Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

10 września 2013 r.
17:38
Edytuj ten wpis

Wbił nóż w szyję na dożynkach. Stanie przed sądem

Autor: Zdjęcie autora JSZ
1 23 A A
 (Jacek Świerczyński / Archiwum)
(Jacek Świerczyński / Archiwum)

Za tydzień Sąd Rejonowy w Kraśniku zajmie się sprawą Adriana K. Chłopak ranił nożem 17-latka podczas zabawy dożynkowej. Nastolatek zmarł.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
Do tragedii doszło w nocy 18 sierpnia w Popkowicach. Trwała tam zabawa dożynkowa. Adrian K. stał na boisku ze znajomymi dziewczynami. Wtedy podszedł do niego Damian Sz. Uderzył 15-latka w twarz. Chwilę później kolejny cios próbował zadać 18-letni kolega Damiana.

Zaatakowany 15-latek wyciągnął nóż. Ranił 18-latka w rękę. Damiana Sz. trafił w szyję. Mimo reanimacji chłopak zmarł. Adrian K. uciekł do domu. Został zatrzymany parę godzin później. Policjantom tłumaczył, iż nie wiedział, iż zadał śmiertelny cios.

15-latek trafił do policyjnej izby dziecka. Kilka dni później sąd wypuścił go na wolność. Wcześniej nastolatek nie miał bowiem konfliktów z prawem. Nie będzie też odpowiadał za zabójstwo. Główny zarzut to spowodowanie uszczerbku na zdrowiu u Damiana Sz., co doprowadziło do jego śmierci.

Grozi mu kilkuletni pobyt w zakładzie poprawczym.

Komentarze 23

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 18 września 2013 o 21:33
0

Podobno szykuje się niezła manifa. Zawodnicy i kibice wielu klubów stawią się przed sądem, moze nawet jakaś zadyma będzie........
 

Od manif są feministki. Czyżby ten zacny ruch miał się podłączyć pod koboli?

Avatar
Gość / 16 września 2013 o 16:49
0

Za tydzień przed sądem przydałaby się jakaś manifestacja z transparentami niechsąd widzi co myśli społeczeństwo

Podobno szykuje się niezła manifa. Zawodnicy i kibice wielu klubów stawią się przed sądem, moze nawet jakaś zadyma będzie........
 

Avatar
Gość / 12 września 2013 o 13:05
0

Jaka sensacyjna składnia w tym Dzienniku Wschodnim "Wbił nóż w szyję. Stanie przed sądem "  albo nożownik itd.

A na tym filmiku powyżej wyraźnie widać jak chłopak dźgnął ostrym kijem w kiełbasę i pcha ją do ognia. Ja się pytam, czym miał sobie zastrugać tego kija, ku***em ? Po to chłopaki noszą scyzoryki.

A tu piszą nożownik... sensacja na pierwszym miejscu, a gdzie dobro dziecka ?



rozwiń
Avatar
Gość / 12 września 2013 o 12:52
0

Nasz kolega nie jest bandytą to był nieszczesliwy wypadek... wielka szkoda ze tak sie stało

[media]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RZ3Y-ID7820

[/media]

Jaka sensacyjna składnia w tym Dzienniku Wschodnim "Wbił nóż w szyję. Stanie przed sądem "  albo nożownik itd.

A na tym filmiku powyżej wyraźnie widać jak chłopak dźgnął ostrym kijem w kiełbasę i pcha ją do ognia. Ja się pytam, czym miał sobie zastrugać tego kija, ku***em ? Po to chłopaki noszą scyzoryki.

A tu piszą nożownik... sensacja na pierwszym miejscu, a gdzie dobro dziecka ?

Jaka sensacyjna składnia w tym Dzienniku Wschodnim "Wbił nóż w szyję. Stanie przed sądem "  albo nożownik itd.

A na tym filmiku powyżej wyraźnie widać jak chłopak dźgnął ostrym kijem w kiełbasę i pcha ją do ognia. Ja się pytam, czym miał sobie zastrugać tego kija, ku***em ? Po to chłopaki noszą scyzoryki.

A tu piszą nożownik... sensacja na pierwszym miejscu, a gdzie dobro dziecka ?

rozwiń
Avatar
gość / 12 września 2013 o 11:39
0


Nasz kolega nie jest bandytą to był nieszczesliwy wypadek... wielka szkoda ze tak sie stało

[media]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RZ3Y-ID7820

[/media]

brawo gimnazjaliści!

Avatar
J23 / 12 września 2013 o 10:40
0

"iż nie wiedział, iż zadał"  Gratuluję!

niezła poezja co? iż po OHPie żem.

Avatar
Gość / 11 września 2013 o 13:05
0

Za tydzień przed sądem przydałaby się jakaś manifestacja z transparentami niechsąd widzi co myśli społeczeństwo

To nic nie da tusk musi odejść i to natychmiast,tak żle to w tym kraju jeszcze nie było.

Avatar
Gość / 11 września 2013 o 12:56
0

Za tydzień przed sądem przydałaby się jakaś manifestacja z transparentami niechsąd widzi co myśli społeczeństwo

Avatar
screwer / 11 września 2013 o 11:29
0

"iż nie wiedział, iż zadał"  Gratuluję!

Avatar
Gość / 11 września 2013 o 11:00
0

Powinien odpowiadać za zabójstwo!!!!

Każdy kto wkłada nóż do kieszeni robi to po to żeby go użyć. Jedni do zbierania grzybów ale wtedy idą do lasu a inni do wymachiwania nim przed ludźmi idąc na dożynki.

Gdyby nie zabrał ze sobą noża to najwyżej dali by sobie po razie i tyle. A tak tragedia.

Albo mielibyśmy skatowanego 15-latka przez dwóch wyrostków. Zastanów się, czy w będąc w tym wieku miałby jakiekolwiek szanse w starciu ze starszymi wyrostkami (kibolami), którzy szukali okazji aby się wyżyć??

To co, wg ciebie normalny obywatel nie ma już prawa bronić się przed napastnikami?? Mam nadzieję, że sędzia przypomni sobie łacińską paremię Cuius commodum, eius perriculum. Dla takich jak ty to oznacza czyj zysk tego ryzyko. A zatem jeśli jeden wyrostek z drugim zdecydowali się na odniesienie własnej korzyści psychicznej z pobicia małolata to powinni założyć, że może się on bronić wszelkimi dostępnymi środkami, w tym nożem, maczetą, czy nielegalnie posiadaną bronią palną, a skutkiem tego może być ich śmierć lub ciężkie uszkodzenie ciała. Skoro zdecydowali się na to, to również ponoszą ryzyko swojego czynu i sami są tego winni. Jak mawia ludowe porzekadło gdyby kózka nie skakała to by nóżki nie złamała.

Wp...dolić do paki to powinno się rodziców tych wyrostków za takie wychowanie. Ja na miejscu tego 15-latka bym domagał się jeszcze wysokiego odszkodowania od rodziców tych wyrostków za stres. A ten 15-latek to może odpowiadać co najwyżej za przekroczenie granic obrony koniecznej i to nie do końca, bo w tym momencie moim zdaniem nóż był jak najbardziej adekwatny. Wystarczy spojrzeć na komentarze - mecz ku ich pamięci - wiadomo kibole, a ostatnio do obrazu kibola pasuje maczeta. A co do tej celi to widać, że nieźle zmiękłeś gościu.

ibyśmy skatowanego 15-latka przez dwóch wyrostków. Zastanów się, czy w będąc w tym wieku miałby jakiekolwiek szanse w starciu ze starszymi wyrostkami (kibolami), którzy szukali okazji aby się wyżyć??

To co, wg ciebie normalny obywatel nie ma już prawa bronić się przed napastnikami?? Mam nadzieję, że sędzia przypomni sobie łacińską paremię Cuius commodum, eius perriculum. Dla takich jak ty to oznacza czyj zysk tego ryzyko. A zatem jeśli jeden wyrostek z drugim zdecydowali się na odniesienie własnej korzyści psychicznej z pobicia małola... rozwiń

Avatar
Gość / 18 września 2013 o 21:33
0

Podobno szykuje się niezła manifa. Zawodnicy i kibice wielu klubów stawią się przed sądem, moze nawet jakaś zadyma będzie........
 

Od manif są feministki. Czyżby ten zacny ruch miał się podłączyć pod koboli?

Avatar
Gość / 16 września 2013 o 16:49
0

Za tydzień przed sądem przydałaby się jakaś manifestacja z transparentami niechsąd widzi co myśli społeczeństwo

Podobno szykuje się niezła manifa. Zawodnicy i kibice wielu klubów stawią się przed sądem, moze nawet jakaś zadyma będzie........
 

Avatar
Gość / 12 września 2013 o 13:05
0

Jaka sensacyjna składnia w tym Dzienniku Wschodnim "Wbił nóż w szyję. Stanie przed sądem "  albo nożownik itd.

A na tym filmiku powyżej wyraźnie widać jak chłopak dźgnął ostrym kijem w kiełbasę i pcha ją do ognia. Ja się pytam, czym miał sobie zastrugać tego kija, ku***em ? Po to chłopaki noszą scyzoryki.

A tu piszą nożownik... sensacja na pierwszym miejscu, a gdzie dobro dziecka ?



rozwiń
Avatar
Gość / 12 września 2013 o 12:52
0

Nasz kolega nie jest bandytą to był nieszczesliwy wypadek... wielka szkoda ze tak sie stało

[media]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RZ3Y-ID7820

[/media]

Jaka sensacyjna składnia w tym Dzienniku Wschodnim "Wbił nóż w szyję. Stanie przed sądem "  albo nożownik itd.

A na tym filmiku powyżej wyraźnie widać jak chłopak dźgnął ostrym kijem w kiełbasę i pcha ją do ognia. Ja się pytam, czym miał sobie zastrugać tego kija, ku***em ? Po to chłopaki noszą scyzoryki.

A tu piszą nożownik... sensacja na pierwszym miejscu, a gdzie dobro dziecka ?

Jaka sensacyjna składnia w tym Dzienniku Wschodnim "Wbił nóż w szyję. Stanie przed sądem "  albo nożownik itd.

A na tym filmiku powyżej wyraźnie widać jak chłopak dźgnął ostrym kijem w kiełbasę i pcha ją do ognia. Ja się pytam, czym miał sobie zastrugać tego kija, ku***em ? Po to chłopaki noszą scyzoryki.

A tu piszą nożownik... sensacja na pierwszym miejscu, a gdzie dobro dziecka ?

rozwiń
Avatar
gość / 12 września 2013 o 11:39
0


Nasz kolega nie jest bandytą to był nieszczesliwy wypadek... wielka szkoda ze tak sie stało

[media]http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=RZ3Y-ID7820

[/media]

brawo gimnazjaliści!

Avatar
J23 / 12 września 2013 o 10:40
0

"iż nie wiedział, iż zadał"  Gratuluję!

niezła poezja co? iż po OHPie żem.

Avatar
Gość / 11 września 2013 o 13:05
0

Za tydzień przed sądem przydałaby się jakaś manifestacja z transparentami niechsąd widzi co myśli społeczeństwo

To nic nie da tusk musi odejść i to natychmiast,tak żle to w tym kraju jeszcze nie było.

Avatar
Gość / 11 września 2013 o 12:56
0

Za tydzień przed sądem przydałaby się jakaś manifestacja z transparentami niechsąd widzi co myśli społeczeństwo

Avatar
screwer / 11 września 2013 o 11:29
0

"iż nie wiedział, iż zadał"  Gratuluję!

Avatar
Gość / 11 września 2013 o 11:00
0

Powinien odpowiadać za zabójstwo!!!!

Każdy kto wkłada nóż do kieszeni robi to po to żeby go użyć. Jedni do zbierania grzybów ale wtedy idą do lasu a inni do wymachiwania nim przed ludźmi idąc na dożynki.

Gdyby nie zabrał ze sobą noża to najwyżej dali by sobie po razie i tyle. A tak tragedia.

Albo mielibyśmy skatowanego 15-latka przez dwóch wyrostków. Zastanów się, czy w będąc w tym wieku miałby jakiekolwiek szanse w starciu ze starszymi wyrostkami (kibolami), którzy szukali okazji aby się wyżyć??

To co, wg ciebie normalny obywatel nie ma już prawa bronić się przed napastnikami?? Mam nadzieję, że sędzia przypomni sobie łacińską paremię Cuius commodum, eius perriculum. Dla takich jak ty to oznacza czyj zysk tego ryzyko. A zatem jeśli jeden wyrostek z drugim zdecydowali się na odniesienie własnej korzyści psychicznej z pobicia małolata to powinni założyć, że może się on bronić wszelkimi dostępnymi środkami, w tym nożem, maczetą, czy nielegalnie posiadaną bronią palną, a skutkiem tego może być ich śmierć lub ciężkie uszkodzenie ciała. Skoro zdecydowali się na to, to również ponoszą ryzyko swojego czynu i sami są tego winni. Jak mawia ludowe porzekadło gdyby kózka nie skakała to by nóżki nie złamała.

Wp...dolić do paki to powinno się rodziców tych wyrostków za takie wychowanie. Ja na miejscu tego 15-latka bym domagał się jeszcze wysokiego odszkodowania od rodziców tych wyrostków za stres. A ten 15-latek to może odpowiadać co najwyżej za przekroczenie granic obrony koniecznej i to nie do końca, bo w tym momencie moim zdaniem nóż był jak najbardziej adekwatny. Wystarczy spojrzeć na komentarze - mecz ku ich pamięci - wiadomo kibole, a ostatnio do obrazu kibola pasuje maczeta. A co do tej celi to widać, że nieźle zmiękłeś gościu.

ibyśmy skatowanego 15-latka przez dwóch wyrostków. Zastanów się, czy w będąc w tym wieku miałby jakiekolwiek szanse w starciu ze starszymi wyrostkami (kibolami), którzy szukali okazji aby się wyżyć??

To co, wg ciebie normalny obywatel nie ma już prawa bronić się przed napastnikami?? Mam nadzieję, że sędzia przypomni sobie łacińską paremię Cuius commodum, eius perriculum. Dla takich jak ty to oznacza czyj zysk tego ryzyko. A zatem jeśli jeden wyrostek z drugim zdecydowali się na odniesienie własnej korzyści psychicznej z pobicia małola... rozwiń

Zobacz wszystkie komentarze 23

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 16 lipca 2018 0 0

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie

Duże zamieszanie z kolorowymi pojemnikami na śmieci w Lublinie 13 8

Do dziś na lubelskich osiedlach powinny się pojawić kolorowe pojemniki do segregacji śmieci, ale mało gdzie je widać. Tylko właśnie do niedzieli miał trwać „okres przejściowy” w dzielnicach, które przechodzą na nowy system segregacji odpadów, ale okazuje się, że zamieszanie jeszcze może potrwać.

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia]
galeria

Końskowola bawiła się podczas Święta Róż [zdjęcia] 13 0

Miłośnicy kwiatów z całego województwa lubelskiego w niedzielę przybyli do Końskowoli, żeby zrobić zakupy podczas Święta Róż. To jedna z najlepszych okazji do zaopatrzenia się w sadzonki, kwiaty, a także lokalne, zdrowe produkty żywnościowe. Na scenie zagrały m.in. zespoły taneczne.

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje"

Folwark w Łęcznej się zmienia. "Park z miesiąca na miesiąc pięknieje" 0 4

Mieszkańcy coraz częściej odwiedzają folwark w łęczyńskim Podzamczu. Kibicują inwestycji, która odmienia ten dawniej zapuszczony fragment Łęcznej.

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach
16 lipca 2018, 19:00

Wacław Golonka na Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach 0 0

Przed nami trzeci koncert w ramach tegorocznej edycji Międzynarodowego Festiwalu Muzyki Organowej w Puławach. W poniedziałek, 16 lipca o godz. 19 w Kościele pw. św. Brata Alberta wystąpi Wacław Golonka.

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego

Lublin: Bez przejazdu przez ul. Dunikowskiego 0 2

W poniedziałek zacznie się kolejny etap przebudowy sieci gazowej w rejonie powstającej drogi, która pobiegnie od Kunickiego do Wrotkowskiej.

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim
Wideo, zdjęcia
galeria
film

Rolnicy zagłuszyli premiera Morawieckiego w Kraśniku. Antyrządowa manifestacja pod pomnikiem smoleńskim 457 40

Przy dźwiękach syren i okrzykach wściekłych rolników przemawiał w niedzielę w Kraśniku premier Mateusz Morawiecki. Uroczystość odsłonięcia pomnika smoleńskiego zamieniła się w antyrządowy protest przeciwko niskim cenom malin, agrestu, porzeczek i wiśni.

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018!
film

MUNDIAL 2018. Francja mistrzem świata 2018! 2 0

MUNDIAL 2018 Trójkolorowi wygrali w finale z Chorwacją 4:2 po kapitalnym spotkaniu na moskiewskich Łużnikach i zdobyli drugi w historii Puchar Świata. To ogromny sukces dla selekcjonera Didiera Deschampsa, który zdobył to trofeum zarówno jako piłkarz jak i trener

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków

Jeden kierowca zginął, drugi był ranny. Policjanci szukają świadków wypadków 7 0

Lubelscy policjanci szukają świadków dwóch wypadków drogowych, do których doszło na początku lipca.

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika
film

Alarm 24: Podwodna mogiła na dnie zalewu? Film czytelnika 17 9

Co znajdowało się na niewielkim wzgórzu zalanym podczas budowy Zalewu Zemborzyckiego?

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery

Zdradziło go dziwne zachowanie. Policjanci odkryli gdzie znikały rowery 3 0

W piątkowe południe dyżurny łukowskiej komendy policji otrzymał telefoniczną informację o młodym mężczyźnie, którego zachowanie wskazywało, że chce ukraść rower. Zawiadamiający opisując jego wygląd, informował dyżurnego o trasie ucieczki młodzieńca.

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje

Megaprojekt drogowy w powiecie lubelskim. Dwie duże inwestycje 19 6

Rozpoczęła się przebudowa drogi Krężnica Jara - Strzeszkowice w powiecie lubelskim. To jedna z dwóch inwestycji, realizowanych przez samorząd powiatowy w ramach megaprojektu drogowego, w którym biorą udział także pozostałe powiaty ziemskie województwa lubelskiego.

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program]
16 lipca 2018, 17:30

Festiwal "Śladami Singera" 2018: Bawić i przypominać [program] 2 0

Co Gdzie Kiedy. W poniedziałek w podróż po Lubelszczyźnie wyrusza Festiwal "Śladami Singera". W tym roku artyści zawitają do 12 miast i miejscowości. – Chcemy bawić, zachwycać, ale też skłaniać do refleksji – mówią organizatorzy. Słowo-klucz to pamięć lokalna.

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO]
film

MUNDIAL 2018. Francja – Chorwacja 4:2 [ZAPIS RELACJI NA ŻYWO] 6 4

W ostatnim meczu mistrzostw świata w Rosji Francja gra na Łużnikach z Moskwie z Chorwacją. Czy powtórzy wynik sprzed 20 lat, czy po raz pierwszy złoto zdobędzie zespół z Bałkanów?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport?

Wyjeżdżasz za granicę? Ile trzeba poczekać na nowy paszport? 0 5

Tradycyjnie już okres wakacyjny to czas wzmożonego ruchu w punktach paszportowych. Wiele osób dopiero tuż przed planowanym urlopem zdaje sobie sprawę, że ma nieważny paszport. Dlatego warto sprawdzić termin ważności naszego paszportu. Tylko w czerwcu br. wydano prawie 215 tys. nowych paszportów, a w całym pierwszym półroczu 2018 r. aż 977 tys. dokumentów.

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!