Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

22 kwietnia 2008 r.
9:51
Edytuj ten wpis

Rondo już prawie gotowe

0 16 A A

Wprawdzie roboty jeszcze trwają, ale można już bezkolizyjnie pokręcić się na pierwszym w Kraśniku rondzie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Inwestycję na al. Niepodległości realizuje konsorcjum firm Wod-Bud z Kraśnika i Ekomel z Janowa Lubelskiego. Pieniądze - ponad 800 tys. zł - na modernizację skrzyżowania al. Niepodległości z ulicami Balladyny i Inwalidów Wojennych wykłada Urząd Miasta i Starostwo Powiatowe w Kraśniku. Udało się również pozyskać 50 tysięcy z rządowego programu "Gambit”.

Kierowcy muszą się uzbroić w cierpliwość - utrudnienia w ruchu potrwają do końca maja (fp)

Komentarze 16

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
tr / 16 maja 2008 o 18:00
0
I jeszcze kraśniccy kierowcy nie znają zasad ruchu drogowego i nie wiedzą jak się po rondzie poruszać...
Avatar
uczciwy / 6 maja 2008 o 09:22
0
gumppek napisał:
Firma spec od ronda, zrobiła nie tylko zasiniały zbiornik retencyjny, ona jest głównym wykonawcą robót w Kraśniku. Do pewnego momentu był nim "brukarz z Urzędowa". Z nieznanych przyczyn miłość do niego zgasła. Za to pojawiła się firma W. której właściel to zięć kraśnickiej radnej I kadencji w której domu przez wiele lat był UM. Firma W. robiła też min Słoneczną Polanę na której udało jej się zrobić za blisko milion złotych piękne, przepiękne ...................... pastwisko. Zapraszam dziennikarzy Dziennika do oglądu tego cudna - 1 m kw. kosztował dużo więcej jak m kw dywanu średniej klasy. Ponadto firma W. zarządza pewnie wysypiskiem. Kiedyś przypadkiem, znalazłem w necie informację, o jej staranie na lokalizację składowiska azbestu na którym można też składować pewnie także dioksyny ???? Czym są dioksyny i jakie jest ich działanie nawet w minimalnym stężeniu przekonał się na własnej skórze prezydent Juszczenko. Znając rzetelość firmy W. w oparciu o jej dokonania min wspomniane boiska, można mieć poważne obawy czym to się może w końcu skończyć.
Niestety na oprotestwanie tego pomysłu było za późno. Komuś wyraźnie zależało aby ta informacja nie została upubliczniona. I pewnie wysypisko to powstało. Ale w Kraśniku niewiele się można dowiedzieć o tym co robi panujący i jego ekipa. Obecnie szefem SUK jest jego prawa ręka niejaki Ofczarski. A strona SUK jest prawie puściutka, bo po co obywatele mają wiedzieć co tam się wyprawia. Dowiedzą się jak już będzie po herbacie.
A tak swoją drogą to bezkarność pewnych osób w Kraśniku jest porażająca. Prasa od czasu do czasu coś napisze, aby zaraz zamilknąć na ament. Tak jest jak widać z Dziennikiem i Rzeczpospolitą. Kurier został kupiony w inny sposób. Dziennikara pisząca o Kraśniku pani Biegalska została po prostu kupiona, zostając redaktorem dziwacznego tworu-nowotworu czyli wkładki pseudogazetowej Lubię Kraśnik. Była ona w całości poświęceno wychwalaniu pod niebiosa burmistrza i jego świty. Za ile to trudno zgadnąć, ale pewnie godziwie. Jak to się ma do rzetelności dziennikarskiej to trudno zgadnąć. Dziwne bo to było opłacane z pieniędzy samorządowych, a burmistrz i jego ekipa, a także poseł Wilka startowali z listy komitetu Lubię Kraśnik. Te przykładu to tylko wierzchołek góry lodowej.

GUMPPEK czego Ty zawsze na kogoś piszesz a nigdy nie zastanowisz się nad sobą ?
Często siedzę na różnych kraśnickich i okolicznych forach, przeglądam posty, trafiam na Ciebie i wtedy zaczyna mi być smutno - jak nisko może zejść cżłowiek.
Po Twoim stylu pisania od zawsze widać, że jesteś zwykłym prostakiem hehe, któremu nie udało się w życiu... taki z Ciebie troche korkowaty zazdrośnik... he
Zastanów się natępnym razem zanim na kogoś bzdury napiszesz...
Musisz się nauczyć smieszny człowieczku kontrolować emocje, zamiast zachowywać się jak pięcioletnie dziecko rzucające kamieniami w niewinnych przechodni zrób coś ze swoim życiem, spełnij się, zacznij wierzyć w siebie, może odwiedż jakiegoś terapeute. Podobno to pomaga...

Pozdawiam i życzę sukcesów w zmianie swojej marnej osobowości

GUMPPEK czego Ty zawsze na kogoś piszesz a nigdy nie zastanowisz się nad sobą ?
Często siedzę na różnych kraśnickich i okolicznych forach, przeglądam posty, trafiam na Ciebie i wtedy zaczyna mi być smutno - jak nisko może zejść cżłowiek.
Po Twoim stylu pisania od zawsze widać, że jesteś zwykłym prostakiem hehe, któremu nie udało się w życiu... taki z Ciebie troche korkowaty zazdrośnik... he
Zastanów się natępnym razem zanim na kogoś bzdury napiszesz...
Musisz się nauczyć smieszny człowieczku kontro... rozwiń
Avatar
Gość / 5 maja 2008 o 08:20
0
kordian2702 napisał:
Pomysł z Rondem to kompletny niewypał. Będa utrudnienia w ruchu nawet bez wylewu asfaltu. Poprostu jest za wąsko i trudno jest przejechać.


To jakas bzdura. Dzis jechalem polciezarowka i spokojnie dalo sie przejechac. Po tej kostce przy rondzie tez mozna jezdzic - tak jest w calej Polsce.
Avatar
kordian2702 / 2 maja 2008 o 12:47
0
Pomysł z Rondem to kompletny niewypał. Będa utrudnienia w ruchu nawet bez wylewu asfaltu. Poprostu jest za wąsko i trudno jest przejechać. Mam nadzieje że bedzie jakieś inne rozwiazanie na poprawę ruchu w Kraśniku Fabrycznym niz robienie takich perfidnych rond. Zbyt spowanlnia te rondo ruch na drodze i wydaje mi się ze jest to pretekst do wykurzenia handlowców z tej ulicy.
Avatar
Ktoś / 2 maja 2008 o 12:11
0
Projektantem ronda jest ponoć jakiś znany architekt, który zaprojektował ponad 100 rond w całej polsce.... Chociaż nie widzialem innego jego projektu, to szczerze wspołczuję innym miastom w których powstały ronda pomysłu tego Pana....
Avatar
Mały Kazio / 28 kwietnia 2008 o 18:38
0
[size=6]budowa tego ronda TERAZ ,to poroniony pomysl.Przeciez prawdopodobnie przeniesie sie targ obok fabryki.Po zmianie lokalizacji targowiska byłoby wiecej miejsca i wtedy powinno sie go zaprojektować.A tak "upchnięto "go na siłę miedzy targiem a Lidlem.Ze szkodą dla samego ronda(za małe,za waskie pasy jezdni) a co za tym idzie utrudniono przejazd.Szczególnie wiekszym samochodom np. MPK.Ale jest jak jest i aby patrzec bedą go modernizować.A to dodatkowe koszty.A nie mozna było wcześniej logiczniej pomyśleć?[/size]
Avatar
Ktoś / 27 kwietnia 2008 o 22:54
0
Podobno w poniedziałek albo we wtorek zaczną kłaść asfalt na rondzie.

Zobaczymy jak to będzie wtedy wyglądało.
Avatar
kraśniczanin / 23 kwietnia 2008 o 08:05
0
co tam takie "rondo", za jakiś czas się przeprojektuje, znowu będzie "przetarg?", znowu coś kapnie na budowę - teraz ogrodu "słońca Kraśnika", a podatnicy i tak zapłacą. proponuję żeby burmistrz przez kilka godzin stanął koło "ronda?" i popatrzył oraz posłuchał. ciekaw jestem kiedy mieszkańcy Kraśnika zmądrzeją?
Avatar
Gość / 22 kwietnia 2008 o 22:38
0
ja bym czubkowi na środku popiersie postawił i 1listopada znicze stawiał
Avatar
gumppek / 22 kwietnia 2008 o 21:10
0
Firma spec od ronda, zrobiła nie tylko zasiniały zbiornik retencyjny, ona jest głównym wykonawcą robót w Kraśniku. Do pewnego momentu był nim "brukarz z Urzędowa". Z nieznanych przyczyn miłość do niego zgasła. Za to pojawiła się firma W. której właściel to zięć kraśnickiej radnej I kadencji w której domu przez wiele lat był UM. Firma W. robiła też min Słoneczną Polanę na której udało jej się zrobić za blisko milion złotych piękne, przepiękne ...................... pastwisko. Zapraszam dziennikarzy Dziennika do oglądu tego cudna - 1 m kw. kosztował dużo więcej jak m kw dywanu średniej klasy. Ponadto firma W. zarządza pewnie wysypiskiem. Kiedyś przypadkiem, znalazłem w necie informację, o jej staranie na lokalizację składowiska azbestu na którym można też składować pewnie także dioksyny ???? Czym są dioksyny i jakie jest ich działanie nawet w minimalnym stężeniu przekonał się na własnej skórze prezydent Juszczenko. Znając rzetelość firmy W. w oparciu o jej dokonania min wspomniane boiska, można mieć poważne obawy czym to się może w końcu skończyć.
Niestety na oprotestwanie tego pomysłu było za późno. Komuś wyraźnie zależało aby ta informacja nie została upubliczniona. I pewnie wysypisko to powstało. Ale w Kraśniku niewiele się można dowiedzieć o tym co robi panujący i jego ekipa. Obecnie szefem SUK jest jego prawa ręka niejaki Ofczarski. A strona SUK jest prawie puściutka, bo po co obywatele mają wiedzieć co tam się wyprawia. Dowiedzą się jak już będzie po herbacie.
A tak swoją drogą to bezkarność pewnych osób w Kraśniku jest porażająca. Prasa od czasu do czasu coś napisze, aby zaraz zamilknąć na ament. Tak jest jak widać z Dziennikiem i Rzeczpospolitą. Kurier został kupiony w inny sposób. Dziennikara pisząca o Kraśniku pani Biegalska została po prostu kupiona, zostając redaktorem dziwacznego tworu-nowotworu czyli wkładki pseudogazetowej Lubię Kraśnik. Była ona w całości poświęceno wychwalaniu pod niebiosa burmistrza i jego świty. Za ile to trudno zgadnąć, ale pewnie godziwie. Jak to się ma do rzetelności dziennikarskiej to trudno zgadnąć. Dziwne bo to było opłacane z pieniędzy samorządowych, a burmistrz i jego ekipa, a także poseł Wilka startowali z listy komitetu Lubię Kraśnik. Te przykładu to tylko wierzchołek góry lodowej.
Firma spec od ronda, zrobiła nie tylko zasiniały zbiornik retencyjny, ona jest głównym wykonawcą robót w Kraśniku. Do pewnego momentu był nim "brukarz z Urzędowa". Z nieznanych przyczyn miłość do niego zgasła. Za to pojawiła się firma W. której właściel to zięć kraśnickiej radnej I kadencji w której domu przez wiele lat był UM. Firma W. robiła też min Słoneczną Polanę na której udało jej się zrobić za blisko milion złotych piękne, przepiękne ...................... pastwisko. Zapraszam dziennikarzy Dziennika do oglądu tego cudna - 1... rozwiń
Avatar
tr / 16 maja 2008 o 18:00
0
I jeszcze kraśniccy kierowcy nie znają zasad ruchu drogowego i nie wiedzą jak się po rondzie poruszać...
Avatar
uczciwy / 6 maja 2008 o 09:22
0
gumppek napisał:
Firma spec od ronda, zrobiła nie tylko zasiniały zbiornik retencyjny, ona jest głównym wykonawcą robót w Kraśniku. Do pewnego momentu był nim "brukarz z Urzędowa". Z nieznanych przyczyn miłość do niego zgasła. Za to pojawiła się firma W. której właściel to zięć kraśnickiej radnej I kadencji w której domu przez wiele lat był UM. Firma W. robiła też min Słoneczną Polanę na której udało jej się zrobić za blisko milion złotych piękne, przepiękne ...................... pastwisko. Zapraszam dziennikarzy Dziennika do oglądu tego cudna - 1 m kw. kosztował dużo więcej jak m kw dywanu średniej klasy. Ponadto firma W. zarządza pewnie wysypiskiem. Kiedyś przypadkiem, znalazłem w necie informację, o jej staranie na lokalizację składowiska azbestu na którym można też składować pewnie także dioksyny ???? Czym są dioksyny i jakie jest ich działanie nawet w minimalnym stężeniu przekonał się na własnej skórze prezydent Juszczenko. Znając rzetelość firmy W. w oparciu o jej dokonania min wspomniane boiska, można mieć poważne obawy czym to się może w końcu skończyć.
Niestety na oprotestwanie tego pomysłu było za późno. Komuś wyraźnie zależało aby ta informacja nie została upubliczniona. I pewnie wysypisko to powstało. Ale w Kraśniku niewiele się można dowiedzieć o tym co robi panujący i jego ekipa. Obecnie szefem SUK jest jego prawa ręka niejaki Ofczarski. A strona SUK jest prawie puściutka, bo po co obywatele mają wiedzieć co tam się wyprawia. Dowiedzą się jak już będzie po herbacie.
A tak swoją drogą to bezkarność pewnych osób w Kraśniku jest porażająca. Prasa od czasu do czasu coś napisze, aby zaraz zamilknąć na ament. Tak jest jak widać z Dziennikiem i Rzeczpospolitą. Kurier został kupiony w inny sposób. Dziennikara pisząca o Kraśniku pani Biegalska została po prostu kupiona, zostając redaktorem dziwacznego tworu-nowotworu czyli wkładki pseudogazetowej Lubię Kraśnik. Była ona w całości poświęceno wychwalaniu pod niebiosa burmistrza i jego świty. Za ile to trudno zgadnąć, ale pewnie godziwie. Jak to się ma do rzetelności dziennikarskiej to trudno zgadnąć. Dziwne bo to było opłacane z pieniędzy samorządowych, a burmistrz i jego ekipa, a także poseł Wilka startowali z listy komitetu Lubię Kraśnik. Te przykładu to tylko wierzchołek góry lodowej.

GUMPPEK czego Ty zawsze na kogoś piszesz a nigdy nie zastanowisz się nad sobą ?
Często siedzę na różnych kraśnickich i okolicznych forach, przeglądam posty, trafiam na Ciebie i wtedy zaczyna mi być smutno - jak nisko może zejść cżłowiek.
Po Twoim stylu pisania od zawsze widać, że jesteś zwykłym prostakiem hehe, któremu nie udało się w życiu... taki z Ciebie troche korkowaty zazdrośnik... he
Zastanów się natępnym razem zanim na kogoś bzdury napiszesz...
Musisz się nauczyć smieszny człowieczku kontrolować emocje, zamiast zachowywać się jak pięcioletnie dziecko rzucające kamieniami w niewinnych przechodni zrób coś ze swoim życiem, spełnij się, zacznij wierzyć w siebie, może odwiedż jakiegoś terapeute. Podobno to pomaga...

Pozdawiam i życzę sukcesów w zmianie swojej marnej osobowości

GUMPPEK czego Ty zawsze na kogoś piszesz a nigdy nie zastanowisz się nad sobą ?
Często siedzę na różnych kraśnickich i okolicznych forach, przeglądam posty, trafiam na Ciebie i wtedy zaczyna mi być smutno - jak nisko może zejść cżłowiek.
Po Twoim stylu pisania od zawsze widać, że jesteś zwykłym prostakiem hehe, któremu nie udało się w życiu... taki z Ciebie troche korkowaty zazdrośnik... he
Zastanów się natępnym razem zanim na kogoś bzdury napiszesz...
Musisz się nauczyć smieszny człowieczku kontro... rozwiń
Avatar
Gość / 5 maja 2008 o 08:20
0
kordian2702 napisał:
Pomysł z Rondem to kompletny niewypał. Będa utrudnienia w ruchu nawet bez wylewu asfaltu. Poprostu jest za wąsko i trudno jest przejechać.


To jakas bzdura. Dzis jechalem polciezarowka i spokojnie dalo sie przejechac. Po tej kostce przy rondzie tez mozna jezdzic - tak jest w calej Polsce.
Avatar
kordian2702 / 2 maja 2008 o 12:47
0
Pomysł z Rondem to kompletny niewypał. Będa utrudnienia w ruchu nawet bez wylewu asfaltu. Poprostu jest za wąsko i trudno jest przejechać. Mam nadzieje że bedzie jakieś inne rozwiazanie na poprawę ruchu w Kraśniku Fabrycznym niz robienie takich perfidnych rond. Zbyt spowanlnia te rondo ruch na drodze i wydaje mi się ze jest to pretekst do wykurzenia handlowców z tej ulicy.
Avatar
Ktoś / 2 maja 2008 o 12:11
0
Projektantem ronda jest ponoć jakiś znany architekt, który zaprojektował ponad 100 rond w całej polsce.... Chociaż nie widzialem innego jego projektu, to szczerze wspołczuję innym miastom w których powstały ronda pomysłu tego Pana....
Avatar
Mały Kazio / 28 kwietnia 2008 o 18:38
0
[size=6]budowa tego ronda TERAZ ,to poroniony pomysl.Przeciez prawdopodobnie przeniesie sie targ obok fabryki.Po zmianie lokalizacji targowiska byłoby wiecej miejsca i wtedy powinno sie go zaprojektować.A tak "upchnięto "go na siłę miedzy targiem a Lidlem.Ze szkodą dla samego ronda(za małe,za waskie pasy jezdni) a co za tym idzie utrudniono przejazd.Szczególnie wiekszym samochodom np. MPK.Ale jest jak jest i aby patrzec bedą go modernizować.A to dodatkowe koszty.A nie mozna było wcześniej logiczniej pomyśleć?[/size]
Avatar
Ktoś / 27 kwietnia 2008 o 22:54
0
Podobno w poniedziałek albo we wtorek zaczną kłaść asfalt na rondzie.

Zobaczymy jak to będzie wtedy wyglądało.
Avatar
kraśniczanin / 23 kwietnia 2008 o 08:05
0
co tam takie "rondo", za jakiś czas się przeprojektuje, znowu będzie "przetarg?", znowu coś kapnie na budowę - teraz ogrodu "słońca Kraśnika", a podatnicy i tak zapłacą. proponuję żeby burmistrz przez kilka godzin stanął koło "ronda?" i popatrzył oraz posłuchał. ciekaw jestem kiedy mieszkańcy Kraśnika zmądrzeją?
Avatar
Gość / 22 kwietnia 2008 o 22:38
0
ja bym czubkowi na środku popiersie postawił i 1listopada znicze stawiał
Avatar
gumppek / 22 kwietnia 2008 o 21:10
0
Firma spec od ronda, zrobiła nie tylko zasiniały zbiornik retencyjny, ona jest głównym wykonawcą robót w Kraśniku. Do pewnego momentu był nim "brukarz z Urzędowa". Z nieznanych przyczyn miłość do niego zgasła. Za to pojawiła się firma W. której właściel to zięć kraśnickiej radnej I kadencji w której domu przez wiele lat był UM. Firma W. robiła też min Słoneczną Polanę na której udało jej się zrobić za blisko milion złotych piękne, przepiękne ...................... pastwisko. Zapraszam dziennikarzy Dziennika do oglądu tego cudna - 1 m kw. kosztował dużo więcej jak m kw dywanu średniej klasy. Ponadto firma W. zarządza pewnie wysypiskiem. Kiedyś przypadkiem, znalazłem w necie informację, o jej staranie na lokalizację składowiska azbestu na którym można też składować pewnie także dioksyny ???? Czym są dioksyny i jakie jest ich działanie nawet w minimalnym stężeniu przekonał się na własnej skórze prezydent Juszczenko. Znając rzetelość firmy W. w oparciu o jej dokonania min wspomniane boiska, można mieć poważne obawy czym to się może w końcu skończyć.
Niestety na oprotestwanie tego pomysłu było za późno. Komuś wyraźnie zależało aby ta informacja nie została upubliczniona. I pewnie wysypisko to powstało. Ale w Kraśniku niewiele się można dowiedzieć o tym co robi panujący i jego ekipa. Obecnie szefem SUK jest jego prawa ręka niejaki Ofczarski. A strona SUK jest prawie puściutka, bo po co obywatele mają wiedzieć co tam się wyprawia. Dowiedzą się jak już będzie po herbacie.
A tak swoją drogą to bezkarność pewnych osób w Kraśniku jest porażająca. Prasa od czasu do czasu coś napisze, aby zaraz zamilknąć na ament. Tak jest jak widać z Dziennikiem i Rzeczpospolitą. Kurier został kupiony w inny sposób. Dziennikara pisząca o Kraśniku pani Biegalska została po prostu kupiona, zostając redaktorem dziwacznego tworu-nowotworu czyli wkładki pseudogazetowej Lubię Kraśnik. Była ona w całości poświęceno wychwalaniu pod niebiosa burmistrza i jego świty. Za ile to trudno zgadnąć, ale pewnie godziwie. Jak to się ma do rzetelności dziennikarskiej to trudno zgadnąć. Dziwne bo to było opłacane z pieniędzy samorządowych, a burmistrz i jego ekipa, a także poseł Wilka startowali z listy komitetu Lubię Kraśnik. Te przykładu to tylko wierzchołek góry lodowej.
Firma spec od ronda, zrobiła nie tylko zasiniały zbiornik retencyjny, ona jest głównym wykonawcą robót w Kraśniku. Do pewnego momentu był nim "brukarz z Urzędowa". Z nieznanych przyczyn miłość do niego zgasła. Za to pojawiła się firma W. której właściel to zięć kraśnickiej radnej I kadencji w której domu przez wiele lat był UM. Firma W. robiła też min Słoneczną Polanę na której udało jej się zrobić za blisko milion złotych piękne, przepiękne ...................... pastwisko. Zapraszam dziennikarzy Dziennika do oglądu tego cudna - 1... rozwiń