Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

7 grudnia 2011 r.
15:49
Edytuj ten wpis

Ruszył proces ws. "służbowego" wyjazdu w Alpy. Roman S. skazany

1 55 A A
Roman S. – jeden z oskarżonych w tej sprawie – dobrowolnie poddał się karze (MACIEJ KACZANOWSKI)
Roman S. – jeden z oskarżonych w tej sprawie – dobrowolnie poddał się karze (MACIEJ KACZANOWSKI)

Roman S. przyznał się do wyłudzenia pieniędzy z kasy miasta. We środę sąd skazał byłego dyrektora SP 6 w Kraśniku na półtora roku więzienia w zawieszeniu. Wśród oskarżonych w sprawie wypadu w Alpy jest m.in. były burmistrz Kraśnika.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W lutym 2008 r. dyrektorzy kraśnickich szkół, burmistrz miasta, jego żona i trzech miejskich radnych pojechało busem w austriackie Alpy. Powodem wyjazdu miało być szkolenie dla pedagogów. Pieniądze wyjazd pochodziły z Urzędu Miasta i Starostwa Powiatowego w Kraśniku, pod które podlegają szkoły.

Zdaniem śledczych żadnego szkolenia jednak nie było. A wycieczka była zwykłym wypadem na narty.

– Dla stworzenia pozorów uczestnicy wyjazdu pojechali nawet pod jedną ze szkół, ale na miejscu okazało się, że w Austrii są akurat ferie i szkoła była zamknięta – tłumaczy Andrzej Kuźmicz z Prokuratury Okręgowej w Lublinie. – Za publiczne pieniądze kupowano też karnety na wyciąg narciarski.

Dziś ruszył proces w tej sprawie. Do Sądu Rejonowego w Kraśniku stawili się oskarżeni, główni organizatorzy wyjazdu. To Roman S. – zastępca Kraśnickiego Ośrodka Edukacji i Nauki, a także ówczesny dyrektor SP 6, jego żona Marzena S. – była już dyrektor Zespołu Szkół nr 2 i miejska radna oraz Waldemar D – były dyrektor SP nr 5. Wszyscy odpowiadają za wyłudzenie pieniędzy.

Romanowi S. śledczy zarzucili dodatkowo, że w 2007 r. przywłaszczył sobie ponad 6 tys. zł pochodzące z premii za ubezpieczenie uczniów. Były dyrektor zamiast konta szkoły, którą kierował podał swoje prywatne. W toku postępowania tłumaczył, że pieniądze miały być przeznaczone na zakup… nowego sztandaru dla szkoły. Miał je "przechować”, aby nie wróciły do kasy miasta.



We środę w sądzie mężczyzna przyznał się do winy i dobrowolnie poddał karze. Sąd skazał go na 1,5 roku więzienia w zawieszeniu na 3 lata. Ma też zapłacić 2 tys. zł grzywny i naprawić szkodę, czyli wpłacić na rzecz miasta ponad 17 tys. zł. Oskarżony wnosił o minimalne obciążenie go kosztami procesowymi.

– Jestem podwójnie ukarany tym wyrokiem – przekonywał w sądzie Roman S. – Tracę pracę (pełni funkcję kierowniczą w instytucji oświatowej podległej miastu-red.). Znając lokalne środowisko, pewnie przez dłuższy czas nie znajdę zatrudnienia.

Z kolei adwokat jego żony zapowiedział w sądzie, że będzie wnosił o warunkowe umorzenie jej sprawy.

Oskarżony o wyłudzenie pieniędzy były burmistrz Kraśnika Piotr Cz. nie został wezwany na dzisiejszą rozprawę. Jego sprawa została wyłączona do odrębnego rozpoznania.

– Jej termin nie został jeszcze wyznaczony – mówi Artur Ozimek, rzecznik Sądu Okręgowego w Lublinie.

Komentarze 55

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
ja / 26 stycznia 2012 o 14:02
0
Pan S. podobno miał stracić swoje stanowisko kierownicze, tymczasem dalej je pełni...cos tu chyba nie tak?
Avatar
taak / 14 grudnia 2011 o 21:11
0
strrrraaaach?
Avatar
gosc / 14 grudnia 2011 o 09:10
0
co sie stało ze wszyscy przenieśli sie z komentarzami i opiniami na temat władzy na forum dziennika wsch?Dlaczego na LKR zrobiło sie tak nudno??????????
Avatar
Marysieńka / 14 grudnia 2011 o 08:39
0
Jak chce sie komuś przykopać to sie przykopie, a najwygodniej i najodwazniej jest kopac kiedy juz ten ktoś lezy, a wczesniej nie porywali sie , żeby chociaz nogą się zamachnąć. A wykazywał sie cechami charakterystycznymi dla wielu ludzi,szczególnie karierowiczów, którzy taką drogą chcą sobie zaskarbic wiekszą przychylnosc u władzy. Także nie jest odosobnionym przypadkiem w swojej usłużalności. A bez takiego podejścia przewazającej wiekszości trudno było by sie przebic w tym świecie. Ale bywają tez i gorsi, którzy potrafią na raz na dwa fronty działać.
Avatar
Gość / 14 grudnia 2011 o 04:56
0
Podziękujmy koalicji rządowej PO-PSL za pomoc biednym Grekom i Włochom w ich kryzysie!!!


Grecja

Pensja minimum - 3,9 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,2 tys. zł
Renta minimalna - 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku)
Becikowe - 4,4 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach Minimalny zasiłek dla sieroty - 2 tys. zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 900 zł
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety
Wypłata na chorobowym - 72-130 zł dziennie, w zależności od liczby dni choroby
Zasiłek dla bezrobotnych - 2,1 tys. złotych i jest powiększany o 10 proc. na każdego członka rodziny, wypłacany do 12 miesięcy

Włochy

Pensja minimum - 2,7 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,6 tys. zł
Renta minimalna - 2,1 tys. zł (w grudniu renciści dostają trzynastkę)
Becikowe - 4,5 tys. euro (za drugie i kolejne dziecko)
Dodatek za urodzenie dziecka - pracodawca musi wysłać rodzica na 6-miesięczny urlop do momentu ukończenia przez dziecko 3. roku życia. Na urlopie rodzic otrzymuje ekstra 30 procent swoich zarobków.
Minimalny zasiłek dla sieroty - 1,1 tys. zł dla półsieroty i 2,2 tys. zł dla pełnej sieroty
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - Jeżeli firma zabrała godziny pracy to państwo płaci 80% wypłaty, którą dostaliby za te godziny, pracując w pełnym wymiarze godzin
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety
Wypłata na chorobowym - 60% dochodów, jeżeli chorujemy do 90 dni i 75%, jeżeli chorujemy powyżej 90 dni
Zasiłek dla bezrobotnych: 4 tys. zł wypłacany przez 8 miesięcy lub w przypadku osób 50 przez 12 miesięcy

Polska

Pensja minimum - 1,4 tys. zł
Minimalna emerytura - 730 zł
Renta minimalna - 730 zł
Becikowe - 1 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - pełnopłatny urlop macierzyński przez 5 miesięcy
Minimalny zasiłek dla sieroty - 350 zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 500 zł
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety (będzie zwiększony do 67 lat dla wszystkich)
Wypłata na chorobowym - Zasiłek wynosi 80 proc. wynagrodzenia, jeżeli przyczyną choroby jest wypadek w pracy, to zasiłek wynosi 100 proc. wynagrodzenia
Zasiłek dla bezrobotnych - 742 zł przez pierwsze trzy miesiące, potem wysokość zasiłku spada do 582 złotych

Źródła: dane ZUS i U.S. Social Security Administration
Podziękujmy koalicji rządowej PO-PSL za pomoc biednym Grekom i Włochom w ich kryzysie!!!


Grecja

Pensja minimum - 3,9 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,2 tys. zł
Renta minimalna - 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku)
Becikowe - 4,4 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach Minimalny zasiłek dla sieroty - 2 tys. zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 900 zł
Wiek emerytalny - 65 ... rozwiń
Avatar
Gość / 13 grudnia 2011 o 20:36
0
[quote name='obcy' timestamp='1323800009' post='570060']
Od samego poczatku robil za marionetke i "czlonka" tylko bidok nie wiedzial o tym, myslal, ze Pana Boga zlapal za nogi. Az tu upsss, wode dzban nosi........
[/quote]
Oj, niekoniecznie tylko marionetka. Kilku osobom zaszkodził, bo donosił gdzie trzeba o ludziach niewygodnych byłej kraśnickiej władzy, niezadowolonych i głośno wyrażających swoją pogardę dla układu. Tak więc nie tylko marionetka, ale i szkodnik. Nie on jeden zresztą. Inni też...
[quote name='obcy' timestamp='1323800009' post='570060']
Od samego poczatku robil za marionetke i "czlonka" tylko bidok nie wiedzial o tym, myslal, ze Pana Boga zlapal za nogi. Az tu upsss, wode dzban nosi........
[/quote]
Oj, niekoniecznie tylko marionetka. Kilku osobom zaszkodził, bo donosił gdzie trzeba o ludziach niewygodnych byłej kraśnickiej władzy, niezadowolonych i głośno wyrażających swoją pogardę dla układu. Tak więc nie tylko marionetka, ale i szkodnik. Nie on jeden zresztą. Inni... rozwiń
Avatar
obcy / 13 grudnia 2011 o 19:13
0
[quote name='Gość' timestamp='1323797022' post='570034']
A ja czekam na dalsze sprawiedliwe wyroki. Oraz na ruchy kadrowe w oświacie. Niesławny bohater artykułu szczycący się dotychczas unikaniem odpowiedzialności, wpajaniem uczniom pogardy dla prawa (publicznie tak się o tym wypowiadał), teraz ma czelność uskarżać się na los? Owszem, pełnił funkcje kierownicze, ale tylko dlatego, że należał do najbliższych współpracowników byłego burmistrza! A na czy polegała jego ostatnia praca? Tego chyba nawet sam nie wie! Bo oprócz śledzenia forów internetowych i wypisywania na nich bzdur - nie robił nic więcej. Teraz pora na zmiecenie ze szkół pozostałych popleczników byłego, którzy tylko szkodzą oświacie i dzieciom. Zramolałych emerytów na emerytury pognać, a nie przechowywać w gabinetach, gdzie w dodatku trzepią nadliczbowe w gadzinach pracy.
[/quote]
Od samego poczatku robil za marionetke i "czlonka" tylko bidok nie wiedzial o tym, myslal, ze Pana Boga zlapal za nogi. Az tu upsss, wode dzban nosi........
[quote name='Gość' timestamp='1323797022' post='570034']
A ja czekam na dalsze sprawiedliwe wyroki. Oraz na ruchy kadrowe w oświacie. Niesławny bohater artykułu szczycący się dotychczas unikaniem odpowiedzialności, wpajaniem uczniom pogardy dla prawa (publicznie tak się o tym wypowiadał), teraz ma czelność uskarżać się na los? Owszem, pełnił funkcje kierownicze, ale tylko dlatego, że należał do najbliższych współpracowników byłego burmistrza! A na czy polegała jego ostatnia praca? Tego chyba nawet sam nie wi... rozwiń
Avatar
Gość / 13 grudnia 2011 o 18:23
0
A ja czekam na dalsze sprawiedliwe wyroki. Oraz na ruchy kadrowe w oświacie. Niesławny bohater artykułu szczycący się dotychczas unikaniem odpowiedzialności, wpajaniem uczniom pogardy dla prawa (publicznie tak się o tym wypowiadał), teraz ma czelność uskarżać się na los? Owszem, pełnił funkcje kierownicze, ale tylko dlatego, że należał do najbliższych współpracowników byłego burmistrza! A na czy polegała jego ostatnia praca? Tego chyba nawet sam nie wie! Bo oprócz śledzenia forów internetowych i wypisywania na nich bzdur - nie robił nic więcej. Teraz pora na zmiecenie ze szkół pozostałych popleczników byłego, którzy tylko szkodzą oświacie i dzieciom. Zramolałych emerytów na emerytury pognać, a nie przechowywać w gabinetach, gdzie w dodatku trzepią nadliczbowe w gadzinach pracy.
A ja czekam na dalsze sprawiedliwe wyroki. Oraz na ruchy kadrowe w oświacie. Niesławny bohater artykułu szczycący się dotychczas unikaniem odpowiedzialności, wpajaniem uczniom pogardy dla prawa (publicznie tak się o tym wypowiadał), teraz ma czelność uskarżać się na los? Owszem, pełnił funkcje kierownicze, ale tylko dlatego, że należał do najbliższych współpracowników byłego burmistrza! A na czy polegała jego ostatnia praca? Tego chyba nawet sam nie wie! Bo oprócz śledzenia forów internetowych i wypisywania na nich bzdur - nie robił ... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 12 grudnia 2011 o 21:39
0
[quote name='mieszkaniec' timestamp='1323720990' post='569649']
Tak burmistrzowie jak i mieszkańcy mówią, że po latach bezprawia zwyciężyła sprawiedliwość .....
[/quote]
Ale mi sprawiedliwosć. Z szesciu dyrektorów podstawówek szkolących sie w Alpach i z dwóch przywłaszczających sobie szkolne pieniądze jeden ukarany.I to ma byc zwyciestwo sprawiedliwosci nad bezprawiem. To jest tylko pochwała wybiórczego bezprawia i wymierzania za niego sprawiedliwosci. I az wstyd, ze władza sie pod takim czymś podpisuje.
Avatar
mieszkaniec / 12 grudnia 2011 o 21:16
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1323617829' post='568974']
A co na to wszystko ma do powiedzenia burmistrz ze swoim obecnym vice, którzy jeszcze faworyzują jednego z takich?
[/quote]
Tak burmistrzowie jak i mieszkańcy mówią, że po latach bezprawia zwyciężyła sprawiedliwość .....
Avatar
ja / 26 stycznia 2012 o 14:02
0
Pan S. podobno miał stracić swoje stanowisko kierownicze, tymczasem dalej je pełni...cos tu chyba nie tak?
Avatar
taak / 14 grudnia 2011 o 21:11
0
strrrraaaach?
Avatar
gosc / 14 grudnia 2011 o 09:10
0
co sie stało ze wszyscy przenieśli sie z komentarzami i opiniami na temat władzy na forum dziennika wsch?Dlaczego na LKR zrobiło sie tak nudno??????????
Avatar
Marysieńka / 14 grudnia 2011 o 08:39
0
Jak chce sie komuś przykopać to sie przykopie, a najwygodniej i najodwazniej jest kopac kiedy juz ten ktoś lezy, a wczesniej nie porywali sie , żeby chociaz nogą się zamachnąć. A wykazywał sie cechami charakterystycznymi dla wielu ludzi,szczególnie karierowiczów, którzy taką drogą chcą sobie zaskarbic wiekszą przychylnosc u władzy. Także nie jest odosobnionym przypadkiem w swojej usłużalności. A bez takiego podejścia przewazającej wiekszości trudno było by sie przebic w tym świecie. Ale bywają tez i gorsi, którzy potrafią na raz na dwa fronty działać.
Avatar
Gość / 14 grudnia 2011 o 04:56
0
Podziękujmy koalicji rządowej PO-PSL za pomoc biednym Grekom i Włochom w ich kryzysie!!!


Grecja

Pensja minimum - 3,9 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,2 tys. zł
Renta minimalna - 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku)
Becikowe - 4,4 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach Minimalny zasiłek dla sieroty - 2 tys. zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 900 zł
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety
Wypłata na chorobowym - 72-130 zł dziennie, w zależności od liczby dni choroby
Zasiłek dla bezrobotnych - 2,1 tys. złotych i jest powiększany o 10 proc. na każdego członka rodziny, wypłacany do 12 miesięcy

Włochy

Pensja minimum - 2,7 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,6 tys. zł
Renta minimalna - 2,1 tys. zł (w grudniu renciści dostają trzynastkę)
Becikowe - 4,5 tys. euro (za drugie i kolejne dziecko)
Dodatek za urodzenie dziecka - pracodawca musi wysłać rodzica na 6-miesięczny urlop do momentu ukończenia przez dziecko 3. roku życia. Na urlopie rodzic otrzymuje ekstra 30 procent swoich zarobków.
Minimalny zasiłek dla sieroty - 1,1 tys. zł dla półsieroty i 2,2 tys. zł dla pełnej sieroty
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - Jeżeli firma zabrała godziny pracy to państwo płaci 80% wypłaty, którą dostaliby za te godziny, pracując w pełnym wymiarze godzin
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety
Wypłata na chorobowym - 60% dochodów, jeżeli chorujemy do 90 dni i 75%, jeżeli chorujemy powyżej 90 dni
Zasiłek dla bezrobotnych: 4 tys. zł wypłacany przez 8 miesięcy lub w przypadku osób 50 przez 12 miesięcy

Polska

Pensja minimum - 1,4 tys. zł
Minimalna emerytura - 730 zł
Renta minimalna - 730 zł
Becikowe - 1 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - pełnopłatny urlop macierzyński przez 5 miesięcy
Minimalny zasiłek dla sieroty - 350 zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 500 zł
Wiek emerytalny - 65 lat mężczyźni i 60 lat kobiety (będzie zwiększony do 67 lat dla wszystkich)
Wypłata na chorobowym - Zasiłek wynosi 80 proc. wynagrodzenia, jeżeli przyczyną choroby jest wypadek w pracy, to zasiłek wynosi 100 proc. wynagrodzenia
Zasiłek dla bezrobotnych - 742 zł przez pierwsze trzy miesiące, potem wysokość zasiłku spada do 582 złotych

Źródła: dane ZUS i U.S. Social Security Administration
Podziękujmy koalicji rządowej PO-PSL za pomoc biednym Grekom i Włochom w ich kryzysie!!!


Grecja

Pensja minimum - 3,9 tys. zł
Minimalna emerytura - 2,2 tys. zł
Renta minimalna - 2,2 tys. zł (wypłacana 14 razy w roku)
Becikowe - 4,4 tys. zł
Dodatek za urodzenie dziecka - 50% dochodów matki przez 56 dni przed urodzeniem i 63 dni po narodzinach Minimalny zasiłek dla sieroty - 2 tys. zł
Dodatek socjalny dla osób o niskich dochodach - 900 zł
Wiek emerytalny - 65 ... rozwiń
Avatar
Gość / 13 grudnia 2011 o 20:36
0
[quote name='obcy' timestamp='1323800009' post='570060']
Od samego poczatku robil za marionetke i "czlonka" tylko bidok nie wiedzial o tym, myslal, ze Pana Boga zlapal za nogi. Az tu upsss, wode dzban nosi........
[/quote]
Oj, niekoniecznie tylko marionetka. Kilku osobom zaszkodził, bo donosił gdzie trzeba o ludziach niewygodnych byłej kraśnickiej władzy, niezadowolonych i głośno wyrażających swoją pogardę dla układu. Tak więc nie tylko marionetka, ale i szkodnik. Nie on jeden zresztą. Inni też...
[quote name='obcy' timestamp='1323800009' post='570060']
Od samego poczatku robil za marionetke i "czlonka" tylko bidok nie wiedzial o tym, myslal, ze Pana Boga zlapal za nogi. Az tu upsss, wode dzban nosi........
[/quote]
Oj, niekoniecznie tylko marionetka. Kilku osobom zaszkodził, bo donosił gdzie trzeba o ludziach niewygodnych byłej kraśnickiej władzy, niezadowolonych i głośno wyrażających swoją pogardę dla układu. Tak więc nie tylko marionetka, ale i szkodnik. Nie on jeden zresztą. Inni... rozwiń
Avatar
obcy / 13 grudnia 2011 o 19:13
0
[quote name='Gość' timestamp='1323797022' post='570034']
A ja czekam na dalsze sprawiedliwe wyroki. Oraz na ruchy kadrowe w oświacie. Niesławny bohater artykułu szczycący się dotychczas unikaniem odpowiedzialności, wpajaniem uczniom pogardy dla prawa (publicznie tak się o tym wypowiadał), teraz ma czelność uskarżać się na los? Owszem, pełnił funkcje kierownicze, ale tylko dlatego, że należał do najbliższych współpracowników byłego burmistrza! A na czy polegała jego ostatnia praca? Tego chyba nawet sam nie wie! Bo oprócz śledzenia forów internetowych i wypisywania na nich bzdur - nie robił nic więcej. Teraz pora na zmiecenie ze szkół pozostałych popleczników byłego, którzy tylko szkodzą oświacie i dzieciom. Zramolałych emerytów na emerytury pognać, a nie przechowywać w gabinetach, gdzie w dodatku trzepią nadliczbowe w gadzinach pracy.
[/quote]
Od samego poczatku robil za marionetke i "czlonka" tylko bidok nie wiedzial o tym, myslal, ze Pana Boga zlapal za nogi. Az tu upsss, wode dzban nosi........
[quote name='Gość' timestamp='1323797022' post='570034']
A ja czekam na dalsze sprawiedliwe wyroki. Oraz na ruchy kadrowe w oświacie. Niesławny bohater artykułu szczycący się dotychczas unikaniem odpowiedzialności, wpajaniem uczniom pogardy dla prawa (publicznie tak się o tym wypowiadał), teraz ma czelność uskarżać się na los? Owszem, pełnił funkcje kierownicze, ale tylko dlatego, że należał do najbliższych współpracowników byłego burmistrza! A na czy polegała jego ostatnia praca? Tego chyba nawet sam nie wi... rozwiń
Avatar
Gość / 13 grudnia 2011 o 18:23
0
A ja czekam na dalsze sprawiedliwe wyroki. Oraz na ruchy kadrowe w oświacie. Niesławny bohater artykułu szczycący się dotychczas unikaniem odpowiedzialności, wpajaniem uczniom pogardy dla prawa (publicznie tak się o tym wypowiadał), teraz ma czelność uskarżać się na los? Owszem, pełnił funkcje kierownicze, ale tylko dlatego, że należał do najbliższych współpracowników byłego burmistrza! A na czy polegała jego ostatnia praca? Tego chyba nawet sam nie wie! Bo oprócz śledzenia forów internetowych i wypisywania na nich bzdur - nie robił nic więcej. Teraz pora na zmiecenie ze szkół pozostałych popleczników byłego, którzy tylko szkodzą oświacie i dzieciom. Zramolałych emerytów na emerytury pognać, a nie przechowywać w gabinetach, gdzie w dodatku trzepią nadliczbowe w gadzinach pracy.
A ja czekam na dalsze sprawiedliwe wyroki. Oraz na ruchy kadrowe w oświacie. Niesławny bohater artykułu szczycący się dotychczas unikaniem odpowiedzialności, wpajaniem uczniom pogardy dla prawa (publicznie tak się o tym wypowiadał), teraz ma czelność uskarżać się na los? Owszem, pełnił funkcje kierownicze, ale tylko dlatego, że należał do najbliższych współpracowników byłego burmistrza! A na czy polegała jego ostatnia praca? Tego chyba nawet sam nie wie! Bo oprócz śledzenia forów internetowych i wypisywania na nich bzdur - nie robił ... rozwiń
Avatar
Marysieńka / 12 grudnia 2011 o 21:39
0
[quote name='mieszkaniec' timestamp='1323720990' post='569649']
Tak burmistrzowie jak i mieszkańcy mówią, że po latach bezprawia zwyciężyła sprawiedliwość .....
[/quote]
Ale mi sprawiedliwosć. Z szesciu dyrektorów podstawówek szkolących sie w Alpach i z dwóch przywłaszczających sobie szkolne pieniądze jeden ukarany.I to ma byc zwyciestwo sprawiedliwosci nad bezprawiem. To jest tylko pochwała wybiórczego bezprawia i wymierzania za niego sprawiedliwosci. I az wstyd, ze władza sie pod takim czymś podpisuje.
Avatar
mieszkaniec / 12 grudnia 2011 o 21:16
0
[quote name='Marysieńka' timestamp='1323617829' post='568974']
A co na to wszystko ma do powiedzenia burmistrz ze swoim obecnym vice, którzy jeszcze faworyzują jednego z takich?
[/quote]
Tak burmistrzowie jak i mieszkańcy mówią, że po latach bezprawia zwyciężyła sprawiedliwość .....