Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

3 grudnia 2016 r.
15:02

Rośnie cena ubezpieczenia OC, spada wartość aut. Niektórzy porzucają swoje samochody

Autor: Zdjęcie autora TVN Turbo
83 30 A A

Składki za obowiązkowe ubezpieczenie OC są coraz wyższe. To z kolei sprawia, że opłacenie samochodów starych i w słabym stanie, które nie są zbyt dużo warte, może przewyższyć wartość danego auta nawet trzykrotnie. „Zaradni” kierowcy jak zwykle zdążyli już znaleźć możliwe rozwiązania tego problemu. Jednym z pomysłów jest… porzucanie samochodu.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
qwerty / 11 grudnia 2016 r. o 19:06
Dlaczego nie ma ubezpieczeń czasowych jak w niemczech, a jak mam cabrio i jeżdżę tylko latem, a może mam stare auto i chcę nim jeżdzić tylko czasami to mam płacić za cały rok? do chole.... zaczniecie tam myśleć , czy tylko potraficie  utrudniać życie  , a może nadal rządzą te stare komunistyczne łby
Avatar
Gość / 9 grudnia 2016 r. o 17:26
Szkoda że ten kraj staje się możliwy do życia dla bogatych i patologi, leni, obiboków bo dla zwykłych uczciwie pracujących za marne groszy koszmarem który daje dwa wyjścia albo wyjechać albo dołączyć do patologii bo o bogactwie nie ma co marzyć.
Avatar
baba / 9 grudnia 2016 r. o 17:10
gdybym była młodsza i conajmniej 2jaczki  bo na jedno nie dadzą, to kto wie.
Avatar
Gość / 9 grudnia 2016 r. o 04:09
tak pzu upada i kupuje od wlochow bank TO TYLKO ZMOWA CENOWA
Avatar
Nie jestem robotem / 8 grudnia 2016 r. o 17:37
Wujek napisał:
Jak nie jeździć i nie płacic OC? Może ktoś wie, bo Polak potrafi. Dzieki za info.
Wystarczy mieć pojazd historyczny.
Avatar
Wujek / 8 grudnia 2016 r. o 11:04
Jak nie jeździć i nie płacic OC? Może ktoś wie, bo Polak potrafi. Dzieki za info.
Avatar
rozumiesz baranie / 4 grudnia 2016 r. o 14:29
Pilne napisał:
oszuści napisał:
To jest wina Pisu  bo wcześniej tego nie było
Było to wcześniej. U mnie na parkingu stoi stary opel już lat kilka. Jak długo będzie jeszcze stał???. Ubezpieczyciele, samorządy powinny tę sprawę rozwiązać. Teraz dopiero się zacznie blokada na parkingach.
bo gdyby wcześniej było 500+ za pieprzenie sie na pewno ten opel by nie stał, a widocznie właściciel był uczciwy, pracował za jałmużnę i nie było go stać na utrzymanie samochodu.
bo gdyby wcześniej było 500+ za pieprzenie sie na pewno ten opel by nie stał, a widocznie właściciel był uczciwy, pracował za jałmużnę i nie było go stać na utrzymanie samochodu. rozwiń
Avatar
Pilne / 4 grudnia 2016 r. o 12:43
oszuści napisał:
To jest wina Pisu  bo wcześniej tego nie było
Było to wcześniej. U mnie na parkingu stoi stary opel już lat kilka. Jak długo będzie jeszcze stał???. Ubezpieczyciele, samorządy powinny tę sprawę rozwiązać. Teraz dopiero się zacznie blokada na parkingach.
Avatar
Gość / 4 grudnia 2016 r. o 12:08
Drogie OC mam nadzieje trochę ostudzi tych wszystkich ludzi co mają po trzy graty w domu. Dziś każdy wygodny i ma swój dupowóz i pretensje że korki, że parkingu brak. ...
Avatar
Gość / 4 grudnia 2016 r. o 10:58
Artykuł na 4 zdania, pisany w 3 minuty. Dogłębnie opisuje i porusza temat związany z OC.
Avatar
qwerty / 11 grudnia 2016 r. o 19:06
Dlaczego nie ma ubezpieczeń czasowych jak w niemczech, a jak mam cabrio i jeżdżę tylko latem, a może mam stare auto i chcę nim jeżdzić tylko czasami to mam płacić za cały rok? do chole.... zaczniecie tam myśleć , czy tylko potraficie  utrudniać życie  , a może nadal rządzą te stare komunistyczne łby
Avatar
Gość / 9 grudnia 2016 r. o 17:26
Szkoda że ten kraj staje się możliwy do życia dla bogatych i patologi, leni, obiboków bo dla zwykłych uczciwie pracujących za marne groszy koszmarem który daje dwa wyjścia albo wyjechać albo dołączyć do patologii bo o bogactwie nie ma co marzyć.
Avatar
baba / 9 grudnia 2016 r. o 17:10
gdybym była młodsza i conajmniej 2jaczki  bo na jedno nie dadzą, to kto wie.
Avatar
Gość / 9 grudnia 2016 r. o 04:09
tak pzu upada i kupuje od wlochow bank TO TYLKO ZMOWA CENOWA
Avatar
Nie jestem robotem / 8 grudnia 2016 r. o 17:37
Wujek napisał:
Jak nie jeździć i nie płacic OC? Może ktoś wie, bo Polak potrafi. Dzieki za info.
Wystarczy mieć pojazd historyczny.
Avatar
Wujek / 8 grudnia 2016 r. o 11:04
Jak nie jeździć i nie płacic OC? Może ktoś wie, bo Polak potrafi. Dzieki za info.
Avatar
Gość / 4 grudnia 2016 r. o 19:37
oc powinno kosztowac 3 tys min
Avatar
rozumiesz baranie / 4 grudnia 2016 r. o 14:29
Pilne napisał:
oszuści napisał:
To jest wina Pisu  bo wcześniej tego nie było
Było to wcześniej. U mnie na parkingu stoi stary opel już lat kilka. Jak długo będzie jeszcze stał???. Ubezpieczyciele, samorządy powinny tę sprawę rozwiązać. Teraz dopiero się zacznie blokada na parkingach.
bo gdyby wcześniej było 500+ za pieprzenie sie na pewno ten opel by nie stał, a widocznie właściciel był uczciwy, pracował za jałmużnę i nie było go stać na utrzymanie samochodu.
bo gdyby wcześniej było 500+ za pieprzenie sie na pewno ten opel by nie stał, a widocznie właściciel był uczciwy, pracował za jałmużnę i nie było go stać na utrzymanie samochodu. rozwiń
Avatar
Pilne / 4 grudnia 2016 r. o 12:43
oszuści napisał:
To jest wina Pisu  bo wcześniej tego nie było
Było to wcześniej. U mnie na parkingu stoi stary opel już lat kilka. Jak długo będzie jeszcze stał???. Ubezpieczyciele, samorządy powinny tę sprawę rozwiązać. Teraz dopiero się zacznie blokada na parkingach.
Avatar
Gość / 4 grudnia 2016 r. o 12:08
Drogie OC mam nadzieje trochę ostudzi tych wszystkich ludzi co mają po trzy graty w domu. Dziś każdy wygodny i ma swój dupowóz i pretensje że korki, że parkingu brak. ...
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Miasto Lublin musi zwrócić spory kawałek ziemi. Miała być szkoła, ale nie powstała

Miasto Lublin musi zwrócić spory kawałek ziemi. Miała być szkoła, ale nie powstała

Miasto przegrało sądowe spory o własność gruntów położonych między ul. Jana Pawła II a wąwozem. Władze Lublina muszą zwrócić tę ziemię spadkobiercom dawnych właścicieli. Wydane przedwczoraj wyroki są już prawomocne.

Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego. W niedzielę rusza kolejny sezon najstarszych w naszym regionie rozgrywek

Pod koszami Dziennika Wschodniego im. Andrzeja Wawrzyckiego. W niedzielę rusza kolejny sezon najstarszych w naszym regionie rozgrywek

Tytułu broni zespół 4-tego Piętra. O jego sile stanowili w poprzednim sezonie głównie gracze podkoszowi jak Marcin Ożga, Łukasz Łukawski czy Marek Macieszczuk. Drugie miejsce zajęło The Reds Iglo-Klima, a podium uzupełnił Symbit

Bridget Jones wraca.  Program TV 30 września - 2 października 2022
30 września 2022, 20:00

Bridget Jones wraca. Program TV 30 września - 2 października 2022

W najbliższy weekend w telewizji będzie można zobaczyć m.in. festiwalowy "Portret kobiety w ogniu". Nie zabraknie też rozrywki w postaci takich filmów, jak "Alita: battle Angel" czy "Krzyk". Poniżej prezentuję kilka wybranych opcji filmowych na weekend.

Puławska Spółdzielnia Mieszkaniowa buduje nowe drogi. To strategiczna kwestia bezpieczeństwa

Puławska Spółdzielnia Mieszkaniowa buduje nowe drogi. To strategiczna kwestia bezpieczeństwa

Zgodnie wytycznymi straży pożarnej, zarządcy osiedli mieszkaniowych muszą poprawić dojazd do wskazanych budynków wielorodzinnych. Chodzi o to, by w razie zagrożenia, strażacy mogli szybko dotrzeć pod każdy adres. Nowych dróg pożarowych najszybciej przybywa na os. Niwa.

Już jutro zmiany na przystankach w Lublinie. Nowy rozkład komunikacji miejskiej

Już jutro zmiany na przystankach w Lublinie. Nowy rozkład komunikacji miejskiej

Od soboty będą obowiązywać nowe rozkłady jazdy autobusów i trolejbusów.

LUK Lublin zaczyna sezon od meczu z Cerrad Enea Czarnymi Radom

LUK Lublin zaczyna sezon od meczu z Cerrad Enea Czarnymi Radom

Cerrad Enea Czarni Radom będą przeciwnikiem LUK Lublin w pierwszej kolejce nowego sezonu. Mecz rozegrany zostanie w hali Globus, w sobotę, o godz 20.30. Transmisja w Polsacie Sport Extra

Jak czas spędzają przedszkolaki w Chełmie? Np. z robotami

Jak czas spędzają przedszkolaki w Chełmie? Np. z robotami

Eko-warsztaty, nauka robotyki oraz zajęcia z ratownikami dotyczące bezpieczeństwa – takie atrakcje czekały na młodych mieszkańców i mieszkanki Chełma oraz okolic podczas tegorocznego „Lata z CEMEX”. W warsztatach, zabawach integracyjnych i wycieczkach uczestniczyło w sumie ponad 180 dzieci. Organizatorami wydarzenia byli: CEMEX Polska oraz Młodzieżowy Dom Kultury w Chełmie.

Lubelski ser ricotta. Wszystko zależy od szczęścia krowy
złota setka 2021

Lubelski ser ricotta. Wszystko zależy od szczęścia krowy