Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

4 sierpnia 2008 r.
18:25
Edytuj ten wpis

Sinice zaatakowały zalew

Autor: Zdjęcie autora FABIAN PLAPIS
0 17 A A

Magistrat wydał ponad 20 mln złotych na budowę zalewu w Suchynii koło Kraśnika. Palma de Kraśnik miała być chlubą miasta.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Magistrat wydał ponad 20 mln złotych na budowę zalewu w Suchynii koło Kraśnika. Palma de Kraśnik miała być chlubą miasta. Tymczasem w zbiorniku rozpanoszyły się sinice.

- Nie koszone groble, wyschnięte i oklapnięte palmy, które wyglądają jak miotły. To wstyd, żeby tak wyglądała najważniejsza inwestycja w mieście - oburzają się radni klubu PiS rady miasta. Wytykają burmistrzowi opieszałość, bezczynność i zmarnowanie kolejnego roku.

Problem z sinicami w zbiorniku pojawił się bowiem jeszcze w ubiegłym roku. Zaraz po zakończeniu sezonu letniego dużo mówiło się o wapnowaniu dna zimą, co miało zmniejszyć zakwit sinic. Jednak przez cała zimę zrobiono niewiele. Efekt? Sinice znów zaatakowały zalew.

- Byłem ostatnio nad w Janowie. Jedna piąta kąpiących się w tamtejszym zalewie to mieszkańcy Kraśnika. Dlaczego władze miasta nie zrobiły nic, żeby ich zatrzymać nad naszej plaży? - pyta radny Jacek Zając.

Urzędnicy jednak bronią się przed atakami radnych. - Mamy umowę z Uniwersytetem Przyrodniczym w Lublinie na przeprowadzenie badań wody i te prace właśnie trwają - zapewnia Jacek Dul, zastępca burmistrza Kraśnika. Dodaje, że próbki wody były już pobierane dwa razy. - Liczymy, że we wrześniu będą znane wyniki - dodaje Dul.

W środku tygodnia kraśnicka plaża, dumnie zwana Palma de Kraśnik, świeci pustkami. Jednak w weekendy - mimo że obowiązuje zakaz kąpieli - zapełnia się mieszkańcami miasta.

- Gdzie mam pójść z dziećmi, innych atrakcji nie ma w tym mieście - mówi pani Agata.

- Poza tym, teren wokół zbiornika jest strasznie zaniedbany i nie zachęca do wypoczynku. Jak nic się nie zmieni, to będziemy jeździć do Janowa, tam jest zawsze ładnie - dodają inni kraśniczanie.

- A mówiłem na początku, żeby nie zaczynać budowy tego zbiornika. To pieniądze wyrzucone w błoto - dodaje radny Marian Tracz.

Komentarze 17

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
konktenbit / 29 stycznia 2009 o 10:17
0
oj tego cytatu nie miało być...
Avatar
konktenbit / 29 stycznia 2009 o 10:15
0
t napisał:
A to pan M. Sz. czyli Mirosław Sznajder radny Kraśnika poprzedniej kadencji wstydzi się podpisać własnym imieniem i nazwiskiem. Swoją drogą skoro już nie jest radnym, więc chyba nie wzbudził aprobaty swoich wyborców. A ja jestem ZA zalewem w Kraśniku. Na pewno można było to zrobić lepiej, ale poczekajmy pojawia się już jakaś infrastruktura wokół. Wygońmy jeszcze wędkarzy i zróbmy rzeczywiście zbiornik rekreacyjny. Przynajmniej są podejmowane jakieś próby stworzenia czegoś w tej wiosze. Mówię Wam - róbmy swoje i za niedługo przegonimy Lublin - tam ważniejsze susły niż powstanie lotniska i rozwój regionu. A może przyłączyć się do podkarpacia?! Moglibyśmy powiedzieć, że w naszym mieście wojewódzkim jest lotnisko ;-)

Hehe jak wszędzie, aby mieć władze a reszte można mieć w ... Jeszcze nie byłem nad tym zalewem, jestem wędkarzem i się wybiore przynajmniej ktoś tam będzie sie plątał hihi.

Hehe jak wszędzie, aby mieć władze a reszte można mieć w ... Jeszcze nie byłem nad tym zalewem, jestem wędkarzem i się wybiore przynajmniej ktoś tam będzie sie plątał hihi. rozwiń
Avatar
Gość / 25 sierpnia 2008 o 16:17
0
OLAF napisał:
To co wypisujecie o władzy i Czubińskim to typowe dal Polaków, czyli "i tak źle i tak niedobrze", zawsze narzekania i problemy. Przeciez można założyć że Czubiński miał bardzo dobre intencje. W takim sennym i małym miasteczku jak Kraśnik Zalew jest strzałem w dziesiątkę. Sam burmistrz nie jest czarodziejem i nie pozbędzie się zakwitów w pięc minut. To jest natura która rządzi sie własnymi prawami. Podjęcie współpracy z naukowcami byłej Akademi Rolniczej świadczy o dużym zainteresowaniu tematem naszych władz. Może troszeczkę wyrozumiałości i optymizmu. Kto nie ryzykuje ten nic nie ma, jak wiemy ryzyko jest jednak obarczone niepowodzeniem i to jest normalne


Olaf czytaj ze zrozumieniem to co jest wyżej napisane. W radzie poprzedniej kadencji była grupa, która przewidziała cała sytuację, ostrzegała i dlatego głosowała przeciwko. Niejaki Ofczarski mówił jedna, że "un wi", że będzie dobrze i prace ruszyły.


Olaf czytaj ze zrozumieniem to co jest wyżej napisane. W radzie poprzedniej kadencji była grupa, która przewidziała cała sytuację, ostrzegała i dlatego głosowała przeciwko. Niejaki Ofczarski mówił jedna, że "un wi", że będzie dobrze i prace ruszyły. rozwiń
Avatar
OLAF / 25 sierpnia 2008 o 13:08
0
To co wypisujecie o władzy i Czubińskim to typowe dal Polaków, czyli "i tak źle i tak niedobrze", zawsze narzekania i problemy. Przeciez można założyć że Czubiński miał bardzo dobre intencje. W takim sennym i małym miasteczku jak Kraśnik Zalew jest strzałem w dziesiątkę. Sam burmistrz nie jest czarodziejem i nie pozbędzie się zakwitów w pięc minut. To jest natura która rządzi sie własnymi prawami. Podjęcie współpracy z naukowcami byłej Akademi Rolniczej świadczy o dużym zainteresowaniu tematem naszych władz. Może troszeczkę wyrozumiałości i optymizmu. Kto nie ryzykuje ten nic nie ma, jak wiemy ryzyko jest jednak obarczone niepowodzeniem i to jest normalne
To co wypisujecie o władzy i Czubińskim to typowe dal Polaków, czyli "i tak źle i tak niedobrze", zawsze narzekania i problemy. Przeciez można założyć że Czubiński miał bardzo dobre intencje. W takim sennym i małym miasteczku jak Kraśnik Zalew jest strzałem w dziesiątkę. Sam burmistrz nie jest czarodziejem i nie pozbędzie się zakwitów w pięc minut. To jest natura która rządzi sie własnymi prawami. Podjęcie współpracy z naukowcami byłej Akademi Rolniczej świadczy o dużym zainteresowaniu tematem naszych władz. Może troszeczkę wyrozum... rozwiń
Avatar
Mieszkaniec / 10 sierpnia 2008 o 18:13
0
Podobno nasenu Wielkiemu Niezatapialnemu dom wybudowala ta sama firma co to wodne, sine nieszczescie? Moze zaatakuja go myszy ,jak Popiela?
Avatar
kokon / 6 sierpnia 2008 o 20:28
0
t napisał:
A ja jestem ZA zalewem w Kraśniku. Na pewno można było to zrobić lepiej, ale poczekajmy pojawia się już jakaś infrastruktura wokół. Wygońmy jeszcze wędkarzy i zróbmy rzeczywiście zbiornik rekreacyjny.


Wyobraź sobie ,że ten zbiornik kosztował 20mln zł i to jeszcze nie koniec.Czy można było zrobić to lepiej?Myślę ,że na pewno.Problem polega na tym,że za tą inwestycją stoją ludzie którzy nie potrafią sklecić sensownego wniosku o dofinansowanie.Nawet na porzeżenie granic miasta napisali wniosek z błędami.Jak dla mnie to powinni bawić się swoimi pieniedzmi albo lepić babki w piaskownicy a nie szastać moimi milionami.Człowieku musisz zdać sobie sprawe ,ze wydano już dwa razy więcej niż pierwotnie zakładano.Na potrzeby skończenia zbiornika przed wyborami zmieniono projekt co drastycznie podniosło koszty i doprowadziło do stanu niemocy jaki obecnie mamy.Bilbordy za 54000zł informowały o pracy dla ludzi z podpisem PIOTR CZUBIŃSKI .Gdzie ta praca? Gdzie te tłumy ?Palma de Kraśnik z mopami do góry nogami wbitymi w glebe.Te mopy to powinno się wyjąć i powsadzać w d*** tym którzy za to odpowiadają.

A jeśli chodzi o wędkarzy to co Ci przeszkadzają?Przecierz to jest zbiornik retencyjny przeciwpowodziowy a nie basen.


Wyobraź sobie ,że ten zbiornik kosztował 20mln zł i to jeszcze nie koniec.Czy można było zrobić to lepiej?Myślę ,że na pewno.Problem polega na tym,że za tą inwestycją stoją ludzie którzy nie potrafią sklecić sensownego wniosku o dofinansowanie.Nawet na porzeżenie granic miasta napisali wniosek z błędami.Jak dla mnie to powinni bawić się swoimi pieniedzmi albo lepić babki w piaskownicy a nie szastać moimi milionami.Człowieku musisz zdać sobie sprawe ,ze wydano już dwa razy więcej niż pierwotnie zakładano.Na potrzeby... rozwiń
Avatar
Gość / 6 sierpnia 2008 o 20:27
0
t napisał:
A to pan M. Sz. czyli Mirosław Sznajder radny Kraśnika poprzedniej kadencji wstydzi się podpisać własnym imieniem i nazwiskiem. Swoją drogą skoro już nie jest radnym, więc chyba nie wzbudził aprobaty swoich wyborców. A ja jestem ZA zalewem w Kraśniku. Na pewno można było to zrobić lepiej, ale poczekajmy pojawia się już jakaś infrastruktura wokół. Wygońmy jeszcze wędkarzy i zróbmy rzeczywiście zbiornik rekreacyjny. Przynajmniej są podejmowane jakieś próby stworzenia czegoś w tej wiosze. Mówię Wam - róbmy swoje i za niedługo przegonimy Lublin - tam ważniejsze susły niż powstanie lotniska i rozwój regionu. A może przyłączyć się do podkarpacia?! Moglibyśmy powiedzieć, że w naszym mieście wojewódzkim jest lotnisko ;-)


Podpisał się M.Sz., bo każdy wie o kogo chodzi, a czy ty się podpisałeś? Co do wyboru na radnego, to nie startował w wyborach, gdyż dla tego społeczeństwa nie warto szarpać się i zdrowie tracić.


Podpisał się M.Sz., bo każdy wie o kogo chodzi, a czy ty się podpisałeś? Co do wyboru na radnego, to nie startował w wyborach, gdyż dla tego społeczeństwa nie warto szarpać się i zdrowie tracić. rozwiń
Avatar
t / 6 sierpnia 2008 o 18:13
0
A to pan M. Sz. czyli Mirosław Sznajder radny Kraśnika poprzedniej kadencji wstydzi się podpisać własnym imieniem i nazwiskiem. Swoją drogą skoro już nie jest radnym, więc chyba nie wzbudził aprobaty swoich wyborców. A ja jestem ZA zalewem w Kraśniku. Na pewno można było to zrobić lepiej, ale poczekajmy pojawia się już jakaś infrastruktura wokół. Wygońmy jeszcze wędkarzy i zróbmy rzeczywiście zbiornik rekreacyjny. Przynajmniej są podejmowane jakieś próby stworzenia czegoś w tej wiosze. Mówię Wam - róbmy swoje i za niedługo przegonimy Lublin - tam ważniejsze susły niż powstanie lotniska i rozwój regionu. A może przyłączyć się do podkarpacia?! Moglibyśmy powiedzieć, że w naszym mieście wojewódzkim jest lotnisko ;-)
A to pan M. Sz. czyli Mirosław Sznajder radny Kraśnika poprzedniej kadencji wstydzi się podpisać własnym imieniem i nazwiskiem. Swoją drogą skoro już nie jest radnym, więc chyba nie wzbudził aprobaty swoich wyborców. A ja jestem ZA zalewem w Kraśniku. Na pewno można było to zrobić lepiej, ale poczekajmy pojawia się już jakaś infrastruktura wokół. Wygońmy jeszcze wędkarzy i zróbmy rzeczywiście zbiornik rekreacyjny. Przynajmniej są podejmowane jakieś próby stworzenia czegoś w tej wiosze. Mówię Wam - róbmy swoje i za niedługo przegonimy Lublin... rozwiń
Avatar
mniam / 5 sierpnia 2008 o 17:43
0
kraśniczanin napisał:
Głównym naganiaczem na budowę, który mówił, że odstojnik oczyści wodę, był niejaki Ofczarski z PO!

Jeszcze jeden "fachowiec" z ekipy POkażmy Obywatelowi (figę)
Avatar
kraśniczanin / 5 sierpnia 2008 o 17:36
0
mieszkaniec Kraśnika napisał:
kazdy logicznie myślący mógł się spodziewać glonów w zbiorniku tak płytkim z tak małą wymianą wody. Wiadomo że Wyznianka jest zanieczyszczona i nie poprawią jej stanu nawet odstojniki......
... w tym właśnie jest problem! Trudno w Kraśniku o logicznie myślącego urzędnika! Powiem więcej: im ważniejszy stołek "piastuje" (to ulubiony sposób opowiadania o swojej pracy urzędników Kraśnika), tym trudniej o logikę!!


Głównym naganiaczem na budowę, który mówił, że odstojnik oczyści wodę, był niejaki Ofczarski z PO!


Głównym naganiaczem na budowę, który mówił, że odstojnik oczyści wodę, był niejaki Ofczarski z PO! rozwiń
Avatar
konktenbit / 29 stycznia 2009 o 10:17
0
oj tego cytatu nie miało być...
Avatar
konktenbit / 29 stycznia 2009 o 10:15
0
t napisał:
A to pan M. Sz. czyli Mirosław Sznajder radny Kraśnika poprzedniej kadencji wstydzi się podpisać własnym imieniem i nazwiskiem. Swoją drogą skoro już nie jest radnym, więc chyba nie wzbudził aprobaty swoich wyborców. A ja jestem ZA zalewem w Kraśniku. Na pewno można było to zrobić lepiej, ale poczekajmy pojawia się już jakaś infrastruktura wokół. Wygońmy jeszcze wędkarzy i zróbmy rzeczywiście zbiornik rekreacyjny. Przynajmniej są podejmowane jakieś próby stworzenia czegoś w tej wiosze. Mówię Wam - róbmy swoje i za niedługo przegonimy Lublin - tam ważniejsze susły niż powstanie lotniska i rozwój regionu. A może przyłączyć się do podkarpacia?! Moglibyśmy powiedzieć, że w naszym mieście wojewódzkim jest lotnisko ;-)

Hehe jak wszędzie, aby mieć władze a reszte można mieć w ... Jeszcze nie byłem nad tym zalewem, jestem wędkarzem i się wybiore przynajmniej ktoś tam będzie sie plątał hihi.

Hehe jak wszędzie, aby mieć władze a reszte można mieć w ... Jeszcze nie byłem nad tym zalewem, jestem wędkarzem i się wybiore przynajmniej ktoś tam będzie sie plątał hihi. rozwiń
Avatar
Gość / 25 sierpnia 2008 o 16:17
0
OLAF napisał:
To co wypisujecie o władzy i Czubińskim to typowe dal Polaków, czyli "i tak źle i tak niedobrze", zawsze narzekania i problemy. Przeciez można założyć że Czubiński miał bardzo dobre intencje. W takim sennym i małym miasteczku jak Kraśnik Zalew jest strzałem w dziesiątkę. Sam burmistrz nie jest czarodziejem i nie pozbędzie się zakwitów w pięc minut. To jest natura która rządzi sie własnymi prawami. Podjęcie współpracy z naukowcami byłej Akademi Rolniczej świadczy o dużym zainteresowaniu tematem naszych władz. Może troszeczkę wyrozumiałości i optymizmu. Kto nie ryzykuje ten nic nie ma, jak wiemy ryzyko jest jednak obarczone niepowodzeniem i to jest normalne


Olaf czytaj ze zrozumieniem to co jest wyżej napisane. W radzie poprzedniej kadencji była grupa, która przewidziała cała sytuację, ostrzegała i dlatego głosowała przeciwko. Niejaki Ofczarski mówił jedna, że "un wi", że będzie dobrze i prace ruszyły.


Olaf czytaj ze zrozumieniem to co jest wyżej napisane. W radzie poprzedniej kadencji była grupa, która przewidziała cała sytuację, ostrzegała i dlatego głosowała przeciwko. Niejaki Ofczarski mówił jedna, że "un wi", że będzie dobrze i prace ruszyły. rozwiń
Avatar
OLAF / 25 sierpnia 2008 o 13:08
0
To co wypisujecie o władzy i Czubińskim to typowe dal Polaków, czyli "i tak źle i tak niedobrze", zawsze narzekania i problemy. Przeciez można założyć że Czubiński miał bardzo dobre intencje. W takim sennym i małym miasteczku jak Kraśnik Zalew jest strzałem w dziesiątkę. Sam burmistrz nie jest czarodziejem i nie pozbędzie się zakwitów w pięc minut. To jest natura która rządzi sie własnymi prawami. Podjęcie współpracy z naukowcami byłej Akademi Rolniczej świadczy o dużym zainteresowaniu tematem naszych władz. Może troszeczkę wyrozumiałości i optymizmu. Kto nie ryzykuje ten nic nie ma, jak wiemy ryzyko jest jednak obarczone niepowodzeniem i to jest normalne
To co wypisujecie o władzy i Czubińskim to typowe dal Polaków, czyli "i tak źle i tak niedobrze", zawsze narzekania i problemy. Przeciez można założyć że Czubiński miał bardzo dobre intencje. W takim sennym i małym miasteczku jak Kraśnik Zalew jest strzałem w dziesiątkę. Sam burmistrz nie jest czarodziejem i nie pozbędzie się zakwitów w pięc minut. To jest natura która rządzi sie własnymi prawami. Podjęcie współpracy z naukowcami byłej Akademi Rolniczej świadczy o dużym zainteresowaniu tematem naszych władz. Może troszeczkę wyrozum... rozwiń
Avatar
Mieszkaniec / 10 sierpnia 2008 o 18:13
0
Podobno nasenu Wielkiemu Niezatapialnemu dom wybudowala ta sama firma co to wodne, sine nieszczescie? Moze zaatakuja go myszy ,jak Popiela?
Avatar
kokon / 6 sierpnia 2008 o 20:28
0
t napisał:
A ja jestem ZA zalewem w Kraśniku. Na pewno można było to zrobić lepiej, ale poczekajmy pojawia się już jakaś infrastruktura wokół. Wygońmy jeszcze wędkarzy i zróbmy rzeczywiście zbiornik rekreacyjny.


Wyobraź sobie ,że ten zbiornik kosztował 20mln zł i to jeszcze nie koniec.Czy można było zrobić to lepiej?Myślę ,że na pewno.Problem polega na tym,że za tą inwestycją stoją ludzie którzy nie potrafią sklecić sensownego wniosku o dofinansowanie.Nawet na porzeżenie granic miasta napisali wniosek z błędami.Jak dla mnie to powinni bawić się swoimi pieniedzmi albo lepić babki w piaskownicy a nie szastać moimi milionami.Człowieku musisz zdać sobie sprawe ,ze wydano już dwa razy więcej niż pierwotnie zakładano.Na potrzeby skończenia zbiornika przed wyborami zmieniono projekt co drastycznie podniosło koszty i doprowadziło do stanu niemocy jaki obecnie mamy.Bilbordy za 54000zł informowały o pracy dla ludzi z podpisem PIOTR CZUBIŃSKI .Gdzie ta praca? Gdzie te tłumy ?Palma de Kraśnik z mopami do góry nogami wbitymi w glebe.Te mopy to powinno się wyjąć i powsadzać w d*** tym którzy za to odpowiadają.

A jeśli chodzi o wędkarzy to co Ci przeszkadzają?Przecierz to jest zbiornik retencyjny przeciwpowodziowy a nie basen.


Wyobraź sobie ,że ten zbiornik kosztował 20mln zł i to jeszcze nie koniec.Czy można było zrobić to lepiej?Myślę ,że na pewno.Problem polega na tym,że za tą inwestycją stoją ludzie którzy nie potrafią sklecić sensownego wniosku o dofinansowanie.Nawet na porzeżenie granic miasta napisali wniosek z błędami.Jak dla mnie to powinni bawić się swoimi pieniedzmi albo lepić babki w piaskownicy a nie szastać moimi milionami.Człowieku musisz zdać sobie sprawe ,ze wydano już dwa razy więcej niż pierwotnie zakładano.Na potrzeby... rozwiń
Avatar
Gość / 6 sierpnia 2008 o 20:27
0
t napisał:
A to pan M. Sz. czyli Mirosław Sznajder radny Kraśnika poprzedniej kadencji wstydzi się podpisać własnym imieniem i nazwiskiem. Swoją drogą skoro już nie jest radnym, więc chyba nie wzbudził aprobaty swoich wyborców. A ja jestem ZA zalewem w Kraśniku. Na pewno można było to zrobić lepiej, ale poczekajmy pojawia się już jakaś infrastruktura wokół. Wygońmy jeszcze wędkarzy i zróbmy rzeczywiście zbiornik rekreacyjny. Przynajmniej są podejmowane jakieś próby stworzenia czegoś w tej wiosze. Mówię Wam - róbmy swoje i za niedługo przegonimy Lublin - tam ważniejsze susły niż powstanie lotniska i rozwój regionu. A może przyłączyć się do podkarpacia?! Moglibyśmy powiedzieć, że w naszym mieście wojewódzkim jest lotnisko ;-)


Podpisał się M.Sz., bo każdy wie o kogo chodzi, a czy ty się podpisałeś? Co do wyboru na radnego, to nie startował w wyborach, gdyż dla tego społeczeństwa nie warto szarpać się i zdrowie tracić.


Podpisał się M.Sz., bo każdy wie o kogo chodzi, a czy ty się podpisałeś? Co do wyboru na radnego, to nie startował w wyborach, gdyż dla tego społeczeństwa nie warto szarpać się i zdrowie tracić. rozwiń
Avatar
t / 6 sierpnia 2008 o 18:13
0
A to pan M. Sz. czyli Mirosław Sznajder radny Kraśnika poprzedniej kadencji wstydzi się podpisać własnym imieniem i nazwiskiem. Swoją drogą skoro już nie jest radnym, więc chyba nie wzbudził aprobaty swoich wyborców. A ja jestem ZA zalewem w Kraśniku. Na pewno można było to zrobić lepiej, ale poczekajmy pojawia się już jakaś infrastruktura wokół. Wygońmy jeszcze wędkarzy i zróbmy rzeczywiście zbiornik rekreacyjny. Przynajmniej są podejmowane jakieś próby stworzenia czegoś w tej wiosze. Mówię Wam - róbmy swoje i za niedługo przegonimy Lublin - tam ważniejsze susły niż powstanie lotniska i rozwój regionu. A może przyłączyć się do podkarpacia?! Moglibyśmy powiedzieć, że w naszym mieście wojewódzkim jest lotnisko ;-)
A to pan M. Sz. czyli Mirosław Sznajder radny Kraśnika poprzedniej kadencji wstydzi się podpisać własnym imieniem i nazwiskiem. Swoją drogą skoro już nie jest radnym, więc chyba nie wzbudził aprobaty swoich wyborców. A ja jestem ZA zalewem w Kraśniku. Na pewno można było to zrobić lepiej, ale poczekajmy pojawia się już jakaś infrastruktura wokół. Wygońmy jeszcze wędkarzy i zróbmy rzeczywiście zbiornik rekreacyjny. Przynajmniej są podejmowane jakieś próby stworzenia czegoś w tej wiosze. Mówię Wam - róbmy swoje i za niedługo przegonimy Lublin... rozwiń
Avatar
mniam / 5 sierpnia 2008 o 17:43
0
kraśniczanin napisał:
Głównym naganiaczem na budowę, który mówił, że odstojnik oczyści wodę, był niejaki Ofczarski z PO!

Jeszcze jeden "fachowiec" z ekipy POkażmy Obywatelowi (figę)
Avatar
kraśniczanin / 5 sierpnia 2008 o 17:36
0
mieszkaniec Kraśnika napisał:
kazdy logicznie myślący mógł się spodziewać glonów w zbiorniku tak płytkim z tak małą wymianą wody. Wiadomo że Wyznianka jest zanieczyszczona i nie poprawią jej stanu nawet odstojniki......
... w tym właśnie jest problem! Trudno w Kraśniku o logicznie myślącego urzędnika! Powiem więcej: im ważniejszy stołek "piastuje" (to ulubiony sposób opowiadania o swojej pracy urzędników Kraśnika), tym trudniej o logikę!!


Głównym naganiaczem na budowę, który mówił, że odstojnik oczyści wodę, był niejaki Ofczarski z PO!


Głównym naganiaczem na budowę, który mówił, że odstojnik oczyści wodę, był niejaki Ofczarski z PO! rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 17

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami
film

Big Brother w bloku socjalnym? Naszpikowali budynek kamerami 0 5

- Czy w ruinie, gdzie dykta zastępuje szyby, a dziury w ścianach mają wielkość pięści, montowanie kamer to najpilniejsza potrzeba? - pytają oburzeni mieszkańcy bloku socjalnego w Płocku.

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia]
galeria

Nowy pokaz fontanny na placu Litewskim "Anioły lubelskie" [zdjęcia] 13 2

W piątek można było premierowo zobaczyć nowe widowisko „Anioły lubelskie” w fontannie na pl. Litewskim.

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter

Rafał Wójcik (Górnik Łęczna): Pokażemy charakter 1 1

Rozmowa Z Rafałem Wójcikiem, trenerem Górnika Łęczna

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki?

Drogowe inwestycje w woj. lubelskim. Gdzie powstają nowe odcinki? 5 8

Drogi są jak tętnice: dziurawe i pozapychane szybko prowadzą do zawału. Czy grozi nam wizyta u auto-kardiologa? Chyba nie, bo w naszym regionie inwestycje są realizowane na każdej kategorii dróg: od krajowych do gminnych. Wciąż jednak daleko nam do Śląska czy Wielkopolski, gdzie infrastruktura drogowa jest już na poziomie europejskim.

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia
zdjęcia
galeria

PZLA 94 Mistrzostwa Polski w Lublinie. Podsumowanie pierwszego dnia 7 1

Pierwszy dzień rozgrywanych w Lublinie MP przyniósł wiele niezapomnianych emocji. Brąz wywalczyła Joanna Bemowska i Arkadiusz Rogowski, srebro Paweł Fajdek, a złoto Dominik Kopeć

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny

Pikietuje przed urzędem z niepełnosprawnym synem. Burmistrz: Sprawa ma charakter polityczny 0 7

Jerzy Rębek burmistrz Radzynia Podlaskiego uważa że pikieta Marii Kosidło ma podtekst polityczny.

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka
31 sierpnia 2018, 20:00

Zatańcz z Lublinem: zespół Rokiczanka 10 0

Co Gdzie Kiedy. 31 sierpnia o godz. 20 w Parku Bronowickim, w ramach cyklu Zatańcz z Lublinem, wystąpi zespół Rokiczanka. To okazja do wspólnej zabawy przy wspaniałej muzyce sprzed lat.

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali

Obniżki pensji dla samorządowców o 20 proc.? To fikcja. Niektórzy nawet zyskali 2 17

O 1/5 miały zmniejszyć się wynagrodzenia samorządowców w związku ustawą przyjętą przez PiS. Tymczasem w wielu przypadkach obniżki były wręcz symboliczne. A niektórzy nawet zyskali na zmianie.

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota!
galeria

94 PZLA MP. Paweł Fajdek 12 centymetrów od złota! 4 1

Wojciech Nowicki z Podlasia Białystok wywalczył złoty medal w konkursie rzutu młotem w Lublinie i wyprzedził Pawła Fajdka. Zawodnikowi Agrosu Zamość do złota zabrakło zaledwie 12 centymetrów. Trzecie miejsca zajął natomiast inny zawodnik Agrosu Arkadiusz Rogowski

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem!
galeria

94 PZLA MP. Dominik Kopeć ze złotym medalem! 1 1

Zawodnik Agrosu Zamość nie miał sobie równych i mimo ciężkich warunków na bieżni ze znakomitym wynikiem zdobył pierwsze miejsce na zawodach w Lublinie

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe
28 lipca 2018, 20:00

Potańcówka w klimacie lat 20-60 w Teatralnej Cafe 7 1

Co Gdzie Kiedy. Retro-potańcówka dla miłośników klimatu lat 20-60 odbędzie się 28 lipca o godz. 20 w Teatralnej Cafe (ul. Peowiaków 1). Uczestnicy będą mogli bawić się przy dobrej muzyce do godz. 2 nad ranem.

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać

Obcokrajowcom podoba się w Polsce. Coraz mniej z nich chce wyjeżdżać 0 7

Coraz więcej obcokrajowców chce pozostać w Polsce na dłużej - mówi w rozmowie z PAP Jakub Dudziak z Urzędu do Spraw Cudzoziemców. Z danych urzędu wynika, że w pierwszym półroczu tego roku liczba cudzoziemców z zezwoleniami na pobyt zwiększyła się o 25 tys. W połowie tego roku takie zezwolenia posiadało łącznie 350 tys. osób.

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę

Koniec śmieciówek w szkołach? Od 1 września zatrudnienie tylko na umowę o pracę 27 9

Od 1 września nauczyciele, wychowawcy, bibliotekarze, logopedzi czy psychologowie będą musieli być zatrudniani na umowę o pracę. Osoby prowadzące działalność gospodarczą nie będą też mogły pracować w prywatnych przedszkolach czy poradniach.

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte
galeria

94 PZLA Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce oficjalnie otwarte 5 0

o godzinie 17 na stadionie w Lublinie przy komplecie publiczności nastąpiło uroczyste otwarcie imprezy, która potrwa w naszym mieście aż do niedzieli

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!