Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

19 maja 2015 r.
19:48

Tomasz Lis przeprasza córkę Andrzeja Dudy za cytowanie fałszywego tweeta

Autor: Zdjęcie autora TVP/x-news
0 21 A A

Tomasz Lis przeprosił córkę Andrzeja Dudy za cytowanie wpisu z fałszywego konta na Twitterze.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Lis w rozmowie z Tomaszem Karolakiem przytoczył rzekomy wpis Kingi Dudy, w którym osoba podszywająca się pod nią twierdziła, że Andrzej Duda zapowiedział po wygranych wyborach zwrócenie Oscara, jakim nagrodzono twórców filmu "Ida".

- Chciałem bardzo serdecznie przeprosić panią Kingę Dudę. Tekst tego tweetu podsunięto mi w momencie, kiedy siedziałem w fotelu tuż przed programem. Nie byłem w stanie go zweryfikować - powiedział Lis.

Przeprosin domagał się Andrzej Duda, który uważa zachowanie Lisa za "wstrętne". - To miało na celu poniżenie mojej córki, a w sposób pośredni uderzenie we mnie - stwierdził Duda.

Komentarze 21

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 20 maja 2015 o 16:10
0

Jak żyć, jak żyć gdy tak bardzo nasiliły się takie prześladowania. Czy ktokolwiek co myśli inaczej,dąży do prawdy,lub nie jest z czerwonymi musi tak kończyć ?

Avatar
Gość / 20 maja 2015 o 15:28
0

A czy ktoś się zastanawiał kto tak naprawdę stworzył fałszywe konto córki Dudy, aby oczerniać ich rodzinę tuż przed wyborami. Żądam śledztwa w trybie wyborczym! A co nie mogę!?

WSI i Bronek za tym wszystkim stoją.

Avatar
Jadwiga / 20 maja 2015 o 13:25
0

Usunęli mi jedyny program który oglądałam i uwielbiałam,koniec z abonamentem czerwone sQrwysyny.

Avatar
Henio / 20 maja 2015 o 13:12
0

Pan Pośpieszalski jak kiedyś premier Olszewski czy Maciarewicz chciał ujawnić,pokazać prawdziwe oblicze BRONKA [ a chodziło tylko o książkę " niebezpieczne związki Bronisława K "  ] jego powiązania z WSI i całej tej sovieckiej jeszcze a uśpionej do pewnego czasu agentury sowieckiej i pachołków Moskwy którzy teraz przed wyborami się mocno uaktywnili i działają na szkodę całej naszej ojczyzny.

Tak właśnie wygląda wolność słowa i  demokracja w wydaniu tych POj ebów,tak pożądnego człowieka i dziennikarza upier dolili komuchy w jedną noc, za to tylko że dociekał prawdy i chciał ją ujawnić,to na pewno głosów nie przysPOży temu melepecie.

Tak właśnie wygląda wolność słowa i  demokracja w wydaniu tych POj ebów,tak pożądnego człowieka i dziennikarza upier dolili komuchy w jedną noc, za to tylko że dociekał prawdy i chciał ją ujawnić,to na pewno głosów nie przysPOży temu melepecie.

rozwiń
Avatar
maczeta / 20 maja 2015 o 12:59
0

Pan Pośpieszalski jak kiedyś premier Olszewski czy Maciarewicz chciał ujawnić,pokazać prawdziwe oblicze BRONKA [ a chodziło tylko o książkę " niebezpieczne związki Bronisława K "  ] jego powiązania z WSI i całej tej sovieckiej jeszcze a uśpionej do pewnego czasu agentury sowieckiej i pachołków Moskwy którzy teraz przed wyborami się mocno uaktywnili i działają na szkodę całej naszej ojczyzny.

Dlatego raz sierpem a raz młotem w tą czerwoną,komunistyczno-konfidencka hołotę.

Dlatego raz sierpem a raz młotem w tą czerwoną,komunistyczno-konfidencka hołotę.

rozwiń
Avatar
Gość / 20 maja 2015 o 12:35
0

Pan Pośpieszalski jak kiedyś premier Olszewski czy Maciarewicz chciał ujawnić,pokazać prawdziwe oblicze BRONKA [ a chodziło tylko o książkę " niebezpieczne związki Bronisława K "  ] jego powiązania z WSI i całej tej sovieckiej jeszcze a uśpionej do pewnego czasu agentury sowieckiej i pachołków Moskwy którzy teraz przed wyborami się mocno uaktywnili i działają na szkodę całej naszej ojczyzny.

Avatar
Bronek / 20 maja 2015 o 11:11
0

Właśnie dzisiaj komuchy i cała ta żydokomuna załatwili red.Pospieszalskiego wycofując jego program całkiem !!!  Demokracja po POlsku dla komuchowk,żydów i konfidentów, Lis obsrywa i nadal się przebija.

Jak żyć, jak żyć gdy tak bardzo nasiliły się takie prześladowania. Czy ktokolwiek co myśli inaczej,dąży do prawdy,lub nie jest z czerwonymi musi tak kończyć ?

Jak ktoś nie jest z nami to tak każdy skończy !!!!!

Jak ktoś nie jest z nami to tak każdy skończy !!!!!

rozwiń
Avatar
Jadwiga / 20 maja 2015 o 09:03
0

Właśnie dzisiaj komuchy i cała ta żydokomuna załatwili red.Pospieszalskiego wycofując jego program całkiem !!!  Demokracja po POlsku dla komuchowk,żydów i konfidentów, Lis obsrywa i nadal się przebija.

Jak żyć, jak żyć gdy tak bardzo nasiliły się takie prześladowania. Czy ktokolwiek co myśli inaczej,dąży do prawdy,lub nie jest z czerwonymi musi tak kończyć ?

Avatar
Gość / 20 maja 2015 o 09:01
0
A czy ktoś się zastanawiał kto tak naprawdę stworzył fałszywe konto córki Dudy, aby oczerniać ich rodzinę tuż przed wyborami. Żądam śledztwa w trybie wyborczym! A co nie mogę!?
Avatar
dziennikarz niezależny / 20 maja 2015 o 08:35
0

Czy jakikolwiek inny dziennikarz ma jaja aby Bronka o to zapytać, aby przeciąć te spekulacje , czy tylko już same pisdy zostały. Dziennikarstwo POlskie schodzi na psy,wszystko z przyciśniętymi jak nie ze zmiażdżonymi  jajami przez system ?

Nikt się nie odważy,tak dzisiaj ciężko o pracę. Musimy wszyscy IM jaja i dupę lizać niestety,taki mamy system.

Avatar
Gość / 20 maja 2015 o 16:10
0

Jak żyć, jak żyć gdy tak bardzo nasiliły się takie prześladowania. Czy ktokolwiek co myśli inaczej,dąży do prawdy,lub nie jest z czerwonymi musi tak kończyć ?

Avatar
Gość / 20 maja 2015 o 15:28
0

A czy ktoś się zastanawiał kto tak naprawdę stworzył fałszywe konto córki Dudy, aby oczerniać ich rodzinę tuż przed wyborami. Żądam śledztwa w trybie wyborczym! A co nie mogę!?

WSI i Bronek za tym wszystkim stoją.

Avatar
Jadwiga / 20 maja 2015 o 13:25
0

Usunęli mi jedyny program który oglądałam i uwielbiałam,koniec z abonamentem czerwone sQrwysyny.

Avatar
Henio / 20 maja 2015 o 13:12
0

Pan Pośpieszalski jak kiedyś premier Olszewski czy Maciarewicz chciał ujawnić,pokazać prawdziwe oblicze BRONKA [ a chodziło tylko o książkę " niebezpieczne związki Bronisława K "  ] jego powiązania z WSI i całej tej sovieckiej jeszcze a uśpionej do pewnego czasu agentury sowieckiej i pachołków Moskwy którzy teraz przed wyborami się mocno uaktywnili i działają na szkodę całej naszej ojczyzny.

Tak właśnie wygląda wolność słowa i  demokracja w wydaniu tych POj ebów,tak pożądnego człowieka i dziennikarza upier dolili komuchy w jedną noc, za to tylko że dociekał prawdy i chciał ją ujawnić,to na pewno głosów nie przysPOży temu melepecie.

Tak właśnie wygląda wolność słowa i  demokracja w wydaniu tych POj ebów,tak pożądnego człowieka i dziennikarza upier dolili komuchy w jedną noc, za to tylko że dociekał prawdy i chciał ją ujawnić,to na pewno głosów nie przysPOży temu melepecie.

rozwiń
Avatar
maczeta / 20 maja 2015 o 12:59
0

Pan Pośpieszalski jak kiedyś premier Olszewski czy Maciarewicz chciał ujawnić,pokazać prawdziwe oblicze BRONKA [ a chodziło tylko o książkę " niebezpieczne związki Bronisława K "  ] jego powiązania z WSI i całej tej sovieckiej jeszcze a uśpionej do pewnego czasu agentury sowieckiej i pachołków Moskwy którzy teraz przed wyborami się mocno uaktywnili i działają na szkodę całej naszej ojczyzny.

Dlatego raz sierpem a raz młotem w tą czerwoną,komunistyczno-konfidencka hołotę.

Dlatego raz sierpem a raz młotem w tą czerwoną,komunistyczno-konfidencka hołotę.

rozwiń
Avatar
Gość / 20 maja 2015 o 12:35
0

Pan Pośpieszalski jak kiedyś premier Olszewski czy Maciarewicz chciał ujawnić,pokazać prawdziwe oblicze BRONKA [ a chodziło tylko o książkę " niebezpieczne związki Bronisława K "  ] jego powiązania z WSI i całej tej sovieckiej jeszcze a uśpionej do pewnego czasu agentury sowieckiej i pachołków Moskwy którzy teraz przed wyborami się mocno uaktywnili i działają na szkodę całej naszej ojczyzny.

Avatar
Bronek / 20 maja 2015 o 11:11
0

Właśnie dzisiaj komuchy i cała ta żydokomuna załatwili red.Pospieszalskiego wycofując jego program całkiem !!!  Demokracja po POlsku dla komuchowk,żydów i konfidentów, Lis obsrywa i nadal się przebija.

Jak żyć, jak żyć gdy tak bardzo nasiliły się takie prześladowania. Czy ktokolwiek co myśli inaczej,dąży do prawdy,lub nie jest z czerwonymi musi tak kończyć ?

Jak ktoś nie jest z nami to tak każdy skończy !!!!!

Jak ktoś nie jest z nami to tak każdy skończy !!!!!

rozwiń
Avatar
Jadwiga / 20 maja 2015 o 09:03
0

Właśnie dzisiaj komuchy i cała ta żydokomuna załatwili red.Pospieszalskiego wycofując jego program całkiem !!!  Demokracja po POlsku dla komuchowk,żydów i konfidentów, Lis obsrywa i nadal się przebija.

Jak żyć, jak żyć gdy tak bardzo nasiliły się takie prześladowania. Czy ktokolwiek co myśli inaczej,dąży do prawdy,lub nie jest z czerwonymi musi tak kończyć ?

Avatar
Gość / 20 maja 2015 o 09:01
0
A czy ktoś się zastanawiał kto tak naprawdę stworzył fałszywe konto córki Dudy, aby oczerniać ich rodzinę tuż przed wyborami. Żądam śledztwa w trybie wyborczym! A co nie mogę!?
Avatar
dziennikarz niezależny / 20 maja 2015 o 08:35
0

Czy jakikolwiek inny dziennikarz ma jaja aby Bronka o to zapytać, aby przeciąć te spekulacje , czy tylko już same pisdy zostały. Dziennikarstwo POlskie schodzi na psy,wszystko z przyciśniętymi jak nie ze zmiażdżonymi  jajami przez system ?

Nikt się nie odważy,tak dzisiaj ciężko o pracę. Musimy wszyscy IM jaja i dupę lizać niestety,taki mamy system.

Zobacz wszystkie komentarze 21

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 26 8

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 8 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 24 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 143 16

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 393 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 25 10

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 8 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 20 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!