Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

4 maja 2011 r.
21:27
Edytuj ten wpis

Narkotykowy hak na przeciwnika w wyborach na burmistrza

0 54 A A
Mirosław Włodarczyk wygrał wybory na burmistrza Kraśnika  (Jacek Świerczyński)
Mirosław Włodarczyk wygrał wybory na burmistrza Kraśnika (Jacek Świerczyński)

Kolejna afera zatrzęsła Kraśnikiem. Wczoraj prokuratura poinformowała, że oskarżyła byłego rzecznika ratusza. Zbigniew Nita miał namawiać swoją znajomą do podłożenia narkotyków kandydującemu na burmistrza Mirosławowi Włodarczykowi.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Jesienią Mirosław Włodarczyk był najpoważniejszym konkurentem urzędującego burmistrza Kraśnika Piotra Czubińskiego. Zbigniew Nita pełnił wówczas obowiązki rzecznika prasowego Urzędu Miasta, ale był też dyrektorem Centrum Kultury i Promocji. Nitę zwolnił jeszcze poprzedni burmistrz, z kolei Mirosław Włodarczyk zmienił tryb wypowiedzenia tej umowy.

Prokuratura oskarżyła byłego urzędnika o to, że od września do listopada ub. roku kilkukrotnie namawiał swoją znajomą, pracownicę ZOZ w Kraśniku, do sfabrykowania dowodów, które miały obciążyć Włodarczyka.

– Chodziło o podłożenie kandydatowi na burmistrza leków, narkotyków oraz łapówki, aby doprowadzić do wszczęcia przeciwko niemu postępowania i zmusić do rezygnacji z kandydowania – mówi Beata Syk-Jankowska, rzecznik Prokuratury Okręgowej w Lublinie.

Zbigniew Nita nie przyznaje się. – To jakaś totalna bzdura. Nie zrobiłem niczego, co by się nadawało do prokuratury – mówi.
– Ta pani była moją dziewczyną z liceum – dodaje.

– Podczas trwania kampanii wyborczej widziałem się z nią dwa razy, dwa razy rozmawialiśmy też przez telefon. To były prywatne rozmowy na temat wyborów, czarnego PR i o tym, co się mówi w mieście. Ona te rozmowy nagrywała i poszła do prokuratury. Jestem zaskoczony, że śledczy w ten sposób do tego podchodzą, że robi się ze mnie politycznego terrorystę w politycznej aferze.

"Koleżanka z liceum” to pielęgniarka, z którą obecny burmistrz (z wykształcenia lekarz) pracował w szpitalu, choć nie na jednym oddziale.
– Zadzwoniła najpierw do lekarki, z którą się przyjaźnię – opowiada Włodarczyk. – Koleżanka ostrzegła mnie, że szykowana jest przeciwko mnie prowokacja. Odpowiedziałem jej, że się nie boję. Później ponowiła to ostrzeżenie. Radziła, żebym na czas kampanii zrezygnował z pracy.

Wówczas – jak twierdzi Włodarczyk – skontaktował się z pielęgniarką. – Powiedziała, że pan Zbigniew Nita proponował jej pracę i pieniądze, w zamian za podrzucenie mi anabolików albo narkotyków, kiedy będę na dyżurze. Ta informacja mnie przeraziła. Nie mogłem spać. Rano razem z tą panią pojechaliśmy do prokuratury i złożyliśmy zeznania. Cieszę się, że sprawa znajdzie epilog w sądzie – dodaje.
Mimo że prawo chroni personalia oskarżonego, Zbigniew Nita prosił, by w tekście wymieniać go z pełnego nazwiska.


Co ma na sumieniu były burmistrz kraśnika?

W marcu były burmistrz Piotr Cz. usłyszał zarzut przyjęcia 55 tys. zł łapówki. Miał wziąć pieniądze w zamian za zlecenie przeprowadzenia płatnych wykładów. W innym śledztwie podejrzany jest o to, że w latach 2003–2007 miał wziąć 19,5 tys. zł od dwóch osób za to, że zasiadały w radzie nadzorczej Kraśnickiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej.

Komentarze 54

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 11 maja 2011 o 09:49
0
[quote name='Gość' timestamp='1305054399' post='476687']
Pomyśl idioto o co tu chodzi. Jeden nienormalny facet chce zniszczyć życie drugiemu stosując ubeckie metody.Dlaczego?, żeby korzystać z koryta i mieć dobrze płatne stanowisko?.Jakim degeneratem trzaba być aby w tak perfidny sposób niszczyć innego człowieka. Ta kobieta okazała sie normalnym zdrowo myślącym człowiekiem .Kto dziś uwierzyłby jej ,gdyby zeznała nie przedstawiając dowodu w postaci nagrania. Gdyby doszło do udanej prowokacji Nity to w jaki sposób mogłaby bronić uczciwgo człowieka przed kraśnicką prokuraturą.

A teraz pomyśl .Czy gdyby do twojego znajomego przyszedł inny wasz wspólny znajomy z propozycja aby wspólnie zniszczyć Ciebie,pozbawić pracy,dobrego imienia i wsadzić do więzienia to co On jako uczciwy człowiek nie pozbawiony sumienia powinien zrobić.? Powinien powiedzieć spadaj czy pójść do Ciebie i ostrzec ,że lada moment twoje życie moze być skończone.

Ty byś powiedział spadaj ,bo masz chory umysł i jesteś zerem.
[/quote]
Widzę, że się strasznie zaplułeś masz emocjonalny stosunek do tego, czyżby to była twoja kobieta czy twój chłopak...? Ja zaś nie będę cię wyzywał bo do takiego poziomu nie mam zamiaru się sprowadzać.
Co innego ostrzec, co innego odmówić a jaszcze co innego spotykać się tylko w jednym celu - nagrania rozmowy, złapania haka czy może nawet wrobienia. Sąd rozstrzygnie co to było.
Ja wiem że w waszych pisowskich łbach różne demony baraszkują. Przypomnę ci tylko o licznych prowokacjach na górze jakie jak się później okazało były prokurowane przez ludzi związanych z PiS. Szybciej uwierzę w celową i przemyślana prowokacje ludzi Włodarczyka niż w to że Nita tak naprawdę coś takiego chciał zrobić. Wystarczył blef dobrze przygotowanej osoby, której się bardziej niż zwykle ufa aby człowieka wrobić. Zastanawiające dlaczego 6 miesięcy trwało sprawdzenie doniesienia i przygotowanie aktu oskarżenia? Śledztwo w takim razie było przynajmniej dwa razy przedłużane! Dlaczego? Dwóch, może trzech świadków i nagranie zajęło prokuraturze tyle czasu? Może to była ewentualność na wypadek wygrania przez Czubińskiego wyborów, byłby powód do ich wtedy unieważnienia...?
[quote name='Gość' timestamp='1305054399' post='476687']
Pomyśl idioto o co tu chodzi. Jeden nienormalny facet chce zniszczyć życie drugiemu stosując ubeckie metody.Dlaczego?, żeby korzystać z koryta i mieć dobrze płatne stanowisko?.Jakim degeneratem trzaba być aby w tak perfidny sposób niszczyć innego człowieka. Ta kobieta okazała sie normalnym zdrowo myślącym człowiekiem .Kto dziś uwierzyłby jej ,gdyby zeznała nie przedstawiając dowodu w postaci nagrania. Gdyby doszło do udanej prowokacji Nity to w jaki sposób... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 11 maja 2011 o 09:30
0
[quote name='Gość' timestamp='1305054399' post='476687']

A teraz pomyśl .Czy gdyby do twojego znajomego przyszedł inny wasz wspólny znajomy z propozycja aby wspólnie zniszczyć Ciebie,pozbawić pracy,dobrego imienia i wsadzić do więzienia to co On jako uczciwy człowiek nie pozbawiony sumienia powinien zrobić.? Powinien powiedzieć spadaj czy pójść do Ciebie i ostrzec ,że lada moment twoje życie moze być skończone.

Ty byś powiedział spadaj ,bo masz chory umysł i jesteś zerem.
[/quote]
Człowiek przy zdrowych zmysłach w tym przypadku niekoniecznie powinien ostrzec kogos przed grozącym mu niebezpieczenstwm, zwazywszy, ze kobieta ta rozmawiała ze swoim kolgą, byłą sympatią, z kimś kto byc moze jej ufał, wtajemniczając ją w swoje sprawy. I na pewno w pierwszej kolejnosci powinna odwieść swojego znajomego od niecnych zamiarów i ostrzec, ze w razie czego bedzie swiadczyć przeciwko niemu. Tylko komus bardzo zalezało, zeby ze sprawą lecieć do sądu i tym sposobem nadac jej odpowiedniego rozgłosu.
[quote name='Gość' timestamp='1305054399' post='476687']

A teraz pomyśl .Czy gdyby do twojego znajomego przyszedł inny wasz wspólny znajomy z propozycja aby wspólnie zniszczyć Ciebie,pozbawić pracy,dobrego imienia i wsadzić do więzienia to co On jako uczciwy człowiek nie pozbawiony sumienia powinien zrobić.? Powinien powiedzieć spadaj czy pójść do Ciebie i ostrzec ,że lada moment twoje życie moze być skończone.

Ty byś powiedział spadaj ,bo masz chory umysł i jesteś zerem.
[/quote]
rozwiń
Avatar
Marysieńka / 11 maja 2011 o 09:16
0
Tak naprawde nie wiemy na ile chciał zniszczyc życie obecnego włodarza, gdyz nie znamy zapisów nagran. A jesli byłyby takie jednoznczne, to te zarzuty juz dawno zostały by postawione i nie zwlekano by z nimi tyle czasu.
Avatar
Może pożyczyła? / 10 maja 2011 o 21:47
0
[quote name='white' timestamp='1305051964' post='476667']
Nie mam, a powinienem mieć? [/quote]
Noooo... jak nie masz to co innego. Choć zawsze można dokupić...
Avatar
Gość / 10 maja 2011 o 21:06
0
[quote name='white' timestamp='1305051964' post='476667']
Generalnie temat kolego sprowadza się do tego, że nawet kiedy kumpel czy kumpela wciska ci temat, który tobie nie pasuje to mówisz mu spadaj a nie nagrywasz i lecisz z tym do burmistrza a potem do prokuratury
[/quote]

Pomyśl idioto o co tu chodzi. Jeden nienormalny facet chce zniszczyć życie drugiemu stosując ubeckie metody.Dlaczego?, żeby korzystać z koryta i mieć dobrze płatne stanowisko?.Jakim degeneratem trzaba być aby w tak perfidny sposób niszczyć innego człowieka. Ta kobieta okazała sie normalnym zdrowo myślącym człowiekiem .Kto dziś uwierzyłby jej ,gdyby zeznała nie przedstawiając dowodu w postaci nagrania. Gdyby doszło do udanej prowokacji Nity to w jaki sposób mogłaby bronić uczciwgo człowieka przed kraśnicką prokuraturą.

A teraz pomyśl .Czy gdyby do twojego znajomego przyszedł inny wasz wspólny znajomy z propozycja aby wspólnie zniszczyć Ciebie,pozbawić pracy,dobrego imienia i wsadzić do więzienia to co On jako uczciwy człowiek nie pozbawiony sumienia powinien zrobić.? Powinien powiedzieć spadaj czy pójść do Ciebie i ostrzec ,że lada moment twoje życie moze być skończone.

Ty byś powiedział spadaj ,bo masz chory umysł i jesteś zerem.
[quote name='white' timestamp='1305051964' post='476667']
Generalnie temat kolego sprowadza się do tego, że nawet kiedy kumpel czy kumpela wciska ci temat, który tobie nie pasuje to mówisz mu spadaj a nie nagrywasz i lecisz z tym do burmistrza a potem do prokuratury
[/quote]

Pomyśl idioto o co tu chodzi. Jeden nienormalny facet chce zniszczyć życie drugiemu stosując ubeckie metody.Dlaczego?, żeby korzystać z koryta i mieć dobrze płatne stanowisko?.Jakim degeneratem trzaba być aby w tak perf... rozwiń
Avatar
white / 10 maja 2011 o 20:26
0
[quote name='Ciemnote wciskasz?' timestamp='1305051440' post='476663']
Bez pierduł człowieku. Dyktafonu w domu nie masz, tak?
[/quote]
Nie mam, a powinienem mieć? Pewnie gdybym obracał się w twoim towarzystwie byłby to obowiązkowy gadżet na spotkaniach Większość ludzi ma dyktafony ale w komórkach i ja też tyle, że ilu go używa? Generalnie temat kolego sprowadza się do tego, że nawet kiedy kumpel czy kumpela wciska ci temat, który tobie nie pasuje to mówisz mu spadaj a nie nagrywasz i lecisz z tym do burmistrza a potem do prokuratury
[quote name='Ciemnote wciskasz?' timestamp='1305051440' post='476663']
Bez pierduł człowieku. Dyktafonu w domu nie masz, tak?
[/quote]
Nie mam, a powinienem mieć? Pewnie gdybym obracał się w twoim towarzystwie byłby to obowiązkowy gadżet na spotkaniach Większość ludzi ma dyktafony ale w komórkach i ja też tyle, że ilu go używa? Generalnie temat kolego sprowadza się do tego, że nawet kiedy kumpel czy kumpela wciska ci temat, który tobie nie pasuje to mówisz mu spadaj a nie nagrywasz i lecisz z tym ... rozwiń
Avatar
Ciemnote wciskasz? / 10 maja 2011 o 20:17
0
[quote name='white' timestamp='1304588322' post='473371']
Pytanie zasadnicze - czym kierowała się laska idąc na "kawowe" spotkanie z dyktafonem? Ja nie mam nawet takiego sprzętu w domu, a ilu z was drodzy forumowicze ma?[/quote]
Bez pierduł człowieku. Dyktafonu w domu nie masz, tak?
Avatar
Gość / 8 maja 2011 o 22:05
0
[quote name='rondo' timestamp='1304878172' post='475749']
Może PiS ma program centralny, ale w terenie to żałosna menażeria nieudaczników. U nas w Kraśniku i w takim np. Lubartowie. Następuje nawet eksport nieudaczników między filami Pisu, w którego drodze przekazano nam z Lubartowa bezcennego fachowca ze szpitala do KPWiK.
[/quote]

PiS w powiecie kraśnickim to przewodniczący i 7 członków. Przedstawicieli tej partii nie ma ani w radzie miasta ani w urzędach. Proszę nie oczerniać tej partii skutkami działania jednej osoby.
Avatar
rondo / 8 maja 2011 o 20:09
0
Może PiS ma program centralny, ale w terenie to żałosna menażeria nieudaczników. U nas w Kraśniku i w takim np. Lubartowie. Następuje nawet eksport nieudaczników między filami Pisu, w którego drodze przekazano nam z Lubartowa bezcennego fachowca ze szpitala do KPWiK.
Avatar
Marysieńka / 8 maja 2011 o 18:58
0
To raczej wszystkie media, a nie tylko nasze służą okreslonym grupom ludziom, u których mogą coś zyskać. A ze rózne z róznymi trzymają, to zaleznie od reprezentowania danej grupy jestesmy w stanie poznać doniesienia na które patrzy sie z róznych stron. U nas tylko brakuje tej róznorodnosci i skazani jestesmy na taka prawdę jaką nam przekazują zleznie od swoich interesów. Ale niektórzy z tych stawiających zarzuty Głosowi, jakby załozyli swoją gazetę, równie spotkali by sie z zarzutami, ze stanowią organ prasowy tyle że pisowski, tak jak władza w swojej gazetce propaguje tylko siebie i można w niej wyczytac o jej wspaniałosci oraz o podejmowaniu rozsądnych i słusznych decyzji mających jedynie na celu dobro miasta i jego mieszkanców.
Ja jak znajdę chwilę czasu to zacznę sie przekonywać do jakiego stopnia pisowska władza w miescie ma lekcewazący stosunek do swoich mieszkanców. Czy mieszkancy nie mogąc liczyc na rzetelne informowanie ich przez media, jak tez w przypadku unikania przez samo miasto podawania pewnych informacji do publicznej wiadomości sa w stanie poznac te informacje u samego źródła.
Nie wiem tylko do kogo mam dzwonic, gdyz numer rzecznika urzędu miasto trzyma w największej tajemnicy, nawet na swojej stronie nie ujawniając, ze ma takiego zatrudnionego.
I tak przy okazji spytam. Komendant strazy miejskiej został juz zwolniony czy jeszcze nie? Bo gdzie nie spojrzec na stronie miasta to jednak wszedzie figuruje, ze w dalszym ciągu komendantem jest P. Różynski. Czyzby władze miasta tak sie wstydziły swoich decyzji, ze próbuja je jak najdłuzej zataic przed swoim społeczenstwem?
A było tak fajnie. Byliśmy chyba jedynym miastem w Polsce z komendantem z jedynym słusznym na obecne czasy wykształceniem teologicznym.
To raczej wszystkie media, a nie tylko nasze służą okreslonym grupom ludziom, u których mogą coś zyskać. A ze rózne z róznymi trzymają, to zaleznie od reprezentowania danej grupy jestesmy w stanie poznać doniesienia na które patrzy sie z róznych stron. U nas tylko brakuje tej róznorodnosci i skazani jestesmy na taka prawdę jaką nam przekazują zleznie od swoich interesów. Ale niektórzy z tych stawiających zarzuty Głosowi, jakby załozyli swoją gazetę, równie spotkali by sie z zarzutami, ze stanowią organ prasowy tyle że pisowski, tak jak wład... rozwiń
Avatar
Gość / 11 maja 2011 o 09:49
0
[quote name='Gość' timestamp='1305054399' post='476687']
Pomyśl idioto o co tu chodzi. Jeden nienormalny facet chce zniszczyć życie drugiemu stosując ubeckie metody.Dlaczego?, żeby korzystać z koryta i mieć dobrze płatne stanowisko?.Jakim degeneratem trzaba być aby w tak perfidny sposób niszczyć innego człowieka. Ta kobieta okazała sie normalnym zdrowo myślącym człowiekiem .Kto dziś uwierzyłby jej ,gdyby zeznała nie przedstawiając dowodu w postaci nagrania. Gdyby doszło do udanej prowokacji Nity to w jaki sposób mogłaby bronić uczciwgo człowieka przed kraśnicką prokuraturą.

A teraz pomyśl .Czy gdyby do twojego znajomego przyszedł inny wasz wspólny znajomy z propozycja aby wspólnie zniszczyć Ciebie,pozbawić pracy,dobrego imienia i wsadzić do więzienia to co On jako uczciwy człowiek nie pozbawiony sumienia powinien zrobić.? Powinien powiedzieć spadaj czy pójść do Ciebie i ostrzec ,że lada moment twoje życie moze być skończone.

Ty byś powiedział spadaj ,bo masz chory umysł i jesteś zerem.
[/quote]
Widzę, że się strasznie zaplułeś masz emocjonalny stosunek do tego, czyżby to była twoja kobieta czy twój chłopak...? Ja zaś nie będę cię wyzywał bo do takiego poziomu nie mam zamiaru się sprowadzać.
Co innego ostrzec, co innego odmówić a jaszcze co innego spotykać się tylko w jednym celu - nagrania rozmowy, złapania haka czy może nawet wrobienia. Sąd rozstrzygnie co to było.
Ja wiem że w waszych pisowskich łbach różne demony baraszkują. Przypomnę ci tylko o licznych prowokacjach na górze jakie jak się później okazało były prokurowane przez ludzi związanych z PiS. Szybciej uwierzę w celową i przemyślana prowokacje ludzi Włodarczyka niż w to że Nita tak naprawdę coś takiego chciał zrobić. Wystarczył blef dobrze przygotowanej osoby, której się bardziej niż zwykle ufa aby człowieka wrobić. Zastanawiające dlaczego 6 miesięcy trwało sprawdzenie doniesienia i przygotowanie aktu oskarżenia? Śledztwo w takim razie było przynajmniej dwa razy przedłużane! Dlaczego? Dwóch, może trzech świadków i nagranie zajęło prokuraturze tyle czasu? Może to była ewentualność na wypadek wygrania przez Czubińskiego wyborów, byłby powód do ich wtedy unieważnienia...?
[quote name='Gość' timestamp='1305054399' post='476687']
Pomyśl idioto o co tu chodzi. Jeden nienormalny facet chce zniszczyć życie drugiemu stosując ubeckie metody.Dlaczego?, żeby korzystać z koryta i mieć dobrze płatne stanowisko?.Jakim degeneratem trzaba być aby w tak perfidny sposób niszczyć innego człowieka. Ta kobieta okazała sie normalnym zdrowo myślącym człowiekiem .Kto dziś uwierzyłby jej ,gdyby zeznała nie przedstawiając dowodu w postaci nagrania. Gdyby doszło do udanej prowokacji Nity to w jaki sposób... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 11 maja 2011 o 09:30
0
[quote name='Gość' timestamp='1305054399' post='476687']

A teraz pomyśl .Czy gdyby do twojego znajomego przyszedł inny wasz wspólny znajomy z propozycja aby wspólnie zniszczyć Ciebie,pozbawić pracy,dobrego imienia i wsadzić do więzienia to co On jako uczciwy człowiek nie pozbawiony sumienia powinien zrobić.? Powinien powiedzieć spadaj czy pójść do Ciebie i ostrzec ,że lada moment twoje życie moze być skończone.

Ty byś powiedział spadaj ,bo masz chory umysł i jesteś zerem.
[/quote]
Człowiek przy zdrowych zmysłach w tym przypadku niekoniecznie powinien ostrzec kogos przed grozącym mu niebezpieczenstwm, zwazywszy, ze kobieta ta rozmawiała ze swoim kolgą, byłą sympatią, z kimś kto byc moze jej ufał, wtajemniczając ją w swoje sprawy. I na pewno w pierwszej kolejnosci powinna odwieść swojego znajomego od niecnych zamiarów i ostrzec, ze w razie czego bedzie swiadczyć przeciwko niemu. Tylko komus bardzo zalezało, zeby ze sprawą lecieć do sądu i tym sposobem nadac jej odpowiedniego rozgłosu.
[quote name='Gość' timestamp='1305054399' post='476687']

A teraz pomyśl .Czy gdyby do twojego znajomego przyszedł inny wasz wspólny znajomy z propozycja aby wspólnie zniszczyć Ciebie,pozbawić pracy,dobrego imienia i wsadzić do więzienia to co On jako uczciwy człowiek nie pozbawiony sumienia powinien zrobić.? Powinien powiedzieć spadaj czy pójść do Ciebie i ostrzec ,że lada moment twoje życie moze być skończone.

Ty byś powiedział spadaj ,bo masz chory umysł i jesteś zerem.
[/quote]
rozwiń
Avatar
Marysieńka / 11 maja 2011 o 09:16
0
Tak naprawde nie wiemy na ile chciał zniszczyc życie obecnego włodarza, gdyz nie znamy zapisów nagran. A jesli byłyby takie jednoznczne, to te zarzuty juz dawno zostały by postawione i nie zwlekano by z nimi tyle czasu.
Avatar
Może pożyczyła? / 10 maja 2011 o 21:47
0
[quote name='white' timestamp='1305051964' post='476667']
Nie mam, a powinienem mieć? [/quote]
Noooo... jak nie masz to co innego. Choć zawsze można dokupić...
Avatar
Gość / 10 maja 2011 o 21:06
0
[quote name='white' timestamp='1305051964' post='476667']
Generalnie temat kolego sprowadza się do tego, że nawet kiedy kumpel czy kumpela wciska ci temat, który tobie nie pasuje to mówisz mu spadaj a nie nagrywasz i lecisz z tym do burmistrza a potem do prokuratury
[/quote]

Pomyśl idioto o co tu chodzi. Jeden nienormalny facet chce zniszczyć życie drugiemu stosując ubeckie metody.Dlaczego?, żeby korzystać z koryta i mieć dobrze płatne stanowisko?.Jakim degeneratem trzaba być aby w tak perfidny sposób niszczyć innego człowieka. Ta kobieta okazała sie normalnym zdrowo myślącym człowiekiem .Kto dziś uwierzyłby jej ,gdyby zeznała nie przedstawiając dowodu w postaci nagrania. Gdyby doszło do udanej prowokacji Nity to w jaki sposób mogłaby bronić uczciwgo człowieka przed kraśnicką prokuraturą.

A teraz pomyśl .Czy gdyby do twojego znajomego przyszedł inny wasz wspólny znajomy z propozycja aby wspólnie zniszczyć Ciebie,pozbawić pracy,dobrego imienia i wsadzić do więzienia to co On jako uczciwy człowiek nie pozbawiony sumienia powinien zrobić.? Powinien powiedzieć spadaj czy pójść do Ciebie i ostrzec ,że lada moment twoje życie moze być skończone.

Ty byś powiedział spadaj ,bo masz chory umysł i jesteś zerem.
[quote name='white' timestamp='1305051964' post='476667']
Generalnie temat kolego sprowadza się do tego, że nawet kiedy kumpel czy kumpela wciska ci temat, który tobie nie pasuje to mówisz mu spadaj a nie nagrywasz i lecisz z tym do burmistrza a potem do prokuratury
[/quote]

Pomyśl idioto o co tu chodzi. Jeden nienormalny facet chce zniszczyć życie drugiemu stosując ubeckie metody.Dlaczego?, żeby korzystać z koryta i mieć dobrze płatne stanowisko?.Jakim degeneratem trzaba być aby w tak perf... rozwiń
Avatar
white / 10 maja 2011 o 20:26
0
[quote name='Ciemnote wciskasz?' timestamp='1305051440' post='476663']
Bez pierduł człowieku. Dyktafonu w domu nie masz, tak?
[/quote]
Nie mam, a powinienem mieć? Pewnie gdybym obracał się w twoim towarzystwie byłby to obowiązkowy gadżet na spotkaniach Większość ludzi ma dyktafony ale w komórkach i ja też tyle, że ilu go używa? Generalnie temat kolego sprowadza się do tego, że nawet kiedy kumpel czy kumpela wciska ci temat, który tobie nie pasuje to mówisz mu spadaj a nie nagrywasz i lecisz z tym do burmistrza a potem do prokuratury
[quote name='Ciemnote wciskasz?' timestamp='1305051440' post='476663']
Bez pierduł człowieku. Dyktafonu w domu nie masz, tak?
[/quote]
Nie mam, a powinienem mieć? Pewnie gdybym obracał się w twoim towarzystwie byłby to obowiązkowy gadżet na spotkaniach Większość ludzi ma dyktafony ale w komórkach i ja też tyle, że ilu go używa? Generalnie temat kolego sprowadza się do tego, że nawet kiedy kumpel czy kumpela wciska ci temat, który tobie nie pasuje to mówisz mu spadaj a nie nagrywasz i lecisz z tym ... rozwiń
Avatar
Ciemnote wciskasz? / 10 maja 2011 o 20:17
0
[quote name='white' timestamp='1304588322' post='473371']
Pytanie zasadnicze - czym kierowała się laska idąc na "kawowe" spotkanie z dyktafonem? Ja nie mam nawet takiego sprzętu w domu, a ilu z was drodzy forumowicze ma?[/quote]
Bez pierduł człowieku. Dyktafonu w domu nie masz, tak?
Avatar
Gość / 8 maja 2011 o 22:05
0
[quote name='rondo' timestamp='1304878172' post='475749']
Może PiS ma program centralny, ale w terenie to żałosna menażeria nieudaczników. U nas w Kraśniku i w takim np. Lubartowie. Następuje nawet eksport nieudaczników między filami Pisu, w którego drodze przekazano nam z Lubartowa bezcennego fachowca ze szpitala do KPWiK.
[/quote]

PiS w powiecie kraśnickim to przewodniczący i 7 członków. Przedstawicieli tej partii nie ma ani w radzie miasta ani w urzędach. Proszę nie oczerniać tej partii skutkami działania jednej osoby.
Avatar
rondo / 8 maja 2011 o 20:09
0
Może PiS ma program centralny, ale w terenie to żałosna menażeria nieudaczników. U nas w Kraśniku i w takim np. Lubartowie. Następuje nawet eksport nieudaczników między filami Pisu, w którego drodze przekazano nam z Lubartowa bezcennego fachowca ze szpitala do KPWiK.
Avatar
Marysieńka / 8 maja 2011 o 18:58
0
To raczej wszystkie media, a nie tylko nasze służą okreslonym grupom ludziom, u których mogą coś zyskać. A ze rózne z róznymi trzymają, to zaleznie od reprezentowania danej grupy jestesmy w stanie poznać doniesienia na które patrzy sie z róznych stron. U nas tylko brakuje tej róznorodnosci i skazani jestesmy na taka prawdę jaką nam przekazują zleznie od swoich interesów. Ale niektórzy z tych stawiających zarzuty Głosowi, jakby załozyli swoją gazetę, równie spotkali by sie z zarzutami, ze stanowią organ prasowy tyle że pisowski, tak jak władza w swojej gazetce propaguje tylko siebie i można w niej wyczytac o jej wspaniałosci oraz o podejmowaniu rozsądnych i słusznych decyzji mających jedynie na celu dobro miasta i jego mieszkanców.
Ja jak znajdę chwilę czasu to zacznę sie przekonywać do jakiego stopnia pisowska władza w miescie ma lekcewazący stosunek do swoich mieszkanców. Czy mieszkancy nie mogąc liczyc na rzetelne informowanie ich przez media, jak tez w przypadku unikania przez samo miasto podawania pewnych informacji do publicznej wiadomości sa w stanie poznac te informacje u samego źródła.
Nie wiem tylko do kogo mam dzwonic, gdyz numer rzecznika urzędu miasto trzyma w największej tajemnicy, nawet na swojej stronie nie ujawniając, ze ma takiego zatrudnionego.
I tak przy okazji spytam. Komendant strazy miejskiej został juz zwolniony czy jeszcze nie? Bo gdzie nie spojrzec na stronie miasta to jednak wszedzie figuruje, ze w dalszym ciągu komendantem jest P. Różynski. Czyzby władze miasta tak sie wstydziły swoich decyzji, ze próbuja je jak najdłuzej zataic przed swoim społeczenstwem?
A było tak fajnie. Byliśmy chyba jedynym miastem w Polsce z komendantem z jedynym słusznym na obecne czasy wykształceniem teologicznym.
To raczej wszystkie media, a nie tylko nasze służą okreslonym grupom ludziom, u których mogą coś zyskać. A ze rózne z róznymi trzymają, to zaleznie od reprezentowania danej grupy jestesmy w stanie poznać doniesienia na które patrzy sie z róznych stron. U nas tylko brakuje tej róznorodnosci i skazani jestesmy na taka prawdę jaką nam przekazują zleznie od swoich interesów. Ale niektórzy z tych stawiających zarzuty Głosowi, jakby załozyli swoją gazetę, równie spotkali by sie z zarzutami, ze stanowią organ prasowy tyle że pisowski, tak jak wład... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 54

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej
22 lipca 2018, 11:00

Żniwowanie w Muzeum Wsi Lubelskiej 1 0

Co Gdzie Kiedy. Muzeum Wsi Lubelskiej zaprasza na kolejną odsłonę wakacyjnych pokazów dawnego rzemiosła. W niedzielę, 22 lipca o godz. 11 w Skansenie rozpoczną się pokazy żniwowania.

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu

Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych powstała w bialskim szpitalu 0 0

Przy szpitalu w Białej Podlaskiej zaczęła funkcjonować Poradnia Leczenia Ran Przewlekłych. Placówka podpisała umowę z lubelskim NFZ.

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 19. Nie żyje pieszy 4 0

Do tragicznego wypadku doszło po godz. 1 w nocy na drodze krajowej nr 19 w miejscowości Firlej.

Wraca Puławskie Kino Samochodowe
27 lipca 2018, 0:00

Wraca Puławskie Kino Samochodowe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Gratka dla miłośników kina w Puławach. W dniach 27-29 lipca odbędzie się kolejna już edycja Puławskiego Kina Samochodowego, nawiązującego do amerykańskiej tradycji seansów.

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia. Kto zdobył medale? [zdjęcia]
galeria

94 PZLA MP. Podsumowanie drugiego dnia. Kto zdobył medale? [zdjęcia] 0 0

Małgorzata Hołub-Kowalik i Karol Zalewski złotymi medalistami w biegu na 400 metrów. To dość spora niespodzianka bo za faworytów w obu przypadkach uchodzili inni uczestnicy finału

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia]
galeria
film

Tłumy na koncercie Siła Kobiet na pl. Zamkowym w Lublinie [zdjęcia] 93 22

W Lublinie trwa koncert Siła Kobiet. Na scenie występują: Paulina Przybysz, Monika Brodka, Katarzyna Nosowska i Kayah. Na plac Zamkowy przyszły tłumy

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje
kraj
film

Wjechał samochodem w rowerzystki. 13-latka nie żyje 5 2

Radomyśl (woj. wielkopolskie). Na trasie Wschowa-Radomyśl samochód osobowy uderzył w dwie nastolatki jadące na rowerach. Młodsza z dziewcząt, 13-latka, zginęła na miejscu. Jej rok starsza koleżanka została przewieziona do szpitala. Przyczyny wypadku bada prokuratura.

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek
2 sierpnia 2018, 17:00

Lato na Placu Litewskim: Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek 2 0

Co Gdzie Kiedy. Popularny spektakl Centrum Kultury - Brak sensu, Aniołek, Żyrafa i Stołek będzie można zobaczyć bezpłatnie w ramach wakacyjnego projektu Lato na Placu Litewskim. Pokaz odbędzie się dwukrotnie - w czwartek, 2 sierpnia i piątek, 3 sierpnia o godz. 17 przy pomniku Unii Lubelskiej.

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić?
galeria

Carnaval Sztukmistrzów 2018: Kto wystąpi? Czego nie przegapić? 31 3

Żeby obejrzeć wszystkie występy, najlepiej zacząć w czwartek. Dlatego już dziś przedstawiamy program festiwalu, choć najwięcej spektakli będzie dopiero za tydzień. Jak zwykle warto zarezerwować dużo czasu, dobrze zaplanować dzień i zatroszczyć się o wygodne obuwie

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle!
film

Skoki Narciarskie. Polska deklasuje rywali w Wiśle! 0 0

Podczas inauguracyjnego konkursu Letniego Grand Prix 2018 na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle reprezentacja Polski zajęła pierwsze miejsce osiągając rekordową przewagę 71,3 punktu nad drugimi w klasyfikacji Niemcami. Trzecie miejsce przypadło Norwegom

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty

Gryf Wejherowo - Górnik Łęczna 2:2. Odrobili dwie bramki straty 15 4

Przebudowany po drugim spadku z rzędu zespół z Łęcznej w pierwszym meczu nowego sezonu wywalczył punkt w Wejherowie chociaż po niespełna pół godzinie gry przegrywał 0:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2

Tomasovia pokonała Stal Kraśnik 4:2 4 1

Po sparingu Stali z Tomasovią zdecydowanie lepsze humory panują w obozie czwartoligowca. Drużyna Pawła Babiarza ograła beniaminka III ligi 4:2

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć w finale biegu na 200 metrów 2 2

Zawodnik Agrosu Zamość w piątek został mistrzem Polski w biegu na 100 metrów, a w sobotę zapewnił sobie awans do finałowego biegu na dwa razy dłuższym dystansie.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!