Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

15 grudnia 2008 r.
11:10
Edytuj ten wpis

W Kraśniku coraz trudniej o pracę

Autor: Zdjęcie autora Fabian Plapis
0 13 A A

Od przyszłego roku po raz pierwszy w historii kraśnicki Urząd Pracy zacznie wypłacać zasiłki przez 12 miesięcy. A wszystko dlatego, że przybywa ludzi bez zajęcia.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Według prognoz stopa bezrobocia przekroczy w styczniu 14,5 proc.
Tylko w listopadzie w mieście zarejestrowała się rekordowa liczba 960 bezrobotnych. Są to głownie ludzie powracający z zagranicy. Na koniec tego miesiąca wszystkich bezrobotnych było prawie 5,1 tys. A to jeszcze nie koniec. Fala największych zwolnień dopiero nadchodzi.

- Zostałem zwolniony z z Fabryki Łożysk Tocznych w listopadzie po czterech miesiącach pracy. Nie wiem co dalej. Za granicą pracowałem legalnie przez 9 lat. Wróciłem do kraju, dostałem pracę a teraz mnie zwolnili. Na Zachód nie ma za bardzo po co znowu jechać bo kryzys jest wszędzie - żali się Piotr Paździora z Rzeczycy Ziemiańskiej.

- Na szczęście możemy dłużej wspierać ludzi, wypłacając zasiłek przez 12 miesięcy. Z drugiej strony taka sytuacja wydłuża okres pasywności, kiedy bezrobotni nie szukają pracy. Zwykle zaczynają się rozglądać dopiero gdy zbliża się koniec wypłaty zasiłku - mówi Zbigniew Marcinkowski, zastępca Dyrektora Powiatowego Urzędu Pracy w Kraśniku.

- Cały czas monitorujemy sytuację. Staramy się zorganizować szkolenia i kursy. Jednak większość osób zwalnianych z FŁT, to ludzie o niskich kwalifikacjach. Im będzie najtrudniej.

Komentarze 13

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
~gość~ / 2 lutego 2009 o 12:59
0
bbb napisał:
Czy nie widzicie w tym wszystkim podobieństwa do starego ustroju komuny, tylko teraz każde miasto ma swoją komunę, a nie centralnie zarządzaną. Centralnie zarządzana jest we własnym sosie i mieście. Nie będzie dobrze jak będzie tam tylu głąbów po studiach rolniczych itd. To nie pole, brak marchewki. To metal, łożyska, obróbka tych metali. Do brania pieniędzy jest ich tam w brud ale do roboty i dalszej nauki głowy nie mają. Trzeba się uczyć i rozwijać jak Ci się nie chce to wypad ze stołka. Dalej trzymają matołów i w Urzędzie Pracy też. Nawet jak nie było dużego bezrobocia nie potrafią nikomu pomóc, bo masz wyższe kwalifikacje jak oni, śmieją się pod nosami z ciebie bo mają taborecik po znajomości a w głowie siano, życzę powodzenia, jak tak dalej pójdzie najbiedniejsi po tyłkach dostaną. Ludzi z Urzędu Pracy bez wyobraźni pozdrawiam, więcej inwencji i rozgarnięcia, to wy jesteście dla ludzi a nie ludzie dla was. Powinni zamknąć ten nieudany system.

tak tak w urzędzie pracy to sama inteligencja, po szkołach młynarskich siedzą na niezłych posadkach i grzeją d...py

tak tak w urzędzie pracy to sama inteligencja, po szkołach młynarskich siedzą na niezłych posadkach i grzeją d...py rozwiń
Avatar
bbb / 1 lutego 2009 o 16:49
0
Czy nie widzicie w tym wszystkim podobieństwa do starego ustroju komuny, tylko teraz każde miasto ma swoją komunę, a nie centralnie zarządzaną. Centralnie zarządzana jest we własnym sosie i mieście. Nie będzie dobrze jak będzie tam tylu głąbów po studiach rolniczych itd. To nie pole, brak marchewki. To metal, łożyska, obróbka tych metali. Do brania pieniędzy jest ich tam w brud ale do roboty i dalszej nauki głowy nie mają. Trzeba się uczyć i rozwijać jak Ci się nie chce to wypad ze stołka. Dalej trzymają matołów i w Urzędzie Pracy też. Nawet jak nie było dużego bezrobocia nie potrafią nikomu pomóc, bo masz wyższe kwalifikacje jak oni, śmieją się pod nosami z ciebie bo mają taborecik po znajomości a w głowie siano, życzę powodzenia, jak tak dalej pójdzie najbiedniejsi po tyłkach dostaną. Ludzi z Urzędu Pracy bez wyobraźni pozdrawiam, więcej inwencji i rozgarnięcia, to wy jesteście dla ludzi a nie ludzie dla was. Powinni zamknąć ten nieudany system.
Czy nie widzicie w tym wszystkim podobieństwa do starego ustroju komuny, tylko teraz każde miasto ma swoją komunę, a nie centralnie zarządzaną. Centralnie zarządzana jest we własnym sosie i mieście. Nie będzie dobrze jak będzie tam tylu głąbów po studiach rolniczych itd. To nie pole, brak marchewki. To metal, łożyska, obróbka tych metali. Do brania pieniędzy jest ich tam w brud ale do roboty i dalszej nauki głowy nie mają. Trzeba się uczyć i rozwijać jak Ci się nie chce to wypad ze stołka. Dalej trzymają matołów i w Urzędzie Pracy też. Nawet... rozwiń
Avatar
expet / 27 stycznia 2009 o 09:12
0
Gość napisał:
W fabryce zwalniają ludzi pełną parą , ale po cichu zatrudnia się dwóch dyrektorów którzy odeszli z Hoovera p. Lucjana J, oraz Grzegorza J. Niedługo to dyrekcja będzie robić łożyska bo pracowników zabraknie. Dlaczego nikt się tym w końcu nie zajmie.

O ile wiem specjalista Grzegorza J. jest ogrodnikiem!!! Wykwalifikowanym, ale ogrodnikiem. Czy do łożysk będą wkrótce wkładane małe pomidorki i wałeczki ogórków??? Nie cebulki... a jak która za okrągłą- będziemy spłaszczać. A może to jakaś odleglejsza wizja.... zaorają to w cholerę??? A ludzie nad zalew - łapać sinice...

O ile wiem specjalista Grzegorza J. jest ogrodnikiem!!! Wykwalifikowanym, ale ogrodnikiem. Czy do łożysk będą wkrótce wkładane małe pomidorki i wałeczki ogórków??? Nie cebulki... a jak która za okrągłą- będziemy spłaszczać. A może to jakaś odleglejsza wizja.... zaorają to w cholerę??? A ludzie nad zalew - łapać sinice... rozwiń
Avatar
bbb / 25 stycznia 2009 o 10:18
0
A wy jak pracujecie, połowa ze zwykłej załogi też po znajomości siedzi, najlepiej czyjeś widzieć. Wiem bo też chciałam tam pracować i nawet na fizola po znajomości się idzie.
Avatar
lolo / 19 stycznia 2009 o 19:59
0
Dlaczego nie ma redukcji w biurach chociaż 1/3 zwolnić. Tylko się przyjmuje ludzi poza zakładu na stanowiska dyrektorskie. Szkoda pisać i patrzeć, ktoś mógłby zrobić porządek w tej fabryce.
Avatar
aa / 18 grudnia 2008 o 14:52
0
zwolnia roboli to mundre z 12-stki stana przy maszynach i zrobią łożyska za wypłate 800 zł netto, ciekawe jak by przeżyli??
Avatar
Gość / 17 grudnia 2008 o 18:59
0
W fabryce zwalniają ludzi pełną parą , ale po cichu zatrudnia się dwóch dyrektorów którzy odeszli z Hoovera p. Lucjana J, oraz Grzegorza J. Niedługo to dyrekcja będzie robić łożyska bo pracowników zabraknie. Dlaczego nikt się tym w końcu nie zajmie.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2008 o 10:54
0
grin napisał:
Dopóki w FŁT będą zasiadać ludzie dobierani wg klucza partyjnego


Jezeli poprzedni prezes od cukierkow nie byl z nadania politycznego to ja jestem Król Hiszpański.
Avatar
grin / 15 grudnia 2008 o 22:47
0
Dopóki w FŁT będą zasiadać ludzie dobierani wg klucza partyjnego (PO) a nie wg fachowości to będzie działo się tam źle. Władze Kraśnika w ogóle nie starają się, aby stworzyć nowe alternatywne miejsca pracy dla swoich mieszkańców. Nieliczni tylko (klucz partyjny i dobre układy z wiadomo kim) mogą liczyć na ciepłe i spokojne posadki. Ludzie z odpowiednim wykształceniem i wiedzą ale bez POparcia nie mają czego szukać w Kraśniku. To miasto niedługo całkiem się wyludni, no bo po co tu siedzieć? Miasto ma obecnie dwóch posłów, ale jak się widzi ich "działania" to ręce opadają, bo to taka szarpanina na pokaz, a żadnych wymiernych efektów nie widać. Obecnie władze pieją z zachwytu nad swoim jakże spóźnionym pomysłem utworzenia Specjalnej Strefy Ekonomicznej, ale co to da skoro zainteresowanie poważnym inwestowaniem w tym mieście jest bliskie zera. Władze więcej czasu spędzają nad obmyślaniem scenariusza do kolejnych głupich (ale kosztownych) programów w lokalnej CZTV niż nad myśleniem o działaniach dla dobra ogółu mieszkańców !!!!! Myśli się tylko o karuzeli ze stołkami dla kolesi. Kiedy mieszkańcy przejrzą na oczy i wywalą to tałatajstwo na ...?
Dopóki w FŁT będą zasiadać ludzie dobierani wg klucza partyjnego (PO) a nie wg fachowości to będzie działo się tam źle. Władze Kraśnika w ogóle nie starają się, aby stworzyć nowe alternatywne miejsca pracy dla swoich mieszkańców. Nieliczni tylko (klucz partyjny i dobre układy z wiadomo kim) mogą liczyć na ciepłe i spokojne posadki. Ludzie z odpowiednim wykształceniem i wiedzą ale bez POparcia nie mają czego szukać w Kraśniku. To miasto niedługo całkiem się wyludni, no bo po co tu siedzieć? Miasto ma obecnie dwóch posłów, ale jak się widzi ic... rozwiń
Avatar
krs / 15 grudnia 2008 o 22:02
0
Fabryka jest dziś Fabryką kolesi a nie łożysk, robi się tam tylko interesy dla siebie i tylko o siebie się dba i swoich kolesi. Wie coś o tym szanowny radny powiatowy PO z Annopola który pretendował do RN Fabryki. A jak wygląda praca w ANNexie czy jego sklepach? Na czarno zatrudnia masę stażystów, po co płacić za pracownikom? Pracujcie po 12 godz niewolnicy a jak wstanę lewą nogą to któregoś zwolnię. Ostatnio kontrola z Inspekcji Pracy stwierdziła wiele nieprawidłowości.
Avatar
~gość~ / 2 lutego 2009 o 12:59
0
bbb napisał:
Czy nie widzicie w tym wszystkim podobieństwa do starego ustroju komuny, tylko teraz każde miasto ma swoją komunę, a nie centralnie zarządzaną. Centralnie zarządzana jest we własnym sosie i mieście. Nie będzie dobrze jak będzie tam tylu głąbów po studiach rolniczych itd. To nie pole, brak marchewki. To metal, łożyska, obróbka tych metali. Do brania pieniędzy jest ich tam w brud ale do roboty i dalszej nauki głowy nie mają. Trzeba się uczyć i rozwijać jak Ci się nie chce to wypad ze stołka. Dalej trzymają matołów i w Urzędzie Pracy też. Nawet jak nie było dużego bezrobocia nie potrafią nikomu pomóc, bo masz wyższe kwalifikacje jak oni, śmieją się pod nosami z ciebie bo mają taborecik po znajomości a w głowie siano, życzę powodzenia, jak tak dalej pójdzie najbiedniejsi po tyłkach dostaną. Ludzi z Urzędu Pracy bez wyobraźni pozdrawiam, więcej inwencji i rozgarnięcia, to wy jesteście dla ludzi a nie ludzie dla was. Powinni zamknąć ten nieudany system.

tak tak w urzędzie pracy to sama inteligencja, po szkołach młynarskich siedzą na niezłych posadkach i grzeją d...py

tak tak w urzędzie pracy to sama inteligencja, po szkołach młynarskich siedzą na niezłych posadkach i grzeją d...py rozwiń
Avatar
bbb / 1 lutego 2009 o 16:49
0
Czy nie widzicie w tym wszystkim podobieństwa do starego ustroju komuny, tylko teraz każde miasto ma swoją komunę, a nie centralnie zarządzaną. Centralnie zarządzana jest we własnym sosie i mieście. Nie będzie dobrze jak będzie tam tylu głąbów po studiach rolniczych itd. To nie pole, brak marchewki. To metal, łożyska, obróbka tych metali. Do brania pieniędzy jest ich tam w brud ale do roboty i dalszej nauki głowy nie mają. Trzeba się uczyć i rozwijać jak Ci się nie chce to wypad ze stołka. Dalej trzymają matołów i w Urzędzie Pracy też. Nawet jak nie było dużego bezrobocia nie potrafią nikomu pomóc, bo masz wyższe kwalifikacje jak oni, śmieją się pod nosami z ciebie bo mają taborecik po znajomości a w głowie siano, życzę powodzenia, jak tak dalej pójdzie najbiedniejsi po tyłkach dostaną. Ludzi z Urzędu Pracy bez wyobraźni pozdrawiam, więcej inwencji i rozgarnięcia, to wy jesteście dla ludzi a nie ludzie dla was. Powinni zamknąć ten nieudany system.
Czy nie widzicie w tym wszystkim podobieństwa do starego ustroju komuny, tylko teraz każde miasto ma swoją komunę, a nie centralnie zarządzaną. Centralnie zarządzana jest we własnym sosie i mieście. Nie będzie dobrze jak będzie tam tylu głąbów po studiach rolniczych itd. To nie pole, brak marchewki. To metal, łożyska, obróbka tych metali. Do brania pieniędzy jest ich tam w brud ale do roboty i dalszej nauki głowy nie mają. Trzeba się uczyć i rozwijać jak Ci się nie chce to wypad ze stołka. Dalej trzymają matołów i w Urzędzie Pracy też. Nawet... rozwiń
Avatar
expet / 27 stycznia 2009 o 09:12
0
Gość napisał:
W fabryce zwalniają ludzi pełną parą , ale po cichu zatrudnia się dwóch dyrektorów którzy odeszli z Hoovera p. Lucjana J, oraz Grzegorza J. Niedługo to dyrekcja będzie robić łożyska bo pracowników zabraknie. Dlaczego nikt się tym w końcu nie zajmie.

O ile wiem specjalista Grzegorza J. jest ogrodnikiem!!! Wykwalifikowanym, ale ogrodnikiem. Czy do łożysk będą wkrótce wkładane małe pomidorki i wałeczki ogórków??? Nie cebulki... a jak która za okrągłą- będziemy spłaszczać. A może to jakaś odleglejsza wizja.... zaorają to w cholerę??? A ludzie nad zalew - łapać sinice...

O ile wiem specjalista Grzegorza J. jest ogrodnikiem!!! Wykwalifikowanym, ale ogrodnikiem. Czy do łożysk będą wkrótce wkładane małe pomidorki i wałeczki ogórków??? Nie cebulki... a jak która za okrągłą- będziemy spłaszczać. A może to jakaś odleglejsza wizja.... zaorają to w cholerę??? A ludzie nad zalew - łapać sinice... rozwiń
Avatar
bbb / 25 stycznia 2009 o 10:18
0
A wy jak pracujecie, połowa ze zwykłej załogi też po znajomości siedzi, najlepiej czyjeś widzieć. Wiem bo też chciałam tam pracować i nawet na fizola po znajomości się idzie.
Avatar
lolo / 19 stycznia 2009 o 19:59
0
Dlaczego nie ma redukcji w biurach chociaż 1/3 zwolnić. Tylko się przyjmuje ludzi poza zakładu na stanowiska dyrektorskie. Szkoda pisać i patrzeć, ktoś mógłby zrobić porządek w tej fabryce.
Avatar
aa / 18 grudnia 2008 o 14:52
0
zwolnia roboli to mundre z 12-stki stana przy maszynach i zrobią łożyska za wypłate 800 zł netto, ciekawe jak by przeżyli??
Avatar
Gość / 17 grudnia 2008 o 18:59
0
W fabryce zwalniają ludzi pełną parą , ale po cichu zatrudnia się dwóch dyrektorów którzy odeszli z Hoovera p. Lucjana J, oraz Grzegorza J. Niedługo to dyrekcja będzie robić łożyska bo pracowników zabraknie. Dlaczego nikt się tym w końcu nie zajmie.
Avatar
Gość / 17 grudnia 2008 o 10:54
0
grin napisał:
Dopóki w FŁT będą zasiadać ludzie dobierani wg klucza partyjnego


Jezeli poprzedni prezes od cukierkow nie byl z nadania politycznego to ja jestem Król Hiszpański.
Avatar
grin / 15 grudnia 2008 o 22:47
0
Dopóki w FŁT będą zasiadać ludzie dobierani wg klucza partyjnego (PO) a nie wg fachowości to będzie działo się tam źle. Władze Kraśnika w ogóle nie starają się, aby stworzyć nowe alternatywne miejsca pracy dla swoich mieszkańców. Nieliczni tylko (klucz partyjny i dobre układy z wiadomo kim) mogą liczyć na ciepłe i spokojne posadki. Ludzie z odpowiednim wykształceniem i wiedzą ale bez POparcia nie mają czego szukać w Kraśniku. To miasto niedługo całkiem się wyludni, no bo po co tu siedzieć? Miasto ma obecnie dwóch posłów, ale jak się widzi ich "działania" to ręce opadają, bo to taka szarpanina na pokaz, a żadnych wymiernych efektów nie widać. Obecnie władze pieją z zachwytu nad swoim jakże spóźnionym pomysłem utworzenia Specjalnej Strefy Ekonomicznej, ale co to da skoro zainteresowanie poważnym inwestowaniem w tym mieście jest bliskie zera. Władze więcej czasu spędzają nad obmyślaniem scenariusza do kolejnych głupich (ale kosztownych) programów w lokalnej CZTV niż nad myśleniem o działaniach dla dobra ogółu mieszkańców !!!!! Myśli się tylko o karuzeli ze stołkami dla kolesi. Kiedy mieszkańcy przejrzą na oczy i wywalą to tałatajstwo na ...?
Dopóki w FŁT będą zasiadać ludzie dobierani wg klucza partyjnego (PO) a nie wg fachowości to będzie działo się tam źle. Władze Kraśnika w ogóle nie starają się, aby stworzyć nowe alternatywne miejsca pracy dla swoich mieszkańców. Nieliczni tylko (klucz partyjny i dobre układy z wiadomo kim) mogą liczyć na ciepłe i spokojne posadki. Ludzie z odpowiednim wykształceniem i wiedzą ale bez POparcia nie mają czego szukać w Kraśniku. To miasto niedługo całkiem się wyludni, no bo po co tu siedzieć? Miasto ma obecnie dwóch posłów, ale jak się widzi ic... rozwiń
Avatar
krs / 15 grudnia 2008 o 22:02
0
Fabryka jest dziś Fabryką kolesi a nie łożysk, robi się tam tylko interesy dla siebie i tylko o siebie się dba i swoich kolesi. Wie coś o tym szanowny radny powiatowy PO z Annopola który pretendował do RN Fabryki. A jak wygląda praca w ANNexie czy jego sklepach? Na czarno zatrudnia masę stażystów, po co płacić za pracownikom? Pracujcie po 12 godz niewolnicy a jak wstanę lewą nogą to któregoś zwolnię. Ostatnio kontrola z Inspekcji Pracy stwierdziła wiele nieprawidłowości.
Zobacz wszystkie komentarze 13

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Nie zapłacili mu, więc zabrał koparkę wartą 70 tys. zł

Nie zapłacili mu, więc zabrał koparkę wartą 70 tys. zł 0 0

Mieszkaniec Ryk nie otrzymał wynagrodzenia, więc przywłaszczył sobie koparkę wartą 70 tys. zł. Teraz 40-latek ma spore problemy

Impreza w Próbie Cafe
28 września 2018, 22:30

Impreza w Próbie Cafe 0 0

Co Gdzie Kiedy. Próba Cafe (Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5a) zaprasza na muzyczną imprezę - Próba Elektryczna, która odbędzie się 28 września o godz. 22.30.

Wojciech Bąkowski w Strefie Innych Brzmień
4 października 2018, 19:00

Wojciech Bąkowski w Strefie Innych Brzmień 0 0

Co Gdzie Kiedy. Przed nami kolejny koncert w ramach cyklu Strefa Innych Brzmień w Warsztatach Kultury (ul Grodzka 5a). 4 października o godz 19 na scenie tamtejszej Próby Cafe wystąpi Wojciech Bąkowski.

Program TV: Filmowy weekend 21-23 września. Co warto zobaczyć?
21 września 2018, 0:00

Program TV: Filmowy weekend 21-23 września. Co warto zobaczyć? 0 0

Co Gdzie Kiedy. W ten weekend w naziemnej telewizji cyfrowej znajdziemy kilka ciekawych produkcji, m.in. Incredible Hulk, czyli jeden z filmów otwierających kinowe uniwersum Marvela czy intrygującą, festiwalową Mamę Xaviera Dolana. Sprawdźcie, jakie filmy będzie można zobaczyć w ten weekend w telewizji.

Mateusz Mika (Asseco Resovia Rzeszów): Po prostu graliśmy dobrze w siatkówkę

Mateusz Mika (Asseco Resovia Rzeszów): Po prostu graliśmy dobrze w siatkówkę 0 0

Rosjanie wieźli haszysz wart miliony złotych [wideo, zdjęcia]
galeria
film

Rosjanie wieźli haszysz wart miliony złotych [wideo, zdjęcia] 0 0

Terespol. Na drogowym przejściu granicznym tamtejsze służby w samochodzie podróżnych z Rosji znaleźli 86 kg haszyszu. Rynkowa wartość przejętego narkotyku to ponad 4 mln zł.

Azoty Puławy chcą odzyskać fotel lidera

Azoty Puławy chcą odzyskać fotel lidera 4 1

Zespół trenera Bartosz Jureckiego zagra w sobotę w hali MOSiR z Chrobrym Głogów. Początek spotkania o godzinie 18

Pracownicy PZL Świdnik na klęczkach. O co chodzi? Firma odpowiada
film

Pracownicy PZL Świdnik na klęczkach. O co chodzi? Firma odpowiada 1 16

Pracownicy klęczący przy stołach montażowych – takie zdjęcie opublikował na facebooku Piotr Sadowski, przewodniczący Związku Zawodowego Inżynierów i Techników w PZL-Świdnik. I podniosła się wrzawa

Nabór wniosków w programie Czyste Powietrze. Jak dostać dopłatę na ocieplenie domu?

Nabór wniosków w programie Czyste Powietrze. Jak dostać dopłatę na ocieplenie domu? 19 1

Ruszyły nabory wniosków w ramach rządowego programu Czyste Powietrze. Przypomnijmy, że jego budżet to aż 103 miliardy złotych.

Duże inwestycje w lubelską edukację zawodową

Duże inwestycje w lubelską edukację zawodową 0

Współpraca szkół zawodowych z biznesem i uczelniami wyższymi, dostosowanie ich programu do wymogów rynku pracy oraz szkolenia dla nauczycieli – to jedynie część zmian, jakim poddana zostanie edukacja zawodowa w Lubelskiem.

Prezydent Zamościa złamał prawo wyborcze? Jest reakcja komisarza wyborczego

Prezydent Zamościa złamał prawo wyborcze? Jest reakcja komisarza wyborczego 6 6

Komisarz wyborczy w Zamościu uznał, że niezgodne z prawem jest prezentowanie na bilbordach Andrzeja Wnuka raz jako kandydata na prezydenta, a raz jako osoby popierającej kandydata do Rady Miasta.

Irena Vrancic (Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS): Chciałabym zagrać w finale

Irena Vrancic (Pszczółka Polski Cukier AZS UMCS): Chciałabym zagrać w finale 0 0