Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

9 listopada 2016 r.
8:43

Wybory w USA: wyniki głosowania. Donald Trump nowym prezydentem USA!

Autor: Zdjęcie autora pab
349 43 A A
Donald Trump będzie 45 prezydentem USA (fot. Gage Skidmore)
Donald Trump będzie 45 prezydentem USA (fot. Gage Skidmore)

Donald Trump nowym prezydentem USA. Kandydat Republikanów pokonał Hillary Clinton, kandydatkę Demokratów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Donald Trump na tą chwilę ma 289 głosów elektorów. Hillary Clinton ma zaś 218 głosów. Do zwycięstwa potrzebne było 270 głosów.

– Bardzo wam dziękuję, właśnie otrzymałem telefon od sekretarz Clinton. Pogratulowała nam, to dotyczyło nas, naszego zwycięstwa. Pogratulowałem jej, a także jej rodzinie, za bardzo ciężką walkę w kampanii. Ona walczyła i pracowała bardzo ciężko i bardzo długo. Mamy wobec niej ogromny dług wdzięczności za jej służbę dla naszego kraju – powiedział Donald Trump do swoich zwolenników zgromadzonych w sztabie wyborczym w Nowym Jorku.

Według wstępnych wyników wyborów prezydenckich, kandydat Partii Republikańskiej wygrał z Hillary Clinton i zostanie 45. prezydentem Stanów Zjednoczonych. – Nadszedł czas, by zaleczyć rany podziałów. Nadszedł czas, byśmy połączyli się jako zjednoczony naród, wszyscy republikanie, demokraci i niezależni. Przyrzekam każdemu obywatelowi naszego kraju, że będę prezydentem wszystkich Amerykanów, to dla mnie bardzo ważne – podkreślił Trump.

Czytaj także: Wybory w USA - wyniki. Kto wygrał? Relacja

Wideo: RUPTLY / x-news

Sonda: Jak oceniasz wyniki wyborów w USA?

Liczba głosów: 656
44.97%
To dobre wiadomości
36.89%
To złe wiadomości
18.14%
Wszystko mi jedno

Nowy prezydent USA. Kim jest Donald Trump?

Donald Trump urodził się w 1946 roku. Przedsiębiorca i polityk, miliarder; właściciel licznych nieruchomości komercyjnych w USA, założyciel oraz CEO Trump Organization.

Trump ma niemieckich, szkockich oraz szwedzkich przodków. Jego dziadek był pochodzenia niemieckiego i nazywał się Friedrich Drumpf, w wieku szesnastu lat wyemigrował do Ameryki. Był poszukiwaczem złota na Alasce i zmienił nazwisko na Trump. Budował tam sieć restauracji. Majątek po nim przejął ojciec Donalda, Fred, który prowadził przedsiębiorstwo budowlane. Fred Trump ożenił się z emigrantką zeSzkocji, z którą miał czworo dzieci: Donalda, Freda Jr., Roberta i Elizabeth.

W chwili rozpoczęcia studiów przez Donalda Trumpa jego majątek obliczany był na około 1 mln dolarów. W 1968 ukończył kierunek ekonomiczny w Wharton Business School. Uniknął służby wojskowej i wysłania na wojnę w Wietnamie przez orzeczenie o chorej stopie.

W swojej działalności biznesowej skupiał się na branży nieruchomości, jego flagową inwestycją były trzy kasyna w Atlantic City (Trump Plaza, Trump Castle, Taj Mahal). Wszystkie trzy zostały zakupione i wykończone dzięki wypuszczanym obligacjom i kilkukrotnie bankrutowały z powodu rosnących kosztów budowy i funkcjonowania, które uniemożliwiały mu odkupienie obligacji. Kasyna Donalda Trumpa znajdowały się w ciągłych kłopotach finansowych niezależnie od koniunktury w tej branży. Rodzinnemu przedsiębiorstwu nadał nazwę The Trump Organization i przeniósł siedzibę na Manhattan.

Przedsiębiorstwo pozostaje własnością rodziny, a w jej zarządzie zasiadają jego dzieci: Ivanka, Donald Jr. i Eric. Jest posiadaczem wielu nieruchomości w Chicago i Nowym Jorku: hoteli, biurowców, kasyn i apartamentowców o szacowanej wartości 410 mln USD. Z ramienia The Trump Organization zarządza ponad 100 przedsiębiorstwami. Posiada liczne hotele, restauracje oraz kasyna na całym świecie, a także penthouse o wartości 90 mln USD i posiadłość Mar-A-Lago w Palm Beach na Florydzie wartą 290 mln USD, gdzie wywiesił sporych rozmiarów flagę Stanów Zjednoczonych, za którą został pozwany do sądu.

W 2015 znajdował się na 405. miejscu wśród najbogatszych ludzi na świecie, według magazynu „Forbes”. Jego majątek szacowano na 4 mld dolarów.

Źródło: Wikipedia

Komentarze 43

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Henio / 11 listopada 2016 o 18:56
0
Też ciekawe, że zapomniałeś, jak u nas,  po wyborach samorządowych, pewien poseł skrzeczał z mównicy "sfałszowaliście wybory". 
Avatar
Gość / 11 listopada 2016 o 18:00
0
Ciekawe, że podobnie jak w Polsce, w Stanach pojawili się protestujący przeciwko wynikowi wyborów - głosiciele demokracji i tolerancji.
Avatar
lewactwo w odwrocie / 9 listopada 2016 o 19:41
0
Lewactwo dostało kolejnego kopa. Pierwszym był brexit, ten będzie dużo dotkliwszy! Brawo Trump! Po cichu liczyłem na jego zwycięstwo, ale jego rozmiary , 71 elektorów,  to knockout. Media, będące w rękach pejsatych lewaków, do końca robiły dobrą minę do złej gry, twierdząc, że Clintonica wygra z palcem w d.pie!  Na długo przed wyborami prezydenckimi w Polsce było podobnie, Komuch ruski miał, według mediów, 70% poparcia, więc wybory miały być zbędne! I co? Komuch ruski padł!  Te 70% poparcia dla Komucha ruskiego to była zwykła podpucha pejsatych lewaków, mająca za cel zniechęcić ludzi do głosowania.   
Lewactwo dostało kolejnego kopa. Pierwszym był brexit, ten będzie dużo dotkliwszy! Brawo Trump! Po cichu liczyłem na jego zwycięstwo, ale jego rozmiary , 71 elektorów,  to knockout. Media, będące w rękach pejsatych lewaków, do końca robiły dobrą minę do złej gry, twierdząc, że Clintonica wygra z palcem w d.pie!  Na długo przed wyborami prezydenckimi w Polsce było podobnie, Komuch ruski miał, według mediów, 70% poparcia, więc wybory miały być zbędne! I co? Komuch ruski padł!  Te 70% poparcia dla Komucha ruskiego to była zwykła podpucha pej... rozwiń
Avatar
Gość / 9 listopada 2016 o 14:47
0
Obawiam sie, że Trump wyprowadzi USA z UE ;)
Avatar
Gość / 9 listopada 2016 o 14:45
0
kod już na lotnisku - jadą ratować amerykańską demokrację ;)
Avatar
Gość / 9 listopada 2016 o 14:45
0
Wszystkie "sondażownie" to jeden wielki liberalno lewicowy szajs propagandowy który należałaby zaorać od Ameryki po Europę
Avatar
Gość / 9 listopada 2016 o 14:06
0
i bardzo dobrze przynajmniej pani prezydent bedzie ladna
Avatar
gość / 9 listopada 2016 o 14:00
0
osk napisał:
gościu 11 09 rzeczywiście zbyt ogólnie nazwałem pis lewakami ,chodzi mi o lewactwo ekonomiczne ,a niestety w tym pis przebił wszystkie poprzednie rządy,myśle że w ameryce jest podobnie za dużo lewactwa ekonomicznego dlatego ludzie którzy mają szacónek do pracy ,a tam jest ich większość wybrali Trampa, mam nadzieje że w tym aspekcie coś tam zmieni ,bo rozdawanie pieniędzy za nic to jest najgorsza krzywda jaką robią rządy społeczeństwu myśląc że robią dobrze, to jest tworzenie ludzi miernych ,leniwych i nie rozwojowych, a jednocześnie rozczeniowych, i to teraz realizuje pis
Koleś popatrz na inne kraje UE szczególnie te czolowe w UE jakie pieniądze wykładają na pomoc socjalną nie tylko dla swoich obywateli ale emigrantom. O takiej kasie z socjalu nawet w Polsce nie można marzyć tyrając po 12 godzin dziennie. Na pewno wiesz ile Niemcy płacą socjalu emigrantom? Co do Grecji to poczytaj na necie a dowiesz się że 80% opowieci o tym jakie ponoć dodatki były tam płacone są wyssane z palca i nie miały potwierdzenia w rzeczywistości. Poczytaj ile kasy na kryzysie greckim zbili bankierzy i firmy z Niemiec oraz bank Goldman Sachs.
Koleś popatrz na inne kraje UE szczególnie te czolowe w UE jakie pieniądze wykładają na pomoc socjalną nie tylko dla swoich obywateli ale emigrantom. O takiej kasie z socjalu nawet w Polsce nie można marzyć tyrając po 12 godzin dziennie. Na pewno wiesz ile Niemcy płacą socjalu emigrantom? Co do Grecji to poczytaj na necie a dowiesz się że 80% opowieci o tym jakie ponoć dodatki były tam płacone są wyssane z palca i nie miały potwierdzenia w rzeczywistości. Poczytaj ile kasy na kryzysie greckim zbili bankierzy i firmy z Niemi... rozwiń
Avatar
gość / 9 listopada 2016 o 13:59
0
osk napisał:
gościu 11 09 rzeczywiście zbyt ogólnie nazwałem pis lewakami ,chodzi mi o lewactwo ekonomiczne ,a niestety w tym pis przebił wszystkie poprzednie rządy,myśle że w ameryce jest podobnie za dużo lewactwa ekonomicznego dlatego ludzie którzy mają szacónek do pracy ,a tam jest ich większość wybrali Trampa, mam nadzieje że w tym aspekcie coś tam zmieni ,bo rozdawanie pieniędzy za nic to jest najgorsza krzywda jaką robią rządy społeczeństwu myśląc że robią dobrze, to jest tworzenie ludzi miernych ,leniwych i nie rozwojowych, a jednocześnie rozczeniowych, i to teraz realizuje pis
osk napisał:
Koleś popatrz na inne kraje UE szczególnie te czolowe w UE jakie pieniądze wykładają na pomoc socjalną nie tylko dla swoich obywateli ale emigrantom. O takiej kasie z socjalu nawet w Polsce nie można marzyć tyrając po 12 godzin dziennie. Na pewno wiesz ile Niemcy płacą socjalu emigrantom? Co do Grecji to poczytaj na necie a dowiesz się że 80% opowieci o tym jakie ponoć dodatki były tam płacone są wyssane z palca i nie miały potwierdzenia w rzeczywistości. Poczytaj ile kasy na kryzysie greckim zbili bankierzy i firmy z Niemiec oraz bank Goldman Sachs.
rozwiń
Avatar
j23 / 9 listopada 2016 o 13:38
0
Komisja wenecka do USA oni wiedza wszystko i zablokują ten wybór !
Avatar
Henio / 11 listopada 2016 o 18:56
0
Też ciekawe, że zapomniałeś, jak u nas,  po wyborach samorządowych, pewien poseł skrzeczał z mównicy "sfałszowaliście wybory". 
Avatar
Gość / 11 listopada 2016 o 18:00
0
Ciekawe, że podobnie jak w Polsce, w Stanach pojawili się protestujący przeciwko wynikowi wyborów - głosiciele demokracji i tolerancji.
Avatar
lewactwo w odwrocie / 9 listopada 2016 o 19:41
0
Lewactwo dostało kolejnego kopa. Pierwszym był brexit, ten będzie dużo dotkliwszy! Brawo Trump! Po cichu liczyłem na jego zwycięstwo, ale jego rozmiary , 71 elektorów,  to knockout. Media, będące w rękach pejsatych lewaków, do końca robiły dobrą minę do złej gry, twierdząc, że Clintonica wygra z palcem w d.pie!  Na długo przed wyborami prezydenckimi w Polsce było podobnie, Komuch ruski miał, według mediów, 70% poparcia, więc wybory miały być zbędne! I co? Komuch ruski padł!  Te 70% poparcia dla Komucha ruskiego to była zwykła podpucha pejsatych lewaków, mająca za cel zniechęcić ludzi do głosowania.   
Lewactwo dostało kolejnego kopa. Pierwszym był brexit, ten będzie dużo dotkliwszy! Brawo Trump! Po cichu liczyłem na jego zwycięstwo, ale jego rozmiary , 71 elektorów,  to knockout. Media, będące w rękach pejsatych lewaków, do końca robiły dobrą minę do złej gry, twierdząc, że Clintonica wygra z palcem w d.pie!  Na długo przed wyborami prezydenckimi w Polsce było podobnie, Komuch ruski miał, według mediów, 70% poparcia, więc wybory miały być zbędne! I co? Komuch ruski padł!  Te 70% poparcia dla Komucha ruskiego to była zwykła podpucha pej... rozwiń
Avatar
Gość / 9 listopada 2016 o 14:47
0
Obawiam sie, że Trump wyprowadzi USA z UE ;)
Avatar
Gość / 9 listopada 2016 o 14:45
0
kod już na lotnisku - jadą ratować amerykańską demokrację ;)
Avatar
Gość / 9 listopada 2016 o 14:45
0
Wszystkie "sondażownie" to jeden wielki liberalno lewicowy szajs propagandowy który należałaby zaorać od Ameryki po Europę
Avatar
Gość / 9 listopada 2016 o 14:06
0
i bardzo dobrze przynajmniej pani prezydent bedzie ladna
Avatar
gość / 9 listopada 2016 o 14:00
0
osk napisał:
gościu 11 09 rzeczywiście zbyt ogólnie nazwałem pis lewakami ,chodzi mi o lewactwo ekonomiczne ,a niestety w tym pis przebił wszystkie poprzednie rządy,myśle że w ameryce jest podobnie za dużo lewactwa ekonomicznego dlatego ludzie którzy mają szacónek do pracy ,a tam jest ich większość wybrali Trampa, mam nadzieje że w tym aspekcie coś tam zmieni ,bo rozdawanie pieniędzy za nic to jest najgorsza krzywda jaką robią rządy społeczeństwu myśląc że robią dobrze, to jest tworzenie ludzi miernych ,leniwych i nie rozwojowych, a jednocześnie rozczeniowych, i to teraz realizuje pis
Koleś popatrz na inne kraje UE szczególnie te czolowe w UE jakie pieniądze wykładają na pomoc socjalną nie tylko dla swoich obywateli ale emigrantom. O takiej kasie z socjalu nawet w Polsce nie można marzyć tyrając po 12 godzin dziennie. Na pewno wiesz ile Niemcy płacą socjalu emigrantom? Co do Grecji to poczytaj na necie a dowiesz się że 80% opowieci o tym jakie ponoć dodatki były tam płacone są wyssane z palca i nie miały potwierdzenia w rzeczywistości. Poczytaj ile kasy na kryzysie greckim zbili bankierzy i firmy z Niemiec oraz bank Goldman Sachs.
Koleś popatrz na inne kraje UE szczególnie te czolowe w UE jakie pieniądze wykładają na pomoc socjalną nie tylko dla swoich obywateli ale emigrantom. O takiej kasie z socjalu nawet w Polsce nie można marzyć tyrając po 12 godzin dziennie. Na pewno wiesz ile Niemcy płacą socjalu emigrantom? Co do Grecji to poczytaj na necie a dowiesz się że 80% opowieci o tym jakie ponoć dodatki były tam płacone są wyssane z palca i nie miały potwierdzenia w rzeczywistości. Poczytaj ile kasy na kryzysie greckim zbili bankierzy i firmy z Niemi... rozwiń
Avatar
gość / 9 listopada 2016 o 13:59
0
osk napisał:
gościu 11 09 rzeczywiście zbyt ogólnie nazwałem pis lewakami ,chodzi mi o lewactwo ekonomiczne ,a niestety w tym pis przebił wszystkie poprzednie rządy,myśle że w ameryce jest podobnie za dużo lewactwa ekonomicznego dlatego ludzie którzy mają szacónek do pracy ,a tam jest ich większość wybrali Trampa, mam nadzieje że w tym aspekcie coś tam zmieni ,bo rozdawanie pieniędzy za nic to jest najgorsza krzywda jaką robią rządy społeczeństwu myśląc że robią dobrze, to jest tworzenie ludzi miernych ,leniwych i nie rozwojowych, a jednocześnie rozczeniowych, i to teraz realizuje pis
osk napisał:
Koleś popatrz na inne kraje UE szczególnie te czolowe w UE jakie pieniądze wykładają na pomoc socjalną nie tylko dla swoich obywateli ale emigrantom. O takiej kasie z socjalu nawet w Polsce nie można marzyć tyrając po 12 godzin dziennie. Na pewno wiesz ile Niemcy płacą socjalu emigrantom? Co do Grecji to poczytaj na necie a dowiesz się że 80% opowieci o tym jakie ponoć dodatki były tam płacone są wyssane z palca i nie miały potwierdzenia w rzeczywistości. Poczytaj ile kasy na kryzysie greckim zbili bankierzy i firmy z Niemiec oraz bank Goldman Sachs.
rozwiń
Avatar
j23 / 9 listopada 2016 o 13:38
0
Komisja wenecka do USA oni wiedza wszystko i zablokują ten wybór !
Zobacz wszystkie komentarze 43

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r.

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 23 lipca 2018 r. 0 0

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele
galeria

Związkowcy kontra związkowcy w puławskich Azotach. Wysyłają listy i apele 26 8

Z jednej strony mobilizacja do uczestnictwa w pikiecie i referendum strajkowym, z drugiej oskarżenia o działanie „godzące w dobre imię spółki”. Związki zawodowe w puławskich Azotach już dawno nie były ze sobą tak skłócone.

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie?
Alarm 24

Strajk pilotów linii Ryanair, problem pasażerów. Jak duże można dostać odszkodowanie? 9 2

Setki rejsów zostały odwołane z powodu strajku pilotów linii Ryanair. Chodzi także o loty z Polski i do Polski. Pechowi pasażerowie mają prawo do odszkodowania od linii lotniczych. Pieniędzy można żądać także wtedy, gdy lot opóźni się o co najmniej dwie godziny.

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje

Wisła zbyt wysoka. Prom z Kazimierza Dolnego do Janowca nie kursuje 24 1

Z powodu wysokiego stanu Wisły nie działa przeprawa promowa z Kazimierza Dolnego do Janowca.

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze
Zdjęcia
galeria

Święcenie samochodów w lubelskich kościołach. Żeby kierowcy zawsze używali ich mądrze 150 17

Na samochody dla misjonarzy zbierano w niedzielę pieniądze w lubelskich kościołach, a obok nich można było poświęcić swój pojazd. Tak zaczął się 18. Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa.

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo]
film

Polscy strażacy pomagają Szwedom gasić pożary lasów. Niesamowita reakcja mieszkańców [wideo] 408 16

W związku z pożarami lasów w środkowej części Szwecji, polski rząd podjął decyzję o udzieleniu wsparcia. W sobotę ze Świnoujścia wyruszyła grupa prawie 140 strażaków, którzy mają pomóc szwedzkim ratownikom. Do Szwecji pojechał również 44 wozy ratowniczo-gaśnicze.

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin
27 lipca 2018, 19:00

Cheap Tobacco wystąpi w Radiu Lublin 3 0

Co Gdzie Kiedy. Radio Lublin (ul. Obrońców Pokoju 2) zaprasza na koncert formacji Cheap Tobacco. Wydarzenie odbędzie się 27 lipca o godz. 19.

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia]
galeria

Przedsmak Carnavalu Sztumistrzów. Po Lublinie krąży już Cyrk Podwórkowy [zdjęcia] 7 1

Po lubelskich dzielnicach krąży już Cyrk Podwórkowy, który co roku jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów.

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper
galeria

Nowa galeria handlowa w woj. lubelskim. Pieniądze zainwestuje belgijski deweloper 28 11

Nie jedna, a dwie firmy zbudują razem pierwszą w Chełmie dużą galerię handlową. Prace budowlane mają się rozpocząć jeszcze w tym roku.

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze
27 lipca 2018, 20:00

Ten Typ Mes wystąpi w Plenerze 1 0

Co Gdzie Kiedy. 27 lipca o godz. 20 w klubie Plener (Park Ludowy) wystąpi popularny raper i wokalista Ten Typ Mes. Artysta rozkręci soundsystemową imprezę z udziałem producenta Stasiaka oraz DJ'ów Black Belta Grega i Raz Dwa.

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy
galeria
film

Łączy ich wspólna praca w policji. Oto najlepsze w woj. lubelskim psy służbowe i ich przewodnicy 9 4

W piątek zakończyły się wojewódzkie eliminacje do XVIII finału Kynologicznych Mistrzostw Policji Sułkowice 2018. Zwyciężył pies IBAR i jego przewodnik st. sierż. Artur Lipski z KMP w Zamościu.

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada
film

Poseł mówi o pobiciu demonstrantów w Warszawie. Policja odpowiada 0 3

Poseł Nowoczesnej Piotr Misiło zapowiada złożenie zawiadomienia o podejrzeniu popełnienia przestępstwa przez policję podczas piątkowej demonstracji przed Sejmem.

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach
galeria

74 lata temu zlikwidowano niemiecki obóz koncentracyjny Majdanek. Pamięć o ofiarach 23 6

W niedzielę minęły 74 lata od ostatecznej likwidacji niemieckiego obozu koncentracyjnego Majdanek, który działał przez blisko trzy lata.

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury
25 lipca 2018, 21:00

Miasto movie analogowo: Terminator w Warsztatach Kultury 3 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami ostatnie lipcowe spotkanie w ramach cyklu Miasto movie analogowo w Warsztatach Kultury (ul. Grodzka 5a). W środę, 25 lipca o godz. 21 w tamtejszej Próbie Cafe wyświetlony zostanie kultowy Terminator.

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie

94 PZLA MP. Złoto Pauliny Guby na zakończenie zmagań w Lublinie 0 0

Zawodniczka AZS UMCS Lublin Paulina Guba bez najmniejszych problemów wywalczyła złoty medal w pchnięciu kulą. Lubelska zawodniczka uzyskała rezultat 18.82 i nad drugą w klasyfikacji zawodniczką miała blisko dwa metry

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!