Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

11 lipca 2017 r.
11:03

Pożar w Kraśniku. Trzeba było ewakuować 80 osób, pięć jest poszkodowanych (zdjęcia)

0 9 A A

W nocy z poniedziałku na wtorek w budynku socjalnym przy ul. Armii Krajowej wybuchł pożar. Cały czas trwa szacowanie strat. Kraśniccy policjanci prowadzą postępowanie pod kątem nieumyślnego zaprószenia ognia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

W 53 lokalach mieszka w sumie 135 osób, 80 z nich ewakuowano, 10 zostało poszkodowanych. Były wśród nich małe dzieci.

– Przed przyjazdem karetek pogotowia podawaliśmy im tlen. Ostatecznie w szpitalu pozostało pięć osób dorosłych – mówi starszy kapitan Piotr Michałek z Komendy Powiatowej PSP w Kraśniku.

– Osoby te zostały opatrzone na oddziale ratunkowym. Wśród nich była kobieta w ciąży, ale nie zgodziła się na hospitalizację i wróciła do domu – informuje Marek Kos, dyrektor SPZOZ w Kraśniku.

Prawdopodobną przyczyną nocnego pożaru było zaprószenie ognia.

– Szczegółowe okoliczności ustali biegły. Z kolei policja wyjaśni, czy ogień został zaprószony umyślnie – dodaje Michałek.

Pożar wybuchł około godz. 2 w nocy na korytarzu 2. piętra. Paliła się wystawiona na hol wersalka.

– Po dzisiejszych oględzinach prowadzimy postępowanie pod kątem nieumyślnego zaprószenia ognia – mówi st. asp. Janusz Majewski, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kraśniku. – Będą przesłuchiwani świadkowie i mieszkańcy tego budynku – dodaje.

Lokatorzy wrócili już do swoich mieszkań. – Nie ma potrzeby organizowania lokali zastępczych. Będziemy musieli przeprowadzić jednak remont korytarza – mówi Emilia Łukasik z Urzędu Miasta w Kraśniku.

 

Komentarze 9

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 18 lipca 2017 o 22:14
0
Fałszywa katolickość,  fałszywa uczciwość i fałszywy wywód.. Nie uwazam sie za biednego ale nie ma za bardzo z czego mnie okraść, a tu tacy biedni i miasto musi pilnować ich dobytku, co by jakies hieny nie powynosły im z bloku. istna kpina. a tak poza tym dlaczego twój panburmistrz nie lituje się nad wszystkimi potrzebującymi i im nie pomaga tylko działa wybiórczo? i jeszcze jedno, co się stało z ich domami rodzinnymi. Posprzedawali, pozabijali dechami, zeby dostać mieszkanie od miasta?
Avatar
Uczciwosc / 18 lipca 2017 o 20:22
0
popierwsze to wy nie jestescie sedziami na sadzie ostatecznym po drugie widac komu zal *** sciska ze samochodu nie ma po trzecie monitoring jest po to by nie zlatywaly sie hieny krasc osobom z bloku i wynoszac a po czwarte alkohololik to tez czlowiek ktory jest chory a wy jestescie samolubcami myslac o wlasne du.y. dla was alkoholik to juz bezdomny pies gdzie przez ,nie idac wasza droga powinien byc wyrzucony opluty nie nadajacy sie do zycia i go dobic zamiast mu wspolczuc ze mu sie nie wiedzie owszem nie jest to dobra droga ale nie wiecie jaki ich spotkal los i co przezyli. takich ludzi zal i oni beda stac przed bogiem i sie wstydzic. wlasnie taki pan burmistrz pan mirek jest sprawiedliwy i dobry ma serce dla wszystkich chcac pomoc wszystkim i wszystkie problemy wysluc***ac a wy wstydzcie sie za oczernianie i samolubnosc ile wy zla macie w sobie oczerniac i wydawac wyroki. tacy porzadni jestescie pamietajcie ze kazdego moze los tragiledi zeslac ciekawe jak wy byscie sie czuli byc na ich miejscu jedno jest pewne ze tak opisywac blizniego swego to grzech niby porzadni a sumienie nie rusza i tacy niby katolicy. obyscie nigdy nie odczuli takich krzywd i tragedi co inni bo jedno jest pewne pan bog nie rychlowy ale sprawiedliwy kazdy nie sie swoj krzyz a ci ludzie tez czekali po kilka lat na te mieszkania a nie dostali odrazu tak jak wy chcecie. i nie wszyscy sa alkoholikami wypowiadajcie sie o sobie a nie o kims tym bardziej jedno znacznie bo takie oszczerstwa sabkaralne i to moze sad roztrzygnac a nie wy. niech kazy mowi o sobie a nie o innych. wstyd byc katolikiem miec tyle w sobie zla 
popierwsze to wy nie jestescie sedziami na sadzie ostatecznym po drugie widac komu zal *** sciska ze samochodu nie ma po trzecie monitoring jest po to by nie zlatywaly sie hieny krasc osobom z bloku i wynoszac a po czwarte alkohololik to tez czlowiek ktory jest chory a wy jestescie samolubcami myslac o wlasne du.y. dla was alkoholik to juz bezdomny pies gdzie przez ,nie idac wasza droga powinien byc wyrzucony opluty nie nadajacy sie do zycia i go dobic zamiast mu wspolczuc ze mu sie nie wiedzie owszem nie jest to dobra droga ale nie wiecie j... rozwiń
Avatar
Gość / 11 lipca 2017 o 18:13
0
Po co miasto parking monitoruje? Czyzby biedota samochodami jeżdziła i miasto pilnuje, zeby nikt im nie ukradł tych samochodów z parkingu? Ja pierdzielę, na  wynajęcie mieszkania ich nie stac, a na zrobienie prawa jazdy, kupienie samochodu i jego utrzymanie juz stać. Jesli tak, to nie żadna biedota tylko jacyś oszusci.
Avatar
Gość / 11 lipca 2017 o 18:07
0
Wynajać tak jak inni, którzy nie mogą liczyc na darmowe mieszkanie socjalne. Przeciez oprócz przekroczenia dochodu mają 500, które sie nie liczy do zadnego dochodu.
Avatar
Gość / 11 lipca 2017 o 17:55
0
Nigdy nie będzie sie szanowało tego, na co sie samemu cieżko nie zapracowało.
Avatar
Pomoc Normalnym / 11 lipca 2017 o 16:12
0
Podobno kilku rodzinom przekracza dochód i maja się wyprowadzić z tamtąd decyzja Urzędu Miasta. Ci którzy mają się wyprowadzić podobno normalni no to przyjmą wzamian kolejna patologie i pijusow takim trzeba pomagać żeby żyli na garnuszku podatnika. Otwierane z wielkim hukiem!!! Wielki wstyd to już nie ma mieszkania plus... ? Dochód przekracza a co tam normalna rodzinę na bruk wywalić czy tak to miało być Panie Burmistrzu? Niech sobie Pan przypomni swoje słowa z kampanii wyborczej wspólne zdjęcie swojej Rodziny... Rodzina to wartości a nie alkoholicy którzy tam mieszkają, co z tymi rodzinami co im przekroczył dochód gdzie mają pójść ? 
Podobno kilku rodzinom przekracza dochód i maja się wyprowadzić z tamtąd decyzja Urzędu Miasta. Ci którzy mają się wyprowadzić podobno normalni no to przyjmą wzamian kolejna patologie i pijusow takim trzeba pomagać żeby żyli na garnuszku podatnika. Otwierane z wielkim hukiem!!! Wielki wstyd to już nie ma mieszkania plus... ? Dochód przekracza a co tam normalna rodzinę na bruk wywalić czy tak to miało być Panie Burmistrzu? Niech sobie Pan przypomni swoje słowa z kampanii wyborczej wspólne zdjęcie swojej Rodziny... Rodzina to wartości a nie al... rozwiń
Avatar
Gość / 11 lipca 2017 o 14:26
0
W takim świętym mieście takie rzeczy ?? Zawierzenie maryjce nie pomogło ?? Czemu takie nieszczęścia ciągle dotykają kraśnik ?
Avatar
Gość / 11 lipca 2017 o 11:57
0
PATOLOGIA POKAZUJE NA CO JĄ STAĆ.
Avatar
Gość / 11 lipca 2017 o 11:45
0
Witam tam co się dzieje przechodzi ludzkie pojecie to tzw. 13 dzielnica. Ludzie którzy tam mieszkają zero poszanowania nieliczni tylko normalni to zwykła patologia która dostając darmowa pomoc nie umie poszanować miejsca w którym mieszka zaledwie po kilku tygodniach, miesiącach budynek zostaje zdewastowany wyrywane kontakty włączniki do światła klatki brudne nie po sprzątane, zasikane, podrapane ściany oraz po mazane jak również po pisane gdzie niegdzie straszne wulgaryzmy. Miasto oddając to miejsce powinno pomyśleć nad stałym monitoringiem nie tylko na parkingu lecz na klatkach schodowych bo to miejsce wygląda strasznie zero po szanowania. Droga dojazdowa do tego miejsca nie oświetlona, ciągłe libacje alkoholowe. Ludzie którzy mieszkają tam w domkach okolicznych żyją w strachu, ciągłe szabrowanie po uprawach... Taki o to obraz się tam przedstawia....
Witam tam co się dzieje przechodzi ludzkie pojecie to tzw. 13 dzielnica. Ludzie którzy tam mieszkają zero poszanowania nieliczni tylko normalni to zwykła patologia która dostając darmowa pomoc nie umie poszanować miejsca w którym mieszka zaledwie po kilku tygodniach, miesiącach budynek zostaje zdewastowany wyrywane kontakty włączniki do światła klatki brudne nie po sprzątane, zasikane, podrapane ściany oraz po mazane jak również po pisane gdzie niegdzie straszne wulgaryzmy. Miasto oddając to miejsce powinno pomyśleć nad stałym monitoringiem... rozwiń
Avatar
Gość / 18 lipca 2017 o 22:14
0
Fałszywa katolickość,  fałszywa uczciwość i fałszywy wywód.. Nie uwazam sie za biednego ale nie ma za bardzo z czego mnie okraść, a tu tacy biedni i miasto musi pilnować ich dobytku, co by jakies hieny nie powynosły im z bloku. istna kpina. a tak poza tym dlaczego twój panburmistrz nie lituje się nad wszystkimi potrzebującymi i im nie pomaga tylko działa wybiórczo? i jeszcze jedno, co się stało z ich domami rodzinnymi. Posprzedawali, pozabijali dechami, zeby dostać mieszkanie od miasta?
Avatar
Uczciwosc / 18 lipca 2017 o 20:22
0
popierwsze to wy nie jestescie sedziami na sadzie ostatecznym po drugie widac komu zal *** sciska ze samochodu nie ma po trzecie monitoring jest po to by nie zlatywaly sie hieny krasc osobom z bloku i wynoszac a po czwarte alkohololik to tez czlowiek ktory jest chory a wy jestescie samolubcami myslac o wlasne du.y. dla was alkoholik to juz bezdomny pies gdzie przez ,nie idac wasza droga powinien byc wyrzucony opluty nie nadajacy sie do zycia i go dobic zamiast mu wspolczuc ze mu sie nie wiedzie owszem nie jest to dobra droga ale nie wiecie jaki ich spotkal los i co przezyli. takich ludzi zal i oni beda stac przed bogiem i sie wstydzic. wlasnie taki pan burmistrz pan mirek jest sprawiedliwy i dobry ma serce dla wszystkich chcac pomoc wszystkim i wszystkie problemy wysluc***ac a wy wstydzcie sie za oczernianie i samolubnosc ile wy zla macie w sobie oczerniac i wydawac wyroki. tacy porzadni jestescie pamietajcie ze kazdego moze los tragiledi zeslac ciekawe jak wy byscie sie czuli byc na ich miejscu jedno jest pewne ze tak opisywac blizniego swego to grzech niby porzadni a sumienie nie rusza i tacy niby katolicy. obyscie nigdy nie odczuli takich krzywd i tragedi co inni bo jedno jest pewne pan bog nie rychlowy ale sprawiedliwy kazdy nie sie swoj krzyz a ci ludzie tez czekali po kilka lat na te mieszkania a nie dostali odrazu tak jak wy chcecie. i nie wszyscy sa alkoholikami wypowiadajcie sie o sobie a nie o kims tym bardziej jedno znacznie bo takie oszczerstwa sabkaralne i to moze sad roztrzygnac a nie wy. niech kazy mowi o sobie a nie o innych. wstyd byc katolikiem miec tyle w sobie zla 
popierwsze to wy nie jestescie sedziami na sadzie ostatecznym po drugie widac komu zal *** sciska ze samochodu nie ma po trzecie monitoring jest po to by nie zlatywaly sie hieny krasc osobom z bloku i wynoszac a po czwarte alkohololik to tez czlowiek ktory jest chory a wy jestescie samolubcami myslac o wlasne du.y. dla was alkoholik to juz bezdomny pies gdzie przez ,nie idac wasza droga powinien byc wyrzucony opluty nie nadajacy sie do zycia i go dobic zamiast mu wspolczuc ze mu sie nie wiedzie owszem nie jest to dobra droga ale nie wiecie j... rozwiń
Avatar
Gość / 11 lipca 2017 o 18:13
0
Po co miasto parking monitoruje? Czyzby biedota samochodami jeżdziła i miasto pilnuje, zeby nikt im nie ukradł tych samochodów z parkingu? Ja pierdzielę, na  wynajęcie mieszkania ich nie stac, a na zrobienie prawa jazdy, kupienie samochodu i jego utrzymanie juz stać. Jesli tak, to nie żadna biedota tylko jacyś oszusci.
Avatar
Gość / 11 lipca 2017 o 18:07
0
Wynajać tak jak inni, którzy nie mogą liczyc na darmowe mieszkanie socjalne. Przeciez oprócz przekroczenia dochodu mają 500, które sie nie liczy do zadnego dochodu.
Avatar
Gość / 11 lipca 2017 o 17:55
0
Nigdy nie będzie sie szanowało tego, na co sie samemu cieżko nie zapracowało.
Avatar
Pomoc Normalnym / 11 lipca 2017 o 16:12
0
Podobno kilku rodzinom przekracza dochód i maja się wyprowadzić z tamtąd decyzja Urzędu Miasta. Ci którzy mają się wyprowadzić podobno normalni no to przyjmą wzamian kolejna patologie i pijusow takim trzeba pomagać żeby żyli na garnuszku podatnika. Otwierane z wielkim hukiem!!! Wielki wstyd to już nie ma mieszkania plus... ? Dochód przekracza a co tam normalna rodzinę na bruk wywalić czy tak to miało być Panie Burmistrzu? Niech sobie Pan przypomni swoje słowa z kampanii wyborczej wspólne zdjęcie swojej Rodziny... Rodzina to wartości a nie alkoholicy którzy tam mieszkają, co z tymi rodzinami co im przekroczył dochód gdzie mają pójść ? 
Podobno kilku rodzinom przekracza dochód i maja się wyprowadzić z tamtąd decyzja Urzędu Miasta. Ci którzy mają się wyprowadzić podobno normalni no to przyjmą wzamian kolejna patologie i pijusow takim trzeba pomagać żeby żyli na garnuszku podatnika. Otwierane z wielkim hukiem!!! Wielki wstyd to już nie ma mieszkania plus... ? Dochód przekracza a co tam normalna rodzinę na bruk wywalić czy tak to miało być Panie Burmistrzu? Niech sobie Pan przypomni swoje słowa z kampanii wyborczej wspólne zdjęcie swojej Rodziny... Rodzina to wartości a nie al... rozwiń
Avatar
Gość / 11 lipca 2017 o 14:26
0
W takim świętym mieście takie rzeczy ?? Zawierzenie maryjce nie pomogło ?? Czemu takie nieszczęścia ciągle dotykają kraśnik ?
Avatar
Gość / 11 lipca 2017 o 11:57
0
PATOLOGIA POKAZUJE NA CO JĄ STAĆ.
Avatar
Gość / 11 lipca 2017 o 11:45
0
Witam tam co się dzieje przechodzi ludzkie pojecie to tzw. 13 dzielnica. Ludzie którzy tam mieszkają zero poszanowania nieliczni tylko normalni to zwykła patologia która dostając darmowa pomoc nie umie poszanować miejsca w którym mieszka zaledwie po kilku tygodniach, miesiącach budynek zostaje zdewastowany wyrywane kontakty włączniki do światła klatki brudne nie po sprzątane, zasikane, podrapane ściany oraz po mazane jak również po pisane gdzie niegdzie straszne wulgaryzmy. Miasto oddając to miejsce powinno pomyśleć nad stałym monitoringiem nie tylko na parkingu lecz na klatkach schodowych bo to miejsce wygląda strasznie zero po szanowania. Droga dojazdowa do tego miejsca nie oświetlona, ciągłe libacje alkoholowe. Ludzie którzy mieszkają tam w domkach okolicznych żyją w strachu, ciągłe szabrowanie po uprawach... Taki o to obraz się tam przedstawia....
Witam tam co się dzieje przechodzi ludzkie pojecie to tzw. 13 dzielnica. Ludzie którzy tam mieszkają zero poszanowania nieliczni tylko normalni to zwykła patologia która dostając darmowa pomoc nie umie poszanować miejsca w którym mieszka zaledwie po kilku tygodniach, miesiącach budynek zostaje zdewastowany wyrywane kontakty włączniki do światła klatki brudne nie po sprzątane, zasikane, podrapane ściany oraz po mazane jak również po pisane gdzie niegdzie straszne wulgaryzmy. Miasto oddając to miejsce powinno pomyśleć nad stałym monitoringiem... rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 9

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Ważny mecz LUK Politechniki Lublin

Ważny mecz LUK Politechniki Lublin 0 0

W meczu Krispol 1. Ligi Siatkarzy rozgrywanym awansem LUK Politechnika Lublin zmierzy się w czwartek z MCKiS Jaworzno. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 18 i będzie transmitowane przez Polsat Sport

Kontrola w sanepidzie po poważnych zarzutach pracowników wciąż się nie odbyła. Grożą protestem

Kontrola w sanepidzie po poważnych zarzutach pracowników wciąż się nie odbyła. Grożą protestem 0 1

Jeśli wojewoda i główny inspektor sanitarny nie zareagują i nie przeprowadzą kontroli, skończy się na proteście – ostrzegają związkowcy z sanepidu.

Jechał przez Puławy od krawężnika do krawężnika

Jechał przez Puławy od krawężnika do krawężnika 0 0

Samochód jadący całą szerokością jezdni, od krawężnika do krawężnika zauważyli w niedzielny wieczór w Puławach policjanci ruchu drogowego.

Na sztandarze lew. W Lublinie modlili się na ulicy o odnowę moralną narodu polskiego
galeria

Na sztandarze lew. W Lublinie modlili się na ulicy o odnowę moralną narodu polskiego 63 26

Na pl. Litewskim w Lublinie kilkadziesiąt osób modliło się publicznie na różańcu o odnowę moralną narodu polskiego. Sprzed kościoła kapucynów, gdzie początkowo mieli modlić się zebrani, uczestnicy przenieśli się koło aniołów – świątecznej dekoracji przy hotelu Europa.

Studenci zaczną imprezować wcześniej. Terminy Lubelskich Dni Kultury Studenckiej 2020
galeria
film

Studenci zaczną imprezować wcześniej. Terminy Lubelskich Dni Kultury Studenckiej 2020 7 2

Już w długi weekend majowy rozpoczną się tegoroczne Lubelskie Dni Kultury Studenckiej. Jako pierwszy świętowanie zacznie Uniwersytet Medyczny. Termin swojej imprezy ogłosili już także studenci z Politechniki Lubelskiej i Uniwersytetu Przyrodniczego.

Ghost Recon Breakpoint: Terminator w grze (wideo)
film

Ghost Recon Breakpoint: Terminator w grze (wideo) 0 0

Ktoś musi powstrzymać inwazję Terminatorów z przyszłości. Dziś albo w sobotę. Gdzie? W grze Tom Clancy's Ghost Recon Breakpoint.

Smog, recykling ale także popularyzacja matematyki. Co interesuje młodych z Lublina i Świdnika?

Smog, recykling ale także popularyzacja matematyki. Co interesuje młodych z Lublina i Świdnika? 0 0

Platforma edukacyjna dostosowana do potrzeb uczniów niepełnosprawnych, historyczna gra szkolna “Gra o rakietę. Szkoła konspiracji”, interaktywna mapa Lublina i przewodnik po miejskich muralach - to cztery zwycięskie projekty uczniów z Lublina i ze Świdniku w ogólnopolskim konkursie “Projektanci edukacji. Od pomysłu do projektu”.

Nowych mieszkań w Polsce nie zabraknie. 2019 rok był rekordowy

Nowych mieszkań w Polsce nie zabraknie. 2019 rok był rekordowy 0 1

Najnowsze dane statystyczne, dotyczące budownictwa mieszkaniowego nie pozostawiają wątpliwości. Ubiegły rok był rekordowy pod każdym względem. Pozwala to sądzić, że w najbliższych miesiącach nowych mieszkań na rynku nie zabraknie.

Remontowa zmowa przetargowa. UOKiK podejrzewa dwie firmy

Remontowa zmowa przetargowa. UOKiK podejrzewa dwie firmy 0 1

Wysokie kary mogą grozić dwóm firmom, które – jak podejrzewa Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów – miały działać w zmowie, by zarobić więcej na robotach remontowo-budowlanych. Firmy te miały ustalić wspólnie start w przetargach, także tych organizowanych na terenie Lublina.

Politechnika Lubelska jako jedyna z regionu na Polskiej Mapie Infrastruktury Badawczej. Chcą zbudować superlaboratoria

Politechnika Lubelska jako jedyna z regionu na Polskiej Mapie Infrastruktury Badawczej. Chcą zbudować superlaboratoria 18 5

Unikatowe laboratoria za 42 mln zł planuje stworzyć Politechnika Lubelska. Zdobycie funduszy na ten cel ma ułatwić wpisanie uczelni na Polską Mapę Infrastruktury Badawczej.

Miasto dostało dotację. Powstanie pierwszy samorządowy żłobek w Łukowie

Miasto dostało dotację. Powstanie pierwszy samorządowy żłobek w Łukowie 0 0

To już pewne. W Łukowie powstanie pierwszy samorządowy żłobek. Miasto dostało na ten cel dotację z rządowego programu "Maluch Plus".

Romanse i ballady rosyjskie w Domu Kultury LSM
3 lutego 2020, 18:00

Romanse i ballady rosyjskie w Domu Kultury LSM 0 0

W poniedziałek, 3 lutego o godz. 18 w Domu Kultury LSM (ul. Wallenroda 4a) zostanie zorganizowany koncert romans i ballad rosyjskich z udziałem znakomitych muzyków.

Sąd Rodzinny i Nieletnich rozstrzygnie o winie 14-latka podejrzanego o zabójstwo macochy w Chełmie

Sąd Rodzinny i Nieletnich rozstrzygnie o winie 14-latka podejrzanego o zabójstwo macochy w Chełmie 2 2

Dziś Prokuratura Rejonowa w Chełmie przekazała do Sądu Rodzinnego i Nieletnich akta Łukasza W., który przed tygodniem miał zabić nożem 38-letnią macochę.

Górnik Łęczna minimalnie lepszy od Resovii

Górnik Łęczna minimalnie lepszy od Resovii 0 2

W piątym zimowym meczu kontrolnym piłkarze Górnika Łęczna pokonali w Rzeszowie tamtejszą Resovię 1:0. W składzie „zielono-czarnych” wystąpiło dwóch zawodników, którzy we wtorek podpisali kontrakty z klubem

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!