Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

23 kwietnia 2022 r.
13:19

Premier ogłosił akcję billboardową "#StopRussiaNow", która pojawi się w europejskich miastach

Autor: Zdjęcie autora TVN24/x-news
103 12 A A

Warszawa. - Władimir Putin przygotował specjalną operację zbrodni wojennych i ludobójstwa. To, co się dzieje na ulicach ukraińskich miast, wstrząsa naszym sumieniem, ale zbyt krótko. Zbyt szybko nasi partnerzy w Europie Zachodniej i Europie Południowej chcieliby wrócić w koleiny normalności – powiedział na konferencji prasowej w Warszawie Mateusz Morawiecki. Premier poinformował, że dzisiaj rusza akcja billboardowa #StopRussiaNow, w ramach której specjalne billboardy będą pojawiać się w europejskich miastach.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

- Dzisiaj do różnych miast w Europie ruszą billboardy, akcja będzie wzmacniana w mediach społecznościowych, będę też jechał do Niemiec i innych państw, aby cały czas przypominać, co strasznego dzieje się na Ukrainie – dodał premier.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku
e-Wydanie

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kroll / 23 kwietnia 2022 r. o 15:18
Nie do Niemiec. Na Węgry panie Kłamoteuszu proponuję jechać. Do Victora - przyjaciela najsamlepszejszego PiS. Razem sobie o LPG ruskim pogadacie. W takim małym gronie hipokrytów.
Avatar
ZdenekC. / 23 kwietnia 2022 r. o 19:54
I czemu ma służyć ta bilbordowo - banerowa akcja? Przecież to wygląda identycznie jak akcja #szczepimysie. Kto za takie bzdury płaci? Ludzie, przejrzyjcie na oczy, nie ma żadnej "putinflacji", są propagandyści i oszołomy u władzy!
Avatar
Izydor / 23 kwietnia 2022 r. o 14:43
Sankcje są i będą, droga ropa, drogi gaz, drogi prąd z węgla, na razie to wszystko prawie ruskie, to gdzie te bilbordy na Orlenie mają stać? Zaraz się zacznie, potem kolejne ,, StopPisNow" ,,StopVatNow" ,,StopDziałkaKsiondzNow" ,,StopPlatformaNow ,,StopStopNow" etc.. Idea słuszna, tylko trochę niezręczny gest, ten bilbord przywozić smrodząc ruską ropą, stawiać pośród smrodu ruskich spalin opodatkowanych, a materiały na bilbord wyprodukowane na norweskim gazie, węglu z państwa szanującego ludzi?? Niech ten Pan wyjdzie do ludzi i powie mówię do Was dzięki prądowi z ruskiego węgla, przybywam do Was na ruskiej ropie, czysty umyty i wykąpany dzięki gazowi z Rosji, Wy nie kupujcie, bo to od złych ludzi jest.. Myśl słuszna ale to ośmiesza całą powagę problemu. No bo czy to wygląda normalnie, kiedy połowa skroplonego ruskiego gazu płynie z Białorusi, z udziałem ludzi z PiS. Mamy trudną sytuację ale co nas ośmiesza, nie służy dobrze ani Polakom, ani Ukrainie. ,,StopOśmieszaniuNow" ,,StopLewactwoEvryday"
Sankcje są i będą, droga ropa, drogi gaz, drogi prąd z węgla, na razie to wszystko prawie ruskie, to gdzie te bilbordy na Orlenie mają stać? Zaraz się zacznie, potem kolejne ,, StopPisNow" ,,StopVatNow" ,,StopDziałkaKsiondzNow" ,,StopPlatformaNow ,,StopStopNow" etc.. Idea słuszna, tylko trochę niezręczny gest, ten bilbord przywozić smrodząc ruską ropą, stawiać pośród smrodu ruskich spalin opodatkowanych, a materiały na bilbord wyprodukowane na norweskim gazie, węglu z państwa szanującego ludzi?? Niech ten Pan wyjdzie do... rozwiń
Avatar
Janusz_Paliwas / 23 kwietnia 2022 r. o 13:46
A jak tam idzie wprowadzenie sankcji przez pański rząd? Takich sankcji do jakich namawiasz pan zachodnie państwa...
Avatar
Gutek / 24 kwietnia 2022 r. o 09:46
Na co by tu jeszcze głupio wydać kilka milionów złotych? Kampania bilbordowa o reformie sądów około 12 mln. zł przyniosła taki sukces , że Unia nalicza kary ( już 170 mln. euro) . Następna akcja Polski Ład , a na bilbordach Morawiecki i Kaczyński co to dało wszyscy wiemy .
Avatar
Palec_jenej_posel / 24 kwietnia 2022 r. o 00:51
A jak tam idzie wprowadzenie sankcji przez pański rząd? Takich sankcji do jakich namawiasz pan zachodnie państwa...
Ktoś z rodziny szabruje na Ukrainie? Prymitywna sowiecka nacja.
 Towarzyszu" stan " normalnych ludzi szaber nie interesuje, normalni potrafią zarobić pracą na życie . Tylko  takie miernoty jak ty /celowo mała/ wyznawcy liliputina ślinią się na widok czyjegoś zegarka , po twojemu to / czasy/
Avatar
Labydnik / 23 kwietnia 2022 r. o 20:56
A jak tam idzie wprowadzenie sankcji przez pański rząd? Takich sankcji do jakich namawiasz pan zachodnie państwa...
 Co jest, "Paliwas" myśli, że Polska jest "Chrystusem Narodów"? Biedny i potwornie zadłużony kraj, który przyjął miliony uchodźców ukraińskich ma jeszcze jako pierwszy pogrążać swoją mocno osłabioną gospodarkę "dając przykład" (na którym bogate Niemcy czy Francja być może łaskawie z ociąganiem się zechcą lub nie wzorować się)? Znalazł się obrońca Niemiec...
Avatar
pb88 / 23 kwietnia 2022 r. o 16:25
Nie "na konferencji", tylko "podczas konferencji".
Avatar
Labydnik / 23 kwietnia 2022 r. o 20:36
Nie "na konferencji", tylko "podczas konferencji".
 "Słownik Doroszewskiego" podaje jako poprawne użycie zwrotu "siedzieli na trzech seansach" ("na" w znaczeniu 2.C). 
Avatar
Stan85 / 23 kwietnia 2022 r. o 20:18
Duże portale wyłączyły możliwość komentarzy. Ruskie trole rozlazły się po regionalnych serwisach. Jak widać onuce są bardzo aktywne na DW. Ruble trzeba jakoś ciułać.
Avatar
Gutek / 24 kwietnia 2022 r. o 09:46
Na co by tu jeszcze głupio wydać kilka milionów złotych? Kampania bilbordowa o reformie sądów około 12 mln. zł przyniosła taki sukces , że Unia nalicza kary ( już 170 mln. euro) . Następna akcja Polski Ład , a na bilbordach Morawiecki i Kaczyński co to dało wszyscy wiemy .
Avatar
Palec_jenej_posel / 24 kwietnia 2022 r. o 00:51
A jak tam idzie wprowadzenie sankcji przez pański rząd? Takich sankcji do jakich namawiasz pan zachodnie państwa...
Ktoś z rodziny szabruje na Ukrainie? Prymitywna sowiecka nacja.
 Towarzyszu" stan " normalnych ludzi szaber nie interesuje, normalni potrafią zarobić pracą na życie . Tylko  takie miernoty jak ty /celowo mała/ wyznawcy liliputina ślinią się na widok czyjegoś zegarka , po twojemu to / czasy/
Avatar
Labydnik / 23 kwietnia 2022 r. o 20:56
A jak tam idzie wprowadzenie sankcji przez pański rząd? Takich sankcji do jakich namawiasz pan zachodnie państwa...
 Co jest, "Paliwas" myśli, że Polska jest "Chrystusem Narodów"? Biedny i potwornie zadłużony kraj, który przyjął miliony uchodźców ukraińskich ma jeszcze jako pierwszy pogrążać swoją mocno osłabioną gospodarkę "dając przykład" (na którym bogate Niemcy czy Francja być może łaskawie z ociąganiem się zechcą lub nie wzorować się)? Znalazł się obrońca Niemiec...
Avatar
Labydnik / 23 kwietnia 2022 r. o 20:36
Nie "na konferencji", tylko "podczas konferencji".
 "Słownik Doroszewskiego" podaje jako poprawne użycie zwrotu "siedzieli na trzech seansach" ("na" w znaczeniu 2.C). 
Avatar
Stan85 / 23 kwietnia 2022 r. o 20:18
Duże portale wyłączyły możliwość komentarzy. Ruskie trole rozlazły się po regionalnych serwisach. Jak widać onuce są bardzo aktywne na DW. Ruble trzeba jakoś ciułać.
Avatar
ZdenekC. / 23 kwietnia 2022 r. o 19:54
I czemu ma służyć ta bilbordowo - banerowa akcja? Przecież to wygląda identycznie jak akcja #szczepimysie. Kto za takie bzdury płaci? Ludzie, przejrzyjcie na oczy, nie ma żadnej "putinflacji", są propagandyści i oszołomy u władzy!
Avatar
pb88 / 23 kwietnia 2022 r. o 16:25
Nie "na konferencji", tylko "podczas konferencji".
Avatar
Kroll / 23 kwietnia 2022 r. o 15:18
Nie do Niemiec. Na Węgry panie Kłamoteuszu proponuję jechać. Do Victora - przyjaciela najsamlepszejszego PiS. Razem sobie o LPG ruskim pogadacie. W takim małym gronie hipokrytów.
Avatar
Izydor / 23 kwietnia 2022 r. o 14:43
Sankcje są i będą, droga ropa, drogi gaz, drogi prąd z węgla, na razie to wszystko prawie ruskie, to gdzie te bilbordy na Orlenie mają stać? Zaraz się zacznie, potem kolejne ,, StopPisNow" ,,StopVatNow" ,,StopDziałkaKsiondzNow" ,,StopPlatformaNow ,,StopStopNow" etc.. Idea słuszna, tylko trochę niezręczny gest, ten bilbord przywozić smrodząc ruską ropą, stawiać pośród smrodu ruskich spalin opodatkowanych, a materiały na bilbord wyprodukowane na norweskim gazie, węglu z państwa szanującego ludzi?? Niech ten Pan wyjdzie do ludzi i powie mówię do Was dzięki prądowi z ruskiego węgla, przybywam do Was na ruskiej ropie, czysty umyty i wykąpany dzięki gazowi z Rosji, Wy nie kupujcie, bo to od złych ludzi jest.. Myśl słuszna ale to ośmiesza całą powagę problemu. No bo czy to wygląda normalnie, kiedy połowa skroplonego ruskiego gazu płynie z Białorusi, z udziałem ludzi z PiS. Mamy trudną sytuację ale co nas ośmiesza, nie służy dobrze ani Polakom, ani Ukrainie. ,,StopOśmieszaniuNow" ,,StopLewactwoEvryday"
Sankcje są i będą, droga ropa, drogi gaz, drogi prąd z węgla, na razie to wszystko prawie ruskie, to gdzie te bilbordy na Orlenie mają stać? Zaraz się zacznie, potem kolejne ,, StopPisNow" ,,StopVatNow" ,,StopDziałkaKsiondzNow" ,,StopPlatformaNow ,,StopStopNow" etc.. Idea słuszna, tylko trochę niezręczny gest, ten bilbord przywozić smrodząc ruską ropą, stawiać pośród smrodu ruskich spalin opodatkowanych, a materiały na bilbord wyprodukowane na norweskim gazie, węglu z państwa szanującego ludzi?? Niech ten Pan wyjdzie do... rozwiń
Avatar
Stan85 / 23 kwietnia 2022 r. o 14:21
A jak tam idzie wprowadzenie sankcji przez pański rząd? Takich sankcji do jakich namawiasz pan zachodnie państwa...
 Ktoś z rodziny szabruje na Ukrainie? Prymitywna sowiecka nacja.
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lublin. Już planują lato dla małych uchodźców i chcą zaprosić polskie dzieci

Lublin. Już planują lato dla małych uchodźców i chcą zaprosić polskie dzieci

Mali uchodźcy wciąż mogą korzystać z pomocy świetlicy działającej w Galerii Labirynt. W planach na lato są spotkania integrujące małych Ukraińców i Polaków.

Zmiany koło dworca PKS w Lublinie. Tego budynku już nie ma

Zmiany koło dworca PKS w Lublinie. Tego budynku już nie ma

Obok Dworca Głównego PKS zburzono jeden z budynków handlowych. Pozostałe na razie zostają.

Łukasz Maciec wraca do ringu

Łukasz Maciec wraca do ringu

Pięściarz z Lublina w piątek w Środzie Wielkopolskiej zmierzy się z Joelem Julio

Lublin. 160 osób na bruk. Przez sankcje

Lublin. 160 osób na bruk. Przez sankcje

Szwajcarska firma likwiduje swoje podmioty w Polsce. Taka zapowiedź to efekt odrzucenia przez polski rząd wniosku firmy o skreślenie z listy podmiotów objętych sankcjami. W tle jest rosyjski oligarcha i najazd armii Putina na Ukrainę.

Premier: KE zaakceptowała krajowy plan odbudowy
wideo
film

Premier: KE zaakceptowała krajowy plan odbudowy

Komisja Europejska zaakceptowała polski krajowy plan odbudowy, a pieniądze z unijnych funduszy na rzecz odbudowy po pandemii COVID-19 za kilka miesięcy popłyną do Polski szerokim strumieniem - zapewnił Mateusz Morawiecki.

IPN znalazł ludzkie kości na górkach czechowskich. Co na to TBV i miasto?
zdjęcia
galeria

IPN znalazł ludzkie kości na górkach czechowskich. Co na to TBV i miasto?

Około 50 fragmentów ludzkich kości należących do dwóch osób odnaleźli specjaliści z IPN na górkach czechowskich. Teraz znaleziskiem zajmą się eksperci z Zakładu Medycyny Sądowej.

Zamość. ZOO zaprasza do siebie do kina
22 maja 2022, 12:00

Zamość. ZOO zaprasza do siebie do kina

22 maja przypada Międzynarodowy Dzień Różnorodności Biologicznej. Ogród Zoologiczny im. Stefana Milera w Zamościu postanowił to uczcić.

Czy to przyszli lekarze? Dni otwarte Uniwersytetu Medycznego w Lublinie
zdjęcia
galeria

Czy to przyszli lekarze? Dni otwarte Uniwersytetu Medycznego w Lublinie

Jeszcze w piątek będzie można odwiedzić Uniwersytet Medyczny, żeby poznać ofertę uczelni.

Zielone Agro Show. Coś specjalnie dla rolników już w ten weekend

Zielone Agro Show. Coś specjalnie dla rolników już w ten weekend

Zielone Agro Show w Ułężu (powiat rycki) już w ten weekend. „Jest pierwszą imprezą w Polsce poświęconą nowoczesnej technice i technologii produkcji wysokiej jakości pasz zielonych dla bydła” – zapewniają organizatorzy.

Nowy odcinek S19 w Lubelskiem. Otwarcie uzależnione od kalendarza premiera
Zdjęcia tuż przed otwarciem
galeria

Nowy odcinek S19 w Lubelskiem. Otwarcie uzależnione od kalendarza premiera

Najprawdopodobniej w sobotę zostanie otwarty 20-kilometrowy odcinek drogi ekspresowej S19 między Kraśnikiem i Niedrzwicą Dużą. To ostatni fragment ekspresówki z Lublina do Rzeszowa, jaki nie został jeszcze oddany do użytku.

Granica Terespol i Ar-Tig Huta Dąbrowa będą do końca walczyć o utrzymanie

Granica Terespol i Ar-Tig Huta Dąbrowa będą do końca walczyć o utrzymanie

Sytuacja obu ekip na tym etapie rozgrywek nie wygląda różowo. Granica i Ar-Tig zajmują bowiem dwa ostatnie miejsca

Lubelskie. 20 ton na kołach, a za kierownicą pijany Rosjanin
wideo
film

Lubelskie. 20 ton na kołach, a za kierownicą pijany Rosjanin

Na opublikowanym przez policję nagraniu widać, jak ciężarówka jedzie środkiem jezdni. I t w miejscu przejścia dla pieszych.

"Jak rozlana woda" - nowy spektakl Teatru Pierwszego Kontaktu
21 maja 2022, 17:00

"Jak rozlana woda" - nowy spektakl Teatru Pierwszego Kontaktu

W sobotę, 21 maja o godz. 17 w Domu Kultury Błonie (ul. Dragonów 2) zostanie zorganizowana premiera nowego spektaklu Teatru Pierwszego Kontaktu pt. "Jak rozlana woda".

Kancelaria prawna – jakimi sprawami się zajmuje?

Kancelaria prawna – jakimi sprawami się zajmuje?

Nieznajomość prawa szkodzi – tak mówi jedna z podstawowych prawniczych zasad. Trudno jednak wymagać od przeciętnego Kowalskiego biegłości we wszystkich przepisach, kruczkach, pozwach, wnioskach czy procedurach sądowych. Kancelaria prawna jest podmiotem zatrudniającym adwokatów lub radców prawnych, którzy służą poradą prawną oraz reprezentują swoich klientów przed sądami, organami administracji, czy w trakcie transakcji biznesowych.

Zbrojna akcja policji na Kalinowszczyźnie w Lublinie. Niczego się nie spodziewał
wideo
film

Zbrojna akcja policji na Kalinowszczyźnie w Lublinie. Niczego się nie spodziewał

Na jednej z ulic Lublina policja zatrzymała seryjnego włamywacza. W tym celu powołano specjalną grupę śledczą, a akcji nadano kryptonim „Hydra”.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!