Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

27 listopada 2017 r.
8:23

Skąd decyzja o wycofaniu wniosków o nominacje generalskie? "Następne pytanie, proszę!"

0 12 A A

Minister obrony Antoni Macierewicz dziękował w Rzeszowie żołnierzom Wojsk Obrony Terytorialnej za to, że dołączyli do tej formacji.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Na tamtejszym Rynku zaprzysiężonych zostało pół tysiąca żołnierzy, którzy wstąpili do WOT w ciągu ostatniego pół roku.

Później - podczas konferencji - Antoni Macierewicz pytany był także o wycofanie przez MON nominacji generalskich, których przyjęcia odmawia prezydent Andrzej Duda. Minister nie chciał jednak odpowiedzieć na pytania dziennikarzy.

– Skąd decyzja o wycofaniu wniosków o nominacje generalskie? – pytali dziennikarze. – Następne pytanie, proszę – odparł Macierewicz.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 12

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 28 listopada 2017 r. o 12:53
0
Czempiński a Platforma Obywatelska . Były szef UOP uważał się, że za współtwórcę PO. "Dość duży miałem w tym udział, w tym, że powstała Platforma (...) Mogę powiedzieć, że odbyłem wtedy olbrzymią liczbę rozmów, a przede wszystkim musiałem przekonać Olechowskiego i Piskorskiego do pewnej koncepcji, którą później oni świetnie realizowali (...) Z Tuskiem także rozmawiałem - mówił Czempiński w wywiadzie dla portalu niezależna.pl w lipcu 2009 r."
Avatar
Gość / 28 listopada 2017 r. o 10:58
0
MON chce lustrować weteranów. Byli szefowie GROM: "niewyobrażalne draństwo".Czy w takim kraju chcemy żyć? NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE. Nie o taka Polskę walczyli wetereani. I choćby dlatego drodzy weterani należy pogonić rządy PIS gdzie pieprz rośnie!
Avatar
Gość / 28 listopada 2017 r. o 09:51
0
NAJWIĘKSZY WRÓG KOMUCHÓW.!!!
Avatar
Gość / 27 listopada 2017 r. o 23:44
0
Postkomuszki wyją? Swietnie! Pan Minister Macierewicz dla obronności kraju zrobił więcej niż PO przez 8 lat, Mówią, że ruski agent, (podobnie jak hilaria o trumpie), a kto sfinalizował wojska NATO we Wschodniej Polsce psychiatra klich czy może teges siemoniak? Kto powołał WOT?
Avatar
Gość / 27 listopada 2017 r. o 12:09
0
Musicie pokazywać to gówno z powtykanymi zapałkami ?!
Avatar
Gość / 27 listopada 2017 r. o 11:39
0
Czas spocząć na śmietniku panie maciarewicz. I nie będzie to nawet śmietnik historii
Avatar
Gość / 27 listopada 2017 r. o 10:36
0
Minister MON za rządów P0-PSL sfinansował: - zakup tablic Mendelejewa dla wojska - moździerze bez amunicji, -godło FSB w CEK NATO -pochówek agenta jaruzelskiego -dopłatę do Caracali... imponujące :)
Avatar
Gość / 27 listopada 2017 r. o 10:32
0
31 MILIONÓW za tablice Mendelejewa dla MON??? Czy ten P0wski minister Siemoniak może w końcu powiedzieć, po jakiego grzyba były mu tablice Mendelejewa w MON?
Avatar
Gość / 27 listopada 2017 r. o 10:28
0
Czy dziennikarze mają być zawsze i natychmiast informowani o ważnych personalnych decyzjach w wojsku ???
Avatar
Gość / 27 listopada 2017 r. o 09:32
0
Macierewicz dewastuje polską armię, kto mu dał tak odpowiedzialne stanowisko? A drugie ważne pytanie: co się stało z kasą przeznaczoną na śmigłowce ? Coś jeszcze z niej zostało?
Avatar
Gość / 28 listopada 2017 r. o 12:53
0
Czempiński a Platforma Obywatelska . Były szef UOP uważał się, że za współtwórcę PO. "Dość duży miałem w tym udział, w tym, że powstała Platforma (...) Mogę powiedzieć, że odbyłem wtedy olbrzymią liczbę rozmów, a przede wszystkim musiałem przekonać Olechowskiego i Piskorskiego do pewnej koncepcji, którą później oni świetnie realizowali (...) Z Tuskiem także rozmawiałem - mówił Czempiński w wywiadzie dla portalu niezależna.pl w lipcu 2009 r."
Avatar
Gość / 28 listopada 2017 r. o 10:58
0
MON chce lustrować weteranów. Byli szefowie GROM: "niewyobrażalne draństwo".Czy w takim kraju chcemy żyć? NIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE. Nie o taka Polskę walczyli wetereani. I choćby dlatego drodzy weterani należy pogonić rządy PIS gdzie pieprz rośnie!
Avatar
Gość / 28 listopada 2017 r. o 09:51
0
NAJWIĘKSZY WRÓG KOMUCHÓW.!!!
Avatar
Gość / 27 listopada 2017 r. o 23:44
0
Postkomuszki wyją? Swietnie! Pan Minister Macierewicz dla obronności kraju zrobił więcej niż PO przez 8 lat, Mówią, że ruski agent, (podobnie jak hilaria o trumpie), a kto sfinalizował wojska NATO we Wschodniej Polsce psychiatra klich czy może teges siemoniak? Kto powołał WOT?
Avatar
Gość / 27 listopada 2017 r. o 12:09
0
Musicie pokazywać to gówno z powtykanymi zapałkami ?!
Avatar
Gość / 27 listopada 2017 r. o 11:39
0
Czas spocząć na śmietniku panie maciarewicz. I nie będzie to nawet śmietnik historii
Avatar
Gość / 27 listopada 2017 r. o 10:36
0
Minister MON za rządów P0-PSL sfinansował: - zakup tablic Mendelejewa dla wojska - moździerze bez amunicji, -godło FSB w CEK NATO -pochówek agenta jaruzelskiego -dopłatę do Caracali... imponujące :)
Avatar
Gość / 27 listopada 2017 r. o 10:32
0
31 MILIONÓW za tablice Mendelejewa dla MON??? Czy ten P0wski minister Siemoniak może w końcu powiedzieć, po jakiego grzyba były mu tablice Mendelejewa w MON?
Avatar
Gość / 27 listopada 2017 r. o 10:28
0
Czy dziennikarze mają być zawsze i natychmiast informowani o ważnych personalnych decyzjach w wojsku ???
Avatar
Gość / 27 listopada 2017 r. o 09:32
0
Macierewicz dewastuje polską armię, kto mu dał tak odpowiedzialne stanowisko? A drugie ważne pytanie: co się stało z kasą przeznaczoną na śmigłowce ? Coś jeszcze z niej zostało?
Zobacz wszystkie komentarze 12

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pacjent po przeszczepie płuc doczekał się testu na koronawirusa
Po naszym artykule

Pacjent po przeszczepie płuc doczekał się testu na koronawirusa

Pacjent po przeszczepie płuc, który miał kontakt z zakażoną koronawirusem rodziną z powiatu lubelskiego, wreszcie został zbadany pod kątem koronawirusa. Po naszej publikacji we wczorajszym wydaniu Dziennika Wschodniego jeszcze przed południem miał pobrany wymaz.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 24 września 2020 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 24 września 2020 r.

LUK Politechnika Lublin – Mickiewicz Kluczbork 3:0, Avia wygrała w Jaworznie [zdjęcia]
galeria

LUK Politechnika Lublin – Mickiewicz Kluczbork 3:0, Avia wygrała w Jaworznie [zdjęcia]

Udane rozpoczęcie sezonu w Tauron I Lidze siatkarzy LUK Politechniki i Polskiego Cukru Avii. Lublinianie pokonali u siebie Mickiewicza Kluczbork 3:0. Taki sam wynik w Jaworznie osiągnęli świdniczanie, którzy pewnie ograli tamtejszy MCKiS.

Stal Stalowa Wola – Podlasie Biała Podlaska 3:2. Punkt był bardzo blisko

Stal Stalowa Wola – Podlasie Biała Podlaska 3:2. Punkt był bardzo blisko

Pechowa porażka drużyny Władimira Geworkjana. W 87 minucie Podlasie wyrównało stan meczu ze Stalą Stalowa Wola na 2:2. Niestety, gospodarze zdążyli strzelić jeszcze zwycięskiego gola.

Pod Lublinem kierowcy jeżdżą jednym pasem S19. Budowa na półmetku

Pod Lublinem kierowcy jeżdżą jednym pasem S19. Budowa na półmetku

Na budowie drogi ekspresowej S19, na ok. 5-kilometrowym odcinku DK 19 między Zemborzycami Tereszyńskimi a Strzeszkowicami Dużymi, w poniedziałek wykonawca wprowadził tymczasową organizację ruchu.

Okna do domu w stylu industrialnym

Okna do domu w stylu industrialnym

Styl industrialny charakteryzuje wykorzystanie surowych materiałów oraz kolorystyki opartej na przemysłowych akcentach. Jest to też styl bazujący na otwartej przestrzeni i ściśle ze sobą połączonych elementach aranżacyjnych. Podpowiadamy, jak dobrać okno do wnętrza w stylu industrialnym.

Więcej zieleni w Lublinie. Zamiast miejsc parkingowych będą krzewy i drzewa

Więcej zieleni w Lublinie. Zamiast miejsc parkingowych będą krzewy i drzewa

Na ul. Chopina zamiast miejsc parkingowych na chodniku mają się pojawić krzewy i drzewa. To jedna ze zmian szykowanych przez Urząd Miasta, który ogłosił przetarg na nową zieleń, w tym obiecywany od dawna żywopłot mający ukrócić dzikie parkowanie na skraju pl. Kaczyńskiego. Gdzie jeszcze pojawią się nowe liście?

Online i na żywo - kulturalne atrakcje DDK Węglin i Czuby Południowe
25 września 2020, 18:00

Online i na żywo - kulturalne atrakcje DDK Węglin i Czuby Południowe

W ramach programu "Kultura w sieci" Dzielnicowe Domy Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) i Czuby Południowe (ul. Wyżynna 16) zaproszą w najbliższych dniach na wiele ciekawych atrakcji zarówno online, jak i stacjonarnie.

Nowy sprzęt dla Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach

Nowy sprzęt dla Młodzieżowego Domu Kultury w Puławach

Dzięki unijnemu projektowi puławski MDK jeszcze w tym roku otrzyma szereg nowych urządzeń audio-wideo, m.in. aparat fotograficzny, kamerę, oświetlenie i nagłośnienie studyjne. Całe zadanie będzie kosztowało ponad 40 tys. zł.

Lubartów: Elektryczne hulajnogi i skutery jeszcze zostają

Lubartów: Elektryczne hulajnogi i skutery jeszcze zostają

Nie stygły akumulatory taksówkach elektrycznych, które we wtorek bezpłatnie woziły mieszkańców Lubartowa. Był to jeden z akordów „Tygodnia zrównoważonego transportu”, który trwał od 16 do 22 września. W mieście zostały jeszcze elektryczne skutery i hulajnogi. Będzie można z nich korzystać do 15 października.

Lubelskie: Rolnik odnalazł na łące ciało poszukiwanego mężczyzny

Lubelskie: Rolnik odnalazł na łące ciało poszukiwanego mężczyzny

Tragicznie zakończyły się poszukiwania zaginionego 37-latka z Włodawy, którego od wczoraj szukali włodawscy policjanci wspomagani przez inne służby.

Żywa Biblioteka w Zamościu. To będą niezwykłe spotkania
26 września 2020, 10:00

Żywa Biblioteka w Zamościu. To będą niezwykłe spotkania

W sobotę, przez sześć godzin w Zamościu będzie można rozmawiać z osobami, które chcą walczyć ze stereotypami i uprzedzeniami. Postanowiły opowiedzieć o swoich problemach i życiu. Każda z nich to członek jakiejś mniejszości lub osoba borykająca się z ograniczeniami.

Lublin: Jego projekt do budżetu obywatelskiego został odrzucony. Podejrzewa, że to żart

Lublin: Jego projekt do budżetu obywatelskiego został odrzucony. Podejrzewa, że to żart

Pojawiają się kolejne odwołania od decyzji komisji oceniającej projekty zgłoszone do budżetu obywatelskiego na rok 2021. Przypomnijmy: komisja zdyskwalifikowała – co jest równoznaczne z niedopuszczeniem do głosowania – niemal co drugi pomysł. Termin składania odwołań upływa w czwartek.

Lublinianka - Avia 0:3, Wisła Puławy i Stal Kraśnik też grają dalej w Pucharze Polski

Lublinianka - Avia 0:3, Wisła Puławy i Stal Kraśnik też grają dalej w Pucharze Polski

Wielkich problemów z awansem do kolejnej rundy Pucharu Polski w okręgu lubelskim nie mieli piłkarze Łukasza Mierzejewskiego. Avia Świdnik wygrała w środę z Lublinianką 3:0

Orlęta Spomlek - Wólczanka 1:6. Pogrom w Radzyniu Podlaskim

Orlęta Spomlek - Wólczanka 1:6. Pogrom w Radzyniu Podlaskim

Nie takiego wyniku spodziewali się w środę kibice Orląt Spomlek. Piłkarze Artura Bożyka w zaległym meczu trzeciej kolejki przegrali u siebie z Wólczanką Wólka Pełkińska aż... 1:6.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!