Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Krasnystaw

14 kwietnia 2019 r.
11:06

Szalona ucieczka przed policją. Okazało się, że 22-latek ma sporo na sumieniu

0 41 A A
(fot. Policja)

Był poszukiwany, jechał pod wpływem narkotyków i nie miał prawa jazdy. 22-latek uciekał przed policjantami.

AdBlock
Szanowny Czytelniku!
Dzięki reklamom czytasz za darmo. Prosimy o wyłączenie programu służącego do blokowania reklam (np. AdBlock).
Dziękujemy, redakcja Dziennika Wschodniego.
Kliknij tutaj, aby zaakceptować

Policjanci prowadzili kontrolę trzeźwości kierowców na ulicy Lwowskiej w Krasnymstawie.  Około godziny 23:00 kierowca peugeota nie zatrzymał się mimo sygnałów wydawanych przez mundurowych. Policjanci ruszyli za nim w pościg, ten nie reagował na sygnały świetlne i dźwiękowe.

Jechał w kierunku Chełma. W trakcie ucieczki stwarzał realne zagrożenie dla życia i zdrowia innych uczestników ruchu drogowego, jechał z nadmierną prędkością, wyprzedzał w miejscach niedozwolonych – w tym na przejściach dla pieszych.

Kierujący peugeotem po kilkudziesięciu kilometrach ucieczki wjechał do Chełma, gdzie do policyjnego pościgu dołączyły kolejne radiowozy. Gdy kierowca wjechał w ślepą uliczkę, porzucił pojazd i kontynuował ucieczkę pieszo. Po kilkudziesięciu metrach policjanci zatrzymali kierowcę.

To 22-letni mieszkaniec gminy Wólka. Okazało się, że nie nigdy nie posiadał prawa jazdy i jest poszukiwany trzema podstawami prawnymi. Ponadto tester na obecność narkotyków wykazał w organizmie 22-latka obecność środków odurzających. Została od niego pobrana krew do badań w celu weryfikacji.

Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu, a pojazd, którym kierował na policyjny parking. Wkrótce usłyszy zarzuty. Grozi mu kara pozbawienia wolności za niezatrzymanie się do kontroli drogowej. Musi się także liczyć z odpowiedzialnością za popełnione wykroczenia.

e-Wydanie

Komentarze 41

Najlepsze · Najnowsze
Avatar
karcer / 14 kwietnia 2019 o 11:59
+14
W dyby tego gimba i 100 batow na d.
Avatar
Gość / 14 kwietnia 2019 o 13:50
+7
Policjanci powinni śmiecia odstrzelic prewencyjne.
Avatar
Stefan / 14 kwietnia 2019 o 19:11
+2
jakby nie ta ślepa uliczka jechaliby za nim do Włodawy ?
Avatar
Esmikke / 14 kwietnia 2019 o 16:47
+2
no nie Brejdaczka Jest taki mocny to niech wpada na startowke ja mu zbiore słuchaczy niech czyta głośno papier na siebie i na brejdaka się szybko kurestwo wyplewi
Avatar
Gość / 14 kwietnia 2019 o 14:02
+2
Utylizacja debila
Avatar
Gość / 15 kwietnia 2019 o 16:00
+1
Eee pedaly jestem juz! Kto tam ma problem to na solowke zapraszam ;) Ja nie odpuszczam!!!!
Avatar
Ktoś / 15 kwietnia 2019 o 13:07
+1
Kto z cwelami przestaje takim się staje. ..ty nawet podpisujesz się jak cwel. ..ale co się dziwić nawet siostra pisze o tobie brejdaczka. ..michasiu. ...:):):)
Że pozwole się odnieść mam wrazwraż że upadlas na glowe bo to że nie mogę cie nazwać osobą która wykazuje jaki kolwiek poziom podstawowy chic trochę sie zastanów co ty piszesz Dobrze ? Zaproszenie macir mozemy to wyjaśnić uwierz że w tym przypadku nie dacie rady ale jak nir dowierzasz sprawdz ;)
 Że pozwolę ja się do tego odnieść. To już brzmi jakbyś miał ekipę naszykowana bo sam się boisz hahahaha, ale no tak. Napinacze internetowi hahaha. Przez kabel każdy mocny i wyszczekany, a jak przyjdzie co do czego to się kolegami będziesz zasłaniał? Hahahahaha
 Że pozwolę ja się do tego odnieść. To już brzmi jakbyś miał ekipę naszykowana bo sam się boisz hahahaha, ale no tak. Napinacze internetowi hahaha. Przez kabel każdy mocny i wyszczekany, a jak przyjdzie co do czego to się kolegami będziesz zasłaniał? Hahahahaha rozwiń
Avatar
Ktoś / 15 kwietnia 2019 o 09:30
+1
Serio nie wierzę, że tacy ludzie chodzą po świecie. Potraficie się wszyscy s***ic przez kabel, a jakby przyszło co do czego, żadno by się nie odezwało. Jakbył na wolności to czego żadno z Was internetowych napinaczy nie powiedziało mu tego prosto w twarz!? Teraz tacy wszyscy mocni nagle hahahaha aż mi Was żal. Może i popełnił wiele błędów w życiu a Wy jesteście tacy idealni? Nie wiecie co czuł jak podejmował te decyzję, więc jakim prawem się wypowiadacie? Gówno tak naprawdę wiecie o nim, a chodźcie i ***icie.. Szkoda tracić czasu na konwersacje z takimi ludźmi. Wstyd mi za dzisiejszą młodzież czytając te komentarze.
Serio nie wierzę, że tacy ludzie chodzą po świecie. Potraficie się wszyscy s***ic przez kabel, a jakby przyszło co do czego, żadno by się nie odezwało. Jakbył na wolności to czego żadno z Was internetowych napinaczy nie powiedziało mu tego prosto w twarz!? Teraz tacy wszyscy mocni nagle hahahaha aż mi Was żal. Może i popełnił wiele błędów w życiu a Wy jesteście tacy idealni? Nie wiecie co czuł jak podejmował te decyzję, więc jakim prawem się wypowiadacie? Gówno tak naprawdę wiecie o nim, a chodźcie i ***icie.. Szkoda tracić czasu na konwersa... rozwiń
Avatar
Henio / 15 kwietnia 2019 o 00:17
+1
Powiedzą mu, powiedzą. Przez kilka latek będą mu tam mówić prosto w oczy. 
Avatar
Uprawniona / 14 kwietnia 2019 o 23:55
+1
Też liczę na to tak jak Ty Drogi Użytkowniku że wszystko się ułoży .Dobrze że są jeszcze ludzie na tym świecie których nie upaja ludzkie nieszczęście. ..:).Nie osadzaj bo sam kiedyś będziesz sadzony. ..:(.Myślę że nikt nie powie Mu tego prosto w oczy: (
Avatar
Esmikke / 15 kwietnia 2019 o 16:09
-1
Zapraszam kondonie dziurawy  cię skopię potem cię wyjasnje na mieście papier czytasz kminisz to ? Zobaczymy jak odważny jestes a braciszka to już chyba nie dostane ? Spoko z fajnych artukukow ma sprawy sie pod cela nim zajma zadbam o to ;) te twoje larwy mnje w***ły bardziej niż ty tym że się kondonie masz czelność oruc wiedzac kim jesteś :)
Avatar
Gość / 15 kwietnia 2019 o 16:00
+1
Eee pedaly jestem juz! Kto tam ma problem to na solowke zapraszam ;) Ja nie odpuszczam!!!!
Avatar
Esmikke / 15 kwietnia 2019 o 15:00
0
Ja sie jade zapisac na jakieś karate
Avatar
Esmikke / 15 kwietnia 2019 o 14:53
0
Dobra króciutko z wiedze trzeba bez dyskusji  czego się rudy tą jabana kropka za uchem nie wypowie taki kozak ja byn sobie nie pozwolił a ja go nazwe frajerem kurwą męska  i jego braciszka tez po imieniu frajerem pedałem damskim bokserem *** cwelem z wenera pozwolicie se ? czekam :)
Avatar
XDD / 15 kwietnia 2019 o 14:50
0
A były w tej bajce smoki?
Avatar
Esmikke / 15 kwietnia 2019 o 14:38
0
Powiem ci tak Juz nie raz dochodzilo do czegos zawszę byłem sam i z ***mi krótko ... Młody to *** z nim naeet walki nie ma dostal w mazak go zalało *** się puszczac kazala Kajtek sprzętem wyskoczył w pizde dostał rudy się bic nie chciał bo jestem malolat o czym ty mówisz do mnie ?
Avatar
Esmikke / 15 kwietnia 2019 o 14:22
0
 Nie rozumiem kogo tu się bać ?ale widzę duze mniemanie o sobie i o tych panach
Avatar
Ktoś / 15 kwietnia 2019 o 13:07
+1
Kto z cwelami przestaje takim się staje. ..ty nawet podpisujesz się jak cwel. ..ale co się dziwić nawet siostra pisze o tobie brejdaczka. ..michasiu. ...:):):)
Że pozwole się odnieść mam wrazwraż że upadlas na glowe bo to że nie mogę cie nazwać osobą która wykazuje jaki kolwiek poziom podstawowy chic trochę sie zastanów co ty piszesz Dobrze ? Zaproszenie macir mozemy to wyjaśnić uwierz że w tym przypadku nie dacie rady ale jak nir dowierzasz sprawdz ;)
 Że pozwolę ja się do tego odnieść. To już brzmi jakbyś miał ekipę naszykowana bo sam się boisz hahahaha, ale no tak. Napinacze internetowi hahaha. Przez kabel każdy mocny i wyszczekany, a jak przyjdzie co do czego to się kolegami będziesz zasłaniał? Hahahahaha
 Że pozwolę ja się do tego odnieść. To już brzmi jakbyś miał ekipę naszykowana bo sam się boisz hahahaha, ale no tak. Napinacze internetowi hahaha. Przez kabel każdy mocny i wyszczekany, a jak przyjdzie co do czego to się kolegami będziesz zasłaniał? Hahahahaha rozwiń
Avatar
Esmikke / 15 kwietnia 2019 o 13:01
0
Pomyśl chwilę i spójrz na to tak gdyby ten naćpany poieb podczas tego rajdu skrzywdził kogoś ci bliskiego i nie spędzil bys z nim swiat. dalej byś go bronił ?nie sądzę .wiec zastanow się co piszesz .
Avatar
Esmikke / 15 kwietnia 2019 o 12:57
0
Szkoda gadać  i odpowiadać na tą niesmienan merytoryczyke wypowiedzi która twierdzi ze nikt tym wojownikom nie powie tego prosto w oczy skoro od pierwszego komentarza zapraszam tego lorda niepokonanego zna mnie ja argumenty mam dowody? Jasne również więc to chyba koniec czekam na wyjsniacza co chciwk sje z ludźmi spotykać co zwyczajnie nie uchyli sie k skomentowania tęgo wybryku jego braciszka
Zobacz wszystkie komentarze 41
Trwa cisza wyborcza
Do czasu jej zakończenia zamieszczanie komentarzy mających charakter agitacyjny jest zabronione przez polskie prawo. Odpowiedzialność za opublikowaną przez siebie treść ponosi autor.

Skomentuj

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz:
Twój komentarz został dodany

Pozostałe informacje

Olimpia – Roztocze 1:1. Remis z kontrowersją w tle

Olimpia – Roztocze 1:1. Remis z kontrowersją w tle 0 0

Olimpia Miączyn zremisowała na swoim boisku z Roztoczem Szczebrzeszyn 1:1. Podział punktów nie cieszy żadnej ze stron, bo po tej kolejce strata do Gryfa Gminy Zamość wzrosła do siedmiu „oczek”

Speed Car Motor Lublin pokonał Get Well Toruń. Świetna jazda Łaguty [zdjęcia]
galeria

Speed Car Motor Lublin pokonał Get Well Toruń. Świetna jazda Łaguty [zdjęcia] 0 3

Speed Car Motor Lublin musiał czekać długo, bo do szóstej kolejki, na drugie zwycięstwo w najlepszej lidze świata. Dzięki obecności Grigorija Łaguty pod taśmą beniaminek pokonał Get Well Toruń 48:42

Sześć metrów i rośnie. Fala na Wiśle coraz bliżej Puław
galeria

Sześć metrów i rośnie. Fala na Wiśle coraz bliżej Puław 53 0

Poziom Wisły w Puławach ma już ok. 6 metrów. Według prognoz w ciągu najbliższej doby zwiększy się jeszcze o 50 cm. Tymczasem mieszkańcy coraz chętniej zatrzymują się przy bulwarze, żeby podziwiać niebezpieczne zjawisko, a lokalne władze nawołują do unikania terenów zalewowych.

Incydent wyborczy w Katowicach. Mężczyzna wyniósł kartę do głosowania z lokalu
film

Incydent wyborczy w Katowicach. Mężczyzna wyniósł kartę do głosowania z lokalu 0 2

W Katowicach doszło do incydentu wyborczego. Mężczyzna po pobraniu karty do głosowania, opuścił z nią lokal wyborczy.

Wybory 2019: Pijany przewodniczący komisji wyborczej w Olsztynie
film

Wybory 2019: Pijany przewodniczący komisji wyborczej w Olsztynie 0 0

Do obwodowej komisji wyborczej nr 9 w Olsztynie zgłosił się rano pijany przewodniczący tej komisji. Decyzją komisarza wyborczego wykreślono go ze składu komisji. 

Polska kuchnia była światowa już w średniowieczu
Magazyn

Polska kuchnia była światowa już w średniowieczu 0 0

Z powstaniem chili con carne związana jest legenda o hiszpańskiej zakonnicy. Choć nigdy nie opuściła swojego klasztoru, to wielokrotnie miała wizje. Jej duch opuszczał ciało i krzewił chrześcijaństwo wśród Indian. Po powrocie z jednej z wypraw duch miał zapisać przepis na chili con carne, otrzymany od Indian: chili, mięso, cebula i pomidory.

Mur przy kościele w Białej Podlaskiej do renowacji. Co z epitafiami?

Mur przy kościele w Białej Podlaskiej do renowacji. Co z epitafiami? 0 0

Mur przy kościele św. Antoniego w Białej Podlaskiej wymaga renowacji. Problem w tym że znajdują się na nim epitafia poświęcone m.in. żołnierzom 34 Pułku Piechoty oraz partyzantom z oddziału Armii Krajowej.

Lublin: Stylizowana studnia powstaje koło Bramy Krakowskiej

Lublin: Stylizowana studnia powstaje koło Bramy Krakowskiej 10 4

Rozpoczął się montaż stylizowanej studni w pobliżu Bramy Krakowskiej. Robotnicy przygotowują już wykop i niezbędne przyłącza, a potem będą tu instalować żeliwny odlew, który ma się stać nową ozdobą pl. Łokietka.

Górnik Łęczna marzenia o awansie musi odłożyć na kolejny sezon

Górnik Łęczna marzenia o awansie musi odłożyć na kolejny sezon 0 0

Górnik, który wiosną marzył o awansie na zaplecze Lotto Ekstraklasy zakończył rozgrywki na dalekim, dziewiątym miejscu. Wynik należy przyjąć jako rozczarowanie, a marnym pocieszeniem jest fakt, że w Łęcznej udało się zatrzymać trwającą dwa ostatnie sezony lawinę spadków

Śmiertelny wypadek w pow. lubelskim. Pieszy potrącony przez samochód zmarł w szpitalu
galeria

Śmiertelny wypadek w pow. lubelskim. Pieszy potrącony przez samochód zmarł w szpitalu 8 0

20-letni kierujący audi potrącił 68-latka, który przechodził przez jezdnię. Pieszy zmarł w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń.

Speed Car Motor Lublin - Get Well Toruń. Motor z drugą wygraną 48:42 [zapis relacji na żywo]
Zdjęcia
galeria

Speed Car Motor Lublin - Get Well Toruń. Motor z drugą wygraną 48:42 [zapis relacji na żywo] 11 4

Speed Car Motor Lublin - Get Well Toruń. Początek meczu o godz. 16.30. Zapraszamy do śledzenia relacji online na naszej stronie. Sprawdź, gdzie obejrzeć mecz na żywo w telewizji.

Polesie Kock - Start Krasnystaw 2:0. Goście coraz bliżej okręgówki

Polesie Kock - Start Krasnystaw 2:0. Goście coraz bliżej okręgówki 0 11

Do końca sezonu drużyna z Kocka gra już tylko mecze o życie. Pierwsze z tych spotkań Polesie rozstrzygnęło na swoją korzyść po wygranej ze Startem Krasnystaw 2:0. Do bezpiecznej strefy tabeli drużyna Grzegorza Białka traci jednak ciągle cztery punkty

Lublin: Druty zwisały nad ulicą. Dwaj kierowcy ich nie zauważyli
galeria
film

Lublin: Druty zwisały nad ulicą. Dwaj kierowcy ich nie zauważyli 13 5

Samochód osobowy i autobus uderzyły w elementy trakcji trolejbusowej na ul. Choiny w Lublinie

Spektakl "Japońska bajka" na Dzień Matki
26 maja 2019, 17:00

Spektakl "Japońska bajka" na Dzień Matki 0 0

Dom Kultury 3D (ul. Śliwińskiego 1) zaprasza na spektakl "Japońska bajka" Anny Polarusz i Weroniki Lewoń-Juszczyk organizowanego na Dzień Matki. Wydarzenie odbędzie się 26 maja o godz. 17.

Koncert "O Matce pieśń..." i wystawa na Dzień matki w Niemcach
26 maja 2019, 17:00

Koncert "O Matce pieśń..." i wystawa na Dzień matki w Niemcach 0 0

26 maja o godz. 17 w Europejskim Ośrodku Integracyjnym w Niemcach (ul. Lubelska 16) odbędzie się koncert Chóru Męskiego Bas Canto "O Matce pieśń..." oraz wystawa Polskiego Stowarzyszenia Nauczycieli Plastyków "Kwiaty dla Mam".

ALARM24

Widzisz wypadek? Jesteś świadkiem niecodziennego zdarzenia?
Alarm24 telefon 691 770 010

Wyślij wiadomość, zdjęcie lub zadzwoń.

Kliknij i dodaj swojego newsa!