Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

1 września 2017 r.
16:42

MOSiR w Kraśniku. Tomasz Rebizant pełni obowiązki dyrektora

Autor: Zdjęcie autora aa
0 11 A A

Tomasz Rebizant od dzisiaj pełni obowiązki dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kraśniku. Dotychczasowy dyrektor tego ośrodka Grzegorz Mazurek wraz z końcem sierpnia przestał pełnić tę funkcję. Umowa została rozwiązana za porozumieniem stron.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Tymczasem z dniem 1 września burmistrz Kraśnika powierzył pełnienie obowiązków dyrektora MOSiR w Kraśniku Tomaszowi Rebizantowi, który jest pracownikiem MOSiR. Rebizant będzie pełnić obowiązki dyrektora ośrodka do czasu wyłonienia dyrektora MOSiR w drodze konkursu.

– Konkurs nie został jeszcze rozpisany. Być może uda się to zrobić jeszcze we wrześniu – informuje Emilia Łukasik, p.o. rzecznik prasowy Urzędu Miasta w Kraśniku. 

Tymczasem kraśnicki Urząd Miasta już wcześniej zapowiadał, że ze współpracy z byłym dyrektorem MOSiR nie kończy i że chce dalej z Mazurkiem współpracować. Burmistrz miasta rozmawiał z trenerem kraśnickich pływaków. Miała paść też propozycja. Czym te rozmowy się zakończyły?

– Nie chcę na ten temat rozmawiać – ucina Mazurek.

Tymczasem, jak dowiedzieliśmy się nieoficjalnie Grzegorz Mazurek prawdopodobnie wróci do pracy w szkole.

Komentarze 11

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 25 września 2017 o 14:38
0
No, nie! To co się dzieje w Kraśniku to zakrawa na idiotyzm. Jak można w taki sposób niszczyć czyjś dorobek i jeszcze oczekiwać dalszej współpracy? To są kpiny w żywe oczy. Kraśnik jest totalnie niszczony poprzez niewłaściwe decyzje dotyczące kadry kierowniczej w podległych jednostkach. CKiP, MOSIR i in. Awansowanie ratownika na p.o. dyrektora to nonsens nad nonsensy. Chyba, że człowiek ma brać pensję, a reszta się nie liczy, oraz być uległy obecnej władzy i czołobitny, więc ... A jeszcze pytanko do władz - ile to tak ma trwać? Na szczęście wybory już blisko.
Avatar
Gość / 8 września 2017 o 09:43
0
Totalna opozycjonistko, poetko-wierszokletko rangi prowincjonalnej: słownik ortograficzny do opanowania, umiar i rozsądek i choć trochę pokory polecam.
Avatar
Wieloletni bywalec i przyjaciel tego miasta / 7 września 2017 o 22:30
0
Do "władz" - reprezentow społeczności Kraśnika. Wybranych przez społeczność lokalna do reprezentowania ich interesów. Jak nisko można sie stoczyć , ile trzeba ignorancji i braku poczucia moralności. W jakim dalekim powtarzaniu trzeba mieć to miasto i mieszkańców , by podejmować takie decyzje. Pozbawieni kręgosłupa moralnego, są chyba decydenci tego miasteczka. Jeśli nie potrafią w interesie tego miasta pozbawić sie prywatnych ambicji. Jak dalece niekompetentni są to ludzie, ze nie wiedza co to jest promocja przez dobry wizerunek jego mieszkańców. Jak można być tak zaślepionym w głupocie i złych emocjach, ze niezauważa się , może niechęć sie zauważyć entuzjazmu ludzi bezgraniczne oddanych temu miastu i promujących to miasta w najbarsziej właściwy sposób. Czlowiek, który jest znany i doceniany przez przedstawicieli wszystkich Polskich województw i wybierany do władz Polskich Związków. Krzewiący idee olimpizmu, dzięki któremu Kraśnik wył słyszalny i widziany na arenach wielu kontynentów globu, u przedstawicieli decydentów tej miescinki odsuwany jest i pozbawiony możliwości tworzenia dobrej jakości i marki tego Miasta.... Grzegorz Mazurek To marka sama w sobie. Kraśnik to Mazurek . Mazurek To Kraśnik.   Decydentom.... Rozumu , Rozsądku , Rozwagi.  Mądrości, , Muzgu, Moralności.  Mieszkańcom, wyborcom: Dobrej pamięci i właściwych wyborów swoich reprezentantów, którzy potem nazywać sie każą : "WŁADZĄ"
Do "władz" - reprezentow społeczności Kraśnika. Wybranych przez społeczność lokalna do reprezentowania ich interesów. Jak nisko można sie stoczyć , ile trzeba ignorancji i braku poczucia moralności. W jakim dalekim powtarzaniu trzeba mieć to miasto i mieszkańców , by podejmować takie decyzje. Pozbawieni kręgosłupa moralnego, są chyba decydenci tego miasteczka. Jeśli nie potrafią w interesie tego miasta pozbawić sie prywatnych ambicji. Jak dalece niekompetentni są to ludzie, ze nie wiedza co to jest promocja przez dobry wizerunek je... rozwiń
Avatar
Gość / 6 września 2017 o 19:53
0
masakra :( przecież to wiadomo że nikt godnie nie zastąpi p. Mazurka. Fakt może był niemiły na swój sposób ale nadawał się do tego. Ten głos przy prowadzeniu imprez sportowych :(:( ciekawe czy odbędą się imprezy mikołajkowe - z rodziną bardzo lubilismy chodzić na to, ale w tym roku to chyba nie będzie to sammo - o ile się odbędzie -=/ a nowy p.o dyrektor?? no kpina ze stołka ratowniczego na fotel dyrektora psim swądem??? przecież co taki ratownik może się znać ?? nawet tymczasowo =/
Avatar
Gość / 5 września 2017 o 22:52
0
Zobaczcie jak "dyrektor tymczasowy" wyczyścił basen po UKP FALA nie ma nawet śladu,jak można zniszczyć pasje tak wielu młodych pływaków idących w ślady MISTRZYNI JUNIORÓW. Czy takie osiągnięcia mają iść w zapomnienie????
Avatar
Gość / 4 września 2017 o 14:38
0
Grzegorz Mazurek na burmistrza 2018 r.
Avatar
Gość / 3 września 2017 o 09:49
0
O tym, żeby było gorzej marzą ci, którzy niczego nie potrafią, co dotychczas udowodnili. Pan Mazurek ma zasługi, których chyba nikt o zdrowych zmysłach nie neguje.
Avatar
Gość / 2 września 2017 o 16:20
0
Pan Maurek da radę, mieszkańcy kraśnika też dadzą radę tylko bedzie coraz gorzej ?
Avatar
TAK / 2 września 2017 o 15:00
0
Co za durny tekst? O oc tej osobie chodzi? Trzeba było sie uczyć, a nie teraz narzekać, że ma się ciężką pracę... A tak z innej beczki. O ile jakieś zwolnienie nie ma znamiom czystki politycznej czy zemsty, robi się tak, że ustępujący dyrektor przekazuje obowiązki nowemu, pomija się osobę p.o., bo to niesie za sobą ryzyko. To logiczne, stary wtajemnicza nowego we wszystkie ważne rzeczy, po to, żeby nowy sprawniej wszedł w swoje zadania. Nie miejmy więc wątpliwości o co chodzi w tej sprawie, a pinokio niech sobie gada ustami rzecznikic co chce... Grzesiu, po pierwsze nigdy nie startowałeś w wyborach, a te są za rok i potrzebne jest było stanowisko dla kogoś z PiS kto wystartuje. Po drugie nie klękałeś przez fanatykami piłkmi nożnej, obgadywali cię po mieście, że jesteś zły, a nawet gorzej... Obok pinokia jest osoba, która dla piłki nożnej utopi każdą inną osobę w łyżeczce wody... I to tyle, dla jasności...
Co za durny tekst? O oc tej osobie chodzi? Trzeba było sie uczyć, a nie teraz narzekać, że ma się ciężką pracę... A tak z innej beczki. O ile jakieś zwolnienie nie ma znamiom czystki politycznej czy zemsty, robi się tak, że ustępujący dyrektor przekazuje obowiązki nowemu, pomija się osobę p.o., bo to niesie za sobą ryzyko. To logiczne, stary wtajemnicza nowego we wszystkie ważne rzeczy, po to, żeby nowy sprawniej wszedł w swoje zadania. Nie miejmy więc wątpliwości o co chodzi w tej sprawie, a pinokio niech sobie gada ustami rzecznikic co ch... rozwiń
Avatar
Gość / 1 września 2017 o 21:41
0
undefined napisał:
MOŻE PAN MAZUREK POPRACOWAŁ BY NA PRODUKCJI ?. ZOBACZYŁ BY JAK WYGLĄDA CIĘŻKA PRACA ?.W SZKOŁACH MAJĄ ZWALNIAĆ NAUCZYCIELI.
 Hm ... id... Myślisz, że nie dałby rady?. Za to Ty jego napewno byś nie zastąpił(a)!.
Avatar
gość / 25 września 2017 o 14:38
0
No, nie! To co się dzieje w Kraśniku to zakrawa na idiotyzm. Jak można w taki sposób niszczyć czyjś dorobek i jeszcze oczekiwać dalszej współpracy? To są kpiny w żywe oczy. Kraśnik jest totalnie niszczony poprzez niewłaściwe decyzje dotyczące kadry kierowniczej w podległych jednostkach. CKiP, MOSIR i in. Awansowanie ratownika na p.o. dyrektora to nonsens nad nonsensy. Chyba, że człowiek ma brać pensję, a reszta się nie liczy, oraz być uległy obecnej władzy i czołobitny, więc ... A jeszcze pytanko do władz - ile to tak ma trwać? Na szczęście wybory już blisko.
Avatar
Gość / 8 września 2017 o 09:43
0
Totalna opozycjonistko, poetko-wierszokletko rangi prowincjonalnej: słownik ortograficzny do opanowania, umiar i rozsądek i choć trochę pokory polecam.
Avatar
Wieloletni bywalec i przyjaciel tego miasta / 7 września 2017 o 22:30
0
Do "władz" - reprezentow społeczności Kraśnika. Wybranych przez społeczność lokalna do reprezentowania ich interesów. Jak nisko można sie stoczyć , ile trzeba ignorancji i braku poczucia moralności. W jakim dalekim powtarzaniu trzeba mieć to miasto i mieszkańców , by podejmować takie decyzje. Pozbawieni kręgosłupa moralnego, są chyba decydenci tego miasteczka. Jeśli nie potrafią w interesie tego miasta pozbawić sie prywatnych ambicji. Jak dalece niekompetentni są to ludzie, ze nie wiedza co to jest promocja przez dobry wizerunek jego mieszkańców. Jak można być tak zaślepionym w głupocie i złych emocjach, ze niezauważa się , może niechęć sie zauważyć entuzjazmu ludzi bezgraniczne oddanych temu miastu i promujących to miasta w najbarsziej właściwy sposób. Czlowiek, który jest znany i doceniany przez przedstawicieli wszystkich Polskich województw i wybierany do władz Polskich Związków. Krzewiący idee olimpizmu, dzięki któremu Kraśnik wył słyszalny i widziany na arenach wielu kontynentów globu, u przedstawicieli decydentów tej miescinki odsuwany jest i pozbawiony możliwości tworzenia dobrej jakości i marki tego Miasta.... Grzegorz Mazurek To marka sama w sobie. Kraśnik to Mazurek . Mazurek To Kraśnik.   Decydentom.... Rozumu , Rozsądku , Rozwagi.  Mądrości, , Muzgu, Moralności.  Mieszkańcom, wyborcom: Dobrej pamięci i właściwych wyborów swoich reprezentantów, którzy potem nazywać sie każą : "WŁADZĄ"
Do "władz" - reprezentow społeczności Kraśnika. Wybranych przez społeczność lokalna do reprezentowania ich interesów. Jak nisko można sie stoczyć , ile trzeba ignorancji i braku poczucia moralności. W jakim dalekim powtarzaniu trzeba mieć to miasto i mieszkańców , by podejmować takie decyzje. Pozbawieni kręgosłupa moralnego, są chyba decydenci tego miasteczka. Jeśli nie potrafią w interesie tego miasta pozbawić sie prywatnych ambicji. Jak dalece niekompetentni są to ludzie, ze nie wiedza co to jest promocja przez dobry wizerunek je... rozwiń
Avatar
Gość / 6 września 2017 o 19:53
0
masakra :( przecież to wiadomo że nikt godnie nie zastąpi p. Mazurka. Fakt może był niemiły na swój sposób ale nadawał się do tego. Ten głos przy prowadzeniu imprez sportowych :(:( ciekawe czy odbędą się imprezy mikołajkowe - z rodziną bardzo lubilismy chodzić na to, ale w tym roku to chyba nie będzie to sammo - o ile się odbędzie -=/ a nowy p.o dyrektor?? no kpina ze stołka ratowniczego na fotel dyrektora psim swądem??? przecież co taki ratownik może się znać ?? nawet tymczasowo =/
Avatar
Gość / 5 września 2017 o 22:52
0
Zobaczcie jak "dyrektor tymczasowy" wyczyścił basen po UKP FALA nie ma nawet śladu,jak można zniszczyć pasje tak wielu młodych pływaków idących w ślady MISTRZYNI JUNIORÓW. Czy takie osiągnięcia mają iść w zapomnienie????
Avatar
Gość / 4 września 2017 o 14:38
0
Grzegorz Mazurek na burmistrza 2018 r.
Avatar
Gość / 3 września 2017 o 09:49
0
O tym, żeby było gorzej marzą ci, którzy niczego nie potrafią, co dotychczas udowodnili. Pan Mazurek ma zasługi, których chyba nikt o zdrowych zmysłach nie neguje.
Avatar
Gość / 2 września 2017 o 16:20
0
Pan Maurek da radę, mieszkańcy kraśnika też dadzą radę tylko bedzie coraz gorzej ?
Avatar
TAK / 2 września 2017 o 15:00
0
Co za durny tekst? O oc tej osobie chodzi? Trzeba było sie uczyć, a nie teraz narzekać, że ma się ciężką pracę... A tak z innej beczki. O ile jakieś zwolnienie nie ma znamiom czystki politycznej czy zemsty, robi się tak, że ustępujący dyrektor przekazuje obowiązki nowemu, pomija się osobę p.o., bo to niesie za sobą ryzyko. To logiczne, stary wtajemnicza nowego we wszystkie ważne rzeczy, po to, żeby nowy sprawniej wszedł w swoje zadania. Nie miejmy więc wątpliwości o co chodzi w tej sprawie, a pinokio niech sobie gada ustami rzecznikic co chce... Grzesiu, po pierwsze nigdy nie startowałeś w wyborach, a te są za rok i potrzebne jest było stanowisko dla kogoś z PiS kto wystartuje. Po drugie nie klękałeś przez fanatykami piłkmi nożnej, obgadywali cię po mieście, że jesteś zły, a nawet gorzej... Obok pinokia jest osoba, która dla piłki nożnej utopi każdą inną osobę w łyżeczce wody... I to tyle, dla jasności...
Co za durny tekst? O oc tej osobie chodzi? Trzeba było sie uczyć, a nie teraz narzekać, że ma się ciężką pracę... A tak z innej beczki. O ile jakieś zwolnienie nie ma znamiom czystki politycznej czy zemsty, robi się tak, że ustępujący dyrektor przekazuje obowiązki nowemu, pomija się osobę p.o., bo to niesie za sobą ryzyko. To logiczne, stary wtajemnicza nowego we wszystkie ważne rzeczy, po to, żeby nowy sprawniej wszedł w swoje zadania. Nie miejmy więc wątpliwości o co chodzi w tej sprawie, a pinokio niech sobie gada ustami rzecznikic co ch... rozwiń
Avatar
Gość / 1 września 2017 o 21:41
0
undefined napisał:
MOŻE PAN MAZUREK POPRACOWAŁ BY NA PRODUKCJI ?. ZOBACZYŁ BY JAK WYGLĄDA CIĘŻKA PRACA ?.W SZKOŁACH MAJĄ ZWALNIAĆ NAUCZYCIELI.
 Hm ... id... Myślisz, że nie dałby rady?. Za to Ty jego napewno byś nie zastąpił(a)!.
Zobacz wszystkie komentarze 11

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski. Podsumowanie pierwszego dnia 5 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Damian Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 5

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 9 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 0 10

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 4

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 13 8

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe
22 lipca 2018, 9:45

Premiera książki o komunikacji publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim. Wycieczki autobusowe 5 0

Autobusy – Jelcz 120M i Jelcz M11 przyjadą w niedzielę z Lublina do Kraśnika. Podczas przejazdów będzie można posłuchać o historii komunikacji w Kraśniku i ważnych dla niej miejscach. O tym wszystkim będzie opowiadać Maksym Bratko, autor książki „Historia Komunikacji Publicznej w Kraśniku i powiecie kraśnickim”, której premierę zaplanowano na niedzielę.

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku

Lublin: Do końca wakacji ruch wahadłowy na tej ulicy. Utrudnienia od poniedziałku 28 12

Od poniedziałku aż do końca wakacji na ul. Nowy Świat obowiązywać będzie ruch wahadłowy. Drogowcy zabierają się tutaj za przebudowę kanalizacji deszczowej. Skrót z Bronowic na Czuby coraz bardziej przypomina tor przeszkód.

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny

Potrącenie pieszego. Utrudnienia na ul. Choiny 0 8

Utrudnienia na ul. Choiny w Lublinie. Jak informuje nasz Czytelnik Paweł doszło do potrącenia pieszego na przejściu.

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb

II Festiwal w Krainie Lubelskich Ryb 0

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!