Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

27 listopada 2014 r.
12:15
Edytuj ten wpis

Kraśnik: PO poparła kandydata PSL. Urzędnik nie straci pracy

Autor: Zdjęcie autora (aa)
1 30 A A

Zbigniew Marcinkowski, zastępca dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Kraśniku (instytucja podległa starostwu) i jednocześnie radny miejski PO zostaje na stanowisku. Wypowiedzenie, które otrzymał cofnięto.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Tuż po wyborach, które do rady powiatu kraśnickiego wygrało PSL Marcinkowski otrzymał wypowiedzenie. Zaproponowano mu pracę w Zarządzie Dróg Powiatowych.

- Zbigniew Marcinkowski dalej będzie zastępcą dyrektora PUP. Jego wypowiedzenie zostało cofnięte. Zaś cała Platforma Obywatelska poparła w zbliżającej się wyborczej dogrywce kandydata Polskiego Stronnictwa Ludowego - pisze w oświadczeniu dla mediów Andrzej Maj, starosta kraśnicki.

Obaj panowie doszli do porozumienia. Starosta kraśnicki zapewnia, że jest gotowy do dalszej współpracy i rozmowy na ten temat.

- Niestety, nie doszło do naszego spotkania w ostatni piątek i moi urzędnicy pospieszyli się z wręczeniem wypowiedzenia, które na moje polecenie zostanie cofnięte - pisze Maj.

- Popełniono błąd, tak stwierdził starosta - komentuje Marcinkowski. - Pan starosta wydał w tej sprawie oświadczenie i do tego chciałbym się ograniczyć.
Marcinkowski jest obecnie na urlopie.

Komentarze 30

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Olo / 13 grudnia 2014 o 09:14
0

Jedna wielka komunistyczna banda,sitwa,warcholstwo,agentura soviecka i płatne pachołki Moskwy,ot i cała tajemnica naszej rodzimej POstkomuny i POlszewii.

Na każdych szczeblach władzy, są wszędzie,jak motocykle,raz sierpem a raz młotem,kosy na sztorc,POlszewika goń,goń !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
radny / 13 grudnia 2014 o 08:04
0

Jedna wielka komunistyczna banda,sitwa,warcholstwo,agentura soviecka i płatne pachołki Moskwy,ot i cała tajemnica naszej rodzimej POstkomuny i POlszewii.

Avatar
Gość / 12 grudnia 2014 o 19:14
0

Czy Nareszcie Czerw i Prawdziwy Janczarek jeszcze nie przełknęli goryczy przegranej i straszą ludzi z poszarpanych wiatrem i niesławną historią, bilbordów.

Pora pozbierać się i przekazać propagandę na śmietnik!

Avatar
Gość / 6 grudnia 2014 o 20:33
0

Proszę o odpowiedź: czy kandydaci do władz województwa: Babisz i Wilk zwyciężyli w wyborach?

Czy są we władzach?

Avatar
Gość / 4 grudnia 2014 o 19:04
0

a janczarek podziękuje za ponad 6tyś głosów które dostał od kraśniczan? Czy strzelił focha i obraził się na każdego?

Żeby to zrobić, trzeba mieć klasę. On, jak widać nie ma tego.

Ale za to pokazał tym samym dobitnie, gdzie ma Kraśniczan... Ludzie, społeczeństwo jest tylko po to, by garstce cwaniaków żyło się lepiej, by otaczali się bizantyjskim przepychem i handlowali do woli wszystkimi wartościami, jakie jeszcze niektórzy mają...

Żeby to zrobić, trzeba mieć klasę. On, jak widać nie ma tego.

Ale za to pokazał tym samym dobitnie, gdzie ma Kraśniczan... Ludzie, społeczeństwo jest tylko po to, by garstce cwaniaków żyło się lepiej, by otaczali się bizantyjskim przepychem i handlowali do woli wszystkimi wartościami, jakie jeszcze niektórzy mają...

rozwiń
Avatar
wodomierz / 4 grudnia 2014 o 16:34
0

a gdzie się ukrył prawdziwy burmistrz wicestarosta krasnicki ,dostał kopa od starostwa przecierz tak popierał psl.

Avatar
wodomierz / 4 grudnia 2014 o 16:33
0

a gdzie się ukrył prawdziwy burmistrz wicestarosta krasnicki ,dostał kopa od starostwa przecierz tak popierał psl.

Avatar
ja / 4 grudnia 2014 o 08:48
0

a janczarek podziękuje za ponad 6tyś głosów które dostał od kraśniczan? Czy strzelił focha i obraził się na każdego?

Avatar
Gość / 4 grudnia 2014 o 08:14
0

Ale i tak im daleko do Niesiolowskiego,ten to jest dopiero  "profesor " od owadów i POczwarek.

To prawda. Niestety, widać jest autorytetem dla domorosłych politykierów, którzy z zapałem dążą do zrównania się z nim. Janczarek jest na najlepszej drodze by zasłynąć jako zdolny uczeń Niesioła.

Avatar
Jadwiga / 3 grudnia 2014 o 19:38
0

Proponuję każdemu oglądnąć sobie debatę telewizyjną kandydatów Janczarka i Włodarczyka /kolejność alfabetyczna/. Porażająca. Brak dobrego wychowania nawet w stopniu elementarnym u kandydata Janczarka jest tak widoczna, że nic, ani garnitur, ani autoreklama nie są w stanie zatrzeć widoku kmiotka, który dorwał się do mikrofonu. Buta, arogancja, agresja - to widać na ekranie. Aż strach pomyśleć, co by było, gdyby taki człowieczek wygrał...

Ale i tak im daleko do Niesiolowskiego,ten to jest dopiero  "profesor " od owadów i POczwarek.

Ale i tak im daleko do Niesiolowskiego,ten to jest dopiero  "profesor " od owadów i POczwarek.

rozwiń
Avatar
Olo / 13 grudnia 2014 o 09:14
0

Jedna wielka komunistyczna banda,sitwa,warcholstwo,agentura soviecka i płatne pachołki Moskwy,ot i cała tajemnica naszej rodzimej POstkomuny i POlszewii.

Na każdych szczeblach władzy, są wszędzie,jak motocykle,raz sierpem a raz młotem,kosy na sztorc,POlszewika goń,goń !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Avatar
radny / 13 grudnia 2014 o 08:04
0

Jedna wielka komunistyczna banda,sitwa,warcholstwo,agentura soviecka i płatne pachołki Moskwy,ot i cała tajemnica naszej rodzimej POstkomuny i POlszewii.

Avatar
Gość / 12 grudnia 2014 o 19:14
0

Czy Nareszcie Czerw i Prawdziwy Janczarek jeszcze nie przełknęli goryczy przegranej i straszą ludzi z poszarpanych wiatrem i niesławną historią, bilbordów.

Pora pozbierać się i przekazać propagandę na śmietnik!

Avatar
Gość / 6 grudnia 2014 o 20:33
0

Proszę o odpowiedź: czy kandydaci do władz województwa: Babisz i Wilk zwyciężyli w wyborach?

Czy są we władzach?

Avatar
Gość / 4 grudnia 2014 o 19:04
0

a janczarek podziękuje za ponad 6tyś głosów które dostał od kraśniczan? Czy strzelił focha i obraził się na każdego?

Żeby to zrobić, trzeba mieć klasę. On, jak widać nie ma tego.

Ale za to pokazał tym samym dobitnie, gdzie ma Kraśniczan... Ludzie, społeczeństwo jest tylko po to, by garstce cwaniaków żyło się lepiej, by otaczali się bizantyjskim przepychem i handlowali do woli wszystkimi wartościami, jakie jeszcze niektórzy mają...

Żeby to zrobić, trzeba mieć klasę. On, jak widać nie ma tego.

Ale za to pokazał tym samym dobitnie, gdzie ma Kraśniczan... Ludzie, społeczeństwo jest tylko po to, by garstce cwaniaków żyło się lepiej, by otaczali się bizantyjskim przepychem i handlowali do woli wszystkimi wartościami, jakie jeszcze niektórzy mają...

rozwiń
Avatar
wodomierz / 4 grudnia 2014 o 16:34
0

a gdzie się ukrył prawdziwy burmistrz wicestarosta krasnicki ,dostał kopa od starostwa przecierz tak popierał psl.

Avatar
wodomierz / 4 grudnia 2014 o 16:33
0

a gdzie się ukrył prawdziwy burmistrz wicestarosta krasnicki ,dostał kopa od starostwa przecierz tak popierał psl.

Avatar
ja / 4 grudnia 2014 o 08:48
0

a janczarek podziękuje za ponad 6tyś głosów które dostał od kraśniczan? Czy strzelił focha i obraził się na każdego?

Avatar
Gość / 4 grudnia 2014 o 08:14
0

Ale i tak im daleko do Niesiolowskiego,ten to jest dopiero  "profesor " od owadów i POczwarek.

To prawda. Niestety, widać jest autorytetem dla domorosłych politykierów, którzy z zapałem dążą do zrównania się z nim. Janczarek jest na najlepszej drodze by zasłynąć jako zdolny uczeń Niesioła.

Avatar
Jadwiga / 3 grudnia 2014 o 19:38
0

Proponuję każdemu oglądnąć sobie debatę telewizyjną kandydatów Janczarka i Włodarczyka /kolejność alfabetyczna/. Porażająca. Brak dobrego wychowania nawet w stopniu elementarnym u kandydata Janczarka jest tak widoczna, że nic, ani garnitur, ani autoreklama nie są w stanie zatrzeć widoku kmiotka, który dorwał się do mikrofonu. Buta, arogancja, agresja - to widać na ekranie. Aż strach pomyśleć, co by było, gdyby taki człowieczek wygrał...

Ale i tak im daleko do Niesiolowskiego,ten to jest dopiero  "profesor " od owadów i POczwarek.

Ale i tak im daleko do Niesiolowskiego,ten to jest dopiero  "profesor " od owadów i POczwarek.

rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 30

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia]
galeria

W Białej Podlaskiej powstała pierwsza odkryta pływalnia. Rektor wskoczył do wody [zdjęcia] 0 1

Pierwsza odkryta pływalnia w mieście już otwarta. Obiekt powstał przy Państwowej Szkole Wyższej. Pierwszy do wody wskoczył rektor prof. Józef Bergier.

Zderzenie busa z osobówką na al. Witosa. Kilka osób rannych. Droga zablokowana

Zderzenie busa z osobówką na al. Witosa. Kilka osób rannych. Droga zablokowana 0 0

Na al. Witosa w Lublinie doszło do zderzenia chevroleta z busem pasażerskim. Według informacji policjantów kilka osób jest rannych.

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją
PILNE

Ciężarówka wjechała w samochód osobowy. Dwie osoby nie żyją 6 6

Tragiczny wypadek w miejscowości Leokadiów na trasie DK-12. Nie żyją dwie osoby,

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem

Wypadek w wesołym miasteczku. 11-latek porażony prądem 9 1

11-letnie dziecko zostało porażone prądem w wesołym miasteczku w Okunince.

"Wystaw to!" w Labiryncie
20 lipca 2018, 19:00

"Wystaw to!" w Labiryncie 2 0

Co Gdzie Kiedy. Galeria Labirynt 2 (ul. Grodzka 3) zaprasza na wernisaż ekspozycji Wystaw to!. Otwarcie wystawy odbędzie się 20 lipca o godz. 19.

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi

Co się dzieje w Straży Miejskiej? Co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy odchodzi 32 11

Ze Straży Miejskiej odchodzi co czwarty z nowo przyjętych funkcjonariuszy – alarmują kontrolerzy z Ratusza. Komendant odpowiada, że zarobki są nieatrakcyjne, a fundusz płac zależy od tego, ile pieniędzy przekaże mu Ratusz. Czy w miejskiej kasie znajdą się pieniądze na podwyżki dla strażników?

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać

Udawał szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na córkę. Kobieta dała się nabrać 0 0

Podawał się za szkockiego żołnierza, który zbiera pieniądze na operację córki. Wyłudził od kobiety ponad tysiąc złotych.

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie

Górnik Łęczna wrócił z obozu na Litwie 2 0

Zawodniczki Górnika Łęczna wracają ze zgrupowania z zaledwie jednym zwycięstwem. Podopiecznym Piotra Mazurkiewicza udało się pokonać białoruski FK Mińsk

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje]
galeria

W Lubartowie powstanie kompleks sportowy [wizualizacje] 0 0

Będzie kolejny etap inwestycji przy ul. Parkowej w Lubartowie. Do końca września ma powstać budynek szatniowo-sanitarny z pełną infrastrukturą, a do lipca przyszłego roku: pełnowymiarowe boisko z naturalną nawierzchnią

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki
Od Czytelnika
galeria

Francja odbiera puchar mistrzostw świata, a w Strefie Kibica pustki 40 19

W niedzielę podczas finału Mistrzostw Świata nie było chętnych na wspólne kibicowanie w Strefie Kibica w Lublinie

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni?

Dziś będzie lało i grzmiało. Ostrzeżenie IMGW. Jaka pogoda w kolejne dni? 8 1

Cały tydzień ma być deszczowy. Dzisiaj możemy spodziewać się również burz. IMGW wydał ostrzeżenie

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce

Gastronomia na deptaku. Już wiadomo ile trzeba zapłacić za miejsce 0 3

Na 400 zł została ustalona stawka za jedno miejsce pod wózek gastronomiczny na odnowionym deptaku.

MKS Perła Lublin wraca do treningów

MKS Perła Lublin wraca do treningów 0 3

MKS Lublin dzisiaj wraca do treningów. Zespół mistrzyń Polski wzmocniło aż pięć nowych zawodniczek

Duże zmiany i nowa inwestycja na giełdzie w Elizówce