenia wprowadziła już 2 kwietnia Archidiecezja Warszawska. Ostatnio zakaz odwiedzin cmentarza został wydłużony do 26 kwietnia.

Okazuje się jednak, że zakaz nie obowiązuje wszystkich. Jak podał Fakt24 w piątek cmentarz na Powązkach odwiedził Jarosław Kaczyński. Prezes PiS odwiedził tam grób swojej matki Jadwigi, który jest również symboliczną mogiłę Lecha i Marii Kaczyńskich. Był tam m.in. razem ze swoimi ochroniarzami.

Rzecznik Archidiecezji Warszawskiej w rozmowie z TVN 24 wyjaśnił, że zgoda na wstęp na cmentarz została wydana po wniosku od organizatorów uroczystości 10 rocznicy katastrofy smoleńskiej. 

Sytuacja została skomentowana przez scenarzystkę Ilonę Łepkowską, który opublikowała na Facebooku bardzo emocjonalny wpis skierowany bezpośrednio do Jarosława Kaczyńskiego.

"(...) Zobaczyłam dziś w internecie zdjęcie, jak wysiada Pan z limuzyny zaparkowanej w alei Cmentarza Powązkowskiego, gdzie wybrał się Pan, mimo zakazów, by odwiedzić grób swojej Matki.

Tym samym okazał Pan głęboką pogardę i całkowity brak zrozumienia uczuć milionów zwykłych Polaków, ludzi, w których interesie działa Pan ponoć od dziesięcioleci. Tych Polaków, którym w te Święta nie dane będzie odwiedzić grobów swoich bliskich, bowiem im, zwykłym Polakom jest to zakazane.

Szanuję Pana głęboką miłość do Matki, opiekę, którą ją Pan z Pana Bratem otaczaliście i rozumiem ból po jej stracie. Ale miłość do Rodziców i ból po ich śmierci to jedna z tych rzeczy, która ludzi powinna łączyć. Tymczasem ona dziś podzieliła Pana i pozostałych Polaków."  napisała Ilona Łepkowska, a jej list do prezesa PiS został udostępniony aż przez 193 tys. osób. 

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 38

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
fiej / 13 kwietnia 2020 r. o 19:40
+134
To jest ŚRODKOWY PALEC pokazany WSZYSTKIM którzy te święta spędziliśmy bez odwiedzania naszych bliskich. Nie daruje Ci teog PiSsie.
Avatar
lopez / 13 kwietnia 2020 r. o 21:27
+87
Arogancja, buta i pogarda dla zwyklych ludzi to wyróżnik tego kacyka. A masy krzyczą dzięki wodzu za twe srebrniki, będziemy ci dozgonnie wierni !
Avatar
Motormaxx / 14 kwietnia 2020 r. o 06:04
+49
Uważam, że prawo i ustanawiane nakazy oraz zakazy są jednakowe i tak samo wiążące dla wszystkich bez wyjątku. Tłumaczenie się jakimiś złożonymi wnioskami jest co najmniej słabe. Wizytę Kaczyńskiego i jego świty na cmentarzu uznaję jako złamanie zasad o zakazie przemieszczania się bez wyraźnego powodu i złamanie zakazu gromadzenia się. Żadnych masek na twarzach, rękawiczek i zachowania odległości 2 metrów nie zauważyłem. Jeśli się mylę niech mnie ktoś poprawi...
Avatar
___K___ / 14 kwietnia 2020 r. o 11:50
+35
Co za bezczelny typek. Spłodził w 4 tygodnie blisko 500 propagandowych wpisów i ma czelność nazywać innych trollami. Faktycznie, jeden z userów ostatnio słusznie zauważył, że tak właściwie Aaron_Langman to nie jest troll a prędzej zabawna karykatura trolla.
Nazwijmy rzecz po imieniu - użytkownik Aaron_Langman , to bezrozumny ciołek.
Avatar
Coffe_Taste / 14 kwietnia 2020 r. o 09:35
+34
Nie wiadomo do końca czy się śmiać czy płakać.
Avatar
Agent_Tomek / 14 kwietnia 2020 r. o 11:42
+33
Co za bezczelny typek. Spłodził w 4 tygodnie blisko 500 propagandowych wpisów i ma czelność nazywać innych trollami. Faktycznie, jeden z userów ostatnio słusznie zauważył, że tak właściwie Aaron_Langman to nie jest troll a prędzej zabawna karykatura trolla.
Avatar
___K___ / 14 kwietnia 2020 r. o 12:46
+29
LUBELSKI SOKzBURAKA ? - kto stoi za hejt trollingiem w DW i KL ?
Kto stoi za hejtem proPiSowskim i jednocześnie antypolskim? Ty masz w avatarze STOP HATE, a hejtujesz na potęgę! Ot, PiSowskie zachowania. Wam wolno wszystko, tak? Otóż nie!!! Wkrótce skończy się wasza historia.
Avatar
___K___ / 14 kwietnia 2020 r. o 12:47
+28
... minus 25 głosów w niecałą minutę? Ratushowi trolle z grupy SOKz BURAKA na froncie ?!
Nie, po prostu ludzie zaczeli myśleć. Tobie się ta sztuka jeszcze nie udała.
Avatar
oi. / 14 kwietnia 2020 r. o 09:57
+28
Jak kaczor pluje w twarz wszystkim to pisuarowe matolki cieszą się że wiosenny deszczyk na nich spadł i urosną...
Avatar
uwaga_na_trole_z_pis / 14 kwietnia 2020 r. o 13:02
+24
Znowu monologi tego przytępawego trolla-bota z pisowskiej farmy których jedynym celem jest zepchnięcie z głównej strony komentarzy nieprzychylnych pisowskiej władzy.
Avatar
Aaron_Langman / 16 kwietnia 2020 r. o 21:52
+11
Sięgnijmy zatem do źródełka. Aaron Langman - ani imię ani nazwisko nie są polskie tylko mocno zalatują mieszkańcami państwa, które ukradło ziemię i wymordowało tysiące jej prawowitych od wieków właścicieli. Nie chcę aby pozwano mnie o rasizm czy jakiś zafałszowany stricte biznesowy antys...zm więc nie nazwę ich po imieniu ale każdy zapewne się domyśli. Ale wróćmy do tematu. Gorszego trolla snującego wyimaginowane teorie spiskowe od niejakiego Langman'a nie widzę póki co. Facet dodaje komentarze pod swoimi własnymi komentarzami a przecież nie od tego jest forum tylko raczej merytorycznej dyskusji. A tu tylko propaganda znana z pewnej publicznej stacji... Kto tu więc jest trollem? Kto robi z siebie i.d.i.o.t.ę? Pozostawiam bez odpowiedzi ale sugeruję pilną interwencję psychiatryczną gdyż mania prześladowcza bywa groźna dla życia i zdrowia... Panie Langman ścigaj pan lepiej Kaczyśniego za złamanie wszystkich możliwych zakazów i wizytę na cmentarzu...
 nędzny masz research trollu.... oby chociaż srebrniki które dostajesz były obfite
 nędzny masz research trollu.... oby chociaż srebrniki które dostajesz były obfite rozwiń
Avatar
Aaron_Langman / 16 kwietnia 2020 r. o 21:47
+11
esbecka tefaunędza o HOŁOWNI, który też był na cmentarzu ani słowa... - lewacka hipokryzja tfuuu. ps Kaczynski wystąpił i otrzymal stosowne zezwolenia na wejście na cmentarz.
Avatar
Motormaxx / 14 kwietnia 2020 r. o 21:15
-2
Sięgnijmy zatem do źródełka. Aaron Langman - ani imię ani nazwisko nie są polskie tylko mocno zalatują mieszkańcami państwa, które ukradło ziemię i wymordowało tysiące jej prawowitych od wieków właścicieli. Nie chcę aby pozwano mnie o rasizm czy jakiś zafałszowany stricte biznesowy antys...zm więc nie nazwę ich po imieniu ale każdy zapewne się domyśli. Ale wróćmy do tematu. Gorszego trolla snującego wyimaginowane teorie spiskowe od niejakiego Langman'a nie widzę póki co. Facet dodaje komentarze pod swoimi własnymi komentarzami a przecież nie od tego jest forum tylko raczej merytorycznej dyskusji. A tu tylko propaganda znana z pewnej publicznej stacji... Kto tu więc jest trollem? Kto robi z siebie i.d.i.o.t.ę? Pozostawiam bez odpowiedzi ale sugeruję pilną interwencję psychiatryczną gdyż mania prześladowcza bywa groźna dla życia i zdrowia... Panie Langman ścigaj pan lepiej Kaczyśniego za złamanie wszystkich możliwych zakazów i wizytę na cmentarzu...
Sięgnijmy zatem do źródełka. Aaron Langman - ani imię ani nazwisko nie są polskie tylko mocno zalatują mieszkańcami państwa, które ukradło ziemię i wymordowało tysiące jej prawowitych od wieków właścicieli. Nie chcę aby pozwano mnie o rasizm czy jakiś zafałszowany stricte biznesowy antys...zm więc nie nazwę ich po imieniu ale każdy zapewne się domyśli. Ale wróćmy do tematu. Gorszego trolla snującego wyimaginowane teorie spiskowe od niejakiego Langman'a nie widzę póki co. Facet dodaje komentarze pod swoimi własnymi komentarzami a przecież ni... rozwiń
Avatar
___K___ / 14 kwietnia 2020 r. o 14:42
-4
"Zarówno premier Włoch jak i premier Hiszpanii, którzy prowadza rządy ultralewicowe, ultra proeuropejskie, mówili, że jeżeli Unia Europejska nic nie zrobi, to może się rozpaść"
I znowu kłamiesz. Włoski premier jest bezpartyjny, a objął stanowisko z rekomendacji Ruchu Pięciu Gwiazd, a jest to włoska partia polityczna głosząca hasła antykorupcyjne, ekologiczne, eurosceptyczne, a także promujące demokrację bezpośrednią, określana jako ugrupowanie populistyczne. Premier Hiszpanii z kolei należy do Hiszpańskiej Socjalistycznej Partii Robotniczej, ugrupowania socjaldemokratycznego, a więc na pewno trudno je uznać za ultralewicowe.
Zgadzam się z Salvinim. UE to gniazdo żmij i układów.
Rozumiem, że z takim podejściem kompletnie nie korzystasz z elementów infrastruktury powstałych w Polsce zarówno z wykorzystaniem środków przedakcesyjnych (PHARE), jak i współfinansowanych przez UE po wstąpieniu Polski w jej struktury?
Rozumiem, że z takim podejściem kompletnie nie korzystasz z elementów infrastruktury powstałych w Polsce zarówno z wykorzystaniem środków przedakcesyjnych (PHARE), jak i współfinansowanych przez UE po wstąpieniu Polski w jej struktury? rozwiń
Avatar
___K___ / 14 kwietnia 2020 r. o 14:41
-4
... minus 25 głosów w niecałą minutę? Ratushowi trolle z grupy SOKz BURAKA na froncie ?! Kim jest lubelski neumann ?
A może po prostu ty jeden jesteś imbecylem i ludzie mają dość i ciebie, i tego twojego PiSu?
admin forum DW mógłby kilkoma skryptami zdekonspirować waszą prymitywną falową aktywność z  fake'owych "troll kont"  w kilka sekund... kluczowym jest to, dlaczego tego nie zrobi...
....wywalić za szerzenie kłamstw....
Czekam na wskazanie "tych kłamstw" :)
Już parę razy ci to wytknąłem, ostatni raz przed mniej więcej dwoma minutami w tym wątku.
W Austrii,  Francji i Włoszech od dawna udowodniono rosyjskie finansowanie (działania oligarchów)  dla wielu partii.  Czy Włochy są w NATO? Co robią tam rosyjskie wojska ?  To samo co "białe konwoje" na Ukrainie ? Skad sprowadzana jest ropa i gaz do  Włoch? :)
Nie ustosunkowujesz się do tego, co się do ciebie pisze, tylko wciąż wyciągasz jakieś spiskowe teorie. Skąd Polska bierze dużą część gazu i ropy? Skąd bierzemy węgiel, że nasz się nie sprzedaje?
Nie ustosunkowujesz się do tego, co się do ciebie pisze, tylko wciąż wyciągasz jakieś spiskowe teorie. Skąd Polska bierze dużą część gazu i ropy? Skąd bierzemy węgiel, że nasz się nie sprzedaje? rozwiń
Avatar
___K___ / 14 kwietnia 2020 r. o 14:21
-6
... minus 25 głosów w niecałą minutę? Ratushowi trolle z grupy SOKz BURAKA na froncie ?! Kim jest lubelski neumann ?
A może po prostu ty jeden jesteś imbecylem i ludzie mają dość i ciebie, i tego twojego PiSu?
admin forum DW mógłby kilkoma skryptami zdekonspirować waszą prymitywną falową aktywność z  fake'owych "troll kont"  w kilka sekund... kluczowym jest to, dlaczego tego nie zrobi...
....wywalić za szerzenie kłamstw....
Czekam na wskazanie "tych kłamstw" :)
Już parę razy ci to wytknąłem, ostatni raz przed mniej więcej dwoma minutami w tym wątku.
Już parę razy ci to wytknąłem, ostatni raz przed mniej więcej dwoma minutami w tym wątku. rozwiń
Avatar
___K___ / 14 kwietnia 2020 r. o 14:19
-4
"Zarówno premier Włoch jak i premier Hiszpanii, którzy prowadza rządy ultralewicowe, ultra proeuropejskie, mówili, że jeżeli Unia Europejska nic nie zrobi, to może się rozpaść"
I znowu kłamiesz. Włoski premier jest bezpartyjny, a objął stanowisko z rekomendacji Ruchu Pięciu Gwiazd, a jest to włoska partia polityczna głosząca hasła antykorupcyjne, ekologiczne, eurosceptyczne, a także promujące demokrację bezpośrednią, określana jako ugrupowanie populistyczne. Premier Hiszpanii z kolei należy do Hiszpańskiej Socjalistycznej Partii Robotniczej, ugrupowania socjaldemokratycznego, a więc na pewno trudno je uznać za ultralewicowe.
I znowu kłamiesz. Włoski premier jest bezpartyjny, a objął stanowisko z rekomendacji Ruchu Pięciu Gwiazd, a jest to włoska partia polityczna głosząca hasła antykorupcyjne, ekologiczne, eurosceptyczne, a także promujące demokrację bezpośrednią, określana jako ugrupowanie populistyczne. Premier Hiszpanii z kolei należy do Hiszpańskiej Socjalistycznej Partii Robotniczej, ugrupowania socjaldemokratycznego, a więc na pewno trudno je uznać za ultralewicowe. rozwiń
Avatar
___K___ / 14 kwietnia 2020 r. o 14:13
-2
... minus 25 głosów w niecałą minutę? Ratushowi trolle z grupy SOKz BURAKA na froncie ?! Kim jest lubelski neumann ?
A może po prostu ty jeden jesteś imbecylem i ludzie mają dość i ciebie, i tego twojego PiSu?
admin forum DW mógłby kilkoma skryptami zdekonspirować waszą prymitywną falową aktywność z  fake'owych "troll kont"  w kilka sekund... kluczowym jest to, dlaczego tego nie zrobi...
Bo mamy wolność wypowiedzi? A do tego widzi, że jest nas wielu. To ciebie mógłby wywalić za szerzenie kłamstw. Ale zapewne szanuje wolność wypowiedzi.
Bo mamy wolność wypowiedzi? A do tego widzi, że jest nas wielu. To ciebie mógłby wywalić za szerzenie kłamstw. Ale zapewne szanuje wolność wypowiedzi. rozwiń
Avatar
Aaron_Langman / 14 kwietnia 2020 r. o 14:04
+3
"Zarówno premier Włoch jak i premier Hiszpanii, którzy prowadza rządy ultralewicowe, ultra proeuropejskie, mówili, że jeżeli Unia Europejska nic nie zrobi, to może się rozpaść"
Avatar
Aaron_Langman / 14 kwietnia 2020 r. o 14:02
+4
... minus 25 głosów w niecałą minutę? Ratushowi trolle z grupy SOKz BURAKA na froncie ?! Kim jest lubelski neumann ?
A może po prostu ty jeden jesteś imbecylem i ludzie mają dość i ciebie, i tego twojego PiSu?
 admin forum DW mógłby kilkoma skryptami zdekonspirować waszą prymitywną falową aktywność z  fake'owych "troll kont"  w kilka sekund... kluczowym jest to, dlaczego tego nie zrobi...
Zobacz wszystkie komentarze 38

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 24 września 2020 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 24 września 2020 r.

LUK Politechnika Lublin – Mickiewicz Kluczbork 3:0, Avia wygrała w Jaworznie [zdjęcia]
galeria

LUK Politechnika Lublin – Mickiewicz Kluczbork 3:0, Avia wygrała w Jaworznie [zdjęcia]

Udane rozpoczęcie sezonu w Tauron I Lidze siatkarzy LUK Politechniki i Polskiego Cukru Avii. Lublinianie pokonali u siebie Mickiewicza Kluczbork 3:0. Taki sam wynik w Jaworznie osiągnęli świdniczanie, którzy pewnie ograli tamtejszy MCKiS.

Stal Stalowa Wola – Podlasie Biała Podlaska 3:2. Punkt był bardzo blisko

Stal Stalowa Wola – Podlasie Biała Podlaska 3:2. Punkt był bardzo blisko

Pechowa porażka drużyny Władimira Geworkjana. W 87 minucie Podlasie wyrównało stan meczu ze Stalą Stalowa Wola na 2:2. Niestety, gospodarze zdążyli strzelić jeszcze zwycięskiego gola.

Pod Lublinem kierowcy jeżdżą jednym pasem S19. Budowa na półmetku

Pod Lublinem kierowcy jeżdżą jednym pasem S19. Budowa na półmetku

Na budowie drogi ekspresowej S19, na ok. 5-kilometrowym odcinku DK 19 między Zemborzycami Tereszyńskimi a Strzeszkowicami Dużymi, w poniedziałek wykonawca wprowadził tymczasową organizację ruchu.

Okna do domu w stylu industrialnym

Okna do domu w stylu industrialnym

Styl industrialny charakteryzuje wykorzystanie surowych materiałów oraz kolorystyki opartej na przemysłowych akcentach. Jest to też styl bazujący na otwartej przestrzeni i ściśle ze sobą połączonych elementach aranżacyjnych. Podpowiadamy, jak dobrać okno do wnętrza w stylu industrialnym.

Więcej zieleni w Lublinie. Zamiast miejsc parkingowych będą krzewy i drzewa

Więcej zieleni w Lublinie. Zamiast miejsc parkingowych będą krzewy i drzewa

Na ul. Chopina zamiast miejsc parkingowych na chodniku mają się pojawić krzewy i drzewa. To jedna ze zmian szykowanych przez Urząd Miasta, który ogłosił przetarg na nową zieleń, w tym obiecywany od dawna żywopłot mający ukrócić dzikie parkowanie na skraju pl. Kaczyńskiego. Gdzie jeszcze pojawią się nowe liście?

Online i na żywo - kulturalne atrakcje DDK Węglin i Czuby Południowe
25 września 2020, 18:00

Online i na żywo - kulturalne atrakcje DDK Węglin i Czuby Południowe

W ramach programu "Kultura w sieci" Dzielnicowe Domy Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) i Czuby Południowe (ul. Wyżynna 16) zaproszą w najbliższych dniach na wiele ciekawych atrakcji zarówno online, jak i stacjonarnie.

Nowy sprzęt dla Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach

Nowy sprzęt dla Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach

Dzięki unijnemu projektowi puławski MDK jeszcze w tym roku otrzyma szereg nowych urządzeń audio-wideo, m.in. aparat fotograficzny, kamerę, oświetlenie i nagłośnienie studyjne. Całe zadanie będzie kosztowało ponad 40 tys. zł.

Lubartów: Elektryczne hulajnogi i skutery jeszcze zostają

Lubartów: Elektryczne hulajnogi i skutery jeszcze zostają

Nie stygły akumulatory taksówkach elektrycznych, które we wtorek bezpłatnie woziły mieszkańców Lubartowa. Był to jeden z akordów „Tygodnia zrównoważonego transportu”, który trwał od 16 do 22 września. W mieście zostały jeszcze elektryczne skutery i hulajnogi. Będzie można z nich korzystać do 15 października.

Lubelskie: Rolnik odnalazł na łące ciało poszukiwanego mężczyzny

Lubelskie: Rolnik odnalazł na łące ciało poszukiwanego mężczyzny

Tragicznie zakończyły się poszukiwania zaginionego 37-latka z Włodawy, którego od wczoraj szukali włodawscy policjanci wspomagani przez inne służby.

Żywa Biblioteka w Zamościu. To będą niezwykłe spotkania
26 września 2020, 10:00

Żywa Biblioteka w Zamościu. To będą niezwykłe spotkania

W sobotę, przez sześć godzin w Zamościu będzie można rozmawiać z osobami, które chcą walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. Postanowiły opowiedzieć o swoich problemach i życiu. Każda z nich to członek jakiejś mniejszości lub osoba borykająca się z ograniczeniami.

Lublin: Jego projekt do budżetu obywatelskiego został odrzucony. Podejrzewa, że to żart

Lublin: Jego projekt do budżetu obywatelskiego został odrzucony. Podejrzewa, że to żart

Pojawiają się kolejne odwołania od decyzji komisji oceniającej projekty zgłoszone do budżetu obywatelskiego na rok 2021. Przypomnijmy: komisja zdyskwalifikowała – co jest równoznaczne z niedopuszczeniem do głosowania – niemal co drugi pomysł. Termin składania odwołań upływa w czwartek.

Lublinianka - Avia 0:3, Wisła Puławy i Stal Kraśnik też grają dalej w Pucharze Polski

Lublinianka - Avia 0:3, Wisła Puławy i Stal Kraśnik też grają dalej w Pucharze Polski

Wielkich problemów z awansem do kolejnej rundy Pucharu Polski w okręgu lubelskim nie mieli piłkarze Łukasza Mierzejewskiego. Avia Świdnik wygrała w środę z Lublinianką 3:0

Orlęta Spomlek - Wólczanka 1:6. Pogrom w Radzyniu Podlaskim

Orlęta Spomlek - Wólczanka 1:6. Pogrom w Radzyniu Podlaskim

Nie takiego wyniku spodziewali się w środę kibice Orląt Spomlek. Piłkarze Artura Bożyka w zaległym meczu trzeciej kolejki przegrali u siebie z Wólczanką Wólka Pełkińska aż... 1:6.

Uwaga, będą nowe znaki drogowe. Sprawdź jak wyglądają

Uwaga, będą nowe znaki drogowe. Sprawdź jak wyglądają

Do połowy przyszłego roku na drogach pojawią się nowe znaki. Ułatwią jazdę w mieście, po drogach ekspresowych oraz lepiej będą ostrzegać o punktach kontroli prędkości.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!