Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

26 listopada 2009 r.
11:51
Edytuj ten wpis

Szajka złodziei okradała domy nowożeńców bawiących się na weselach

Autor: Zdjęcie autora er
0 15 A A

Skąd złodzieje wiedzieli, do którego domu mają się włamać? Znakiem dla nich były baloniki przyczepione do ogrodzeń posesji. W ten sposób szajka złodziei z Katowic działała na nieznanym sobie terenie pod Kraśnikiem. Okradli pięć domów.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Nowożeńcy bawili się na swych weselach a w tym czasie w ich rodzinnych domach buszowali włamywacze. Dwaj mieszkańcy Katowic dokonali pod Kraśnikiem pięciu takich włamań.

Skąd złodzieje, którzy nikogo na tym terenie nie znali wiedzieli, do którego domu się włamać?

- Znakiem dla nich były weselne baloniki przytwierdzone do ogrodzeń – mówi Janusz Majewski, z policji w Kraśniku.

Tak przystrojone były posesje domów rodzinnych państwa młodych. Potem weselne orszaki ruszały z nich na ślubne i weselne uroczystości. W domach często nie było nikogo do rana.

- Złodzieje zabierali wszystko, co miało jakąkolwiek wartość – dodaje Majewski. - Ginęły pieniądze, prezenty weselne, biżuteria, elektronika i karty bankomatowe często wraz z numerami pin, z których przestępcy następnie wypłacali pieniądze.

Policjanci zorientowali się, że zawsze w pobliżu okradzionych domów był widziany ten sam samochód. Udało się ustalić jego numery i właściciela. Okazał się nim 39 letni Jacek Ł., mieszkaniec Katowic. Policjanci zatrzymali go w jego mieszkaniu już przed miesiącem

W mieszkaniu miał biżuterię, sprzęt elektroniczny i inne łupy z włamań. Rozpoznali je okradzeni mieszkańcy powiatu kraśnickiego. Mężczyzna przyznał się do kradzieży. Pokazał też kilka domów, do których próbował się włamać, ale został spłoszony.


Jacek Ł. został aresztowany. Namierzenie jego wspólnika trwało dłużej. 54-letni Jan K. z Katowic nie miał stałego miejsca zamieszkania. Wpadł we wtorek w Katowicach, a wczoraj został przywieziony do kraśnickiej komendy.

Dwaj złodzieje w podobny sposób działali też na terenie województwa podkarpackiego. Okradzeni rozpoznali znalezione u nich przedmioty.

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 11 grudnia 2009 o 21:54
0
~gosc~ napisał:
Otóż obchodzi mnie! Tracę czas, bo muszę stać 40 minut w korku na głównej drodze, kiedy jakieś palanty wloką się ślubnym orszakiem z kościoła do remizy i co kilkadziesiąt metrów ustawiona jest "bramka" w postaci dwóch krzeseł połączonych sznurkiem. Obchodzi mnie kiedy nie mogę zjeść posiłku w przydrożnym zajeździe, bo tam: "Witamy gości weselnych". Wreszcie - obchodzi mnie, bo nie mogę spokojnie przenocować w hotelu skoro z sali restauracyjnej całą noc dobiega łomot "łorkiestry" i wrzask weselnej gawiedzi.
Jeżdżę służbowo dużo po Polsce więc wiem jak to wygląda!

chyba jestes starym kawalerem i zżęda której zazdrosc d*** zżera bo sam sie nie ochajtał i narzeka na nowozenców co ci to dupku przeszkadza

chyba jestes starym kawalerem i zżęda której zazdrosc d*** zżera bo sam sie nie ochajtał i narzeka na nowozenców co ci to dupku przeszkadza rozwiń
Avatar
ziuta / 5 grudnia 2009 o 13:39
0
ślicznie wyglądacie moi chłopcy nie radarowcy!!!! pozdro!!! oby więcej takich sukcesów w pracy! brawo!!!!!
Avatar
pisior / 3 grudnia 2009 o 20:04
0
kraśniczanin napisał:
Pełna zgoda , a dlaczego przyjechali własnie tu i na podkarpacie aż z Katowic? Bo dobrze wiedzą ze tu najwieksza ciemnota, zastaw sie a postaw się , baloniki,bramki,stypy,pielgrzymki,w maju jakieś gusła czary mary pod przydrożnymi figórkami...co za wstyd!

Pieprzony ateista
Avatar
kraśniczanin / 3 grudnia 2009 o 12:46
0
~gosc~ napisał:
Otóż obchodzi mnie! Tracę czas, bo muszę stać 40 minut w korku na głównej drodze, kiedy jakieś palanty wloką się ślubnym orszakiem z kościoła do remizy i co kilkadziesiąt metrów ustawiona jest "bramka" w postaci dwóch krzeseł połączonych sznurkiem. Obchodzi mnie kiedy nie mogę zjeść posiłku w przydrożnym zajeździe, bo tam: "Witamy gości weselnych". Wreszcie - obchodzi mnie, bo nie mogę spokojnie przenocować w hotelu skoro z sali restauracyjnej całą noc dobiega łomot "łorkiestry" i wrzask weselnej gawiedzi.
Jeżdżę służbowo dużo po Polsce więc wiem jak to wygląda!

Pełna zgoda , a dlaczego przyjechali własnie tu i na podkarpacie aż z Katowic? Bo dobrze wiedzą ze tu najwieksza ciemnota, zastaw sie a postaw się , baloniki,bramki,stypy,pielgrzymki,w maju jakieś gusła czary mary pod przydrożnymi figórkami...co za wstyd!

Pełna zgoda , a dlaczego przyjechali własnie tu i na podkarpacie aż z Katowic? Bo dobrze wiedzą ze tu najwieksza ciemnota, zastaw sie a postaw się , baloniki,bramki,stypy,pielgrzymki,w maju jakieś gusła czary mary pod przydrożnymi figórkami...co za wstyd! rozwiń
Avatar
kononowicz / 29 listopada 2009 o 18:19
0
zlikwidować wesela, pogrzeby, mecze, manifestacje, festyny, ferie zimowe, długie weekendy... no i co jeszcze... święta, powroty z roboty o jednej porze, ba, remonty dróg... bo komplikują podróże służbowe
Avatar
niesingiel / 27 listopada 2009 o 14:47
0
HHJHJHJ napisał:
CZYZBY STARY KAWELER? O PRZEPRASZAM "SINGIEL"

Co się czepiacie? Gosc ma racje. Tak bywa nie tylko w soboty ale w roznych dniach bo przeciez sa poprawiny. Sam tez jzdze po kraju i za granice - taka praca. Nocuje sie w roznych miejscach, wcale nie najdrozszych, bo koszty. Nie kazdy ma ten luksus zeby calymi dniami siedziec przy kompie i wypisywac wypociny
Avatar
Gość / 27 listopada 2009 o 12:17
0
nocuj na cpn tam tez sa pokoje czasem lepsze niz w jakichs zajazdach
Avatar
HHJHJHJ / 27 listopada 2009 o 12:15
0
~gosc~ napisał:
Otóż obchodzi mnie! Tracę czas, bo muszę stać 40 minut w korku na głównej drodze, kiedy jakieś palanty wloką się ślubnym orszakiem z kościoła do remizy i co kilkadziesiąt metrów ustawiona jest "bramka" w postaci dwóch krzeseł połączonych sznurkiem. Obchodzi mnie kiedy nie mogę zjeść posiłku w przydrożnym zajeździe, bo tam: "Witamy gości weselnych". Wreszcie - obchodzi mnie, bo nie mogę spokojnie przenocować w hotelu skoro z sali restauracyjnej całą noc dobiega łomot "łorkiestry" i wrzask weselnej gawiedzi.
Jeżdżę służbowo dużo po Polsce więc wiem jak to wygląda!

CZYZBY STARY KAWELER? O PRZEPRASZAM "SINGIEL"

CZYZBY STARY KAWELER? O PRZEPRASZAM "SINGIEL" rozwiń
Avatar
~gosc~ / 27 listopada 2009 o 11:57
0
Gość napisał:
a co cię obchodzi kto jakie wesele urządza?nie twoja kasa i nie twoja sprawa!

Otóż obchodzi mnie! Tracę czas, bo muszę stać 40 minut w korku na głównej drodze, kiedy jakieś palanty wloką się ślubnym orszakiem z kościoła do remizy i co kilkadziesiąt metrów ustawiona jest "bramka" w postaci dwóch krzeseł połączonych sznurkiem. Obchodzi mnie kiedy nie mogę zjeść posiłku w przydrożnym zajeździe, bo tam: "Witamy gości weselnych". Wreszcie - obchodzi mnie, bo nie mogę spokojnie przenocować w hotelu skoro z sali restauracyjnej całą noc dobiega łomot "łorkiestry" i wrzask weselnej gawiedzi.
Jeżdżę służbowo dużo po Polsce więc wiem jak to wygląda!

Otóż obchodzi mnie! Tracę czas, bo muszę stać 40 minut w korku na głównej drodze, kiedy jakieś palanty wloką się ślubnym orszakiem z kościoła do remizy i co kilkadziesiąt metrów ustawiona jest "bramka" w postaci dwóch krzeseł połączonych sznurkiem. Obchodzi mnie kiedy nie mogę zjeść posiłku w przydrożnym zajeździe, bo tam: "Witamy gości weselnych". Wreszcie - obchodzi mnie, bo nie mogę spokojnie przenocować w hotelu skoro z sali restauracyjnej całą noc dobiega łomot "łorkiestry" i wrzask ... rozwiń
Avatar
Gość / 27 listopada 2009 o 10:00
0
~gosc~ napisał:
Jaki kraj, takie obyczaje. Podobno panuje niewyobrażalna bieda, ale weseliska na polskich wsiach organizuje się z coraz większym zadęciem. To samo zresztą dotyczy chrzcin, komunii, studniówek, czy tzw. balów semestralnych. Restauracje przeształcają się w "domy weselne" i żyją od weekendu do weekendu. Na potrzeby gości weselnych zamyka się całe hotele, placówki kultury, a nawet muzea. Przecież nie ma to jak weselisko w gotyckim wnętrzu wśród muzealnych eksponatów. Nie należą do rzadkości sytuacje, że orszak weselny na kilkadziesiąt minut blokuje drogę wojewódzką przy całkowicie biernej postawie policjantów.

Kilku gości ze Śląska okazało się dobrymi znawcami wschodnio-polskich obyczajów i postanowili się na tym obłowić. Akurat im się nie udało, bo "nie znali terenu". Myślę jednak, że w ślad za nimi pójdą inni - skoro DW ujawnił ten skądinąd prosty i oczywisty pomysł...

a co cię obchodzi kto jakie wesele urządza?nie twoja kasa i nie twoja sprawa!

a co cię obchodzi kto jakie wesele urządza?nie twoja kasa i nie twoja sprawa! rozwiń
Avatar
Gość / 11 grudnia 2009 o 21:54
0
~gosc~ napisał:
Otóż obchodzi mnie! Tracę czas, bo muszę stać 40 minut w korku na głównej drodze, kiedy jakieś palanty wloką się ślubnym orszakiem z kościoła do remizy i co kilkadziesiąt metrów ustawiona jest "bramka" w postaci dwóch krzeseł połączonych sznurkiem. Obchodzi mnie kiedy nie mogę zjeść posiłku w przydrożnym zajeździe, bo tam: "Witamy gości weselnych". Wreszcie - obchodzi mnie, bo nie mogę spokojnie przenocować w hotelu skoro z sali restauracyjnej całą noc dobiega łomot "łorkiestry" i wrzask weselnej gawiedzi.
Jeżdżę służbowo dużo po Polsce więc wiem jak to wygląda!

chyba jestes starym kawalerem i zżęda której zazdrosc d*** zżera bo sam sie nie ochajtał i narzeka na nowozenców co ci to dupku przeszkadza

chyba jestes starym kawalerem i zżęda której zazdrosc d*** zżera bo sam sie nie ochajtał i narzeka na nowozenców co ci to dupku przeszkadza rozwiń
Avatar
ziuta / 5 grudnia 2009 o 13:39
0
ślicznie wyglądacie moi chłopcy nie radarowcy!!!! pozdro!!! oby więcej takich sukcesów w pracy! brawo!!!!!
Avatar
pisior / 3 grudnia 2009 o 20:04
0
kraśniczanin napisał:
Pełna zgoda , a dlaczego przyjechali własnie tu i na podkarpacie aż z Katowic? Bo dobrze wiedzą ze tu najwieksza ciemnota, zastaw sie a postaw się , baloniki,bramki,stypy,pielgrzymki,w maju jakieś gusła czary mary pod przydrożnymi figórkami...co za wstyd!

Pieprzony ateista
Avatar
kraśniczanin / 3 grudnia 2009 o 12:46
0
~gosc~ napisał:
Otóż obchodzi mnie! Tracę czas, bo muszę stać 40 minut w korku na głównej drodze, kiedy jakieś palanty wloką się ślubnym orszakiem z kościoła do remizy i co kilkadziesiąt metrów ustawiona jest "bramka" w postaci dwóch krzeseł połączonych sznurkiem. Obchodzi mnie kiedy nie mogę zjeść posiłku w przydrożnym zajeździe, bo tam: "Witamy gości weselnych". Wreszcie - obchodzi mnie, bo nie mogę spokojnie przenocować w hotelu skoro z sali restauracyjnej całą noc dobiega łomot "łorkiestry" i wrzask weselnej gawiedzi.
Jeżdżę służbowo dużo po Polsce więc wiem jak to wygląda!

Pełna zgoda , a dlaczego przyjechali własnie tu i na podkarpacie aż z Katowic? Bo dobrze wiedzą ze tu najwieksza ciemnota, zastaw sie a postaw się , baloniki,bramki,stypy,pielgrzymki,w maju jakieś gusła czary mary pod przydrożnymi figórkami...co za wstyd!

Pełna zgoda , a dlaczego przyjechali własnie tu i na podkarpacie aż z Katowic? Bo dobrze wiedzą ze tu najwieksza ciemnota, zastaw sie a postaw się , baloniki,bramki,stypy,pielgrzymki,w maju jakieś gusła czary mary pod przydrożnymi figórkami...co za wstyd! rozwiń
Avatar
kononowicz / 29 listopada 2009 o 18:19
0
zlikwidować wesela, pogrzeby, mecze, manifestacje, festyny, ferie zimowe, długie weekendy... no i co jeszcze... święta, powroty z roboty o jednej porze, ba, remonty dróg... bo komplikują podróże służbowe
Avatar
niesingiel / 27 listopada 2009 o 14:47
0
HHJHJHJ napisał:
CZYZBY STARY KAWELER? O PRZEPRASZAM "SINGIEL"

Co się czepiacie? Gosc ma racje. Tak bywa nie tylko w soboty ale w roznych dniach bo przeciez sa poprawiny. Sam tez jzdze po kraju i za granice - taka praca. Nocuje sie w roznych miejscach, wcale nie najdrozszych, bo koszty. Nie kazdy ma ten luksus zeby calymi dniami siedziec przy kompie i wypisywac wypociny
Avatar
Gość / 27 listopada 2009 o 12:17
0
nocuj na cpn tam tez sa pokoje czasem lepsze niz w jakichs zajazdach
Avatar
HHJHJHJ / 27 listopada 2009 o 12:15
0
~gosc~ napisał:
Otóż obchodzi mnie! Tracę czas, bo muszę stać 40 minut w korku na głównej drodze, kiedy jakieś palanty wloką się ślubnym orszakiem z kościoła do remizy i co kilkadziesiąt metrów ustawiona jest "bramka" w postaci dwóch krzeseł połączonych sznurkiem. Obchodzi mnie kiedy nie mogę zjeść posiłku w przydrożnym zajeździe, bo tam: "Witamy gości weselnych". Wreszcie - obchodzi mnie, bo nie mogę spokojnie przenocować w hotelu skoro z sali restauracyjnej całą noc dobiega łomot "łorkiestry" i wrzask weselnej gawiedzi.
Jeżdżę służbowo dużo po Polsce więc wiem jak to wygląda!

CZYZBY STARY KAWELER? O PRZEPRASZAM "SINGIEL"

CZYZBY STARY KAWELER? O PRZEPRASZAM "SINGIEL" rozwiń
Avatar
~gosc~ / 27 listopada 2009 o 11:57
0
Gość napisał:
a co cię obchodzi kto jakie wesele urządza?nie twoja kasa i nie twoja sprawa!

Otóż obchodzi mnie! Tracę czas, bo muszę stać 40 minut w korku na głównej drodze, kiedy jakieś palanty wloką się ślubnym orszakiem z kościoła do remizy i co kilkadziesiąt metrów ustawiona jest "bramka" w postaci dwóch krzeseł połączonych sznurkiem. Obchodzi mnie kiedy nie mogę zjeść posiłku w przydrożnym zajeździe, bo tam: "Witamy gości weselnych". Wreszcie - obchodzi mnie, bo nie mogę spokojnie przenocować w hotelu skoro z sali restauracyjnej całą noc dobiega łomot "łorkiestry" i wrzask weselnej gawiedzi.
Jeżdżę służbowo dużo po Polsce więc wiem jak to wygląda!

Otóż obchodzi mnie! Tracę czas, bo muszę stać 40 minut w korku na głównej drodze, kiedy jakieś palanty wloką się ślubnym orszakiem z kościoła do remizy i co kilkadziesiąt metrów ustawiona jest "bramka" w postaci dwóch krzeseł połączonych sznurkiem. Obchodzi mnie kiedy nie mogę zjeść posiłku w przydrożnym zajeździe, bo tam: "Witamy gości weselnych". Wreszcie - obchodzi mnie, bo nie mogę spokojnie przenocować w hotelu skoro z sali restauracyjnej całą noc dobiega łomot "łorkiestry" i wrzask ... rozwiń
Avatar
Gość / 27 listopada 2009 o 10:00
0
~gosc~ napisał:
Jaki kraj, takie obyczaje. Podobno panuje niewyobrażalna bieda, ale weseliska na polskich wsiach organizuje się z coraz większym zadęciem. To samo zresztą dotyczy chrzcin, komunii, studniówek, czy tzw. balów semestralnych. Restauracje przeształcają się w "domy weselne" i żyją od weekendu do weekendu. Na potrzeby gości weselnych zamyka się całe hotele, placówki kultury, a nawet muzea. Przecież nie ma to jak weselisko w gotyckim wnętrzu wśród muzealnych eksponatów. Nie należą do rzadkości sytuacje, że orszak weselny na kilkadziesiąt minut blokuje drogę wojewódzką przy całkowicie biernej postawie policjantów.

Kilku gości ze Śląska okazało się dobrymi znawcami wschodnio-polskich obyczajów i postanowili się na tym obłowić. Akurat im się nie udało, bo "nie znali terenu". Myślę jednak, że w ślad za nimi pójdą inni - skoro DW ujawnił ten skądinąd prosty i oczywisty pomysł...

a co cię obchodzi kto jakie wesele urządza?nie twoja kasa i nie twoja sprawa!

a co cię obchodzi kto jakie wesele urządza?nie twoja kasa i nie twoja sprawa! rozwiń
Zobacz wszystkie komentarze 15

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tomasz Wójtowicz świętował jubileusz 65-lecia na sportowo

Tomasz Wójtowicz świętował jubileusz 65-lecia na sportowo 1 0

Największe triumfy święcił w latach 70. i na stałe wpisał się do annałów światowej siatkówki. Tomasz Wójtowicz świętował swoje 65. urodziny w hali Globus razem z kibicami podczas meczu Asseco Resovii Rzeszów z Cerrad Czarnymi Radom.

130 terytorialsów złoży przysięgę na pl. Zamkowym w Lublinie

130 terytorialsów złoży przysięgę na pl. Zamkowym w Lublinie 0 0

W najbliższą niedzielę 130 terytorialsów złoży przysięgę na placu Zamkowym w Lublinie, w przededniu 100. rocznicy urodzin patrona mjr. Hieronima Dekutowskiego ps. „Zapora”. Ceremonia rozpocznie się w samo południe.

Wybory w Lublinie. Propozycje Komitetu "Miasto dla Ludzi - Lubelski Ruch Miejski"

Wybory w Lublinie. Propozycje Komitetu "Miasto dla Ludzi - Lubelski Ruch Miejski" 35 12

O godz. 14 swoje pomysły dla osób niepełnosprawnych ogłosili kandydaci ruchu miejskiego. – Musimy zadbać o to, żeby nasze miasto było faktycznie dostępne – mówi Magdalena Długosz, kandydatka na prezydenta. – Musimy zadbać o tych, którzy w tym momencie nie są w stanie dotrzeć do oferty miasta i do usług publicznych.

Zamiast do rolnika, zadzwonił do dziennikarza o tym samym nazwisku. Teraz ma kłopoty

Zamiast do rolnika, zadzwonił do dziennikarza o tym samym nazwisku. Teraz ma kłopoty 41 9

„Podłożyć od kogoś, czy będziemy się szarpać?” – miał zapytać swojego rozmówcę lekarz weterynarii. Chodziło o próbkę krwi od świni z rejonu zagrożonego ASF. Weterynarz sądził, że rozmawia z rolnikiem, ale przez pomyłkę zadzwonił do dziennikarza

Tydzień innowacji w Lublinie. Leczenie światłem i samochody bez kierowcy
galeria

Tydzień innowacji w Lublinie. Leczenie światłem i samochody bez kierowcy 0 1

W każdej sekundzie do internetu podłączana jest setka urządzeń. Nasze mózgi w ciągu roku przetwarzają tyle danych, co mózgi naszych dziadków w ciągu całego życia. Materiały przyszłości to te, które można dalej przetwarzać i łatwo utylizować. A po autach elektrycznych, napędzanych wodorem, na drogi wyjechały samochody bez kierowcy.

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 21-23 września

Wydarzenia sportowe w Lubelskiem: 21-23 września 5 0

Najbliższy weekend to przede wszystkim rewanżowy mecz o awans do żużlowej ekstraligi. Speed Car Motor musi odrobić aż 14 punktów straty do ROW Rybnik. Po porażce z Hutnikiem Kraków 3:5 chcą się także zrehabilitować piłkarze Motoru

Beata Szydło w Lublinie. Burzliwy wiec na placu Litewskim [zdjęcia, wideo]
aktualizacja
galeria
film

Beata Szydło w Lublinie. Burzliwy wiec na placu Litewskim [zdjęcia, wideo] 28 55

Na plac Litewski w Lublinie przyszli zwolennicy i przeciwnicy wicepremier Beaty Szydło. Nad tłumem latały na zmianę okrzyki: Beata, złodzieje, dobra zmiana, oddaj kasę.

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat

Wypadek w Uściążu. Zginął motocyklista, miał 26 lat 2 7

26-letni motocyklista zginął w wypadku w miejscowości Uściąż w powiecie opolskim. Mężczyzna nie miał prawa jazdy

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami?

Marcin Gortat i Alicja kupili konie w Janowie Podlaskim. Co się stanie ze zwierzętami? 0 4

W Janowie Podlaskim Marcin Gortat z Alicją Bachleda-Curuś pojawili się jakiś czas temu. Znany koszykarz sprezentował ukochanej dwa konie arabskie. Co stanie się z piękną klaczą i ogierem, po tym jak para się rozstała?

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego
28 września 2018, 18:00

Wystawa malarstwa Mieczysława Maławskiego 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 28 września o godz. 18 w Galerii Krańcowej DDK Bronowice (ul. Krańcowa 106) odbędzie się wernisaż wystawy malarstwa Mieczysława Maławskiego.

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej?
galeria
film

Radni PiS: Czy urzędników marszałka zmuszono do udziału w pikiecie politycznej? 42 57

O udostępnienie kserokopii książki wyjść pracowników urzędu marszałkowskiego proszą marszałka radni Prawa i Sprawiedliwości. I pytają, czy urzędnicy zostali zmuszeni do uczestnictwa w pikiecie w trakcie konferencji prasowej ich ugrupowania i czym tym, którzy odmówili, grożą konsekwencje służbowe.

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje"

Niedźwiedź Wojtek patronem przedszkola. "Byłyśmy zaskoczone, że dzieci taka tematyka interesuje" 13 1

To jedyne bezimienne przedszkole w Świdniku, ale to niedługo się zmieni, o ile radni dadzą zgodę. Przedszkole nr 4 ma nosić imię Kaprala Niedźwiedzia Wojtka. To „miś” przygarnięty przez żołnierzy II Korpusu Polskiego gen. Władysława Andersa.

Kukiz'15 zawiadamia prokuraturę. Uniemożliwiono im start w wyborach?

Kukiz'15 zawiadamia prokuraturę. Uniemożliwiono im start w wyborach? 1 15

Komitet Kukiz'15 w Białej Podlaskiej zawiadomił prokuraturę. Zdaniem pełnomocnika doszło do przywłaszczenia dokumentów wyborczych.

Lubelskie Pszczółki zagrają w III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego

Lubelskie Pszczółki zagrają w III Memoriale Profesora Stanisława Łęgowskiego 0 4

Koszykarki Pszczółki Polski Cukier AZS UMCS Lublin przygotowują się do drugiego sparingowego sprawdzianu, tym razem w Toruniu. Warto jednak skupić się na tym, co zobaczyliśmy podczas pierwszych spotkań towarzyskich w Lublinie

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!