Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

21 sierpnia 2017 r.
8:27

Nagła śmierć młodej matki. "Chcę wiedzieć, dlaczego Halina umarła? Miała tylko 25 lat"

0 56 A A

Nie chcę nikogo osądzać, bo nie wiem, co się dokładnie stało. Chcę tylko wiedzieć, dlaczego moja Halina umarła? Miała tylko 25 lat – Tomasz Lewandowski z Huty Józefów nie może pogodzić się z nagłą śmiercią żony w kraśnickim szpitalu. Kobieta osierociła dwójkę dzieci, w tym dwumiesięczne.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

– 25 marca tego roku wzięliśmy ślub – wspomina ze łzami w oczach pan Tomasz. – Nawet nie zdążyliśmy się pożegnać…

Halinie i Tomaszowi Lewandowskim dwa miesiące temu urodził się synek. – W domu jest jeszcze drugie, 2,5-letnie dziecko żony z pierwszego małżeństwa – mówi Lewandowski. – Halina na nic nie chorowała. Ciąża przebiegała prawidłowo. Nasz syn urodził się przez cesarskie cięcie 22 czerwca. Jest zdrowy. Żona została wypisana ze szpitala w Kraśniku Fabrycznym po 4 dniach od porodu. Po powrocie do domu była na kontroli u ginekologa w Ośrodku Zdrowia w Polichnie i wszystko było dobrze.

10 sierpnia pani Halina poczuła się źle. – Zadzwoniła do mnie, że boli ją brzuch. Wieczorem pojechaliśmy na SOR w Kraśniku. Zabraliśmy ze sobą dziecko, bo żona karmiła piersią – opowiada małżonek. – Stamtąd odesłali nas do szpitala w Kraśniku Fabrycznym. Pojechaliśmy własnym samochodem. Tam lekarz stwierdził jednak, że on nic nie poradzi i z Kraśnika Fabrycznego wróciliśmy na SOR do Kraśnika „starego”. Tam żona dostała dwie kroplówki. Około godz. 1 w nocy powiedziano nam, że albo żona zostaje w szpitalu, albo wraca do domu, aby nakarmić dziecko i następnego dnia, na godz. 8.30, wraca na badanie USG.

Małżeństwo wybrało drugą opcję. – Przywiozłem żonę rano do szpitala – kontynuuje pan Tomasz. – Lekarze zrobili jej USG. Okazało się, że w moczowodzie jest siedmiomilimetrowy kamień. Usłyszeliśmy, że trzeba podać żonie silniejsze leki, po których nie będzie mogła karmić syna.

Pan Tomasz wrócił do domu. Małżonkowie kontaktowali się ze sobą telefonicznie. – Żona mówiła, że czuje się dobrze – mówi mąż pani Haliny.

Tak było do czasu. – O godz. 14.14 dostałem ostatniego SMS-a od żony: „Ale się czujesz”. Zapewne nie była w stanie napisać prawidłowo. Próbowałem się z nią skontaktować, dzwoniłem, pisałem SMS-y, ale bez odzewu – mówi pan Tomasz.

Wtedy zadzwonił telefon ze szpitala. – Usłyszałem, że mam przyjechać jak najszybciej – mówi pan Tomasz. – Kiedy dotarłem na miejsce, usłyszałem, że żona nie żyje. Że w południe dostała jakiejś zapaści, że dwie godziny ją reanimowali. Tylko dlaczego nikt wcześniej mnie o tym nie poinformował?

To było w piątek, 11 sierpnia. – Kobieta zmarła na oddziale ratunkowym – potwierdza Marek Kos, dyrektor SPZOZ w Kraśniku, który przyznaje, że jest bardzo poruszony tą tragedią.

Dyrektor nie chce jednak informować, jakie było rozpoznanie u 25-latki, na co chorowała. Uważa, że lekarze zajmowali się pacjentką bardzo dobrze. – Nie widzę żadnego błędu w postępowaniu lekarzy i spokojnie czekam na informacje z prokuratury – podkreśla dyr. Kos. 

– Prowadziliśmy wstępne czynności – mówi Małgorzata Dziedzic, p.o. prokurator rejonowy w Kraśniku. – Sprawę przejęła Prokuratura Regionalna w Lublinie, która zajmuje się sprawami związanymi z błędami w sztuce lekarskiej. Oni już uczestniczyli w sekcji zwłok kobiety.

Sekcja zwłok została przeprowadzona w minioną środę. Wyniki będą za dwa tygodnie. Wtedy też można spodziewać się oficjalnego stanowiska prokuratury.

– W akcie zgonu jako przyczynę śmierci żony podano ostrą niewydolność krążeniowo-oddechową – dodaje pan Tomasz. – Nie chcę nikogo osądzać, bo nie wiem, co się dokładnie stało. Chcę tylko wiedzieć, dlaczego moja żona umarła – podkreśla.

W miniony piątek odbył się pogrzeb 25-latki.

Komentarze 56

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
gość / 26 sierpnia 2017 o 15:49
+1
Na jakim oddziale zmarła ta młoda kobieta? Żadnej taryfy ulgowej, od razu zwolnić winnych lekarzy i ordynatora.
Avatar
Gość / 21 sierpnia 2017 o 10:08
+1
Jak zwykle szpital nie ma sobie nic do zarzucenia... szok!!! USG odkladali do poniedzialku? zalosne
Avatar
Gość / 21 sierpnia 2017 o 09:12
+1
Niewydolność krążeniowo-wydechowa to słowo wytrych. Przecież jak sie umiera, to zatrzymuje się oddech i krążenie. Ktoś powinien zająć się tym, co wpisuje się w akt zgonu, bo to tylko zwalnia lekarzy od odpowiedzialności za zdrowie i życie pacjenta.
Avatar
genji / 16 czerwca 2018 o 10:11
0
Pomijając opisany przypadek który jest faktycznie dramatem dla rodziny zastanawia mnie jedno, wyżej tu wypowiadają się ludzie że umieralnia, że ogólnie to nie szpital tylko jakiś zakład jawnej tortury ludzi. Zastanawia mnie tylko to skoro każdy tak narzeka czemu ile kroć się tam pojawię nawet na tym SORZE jest tam masę ludzi ? Wychwalacie Lublin to k*** jeździjcie do Lublina i basta ! NIe wiem jaki jest personel SORU ale jak byłem z raną dłoni to widziałem raptem 4 osoby które ganiały jak motorki od pacjenta do pacjenta od pomieszczenia do pomieszczenia. Więc może warto pomyśleć że te 4 osoby nie zbawią świata ? Znieczulica jest w każdym szpitalu no bo sorry - ale jak ludzie są na tyle tempi że zgłaszają się z bólem głowy a na pytanie co Pan/Pani wzieła od tego bólu odp - nic, to sam pewnie bym zwątpił jak ludzie są bezradni i cofnięci do epoki kamienia łupanego. Też płacę składki ale powiedzenie płacę - wymagam to trochę jak by pójść do sklepu spożywczego i mieć do sprzedawcy pretensje że nie mogę u niego kupić urządzenia RTV / AGD ! Bo SOR jest od nagłych stanów zagrożenia życia i zdrowia a nie robienia sztucznej kolejki dla ludzi naprawdę potrzebujących. 
Pomijając opisany przypadek który jest faktycznie dramatem dla rodziny zastanawia mnie jedno, wyżej tu wypowiadają się ludzie że umieralnia, że ogólnie to nie szpital tylko jakiś zakład jawnej tortury ludzi. Zastanawia mnie tylko to skoro każdy tak narzeka czemu ile kroć się tam pojawię nawet na tym SORZE jest tam masę ludzi ? Wychwalacie Lublin to k*** jeździjcie do Lublina i basta ! NIe wiem jaki jest personel SORU ale jak byłem z raną dłoni to widziałem raptem 4 osoby które ganiały jak motorki od pacjenta do pacjenta od pomieszczenia do p... rozwiń
Avatar
OPDNubbalk / 25 kwietnia 2018 o 06:50
0
Интернет-магазин "подарки.shop" – это лучший выбор подарков для детей и родителей. У нас вы можете подобрать игры, глобусы, подарочные наборы, книги, скатерти, подтарельники, пазлы, карты мира и многое другое. При этом в каждой из этих категорий есть множество подпунктов, которые могут удовлетворить любые потребности. Так, только в категории глобусы есть и глобусы на батарейках, и глобусы с двойной картой, и физические глобусы, и политические глобусы, и школьные глобусы, и рельефные глобусы, и детские глобусы, и глобусы с подсветкой. Кроме того, иногда у нас ищут глобус на деревянной подставке, такие тоже есть. В общем, как показывает практика, глобусы на подарки – это очень хороший вариант. Подобным вариантом являются и карты мира. У нас можно приобрести настенные карты, физическая карта мира, политическая карта мира, карты мира на рейках, карты в багете, особо популярные сейчас - скретч карты, и даже такой необычный вариант, как скатерти с картой мира. Также есть детская карта мира и детские атласы. Конечно же, говоря о подарках нельзя не упомянуть про книги. У нас вы можете подобрать книги различнейших направлений: книги для детей, развивающие книги, развлекательные и художественные книги. "Подарки.shop" – отличный помощник при поиске подарка по любому поводу и даже без него. Очень часто к нам обращаются, когда ищут подарки для детей в садик, особенно подарки в садик для детей на выпускной. Магазин для детей - настольные игры
Интернет-магазин "подарки.shop" – это лучший выбор подарков для детей и родителей. У нас вы можете подобрать игры, глобусы, подарочные наборы, книги, скатерти, подтарельники, пазлы, карты мира и многое другое. При этом в каждой из этих категорий есть множество подпунктов, которые могут удовлетворить любые потребности. Так, только в категории глобусы есть и глобусы на батарейках, и глобусы с двойной картой, и физические глобусы, и политические глобусы, и школьные глобусы, и рельефные глобусы, и детские глобусы, и глобусы с подсветко... rozwiń
Avatar
Jaś / 7 września 2017 o 10:52
0
Współczuję. Konowały nie lekarze, choć są wyjątki.
Avatar
gość / 31 sierpnia 2017 o 14:50
0
Anonim napisał:
Zmarla na SOR nie zostala przyjeta na oddzial
 No tak, na SOR-ze albo odesłanie do domu z kwitkiem, albo leżenie bez zbytniego zainteresowania kogokolwiek. Organizacja pracy tam to porażka, za mało personelu, a dyżurująca tam często taka mała lekarka w podkutych obcasach to chyba wcześniej pracowała w zakładzie karnym, bo takie "delikatne" ma podejście do pacjentów i nie fachowe. Ogólnie to na SOR-ze nikomu się nie spieszy, lekarze wołani z oddziałów też każą na siebie czekać bardzo długo, pacjent wymagający ratunku nie jest pod stałą opieką lekarską a nawet pielęgniarską, często zostawiony sam sobie. W Kraśniku nie zdarza się chyba przewiezienie pacjenta w poważnym stanie do kliniki, gdzie są lekarze specjaliści non-stop i lepsza aparatura do ratowania życia człowieka. Szkoda kasy na paliwo?
 No tak, na SOR-ze albo odesłanie do domu z kwitkiem, albo leżenie bez zbytniego zainteresowania kogokolwiek. Organizacja pracy tam to porażka, za mało personelu, a dyżurująca tam często taka mała lekarka w podkutych obcasach to chyba wcześniej pracowała w zakładzie karnym, bo takie "delikatne" ma podejście do pacjentów i nie fachowe. Ogólnie to na SOR-ze nikomu się nie spieszy, lekarze wołani z oddziałów też każą na siebie czekać bardzo długo, pacjent wymagający ratunku nie jest pod stałą opieką lekarską a nawet pie... rozwiń
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2017 o 21:12
0
A Pan Kos z Panem Majem w d... mają ludzi oraz ich tragedię i się lansuja na dożynkach śmiejąc się z przyklaskujacymi im przydupasami z PSL. Pierwszy to były z-ca wójta z Gościeradowa który teraz ma jeszcze cieplejsza posadke. Cały powiat to kolesiorstwo PSL więc o jakich my tu standardach mówimy?? Wystarczy dobrze się podlizac i kretyni bez pojęcia maja posady. Wstyd!!! 
Avatar
Anonim / 27 sierpnia 2017 o 01:36
0
Zmarla na SOR nie zostala przyjeta na oddzial
Avatar
gość / 26 sierpnia 2017 o 15:45
0
Na wewnętrzny kto trafi to faktycznie odrazu kolonoskopia i gastroskopia, trzeba czy nie trzeba. A sprzęt mają prymitywny, o umiejętnościach nic nie powiem dobrego. Mojego rodzica o mało tam nie wykończyli tymi badaniami, a w Lublinie zrobili tak, że było to mało męczące i przykre. Do zabiegów inwazyjnych ordynator nie używa znieczulenia, bo po co jak to nie jego boli. Zabieg powtarzał wielokrotnie, niestety nieskutecznie, a w innym szpitalu udał się za pierwszym podejściem. Nic dziwnego że na tym oddziale tyle jest zgonów. Z poważnymi chorobami pacjentów leczy się kilka dni, do weekendu, żeby w weekend był luz, a pacjentów nawet nie chodzących poucza się "leczyć się i robić badania w przychodni". Szpital ma problemy z robieniem USG, bo jest tylko 1 pracownia. Do wielu poradni kolejki kilkumiesieczne, więc jak pan dyrektor Kos zarządza tym ZOZ-em?
Na wewnętrzny kto trafi to faktycznie odrazu kolonoskopia i gastroskopia, trzeba czy nie trzeba. A sprzęt mają prymitywny, o umiejętnościach nic nie powiem dobrego. Mojego rodzica o mało tam nie wykończyli tymi badaniami, a w Lublinie zrobili tak, że było to mało męczące i przykre. Do zabiegów inwazyjnych ordynator nie używa znieczulenia, bo po co jak to nie jego boli. Zabieg powtarzał wielokrotnie, niestety nieskutecznie, a w innym szpitalu udał się za pierwszym podejściem. Nic dziwnego że na tym oddziale tyle jest zgonów. Z poważnymi choro... rozwiń
Avatar
genji / 16 czerwca 2018 o 10:11
0
Pomijając opisany przypadek który jest faktycznie dramatem dla rodziny zastanawia mnie jedno, wyżej tu wypowiadają się ludzie że umieralnia, że ogólnie to nie szpital tylko jakiś zakład jawnej tortury ludzi. Zastanawia mnie tylko to skoro każdy tak narzeka czemu ile kroć się tam pojawię nawet na tym SORZE jest tam masę ludzi ? Wychwalacie Lublin to k*** jeździjcie do Lublina i basta ! NIe wiem jaki jest personel SORU ale jak byłem z raną dłoni to widziałem raptem 4 osoby które ganiały jak motorki od pacjenta do pacjenta od pomieszczenia do pomieszczenia. Więc może warto pomyśleć że te 4 osoby nie zbawią świata ? Znieczulica jest w każdym szpitalu no bo sorry - ale jak ludzie są na tyle tempi że zgłaszają się z bólem głowy a na pytanie co Pan/Pani wzieła od tego bólu odp - nic, to sam pewnie bym zwątpił jak ludzie są bezradni i cofnięci do epoki kamienia łupanego. Też płacę składki ale powiedzenie płacę - wymagam to trochę jak by pójść do sklepu spożywczego i mieć do sprzedawcy pretensje że nie mogę u niego kupić urządzenia RTV / AGD ! Bo SOR jest od nagłych stanów zagrożenia życia i zdrowia a nie robienia sztucznej kolejki dla ludzi naprawdę potrzebujących. 
Pomijając opisany przypadek który jest faktycznie dramatem dla rodziny zastanawia mnie jedno, wyżej tu wypowiadają się ludzie że umieralnia, że ogólnie to nie szpital tylko jakiś zakład jawnej tortury ludzi. Zastanawia mnie tylko to skoro każdy tak narzeka czemu ile kroć się tam pojawię nawet na tym SORZE jest tam masę ludzi ? Wychwalacie Lublin to k*** jeździjcie do Lublina i basta ! NIe wiem jaki jest personel SORU ale jak byłem z raną dłoni to widziałem raptem 4 osoby które ganiały jak motorki od pacjenta do pacjenta od pomieszczenia do p... rozwiń
Avatar
OPDNubbalk / 25 kwietnia 2018 o 06:50
0
Интернет-магазин "подарки.shop" – это лучший выбор подарков для детей и родителей. У нас вы можете подобрать игры, глобусы, подарочные наборы, книги, скатерти, подтарельники, пазлы, карты мира и многое другое. При этом в каждой из этих категорий есть множество подпунктов, которые могут удовлетворить любые потребности. Так, только в категории глобусы есть и глобусы на батарейках, и глобусы с двойной картой, и физические глобусы, и политические глобусы, и школьные глобусы, и рельефные глобусы, и детские глобусы, и глобусы с подсветкой. Кроме того, иногда у нас ищут глобус на деревянной подставке, такие тоже есть. В общем, как показывает практика, глобусы на подарки – это очень хороший вариант. Подобным вариантом являются и карты мира. У нас можно приобрести настенные карты, физическая карта мира, политическая карта мира, карты мира на рейках, карты в багете, особо популярные сейчас - скретч карты, и даже такой необычный вариант, как скатерти с картой мира. Также есть детская карта мира и детские атласы. Конечно же, говоря о подарках нельзя не упомянуть про книги. У нас вы можете подобрать книги различнейших направлений: книги для детей, развивающие книги, развлекательные и художественные книги. "Подарки.shop" – отличный помощник при поиске подарка по любому поводу и даже без него. Очень часто к нам обращаются, когда ищут подарки для детей в садик, особенно подарки в садик для детей на выпускной. Магазин для детей - настольные игры
Интернет-магазин "подарки.shop" – это лучший выбор подарков для детей и родителей. У нас вы можете подобрать игры, глобусы, подарочные наборы, книги, скатерти, подтарельники, пазлы, карты мира и многое другое. При этом в каждой из этих категорий есть множество подпунктов, которые могут удовлетворить любые потребности. Так, только в категории глобусы есть и глобусы на батарейках, и глобусы с двойной картой, и физические глобусы, и политические глобусы, и школьные глобусы, и рельефные глобусы, и детские глобусы, и глобусы с подсветко... rozwiń
Avatar
Jaś / 7 września 2017 o 10:52
0
Współczuję. Konowały nie lekarze, choć są wyjątki.
Avatar
gość / 31 sierpnia 2017 o 14:50
0
Anonim napisał:
Zmarla na SOR nie zostala przyjeta na oddzial
 No tak, na SOR-ze albo odesłanie do domu z kwitkiem, albo leżenie bez zbytniego zainteresowania kogokolwiek. Organizacja pracy tam to porażka, za mało personelu, a dyżurująca tam często taka mała lekarka w podkutych obcasach to chyba wcześniej pracowała w zakładzie karnym, bo takie "delikatne" ma podejście do pacjentów i nie fachowe. Ogólnie to na SOR-ze nikomu się nie spieszy, lekarze wołani z oddziałów też każą na siebie czekać bardzo długo, pacjent wymagający ratunku nie jest pod stałą opieką lekarską a nawet pielęgniarską, często zostawiony sam sobie. W Kraśniku nie zdarza się chyba przewiezienie pacjenta w poważnym stanie do kliniki, gdzie są lekarze specjaliści non-stop i lepsza aparatura do ratowania życia człowieka. Szkoda kasy na paliwo?
 No tak, na SOR-ze albo odesłanie do domu z kwitkiem, albo leżenie bez zbytniego zainteresowania kogokolwiek. Organizacja pracy tam to porażka, za mało personelu, a dyżurująca tam często taka mała lekarka w podkutych obcasach to chyba wcześniej pracowała w zakładzie karnym, bo takie "delikatne" ma podejście do pacjentów i nie fachowe. Ogólnie to na SOR-ze nikomu się nie spieszy, lekarze wołani z oddziałów też każą na siebie czekać bardzo długo, pacjent wymagający ratunku nie jest pod stałą opieką lekarską a nawet pie... rozwiń
Avatar
Gość / 28 sierpnia 2017 o 21:12
0
A Pan Kos z Panem Majem w d... mają ludzi oraz ich tragedię i się lansuja na dożynkach śmiejąc się z przyklaskujacymi im przydupasami z PSL. Pierwszy to były z-ca wójta z Gościeradowa który teraz ma jeszcze cieplejsza posadke. Cały powiat to kolesiorstwo PSL więc o jakich my tu standardach mówimy?? Wystarczy dobrze się podlizac i kretyni bez pojęcia maja posady. Wstyd!!! 
Avatar
Anonim / 27 sierpnia 2017 o 01:36
0
Zmarla na SOR nie zostala przyjeta na oddzial
Avatar
gość / 26 sierpnia 2017 o 15:49
+1
Na jakim oddziale zmarła ta młoda kobieta? Żadnej taryfy ulgowej, od razu zwolnić winnych lekarzy i ordynatora.
Avatar
gość / 26 sierpnia 2017 o 15:45
0
Na wewnętrzny kto trafi to faktycznie odrazu kolonoskopia i gastroskopia, trzeba czy nie trzeba. A sprzęt mają prymitywny, o umiejętnościach nic nie powiem dobrego. Mojego rodzica o mało tam nie wykończyli tymi badaniami, a w Lublinie zrobili tak, że było to mało męczące i przykre. Do zabiegów inwazyjnych ordynator nie używa znieczulenia, bo po co jak to nie jego boli. Zabieg powtarzał wielokrotnie, niestety nieskutecznie, a w innym szpitalu udał się za pierwszym podejściem. Nic dziwnego że na tym oddziale tyle jest zgonów. Z poważnymi chorobami pacjentów leczy się kilka dni, do weekendu, żeby w weekend był luz, a pacjentów nawet nie chodzących poucza się "leczyć się i robić badania w przychodni". Szpital ma problemy z robieniem USG, bo jest tylko 1 pracownia. Do wielu poradni kolejki kilkumiesieczne, więc jak pan dyrektor Kos zarządza tym ZOZ-em?
Na wewnętrzny kto trafi to faktycznie odrazu kolonoskopia i gastroskopia, trzeba czy nie trzeba. A sprzęt mają prymitywny, o umiejętnościach nic nie powiem dobrego. Mojego rodzica o mało tam nie wykończyli tymi badaniami, a w Lublinie zrobili tak, że było to mało męczące i przykre. Do zabiegów inwazyjnych ordynator nie używa znieczulenia, bo po co jak to nie jego boli. Zabieg powtarzał wielokrotnie, niestety nieskutecznie, a w innym szpitalu udał się za pierwszym podejściem. Nic dziwnego że na tym oddziale tyle jest zgonów. Z poważnymi choro... rozwiń
Avatar
Gość / 26 sierpnia 2017 o 06:33
0
już czas najwyższy na ponoszenie odpowiedzialności za takie błędy, w normalnych krajach są za to utraty wykonywania zawodu i poważne wyroki, mamy dobrą zmianę więc czas na nietykalnych .
Avatar
w żałobie / 24 sierpnia 2017 o 10:22
0
Szczęśćciarz i po 7 dniach Cię nie uśmiercili i jeszcze jesteś zadowolony. Życzę Ci częstrzyh wizyt w umieralni. Życzę Ci byś trafił na wewnętrzny, gdzie na dzień dobry wsadzają Ci rurę w d.. bo za to badanie mają najwięcej kasy. Ja żayłuje jednego, że nie zgłosiłam również do Prokuratury śmierci mojego rodzica... 
Zobacz wszystkie komentarze 56

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Lubartów: Kwartet smyczkowy zagrał na otwarciu oczyszczalni ścieków
film

Lubartów: Kwartet smyczkowy zagrał na otwarciu oczyszczalni ścieków 0 1

Kwartet smyczkowy OFF and BACH przygrywał na otwarciu zmodernizowanej oczyszczalni ścieków w Lubartowie. Największa inwestycja w historii miasta kosztowała ponad 58 mln zł.

Mezoterapia twarzy, szyi i dekoltu – recepta na zatrzymanie czasu

Mezoterapia twarzy, szyi i dekoltu – recepta na zatrzymanie czasu 0

Zależy ci na tym, aby twoja skóra zachowała młodość na dłużej? W takim razie odpowiednia pielęgnacja skóry to za mało – oprócz niej warto skorzystać z zabiegów mezoterapii, dzięki którym możemy uzyskać jeszcze lepsze efekty. Na czym dokładnie polega mezoterapia i ile musimy za nią zapłacić?

Lubelskie: Śmierć nastolatki i jej chłopaka. Dilerzy zatrzymani

Lubelskie: Śmierć nastolatki i jej chłopaka. Dilerzy zatrzymani 3 0

Zatrzymano dwóch dilerów narkotyków, którzy mają być powiązani ze śmiercią młodych ludzi w Biskupicach. 17-latka i jej chłopak zmarli najprawdopodobniej po przedawkowaniu środków odurzających – ustalili śledczy. Nie wykluczają, że były to dopalacze.

Lublin: UMCS ma problem z kampusem zachodnim

Lublin: UMCS ma problem z kampusem zachodnim 0 2

UMCS ma poważny problem z budową nowych siedzib Wydziału Politologii i Instytutu Psychologii. Do przetargu na roboty budowlane stanęły cztery firmy, ale wszystkie oferty przekraczają kwotę, którą gotowa jest wydać uczelnia.

XX-lecie zespołu Coma w Domu Kultury w Lublinie
7 grudnia 2018, 18:00

XX-lecie zespołu Coma w Domu Kultury w Lublinie 1 0

Co Gdzie Kiedy. W tym roku zespół Coma świętuje swoje XX-lecie. Z tej okazji formacja wyruszyła w urodzinową trasę koncertową, w ramach której zawita również do Lublina. Koncert odbędzie się 7 grudnia o godz. 18 w klubie Dom Kultury (Krakowskie Przedmieście 19).

Chcą porzucić Sejm dla samorządu. Sprawdziliśmy aktywność lubelskich posłów
galeria

Chcą porzucić Sejm dla samorządu. Sprawdziliśmy aktywność lubelskich posłów 3 14

Jarosław Sachajko to lider w liczbie wystąpień na posiedzeniach Sejmu (240) i złożonych interpelacji (707). Na przeciwległym biegunie jest Sylwester Tułajew, który na swoim koncie ma zaledwie 5 interpelacji.

Tak będą wyglądać nowe dowody osobiste. Jest już wzór
galeria

Tak będą wyglądać nowe dowody osobiste. Jest już wzór 0 1

Wiosną 2019 r. ma się zmienić wygląd dowodu osobistego> Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji pokazało jego wzór.

Lubelskie: 13-latek na motorowerze wjechał wprost pod samochód
galeria

Lubelskie: 13-latek na motorowerze wjechał wprost pod samochód 9 1

Do wypadku doszło w poniedziałek około godz. 17 między miejscowościami Andrzejówka i Bukowa (pow. biłgorajski).

Zderzenie toyoty i skody na skrzyżowaniu ul. Skłodowskiej i Akademickiej w Lublinie
galeria

Zderzenie toyoty i skody na skrzyżowaniu ul. Skłodowskiej i Akademickiej w Lublinie 4 3

Do zdarzenia doszło tuż przed godz. 8 na skrzyżowaniu ul. Skłodowskiej i Akademickiej w Lublinie.

"Bezczelny koniec lata" w Just Crafted
30 września 2018, 19:00

"Bezczelny koniec lata" w Just Crafted 1 0

Co Gdzie Kiedy. W niedzielę, 30 września o godz. 19 w Just Crafted (ul. Cicha 2) odbędzie się pokaz krótkich form improwizowanych w wykonaniu Teatru Bezczelny.

Praca w Lublinie. Szukają osób mówiących w nietypowych językach

Praca w Lublinie. Szukają osób mówiących w nietypowych językach 13 4

Powstaje wielojęzyczne centrum obsługi klienta Voice Contact Center. Poszukiwani są pracownicy znający języki obce m.in. czeski i węgierski.

Tomasz Wójtowicz: Żeby nie było gorzej
galeria

Tomasz Wójtowicz: Żeby nie było gorzej 0 0

Rozmowa z Tomaszem Wójtowiczem, legendą światowej siatkówki, która świętowała jubileusz 65-lecia

Ratownicy medyczni jednak nie wyjdą na ulice. Co wywalczyli?

Ratownicy medyczni jednak nie wyjdą na ulice. Co wywalczyli? 98 9

Wczorajsze rozmowy ratowników z ministrem zdrowia trwały prawie cztery godziny. Były burzliwe, ale zakończyły się porozumieniem.

"Zimna wojna" polskim kandydatem do Oscara
film

"Zimna wojna" polskim kandydatem do Oscara 0 0

"Zimna wojna" Pawła Pawlikowskiego będzie polskim kandydatem do Oscara w kategorii najlepszego filmu nieanglojęzycznego - zdecydowała polska komisja oscarowa pod przewodnictwem Jana A. P. Kaczmarka.

Tyrowo: Autobus szkolny zderzył się z ciężarówką. Dwie osoby nie żyją [wideo]
film

Tyrowo: Autobus szkolny zderzył się z ciężarówką. Dwie osoby nie żyją [wideo] 0 0

Tyrowo (woj. warmińsko-mazurskie). W miejscowości Tyrowo w województwie warmińsko-mazurskim autobus szkolny zderzył się z ciężarówką. Dwie osoby zginęły na miejscu, a osiem zostało rannych.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!