Quantcast

Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Krasnystaw

23 grudnia 2018 r.
14:15

Śmiertelny wypadek w Krasnymstawie. Nie żyje pieszy

0 15 A A

Śmiertelny wypadek w Krasnymstawie.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Do zdarzenia doszło przed godz 13.

Jak informuje policja kierujący samochodem nissan 50-letni mieszkaniec Lublina na oznakowanym przejściu dla pieszych potrącił 69-latka.

Trwa ustalanie okoliczności wypadku.

Skomentuj i udostępnij na Facebooku

Komentarze 15

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
Gość / 23 grudnia 2018 r. o 16:23
a po co mu odblaski o godz.13 w dzień i tylko idiocie za kółkiem łagry na uralu
Avatar
zezem na wprost / 23 grudnia 2018 r. o 15:57
Idioci ,frustraci, wy którzy za nic macie prawa fizyki , za chwilę w te świąteczne dni zapewne wsiądziecie do swoich aut APELUJĘ jeżeli zostało w was chociaż odrobinę człowieczeństwa to postarajcie się aby nikogo na drodze w te świąteczne dni nie zabić bo na nich czekają rodziny
Avatar
Gość / 23 grudnia 2018 r. o 16:26
Jadę Kunickiego ok. 55 czyli normalnie. Z tylu naciska młodzian z kolegą. Macha rękami w końcu rura z piskiem opon. Za 100 metrów światła. Czerwone. Oczywiście zatrzymał.
Avatar
Ehh / 23 grudnia 2018 r. o 17:10
W ten magiczny świąteczny okres, najlepiej z domu nie wychodzić. Ludzie pierd*lca dostali i wszystko na szybko... Święta zaporzyczone z pogańskich wierzeń a im się Bóg raz na rok rodzi. "Szkoda szczępić ryja"
Avatar
Twoj / 25 grudnia 2018 r. o 11:27
Tak niestety tragedia przez głupotę człowieka
Avatar
Gre / 23 grudnia 2018 r. o 18:39
Wyrazy współczucia dla rodziny. Niestety przejscia dla pieszych na ul. Okrzei należą do bardzo niebezpiecznych w mieście, sam ledwo uniknąłem potrącenia przez młodą panią w granatowym polo kilka miesiecy temu przy samym Kościółku. Jadąc wczoraj wieczorem w ostatniej chwili zauważyłem pieszego blisko Tesco, przejścia nie oświetlone, ludzie ubrani na ciemno, nie trudno o tragedię. Prosze zwrócić uwagę, że zainstalowane oświetlenie ledowe swieci punktowo i na ulicy jest po prostu ciemno, zreszta nie dotyczy to tylko Okrzei.
Avatar
traf / 26 grudnia 2018 r. o 14:10
Jaki dureń zakażony głupotą .Ulica go wychowuje a penitencjarka zresocjalizuje .
Avatar
Gość / 24 grudnia 2018 r. o 08:36
Przejścia nieoświetlone, ciemno od 15 do kiedy tam lampy zapalą, wszędzie krzaczory, drzewa albo zaparkowane samochody i piesi w stroju ninja wyskakujący znienacka - cud że tak mało wypadków.
Avatar
NIEMOWLAK / 23 grudnia 2018 r. o 20:49
Jebać go niech zdycha stary
 CIEBIE TEŻ TO CZEKA ............ HA, HA,HA...................BĘDZIESZ STARY............ HA, HA, HA, .......... A JA BĘDĘ JESZCZE MŁPDY  - NIEMOWLAK
Avatar
Jaro król / 26 grudnia 2018 r. o 01:16
Twoja stara spiepsz..., że takiego zje.. nie wyskrobała, już mogła połknąć... Masakra
Avatar
traf / 26 grudnia 2018 r. o 14:10
Jaki dureń zakażony głupotą .Ulica go wychowuje a penitencjarka zresocjalizuje .
Avatar
Jaro król / 26 grudnia 2018 r. o 01:16
Twoja stara spiepsz..., że takiego zje.. nie wyskrobała, już mogła połknąć... Masakra
Avatar
Twoj / 25 grudnia 2018 r. o 11:27
Tak niestety tragedia przez głupotę człowieka
Avatar
gość / 24 grudnia 2018 r. o 12:47
Jak bym giwerę wyciągnął na pasach jako pieszy to by wszyscy zaraz widzieli pieszego na jednym z ruskich filmów taki przypadek gość pokazywał.
Avatar
Gość / 24 grudnia 2018 r. o 08:41
Młode nie ginom bo po ciemku im telefony świecom to ich trochu lepiej widać jak na ulice wchodzom. A ten stary smardfona nie majoncy to i go trafiło
Avatar
Gość / 24 grudnia 2018 r. o 08:36
Przejścia nieoświetlone, ciemno od 15 do kiedy tam lampy zapalą, wszędzie krzaczory, drzewa albo zaparkowane samochody i piesi w stroju ninja wyskakujący znienacka - cud że tak mało wypadków.
Avatar
NIEMOWLAK / 23 grudnia 2018 r. o 20:49
Jebać go niech zdycha stary
 CIEBIE TEŻ TO CZEKA ............ HA, HA,HA...................BĘDZIESZ STARY............ HA, HA, HA, .......... A JA BĘDĘ JESZCZE MŁPDY  - NIEMOWLAK
Avatar
Puho / 23 grudnia 2018 r. o 19:35
Jebać go niech zdycha stary
Avatar
Gre / 23 grudnia 2018 r. o 18:39
Wyrazy współczucia dla rodziny. Niestety przejscia dla pieszych na ul. Okrzei należą do bardzo niebezpiecznych w mieście, sam ledwo uniknąłem potrącenia przez młodą panią w granatowym polo kilka miesiecy temu przy samym Kościółku. Jadąc wczoraj wieczorem w ostatniej chwili zauważyłem pieszego blisko Tesco, przejścia nie oświetlone, ludzie ubrani na ciemno, nie trudno o tragedię. Prosze zwrócić uwagę, że zainstalowane oświetlenie ledowe swieci punktowo i na ulicy jest po prostu ciemno, zreszta nie dotyczy to tylko Okrzei.
Avatar
Ehh / 23 grudnia 2018 r. o 17:10
W ten magiczny świąteczny okres, najlepiej z domu nie wychodzić. Ludzie pierd*lca dostali i wszystko na szybko... Święta zaporzyczone z pogańskich wierzeń a im się Bóg raz na rok rodzi. "Szkoda szczępić ryja"