Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraj Świat

9 listopada 2016 r.
8:43

Wybory w USA: wyniki głosowania. Donald Trump nowym prezydentem USA!

Autor: Zdjęcie autora pab
349 43 A A
Donald Trump będzie 45 prezydentem USA (fot. Gage Skidmore)
Donald Trump będzie 45 prezydentem USA (fot. Gage Skidmore)

Donald Trump nowym prezydentem USA. Kandydat Republikanów pokonał Hillary Clinton, kandydatkę Demokratów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Donald Trump na tą chwilę ma 289 głosów elektorów. Hillary Clinton ma zaś 218 głosów. Do zwycięstwa potrzebne było 270 głosów.

– Bardzo wam dziękuję, właśnie otrzymałem telefon od sekretarz Clinton. Pogratulowała nam, to dotyczyło nas, naszego zwycięstwa. Pogratulowałem jej, a także jej rodzinie, za bardzo ciężką walkę w kampanii. Ona walczyła i pracowała bardzo ciężko i bardzo długo. Mamy wobec niej ogromny dług wdzięczności za jej służbę dla naszego kraju – powiedział Donald Trump do swoich zwolenników zgromadzonych w sztabie wyborczym w Nowym Jorku.

Według wstępnych wyników wyborów prezydenckich, kandydat Partii Republikańskiej wygrał z Hillary Clinton i zostanie 45. prezydentem Stanów Zjednoczonych. – Nadszedł czas, by zaleczyć rany podziałów. Nadszedł czas, byśmy połączyli się jako zjednoczony naród, wszyscy republikanie, demokraci i niezależni. Przyrzekam każdemu obywatelowi naszego kraju, że będę prezydentem wszystkich Amerykanów, to dla mnie bardzo ważne – podkreślił Trump.

Czytaj także: Wybory w USA - wyniki. Kto wygrał? Relacja

Wideo: RUPTLY / x-news

Sonda: Jak oceniasz wyniki wyborów w USA?

Liczba głosów: 656
44.97%
To dobre wiadomości
36.89%
To złe wiadomości
18.14%
Wszystko mi jedno

Nowy prezydent USA. Kim jest Donald Trump?

Donald Trump urodził się w 1946 roku. Przedsiębiorca i polityk, miliarder; właściciel licznych nieruchomości komercyjnych w USA, założyciel oraz CEO Trump Organization.

Trump ma niemieckich, szkockich oraz szwedzkich przodków. Jego dziadek był pochodzenia niemieckiego i nazywał się Friedrich Drumpf, w wieku szesnastu lat wyemigrował do Ameryki. Był poszukiwaczem złota na Alasce i zmienił nazwisko na Trump. Budował tam sieć restauracji. Majątek po nim przejął ojciec Donalda, Fred, który prowadził przedsiębiorstwo budowlane. Fred Trump ożenił się z emigrantką zeSzkocji, z którą miał czworo dzieci: Donalda, Freda Jr., Roberta i Elizabeth.

W chwili rozpoczęcia studiów przez Donalda Trumpa jego majątek obliczany był na około 1 mln dolarów. W 1968 ukończył kierunek ekonomiczny w Wharton Business School. Uniknął służby wojskowej i wysłania na wojnę w Wietnamie przez orzeczenie o chorej stopie.

W swojej działalności biznesowej skupiał się na branży nieruchomości, jego flagową inwestycją były trzy kasyna w Atlantic City (Trump Plaza, Trump Castle, Taj Mahal). Wszystkie trzy zostały zakupione i wykończone dzięki wypuszczanym obligacjom i kilkukrotnie bankrutowały z powodu rosnących kosztów budowy i funkcjonowania, które uniemożliwiały mu odkupienie obligacji. Kasyna Donalda Trumpa znajdowały się w ciągłych kłopotach finansowych niezależnie od koniunktury w tej branży. Rodzinnemu przedsiębiorstwu nadał nazwę The Trump Organization i przeniósł siedzibę na Manhattan.

Przedsiębiorstwo pozostaje własnością rodziny, a w jej zarządzie zasiadają jego dzieci: Ivanka, Donald Jr. i Eric. Jest posiadaczem wielu nieruchomości w Chicago i Nowym Jorku: hoteli, biurowców, kasyn i apartamentowców o szacowanej wartości 410 mln USD. Z ramienia The Trump Organization zarządza ponad 100 przedsiębiorstwami. Posiada liczne hotele, restauracje oraz kasyna na całym świecie, a także penthouse o wartości 90 mln USD i posiadłość Mar-A-Lago w Palm Beach na Florydzie wartą 290 mln USD, gdzie wywiesił sporych rozmiarów flagę Stanów Zjednoczonych, za którą został pozwany do sądu.

W 2015 znajdował się na 405. miejscu wśród najbogatszych ludzi na świecie, według magazynu „Forbes”. Jego majątek szacowano na 4 mld dolarów.

Źródło: Wikipedia

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 43

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Henio / 11 listopada 2016 r. o 18:56
0
Też ciekawe, że zapomniałeś, jak u nas,  po wyborach samorządowych, pewien poseł skrzeczał z mównicy "sfałszowaliście wybory". 
Avatar
Gość / 11 listopada 2016 r. o 18:00
0
Ciekawe, że podobnie jak w Polsce, w Stanach pojawili się protestujący przeciwko wynikowi wyborów - głosiciele demokracji i tolerancji.
Avatar
lewactwo w odwrocie / 9 listopada 2016 r. o 19:41
0
Lewactwo dostało kolejnego kopa. Pierwszym był brexit, ten będzie dużo dotkliwszy! Brawo Trump! Po cichu liczyłem na jego zwycięstwo, ale jego rozmiary , 71 elektorów,  to knockout. Media, będące w rękach pejsatych lewaków, do końca robiły dobrą minę do złej gry, twierdząc, że Clintonica wygra z palcem w d.pie!  Na długo przed wyborami prezydenckimi w Polsce było podobnie, Komuch ruski miał, według mediów, 70% poparcia, więc wybory miały być zbędne! I co? Komuch ruski padł!  Te 70% poparcia dla Komucha ruskiego to była zwykła podpucha pejsatych lewaków, mająca za cel zniechęcić ludzi do głosowania.   
Lewactwo dostało kolejnego kopa. Pierwszym był brexit, ten będzie dużo dotkliwszy! Brawo Trump! Po cichu liczyłem na jego zwycięstwo, ale jego rozmiary , 71 elektorów,  to knockout. Media, będące w rękach pejsatych lewaków, do końca robiły dobrą minę do złej gry, twierdząc, że Clintonica wygra z palcem w d.pie!  Na długo przed wyborami prezydenckimi w Polsce było podobnie, Komuch ruski miał, według mediów, 70% poparcia, więc wybory miały być zbędne! I co? Komuch ruski padł!  Te 70% poparcia dla Komucha ruskiego to była zwykła podpucha pej... rozwiń
Avatar
Gość / 9 listopada 2016 r. o 14:47
0
Obawiam sie, że Trump wyprowadzi USA z UE ;)
Avatar
Gość / 9 listopada 2016 r. o 14:45
0
kod już na lotnisku - jadą ratować amerykańską demokrację ;)
Avatar
Gość / 9 listopada 2016 r. o 14:45
0
Wszystkie "sondażownie" to jeden wielki liberalno lewicowy szajs propagandowy który należałaby zaorać od Ameryki po Europę
Avatar
Gość / 9 listopada 2016 r. o 14:06
0
i bardzo dobrze przynajmniej pani prezydent bedzie ladna
Avatar
gość / 9 listopada 2016 r. o 14:00
0
osk napisał:
gościu 11 09 rzeczywiście zbyt ogólnie nazwałem pis lewakami ,chodzi mi o lewactwo ekonomiczne ,a niestety w tym pis przebił wszystkie poprzednie rządy,myśle że w ameryce jest podobnie za dużo lewactwa ekonomicznego dlatego ludzie którzy mają szacónek do pracy ,a tam jest ich większość wybrali Trampa, mam nadzieje że w tym aspekcie coś tam zmieni ,bo rozdawanie pieniędzy za nic to jest najgorsza krzywda jaką robią rządy społeczeństwu myśląc że robią dobrze, to jest tworzenie ludzi miernych ,leniwych i nie rozwojowych, a jednocześnie rozczeniowych, i to teraz realizuje pis
Koleś popatrz na inne kraje UE szczególnie te czolowe w UE jakie pieniądze wykładają na pomoc socjalną nie tylko dla swoich obywateli ale emigrantom. O takiej kasie z socjalu nawet w Polsce nie można marzyć tyrając po 12 godzin dziennie. Na pewno wiesz ile Niemcy płacą socjalu emigrantom? Co do Grecji to poczytaj na necie a dowiesz się że 80% opowieci o tym jakie ponoć dodatki były tam płacone są wyssane z palca i nie miały potwierdzenia w rzeczywistości. Poczytaj ile kasy na kryzysie greckim zbili bankierzy i firmy z Niemiec oraz bank Goldman Sachs.
Koleś popatrz na inne kraje UE szczególnie te czolowe w UE jakie pieniądze wykładają na pomoc socjalną nie tylko dla swoich obywateli ale emigrantom. O takiej kasie z socjalu nawet w Polsce nie można marzyć tyrając po 12 godzin dziennie. Na pewno wiesz ile Niemcy płacą socjalu emigrantom? Co do Grecji to poczytaj na necie a dowiesz się że 80% opowieci o tym jakie ponoć dodatki były tam płacone są wyssane z palca i nie miały potwierdzenia w rzeczywistości. Poczytaj ile kasy na kryzysie greckim zbili bankierzy i firmy z Niemi... rozwiń
Avatar
gość / 9 listopada 2016 r. o 13:59
0
osk napisał:
gościu 11 09 rzeczywiście zbyt ogólnie nazwałem pis lewakami ,chodzi mi o lewactwo ekonomiczne ,a niestety w tym pis przebił wszystkie poprzednie rządy,myśle że w ameryce jest podobnie za dużo lewactwa ekonomicznego dlatego ludzie którzy mają szacónek do pracy ,a tam jest ich większość wybrali Trampa, mam nadzieje że w tym aspekcie coś tam zmieni ,bo rozdawanie pieniędzy za nic to jest najgorsza krzywda jaką robią rządy społeczeństwu myśląc że robią dobrze, to jest tworzenie ludzi miernych ,leniwych i nie rozwojowych, a jednocześnie rozczeniowych, i to teraz realizuje pis
osk napisał:
Koleś popatrz na inne kraje UE szczególnie te czolowe w UE jakie pieniądze wykładają na pomoc socjalną nie tylko dla swoich obywateli ale emigrantom. O takiej kasie z socjalu nawet w Polsce nie można marzyć tyrając po 12 godzin dziennie. Na pewno wiesz ile Niemcy płacą socjalu emigrantom? Co do Grecji to poczytaj na necie a dowiesz się że 80% opowieci o tym jakie ponoć dodatki były tam płacone są wyssane z palca i nie miały potwierdzenia w rzeczywistości. Poczytaj ile kasy na kryzysie greckim zbili bankierzy i firmy z Niemiec oraz bank Goldman Sachs.
rozwiń
Avatar
j23 / 9 listopada 2016 r. o 13:38
0
Komisja wenecka do USA oni wiedza wszystko i zablokują ten wybór !
Avatar
Henio / 11 listopada 2016 r. o 18:56
0
Też ciekawe, że zapomniałeś, jak u nas,  po wyborach samorządowych, pewien poseł skrzeczał z mównicy "sfałszowaliście wybory". 
Avatar
Gość / 11 listopada 2016 r. o 18:00
0
Ciekawe, że podobnie jak w Polsce, w Stanach pojawili się protestujący przeciwko wynikowi wyborów - głosiciele demokracji i tolerancji.
Avatar
lewactwo w odwrocie / 9 listopada 2016 r. o 19:41
0
Lewactwo dostało kolejnego kopa. Pierwszym był brexit, ten będzie dużo dotkliwszy! Brawo Trump! Po cichu liczyłem na jego zwycięstwo, ale jego rozmiary , 71 elektorów,  to knockout. Media, będące w rękach pejsatych lewaków, do końca robiły dobrą minę do złej gry, twierdząc, że Clintonica wygra z palcem w d.pie!  Na długo przed wyborami prezydenckimi w Polsce było podobnie, Komuch ruski miał, według mediów, 70% poparcia, więc wybory miały być zbędne! I co? Komuch ruski padł!  Te 70% poparcia dla Komucha ruskiego to była zwykła podpucha pejsatych lewaków, mająca za cel zniechęcić ludzi do głosowania.   
Lewactwo dostało kolejnego kopa. Pierwszym był brexit, ten będzie dużo dotkliwszy! Brawo Trump! Po cichu liczyłem na jego zwycięstwo, ale jego rozmiary , 71 elektorów,  to knockout. Media, będące w rękach pejsatych lewaków, do końca robiły dobrą minę do złej gry, twierdząc, że Clintonica wygra z palcem w d.pie!  Na długo przed wyborami prezydenckimi w Polsce było podobnie, Komuch ruski miał, według mediów, 70% poparcia, więc wybory miały być zbędne! I co? Komuch ruski padł!  Te 70% poparcia dla Komucha ruskiego to była zwykła podpucha pej... rozwiń
Avatar
Gość / 9 listopada 2016 r. o 14:47
0
Obawiam sie, że Trump wyprowadzi USA z UE ;)
Avatar
Gość / 9 listopada 2016 r. o 14:45
0
kod już na lotnisku - jadą ratować amerykańską demokrację ;)
Avatar
Gość / 9 listopada 2016 r. o 14:45
0
Wszystkie "sondażownie" to jeden wielki liberalno lewicowy szajs propagandowy który należałaby zaorać od Ameryki po Europę
Avatar
Gość / 9 listopada 2016 r. o 14:06
0
i bardzo dobrze przynajmniej pani prezydent bedzie ladna
Avatar
gość / 9 listopada 2016 r. o 14:00
0
osk napisał:
gościu 11 09 rzeczywiście zbyt ogólnie nazwałem pis lewakami ,chodzi mi o lewactwo ekonomiczne ,a niestety w tym pis przebił wszystkie poprzednie rządy,myśle że w ameryce jest podobnie za dużo lewactwa ekonomicznego dlatego ludzie którzy mają szacónek do pracy ,a tam jest ich większość wybrali Trampa, mam nadzieje że w tym aspekcie coś tam zmieni ,bo rozdawanie pieniędzy za nic to jest najgorsza krzywda jaką robią rządy społeczeństwu myśląc że robią dobrze, to jest tworzenie ludzi miernych ,leniwych i nie rozwojowych, a jednocześnie rozczeniowych, i to teraz realizuje pis
Koleś popatrz na inne kraje UE szczególnie te czolowe w UE jakie pieniądze wykładają na pomoc socjalną nie tylko dla swoich obywateli ale emigrantom. O takiej kasie z socjalu nawet w Polsce nie można marzyć tyrając po 12 godzin dziennie. Na pewno wiesz ile Niemcy płacą socjalu emigrantom? Co do Grecji to poczytaj na necie a dowiesz się że 80% opowieci o tym jakie ponoć dodatki były tam płacone są wyssane z palca i nie miały potwierdzenia w rzeczywistości. Poczytaj ile kasy na kryzysie greckim zbili bankierzy i firmy z Niemiec oraz bank Goldman Sachs.
Koleś popatrz na inne kraje UE szczególnie te czolowe w UE jakie pieniądze wykładają na pomoc socjalną nie tylko dla swoich obywateli ale emigrantom. O takiej kasie z socjalu nawet w Polsce nie można marzyć tyrając po 12 godzin dziennie. Na pewno wiesz ile Niemcy płacą socjalu emigrantom? Co do Grecji to poczytaj na necie a dowiesz się że 80% opowieci o tym jakie ponoć dodatki były tam płacone są wyssane z palca i nie miały potwierdzenia w rzeczywistości. Poczytaj ile kasy na kryzysie greckim zbili bankierzy i firmy z Niemi... rozwiń
Avatar
gość / 9 listopada 2016 r. o 13:59
0
osk napisał:
gościu 11 09 rzeczywiście zbyt ogólnie nazwałem pis lewakami ,chodzi mi o lewactwo ekonomiczne ,a niestety w tym pis przebił wszystkie poprzednie rządy,myśle że w ameryce jest podobnie za dużo lewactwa ekonomicznego dlatego ludzie którzy mają szacónek do pracy ,a tam jest ich większość wybrali Trampa, mam nadzieje że w tym aspekcie coś tam zmieni ,bo rozdawanie pieniędzy za nic to jest najgorsza krzywda jaką robią rządy społeczeństwu myśląc że robią dobrze, to jest tworzenie ludzi miernych ,leniwych i nie rozwojowych, a jednocześnie rozczeniowych, i to teraz realizuje pis
osk napisał:
Koleś popatrz na inne kraje UE szczególnie te czolowe w UE jakie pieniądze wykładają na pomoc socjalną nie tylko dla swoich obywateli ale emigrantom. O takiej kasie z socjalu nawet w Polsce nie można marzyć tyrając po 12 godzin dziennie. Na pewno wiesz ile Niemcy płacą socjalu emigrantom? Co do Grecji to poczytaj na necie a dowiesz się że 80% opowieci o tym jakie ponoć dodatki były tam płacone są wyssane z palca i nie miały potwierdzenia w rzeczywistości. Poczytaj ile kasy na kryzysie greckim zbili bankierzy i firmy z Niemiec oraz bank Goldman Sachs.
rozwiń
Avatar
j23 / 9 listopada 2016 r. o 13:38
0
Komisja wenecka do USA oni wiedza wszystko i zablokują ten wybór !
Zobacz wszystkie komentarze 43

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Rektorzy odpowiadają ministrowi Przemysławowi Czarnkowi. "Gorszący przejaw zapomnienia"

Rektorzy odpowiadają ministrowi Przemysławowi Czarnkowi. "Gorszący przejaw zapomnienia"

Apelujemy do władz państwowych o niezwłoczne znalezienie pokojowych dróg wyjścia z sytuacji, w jakiej znalazło się polskie społeczeństwo po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego – piszą rektorzy polskich uczelni. I wyrażają oburzenie niedawnymi słowami ministra Przemysława Czarnka.

Puławy: Drugi mural także jest już gotowy

Puławy: Drugi mural także jest już gotowy

W ostatnim tygodniu zakończyły się prace przy malowaniu dwóch puławskich murali.

Biała Podlaska: Mieszkańcy chcą uchylenia Samorządowej Karty Praw Rodzin. Złożyli projekt uchwały

Biała Podlaska: Mieszkańcy chcą uchylenia Samorządowej Karty Praw Rodzin. Złożyli projekt uchwały

Obywatelska inicjatywa w sprawie uchylenia w Białej Podlaskiej Samorządowej Karty Praw Rodzin trafiła już do biura radnych. Autorzy projektu zebrali ponad 350 podpisów. – Niedopuszczalne jest, by osoby o innej orientacji seksualnej, (…) czuły strach, brak akceptacji czy były szykanowane tylko z tego powodu, że kochają niezgodnie z oczekiwaniami innych – podkreślają wnioskodawcy.

Lubelskie: Mimo zakazów, na tym cmentarzu będzie możliwość złożenia wieńców na grobach bliskich

Lubelskie: Mimo zakazów, na tym cmentarzu będzie możliwość złożenia wieńców na grobach bliskich

W sobotę, niedzielę i poniedziałek cmentarze w całej Polsce będą zamknięte. W Chełmie, mającym groby bliskich na cmentarzu komunalnym pomogą miejscy pracownicy. Z kolei w Świdniku znicz na każdym grobie, na którym nie będzie światełka, zapalą pracownicy miejskiej spółki.

Rada powiatu bialskiego przeciwko „piątce dla zwierząt”. Nawet radni PiS

Rada powiatu bialskiego przeciwko „piątce dla zwierząt”. Nawet radni PiS

– To widmo bankructwa wielu gospodarstw indywidulanych – ostrzega Marek Sulima (PSL), radny powiatu bialskiego i rolnik. Radni jednomyślnie poparli apel do rządu w sprawie odrzucenia w całości projektu nowelizacji ustawy o ochronie zwierząt.

Większy ruch przy cmentarzach w Lublinie i regionie. Ludzie chcą zdążyć przed zamknięciem

Większy ruch przy cmentarzach w Lublinie i regionie. Ludzie chcą zdążyć przed zamknięciem

Dzisiejszego wieczoru policjanci zauważają wzmożony ruch w okolicach największych lubelskich nekropolii – informuje kom. Kamil Gołębiowski, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Lublin ma nowy mural, powstał przy Mełgiewskiej. Żuki, honkery, lubliny, lubimy [zdjęcia]
galeria

Lublin ma nowy mural, powstał przy Mełgiewskiej. Żuki, honkery, lubliny, lubimy [zdjęcia]

– Efekt jest dokładnie taki jaki chciałem – mówi autor muralu, który powstał przy ul. Mełgiewskiej w Lublinie. W piątek został namalowany ostatni element. Mająca około 80 metrów długości historia nieistniejącej fabryki samochodów, jest gotowa

Autostrada A2 do Białej Podlaskiej. Jest pierwszy przetarg

Autostrada A2 do Białej Podlaskiej. Jest pierwszy przetarg

Autostrada A2 wydłuży się o kolejne 63 kilometry. Drogowcy właśnie ogłosili przetarg na pierwszy odcinek pomiędzy Siedlcami a Białą Podlaską.

Sezon na plus. Rozmowa z Szymonem Ładniakiem, kierowcą wyścigowym z Lublina
Magazyn

Sezon na plus. Rozmowa z Szymonem Ładniakiem, kierowcą wyścigowym z Lublina

Zacząłem jeździć bardziej agresywnie oraz lepiej zapoznałem się z ustawianiem samochodu. – Rozmowa z Szymonem Ładniakiem, kierowcą wyścigowym z Lublina.

Andrzej Zaucha Songbook - koncert w CSK
5 listopada 2020, 20:00

Andrzej Zaucha Songbook - koncert w CSK

W czwartek, 5 listopada o godz. 20 w Klubie Muzycznym Centrum Spotkania Kultur (plac Teatralny 1) odbędzie się koncert Andrzej Zaucha Songbook w wykonaniu zespołu Janusza Szroma.

Ministerstwo Zdrowia przekaże niemal 30 mln zł na powstanie tymczasowego szpitala w Targach Lublin

Ministerstwo Zdrowia przekaże niemal 30 mln zł na powstanie tymczasowego szpitala w Targach Lublin

Ponad 27 mln zł przekaże Ministerstwo Zdrowia na prace związane z powstaniem tymczasowego szpitala w Targach Lublin. Miejsce do leczenia pacjentów z koronawirusem z nawet 480 łóżkami może być gotowe w ciągu trzech tygodni.

Protest kobiet w Lublinie: "Propozycja Andrzeja Dudy to nie kompromis tylko kompromitacja"
Zdjęcia
galeria
film

Protest kobiet w Lublinie: "Propozycja Andrzeja Dudy to nie kompromis tylko kompromitacja"

Na pl. Litewskim w centrum Lublina zbierają się uczestnicy kolejnego protestu po orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego w sprawie aborcji

Samochodowy protest kobiet w Lublinie. Trasa przejazdu
Zapis relacji na żywo
galeria
film

Samochodowy protest kobiet w Lublinie. Trasa przejazdu

Dziś kolejny dzień protestów kobiet w Lublinie. Jeden z nich organizują kierowcy.

Studenci KUL będą mieli problemy za udział w protestach kobiet? Uczelnia: Nic im nie grozi

Studenci KUL będą mieli problemy za udział w protestach kobiet? Uczelnia: Nic im nie grozi

Fundacja pro-life chce wyrzucać ze studiów uczestniczących w protestach studentów Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego. Uczelnia zapewnia, nie bierze pod uwagę takiego rozwiązania.

Lublin odwołał zmiany przy cmentarzach, nie będzie też specjalnych linii autobusowych
galeria

Lublin odwołał zmiany przy cmentarzach, nie będzie też specjalnych linii autobusowych

Urząd Miasta odwołuje wszystkie zmiany w komunikacji związane z okresem Wszystkich Świętych. Tylko dzisiaj po ulicach Lublina kursować będzie specjalna linia autobusowa nr 200

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!