Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

11 kwietnia 2017 r.
7:18

Kaczyński: Wiemy, że doszło do wybuchu, który został przeprowadzony w specjalny sposób

0 44 A A

Warszawa. Wieczorem w 7. rocznicę katastrofy smoleńskiej pod Pałacem Prezydenckim przemawiał Jarosław Kaczyński. Odniósł się do filmu pokazanego przez podkomisję badającą wypadek prezydenckiego samolotu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

- Wiemy z bardzo wysokim stopniem pewności, że doszło do wybuchu, który został przeprowadzony w specjalny sposób. Właśnie taki, który doprowadza do skutków, które można było dostrzec w tej katastrofie. To, co nas spotyka od kilku miesięcy, ten straszliwy atak nienawiści wynika właśnie z tego, że prawda jest coraz bliżej - mówił J. Kaczyński.

Tłum entuzjastycznie przyjął te słowa, skandując imię prezesa PiS.

Zobacz też: 7. rocznica katastrofy smoleńskiej. Uroczystości w Lublinie

Komentarze 44

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ciemny lud tego nie kupi / 11 kwietnia 2017 o 10:05
+1
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Zachowuje się jak ktoś, kto ma coś na sumieniu. Przecież ta wizyta to był początek kampanii wyborczej Lecha Kaczyńskiego. Kto właściwie wysłał do Katynia prezydenta mimo, że nie był tam zaproszony. Wyobraźcie sobie wizytę w Polsce Putina bez zaproszenia. Cała ta katastrofa ma jakieś drugie dno i należy to też wyjaśnić?
Wizytę organizowała kancelaria prezydenta z panem Andrzejem D. na czele. Tusk i reszta mieli się do tego nie wtrącać. Więc nie wiem co tu wyjaśniać. Patrząc na to co obecna władza wyprawia zaczynam mieć pewne podejrzenia kto jest sprawcą tej katastrofy i czemu teraz robi wszystko aby odwrócić od siebie uwagę.
Wizytę organizowała kancelaria prezydenta z panem Andrzejem D. na czele. Tusk i reszta mieli się do tego nie wtrącać. Więc nie wiem co tu wyjaśniać. Patrząc na to co obecna władza wyprawia zaczynam mieć pewne podejrzenia kto jest sprawcą tej katastrofy i czemu teraz robi wszystko aby odwrócić od siebie uwagę. rozwiń
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2017 o 09:37
+1
Gratulujemy Polakom wyboru w 2015 roku. Gratulujemy polskim wyborcom, że wybrali władze, które ich kompromitują bardziej niż najgorsi wrogowie.
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2017 o 09:36
+1
Paranoja naczelnika i "ból lepszej części narodu". Jak można mieć w sobie tyle nienawiści a może to wyrzuty sumienia? Gdzie dowody na jakieś wybuchy? Nie było i nie będzie.
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2017 o 09:33
+1
Zachowuje się jak ktoś, kto ma coś na sumieniu. Przecież ta wizyta to był początek kampanii wyborczej Lecha Kaczyńskiego. Kto właściwie wysłał do Katynia prezydenta mimo, że nie był tam zaproszony. Wyobraźcie sobie wizytę w Polsce Putina bez zaproszenia. Cała ta katastrofa ma jakieś drugie dno i należy to też wyjaśnić?
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2017 o 09:19
+1
Czy wiemy kto spowodował ten niby wybuch w specjalny sposób, nie, bo to są wymysły na użytek partyjny prezesa pisu.
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2017 o 09:04
+1
Oskarżyć można każdego. Gorzej, gdy trzeba te oskarżenia porzeć dowodami, faktami a nie przypuszczeniami i domysłami. No ale gdy prokuratura i - niedługo już - sedziowie będą już na usługach partii, to nawet dowody potrzebne nie są.....
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2017 o 09:02
+1
Jak taki mały psychol może trzymać tyle osób w garści!? Przecież jak by go z PiS wygonili to obecny rząd miałby 80 %poparcia!!!! Wyborca PiS, który nie lubi czubka
Avatar
Nie jestem robotem / 11 kwietnia 2017 o 08:48
+1
Chłopie, bierz leki !!
Avatar
Qwerty / 11 kwietnia 2017 o 08:39
+1
Chyba pomylili fizykę z science fiction albo wychowaniem fizycznym, przy doborze ekspertów. A teraz motłoch będzie powtarzać historię o bombie termobarycznej - ;)
Avatar
Zawstydzony / 11 kwietnia 2017 o 08:26
+1
Nie jestem wielkim fanem poprzednich rządów, ale pytam się JAK? JAK TO K..WA możliwe, że taki psychopata jednoosobowo rządzi teraz Polską? Przecież miejsce tego człowieka, obiektywnie rzecz biorąc jest w zakładzie psychiatrycznym (zresztą w jednym pokoju z Macierewiczem), a przynajmniej powinien siedzieć na emeryturze z jednoczesnym zakazem wypowiadania się publicznie. 
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2017 o 21:21
0
Gdyby nie było katastrofy smoleńskiej Lech Kaczyński i tak by nie został wybrany. Był złym prezydentem, prowadził politykę wbrew polskim interesom, za to prożydowską. Niewiele się tu różnił od Dudy, Komorowskiego, Kwaśniewskiego i reszty tej kliki ogrągłostołowej. Zadaniem PO, PiS, KOD, Nowoczesnej jest trzymanie Polaków w niewoli i eksploatowanie Polski.
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2017 o 20:14
0
Ile czasu Holandia potrzebowała na ściągnięcie zestrzelonego przez ruskie coś samolotu MH17 ?? Kilkanaście tygodni, a herr thusk - "król europy" przez 7 lat migał się od tematu i nadal pali głupa razem ze swoimi zdrajcami z platformy i gumofilcami.
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2017 o 20:10
0
najbardziej prawdopodobną przyczyną eksplozji był ładunek termobaryczny inicjujący silną falę uderzeniową.
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2017 o 20:08
0
Ależ tu wysyp kremlowskich trolli !!!
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2017 o 20:08
0
ROSJANIE mają krew na rękach. Gdyby było inaczej, to śledztwo oddaliby komisji międzynarodowej łącznie z wrakiem. Zólwiki tuska i putina nad cie.ymi zwłokami na miejscu zbrodni potwierdzają tą tezę w 100%
Avatar
gucio / 11 kwietnia 2017 o 19:44
0
Henio napisał:
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Czasami na National Geographic oglądam serię "katastrofa w przestworzach". Przyzwyczajony jestem do tego, że jak komisja śledcza bada wypadek lotniczy to zatrudnia prawdziwych fachowców, od samolotów, a nie od latających dywanów. Poza tym wnioski jakie wysnuwają prawdziwe komisje trzymają się kupy, są przekonujące i logiczne. Gdy obejrzałem wczoraj wnioski z komisji ministra Macierewicza to po prostu nie wiedziałem co o tym myśleć, ale jakoś jedyne uczucie jakie mnie pierwsze nawiedziło zaraz po zdziwieniu to..... WSTYD. Wstyd, że państwo polskie z tymi władzami zatrudnia ludzi, którzy wyciągają wnioski jak z filmów - bajek. Ewidentnie komisja powołana do udowodnienia z góry narzuconych tez. Sorry, ale ja tez nie mogę już słuchać bredni jakie wygaduje poseł J.Kaczyński. To jest bełkot niewiele różniący się od kwakania kaczki na rzece. Zwykle Kwa Kwa Kwa..... i nic poza tym. Jak zobaczyłem tą animację gdzie w pełni sprawne skrzydło zaczyna się rozpadać na kawałki od jego końca, jak puzle, to przecież każdy - sorry- DEBIL nie łyknie takiej farsy. Jak skrzydło może się rozpadać na takie fragmenty samo z siebie? Nie no.... nie wiem jak wy.... ale ja wymiękam. Idę posłuchać kaczek.... na rzece. Dla uspokojenia. Może one coś mądrego "powiedzą"....
                                                                        Jeżeli skrzydło naszpiowane jest trotylem i nitrogliceryną, w samolocie ukryta jest bomba termobaryczna i porusza się on w oparach sztucznej mgły z dodatkiem helu, to taki rozpad jest możliwy./////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////// Henio , odsuń się od klawiatury !
rozwiń
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2017 o 17:11
0
Wybuch był! Wybuch szaleństwa, głupoty, fanatyzmu i manipulacji.
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2017 o 17:04
0
Dość poniewierania Polaków przez tą gnidę!
Avatar
Gość / 11 kwietnia 2017 o 16:58
0
Kiedyś będzie film Smoleńsk 2 i tam Polacy obejrzą prawdziwą wersję katastrofy z 10 kwietnia i kto do niej doprowadził, a dzisiaj współwinny tej katastrofy co miesiąc urządza swoje szopki smoleńskie, w myśl zasady, że kłamstwo powtarzane 1000 razy staje się prawdą - ale do czasu.
Avatar
Henio / 11 kwietnia 2017 o 16:04
0
Czasami na National Geographic oglądam serię "katastrofa w przestworzach". Przyzwyczajony jestem do tego, że jak komisja śledcza bada wypadek lotniczy to zatrudnia prawdziwych fachowców, od samolotów, a nie od latających dywanów. Poza tym wnioski jakie wysnuwają prawdziwe komisje trzymają się kupy, są przekonujące i logiczne. Gdy obejrzałem wczoraj wnioski z komisji ministra Macierewicza to po prostu nie wiedziałem co o tym myśleć, ale jakoś jedyne uczucie jakie mnie pierwsze nawiedziło zaraz po zdziwieniu to..... WSTYD. Wstyd, że państwo polskie z tymi władzami zatrudnia ludzi, którzy wyciągają wnioski jak z filmów - bajek. Ewidentnie komisja powołana do udowodnienia z góry narzuconych tez. Sorry, ale ja tez nie mogę już słuchać bredni jakie wygaduje poseł J.Kaczyński. To jest bełkot niewiele różniący się od kwakania kaczki na rzece. Zwykle Kwa Kwa Kwa..... i nic poza tym. Jak zobaczyłem tą animację gdzie w pełni sprawne skrzydło zaczyna się rozpadać na kawałki od jego końca, jak puzle, to przecież każdy - sorry- DEBIL nie łyknie takiej farsy. Jak skrzydło może się rozpadać na takie fragmenty samo z siebie? Nie no.... nie wiem jak wy.... ale ja wymiękam. Idę posłuchać kaczek.... na rzece. Dla uspokojenia. Może one coś mądrego "powiedzą"....                                                                          Jeżeli skrzydło naszpiowane jest trotylem i nitrogliceryną, w samolocie ukryta jest bomba termobaryczna i porusza się on w oparach sztucznej mgły z dodatkiem helu, to taki rozpad jest możliwy.
Czasami na National Geographic oglądam serię "katastrofa w przestworzach". Przyzwyczajony jestem do tego, że jak komisja śledcza bada wypadek lotniczy to zatrudnia prawdziwych fachowców, od samolotów, a nie od latających dywanów. Poza tym wnioski jakie wysnuwają prawdziwe komisje trzymają się kupy, są przekonujące i logiczne. Gdy obejrzałem wczoraj wnioski z komisji ministra Macierewicza to po prostu nie wiedziałem co o tym myśleć, ale jakoś jedyne uczucie jakie mnie pierwsze nawiedziło zaraz po zdziwieniu to..... WSTYD. Wstyd, że ... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 44

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją
PILNE

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją 2 2

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów na trasie DK-12. Nie żyją dwie osoby,

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 9 1

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 29 10

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 36 18

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 7 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 3

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce