Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

29 lutego 2012 r.
18:37
Edytuj ten wpis

Były burmistrz Kraśnika nadal bez wyroku

Autor: Zdjęcie autora er
2 26 A A
 (Archiwum)
(Archiwum)

Kraśniki sąd postanowił jeszcze raz zapytać Piotra Cz., byłego burmistrza Kraśnika, oskarżonego o korupcję, na jaką karę chce zostać skazany.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Przypomnijmy, że prokuratura wraz z aktem oskarżenia skierowała do sądu wniosek o skazanie Piotra Cz. bez procesu. Zgadzał się na to sam oskarżony.

Wyrok mógł zapaść już dzisiaj, ale sąd nabrał wątpliwości na jaką dokładnie karę chce zostać skazany były burmistrz.

Nie mógł go o to zapytać, bo Piotr Cz. nie przyszedł na posiedzenie. Następny termin został wyznaczony na 29 marca. Jeśli wówczas nie dojdzie do wydania wyroku, Piotr Cz. będzie miał zwykły proces.

Komentarze 26

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Mat / 7 marca 2012 o 00:04
0
[quote name='~ja' timestamp='1330584394' post='604119']
Buahahahha!!! Od kiedy to sąd pyta sie jakiej kary sie chce ?? śmiech na sali zaraz sie okaże że jest niewinny ze nie brał w łape ! do pierdla go ! szarego człowieka pewnie juz by wsadziłi ale CZubka nie no po co niewinny !Złodziej
[/quote]
Jesteś takim prymitywem, że szkoda czytać. Nadawał byś się na esesmana w obozie. Jesteś jakimś sędzią, że napisałeś ZŁODZIEJ. Od tego jest sąd. Chyba że coś ci ukradł. Na targu to usłyszałeś, czy gdzie. Pisz na temat, a nie oskarżaj i nie wydawaj wyroku. Masz internet, to poczytaj trochę prawa i dopiero pisz posty. Nie sięgasz temu człowiekowi do pięt, a obrażasz i wyzywasz. Nie pamiętasz półgłówku jak miał na nazwisko??. Bo CZubek to chyba ty jesteś. Inteligent szpagatowy.
[quote name='~ja' timestamp='1330584394' post='604119']
Buahahahha!!! Od kiedy to sąd pyta sie jakiej kary sie chce ?? śmiech na sali zaraz sie okaże że jest niewinny ze nie brał w łape ! do pierdla go ! szarego człowieka pewnie juz by wsadziłi ale CZubka nie no po co niewinny !Złodziej
[/quote]
Jesteś takim prymitywem, że szkoda czytać. Nadawał byś się na esesmana w obozie. Jesteś jakimś sędzią, że napisałeś ZŁODZIEJ. Od tego jest sąd. Chyba że coś ci ukradł. Na targu to usły... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 5 marca 2012 o 14:19
0
[quote name='Agent Bolek' timestamp='1330681236' post='604653']
Marysieńka po raz kolejny udowadnia, że ta jej cała hucpa, na nowe władze i głoszona wszem niechęć do Włodarczyka, to tylko żal po poprzedniku. Taki był fajny Piotruś, a tu go jakiś Włodarczyk wygryzł. Wybiela go dość umiejętnie, bo "może niewinny". Kobieto siedzisz, przy tym monitorze od rana do nocy i oczywiście nie chcesz zauważyć, bo że wiesz to jestem pewien, że prokuratura ma mocne dowody. Wielu się przyznało, że płacili odsyp byłemu, ale co tam on był dla Marysi taki kochany. Nigdy tak się nie interesowałaś władzą i problemami tego miasta za czasów byłego, a było czym. Dopiero jak się okazało, że nowy ma szansę to jazda! Oderwało ryja komuś z rodziny od korytka co? Żal dupę ściska co?
Takiej fałszywej osoby próżno szukać.
[/quote]
Na miłość do poprzednika, czy tez oderwanie od koryta, w pierwszej turze wyborów nie głosowałabym na Janczarka, wybierając najmniejsze zło dla miasta.Dopiero w drugiej turze oddałam głos na Czubinskiego, ale tylko dlatego, że do jego głownego konkurenta miałam jeszcze mniej zaufania niż do tego, od którego wiedziałam czego można juz oczekiwac. A na żal za Czubinskim patrzę z perspektywy tego co sie dzieje w miescie.I w swojej ocenie staram sie byc obiektywna.Obecnie dla mnie Czubinski jest takim punktem odniesienia, z którym mogę porównać obecną władzę, która dzisiaj robi prawie wszystko to samo, co nie tylko mnie sie nie podobało, ale co tak zawzięcie krytykowała u swojego poprzednika i jeszcze przed wyborami wszem i wobec obiecywała, że sama tego robic nie będzie.I dlatego w obecnym czasie oceny poprzedniego włodarza dokonuję na tle obecnego, w swoim postępowaniu dorównującemu poprzednikowi. I to na tle jej dokonan , dzisiaj te Czubinskiego przestają byc takie rażące. Sytuację jaką obecnie mamy w miescie, jak dla mnie jest farsą, w której oszust rozlicza oszusta, zeby tylko przez samo rolicznie pokazać, ze jest lepszym od tamtego, i na tle tych rozliczen wybielić swoje niewiele rózniące sie postepowania od tych, za które rozlicza. I w krytyce poprzedniej władzy uczestniczę od początku od kiedy jestem na forum, a wiec od kiedy rozpoczęły sie moje żmudne przesiadywania w domu tj. od wiosny 2008 roku. A wtedy to jeszcze daleko było do wyborów i nikt nie słyszał o uzdrowicielu Włodarczyku jako kandydacie opozycji na burmistrza. Jego kandydatura wyłoniła się dopiero dwa lata później.
Za poprzedniej władzy było co krytykować, całkiem jak i jest co za obecnej, ale nie jest prawdą, ze moje zainteresowanie sprawami miasta nastąpiło tak późno i że nie było krytyki tej poprzedniej władzy, gdyż w istniejących tematach na LKR można do doskonale sprawdzic i to sa mocne dowody,a nie takie oparte na samym stwierdzeniu bez pokrycia,. I to one przemawiają na moją korzysć, jednoczesnie potwierdzają, że z twojej strony jest to stawianie mi fałszywych zarzutów . I to dowody w postaci nagrań, zapisów, wiarygodnych swiadków sa mocnymi dowodami nie do podwazenia w sądzie, a nie sam fakt, że wiele osób się przyznało do płacenia odsypu poprzednikowi.A jak podejrzewam nie mają na to żadnej podkładki, tylko wszystko sie opiera na samych suchych zeznaniach. I tu o brak takich dowodów chodzi, a nie o to, że jest całkowicie niewinny. On sam przyznał sie do winy, takze głupotą z mojej strony było by twierdzenie czego innego. A samo twierdzenie, ze prokuratura nie ma mocnych dowodów, nie jest zadnym wybielaniem Czubinskiego.Ale gdyby nie jego przyznanie sie do winy i dobrowolne poddanie sie kaze, która w takich przypadkach jest łagodniejsza, byłby to długi żmudny proces.I dlatego prokuratura na to przystała, gdyż w przeciwnym wypadaku musiała by śie opierac jedynie na dowodach poszlakowych, które jedynie wskazują, że taki fakt mógł zaistniec, ale wcale nie musiał, a tak zyskała dowód bezpośredni - przyznanie sie do winy oskarzonego i to jest dla niej wazniejsze.
[quote name='Agent Bolek' timestamp='1330681236' post='604653']
Marysieńka po raz kolejny udowadnia, że ta jej cała hucpa, na nowe władze i głoszona wszem niechęć do Włodarczyka, to tylko żal po poprzedniku. Taki był fajny Piotruś, a tu go jakiś Włodarczyk wygryzł. Wybiela go dość umiejętnie, bo "może niewinny". Kobieto siedzisz, przy tym monitorze od rana do nocy i oczywiście nie chcesz zauważyć, bo że wiesz to jestem pewien, że prokuratura ma mocne dowody. Wielu się przyznało, że płacili odsyp byłemu... rozwiń
Avatar
... / 3 marca 2012 o 20:36
0
[size="7"][/size][quote name='Krys' timestamp='1330803272' post='605246']
[size="6"][/size]Bral czy nie brał, ciągle dziennik wschodni pewnie na zlecenie pisze o poprzednim Burmistrzu! a ja mam to gzieś! Ja wiem, ze mam gdzie pojsc z dzieckiem latem,ze jest zalew, basen! Jak załatwiałem cos w UM to byłem załatwiony na najwyzszym poziomie, młoda, usmiechnieta, kompetentna kadra! Pamietam jak jedna Pani w podatkach załatwiła mnie megaprofesjonalnie! A teraz, teraz to siedza stare zgredy, nie ma z kim cos konkretnie pogadac, nic sie nie robi, nie ma zadnych inwestycji, sa beznadziejne sesje, serwowane nam w telewizji,zmęczony i nieudolny burmistrz, który spedza wiecej czasu na sali sadowej i w pogotowiu! A to wszytko za Nasze pieniądze, które musimy płacic do kasy Miasta. Wiec nie piszcie juz o poprzedniku, bo co byscie nie pisali to i tak jest i bedzie lepszy od tego obecnego.
[/quote]
[size="7"][/size][quote name='Krys' timestamp='1330803272' post='605246']
[size="6"][/size]Bral czy nie brał, ciągle dziennik wschodni pewnie na zlecenie pisze o poprzednim Burmistrzu! a ja mam to gzieś! Ja wiem, ze mam gdzie pojsc z dzieckiem latem,ze jest zalew, basen! Jak załatwiałem cos w UM to byłem załatwiony na najwyzszym poziomie, młoda, usmiechnieta, kompetentna kadra! Pamietam jak jedna Pani w podatkach załatwiła mnie megaprofesjonalnie! A teraz, teraz to... rozwiń
Avatar
Krys / 3 marca 2012 o 20:34
0
[size="6"][/size]Bral czy nie brał, ciągle dziennik wschodni pewnie na zlecenie pisze o poprzednim Burmistrzu! a ja mam to gzieś! Ja wiem, ze mam gdzie pojsc z dzieckiem latem,ze jest zalew, basen! Jak załatwiałem cos w UM to byłem załatwiony na najwyzszym poziomie, młoda, usmiechnieta, kompetentna kadra! Pamietam jak jedna Pani w podatkach załatwiła mnie megaprofesjonalnie! A teraz, teraz to siedza stare zgredy, nie ma z kim cos konkretnie pogadac, nic sie nie robi, nie ma zadnych inwestycji, sa beznadziejne sesje, serwowane nam w telewizji,zmęczony i nieudolny burmistrz, który spedza wiecej czasu na sali sadowej i w pogotowiu! A to wszytko za Nasze pieniądze, które musimy płacic do kasy Miasta. Wiec nie piszcie juz o poprzedniku, bo co byscie nie pisali to i tak jest i bedzie lepszy od tego obecnego.
[size="6"][/size]Bral czy nie brał, ciągle dziennik wschodni pewnie na zlecenie pisze o poprzednim Burmistrzu! a ja mam to gzieś! Ja wiem, ze mam gdzie pojsc z dzieckiem latem,ze jest zalew, basen! Jak załatwiałem cos w UM to byłem załatwiony na najwyzszym poziomie, młoda, usmiechnieta, kompetentna kadra! Pamietam jak jedna Pani w podatkach załatwiła mnie megaprofesjonalnie! A teraz, teraz to siedza stare zgredy, nie ma z kim cos konkretnie pogadac, nic sie nie robi, nie ma zadnych inwestycji, sa beznadz... rozwiń
Avatar
Agent Bolek / 2 marca 2012 o 10:40
0
Marysieńka po raz kolejny udowadnia, że ta jej cała hucpa, na nowe władze i głoszona wszem niechęć do Włodarczyka, to tylko żal po poprzedniku. Taki był fajny Piotruś, a tu go jakiś Włodarczyk wygryzł. Wybiela go dość umiejętnie, bo "może niewinny". Kobieto siedzisz, przy tym monitorze od rana do nocy i oczywiście nie chcesz zauważyć, bo że wiesz to jestem pewien, że prokuratura ma mocne dowody. Wielu się przyznało, że płacili odsyp byłemu, ale co tam on był dla Marysi taki kochany. Nigdy tak się nie interesowałaś władzą i problemami tego miasta za czasów byłego, a było czym. Dopiero jak się okazało, że nowy ma szansę to jazda! Oderwało ryja komuś z rodziny od korytka co? Żal dupę ściska co?
Takiej fałszywej osoby próżno szukać.
Marysieńka po raz kolejny udowadnia, że ta jej cała hucpa, na nowe władze i głoszona wszem niechęć do Włodarczyka, to tylko żal po poprzedniku. Taki był fajny Piotruś, a tu go jakiś Włodarczyk wygryzł. Wybiela go dość umiejętnie, bo "może niewinny". Kobieto siedzisz, przy tym monitorze od rana do nocy i oczywiście nie chcesz zauważyć, bo że wiesz to jestem pewien, że prokuratura ma mocne dowody. Wielu się przyznało, że płacili odsyp byłemu, ale co tam on był dla Marysi taki kochany. Nigdy tak się nie interesowałaś władzą i problema... rozwiń
Avatar
Gość / 2 marca 2012 o 10:16
0
[quote name='radek' timestamp='1330605768' post='604270']
No tak , a pani Siejewicz poddała się już karze , wyrok jest prawomocny a ona dalej zasiada w radzie miasta, to skandal, ciekawe, czy bierze dietę , bo będzie póżniej musiała ją zwrócić, a jak nie to ta osoba która zatwierdziła jej dietę do wypłaty. Mąż pani Marzeny już przytulisko znalazł u Stawiarskiego, ale morale wstyd
[/quote]
Facet z wyrokiem pracuje w Urzędzie? To zgodne z prawem i kodeksem etycznym?
Avatar
radek / 1 marca 2012 o 13:42
0
No tak , a pani Siejewicz poddała się już karze , wyrok jest prawomocny a ona dalej zasiada w radzie miasta, to skandal, ciekawe, czy bierze dietę , bo będzie póżniej musiała ją zwrócić, a jak nie to ta osoba która zatwierdziła jej dietę do wypłaty. Mąż pani Marzeny już przytulisko znalazł u Stawiarskiego, ale morale wstyd
Avatar
Marysieńka / 1 marca 2012 o 13:38
0
[quote name='mops' timestamp='1330604876' post='604260']
A co do Marysieńki to szlag wszystkich na nią trafia. Czy potrzeba, czy nie trzeba, zawsze swoje trzy grosze dorzuci. Na LKRze dostała bana to tutaj sie udziela. Normalnie ja redaktorzyna Bilard (sic!) Wszędzie Marysieńka, strach lodówkę otworzyc! A ja proponuję idź Ty na dziennikarstwo babo durnowata, albo się robotą zajmij! Kurke blaszka, nie ma chyba żadnego wątku, tematy, artykułu pod którym nie ma Marysieńki i jej madrości. No ja rozumiem wolność słowa, ale ile można??? Wkurzasz do granic możliwości wszystkich użytkowników!!!
[/quote]
O kurna, wszyscy sa mopsem, a mops jest wszystkimi.A moja propozycja dla ciebie i tych wszystkich. Przeciez nie musicie tego czytac, albo przeniescie sie na strony innych miast. Tam sie nie udzielam. A szczerze jakbym nie musiała czytać głupot innych, to bym nie musiała swoimi mądrosciami ich raczyc.
[quote name='mops' timestamp='1330604876' post='604260']
A co do Marysieńki to szlag wszystkich na nią trafia. Czy potrzeba, czy nie trzeba, zawsze swoje trzy grosze dorzuci. Na LKRze dostała bana to tutaj sie udziela. Normalnie ja redaktorzyna Bilard (sic!) Wszędzie Marysieńka, strach lodówkę otworzyc! A ja proponuję idź Ty na dziennikarstwo babo durnowata, albo się robotą zajmij! Kurke blaszka, nie ma chyba żadnego wątku, tematy, artykułu pod którym nie ma Marysieńki i jej madrości. No ja rozumiem ... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 1 marca 2012 o 13:32
0
Ależ czy to nie polityka, układy, wzajemne zaleznosci czynią z naszej temidy takie uosobienie chwiejnej sprawiedliwości?
Avatar
mops / 1 marca 2012 o 13:27
0
A co do Marysieńki to szlag wszystkich na nią trafia. Czy potrzeba, czy nie trzeba, zawsze swoje trzy grosze dorzuci. Na LKRze dostała bana to tutaj sie udziela. Normalnie ja redaktorzyna Bilard (sic!) Wszędzie Marysieńka, strach lodówkę otworzyc! A ja proponuję idź Ty na dziennikarstwo babo durnowata, albo się robotą zajmij! Kurke blaszka, nie ma chyba żadnego wątku, tematy, artykułu pod którym nie ma Marysieńki i jej madrości. No ja rozumiem wolność słowa, ale ile można??? Wkurzasz do granic możliwości wszystkich użytkowników!!!
Avatar
Mat / 7 marca 2012 o 00:04
0
[quote name='~ja' timestamp='1330584394' post='604119']
Buahahahha!!! Od kiedy to sąd pyta sie jakiej kary sie chce ?? śmiech na sali zaraz sie okaże że jest niewinny ze nie brał w łape ! do pierdla go ! szarego człowieka pewnie juz by wsadziłi ale CZubka nie no po co niewinny !Złodziej
[/quote]
Jesteś takim prymitywem, że szkoda czytać. Nadawał byś się na esesmana w obozie. Jesteś jakimś sędzią, że napisałeś ZŁODZIEJ. Od tego jest sąd. Chyba że coś ci ukradł. Na targu to usłyszałeś, czy gdzie. Pisz na temat, a nie oskarżaj i nie wydawaj wyroku. Masz internet, to poczytaj trochę prawa i dopiero pisz posty. Nie sięgasz temu człowiekowi do pięt, a obrażasz i wyzywasz. Nie pamiętasz półgłówku jak miał na nazwisko??. Bo CZubek to chyba ty jesteś. Inteligent szpagatowy.
[quote name='~ja' timestamp='1330584394' post='604119']
Buahahahha!!! Od kiedy to sąd pyta sie jakiej kary sie chce ?? śmiech na sali zaraz sie okaże że jest niewinny ze nie brał w łape ! do pierdla go ! szarego człowieka pewnie juz by wsadziłi ale CZubka nie no po co niewinny !Złodziej
[/quote]
Jesteś takim prymitywem, że szkoda czytać. Nadawał byś się na esesmana w obozie. Jesteś jakimś sędzią, że napisałeś ZŁODZIEJ. Od tego jest sąd. Chyba że coś ci ukradł. Na targu to usły... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 5 marca 2012 o 14:19
0
[quote name='Agent Bolek' timestamp='1330681236' post='604653']
Marysieńka po raz kolejny udowadnia, że ta jej cała hucpa, na nowe władze i głoszona wszem niechęć do Włodarczyka, to tylko żal po poprzedniku. Taki był fajny Piotruś, a tu go jakiś Włodarczyk wygryzł. Wybiela go dość umiejętnie, bo "może niewinny". Kobieto siedzisz, przy tym monitorze od rana do nocy i oczywiście nie chcesz zauważyć, bo że wiesz to jestem pewien, że prokuratura ma mocne dowody. Wielu się przyznało, że płacili odsyp byłemu, ale co tam on był dla Marysi taki kochany. Nigdy tak się nie interesowałaś władzą i problemami tego miasta za czasów byłego, a było czym. Dopiero jak się okazało, że nowy ma szansę to jazda! Oderwało ryja komuś z rodziny od korytka co? Żal dupę ściska co?
Takiej fałszywej osoby próżno szukać.
[/quote]
Na miłość do poprzednika, czy tez oderwanie od koryta, w pierwszej turze wyborów nie głosowałabym na Janczarka, wybierając najmniejsze zło dla miasta.Dopiero w drugiej turze oddałam głos na Czubinskiego, ale tylko dlatego, że do jego głownego konkurenta miałam jeszcze mniej zaufania niż do tego, od którego wiedziałam czego można juz oczekiwac. A na żal za Czubinskim patrzę z perspektywy tego co sie dzieje w miescie.I w swojej ocenie staram sie byc obiektywna.Obecnie dla mnie Czubinski jest takim punktem odniesienia, z którym mogę porównać obecną władzę, która dzisiaj robi prawie wszystko to samo, co nie tylko mnie sie nie podobało, ale co tak zawzięcie krytykowała u swojego poprzednika i jeszcze przed wyborami wszem i wobec obiecywała, że sama tego robic nie będzie.I dlatego w obecnym czasie oceny poprzedniego włodarza dokonuję na tle obecnego, w swoim postępowaniu dorównującemu poprzednikowi. I to na tle jej dokonan , dzisiaj te Czubinskiego przestają byc takie rażące. Sytuację jaką obecnie mamy w miescie, jak dla mnie jest farsą, w której oszust rozlicza oszusta, zeby tylko przez samo rolicznie pokazać, ze jest lepszym od tamtego, i na tle tych rozliczen wybielić swoje niewiele rózniące sie postepowania od tych, za które rozlicza. I w krytyce poprzedniej władzy uczestniczę od początku od kiedy jestem na forum, a wiec od kiedy rozpoczęły sie moje żmudne przesiadywania w domu tj. od wiosny 2008 roku. A wtedy to jeszcze daleko było do wyborów i nikt nie słyszał o uzdrowicielu Włodarczyku jako kandydacie opozycji na burmistrza. Jego kandydatura wyłoniła się dopiero dwa lata później.
Za poprzedniej władzy było co krytykować, całkiem jak i jest co za obecnej, ale nie jest prawdą, ze moje zainteresowanie sprawami miasta nastąpiło tak późno i że nie było krytyki tej poprzedniej władzy, gdyż w istniejących tematach na LKR można do doskonale sprawdzic i to sa mocne dowody,a nie takie oparte na samym stwierdzeniu bez pokrycia,. I to one przemawiają na moją korzysć, jednoczesnie potwierdzają, że z twojej strony jest to stawianie mi fałszywych zarzutów . I to dowody w postaci nagrań, zapisów, wiarygodnych swiadków sa mocnymi dowodami nie do podwazenia w sądzie, a nie sam fakt, że wiele osób się przyznało do płacenia odsypu poprzednikowi.A jak podejrzewam nie mają na to żadnej podkładki, tylko wszystko sie opiera na samych suchych zeznaniach. I tu o brak takich dowodów chodzi, a nie o to, że jest całkowicie niewinny. On sam przyznał sie do winy, takze głupotą z mojej strony było by twierdzenie czego innego. A samo twierdzenie, ze prokuratura nie ma mocnych dowodów, nie jest zadnym wybielaniem Czubinskiego.Ale gdyby nie jego przyznanie sie do winy i dobrowolne poddanie sie kaze, która w takich przypadkach jest łagodniejsza, byłby to długi żmudny proces.I dlatego prokuratura na to przystała, gdyż w przeciwnym wypadaku musiała by śie opierac jedynie na dowodach poszlakowych, które jedynie wskazują, że taki fakt mógł zaistniec, ale wcale nie musiał, a tak zyskała dowód bezpośredni - przyznanie sie do winy oskarzonego i to jest dla niej wazniejsze.
[quote name='Agent Bolek' timestamp='1330681236' post='604653']
Marysieńka po raz kolejny udowadnia, że ta jej cała hucpa, na nowe władze i głoszona wszem niechęć do Włodarczyka, to tylko żal po poprzedniku. Taki był fajny Piotruś, a tu go jakiś Włodarczyk wygryzł. Wybiela go dość umiejętnie, bo "może niewinny". Kobieto siedzisz, przy tym monitorze od rana do nocy i oczywiście nie chcesz zauważyć, bo że wiesz to jestem pewien, że prokuratura ma mocne dowody. Wielu się przyznało, że płacili odsyp byłemu... rozwiń
Avatar
... / 3 marca 2012 o 20:36
0
[size="7"][/size][quote name='Krys' timestamp='1330803272' post='605246']
[size="6"][/size]Bral czy nie brał, ciągle dziennik wschodni pewnie na zlecenie pisze o poprzednim Burmistrzu! a ja mam to gzieś! Ja wiem, ze mam gdzie pojsc z dzieckiem latem,ze jest zalew, basen! Jak załatwiałem cos w UM to byłem załatwiony na najwyzszym poziomie, młoda, usmiechnieta, kompetentna kadra! Pamietam jak jedna Pani w podatkach załatwiła mnie megaprofesjonalnie! A teraz, teraz to siedza stare zgredy, nie ma z kim cos konkretnie pogadac, nic sie nie robi, nie ma zadnych inwestycji, sa beznadziejne sesje, serwowane nam w telewizji,zmęczony i nieudolny burmistrz, który spedza wiecej czasu na sali sadowej i w pogotowiu! A to wszytko za Nasze pieniądze, które musimy płacic do kasy Miasta. Wiec nie piszcie juz o poprzedniku, bo co byscie nie pisali to i tak jest i bedzie lepszy od tego obecnego.
[/quote]
[size="7"][/size][quote name='Krys' timestamp='1330803272' post='605246']
[size="6"][/size]Bral czy nie brał, ciągle dziennik wschodni pewnie na zlecenie pisze o poprzednim Burmistrzu! a ja mam to gzieś! Ja wiem, ze mam gdzie pojsc z dzieckiem latem,ze jest zalew, basen! Jak załatwiałem cos w UM to byłem załatwiony na najwyzszym poziomie, młoda, usmiechnieta, kompetentna kadra! Pamietam jak jedna Pani w podatkach załatwiła mnie megaprofesjonalnie! A teraz, teraz to... rozwiń
Avatar
Krys / 3 marca 2012 o 20:34
0
[size="6"][/size]Bral czy nie brał, ciągle dziennik wschodni pewnie na zlecenie pisze o poprzednim Burmistrzu! a ja mam to gzieś! Ja wiem, ze mam gdzie pojsc z dzieckiem latem,ze jest zalew, basen! Jak załatwiałem cos w UM to byłem załatwiony na najwyzszym poziomie, młoda, usmiechnieta, kompetentna kadra! Pamietam jak jedna Pani w podatkach załatwiła mnie megaprofesjonalnie! A teraz, teraz to siedza stare zgredy, nie ma z kim cos konkretnie pogadac, nic sie nie robi, nie ma zadnych inwestycji, sa beznadziejne sesje, serwowane nam w telewizji,zmęczony i nieudolny burmistrz, który spedza wiecej czasu na sali sadowej i w pogotowiu! A to wszytko za Nasze pieniądze, które musimy płacic do kasy Miasta. Wiec nie piszcie juz o poprzedniku, bo co byscie nie pisali to i tak jest i bedzie lepszy od tego obecnego.
[size="6"][/size]Bral czy nie brał, ciągle dziennik wschodni pewnie na zlecenie pisze o poprzednim Burmistrzu! a ja mam to gzieś! Ja wiem, ze mam gdzie pojsc z dzieckiem latem,ze jest zalew, basen! Jak załatwiałem cos w UM to byłem załatwiony na najwyzszym poziomie, młoda, usmiechnieta, kompetentna kadra! Pamietam jak jedna Pani w podatkach załatwiła mnie megaprofesjonalnie! A teraz, teraz to siedza stare zgredy, nie ma z kim cos konkretnie pogadac, nic sie nie robi, nie ma zadnych inwestycji, sa beznadz... rozwiń
Avatar
Agent Bolek / 2 marca 2012 o 10:40
0
Marysieńka po raz kolejny udowadnia, że ta jej cała hucpa, na nowe władze i głoszona wszem niechęć do Włodarczyka, to tylko żal po poprzedniku. Taki był fajny Piotruś, a tu go jakiś Włodarczyk wygryzł. Wybiela go dość umiejętnie, bo "może niewinny". Kobieto siedzisz, przy tym monitorze od rana do nocy i oczywiście nie chcesz zauważyć, bo że wiesz to jestem pewien, że prokuratura ma mocne dowody. Wielu się przyznało, że płacili odsyp byłemu, ale co tam on był dla Marysi taki kochany. Nigdy tak się nie interesowałaś władzą i problemami tego miasta za czasów byłego, a było czym. Dopiero jak się okazało, że nowy ma szansę to jazda! Oderwało ryja komuś z rodziny od korytka co? Żal dupę ściska co?
Takiej fałszywej osoby próżno szukać.
Marysieńka po raz kolejny udowadnia, że ta jej cała hucpa, na nowe władze i głoszona wszem niechęć do Włodarczyka, to tylko żal po poprzedniku. Taki był fajny Piotruś, a tu go jakiś Włodarczyk wygryzł. Wybiela go dość umiejętnie, bo "może niewinny". Kobieto siedzisz, przy tym monitorze od rana do nocy i oczywiście nie chcesz zauważyć, bo że wiesz to jestem pewien, że prokuratura ma mocne dowody. Wielu się przyznało, że płacili odsyp byłemu, ale co tam on był dla Marysi taki kochany. Nigdy tak się nie interesowałaś władzą i problema... rozwiń
Avatar
Gość / 2 marca 2012 o 10:16
0
[quote name='radek' timestamp='1330605768' post='604270']
No tak , a pani Siejewicz poddała się już karze , wyrok jest prawomocny a ona dalej zasiada w radzie miasta, to skandal, ciekawe, czy bierze dietę , bo będzie póżniej musiała ją zwrócić, a jak nie to ta osoba która zatwierdziła jej dietę do wypłaty. Mąż pani Marzeny już przytulisko znalazł u Stawiarskiego, ale morale wstyd
[/quote]
Facet z wyrokiem pracuje w Urzędzie? To zgodne z prawem i kodeksem etycznym?
Avatar
radek / 1 marca 2012 o 13:42
0
No tak , a pani Siejewicz poddała się już karze , wyrok jest prawomocny a ona dalej zasiada w radzie miasta, to skandal, ciekawe, czy bierze dietę , bo będzie póżniej musiała ją zwrócić, a jak nie to ta osoba która zatwierdziła jej dietę do wypłaty. Mąż pani Marzeny już przytulisko znalazł u Stawiarskiego, ale morale wstyd
Avatar
Marysieńka / 1 marca 2012 o 13:38
0
[quote name='mops' timestamp='1330604876' post='604260']
A co do Marysieńki to szlag wszystkich na nią trafia. Czy potrzeba, czy nie trzeba, zawsze swoje trzy grosze dorzuci. Na LKRze dostała bana to tutaj sie udziela. Normalnie ja redaktorzyna Bilard (sic!) Wszędzie Marysieńka, strach lodówkę otworzyc! A ja proponuję idź Ty na dziennikarstwo babo durnowata, albo się robotą zajmij! Kurke blaszka, nie ma chyba żadnego wątku, tematy, artykułu pod którym nie ma Marysieńki i jej madrości. No ja rozumiem wolność słowa, ale ile można??? Wkurzasz do granic możliwości wszystkich użytkowników!!!
[/quote]
O kurna, wszyscy sa mopsem, a mops jest wszystkimi.A moja propozycja dla ciebie i tych wszystkich. Przeciez nie musicie tego czytac, albo przeniescie sie na strony innych miast. Tam sie nie udzielam. A szczerze jakbym nie musiała czytać głupot innych, to bym nie musiała swoimi mądrosciami ich raczyc.
[quote name='mops' timestamp='1330604876' post='604260']
A co do Marysieńki to szlag wszystkich na nią trafia. Czy potrzeba, czy nie trzeba, zawsze swoje trzy grosze dorzuci. Na LKRze dostała bana to tutaj sie udziela. Normalnie ja redaktorzyna Bilard (sic!) Wszędzie Marysieńka, strach lodówkę otworzyc! A ja proponuję idź Ty na dziennikarstwo babo durnowata, albo się robotą zajmij! Kurke blaszka, nie ma chyba żadnego wątku, tematy, artykułu pod którym nie ma Marysieńki i jej madrości. No ja rozumiem ... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 1 marca 2012 o 13:32
0
Ależ czy to nie polityka, układy, wzajemne zaleznosci czynią z naszej temidy takie uosobienie chwiejnej sprawiedliwości?
Avatar
mops / 1 marca 2012 o 13:27
0
A co do Marysieńki to szlag wszystkich na nią trafia. Czy potrzeba, czy nie trzeba, zawsze swoje trzy grosze dorzuci. Na LKRze dostała bana to tutaj sie udziela. Normalnie ja redaktorzyna Bilard (sic!) Wszędzie Marysieńka, strach lodówkę otworzyc! A ja proponuję idź Ty na dziennikarstwo babo durnowata, albo się robotą zajmij! Kurke blaszka, nie ma chyba żadnego wątku, tematy, artykułu pod którym nie ma Marysieńki i jej madrości. No ja rozumiem wolność słowa, ale ile można??? Wkurzasz do granic możliwości wszystkich użytkowników!!!
Zobacz wszystkie komentarze 26

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka
22 lipca 2018, 12:00

Turniej Neuroshimy Hex w Chatce Żaka 1 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 22 lipca o godz. 12 w Chatce Żaka (ul. Radziszewskiego 16) odbędzie się turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski 2018 w grze planszowej Neuroshima Hex. Chętni mogą zapisywać się do udziału od godz. 11.30 na miejscu.

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście

Przez pół roku jej rodzina ma wstęp do Aqua Lublin za darmo. Pani Anna miała szczęście 10 0

Milionowym klientem pochwalił się dzisiaj kompleks pływacki Aqua Lublin przy Al. Zygmuntowskich. Pani Anna, która miała to szczęście, dostała rodzinny karnet do Aqua Lublin.

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy

1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy. Zbiórka na środki transportu dla misjonarzy 0 0

W niedzielę zaczyna się Akcja św. Krzysztofa – 1 grosz za 1 kilometr szczęśliwej jazdy na środki transportu dla misjonarzy. W ubiegłym roku dzięki przekazanym pieniądzom udało się spełnić prośby polskich misjonarzy w 30 krajach świata.

Pokazy fontanny na placu Litewskim w Lublinie: Nowe widowisko "Anioły lubelskie"

Pokazy fontanny na placu Litewskim w Lublinie: Nowe widowisko "Anioły lubelskie" 2 0

Co Gdzie Kiedy. Już w piątek 20 lipca po raz pierwszy pokazane zostanie w fontannie na pl. Litewskim nowe widowisko „Anioły lubelskie”. W lipcu zobaczymy je w sumie sześć razy, bo Ratusz zmienił harmonogram pokazów.

Chwila nieuwagi i takie efekty. Dachowanie audi [zdjęcia]
galeria

Chwila nieuwagi i takie efekty. Dachowanie audi [zdjęcia] 0 1

Do zdarzenia doszło w piątek po godz. 8 w Janowicach (pow. świdnicki).

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Brązowy medal Joanny Bemowskiej z AZS UMCS
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Brązowy medal Joanny Bemowskiej z AZS UMCS 0 0

Świetny początek 94 PZLA Mistrzostw Polski w Lekkiej Atletyce dla AZS UMCS. Joanna Bemowska wywalczyła brązowy medal w chodzie sportowym na 5 km.

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację

Rzucił się z nożem na swoją matkę. Bo nie zostawili mu kotletów na kolację 40 6

Cztery lata więzienia i przymusowa terapia odwykowa. To kara dla 26-latka z okolic Puław, który ugodził nożem własną matkę. Wcześniej latami znęcał się nad rodziną.

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość
Magazyn

Do ostatniego rzutu. Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość 2 0

Rozmowa z Pawłem Fajdkiem, zawodnikiem Agrosu Zamość

O ziołach, wirusie i drogach dla Niepodległej

O ziołach, wirusie i drogach dla Niepodległej 0

Rozmowa ze Sławomirem Sosnowskim, Marszałkiem Województwa Lubelskiego.

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin?

94 PZLA Mistrzostwa Polski: Złota niedziela AZS UMCS Lublin? 2 0

Organizatorzy mistrzostw Polski zadbali o to, żeby kibice każdego dnia zawodów mieli co oglądać. Dlatego już w piątek w akcji będzie można zobaczyć Pawła Fajdka

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram]
22 lipca 2018, 17:00

Cyrk Podwórkowy w Lublinie przed Carnavalem Sztukmistrzów [harmonogram] 1 0

Co Gdzie Kiedy. Od najbliższej niedzieli po Lublinie będzie krążyć Cyrk Podwórkowy, który co rok jest oznaką zbliżającego się Carnavalu Sztukmistrzów. Artyści będą występować na terenie lubelskich dzielnic. Wszystkie występy są darmowe.

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego

Napadli na bezdomnego koło dworca w Lublinie. Nie miał pieniędzy, wtedy zrobili coś jeszcze gorszego 25 5

Bezdomny został pobity przez dwóch mężczyzn w okolicach dworca autobusowego przy al. Tysiąclecia w Lublinie.

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę

Lublin: Dwie linie autobusowe w sobotę zmienią trasę 0 0

Dodatkowy objazd wprowadzony będzie w sobotę na liniach autobusowych nr 7 oraz 50. Powodem są prace drogowe.

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć?
20 lipca 2018, 0:00

Program TV na weekend 20-22 lipca. Jakie filmu warto zobaczyć? 0 0

Stacje telewizyjne kontynuują zapoczątkowane filmowe serie. Miłośnicy fantasy będą mogli obejrzeć w ten weekend kolejne części cyklów Władca Pierścieni i Gwiezdne Wojny, z kolei fani kina superbohaterskiego zobaczą Człowieka ze stali. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora?

Szpital tonie w długach, kolejne grupy zawodowe walczą o podwyżki. Będzie nagroda dla dyrektora? 0 8

12 tys. zł nagrody rocznej może dostać dyrektor szpitala przy al. Kraśnickiej w Lublinie. Zdaniem jednego z członków rady społecznej lecznicy w obecnej napiętej sytuacji to nieetyczne, a związkowcy pytają o uczciwość.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!