Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

21 marca 2010 r.
11:47
Edytuj ten wpis

We dwóch katowali człowieka. Policjant złapał bandytów

0 14 A A

Policjant z Kraśnika w drodze na służbę zatrzymał dwóch pijanych bandytów, którzy katowali leżącego na jezdni człowieka.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
W sobotę nad ranem funkcjonariusz jechał na komisariat położony w dzielnicy fabrycznej Kraśnika. Przejeżdżając w okolicach ulicy Urzędowskiej policjant dostrzegł dwóch mężczyzn znęcających się nad leżącym człowiekiem.

Policjant telefonicznie powiadomił dyżurnego o zdarzeniu, a następnie zatrzymał swoje auto i pobiegł pokrzywdzonemu na ratunek. Funkcjonariusz krzycząc "policja” nakazał napastnikom położyć się na ziemi.

Jeden ze sprawców rzucił się do ucieczki, ale po chwili został zatrzymany. Kiedy przybyli policjanci z patrolu, funkcjonariusz przekazał kolegom sprawców pobicia.

Policjant, który zatrzymał napastników, sprawdził stan pobitego 43-letniego mężczyzny i wezwał karetkę pogotowia. Mężczyzna uskarżał się na ból głowy. W szpitalu stwierdzono u niego wstrząśnienie mózgu i złamanie nosa. Poszkodowany nie potrafił powiedzieć, dlaczego został zaatakowany.
Napastnikami okazali się mieszkańcy Kraśnika, 20-letni Artur O. i 21-letni Łukasz P. Obaj mieli po około 2,5 promila alkoholu w organizmie. Mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Sprawcom pobicia grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Komentarze 14

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 26 marca 2010 o 07:42
0
~xyz~ napisał:
a ja czasami mam wrażenie że najłatwiej oceniać ludzi których się nie zna. od śmieci wyzywaj osoby o których wiesz coś więcej niż kilka informacji z internetu. nikogo w tej chwili nie bronie bo owszem, nie zrobili nic dobrego ani godnego podziwu, ucierpiał niewinny człowiek. ale wyzywanie ludzi jest również na niskim poziomie. ciekawe czy gdyby zrobił to ktoś z Twoich bliskich lub znajomych tez byś go nazywał 'śmieciem'. [pewnie zaraz napiszesz że nie masz takich znajomych.]


fakt może Waldi się trochę zagalopował w nazewnictwie, ale rozmywanie tragedii do której mogło dojść gdyby nie nadjechał policjant przez używanie słów "nic dobrego ani godnego podziwu" jest formą akceptowania na zasadzie np. może to ich jedyny wyskok. Uważam, że nie ma znaczenia kto czyni zło czy chłop, uczeń, student, profesor, prezydent, a nawet członek rodziny, sytuacja taka potwierdza, iż skoro raz odważyli się coś takiego zrobić, mogą to zrobić ponownie i bez względu na pochodzenie, status społeczny powinni być - zaznaczam na wszelki wypadek - izolowani od tej części społeczeństwa, które chce żyć normalnie i spokojnie - DLA DOBRA OGÓŁU. A może dotkliwość i konsekwencja kar u osób ze skłonnościami do czynienia drugiemu krzywdy, byłaby powodem do zastanowienia przed zaistnieniem podobnych sytuacji. Zresztą zobacz w wilku ludziach drzemie zło, czego najlepszym przykładem jest chaos (gwałty, morderstwa) do jakich doszło w Nowym Orleanie po największym tajfunie. Na zgliszczach miasta, gdzie strażnicy porządku (policja, wojsko) było zajęte pomocą innym, znaleźli się ludzie, którzy mimo wszechogarniającej tragedii swoimi czynami powiększali jej rozmiary. Ja chcę zapewne jak Waldi żyć w kraju bezpiecznym w którym z dzieckiem będę mógł pójść na mecz piłki nożnej, czy po iść przez miasto wracając do domu.


fakt może Waldi się trochę zagalopował w nazewnictwie, ale rozmywanie tragedii do której mogło dojść gdyby nie nadjechał policjant przez używanie słów "nic dobrego ani godnego podziwu" jest formą akceptowania na zasadzie np. może to ich jedyny wyskok. Uważam, że nie ma znaczenia kto czyni zło czy chłop, uczeń, student, profesor, prezydent, a nawet członek rodziny, sytuacja taka potwierdza, iż skoro raz odważyli się coś takiego zrobić, mogą to zrobić ponownie i bez względu na pochodzenie, status społeczny ... rozwiń
Avatar
Gość / 25 marca 2010 o 23:08
0
polucja'nci brawo.!!Gdyby tak jeszcze więcej interwencji nie tylko wobec pijanych bandytów ale także super trzeźwych - wtedy szacun niekłamany!!
z gratulacjami poczekajmy po wsadzeniu za kraty bandytki, która wychodzi z kraśnickich knajp a później zaczepia ludzi, demoluje przystanki, wygina reklamowe banery i wyrzuca betonowe kosze na śmieci.
jedna jaskółka zmian nie czyni.
poza tym za to przeca dostają kasę i poszli tam pracować o wiadomym celu.
jeśli tak jest to pielęgniarkom dziękujmy, że opiekują się chorymi, mpo za wywożenie śmieci itd.
trochę realizmu w wypowiedziach - ale podejrzewam, że większość to tych co pisała same superlatywy w temacie zabrania dowodu rejestracyjnego przez kolegów
polucja'nci brawo.!!Gdyby tak jeszcze więcej interwencji nie tylko wobec pijanych bandytów ale także super trzeźwych - wtedy szacun niekłamany!!
z gratulacjami poczekajmy po wsadzeniu za kraty bandytki, która wychodzi z kraśnickich knajp a później zaczepia ludzi, demoluje przystanki, wygina reklamowe banery i wyrzuca betonowe kosze na śmieci.
jedna jaskółka zmian nie czyni.
poza tym za to przeca dostają kasę i poszli tam pracować o wiadomym celu.
jeśli tak jest to pielęgniarkom dziękujmy, że opieku... rozwiń
Avatar
wiesio / 22 marca 2010 o 14:17
0
Brawo POLICIANCI !!!
Avatar
JaroLKR / 22 marca 2010 o 09:47
0
Nadal uważacie ,że JP na 100%
Avatar
kylan / 22 marca 2010 o 03:52
0
szacun
Avatar
~xyz~ / 21 marca 2010 o 21:57
0
Waldi napisał:
WIELKI SZACUN ZA SPRAWNE I ODWAŻNE ZADZIAŁANIE. PANOWIE POLICJANCI OD TEGO JESTEŚCIE.
A TYCH DWÓCH ZWYRODNIALCÓW ODIZOLOWAĆ NA KILKADZIESIĄT LAT OD SPOŁECZEŃSTWA - Z TEGO ŚMIECIA NIC JUŻ NIE BĘDZIE!!
CZASAMI MAM WRAŻENIE, ŻE WŁAŚNIE NA TAKICH LUDZI PRZYDAŁBY SIĘ HITLER!

a ja czasami mam wrażenie że najłatwiej oceniać ludzi których się nie zna. od śmieci wyzywaj osoby o których wiesz coś więcej niż kilka informacji z internetu. nikogo w tej chwili nie bronie bo owszem, nie zrobili nic dobrego ani godnego podziwu, ucierpiał niewinny człowiek. ale wyzywanie ludzi jest również na niskim poziomie. ciekawe czy gdyby zrobił to ktoś z Twoich bliskich lub znajomych tez byś go nazywał 'śmieciem'. [pewnie zaraz napiszesz że nie masz takich znajomych.]

a ja czasami mam wrażenie że najłatwiej oceniać ludzi których się nie zna. od śmieci wyzywaj osoby o których wiesz coś więcej niż kilka informacji z internetu. nikogo w tej chwili nie bronie bo owszem, nie zrobili nic dobrego ani godnego podziwu, ucierpiał niewinny człowiek. ale wyzywanie ludzi jest również na niskim poziomie. ciekawe czy gdyby zrobił to ktoś z Twoich bliskich lub znajomych tez byś go nazywał 'śmieciem'. [pewnie zaraz napiszesz że nie masz takich znajomych.] rozwiń
Avatar
Gość / 21 marca 2010 o 20:09
0
Brawo dla Pana policjanta!!!
Takich ludzi w policji potrzeba - gratuluję postawy!
Dość już tych rozbojów!
Avatar
fot / 21 marca 2010 o 19:59
0
Brawo. Nigdy nie wiadomo, co napotkamy na swojej drodze. W Kraśniku takie "akcje" mają niestety miejsce dosyć często. I tylko pozostaje się zastanowić, ile procent społeczeństwa zareaguje w jakikolwiek inny sposób niż brakiem jakiejkolwiek reakcji. Obojętność dominuje. A przecież nie każdy musi być silnym i "postawnym", żeby zareagować, np. zadzwonic na 997 czy 112.
Gratulacje za odwagę!
Avatar
Gość / 21 marca 2010 o 19:44
0
Dobrze, że ktoś kogoś skopie w Kraśniku lub jest jakiś wypadek. Dziennik nie miałby o czym pisać
Avatar
Waldi / 21 marca 2010 o 19:02
0
WIELKI SZACUN ZA SPRAWNE I ODWAŻNE ZADZIAŁANIE. PANOWIE POLICJANCI OD TEGO JESTEŚCIE.
A TYCH DWÓCH ZWYRODNIALCÓW ODIZOLOWAĆ NA KILKADZIESIĄT LAT OD SPOŁECZEŃSTWA - Z TEGO ŚMIECIA NIC JUŻ NIE BĘDZIE!!
CZASAMI MAM WRAŻENIE, ŻE WŁAŚNIE NA TAKICH LUDZI PRZYDAŁBY SIĘ HITLER!
Avatar
Gość / 26 marca 2010 o 07:42
0
~xyz~ napisał:
a ja czasami mam wrażenie że najłatwiej oceniać ludzi których się nie zna. od śmieci wyzywaj osoby o których wiesz coś więcej niż kilka informacji z internetu. nikogo w tej chwili nie bronie bo owszem, nie zrobili nic dobrego ani godnego podziwu, ucierpiał niewinny człowiek. ale wyzywanie ludzi jest również na niskim poziomie. ciekawe czy gdyby zrobił to ktoś z Twoich bliskich lub znajomych tez byś go nazywał 'śmieciem'. [pewnie zaraz napiszesz że nie masz takich znajomych.]


fakt może Waldi się trochę zagalopował w nazewnictwie, ale rozmywanie tragedii do której mogło dojść gdyby nie nadjechał policjant przez używanie słów "nic dobrego ani godnego podziwu" jest formą akceptowania na zasadzie np. może to ich jedyny wyskok. Uważam, że nie ma znaczenia kto czyni zło czy chłop, uczeń, student, profesor, prezydent, a nawet członek rodziny, sytuacja taka potwierdza, iż skoro raz odważyli się coś takiego zrobić, mogą to zrobić ponownie i bez względu na pochodzenie, status społeczny powinni być - zaznaczam na wszelki wypadek - izolowani od tej części społeczeństwa, które chce żyć normalnie i spokojnie - DLA DOBRA OGÓŁU. A może dotkliwość i konsekwencja kar u osób ze skłonnościami do czynienia drugiemu krzywdy, byłaby powodem do zastanowienia przed zaistnieniem podobnych sytuacji. Zresztą zobacz w wilku ludziach drzemie zło, czego najlepszym przykładem jest chaos (gwałty, morderstwa) do jakich doszło w Nowym Orleanie po największym tajfunie. Na zgliszczach miasta, gdzie strażnicy porządku (policja, wojsko) było zajęte pomocą innym, znaleźli się ludzie, którzy mimo wszechogarniającej tragedii swoimi czynami powiększali jej rozmiary. Ja chcę zapewne jak Waldi żyć w kraju bezpiecznym w którym z dzieckiem będę mógł pójść na mecz piłki nożnej, czy po iść przez miasto wracając do domu.


fakt może Waldi się trochę zagalopował w nazewnictwie, ale rozmywanie tragedii do której mogło dojść gdyby nie nadjechał policjant przez używanie słów "nic dobrego ani godnego podziwu" jest formą akceptowania na zasadzie np. może to ich jedyny wyskok. Uważam, że nie ma znaczenia kto czyni zło czy chłop, uczeń, student, profesor, prezydent, a nawet członek rodziny, sytuacja taka potwierdza, iż skoro raz odważyli się coś takiego zrobić, mogą to zrobić ponownie i bez względu na pochodzenie, status społeczny ... rozwiń
Avatar
Gość / 25 marca 2010 o 23:08
0
polucja'nci brawo.!!Gdyby tak jeszcze więcej interwencji nie tylko wobec pijanych bandytów ale także super trzeźwych - wtedy szacun niekłamany!!
z gratulacjami poczekajmy po wsadzeniu za kraty bandytki, która wychodzi z kraśnickich knajp a później zaczepia ludzi, demoluje przystanki, wygina reklamowe banery i wyrzuca betonowe kosze na śmieci.
jedna jaskółka zmian nie czyni.
poza tym za to przeca dostają kasę i poszli tam pracować o wiadomym celu.
jeśli tak jest to pielęgniarkom dziękujmy, że opiekują się chorymi, mpo za wywożenie śmieci itd.
trochę realizmu w wypowiedziach - ale podejrzewam, że większość to tych co pisała same superlatywy w temacie zabrania dowodu rejestracyjnego przez kolegów
polucja'nci brawo.!!Gdyby tak jeszcze więcej interwencji nie tylko wobec pijanych bandytów ale także super trzeźwych - wtedy szacun niekłamany!!
z gratulacjami poczekajmy po wsadzeniu za kraty bandytki, która wychodzi z kraśnickich knajp a później zaczepia ludzi, demoluje przystanki, wygina reklamowe banery i wyrzuca betonowe kosze na śmieci.
jedna jaskółka zmian nie czyni.
poza tym za to przeca dostają kasę i poszli tam pracować o wiadomym celu.
jeśli tak jest to pielęgniarkom dziękujmy, że opieku... rozwiń
Avatar
wiesio / 22 marca 2010 o 14:17
0
Brawo POLICIANCI !!!
Avatar
JaroLKR / 22 marca 2010 o 09:47
0
Nadal uważacie ,że JP na 100%
Avatar
kylan / 22 marca 2010 o 03:52
0
szacun
Avatar
~xyz~ / 21 marca 2010 o 21:57
0
Waldi napisał:
WIELKI SZACUN ZA SPRAWNE I ODWAŻNE ZADZIAŁANIE. PANOWIE POLICJANCI OD TEGO JESTEŚCIE.
A TYCH DWÓCH ZWYRODNIALCÓW ODIZOLOWAĆ NA KILKADZIESIĄT LAT OD SPOŁECZEŃSTWA - Z TEGO ŚMIECIA NIC JUŻ NIE BĘDZIE!!
CZASAMI MAM WRAŻENIE, ŻE WŁAŚNIE NA TAKICH LUDZI PRZYDAŁBY SIĘ HITLER!

a ja czasami mam wrażenie że najłatwiej oceniać ludzi których się nie zna. od śmieci wyzywaj osoby o których wiesz coś więcej niż kilka informacji z internetu. nikogo w tej chwili nie bronie bo owszem, nie zrobili nic dobrego ani godnego podziwu, ucierpiał niewinny człowiek. ale wyzywanie ludzi jest również na niskim poziomie. ciekawe czy gdyby zrobił to ktoś z Twoich bliskich lub znajomych tez byś go nazywał 'śmieciem'. [pewnie zaraz napiszesz że nie masz takich znajomych.]

a ja czasami mam wrażenie że najłatwiej oceniać ludzi których się nie zna. od śmieci wyzywaj osoby o których wiesz coś więcej niż kilka informacji z internetu. nikogo w tej chwili nie bronie bo owszem, nie zrobili nic dobrego ani godnego podziwu, ucierpiał niewinny człowiek. ale wyzywanie ludzi jest również na niskim poziomie. ciekawe czy gdyby zrobił to ktoś z Twoich bliskich lub znajomych tez byś go nazywał 'śmieciem'. [pewnie zaraz napiszesz że nie masz takich znajomych.] rozwiń
Avatar
Gość / 21 marca 2010 o 20:09
0
Brawo dla Pana policjanta!!!
Takich ludzi w policji potrzeba - gratuluję postawy!
Dość już tych rozbojów!
Avatar
fot / 21 marca 2010 o 19:59
0
Brawo. Nigdy nie wiadomo, co napotkamy na swojej drodze. W Kraśniku takie "akcje" mają niestety miejsce dosyć często. I tylko pozostaje się zastanowić, ile procent społeczeństwa zareaguje w jakikolwiek inny sposób niż brakiem jakiejkolwiek reakcji. Obojętność dominuje. A przecież nie każdy musi być silnym i "postawnym", żeby zareagować, np. zadzwonic na 997 czy 112.
Gratulacje za odwagę!
Avatar
Gość / 21 marca 2010 o 19:44
0
Dobrze, że ktoś kogoś skopie w Kraśniku lub jest jakiś wypadek. Dziennik nie miałby o czym pisać
Avatar
Waldi / 21 marca 2010 o 19:02
0
WIELKI SZACUN ZA SPRAWNE I ODWAŻNE ZADZIAŁANIE. PANOWIE POLICJANCI OD TEGO JESTEŚCIE.
A TYCH DWÓCH ZWYRODNIALCÓW ODIZOLOWAĆ NA KILKADZIESIĄT LAT OD SPOŁECZEŃSTWA - Z TEGO ŚMIECIA NIC JUŻ NIE BĘDZIE!!
CZASAMI MAM WRAŻENIE, ŻE WŁAŚNIE NA TAKICH LUDZI PRZYDAŁBY SIĘ HITLER!
Zobacz wszystkie komentarze 14

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie

TBV Start szykuje się do kolejnego sezonu w elicie 1 1

Energa Basket Liga Siedemnaście klubów zgłosiło się do udziału w rozgrywkach. Komisja Weryfikacyjna PLK SA dokona wstępnej analizy dokumentacji. Zarząd PLK SA decyzję w sprawie przyznania licencji podejmie najpóźniej do 27 lipca

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy

Pijacka szarża 23-latka. Wpadł dwa razy w ciągu jednej nocy 6 5

23-latek wpadł w ręce policjantów dwa razy w ciągu jednej nocy. Najpierw po pijanemu szarżował samochodem po cudzym polu, a potem doprowadził do zderzenia z innym autem i pchał je przez ok. 200 metrów.

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują?

210 mln zł na drogi powiatowe w Lubelskiem. Gdzie wyremontują i zbudują? 8 9

120 milionów złotych na modernizację i budowę ponad 200 kilometrów dróg trafiło do wszystkich powiatów z województwa lubelskiego. Całkowita wartość inwestycji realizowanych w ramach tzw. megaprojektu drogowego wyniesie ok. 210 mln zł

Dzień z Harrym Potterem w MBP
27 lipca 2018, 11:00

Dzień z Harrym Potterem w MBP 1 0

Co Gdzie Kiedy. W piątek, 27 lipca o godz. 11 w Filii nr 26 MBP im. H. Łopacińskiego w Lublinie (ul. Leonarda 18) odbędzie się Dzień z Harrym Potterem. To gratka dla wszystkich miłośników prozy J.K. Rowling.

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz

Graffiti psuje krajobraz? Bolesław Stelmach chce by je zamalować i posadzić bluszcz 34 32

Zamalowania graffiti na murach wzdłuż al. Solidarności koło skansenu i ogrodu botanicznego domaga się Rada Kultury Przestrzeni. Zamiast malowideł z zeszłorocznej imprezy Meeting of Styles wolałaby tu zieloną ścianę z bluszczu. Ratusz zapowiada jednak, że w sierpniu… powstanie tu nowe graffiti

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach

Powrót Granicy, zmiana trenera w Łazach 2 0

Granica Terespol wygrała rywalizację w grupie I bialskiej klasy A i wywalczyła awans do bialskiej klasy okręgowej

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN

Przedszkolak wybierze sobie przyszły zawód. Nowy pomysł MEN 2 7

Dzieci w przedszkolach będą miały zajęcia z doradztwa zawodowego – wynika z projektu rozporządzenia przygotowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej. Przyszły zawód dzieci mają wybierać przez zabawę

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy

Pracownicy Aldika grożą strajkiem. Rozmowy ostatniej szansy 10 5

30 lipca przedstawiciele komisji zakładowej NSZZ Solidarność spotkają się z przedstawicielami sieci Aldik. Będą rozmawiać o podwyżkach. Jeśli nie usłyszą konkretów, nie wykluczają rozpoczęcia strajku.

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać

Sprzedaż mieszkań zaczyna zwalniać 0 2

W drugim kwartale tego roku Polacy kupili mniej nowych mieszkań niż rok wcześniej. W statystykach GUS widać pierwsze symptomy spadku aktywności deweloperów – oceniają eksperci. Liczba nowych pozwoleń na budowę rośnie, ale wolniej niż kiedyś.

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku
22 lipca 2018, 17:00

Koncert w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku 1 0

Co Gdzie Kiedy. Trwa Festiwal Fresków w Lublinie. W najbliższą niedzielę, 22 lipca o godz. 17 w Kaplicy Trójcy Świętej na Zamku odbędzie się koncert Szymona Krzemiania i Grzegorza Siedlaczka.

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później

Jej mąż miotał się z bólu, ale nie chcieli go przyjąć do szpitala. Zmarł kilka dni później 121 16

Ostry ból głowy, 40-stopniowa gorączka, wymioty. – Stan męża się pogarszał, dosłownie miotał się z bólu, a ja byłam bezsilna – opowiada Katarzyna Gnaś. Mimo to, 26-latek nie został przyjęty do szpitala w Poniatowej. Kilka dni później zmarł

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku

Pierwsza strona Dziennika Wschodniego z 18 lipca 2018 roku 0 0

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski

Legia – Cork City 3:0. Pewny awans mistrzów Polski 7 2

W rewanżowym meczu I rundy eliminacji do Ligi Mistrzów zespół z Warszawy pokonał na swoim stadionie niżej notowanego rywala z Irlandii i awansował do dalszej fazy rozgrywek

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka

Ponad miesiąc temu zmienili ruch na rondzie. Kolejna stłuczka 4 1

Kolejna stłuczka na rondzie Wyszyńskiego w Zamościu. Od 6 czerwca obowiązuje tu ruch okrężny a kierowcy nadal mają problemy

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł

Miasto poszło na rękę dłużnikom z mieszkań komunalnych. Odzyskało ponad 900 tys. zł 9 5

Ponad 900 tys. zł udało się odzyskać miastu od zadłużonych najemców mieszkań komunalnych, którzy zgłosili się do programu dającego im szansę na umorzenie do 70 proc. zaległości. Z takiej możliwości skorzystała prawie co siódma z uprawnionych osób. Jak dużych długów mogą się pozbyć?

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!