Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Kraśnik

23 grudnia 2011 r.
17:12
Edytuj ten wpis

Wypadek w Annopolu: Potrącona kobieta nie żyje

Autor: Zdjęcie autora KWP Lublin pab
0 29 A A

Śmiertelny wypadek na drodze krajowej nr 74. Na ul. Lubelskiej w Annopolu została potrącona i zginęła 45-letnia kobieta - informuje policja.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować
- Kobieta została potrącona przez dwa samochody. Najpierw przez jeden, potem przez drugi. Zginęła na miejscu - informuje Janusz Wójtowicz, rzecznik KWP w Lublinie.

Z powodu wypadku droga nr 74 była zablokowana. Wyznaczono objazdy.

Policjanci wyjaśniają przyczyny wypadku. Wiadomo, że kierujący pojazdami byli trzeźwi.
Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 29

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Kasia / 9 stycznia 2012 r. o 21:14
Tak wy piszecie bo jesteście bogaci :]
Myślicie , że co ! Nic nie wiecie , w du*** byliście i gówno widzieliście !
Popieram Jole możecie im pomóc !
Avatar
monika / 7 stycznia 2012 r. o 15:51
[quote name='Ruda' timestamp='1324902927' post='574953']
Zarówno zabita kobieta jak i główny sprawca wypadku są mi bardzo dobrze znani :/ znam obydwie rodziny odkąd pamiętam.Osobiście jest mi bardziej żal kierowcy który spowodował wypadek może i to co napisałam jest brutalne ale to prawda. Wiem że kobieta ta osierociła trójkę dzieci że jej mąż jest bardzo chory ale to była rodzina która żyła delikatnie mówiąc tylko z dnia na dzień bez żadnych życiowych aspiracji bez starań na polepszenie swojej sytuacji materialnej. Niestety rodzina kierowcy może stracić o wiele więcej. Przecież ten człowiek też ma dzieci(młodsze)i to wspaniałe które dążą do celu aby osiągnąć coś w życiu aby być kimś. On sam stara się jak może pracuje aby zapewnić swojej rodzinie,żonie wszystko co najlepsze. Szkoda mi jest ich bardzo bo przez takie nieszczęście ich życie może zamienić się w koszmar.
[/quote]kobieto co ty wypisujesz , zastanów się
[quote name='Ruda' timestamp='1324902927' post='574953']
Zarówno zabita kobieta jak i główny sprawca wypadku są mi bardzo dobrze znani :/ znam obydwie rodziny odkąd pamiętam.Osobiście jest mi bardziej żal kierowcy który spowodował wypadek może i to co napisałam jest brutalne ale to prawda. Wiem że kobieta ta osierociła trójkę dzieci że jej mąż jest bardzo chory ale to była rodzina która żyła delikatnie mówiąc tylko z dnia na dzień bez żadnych życiowych aspiracji bez starań na polepszenie swojej sytuacji materi... rozwiń
Avatar
Coach Outlet Online / 31 grudnia 2011 r. o 06:57
(...)
Avatar
Coach Outlet / 30 grudnia 2011 r. o 05:48
(...)
Avatar
monk / 29 grudnia 2011 r. o 22:29
[quote name='Nick' timestamp='1324998602' post='575219']
Tak Iwo! bardzo mądre słowa! Myślę że Ruda dobrze napisała tylko problem polega na tym że niektórzy nie umieją czytać tekstu ze zrozumieniem!!! Bo przecież nikt nie pisał o tym że biedni są gorsi od bogatych! Albo co to za brednie że jak się nie ma miedzi to się na d...e siedzi GŁUPOTA! To co jak się nie ma pieniędzy to się jest skreślonym i nic nie można osiągnąć???!!!!! Nie to najlepiej siedzieć w domu mieć wszystko gdzieś i mówić że w Annopolu nie ma pracy! Praca jest tylko trzeba jej poszukać!
[/quote]

Chyba ty masz problemy jeśli chodzi o czytanie ze zrozumieniem; Ruda napisała:
" Niestety rodzina kierowcy może stracić o wiele więcej. Przecież ten człowiek też ma dzieci(młodsze)i to wspaniałe które dążą do celu aby osiągnąć coś w życiu aby być kimś.". Jakim trzeba być ograniczonym i podłym człowiekiem aby coś takiego wymyślić? Co, na miłość boską, można stacić więcej niż życie? Życie jest okrutne i dzisiaj ma się pieniądze, "aspiracje", możliwości, a jutro można wylądować na ulicy. Nie życzę Rudej, Nick'owi, Iwo'wi i Lenie aby ich to spotkało, życzę im jedynie, by następnym razem kiedy będą chcieli napisać coś podobnego zastanowili się, czy to ma sens. Lenie w Nowym Roku życzę jeszcze, aby kupiła sobie słownik poprawnej polszczyzny (w myśl stwierdzenia, że na naukę nigdy nie jest za późno). A Rudej życzę, aby nigdy nie musiała doświadczyć utraty życia przez kogoś bliskiego w takich okolicznościach, ale jeśli się tak stanie, niech sprawcą będzie ktoś lepiej od niej sytuaowany i z wyższymi aspiracjami, to wtedy ona bez problemu poradzi sobie ze stratą.
[quote name='Nick' timestamp='1324998602' post='575219']
Tak Iwo! bardzo mądre słowa! Myślę że Ruda dobrze napisała tylko problem polega na tym że niektórzy nie umieją czytać tekstu ze zrozumieniem!!! Bo przecież nikt nie pisał o tym że biedni są gorsi od bogatych! Albo co to za brednie że jak się nie ma miedzi to się na d...e siedzi GŁUPOTA! To co jak się nie ma pieniędzy to się jest skreślonym i nic nie można osiągnąć???!!!!! Nie to najlepiej siedzieć w domu mieć... rozwiń
Avatar
IWO / 29 grudnia 2011 r. o 14:57
Zakończmy te dyskusje, ktos kto zna te rodzine ma swoje zdanie swoja opinię, napewno jedno jets pewne zgineła młoda kobieta która mogła jeszcze zyc, tak musiało być, nie wiadomo co nam pisane. Bardzo wspólczuję rodzinie D. bo smierc bliskiej osoby to straszne przezycie. Wpółczuje również Panu R. i trzymam kciuki za chłopaka zeby sie pozbierał a wiem ze nie ebdzie mu łatwo i nie jest , w każdym razie trzymaj sie chłopie musisz to rpzetrwać, zdaję sobie sprawę ze kara jaką bys nie otrzymał bedzie niczym bo tego co zostanie w głowie nie da się wymazać. Życze obu rodzinom wytrwałosci i siły.
A Pani Grazyna niech spoczywa w spokoju
Zakończmy te dyskusje, ktos kto zna te rodzine ma swoje zdanie swoja opinię, napewno jedno jets pewne zgineła młoda kobieta która mogła jeszcze zyc, tak musiało być, nie wiadomo co nam pisane. Bardzo wspólczuję rodzinie D. bo smierc bliskiej osoby to straszne przezycie. Wpółczuje również Panu R. i trzymam kciuki za chłopaka zeby sie pozbierał a wiem ze nie ebdzie mu łatwo i nie jest , w każdym razie trzymaj sie chłopie musisz to rpzetrwać, zdaję sobie sprawę ze kara jaką bys nie otrzymał bedzie niczym bo tego co zostanie w głowie nie d... rozwiń
Avatar
coach outlet / 29 grudnia 2011 r. o 09:14
(...)
Avatar
coach outlet / 29 grudnia 2011 r. o 09:14
(...)
Avatar
gośćD / 28 grudnia 2011 r. o 21:51
[quote name='O.' timestamp='1325064742' post='575446']
2 dorosłych i mąż chory na alkoholizm... No ale tak czy siak kobiety szkoda i przede wszystkim córki, która widziała, co z mamy zostało po przejechaniu drugiego samochodu.
[/quote]
Moi drodzy nie wiadomo co komu pisanana jaka choroba a Tobie ,,O,,nieżyczę takiej choroby jak ma ojciec tych dzieci bo naprawdę Ty jesteś ,,OOOOOOOOOOO,,
Avatar
Ruda / 28 grudnia 2011 r. o 13:05
Iwo święta racja zgadzam się z Tobą w 100%. Tak samo popieram to co napisała lena bo to wszystko szczera prawda!
Avatar
Kasia / 9 stycznia 2012 r. o 21:14
Tak wy piszecie bo jesteście bogaci :]
Myślicie , że co ! Nic nie wiecie , w du*** byliście i gówno widzieliście !
Popieram Jole możecie im pomóc !
Avatar
monika / 7 stycznia 2012 r. o 15:51
[quote name='Ruda' timestamp='1324902927' post='574953']
Zarówno zabita kobieta jak i główny sprawca wypadku są mi bardzo dobrze znani :/ znam obydwie rodziny odkąd pamiętam.Osobiście jest mi bardziej żal kierowcy który spowodował wypadek może i to co napisałam jest brutalne ale to prawda. Wiem że kobieta ta osierociła trójkę dzieci że jej mąż jest bardzo chory ale to była rodzina która żyła delikatnie mówiąc tylko z dnia na dzień bez żadnych życiowych aspiracji bez starań na polepszenie swojej sytuacji materialnej. Niestety rodzina kierowcy może stracić o wiele więcej. Przecież ten człowiek też ma dzieci(młodsze)i to wspaniałe które dążą do celu aby osiągnąć coś w życiu aby być kimś. On sam stara się jak może pracuje aby zapewnić swojej rodzinie,żonie wszystko co najlepsze. Szkoda mi jest ich bardzo bo przez takie nieszczęście ich życie może zamienić się w koszmar.
[/quote]kobieto co ty wypisujesz , zastanów się
[quote name='Ruda' timestamp='1324902927' post='574953']
Zarówno zabita kobieta jak i główny sprawca wypadku są mi bardzo dobrze znani :/ znam obydwie rodziny odkąd pamiętam.Osobiście jest mi bardziej żal kierowcy który spowodował wypadek może i to co napisałam jest brutalne ale to prawda. Wiem że kobieta ta osierociła trójkę dzieci że jej mąż jest bardzo chory ale to była rodzina która żyła delikatnie mówiąc tylko z dnia na dzień bez żadnych życiowych aspiracji bez starań na polepszenie swojej sytuacji materi... rozwiń
Avatar
Coach Outlet Online / 31 grudnia 2011 r. o 06:57
(...)
Avatar
Coach Outlet / 30 grudnia 2011 r. o 05:48
(...)
Avatar
monk / 29 grudnia 2011 r. o 22:29
[quote name='Nick' timestamp='1324998602' post='575219']
Tak Iwo! bardzo mądre słowa! Myślę że Ruda dobrze napisała tylko problem polega na tym że niektórzy nie umieją czytać tekstu ze zrozumieniem!!! Bo przecież nikt nie pisał o tym że biedni są gorsi od bogatych! Albo co to za brednie że jak się nie ma miedzi to się na d...e siedzi GŁUPOTA! To co jak się nie ma pieniędzy to się jest skreślonym i nic nie można osiągnąć???!!!!! Nie to najlepiej siedzieć w domu mieć wszystko gdzieś i mówić że w Annopolu nie ma pracy! Praca jest tylko trzeba jej poszukać!
[/quote]

Chyba ty masz problemy jeśli chodzi o czytanie ze zrozumieniem; Ruda napisała:
" Niestety rodzina kierowcy może stracić o wiele więcej. Przecież ten człowiek też ma dzieci(młodsze)i to wspaniałe które dążą do celu aby osiągnąć coś w życiu aby być kimś.". Jakim trzeba być ograniczonym i podłym człowiekiem aby coś takiego wymyślić? Co, na miłość boską, można stacić więcej niż życie? Życie jest okrutne i dzisiaj ma się pieniądze, "aspiracje", możliwości, a jutro można wylądować na ulicy. Nie życzę Rudej, Nick'owi, Iwo'wi i Lenie aby ich to spotkało, życzę im jedynie, by następnym razem kiedy będą chcieli napisać coś podobnego zastanowili się, czy to ma sens. Lenie w Nowym Roku życzę jeszcze, aby kupiła sobie słownik poprawnej polszczyzny (w myśl stwierdzenia, że na naukę nigdy nie jest za późno). A Rudej życzę, aby nigdy nie musiała doświadczyć utraty życia przez kogoś bliskiego w takich okolicznościach, ale jeśli się tak stanie, niech sprawcą będzie ktoś lepiej od niej sytuaowany i z wyższymi aspiracjami, to wtedy ona bez problemu poradzi sobie ze stratą.
[quote name='Nick' timestamp='1324998602' post='575219']
Tak Iwo! bardzo mądre słowa! Myślę że Ruda dobrze napisała tylko problem polega na tym że niektórzy nie umieją czytać tekstu ze zrozumieniem!!! Bo przecież nikt nie pisał o tym że biedni są gorsi od bogatych! Albo co to za brednie że jak się nie ma miedzi to się na d...e siedzi GŁUPOTA! To co jak się nie ma pieniędzy to się jest skreślonym i nic nie można osiągnąć???!!!!! Nie to najlepiej siedzieć w domu mieć... rozwiń
Avatar
IWO / 29 grudnia 2011 r. o 14:57
Zakończmy te dyskusje, ktos kto zna te rodzine ma swoje zdanie swoja opinię, napewno jedno jets pewne zgineła młoda kobieta która mogła jeszcze zyc, tak musiało być, nie wiadomo co nam pisane. Bardzo wspólczuję rodzinie D. bo smierc bliskiej osoby to straszne przezycie. Wpółczuje również Panu R. i trzymam kciuki za chłopaka zeby sie pozbierał a wiem ze nie ebdzie mu łatwo i nie jest , w każdym razie trzymaj sie chłopie musisz to rpzetrwać, zdaję sobie sprawę ze kara jaką bys nie otrzymał bedzie niczym bo tego co zostanie w głowie nie da się wymazać. Życze obu rodzinom wytrwałosci i siły.
A Pani Grazyna niech spoczywa w spokoju
Zakończmy te dyskusje, ktos kto zna te rodzine ma swoje zdanie swoja opinię, napewno jedno jets pewne zgineła młoda kobieta która mogła jeszcze zyc, tak musiało być, nie wiadomo co nam pisane. Bardzo wspólczuję rodzinie D. bo smierc bliskiej osoby to straszne przezycie. Wpółczuje również Panu R. i trzymam kciuki za chłopaka zeby sie pozbierał a wiem ze nie ebdzie mu łatwo i nie jest , w każdym razie trzymaj sie chłopie musisz to rpzetrwać, zdaję sobie sprawę ze kara jaką bys nie otrzymał bedzie niczym bo tego co zostanie w głowie nie d... rozwiń
Avatar
coach outlet / 29 grudnia 2011 r. o 09:14
(...)
Avatar
coach outlet / 29 grudnia 2011 r. o 09:14
(...)
Avatar
gośćD / 28 grudnia 2011 r. o 21:51
[quote name='O.' timestamp='1325064742' post='575446']
2 dorosłych i mąż chory na alkoholizm... No ale tak czy siak kobiety szkoda i przede wszystkim córki, która widziała, co z mamy zostało po przejechaniu drugiego samochodu.
[/quote]
Moi drodzy nie wiadomo co komu pisanana jaka choroba a Tobie ,,O,,nieżyczę takiej choroby jak ma ojciec tych dzieci bo naprawdę Ty jesteś ,,OOOOOOOOOOO,,
Avatar
Ruda / 28 grudnia 2011 r. o 13:05
Iwo święta racja zgadzam się z Tobą w 100%. Tak samo popieram to co napisała lena bo to wszystko szczera prawda!
Zobacz wszystkie komentarze 29

Skomentuj

Aby napisać komentarz, należy się zalogować:

Nie publikujemy nic na Twojej tablicy na Facebooku oraz nikomu nie udostępniamy Twoich danych osobistych.
Podczas pierwszego logowania zostaniesz poproszony o wybór swojej nazwy użytkownika.

Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Tur Milejów – Sokół Konopnica 4:0, gol Kamila Oziemczuka i reszta wyników lubelskiej okręgówki

Tur Milejów – Sokół Konopnica 4:0, gol Kamila Oziemczuka i reszta wyników lubelskiej okręgówki

Tur Milejów rozgromił Sokół Konopnica. Jedną z bramek w tym spotkaniu zdobył Kamil Oziemczuk.

Cisowianka Drzewce – Unia Bełżyce 2:1. Spotkanie dwóch różnych światów

Cisowianka Drzewce – Unia Bełżyce 2:1. Spotkanie dwóch różnych światów

KS Cisowianka Drzewce dość niespodziewanie miał sporo problemów w starciu z Unią Bełżyce. Lider ostatecznie wygrał 2:1, ale o triumf drżał do ostatnich minut.

Grzegorz Tardwid Trio w cyklu Jazz na Peryferiach
30 września 2022, 20:00

Grzegorz Tardwid Trio w cyklu Jazz na Peryferiach

Dzielnicowy Dom Kultury Węglin (ul. Judyma 2a) zaprasza na koncert z cyklu Jazz na Peryferiach. W piątek, 30 września o godz. 20 na scenie instytucji wystąpi zespół Grzegorz Tarwid Trio.

Lubelski marszałek traci nerwy. „Ja tego pana nie znam, ja tylko podpisałem”

Lubelski marszałek traci nerwy. „Ja tego pana nie znam, ja tylko podpisałem”

Marszałek województwa Jarosław Stawiarski (PiS) przyznał, że nie zna szefa amerykańskiej fundacji, która w powiecie kraśnickim obiecuje zainwestować 5 mld zł. – Firmowali to burmistrz i wójt z Kraśnika, a podpisanie listu to wydarzenie symboliczne – przekonuje.

Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów 14:10 [na żywo]

Motor Lublin - Moje Bermudy Stal Gorzów 14:10 [na żywo]

Motor Lublin w rewanżowym meczu finałowym PGE Ekstraligi podejmuje u siebie Moje Bermudy Stal Gorzów. Czy lublinianom uda się odrobić 12 punktów straty z pierwszego spotkania i sięgnąć po upragniony tytuł?

Chełm. Będzie kontrola, bo ktoś może oszukiwać na 1 zł

Chełm. Będzie kontrola, bo ktoś może oszukiwać na 1 zł

Urząd Miasta Chełm sprawdzi, czy mieszkańcy nie oszukują, by zaoszczędzić złotówkę miesięcznie. Do końca listopada potrwają kontrole nieruchomości, których właściciele zadeklarowali posiadanie kompostownika i w związku z tym korzystają z częściowego zwolnienia z opłat za wywóz śmieci

Złoty orszak na ulicach Lublina. Chcą powiedzieć o bardzo ważnej sprawie dla dzieci i ich rodziców
zdjęcia
galeria

Złoty orszak na ulicach Lublina. Chcą powiedzieć o bardzo ważnej sprawie dla dzieci i ich rodziców

To dla dobra dzieci – mówią organizatorzy Złotego Września. To duża akcja, której częścią był niedzielny przemarsz przez Lublin.

Andrzej Mathiasz o "Maszynach losu". To nie taki zwykły kryminał z akcją w Lublinie
magazyn

Andrzej Mathiasz o "Maszynach losu". To nie taki zwykły kryminał z akcją w Lublinie

Z Andrzejem Mathiaszem, autorem „Maszyny losu” rozmawiamy o jego najnowszej książce i o tym, czy czuje się pisarzem.

Spektakl i zajęcia dla rodzin w Warsztatach Kultury
1 października 2022, 11:00

Spektakl i zajęcia dla rodzin w Warsztatach Kultury

1 października w siedzibie Warsztatów Kultury (ul. Grodzka 5a) odbędą się spotkania z opowieściami i muzyką dla dzieci, rodziców i dziadków. W programie spektakl i warsztaty. Start o godz. 11.

Stal Kraśnik – POM Iskra Piotrowice 5:0. Koniec kiepskiej passy

Stal Kraśnik – POM Iskra Piotrowice 5:0. Koniec kiepskiej passy

Dwie kolejne porażki w lidze, a do tego koniec przygody z Pucharem Polski. Stal Kraśnik po świetnym początku sezonu wyraźnie złapała zadyszkę. Po 45 minutach meczu z POM Iskrą Piotrowice nic nie zapowiadało przełamania. Po przerwie drużyna Daniela Szewca spisała się jednak zdecydowanie lepiej i ostatecznie wygrała… 5:0.