Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

18 grudnia 2016 r.
20:20

Manifestacja poparcia dla rządu PiS przed Pałacem Prezydenckim

0 9 A A

- Trzymajmy nerwy na wodzy, kiedy będziemy prowokowani, kiedy zasada świętej wolności każdego z nas będzie naruszana rzekomo w imię ich wolności - mówił Joachim Brudziński na manifestacji przed Pałacem Prezydenckim, gdzie licznie przybyli zwolennicy Klubów Gazety Polskiej.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Polityk PiS skierował do oponentów politycznych specjalne słowa. - W tym czasie przedświątecznym ogarnijmy ich modlitwą, współczuciem i przekażmy im znak pokoju - mówił Brudziński.

Sonda: Kto ma rację w politycznym sporze między rządem a opozycją?

Liczba głosów: 1929
61.38%
Opozycja
34.47%
Rząd
4.15%
Trudno powiedzieć

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 19 grudnia 2016 o 14:25
0
Ile kod płaci za położenie się na ulicy i udawanie pobitego? :)
Avatar
Gość / 19 grudnia 2016 o 14:24
0
W pis sama patriotyczna młodzież, a w kodzie post-ubecka geriatria,
Avatar
tak właśnie / 19 grudnia 2016 o 13:25
0
"Z Lublina na opisaną manifestację poparcia pojechało 7 autokarów wynajętych m.in. w firmie mojego znajomego (3). Przecież wśród pasażerów nie było ani jednej osoby w wieku poniżej 60 lat! Kimże ow Brudziński chce straszyć opozycję, w większości reprezentowaną przez ludzi w sile wieku" Ze co?? Człowieku byłeś choć raz na KOD-zie? W lublinie była demonstarcja 13 grudnia. Przyszło na nią około tysiąca osób (co sam potwierdzał lider lubelskiego kod-u). Większość to osoby 60-70 lat (jak i  choćby w ostatnich dniach przed sejmem). Wczoraj pojechał klub gazety polskiej a ten faktycznie nie ma młodych czytelników. A co do demokracji i jej łamania Zobacz wychodzi tysiąc osób w Lublinie na całe 350 000 tyś miasto??? To jest demokracja kiedy wychodzi nawet nie 1% społeczeństaw i dyktuje warunki całemu miastu??? Zauważ że w całej Polsce wyszło co najwyżej kilkadziesiąt tyś ludzi. Ale Polska ma około 38 milionów osób. To dalej nie daje nawet 1% całej ludności kraju. Ciężko nazwać grupe ludzi która wmawia że reprezentują całe społęczeństwo (tak mówił choćby Kijowski w sobote że ,,dziś wyszedł cały naród") że reprezentują cały naród. Problem jest jeden. Jak się przegrało wybory to władze należy oddać. A PO nie może do dziś pogodzić się z przegraną. Następne wybory (czy tego chcecie czy nie) za trzy lata. I jeszcze jedno ważne pytanie. Pertu chce przedterminowych wyborów. A co będzie (hipotetycznie) jeśli znowu wygra PIS?? Znowu powiedzą wbrew narodowi że to łamanie demokracji???
"Z Lublina na opisaną manifestację poparcia pojechało 7 autokarów wynajętych m.in. w firmie mojego znajomego (3). Przecież wśród pasażerów nie było ani jednej osoby w wieku poniżej 60 lat! Kimże ow Brudziński chce straszyć opozycję, w większości reprezentowaną przez ludzi w sile wieku" Ze co?? Człowieku byłeś choć raz na KOD-zie? W lublinie była demonstarcja 13 grudnia. Przyszło na nią około tysiąca osób (co sam potwierdzał lider lubelskiego kod-u). Większość to osoby 60-70 lat (jak i  choćby w ostatnich dniach przed sejmem). Wc... rozwiń
Avatar
Gość / 19 grudnia 2016 o 11:48
0
O kolejna gazeta PIS lamu . Nie będę Was kupować - sługusy Kaczyńskiego !!!!
Avatar
Gość / 19 grudnia 2016 o 11:16
0
Jak na razie opozycja jęczy tylko w swoim interesie. Bez jakiegokolwiek pozwolenia i prawa powołuje się na naród. Wybory były demokratyczne, większość społeczeństwa funkcjonuje normalnie. Nie widzę żeby demokracja była zagrożona ze strony rządu, co najwyzej ze strony opozycji.
Avatar
lolo / 19 grudnia 2016 o 09:06
0
cała polska z was się śmieje "komuniści i złodzieje", czyżby jojo nie okradał kolegów w szkole, jednym słowem o sobie mówi
Avatar
Gość / 19 grudnia 2016 o 08:56
0
To Gomułka swego czasu mówił o warcholstwie czy aby BRUDZIŃSKI to jakiś potomek "Wiesława" i śmie jeszcze powoływać się na JPII mało tego mówi o przekazywaniu znaku pokoju a kim to to jest.Wcześniej pluje jadem teraz w strachu szuka popleczników wśród wierzączch
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 22:20
0
Jojo mundek i 4 mochery cale poparcie
Avatar
Gość / 18 grudnia 2016 o 20:45
0
........naprawdę nie szkoda pieniędzy, sił i środków na tę wzajemna nagonkę? A zdrowie ludzi nie jest ważniejsze? Odgrażanie się i wymachiwanie szabelkami prowadzi do jeszcze głębszych podziałów w narodzie. Z Lublina na opisaną manifestację poparcia pojechało 7 autokarów wynajętych m.in. w firmie mojego znajomego (3). Przecież wśród pasażerów nie było ani jednej osoby w wieku poniżej 60 lat! Kimże ow Brudziński chce straszyć opozycję, w większości reprezentowaną przez ludzi w sile wieku? Chodzi o statystykę? Starsi ludzie nie obejmują swoja percepcja otaczającego nas świata! Wmówiono im to, co chcą usłyszeć, a mianowicie, że są solą tej ziemi! każdy pragnie być doceniony, a zwłaszcza na jesień życia...
........naprawdę nie szkoda pieniędzy, sił i środków na tę wzajemna nagonkę? A zdrowie ludzi nie jest ważniejsze? Odgrażanie się i wymachiwanie szabelkami prowadzi do jeszcze głębszych podziałów w narodzie. Z Lublina na opisaną manifestację poparcia pojechało 7 autokarów wynajętych m.in. w firmie mojego znajomego (3). Przecież wśród pasażerów nie było ani jednej osoby w wieku poniżej 60 lat! Kimże ow Brudziński chce straszyć opozycję, w większości reprezentowaną przez ludzi w sile wieku? Chodzi o statystykę? Starsi ludzie nie obejmują swoja... rozwiń
Avatar
Gość / 19 grudnia 2016 o 14:25
0
Ile kod płaci za położenie się na ulicy i udawanie pobitego? :)
Avatar
Gość / 19 grudnia 2016 o 14:24
0
W pis sama patriotyczna młodzież, a w kodzie post-ubecka geriatria,
Avatar
tak właśnie / 19 grudnia 2016 o 13:25
0
"Z Lublina na opisaną manifestację poparcia pojechało 7 autokarów wynajętych m.in. w firmie mojego znajomego (3). Przecież wśród pasażerów nie było ani jednej osoby w wieku poniżej 60 lat! Kimże ow Brudziński chce straszyć opozycję, w większości reprezentowaną przez ludzi w sile wieku" Ze co?? Człowieku byłeś choć raz na KOD-zie? W lublinie była demonstarcja 13 grudnia. Przyszło na nią około tysiąca osób (co sam potwierdzał lider lubelskiego kod-u). Większość to osoby 60-70 lat (jak i  choćby w ostatnich dniach przed sejmem). Wczoraj pojechał klub gazety polskiej a ten faktycznie nie ma młodych czytelników. A co do demokracji i jej łamania Zobacz wychodzi tysiąc osób w Lublinie na całe 350 000 tyś miasto??? To jest demokracja kiedy wychodzi nawet nie 1% społeczeństaw i dyktuje warunki całemu miastu??? Zauważ że w całej Polsce wyszło co najwyżej kilkadziesiąt tyś ludzi. Ale Polska ma około 38 milionów osób. To dalej nie daje nawet 1% całej ludności kraju. Ciężko nazwać grupe ludzi która wmawia że reprezentują całe społęczeństwo (tak mówił choćby Kijowski w sobote że ,,dziś wyszedł cały naród") że reprezentują cały naród. Problem jest jeden. Jak się przegrało wybory to władze należy oddać. A PO nie może do dziś pogodzić się z przegraną. Następne wybory (czy tego chcecie czy nie) za trzy lata. I jeszcze jedno ważne pytanie. Pertu chce przedterminowych wyborów. A co będzie (hipotetycznie) jeśli znowu wygra PIS?? Znowu powiedzą wbrew narodowi że to łamanie demokracji???
"Z Lublina na opisaną manifestację poparcia pojechało 7 autokarów wynajętych m.in. w firmie mojego znajomego (3). Przecież wśród pasażerów nie było ani jednej osoby w wieku poniżej 60 lat! Kimże ow Brudziński chce straszyć opozycję, w większości reprezentowaną przez ludzi w sile wieku" Ze co?? Człowieku byłeś choć raz na KOD-zie? W lublinie była demonstarcja 13 grudnia. Przyszło na nią około tysiąca osób (co sam potwierdzał lider lubelskiego kod-u). Większość to osoby 60-70 lat (jak i  choćby w ostatnich dniach przed sejmem). Wc... rozwiń
Avatar
Gość / 19 grudnia 2016 o 11:48
0
O kolejna gazeta PIS lamu . Nie będę Was kupować - sługusy Kaczyńskiego !!!!
Avatar
Gość / 19 grudnia 2016 o 11:16
0
Jak na razie opozycja jęczy tylko w swoim interesie. Bez jakiegokolwiek pozwolenia i prawa powołuje się na naród. Wybory były demokratyczne, większość społeczeństwa funkcjonuje normalnie. Nie widzę żeby demokracja była zagrożona ze strony rządu, co najwyzej ze strony opozycji.
Avatar
lolo / 19 grudnia 2016 o 09:06
0
cała polska z was się śmieje "komuniści i złodzieje", czyżby jojo nie okradał kolegów w szkole, jednym słowem o sobie mówi
Avatar