Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

27 lutego 2012 r.
15:43
Edytuj ten wpis

Były burmistrz Kraśnika skazany. Ma zapłacić 6 tys. zł grzywny

Autor: Zdjęcie autora er
4 22 A A
Piotr Cz. (Jacek Świerczyński)
Piotr Cz. (Jacek Świerczyński)

6 tys. zł grzywny - na taką karę skazał dzisiaj Sąd Rejonowy w Kraśniku Piotra Cz., byłego burmistrza Kraśnika za nieprawidłowości przy prowadzeniu Zarządu Związku Międzygminnego "Strefa Usług Komunalnych” w Kraśniku.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W skład związku wchodzą kraśnickie gminy. Piotr Cz. był przewodniczącym zarządu. Kraśnicki sąd uznał go za winnego złamania ustawy o rachunkowości: w 2004 roku dopuścił do prowadzenia ksiąg rachunkowych jednostki niezgodnie z przepisami podawania w nich nierzetelnych danych.

Ponadto odpowiada za nieprzeprowadzenie inwentaryzacji majątku związku oraz za niesporządzenie sprawozdań finansowych za rok 2004. Piotr Cz. ma też zapłacić 12 tys. zł kosztów sądowych.

Sąd warunkowo umorzył postępowanie wobec Ireneusza O., Stanisława W. i Waldemara T., członków władz związku, oskarżonych o podobne nieprawidłowości.

Wyrok nie jest prawomocny.

Komentarze 22

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Marysieńka / 1 marca 2012 o 07:57
0
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1330456155' post='603623']
Buhahahahahahahahaha ...... to pisał członek jej rodziny (lub co gorsze - ona sama?)Pieprznięty, zryty łeb z Piask i bezstronność Poczytaj sobie chore i obłąkane wizje tow. Marysieńki, która chce uchodzić za wsiowego eksperta w większości tematów na forum Wymagasz obiektywizmu od osoby niepełnosprawnej intelektualnie, i pobierającej z tego tytyłu świadczenie w postaci renty ?



Jeśli małpa dostanie brzytwę, i zacznie się nią bawić, to co z tego wyniknie ?
[/quote]
E, tylko w jednym mnie widzisz? Ja to na twoim miejscu wmawiałabym wszystkim , że wszyscy sa mną, a ja wszystkimi, jak juz nie tylko ze mnie musisz robić idiotkę, ale za porządnych ćwierć inteligentów masz wszystkich pozostałych.
I dochodzę do wniosku, ze ty to musisz być zdrowo naiwny i głupi , skoro wydaje ci się, że wszyscy tak dają wiarę twoim bredniom. Ale jesli mogę ci coś poradzic, to zmien nick, na "kraśnicki bóg" , wtedy będziesz miał większą szansę , ze przed niektórymi będziesz wyrabiał na niekwestionowany autorytet, który swoim wyznawcom jest w stanie wcisnąć każda ciemnotę, jak by ona nie była, nawet tą najmniej prawdopodobobną.
I ja z małpami nie obcuję taj jak ty, to nie jest mi wiadome co by ona zrobiła, ale być może to samo, co butny, arogantny polityk z władzą, do której się dorwie.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1330456155' post='603623']
Buhahahahahahahahaha ...... to pisał członek jej rodziny (lub co gorsze - ona sama?)Pieprznięty, zryty łeb z Piask i bezstronność Poczytaj sobie chore i obłąkane wizje tow. Marysieńki, która chce uchodzić za wsiowego eksperta w większości tematów na forum Wymagasz obiektywizmu od osoby niepełnosprawnej intelektualnie, i pobierającej z tego tytyłu świadczenie w postaci renty ?



Jeś... rozwiń
Avatar
Gość / 29 lutego 2012 o 20:41
0
[quote name='obserwator' timestamp='1330448675' post='603578']
od pięciu lat nie mieszkam wkraśniku widze że podjąłem słuszną decyzje. gdzie te wszystkie imprezy za ckip przy których szleliśmy??Naprawde kraśnik potrzebuje takich oszczedności?? Wiec na co wydają obecne władze pieniądze??Chyba że zależy im na tym żeby wypedzić młodzież z tego miasta a Kraśnik zginie razem z wyginającymi moherami... Panowie Włodarczyk i Stawiarski...Oby tak dalej. a tak na marginesie jestem byłym członkiem młodzieżówki pisu w kraśniku.
[/quote]
obecne jak i poprzednie władze wydają pieniądze na 21 radnych zarabiajacych na posiedzeniach po jakieś 2000 średnio przez 12 miesiecy tj.504 tyś.rocznie + 2 burmistrzów (nieudolnych) po 10 000 zł przez 12 miesięcy to daje 240 tyś zł rocznie - tu znikają nasze podatki dlatego należy zwiekszyć opłatę za przedszkola bo radni i burmistrzowie mają za mało . na marginesie mówiąc radni oprócz zasiadania w radzie są dyrektorami w przedsiębiorstwach prezesami oraz współwłaścicielami firm gdzie zarabiają kupę kasy . tak więc zwiększajmy po-datki - datki na PO żenada
[quote name='obserwator' timestamp='1330448675' post='603578']
od pięciu lat nie mieszkam wkraśniku widze że podjąłem słuszną decyzje. gdzie te wszystkie imprezy za ckip przy których szleliśmy??Naprawde kraśnik potrzebuje takich oszczedności?? Wiec na co wydają obecne władze pieniądze??Chyba że zależy im na tym żeby wypedzić młodzież z tego miasta a Kraśnik zginie razem z wyginającymi moherami... Panowie Włodarczyk i Stawiarski...Oby tak dalej. a tak na marginesie jestem byłym członkiem młodzieżówki pisu w kraśn... rozwiń
Avatar
re / 29 lutego 2012 o 19:35
0
[quote name='Mat' timestamp='1330384533' post='603344']
Obserwuje od dłuższego czasu tematy i wypowiedzi na forum dziennika wschodniego po objęciu władzy przez nowego burmistrza. Niepokojące jest to, że widać gołym okiem ingerencje i nacisk nowych władz, jeśli chodzi np. o nagłówki tematów i ich żenującą niewyważoną treść typu –( Sąd ustali, ile siedział były burmistrz Kraśnika, albo (Były burmistrz Kraśnika skazany.). Siedział jest chyba jest chyba używane w trochę innych środowiskach i nie przystoi porządnemu dziennikarzowi. Czy też powtarzające się jedno zdjęcie pana fot. Jacka Świerczyńskiego, na którym chce na siłę pokazać, jakim to poprzedni Burmistrz jest przestępcą. Prawie jak seryjny morderca. Myślę, że słowa typu siedział i skazany lepiej docierają do ludzi, którymi łatwo manipulować i którzy nie zdają sobie sprawy jak pogrążyły nasze miasto w dniu wyborów głosując, i wybierając takie władze. Na początku myślałem, że zaszczuwanie i niszczenie człowieka, który tyle zrobił i pewnie miał plany zrobić więcej dla naszego miasta skończy się po wyborach, ale myliłem się. Brak jakichkolwiek kompetencji obłuda, chamstwo i traktowanie mieszkańców jak śmieci przez panującą władzę w mieście jest nadal usprawiedliwiana bezczelnie i niesłusznie błędami poprzednika. Chyba tak będzie do końca kadencji. Koledzy burmistrza muszą brać za coś pieniądze i nagrody z naszych pieniędzy. Mieszkańcy niech myślą ile ja tu robię dobrego w Kraśniku. Ciekawe ile tych tak obiecanych miejsc pracy powstało przez ten rok. Może przy największej i niezbędnej inwestycji posadzenia dębów. Które po zmydleniu oczu mieszkańcom po jakimś czasie zostały oczyszczone z trochę wyższych chwastów dopiero po programie w tvk. Albo przy zalewie, który do wyborów był zbiornikiem retencyjnym, ale już po wyborach jest zalewem i wiele innych. Myślę też, że kij ma dwa końce i poprzedni burmistrz po zakończeniu spraw podziękuje wszystkim sprzedajnym świnią i ludziom, którzy przyczynili się do nagonki na jego osobę tak szczerze od serca. Mam taką nadzieję. A niektórym forumowiczą proponuje nie bawić się w sędziego lub prokuratora nie znając do końca rozstrzygnięcia spraw. No i dla tych, którzy nie wiedzą, poddanie się dobrowolnie jakiejś karze nie oznacza zawsze, że ktoś jest winien. Szkoda, że na forach dzw, chyba tylko Marysieńka jest bezstronna i obiektywna w swoich postach w każdym temacie. Mam nadzieję, że za parę lat mieszkańcy zrozumieją, że może to był zły wybór. Może się mylę. Mam też nadzieję, że panujący burmistrz zmieni swoje postępowanie i będzie lepiej w Kraśniku. Czas pokaże
[/quote]
[quote name='Mat' timestamp='1330384533' post='603344']
Obserwuje od dłuższego czasu tematy i wypowiedzi na forum dziennika wschodniego po objęciu władzy przez nowego burmistrza. Niepokojące jest to, że widać gołym okiem ingerencje i nacisk nowych władz, jeśli chodzi np. o nagłówki tematów i ich żenującą niewyważoną treść typu –( Sąd ustali, ile siedział były burmistrz Kraśnika, albo (Były burmistrz Kraśnika skazany.). Siedział jest chyba jest chyba używane w trochę innych środo... rozwiń
Avatar
szysio / 28 lutego 2012 o 22:21
0
spokojnie...chodzi o to ze przywłaszczyl sobie dobrze ponad 100 tysięcy a grzywna wynosi 6 tysięcy!!! Sciema, fikcja i tyle..i tylko o to chodzi. I co ma do tego nowa władza..Co za gowno w głowach Kraśniczan zostawił były burmistrz, ze godzą się na to, zeby robić im wałki byle tylko mogli sie nachlać za CKiP i chodzić po kostce. Jezu.....
Avatar
antymarysieńka / 28 lutego 2012 o 20:09
0
[quote name='Mat' timestamp='1330384533' post='603344']
chyba tylko Marysieńka jest bezstronna i obiektywna w swoich postach w każdym temacie. [/quote]

Buhahahahahahahahaha ...... to pisał członek jej rodziny (lub co gorsze - ona sama?)Pieprznięty, zryty łeb z Piask i bezstronność Poczytaj sobie chore i obłąkane wizje tow. Marysieńki, która chce uchodzić za wsiowego eksperta w większości tematów na forum Wymagasz obiektywizmu od osoby niepełnosprawnej intelektualnie, i pobierającej z tego tytyłu świadczenie w postaci renty ?

No i...? Czy jedno drugie wyklucza? czy jedno drugiemu przeszkadza, jeśli Marysienka swojej krytyki nie prowadzi zaleznie od osoby sprawującej funkcję, ale od działań jakie podejmuje pełniąc tę funkcję?


Jeśli małpa dostanie brzytwę, i zacznie się nią bawić, to co z tego wyniknie ?
rozwiń
Avatar
obserwator / 28 lutego 2012 o 18:04
0
od pięciu lat nie mieszkam wkraśniku widze że podjąłem słuszną decyzje. gdzie te wszystkie imprezy za ckip przy których szleliśmy??Naprawde kraśnik potrzebuje takich oszczedności?? Wiec na co wydają obecne władze pieniądze??Chyba że zależy im na tym żeby wypedzić młodzież z tego miasta a Kraśnik zginie razem z wyginającymi moherami... Panowie Włodarczyk i Stawiarski...Oby tak dalej. a tak na marginesie jestem byłym członkiem młodzieżówki pisu w kraśniku.
Avatar
Marysieńka / 28 lutego 2012 o 15:38
0
[quote name='xyz' timestamp='1330422322' post='603462']
Marysieńka najpierw krytykowała Czu a teraz Włodarczyka.
[/quote]
No i...? Czy jedno drugie wyklucza? czy jedno drugiemu przeszkadza, jeśli Marysienka swojej krytyki nie prowadzi zaleznie od osoby sprawującej funkcję, ale od działań jakie podejmuje pełniąc tę funkcję?

[quote name='xyz' timestamp='1330422403' post='603464']
Ooo tak dzialo się i to baaaaardzo dużo choć raczej niena chwałę naszego miasta.
[/quote]
Teraz mniej się dzieje i tez nie chwałę naszego miasta.
[quote name='xyz' timestamp='1330422322' post='603462']
Marysieńka najpierw krytykowała Czu a teraz Włodarczyka.
[/quote]
No i...? Czy jedno drugie wyklucza? czy jedno drugiemu przeszkadza, jeśli Marysienka swojej krytyki nie prowadzi zaleznie od osoby sprawującej funkcję, ale od działań jakie podejmuje pełniąc tę funkcję?

[quote name='xyz' timestamp='1330422403' post='603464']
Ooo tak dzialo się i to baaaaardzo dużo choć raczej niena chwałę naszego miasta.<... rozwiń
Avatar
xyz / 28 lutego 2012 o 10:46
0
[quote name='Szpilka' timestamp='1330415229' post='603428']
Kary za przekety pownien ponieść ale dla Kraśnika zrobił sporo i przynajmniej "coś się działo". A teraz to zgroza i ubóstwo Kraśnik miał być "uleczony" a jest zatruwany przez ciągłe podwyżki i oszczędzanie na tym co nie trzeba a biednym ludziom coraz ciężej. Miało być więcej miejsc pracy a jest WIĘCEJ BEZROBOTNYCH...
[/quote]

Ooo tak dzialo się i to baaaaardzo dużo choć raczej niena chwałę naszego miasta.
Avatar
xyz / 28 lutego 2012 o 10:45
0
[quote name='Mat' timestamp='1330384533' post='603344']
Obserwuje od dłuższego czasu tematy i wypowiedzi na forum dziennika wschodniego po objęciu władzy przez nowego burmistrza. Niepokojące jest to, że widać gołym okiem ingerencje i nacisk nowych władz, jeśli chodzi np. o nagłówki tematów i ich żenującą niewyważoną treść typu –( Sąd ustali, ile siedział były burmistrz Kraśnika, albo (Były burmistrz Kraśnika skazany.). Siedział jest chyba jest chyba używane w trochę innych środowiskach i nie przystoi porządnemu dziennikarzowi. Czy też powtarzające się jedno zdjęcie pana fot. Jacka Świerczyńskiego, na którym chce na siłę pokazać, jakim to poprzedni Burmistrz jest przestępcą. Prawie jak seryjny morderca. Myślę, że słowa typu siedział i skazany lepiej docierają do ludzi, którymi łatwo manipulować i którzy nie zdają sobie sprawy jak pogrążyły nasze miasto w dniu wyborów głosując, i wybierając takie władze. Na początku myślałem, że zaszczuwanie i niszczenie człowieka, który tyle zrobił i pewnie miał plany zrobić więcej dla naszego miasta skończy się po wyborach, ale myliłem się. Brak jakichkolwiek kompetencji obłuda, chamstwo i traktowanie mieszkańców jak śmieci przez panującą władzę w mieście jest nadal usprawiedliwiana bezczelnie i niesłusznie błędami poprzednika. Chyba tak będzie do końca kadencji. Koledzy burmistrza muszą brać za coś pieniądze i nagrody z naszych pieniędzy. Mieszkańcy niech myślą ile ja tu robię dobrego w Kraśniku. Ciekawe ile tych tak obiecanych miejsc pracy powstało przez ten rok. Może przy największej i niezbędnej inwestycji posadzenia dębów. Które po zmydleniu oczu mieszkańcom po jakimś czasie zostały oczyszczone z trochę wyższych chwastów dopiero po programie w tvk. Albo przy zalewie, który do wyborów był zbiornikiem retencyjnym, ale już po wyborach jest zalewem i wiele innych. Myślę też, że kij ma dwa końce i poprzedni burmistrz po zakończeniu spraw podziękuje wszystkim sprzedajnym świnią i ludziom, którzy przyczynili się do nagonki na jego osobę tak szczerze od serca. Mam taką nadzieję. A niektórym forumowiczą proponuje nie bawić się w sędziego lub prokuratora nie znając do końca rozstrzygnięcia spraw. No i dla tych, którzy nie wiedzą, poddanie się dobrowolnie jakiejś karze nie oznacza zawsze, że ktoś jest winien. Szkoda, że na forach dzw, chyba tylko Marysieńka jest bezstronna i obiektywna w swoich postach w każdym temacie. Mam nadzieję, że za parę lat mieszkańcy zrozumieją, że może to był zły wybór. Może się mylę. Mam też nadzieję, że panujący burmistrz zmieni swoje postępowanie i będzie lepiej w Kraśniku. Czas pokaże
[/quote]


Może napiszesz ile to miejsc pracy powstało za poprzednika Włodarczyka.
A Czubińskiego wrąbali w kłopoty jego koledzy najbliżsi i panienki.
Marysieńka najpierw krytykowała Czu a teraz Włodarczyka.
[quote name='Mat' timestamp='1330384533' post='603344']
Obserwuje od dłuższego czasu tematy i wypowiedzi na forum dziennika wschodniego po objęciu władzy przez nowego burmistrza. Niepokojące jest to, że widać gołym okiem ingerencje i nacisk nowych władz, jeśli chodzi np. o nagłówki tematów i ich żenującą niewyważoną treść typu –( Sąd ustali, ile siedział były burmistrz Kraśnika, albo (Były burmistrz Kraśnika skazany.). Siedział jest chyba jest chyba używane w trochę innych środo... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 28 lutego 2012 o 08:47
0
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1330406717' post='603356']
Gdyby głupota wąsy miała, to ty byłabyś obrośnięta/ zarośnięta od nosa po pazury u nóg, chory psychicznie człowieku !
[/quote]
A tak nie ma, bo jej nie potrzebne. Wystarcza jej, że nauczyła sie mówic i przemawia przez takich jak ty.
Avatar
Marysieńka / 1 marca 2012 o 07:57
0
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1330456155' post='603623']
Buhahahahahahahahaha ...... to pisał członek jej rodziny (lub co gorsze - ona sama?)Pieprznięty, zryty łeb z Piask i bezstronność Poczytaj sobie chore i obłąkane wizje tow. Marysieńki, która chce uchodzić za wsiowego eksperta w większości tematów na forum Wymagasz obiektywizmu od osoby niepełnosprawnej intelektualnie, i pobierającej z tego tytyłu świadczenie w postaci renty ?



Jeśli małpa dostanie brzytwę, i zacznie się nią bawić, to co z tego wyniknie ?
[/quote]
E, tylko w jednym mnie widzisz? Ja to na twoim miejscu wmawiałabym wszystkim , że wszyscy sa mną, a ja wszystkimi, jak juz nie tylko ze mnie musisz robić idiotkę, ale za porządnych ćwierć inteligentów masz wszystkich pozostałych.
I dochodzę do wniosku, ze ty to musisz być zdrowo naiwny i głupi , skoro wydaje ci się, że wszyscy tak dają wiarę twoim bredniom. Ale jesli mogę ci coś poradzic, to zmien nick, na "kraśnicki bóg" , wtedy będziesz miał większą szansę , ze przed niektórymi będziesz wyrabiał na niekwestionowany autorytet, który swoim wyznawcom jest w stanie wcisnąć każda ciemnotę, jak by ona nie była, nawet tą najmniej prawdopodobobną.
I ja z małpami nie obcuję taj jak ty, to nie jest mi wiadome co by ona zrobiła, ale być może to samo, co butny, arogantny polityk z władzą, do której się dorwie.
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1330456155' post='603623']
Buhahahahahahahahaha ...... to pisał członek jej rodziny (lub co gorsze - ona sama?)Pieprznięty, zryty łeb z Piask i bezstronność Poczytaj sobie chore i obłąkane wizje tow. Marysieńki, która chce uchodzić za wsiowego eksperta w większości tematów na forum Wymagasz obiektywizmu od osoby niepełnosprawnej intelektualnie, i pobierającej z tego tytyłu świadczenie w postaci renty ?



Jeś... rozwiń
Avatar
Gość / 29 lutego 2012 o 20:41
0
[quote name='obserwator' timestamp='1330448675' post='603578']
od pięciu lat nie mieszkam wkraśniku widze że podjąłem słuszną decyzje. gdzie te wszystkie imprezy za ckip przy których szleliśmy??Naprawde kraśnik potrzebuje takich oszczedności?? Wiec na co wydają obecne władze pieniądze??Chyba że zależy im na tym żeby wypedzić młodzież z tego miasta a Kraśnik zginie razem z wyginającymi moherami... Panowie Włodarczyk i Stawiarski...Oby tak dalej. a tak na marginesie jestem byłym członkiem młodzieżówki pisu w kraśniku.
[/quote]
obecne jak i poprzednie władze wydają pieniądze na 21 radnych zarabiajacych na posiedzeniach po jakieś 2000 średnio przez 12 miesiecy tj.504 tyś.rocznie + 2 burmistrzów (nieudolnych) po 10 000 zł przez 12 miesięcy to daje 240 tyś zł rocznie - tu znikają nasze podatki dlatego należy zwiekszyć opłatę za przedszkola bo radni i burmistrzowie mają za mało . na marginesie mówiąc radni oprócz zasiadania w radzie są dyrektorami w przedsiębiorstwach prezesami oraz współwłaścicielami firm gdzie zarabiają kupę kasy . tak więc zwiększajmy po-datki - datki na PO żenada
[quote name='obserwator' timestamp='1330448675' post='603578']
od pięciu lat nie mieszkam wkraśniku widze że podjąłem słuszną decyzje. gdzie te wszystkie imprezy za ckip przy których szleliśmy??Naprawde kraśnik potrzebuje takich oszczedności?? Wiec na co wydają obecne władze pieniądze??Chyba że zależy im na tym żeby wypedzić młodzież z tego miasta a Kraśnik zginie razem z wyginającymi moherami... Panowie Włodarczyk i Stawiarski...Oby tak dalej. a tak na marginesie jestem byłym członkiem młodzieżówki pisu w kraśn... rozwiń
Avatar
re / 29 lutego 2012 o 19:35
0
[quote name='Mat' timestamp='1330384533' post='603344']
Obserwuje od dłuższego czasu tematy i wypowiedzi na forum dziennika wschodniego po objęciu władzy przez nowego burmistrza. Niepokojące jest to, że widać gołym okiem ingerencje i nacisk nowych władz, jeśli chodzi np. o nagłówki tematów i ich żenującą niewyważoną treść typu –( Sąd ustali, ile siedział były burmistrz Kraśnika, albo (Były burmistrz Kraśnika skazany.). Siedział jest chyba jest chyba używane w trochę innych środowiskach i nie przystoi porządnemu dziennikarzowi. Czy też powtarzające się jedno zdjęcie pana fot. Jacka Świerczyńskiego, na którym chce na siłę pokazać, jakim to poprzedni Burmistrz jest przestępcą. Prawie jak seryjny morderca. Myślę, że słowa typu siedział i skazany lepiej docierają do ludzi, którymi łatwo manipulować i którzy nie zdają sobie sprawy jak pogrążyły nasze miasto w dniu wyborów głosując, i wybierając takie władze. Na początku myślałem, że zaszczuwanie i niszczenie człowieka, który tyle zrobił i pewnie miał plany zrobić więcej dla naszego miasta skończy się po wyborach, ale myliłem się. Brak jakichkolwiek kompetencji obłuda, chamstwo i traktowanie mieszkańców jak śmieci przez panującą władzę w mieście jest nadal usprawiedliwiana bezczelnie i niesłusznie błędami poprzednika. Chyba tak będzie do końca kadencji. Koledzy burmistrza muszą brać za coś pieniądze i nagrody z naszych pieniędzy. Mieszkańcy niech myślą ile ja tu robię dobrego w Kraśniku. Ciekawe ile tych tak obiecanych miejsc pracy powstało przez ten rok. Może przy największej i niezbędnej inwestycji posadzenia dębów. Które po zmydleniu oczu mieszkańcom po jakimś czasie zostały oczyszczone z trochę wyższych chwastów dopiero po programie w tvk. Albo przy zalewie, który do wyborów był zbiornikiem retencyjnym, ale już po wyborach jest zalewem i wiele innych. Myślę też, że kij ma dwa końce i poprzedni burmistrz po zakończeniu spraw podziękuje wszystkim sprzedajnym świnią i ludziom, którzy przyczynili się do nagonki na jego osobę tak szczerze od serca. Mam taką nadzieję. A niektórym forumowiczą proponuje nie bawić się w sędziego lub prokuratora nie znając do końca rozstrzygnięcia spraw. No i dla tych, którzy nie wiedzą, poddanie się dobrowolnie jakiejś karze nie oznacza zawsze, że ktoś jest winien. Szkoda, że na forach dzw, chyba tylko Marysieńka jest bezstronna i obiektywna w swoich postach w każdym temacie. Mam nadzieję, że za parę lat mieszkańcy zrozumieją, że może to był zły wybór. Może się mylę. Mam też nadzieję, że panujący burmistrz zmieni swoje postępowanie i będzie lepiej w Kraśniku. Czas pokaże
[/quote]
[quote name='Mat' timestamp='1330384533' post='603344']
Obserwuje od dłuższego czasu tematy i wypowiedzi na forum dziennika wschodniego po objęciu władzy przez nowego burmistrza. Niepokojące jest to, że widać gołym okiem ingerencje i nacisk nowych władz, jeśli chodzi np. o nagłówki tematów i ich żenującą niewyważoną treść typu –( Sąd ustali, ile siedział były burmistrz Kraśnika, albo (Były burmistrz Kraśnika skazany.). Siedział jest chyba jest chyba używane w trochę innych środo... rozwiń
Avatar
szysio / 28 lutego 2012 o 22:21
0
spokojnie...chodzi o to ze przywłaszczyl sobie dobrze ponad 100 tysięcy a grzywna wynosi 6 tysięcy!!! Sciema, fikcja i tyle..i tylko o to chodzi. I co ma do tego nowa władza..Co za gowno w głowach Kraśniczan zostawił były burmistrz, ze godzą się na to, zeby robić im wałki byle tylko mogli sie nachlać za CKiP i chodzić po kostce. Jezu.....
Avatar
antymarysieńka / 28 lutego 2012 o 20:09
0
[quote name='Mat' timestamp='1330384533' post='603344']
chyba tylko Marysieńka jest bezstronna i obiektywna w swoich postach w każdym temacie. [/quote]

Buhahahahahahahahaha ...... to pisał członek jej rodziny (lub co gorsze - ona sama?)Pieprznięty, zryty łeb z Piask i bezstronność Poczytaj sobie chore i obłąkane wizje tow. Marysieńki, która chce uchodzić za wsiowego eksperta w większości tematów na forum Wymagasz obiektywizmu od osoby niepełnosprawnej intelektualnie, i pobierającej z tego tytyłu świadczenie w postaci renty ?

No i...? Czy jedno drugie wyklucza? czy jedno drugiemu przeszkadza, jeśli Marysienka swojej krytyki nie prowadzi zaleznie od osoby sprawującej funkcję, ale od działań jakie podejmuje pełniąc tę funkcję?


Jeśli małpa dostanie brzytwę, i zacznie się nią bawić, to co z tego wyniknie ?
rozwiń
Avatar
obserwator / 28 lutego 2012 o 18:04
0
od pięciu lat nie mieszkam wkraśniku widze że podjąłem słuszną decyzje. gdzie te wszystkie imprezy za ckip przy których szleliśmy??Naprawde kraśnik potrzebuje takich oszczedności?? Wiec na co wydają obecne władze pieniądze??Chyba że zależy im na tym żeby wypedzić młodzież z tego miasta a Kraśnik zginie razem z wyginającymi moherami... Panowie Włodarczyk i Stawiarski...Oby tak dalej. a tak na marginesie jestem byłym członkiem młodzieżówki pisu w kraśniku.
Avatar
Marysieńka / 28 lutego 2012 o 15:38
0
[quote name='xyz' timestamp='1330422322' post='603462']
Marysieńka najpierw krytykowała Czu a teraz Włodarczyka.
[/quote]
No i...? Czy jedno drugie wyklucza? czy jedno drugiemu przeszkadza, jeśli Marysienka swojej krytyki nie prowadzi zaleznie od osoby sprawującej funkcję, ale od działań jakie podejmuje pełniąc tę funkcję?

[quote name='xyz' timestamp='1330422403' post='603464']
Ooo tak dzialo się i to baaaaardzo dużo choć raczej niena chwałę naszego miasta.
[/quote]
Teraz mniej się dzieje i tez nie chwałę naszego miasta.
[quote name='xyz' timestamp='1330422322' post='603462']
Marysieńka najpierw krytykowała Czu a teraz Włodarczyka.
[/quote]
No i...? Czy jedno drugie wyklucza? czy jedno drugiemu przeszkadza, jeśli Marysienka swojej krytyki nie prowadzi zaleznie od osoby sprawującej funkcję, ale od działań jakie podejmuje pełniąc tę funkcję?

[quote name='xyz' timestamp='1330422403' post='603464']
Ooo tak dzialo się i to baaaaardzo dużo choć raczej niena chwałę naszego miasta.<... rozwiń
Avatar
xyz / 28 lutego 2012 o 10:46
0
[quote name='Szpilka' timestamp='1330415229' post='603428']
Kary za przekety pownien ponieść ale dla Kraśnika zrobił sporo i przynajmniej "coś się działo". A teraz to zgroza i ubóstwo Kraśnik miał być "uleczony" a jest zatruwany przez ciągłe podwyżki i oszczędzanie na tym co nie trzeba a biednym ludziom coraz ciężej. Miało być więcej miejsc pracy a jest WIĘCEJ BEZROBOTNYCH...
[/quote]

Ooo tak dzialo się i to baaaaardzo dużo choć raczej niena chwałę naszego miasta.
Avatar
xyz / 28 lutego 2012 o 10:45
0
[quote name='Mat' timestamp='1330384533' post='603344']
Obserwuje od dłuższego czasu tematy i wypowiedzi na forum dziennika wschodniego po objęciu władzy przez nowego burmistrza. Niepokojące jest to, że widać gołym okiem ingerencje i nacisk nowych władz, jeśli chodzi np. o nagłówki tematów i ich żenującą niewyważoną treść typu –( Sąd ustali, ile siedział były burmistrz Kraśnika, albo (Były burmistrz Kraśnika skazany.). Siedział jest chyba jest chyba używane w trochę innych środowiskach i nie przystoi porządnemu dziennikarzowi. Czy też powtarzające się jedno zdjęcie pana fot. Jacka Świerczyńskiego, na którym chce na siłę pokazać, jakim to poprzedni Burmistrz jest przestępcą. Prawie jak seryjny morderca. Myślę, że słowa typu siedział i skazany lepiej docierają do ludzi, którymi łatwo manipulować i którzy nie zdają sobie sprawy jak pogrążyły nasze miasto w dniu wyborów głosując, i wybierając takie władze. Na początku myślałem, że zaszczuwanie i niszczenie człowieka, który tyle zrobił i pewnie miał plany zrobić więcej dla naszego miasta skończy się po wyborach, ale myliłem się. Brak jakichkolwiek kompetencji obłuda, chamstwo i traktowanie mieszkańców jak śmieci przez panującą władzę w mieście jest nadal usprawiedliwiana bezczelnie i niesłusznie błędami poprzednika. Chyba tak będzie do końca kadencji. Koledzy burmistrza muszą brać za coś pieniądze i nagrody z naszych pieniędzy. Mieszkańcy niech myślą ile ja tu robię dobrego w Kraśniku. Ciekawe ile tych tak obiecanych miejsc pracy powstało przez ten rok. Może przy największej i niezbędnej inwestycji posadzenia dębów. Które po zmydleniu oczu mieszkańcom po jakimś czasie zostały oczyszczone z trochę wyższych chwastów dopiero po programie w tvk. Albo przy zalewie, który do wyborów był zbiornikiem retencyjnym, ale już po wyborach jest zalewem i wiele innych. Myślę też, że kij ma dwa końce i poprzedni burmistrz po zakończeniu spraw podziękuje wszystkim sprzedajnym świnią i ludziom, którzy przyczynili się do nagonki na jego osobę tak szczerze od serca. Mam taką nadzieję. A niektórym forumowiczą proponuje nie bawić się w sędziego lub prokuratora nie znając do końca rozstrzygnięcia spraw. No i dla tych, którzy nie wiedzą, poddanie się dobrowolnie jakiejś karze nie oznacza zawsze, że ktoś jest winien. Szkoda, że na forach dzw, chyba tylko Marysieńka jest bezstronna i obiektywna w swoich postach w każdym temacie. Mam nadzieję, że za parę lat mieszkańcy zrozumieją, że może to był zły wybór. Może się mylę. Mam też nadzieję, że panujący burmistrz zmieni swoje postępowanie i będzie lepiej w Kraśniku. Czas pokaże
[/quote]


Może napiszesz ile to miejsc pracy powstało za poprzednika Włodarczyka.
A Czubińskiego wrąbali w kłopoty jego koledzy najbliżsi i panienki.
Marysieńka najpierw krytykowała Czu a teraz Włodarczyka.
[quote name='Mat' timestamp='1330384533' post='603344']
Obserwuje od dłuższego czasu tematy i wypowiedzi na forum dziennika wschodniego po objęciu władzy przez nowego burmistrza. Niepokojące jest to, że widać gołym okiem ingerencje i nacisk nowych władz, jeśli chodzi np. o nagłówki tematów i ich żenującą niewyważoną treść typu –( Sąd ustali, ile siedział były burmistrz Kraśnika, albo (Były burmistrz Kraśnika skazany.). Siedział jest chyba jest chyba używane w trochę innych środo... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 28 lutego 2012 o 08:47
0
[quote name='antymarysieńka' timestamp='1330406717' post='603356']
Gdyby głupota wąsy miała, to ty byłabyś obrośnięta/ zarośnięta od nosa po pazury u nóg, chory psychicznie człowieku !
[/quote]
A tak nie ma, bo jej nie potrzebne. Wystarcza jej, że nauczyła sie mówic i przemawia przez takich jak ty.
Zobacz wszystkie komentarze 22

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia]
galeria

Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina w Centrum Historii Sportu [zdjęcia] 0 0

Wernisaż wystawy "Lekkoatletyczni Mistrzowie Lublina" odbył się w środę w Centrum Historii Sportu w Lublinie.

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia]
galeria

Lubelskie wojsko sprzedaje stary sprzęt. Co można kupić? [zdjęcia] 10 4

Tarpany, ciężarówki star z chłodniami i inne wojskowe skarby czekają na chętnych w ostatnim w te wakacje przetargu Agencji Mienia Wojskowego, która zarabia w ten sposób na modernizację polskiej armii.

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi

Pan Janusz jedzie dla Bianki. Spotyka życzliwych ludzi 0 1

Janusz Kobyłka jedzie dookoła Polski dla chorej Bianki. W trasę wyruszył z Lubartowa 30 czerwca. Wczoraj był już Lubuskiem. Do domu wróci w połowie sierpnia

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"?
galeria
film

Historyczne odkrycie przed Bramą Krakowską w Lublinie. Jak będzie wyglądać "okno czasu"? 15 9

Przed Bramą Krakowską zaczęły się prace przy zabezpieczaniu studni odkrytej podczas wymiany nawierzchni pl. Łokietka. Betonowy krąg ma wzmocnić konstrukcję i umożliwić późniejsze zamontowanie „okna czasu”, przez które zajrzymy w 22-metrową otchłań. Już w czwartek możemy poznać szczegóły tej nowej atrakcji.

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony

"Zdrowych świń nie powinno się wybijać". Wyrok na zwierzęta odroczony 6 7

Po wtorkowej blokadzie rolników, inspekcja weterynaryjna wstrzymała akcję wybijania świń w miejscowości Dawidy (gm. Jabłoń).

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018

Są już bilety na Festiwal Filmu i Sztuki Dwa Brzegi 2018 1 0

Co Gdzie Kiedy. Można już kupić bilety na wydarzenia 12. Festiwalu Filmu i Sztuki Dwa Brzegi, który zaczyna się 28 lipca.

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem

Po kontroli w Lubelskiem: Margaryna zamiast masła, a żółty ser wcale nie był serem 28 13

Z białego sera ciekła granatowa serwatka, obiecywane przez jadłospis masło leżało w magazynie, a na talerzach lądowała margaryna, zaś żółty ser wcale nie był serem. Na takie ciekawostki natknęli się kontrolerzy w firmach dostarczających posiłki m.in. do szkół, przedszkoli, żłobków oraz szpitala.

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1

Wisła Puławy pokonała w sparingu Chełmiankę 2:1 7 0

Wisła Puławy wygrała w środę z Chełmianką 2:1. W sobotę podopieczni Jacka Magnuszewskiego zagrają w Kozienicach z tamtejszą Energią. Mecz rozpocznie się o godz. 11

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku

Właściciel Stokrotek wygrywa z fiskusem. Emperia nie musi płacić 200 mln zł podatku 19 4

Emperia, czyli właściciel ogólnopolskiej sieci supermarketów Stokrotka, nie musi płacić około 200 milionów złotych podatku – uznał we wtorek Wojewódzki Sądu Administracyjny w Warszawie i uchylił decyzję Dyrektora Izby Administracji Skarbowej.

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki?

Avia zremisowała w sparingu z KSZO. Powrót Mateusza Jarzynki? 3 0

Piłkarze ze Świdnika mają za sobą mecz kontrolny z kolejnym mocnym rywalem. W sobotę przegrali z Radomiakiem 0:2, a w środę zremisowali bezbramkowo z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej
9 września 2018, 19:00

Urszula Dudziak w Filharmonii Lubelskiej 3 0

Co Gdzie Kiedy. 9 września o godz. 19 w Filharmonii Lubelskiej (ul. Curie-Skłodowskiej 5) wystąpi legenda polskiej sceny muzycznej - Urszula Dudziak. Artystka wystąpi z koncertem pt. Wyśpiewam wam więcej.

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia]
galeria

Została Miss Lubelszczyzny Nastolatek. Pracowała już w Mediolanie i Paryżu [zdjęcia] 13 3

Karolina Wojtiuk, która została pierwszą wicemiss Lubelszczyzny 2018, będzie reprezentować nasze województwo podczas gali finałowej Miss Polski 2018. Impreza odbędzie się w grudniu w Krynicy Zdroju.

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny 0 1

Przy ośrodku dla cudzoziemców w Białej Podlaskiej powstanie punkt przedszkolny. Władze miasta udzieliły już pozwolenia na budowę.

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy

Zaginęła 65-latka z Kocka. Może potrzebować pilnej pomocy 19 0

3 lipca w Kocku (pow. lubartowski) zaginęła Maria Krystyna Nowicka.

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać

Wyprzedzał ciągnik z dwoma przyczepami. Wtedy traktorzysta zaczął skręcać 16 2

We wtorek wieczorem w miejscowości Podhorce (pow. tomaszowski) ciągnik rolniczy zderzył się z motorowerem.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!