Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

15 października 2014 r.
9:45
Edytuj ten wpis

Kraśnik: Jarosław Czerw chce być burmistrzem. Kto do Rady Miasta?

Autor: Zdjęcie autora (aa)
8 38 A A

Obecni radni, byli sportowcy i lokalni dziennikarze będą walczyć o mandaty w Radzie Miasta w Kraśniku. Wystartują z Komitetu Wyborczego Wyborców Jarosława Czerwa.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jarosław Czerw (PO), wicestarosta kraśnicki, który startuje w wyborach o fotel burmistrza Kraśnika, wczoraj przedstawił swoich kandydatów na miejskich radnych. Konferencję prasową wicestarosta zwołał na terenie kraśnickiej strefy ekonomicznej.

- To miejsce miało być symbolem rozwoju gospodarczego Kraśnika - mówi Czerw. - Zamiast tego jest synonimem zaprzepaszczonych szans, pustych obietnic, zawiedzionych nadziei. Symbolem nieudolności i bezsilności obecnej władzy.

Do Rady Miasta Kraśnik KWW Jarosława Czerwa wystawia 14 kandydatów. Są wśród nich m.in. obecni radni - Dorota Posyniak, Marzena Knyś i Krzysztof Ślusarz. Nie brakuje też przedstawicieli środowiska sportowego. Rafał Tomiło jest trenerem III ligowej drużyny kobiet w MUKS Kraśnik i kierownikiem Klubu FKS Stal Kraśnik. Z kolei Karol Rychlewski przez kilka lat był zawodnikiem Stali Kraśnik, a obecnie jest sędzią piłkarskim. Są też przedstawiciele kraśnickich mediów: Angelika Marcinkowski, dziennikarka i prezenterka Telewizji Kraśnik i Anna Sulowska, prezenterka TV Kraśnik.

- Kandydaci z mojego komitetu to ludzie, którzy swoim doświadczeniem, dorobkiem, pracą gwarantują realizację mojego programu, w szczególności programu gospodarczego. Wraz z nimi ożywię strefę ekonomiczną - zapowiada Czerw.

Kandydaci do Rady Miasta Kraśnik z KWW Jarosława Czerwa

1. Rafał Tomiło, 32 lata

Z wykształcenia nauczyciel wychowania fizycznego, absolwent Wszechnicy Świętokrzyskiej w Kielcach, trener II klasy mistrzowskiej w dyscyplinie sportu -piłka nożna. Pracownik MOSIR w Kraśniku na stanowisku animator sportu na Orliku przy PSP nr 5.Współpracuje z miejskimi przedszkolami i szkołami. W czasie wolnym trener III ligowej drużyny kobiet w MUKS Kraśnik oraz Kierownik Klubu FKS Stal Kraśnik.

2. Karol Rychlewski, 26 lat

Absolwent Wydziału Prawa KUL Jana Pawła II w Lublinie. Od najmłodszych lat związany ze sportem, zaczynał jako zawodnik MUKS Kraśnik, potem w Stali Kraśnik. Obecnie jest sędzią piłkarskim.

3. Krzysztof Jargiło, lat 45.

Bezpartyjny kandydat na radnego Rady Miasta Kraśnik.
Jest absolwentem absolwent Politechniki Lubelskiej Ukończył również studia podyplomowe na Wydziale Budownictwa i Inżynierii Środowiska Politechniki Świętokrzyskiej. Audytor energetyczny uprawniony do sporządzania Świadectw Charakterystyki Energetycznej Budynków. Posiada duże doświadczenie zawodowe nabyte podczas wieloletniej pracy w instytucjach samorządowych.
Obecnie pracuje jako dyrektor Zarządu Dróg Powiatowych w Kraśniku, a ponadto piastuje funkcje społeczną członka Zarządu Kraśnickiego Towarzystwa Edukacyjnego.

4. Dorota Posyniak, 40 lat

Ukończyła Wydział Historii na UMCS w Lublinie, podyplomowe studia Zarządzania i Administracji i studia z Doradztwa Zawodowego. Jest przewodniczącą OM NSZZ "Solidarność” POiW w Kraśniku, wicerzewodniczącą Rady Miasta Kraśnik, ekspert krajowy ds. projektów UE w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego. Radna V i VI kadencji Rady Miasta Kraśnik.

5. Angelika Magdalena Marcinkowski, 31 lat

Jest absolwentka politologii UMCS w Lublinie, ukończyła też studia podyplomowe na kierunku Zarządzanie i Marketing oraz Public Relations. Obecnie jest koordynatorem rodzinnej pieczy zastępczej w PCPR w Kraśniku, ponadto współpracuje z Telewizją Kraśnik jako prezenter i dziennikarz.

6. Marzena Kryś, 50 lat

Wykształcenie wyższe, absolwentka Wydziału Prawa i Administracji UMCS Lublin. Studia podyplomowe w zakresie zarządzania jakością, europejski menadżer jakości. Obecnie pracuje jako kierownik wydziału w powiatowym urzędzie pracy w Kraśniku, Radna rady miasta Kraśnik od 23 maja 2013 r.

7. Hubert Robert Trukan, 43 lata

Wykształcenie wyższe. Pracuję w Fabryce Łożysk Tocznych Kraśnik jako specjalista ds. kontroli wewnętrznej. Bezpartyjny, należy do NSZZ "Solidarność”. W latach 1998-2002 był radnym Rady Miasta Kraśnik. Społecznie przewodniczy Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej nr 6 i Gimnazjum nr 1 oraz w Stowarzyszeniu "Aktywna Integracja".

8. Krzysztof Ślusarz, 42 lata

Wykształcenie wyższe pedagogiczne. Studia podyplomowe: Przedsiębiorczość, BHP, Zarządzanie Oświatą. Jest wicedyrektorem w Zespole Szkół nr 3 w Kraśniku ds. III Liceum Ogólnokształcącego, nauczyciel przedmiotów informatycznych, od roku radny Rady Miasta Kraśnik.

9. Katarzyna Jarzynka, 34 lat

Z wykształcenia jest technikiem administracji. Jest kobietą przedsiębiorczą, prowadzę własną działalność gospodarczą i zajmuje się wychowaniem trójki dzieci.

10. Jarosław Dudek, 27 lat

Jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie. W 2007 roku rozpoczął pracę w Urzędzie Miasta w Kraśniku. Od 2008 roku pracuję w Starostwie Powiatowym w Kraśniku, gdzie aktualnie zajmuje się gospodarowaniem nieruchomościami. Od wielu lat aktywnie uczestniczy w życiu Kraśnika. Działał w Młodzieżowej Ochotniczej Drużynie Ratownictwa Przeciwpowodziowego. Należał do grupy osób tworzących Miejską Ochotniczą Straż Pożarną w Kraśniku. Obecnie jest członkiem Stowarzyszenia Rozwój i Bezpieczeństwo, w ramach którego podejmuję działania na rzecz edukacji dzieci, młodzieży i dorosłych w zakresie bezpieczeństwa, wspierania rozwoju kultury i promocji Kraśnika.

11. Kmieć Jadwiga, 55 lat

Od 14 lat pracownik zakładów poligraficznych AJG w Kraśniku na stanowisku referent do spraw przygotowania produkcji i zbytu. Wcześniej prowadziła własną działalność.

12. Anna Renata Sulowska, 32 lata

Wykształcenie wyższe UMCS w Lublinie. Pracownik administracyjny w Zespole Szkól Nr 1 w Kraśniku, prezenterka Tv Kraśnik.

13. Piotr Dziura, 37 lat

Wykształcenie średnie, absolwent I L.O. im. Tadeusza Kościuszki w Kraśniku. Od ponad 14 lat pracuje w branży usług telekomunikacyjnych i finansowych, obecnie jako doradca klienta w banku .

14. Agnieszka Siewierska, 32 lata

Ukończyła studia uzupełniające na UMCS w Lublinie na Wydziale Prawa i Administracji. Studia Podyplomowe z zakresu Zarządzania Zasobami Ludzkimi. Obecnie jest pracownikiem Fabryki Łożysk Tocznych w Kraśniku na stanowisku organizator do spraw marketingu.
Czytaj więcej o:

Komentarze 38

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 2 listopada 2014 o 21:30
0

Nowe?! Dobre?!

Chybaś się szaleju najadł!

Avatar
marka / 2 listopada 2014 o 20:18
0

I tu się mylisz, jest nowe, dobre więc trzeba ludziom to powiedzieć. Myślę że włodarczyk przesadził, jest wszędzie, na każdym przystanku śmieje się z nas, że stoimy i czekamy,

Avatar
Gość / 22 października 2014 o 16:46
0

Nie chcę burmistrza, który panoszy się na każdym parkingu zabierając miejsca ludziom, którzy muszą się zatrzymać, bo przewożą ludzi niepełnosprawnych, kalekich i dzieci - a nie wszyscy mają upoważnienia do korzystania z uprzywilejowanych kopert.

Nie chcę burmistrza, który zawłaszcza sobie publiczną przestrzeń!

Co się dziwisz? Kiepski towar musi się reklamować...

Avatar
Gość / 22 października 2014 o 16:34
0

Nie chcę burmistrza, który panoszy się na każdym parkingu zabierając miejsca ludziom, którzy muszą się zatrzymać, bo przewożą ludzi niepełnosprawnych, kalekich i dzieci - a nie wszyscy mają upoważnienia do korzystania z uprzywilejowanych kopert.

Nie chcę burmistrza, który zawłaszcza sobie publiczną przestrzeń!

Avatar
konsul / 22 października 2014 o 08:16
0

Przed Galerią Londyn jest mega kłamstwo: Czerw, któremu śni się, że nareszcie będzie kimś, zaznacza, że prawdziwym, a obok kłamiący Babisz, że jest liderem, choć naprawdę nim nie jest.

To chyba jakaś choroba psychiczna w PO, zważywszy na ostatnie wydarzenia...

PO-partia pachołków Moskwy,cała ta agentura soviecka w Polsce się w końcu sypie,czas już na rzeczową i taką do bólu lustrację i dekomunizację.Sovieci do domu .

Avatar
Gość / 21 października 2014 o 21:19
0

Przed Galerią Londyn jest mega kłamstwo: Czerw, któremu śni się, że nareszcie będzie kimś, zaznacza, że prawdziwym, a obok kłamiący Babisz, że jest liderem, choć naprawdę nim nie jest.

To chyba jakaś choroba psychiczna w PO, zważywszy na ostatnie wydarzenia...

Avatar
Gość / 21 października 2014 o 17:56
0

w te klocki dobra jest knysiowa.

To niech wraca z tymi klockami do piaskownicy.

Avatar
aro / 21 października 2014 o 16:53
0

Proponuję na fotel burmistrza KOBIETĘ, bardziej kompetentna i odpowiedzialna będzie jak pani premier jak chcemy zmian w Kraśniku, dosyć samców kadencji, wystarczająco narobiły szkody i krzywdy miastu i ludziom !!
SEKSMISJA wyborcza ...

w te klocki dobra jest knysiowa.

Avatar
Anka / 17 października 2014 o 13:27
0

Skoro ukończył prawo kanoniczne to jest prawnikiem kanonistą - to tak dla ścisłości, zanim zaczniesz resztę opluwać. 

Avatar
aaa / 16 października 2014 o 22:43
0

p. Tomiło- nauczyciel z wykształcenia... tylko, że on jeszcze tych studiów nie ukończył... p. Rychlewski prawnikiem nie jest-ukończył prawo, ale kanoniczne (czyżby celowo zabrakło 1 słowa???). ładnie się p. Czerw promuje ludźmi "wykształconymi"!!!

Avatar
Gość / 2 listopada 2014 o 21:30
0

Nowe?! Dobre?!

Chybaś się szaleju najadł!

Avatar
marka / 2 listopada 2014 o 20:18
0

I tu się mylisz, jest nowe, dobre więc trzeba ludziom to powiedzieć. Myślę że włodarczyk przesadził, jest wszędzie, na każdym przystanku śmieje się z nas, że stoimy i czekamy,

Avatar
Gość / 22 października 2014 o 16:46
0

Nie chcę burmistrza, który panoszy się na każdym parkingu zabierając miejsca ludziom, którzy muszą się zatrzymać, bo przewożą ludzi niepełnosprawnych, kalekich i dzieci - a nie wszyscy mają upoważnienia do korzystania z uprzywilejowanych kopert.

Nie chcę burmistrza, który zawłaszcza sobie publiczną przestrzeń!

Co się dziwisz? Kiepski towar musi się reklamować...

Avatar
Gość / 22 października 2014 o 16:34
0

Nie chcę burmistrza, który panoszy się na każdym parkingu zabierając miejsca ludziom, którzy muszą się zatrzymać, bo przewożą ludzi niepełnosprawnych, kalekich i dzieci - a nie wszyscy mają upoważnienia do korzystania z uprzywilejowanych kopert.

Nie chcę burmistrza, który zawłaszcza sobie publiczną przestrzeń!

Avatar
konsul / 22 października 2014 o 08:16
0

Przed Galerią Londyn jest mega kłamstwo: Czerw, któremu śni się, że nareszcie będzie kimś, zaznacza, że prawdziwym, a obok kłamiący Babisz, że jest liderem, choć naprawdę nim nie jest.

To chyba jakaś choroba psychiczna w PO, zważywszy na ostatnie wydarzenia...

PO-partia pachołków Moskwy,cała ta agentura soviecka w Polsce się w końcu sypie,czas już na rzeczową i taką do bólu lustrację i dekomunizację.Sovieci do domu .

Avatar
Gość / 21 października 2014 o 21:19
0

Przed Galerią Londyn jest mega kłamstwo: Czerw, któremu śni się, że nareszcie będzie kimś, zaznacza, że prawdziwym, a obok kłamiący Babisz, że jest liderem, choć naprawdę nim nie jest.

To chyba jakaś choroba psychiczna w PO, zważywszy na ostatnie wydarzenia...

Avatar
Gość / 21 października 2014 o 17:56
0

w te klocki dobra jest knysiowa.

To niech wraca z tymi klockami do piaskownicy.

Avatar
aro / 21 października 2014 o 16:53
0

Proponuję na fotel burmistrza KOBIETĘ, bardziej kompetentna i odpowiedzialna będzie jak pani premier jak chcemy zmian w Kraśniku, dosyć samców kadencji, wystarczająco narobiły szkody i krzywdy miastu i ludziom !!
SEKSMISJA wyborcza ...

w te klocki dobra jest knysiowa.

Avatar
Anka / 17 października 2014 o 13:27
0

Skoro ukończył prawo kanoniczne to jest prawnikiem kanonistą - to tak dla ścisłości, zanim zaczniesz resztę opluwać. 

Avatar
aaa / 16 października 2014 o 22:43
0

p. Tomiło- nauczyciel z wykształcenia... tylko, że on jeszcze tych studiów nie ukończył... p. Rychlewski prawnikiem nie jest-ukończył prawo, ale kanoniczne (czyżby celowo zabrakło 1 słowa???). ładnie się p. Czerw promuje ludźmi "wykształconymi"!!!

Zobacz wszystkie komentarze 38

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku 0 0

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski 4 0

W rewanżowym meczu I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów zespół z Warszawy pokonał na swoim stadionie niżej notowanego rywala z Irlandii i awansował do dalszej fazy rozgrywek

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka 3 1

Kolejna stłuczka na rondzie Wyszyńskiego w Zamościu. Od 6 czerwca obowiązuje tu ruch okrężny a kierowcy nadal mają problemy

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł 7 4

Ponad 900 tys. zł udało się odzyskać miastu od zadłużonych najemców mieszkań komunalnych, którzy zgłosili się do programu dającego im szansę na umorzenie do 70 proc. zaległości. Z takiej możliwości skorzystała prawie co siódma z uprawnionych osób. Jak dużych długów mogą się pozbyć?

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie

"Burmistrzu przestrzegaj prawa!". Pani Maria będzie pikietować codziennie 2 2

Maria Kosidło z Radzynia Podlaskiego zaczęła we wtorek pikietę pod Urzędem Miasta. W toczącym się od dwóch lat sporze chodzi o mieszkanie komunalne. Kobieta zarzuca urzędnikom, że bezprawnie rozwiązali z nią umowę i zajęli lokum

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!"
film

Rolnicy protestowali, zablokowali weterynarzy. "Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła!" 27 21

Hodowcy świń z okolic Parczewa zablokowali samochód lekarzy weterynarii, którzy zamierzali przeprowadzić ubój zwierząt zagrożonych afrykańskim pomorem świń. – Chcemy pokazać, że polski rolnik to jest siła – nie ukrywa przewodniczący rolniczego stowarzyszenia, który przyjechał wesprzeć okolicznych mieszkańców

A jednak do poprawki. Zmiana na pomniku smoleńskim w Kraśniku
galeria

A jednak do poprawki. Zmiana na pomniku smoleńskim w Kraśniku 9 17

Poprawiono napis na odsłoniętym w niedzielę kraśnickim pomniku. Figura Lecha Kaczyńskiego została podpisana jako „Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej”. Pojawiły się jednak wątpliwości, czy drugiego z tych słów nie należałoby odmienić.

Nowe korty tenisowe utonęły w deszczu

Nowe korty tenisowe utonęły w deszczu 3 11

Woda na kortach tenisowych w Świdniku. Urząd Miasta przyznaje, że po poniedziałkowych ulewnych deszczach był problem z odprowadzaniem wody

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada

PiS: Środki publiczne były wyprowadzane z Centrum Kultury. Miasto odpowiada 7 11

Radni opozycji ocenili wyniki kontroli w Centrum Kultury jako skandal i zażądali wyjaśnień od prezydenta miasta

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja?

Nowa dyrektor Teatru Muzycznego. Kogo wybrała komisja? 4 15

Kamila Lendzion została rekomendowana na stanowisko dyrektora Teatru Muzycznego w Lublinie. Teraz tę kandydaturę musi zaakceptować Zarząd Województwa Lubelskiego, któremu podlega instytucja.

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin?

Transfery w Motorze Lublin: dzisiaj Meskhia, jutro Bonin? 29 15

Motor Lublin potwierdził piąty transfer podczas letniego okienka. Kontrakt podpisał były, młodzieżowy reprezentant Ukrainy, a ostatnio zawodnik Wisły Puławy – Irakli Meskhia. Wkrótce kolejnym wzmocnieniem powinien być za to... Grzegorz Bonin

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym

Olimp "przeniesie się" na Ponikwodę? Rada dzielnicy: Byłby naszym ośrodkiem kulturalnym 64 9

Rada Dzielnicy Ponikwoda chce, żeby galeria handlowa Olimp znalazła się w jej granicach, a nie – jak teraz – na Czechowie Południowym. Tłumaczy, że dzięki temu mieszkańcy Ponikwody… będą mieć nowy ośrodek kulturalny

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej

Połączenie Włodawianki i Eko Rożanka coraz bliżej 0 3

Od wielu tygodni nie brakowało plotek, że dojdzie do połączenia Włodawianki z Eko Różanka. I wygląda na to, że kluby doszły już do porozumienia. Teraz swoją zgodę musi jeszcze wydać Lubelski Związek Piłki Nożnej

Nowy napastnik Górnika Łęczna

Nowy napastnik Górnika Łęczna 8 0

Sporo działo się we wtorek w obozie Górnika. Zielono-czarni mają nowego zawodnika – Jakuba Chrzanowskiego. Zmiany zaszły także w sztabie szkoleniowym i medycznym klubu z Łęcznej

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne

Mieli o 56 zł za dużo żeby dostać mieszkanie komunalne. Teraz zbierają na własne 1 8

Niewiele ponad 34 tys. zł brakuje Ewelinie i Łukaszowi Czerwińskim do zrealizowania marzenia ich życia – kupna małego, ale własnego mieszkania. Para nie może dostać mieszkania komunalnego, bo przekracza próg dochodowy o 56 zł. Niepełnosprawny mężczyzna i jego żona wciąż mają jednak nadzieję, że dzięki pomocy internautów wszystko jest możliwe.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!

Najczęściej czytane

Dzisiaj · Tydzień · Wideo · Premium

Uwaga czytelniku!

Informujemy, że w dniu 25 maja 2018 r. na terenie całej Unii Europejskiej, w tym także w Polsce, wejdzie w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. W związku z tym chcielibyśmy Ci przekazać kilka informacji na temat zasad przetwarzania Twoich danych osobowych przez administratora portalu www.dziennikwschodni.pl – spółkę Corner Media sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie.

Bardzo prosimy, zapoznaj się z tymi informacjami uważnie, są to bowiem sprawy bardzo istotne. Jeśli jesteś osobą małoletnią poniżej 16. roku życia, koniecznie przekaż tą wiadomość swoim opiekunom, którzy następnie powinni wytłumaczyć Ci, o co w niej chodzi i dlaczego się do Ciebie zwracamy.

Czym jest RODO?

RODO to potoczna nazwa Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W Polsce będzie ono obowiązywało od 25 maja 2018 r. Akt ten wprowadza nowy standard ochrony danych osobowych, nakładając na podmioty przetwarzające te dane (administratorów danych) szereg obowiązków, w tym obowiązek poinformowania Ciebie o sposobie przetwarzania Twoich danych, celach w jakich Twoje dane są przetwarzane oraz o uprawnieniach przysługujących Ci w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez administratora danych.

Administrator danych

Administratorem Twoich danych osobowych jest Corner Media Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 54, 20-002 Lublin, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy Lublin – Wschód z siedzibą w Świdniku, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, za numerem KRS 0000507517, NIP 7123286919, kapitał zakładowy – 50.000,00. PLN

Możesz się z nami skontaktować zarówno pod adresem:
Corner Media Spółka z o.o.
ul. Krakowskie Przedmieście 54
20-002 Lublinie

jak i mailowo: online@dziennikwschodni.pl

oraz telefonicznie: 81 46-26-800

Rodzaj przetwarzanych danych osobowych

Przetwarzamy dane osobowe podane przez Ciebie podczas procesu rejestracji konta na portalu www.dziennikwschodni.pl, a także dane, które są zbierane podczas korzystania przez Ciebie z tego portalu. Chodzi o dane zbierane i zapisywane w plikach cookies. Więcej na temat plików cookies przeczytasz w naszej polityce prywatności.

Pamiętaj, rejestracja konta na portalu www.dziennikwschodni.pl nie jest obowiązkowa. Nie masz także obowiązku podawania nam swoich prawdziwych danych podczas procesu rejestracji, jak również nie musisz podawać nam wszystkich danych, o które pytamy. Może się jednak zdarzyć tak, że nie posiadając Twoich wszystkich danych albo nie posiadając Twoich prawdziwych danych, nie będziemy w stanie świadczyć Ci wszystkich usług, które oferujemy oraz wywiązać się z wszystkich obowiązków określonych w regulaminie portalu dziennikwschodni.pl (np. zapewnić Ci odpowiedniego bezpieczeństwa w zakresie odzyskania danych dostępowych do konta).

Cel przetwarzania danych osobowych

Głównym celem przetwarzania przez nas Twoich danych jest zapewnienie Ci pełnej funkcjonalności działania serwisu dziennikwschodni.pl, dostępu do usług świadczonych przez nas w ramach tego serwisu, zapewniania Ci bezpieczeństwa podczas korzystania z serwisu (np. w przypadku prób nadużyć) oraz wywiązanie się przez nas z obowiązków umownych wynikających z regulaminu portalu Dziennikwschodni.pl.

Dodatkowy cel przetwarzania danych osobowych to tzw. marketing własny, tj. przetwarzanie danych wyłącznie na nasze wewnętrzne potrzeby w celach analitycznych, badawczych, statystycznych, w szczególności poprzez dążenie do jak najpełniejszego dostosowania treści wyświetlanych na naszych stronach do Twoich preferencji i zainteresowań.

Ponadto, o ile wyrazisz na to zgodę, będziemy mogli przetwarzać Twoje dane osobowe w celach marketingowych (marketing zewnętrzny), w tym przekazywać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym – agencjom reklamowym i naszym partnerom handlowym. Pamiętaj, że zgoda na przetwarzanie Twoich danych w celach marketingowych jest całkowicie dobrowolna i możesz ją w każdej chwili wycofać.

Pamiętaj także, że jeżeli jesteś osobą małoletnią, która nie ukończyła 16. roku życia, przesyłanie informacji w celach marketingowych może nastąpić wyłącznie po wyrażeniu zgody przez Twojego rodzica lub opiekuna.

Podstawy prawne przetwarzania danych

Twoje dane osobowe mogą być przetwarzane wyłącznie zgodnie z określonymi w obecnie obowiązujących przepisach podstawami prawnymi. W zależności od celu przetwarzania danych możemy wyróżnić trzy główne podstawy prawne przetwarzania danych.

Pierwszą podstawą przetwarzania danych jest niezbędność do wykonania umów o świadczenie usług. Mamy z nią do czynienia wtedy, gdy przetwarzanie danych jest niezbędne w celu zapewnienia Ci sprawnego, bezpiecznego korzystania z naszego serwisu wraz z jego wszystkimi funkcjonalnościami. Umowy o świadczenie usług to regulaminy, w tym regulamin portalu dziennikwschodni.pl, który akceptujesz decydując się na korzystanie z naszego serwisu.

Drugą podstawą przetwarzania danych jest uzasadniony interes administratora danych. Mamy z nim do czynienia w przypadku prowadzenia pomiarów statystycznych oraz działań z zakresu marketingu własnego przez administratora danych.

Wreszcie, trzecią przesłanką przetwarzania danych jest Twoja dobrowolna i świadoma zgoda. Na jej podstawie Twoje dane mogą być wykorzystywane w celach marketingowych, a także w celu profilowania.

Pamiętaj, zgody udzielasz w pełni dobrowolnie. Masz także prawo do cofnięcia udzielonej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie będzie miało jednak wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Podmioty, którym możemy przekazywać dane

Co do zasady Twoje dane osobowe będą przez nas wykorzystywane wyłącznie na nasz własny użytek.

W pewnych sytuacjach możemy jednak przekazać Twoje dane podmiotom z nami współpracującym: – naszym partnerom handlowym, podwykonawcom oferowanych przez nas usług, agencjom marketingowym.

Dodatkowo, w przypadkach ściśle określonych w przepisach prawa, będziemy zobligowani przekazać Twoje dane podmiotom uprawnionym do ich uzyskania na podstawie obecnie obowiązujących przepisów prawa (np. policji czy prokuraturze), pod warunkiem oczywiście, iż wystąpią do nas z takim żądaniem, powołując się na określoną podstawę prawną.

Okres przechowywania danych

Twoje dane osobowe będą przechowywane tak długo, jak będzie to niezbędne do zapewnienia Ci dostępu do usług oferowanych przez serwis www.dziennikwchodni.pl Oczywiście, możesz w każdym czasie złożyć wniosek o zaprzestanie przetwarzania swoich danych osobowych, ich zmianę lub usunięcie.

Informacje o prawach przysługujących osobie, której dane dotyczą

Musisz wiedzieć, że niezależnie od tego, na jakiej podstawie przetwarzamy Twoje dane, masz zawsze prawo dostępu do nich oraz ich poprawiania. Możesz również w każdym momencie żądać ich usunięcia lub cofnąć albo ograniczyć wcześniej udzieloną zgodę na przetwarzanie danych osobowych, przy czym wycofanie danej zgody nie wpływa na administratora danych do przetwarzania danych w celu określonym w danej zgodzie do chwili jej wycofania.

Masz również prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych.

Możesz też zażądać od administratora danych osobowych przeniesienia Twoich danych lub uzyskania kopii Twoich danych, z tym jednak zastrzeżeniem, że prawo to nie może wpływać niekorzystnie na prawa i wolności innych osób. Administrator danych będzie realizował Twoje żądania w zakresie posiadanych możliwości technicznych.

Informacje o prawie do wniesienia skargi

Organem nadzorczym nad administratorem danych osobowych jest Generalny Inspektor Danych Osobowych, do którego masz prawo wnieść skargę za każdym razem, gdy Twoje dane będą przetwarzane w sposób w Twojej ocenie nieprawidłowy.

Informacje o tym, czy podanie danych jest wymogiem ustawowym lub umownym, czy jesteś zobowiązany do ich podania

Nie jesteś zobowiązany do podawania nam swoich danych osobowych ani wyrażania zgody na ich przetwarzanie, z tym jednak zastrzeżeniem, że ich podanie może okazać się niezbędne dla korzystania z określonych funkcjonalności serwisu.

Jest także możliwe, że jeśli nie wyrazisz zgody na przetwarzanie danych osobowych lub cofniesz wcześniej udzieloną zgodę, nie będziemy mogli zapewnić Ci dostępu do niektórych oferowanych przez nas usług, przy czym zawsze w takim wypadku zostaniesz o tym poinformowany.

Informacje o profilowaniu

Czym jest profilowanie? To zbieranie wszelkich informacji, które pozwalają bezpośrednio lub pośrednio zidentyfikować osobę, która jest poddawana profilowaniu. Profilowanie odbywa się najczęściej przy użyciu systemów informatycznych, w sposób zautomatyzowany, za pomocą specjalnych algorytmów uwzględniających określone wcześniej kryteria. Wyniki profilowania mogą być wykorzystywane m.in. do celów marketingowych, np. w celu spersonalizowania reklamy kierowanej do danego użytkownika lub przygotowania oferty uwzględniającej jego potrzeby lub preferencje.

Oświadczamy, że na chwilę obecną nie profilujemy Twoich danych. Jeśli jednak zaczniemy, zostaniesz o tym uprzednio poinformowany i będziesz miał prawo nie wyrazić na to zgody.

Bardzo prosimy o uważne zapoznanie się z powyższymi informacjami. Gdy już to zrobisz, kliknij przycisk Zapoznałem się z informacją. Przejdź do serwisu.

Rozumiem

Używamy plików cookies, aby ułatwić Ci korzystanie z naszego serwisu oraz do celów statystycznych. Jeśli nie blokujesz tych plików, to zgadzasz się na ich użycie oraz zapisanie w pamięci urządzenia. Pamiętaj, że możesz samodzielnie zarządzać cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.